Új privát üzeneted érkezett!

Éhes lettem, szokás szerint.
Nincs véletlen valami fincsi fondüreceptje valakinek?
pocok001
 
 


Sziasztok!

BÉKE!
De a téma ejtve! Hírem van!Megjöttem a dokitól.

Na szóval: 2100-as a méhszájam :( Hát még nem fogok szülni. A doki szerint időben vagy ráhúzunk. Na itt el is kedvetlenedtem! Na persze előbb azok szüljenek, akik a célegyenesben vannak!
Az NST-ek meg cseszik felvenni a telefont, hétfőn kell mennem oda !!!!

Ginuska!
Huh, nekem is Avent van, na majd meglátjuk, mert a bimbómon lévő anyajegy miatt jó lenne azzal szoptatnom.

Na ma hazafele az anyósom hozott kocsival. Nagyon keveset vezet. Ha én nem szólok, akkor a piros lámpán úgy átmegy mint a gyorsvonat. Még a Törpi is megállt egy pillanatra a pocakomban

Monica!
Én még nem is üdvözöltelek otthon :oops: :roll: :roll:
AHA, szóval ezért van olyan erős parfüm... Kép Én a fürdésre azt hallottam, hogy a bőr azért szárad ki. Erről volt is egy cikk, majd megkeresem, hogy a csecsemőket más európai országban nem fürdetik minden nap...
Vendég
 


Jó estét csajok!

Eszti,
Felhívott anyósom délután ("jaj kétszer hívtalak és foglalt voltál, azt hittem már a szülőszobán vagy" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ), anyám ("semmi?!Te szegény!" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ) és nagynéném ("a mama itt sirat téged mellettem, hogy mennyire fogsz majd szenvedni" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ), na hülye beszólásokkal felkerültem a dobogóra???

Gondolom pont ezek hiányoztak még a mai napodhoz. :roll: :roll:

Tilli, gondolok Rád holnap.

Anyabébi,
Sütőtököt sütök Smile, székelykáposztával

Ezt a párosítást még nem hallottam. :roll:
Tetszik a frizurád, aki meg a pocakméretedtől van elámulva az még nem nézett meg igazán egy várandós kismamit sem.

Vcsibe,
Pattogó, csóri párod, itt edz, hogy dögös legyen neked, te meg szekrénybe zárnád?

Jó, hogy, én sem mutogatnám másnak, ha már a kedvemért lett dögös. :lol: :lol: :lol:

Kkia,
tökre "bűnösnek" érzem magam, hogy már elegem van a terhességből, szeretném babcit idekint látni...
Ez csak egészséges kíváncsiság. :wink: Ráadásul én néha belegondolok, hogy milyen szar azoknak, akik a fél életüket ekkora túlsúllyal és pocakkal élik le és borzongok (különösen cipőkötésnél, körömvágásnál és éjszaka, amikor a másik oldalamra kell fordulnom).

Szilveeaa, köszi az üzit, ha elolvastam lehet, hogy én is dobok majd pár kérdést.

Zsrit, felajánlottad, hogy értesíthetlek majd Téged, még egyszer köszi! Bár, ahogy a vonalzódat nézem, lehet, hogy egyik kórházból a másikba mennek majd az üzik.

Kép Kép Kép
datolya
 
 

 
 

Sziasztok!

Screenről még semmi??

Ma voltam dokinál.Nst+meg is vizsgált.2111-es méhszáj.Azt mondja bármikor jöhet a baba.Na jó,ezt én is tudtam.De mikoooor?

Kép
Kép
zanikó
 
 


Kedves kétgyermekesek! (3)

Én azon gondolkodtam az előbb amikor ráborultam a félig alvó gyerekemre, hogy mi lesz a kicsivel, mert én a nagyot annyira imádom. Persze a kicsit is fogom, de azért mégis a nagy volt előbb. Hogyan fogok köztük igazságot tenni ha majd kell, vajon kedvezek az egyiknek?

Az én kis hülyém ma már annyira unatkozott itt a kanapén fetrengve hogy a következőt kérdezte a kezében egy vonalzóval:- anya megmérjem a segglyukamat? Hát a röhögés előtt mondtam neki, hogy feltétlenül :mrgreen: . Ezek a kis hülyeségei, és annyira de annyira szeretem. :)

Na tessék a hülye mindjárt bőg! (én) :)
anyabebi
 
 


Anyabebi :shock: Sült banán és sajt?Na ezt nem kívánom.......De káposzta nyami!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Én a vacsoracsatát néztem és azóta megőrülök egy csokitortáért eperöntettel és tejszínhabbal! Kép
Vendég
 


Sztercsi
Én még nem is üdvözöltelek otthon Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
nem gáz! :wink: jobb később, mint soha. :wink:

igen, nagyon kevés országban fürdenek naponta, mert "elkopik" a bőr. :roll: (hát nem tudom...inkább legyen száraz a bőröm, mint hogy büdös legyek. :mrgreen: )

Csibe
megnéztem a képeket, Milán is csuda helyes kispasi, te meg mintha nem is szültél volna. :shock: :wink:

Nita
Barni és Máté is csuda édi. :wink:
Vendég
 


Anyabebi,hogy én mennyit gondolkoztam ezen!Mármint,hogy hogy lehet a másodikat is ugyanúgy szeretni!Ez olyan hülyén hangzik,meg izé...........szóval érted.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Anyabebi!
Jópasi megmérte azért?????Imádnivaló lehet!
Vendég
 


Anyabébi
Barnikám okossága: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(egyébként én is gondolkoztam ezen, aztán ma, mikor hazajöttünk és megláttam, ahogy Charlotte tutujgatja Alexet, rögtön azt gondoltam magamban, hogy ultra mázlis vagyok ez a két gyönyörűség az enyém. viszont bevallom őszintén, hogy most meg nincs szívem oviba vinni hétfőn Chart, nehogy azt higgye, hogy őt le akarom passzolni. :roll: meg olyan is eszembe jutott, mikor néztem Alexet, mert Charlotte újszülött képeit, hogy Alex bizony sokkal szebb baba, mint Charlotte volt. :oops: :oops: és akkor rádöbbentem, hogy úristen de gonosz vagyok, meg hogy juthat ilyen az eszembe. :roll: :oops: )
Vendég
 


Na ,jó éjt lányok!Aztán nem veszekedni!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


kukucs.

kedves egy gyermekes anyukák, illetve lassan két gyermekesek. Szóval a válasz éppoly hülyén hangzik, mint talán a kérdés maga... Tehát. Meghalok mindkét gyerekemért. Szeretem őket. De másképp. :roll: Mindegyiknek van valami amilyért jobban szeretem. Vagy nem is tudom hogy írjam.... öööööö. Ugyan úgy szeretem őket, csak másképp. Na Ennél értelmesebben nem lehet leírni. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Screen üzent!

"Ma 17:55-kor kibújt a pici Teo."

Kicsike is még a kórházban van, de róla még nincs hír.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kép
Vendég
 


Screen

Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó éjt Mindenkinek!
pocok001
 
 


Anyabébi :)

nekem kettő lett egszerre és IMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDOM mindkettőt, szóval szerintem lehet egyformán szeretni két gyereket...
és úgy érzem Zoét is fogom ennyire - bár tény és való hogy a feltétlen imádat kialakulása nálam idő kérdése is, szóval lehet hogy némileg hátránnyal indul DE előbb utóbb ugyan oda jut :D
szerintem Nálatok is ... TUTI :lol:

Milyen jó méhszájak bakker az én 3111-em már két hete nem változik ...

Datolya :)
meglátjuk!! Látod semmire sincs garancia :)
Kicsike volt a hírhozó sokaknál mert hogy ő van a végén - aztán most csak figyelünk :lol:

Anikó :)
jönni fog!!
2111 az tök jó ...

R

Kép
zsrit
 
 


Moncsi: én is erre (is) gondoltam (egyik szebb) mert egy kisbaba alapból édes és ösztönösen tutujgatod és nem akarom hogy a nagy azt gondolja, hogy ő már nem fontos. Mert igenis az!
Meg ugye itt az iskola, oda meg muszály menni. :shock: :roll:

Sztercsi: persze hogy megérte akárhányszor, életem legjobb döntése ez a gyerek, meg a másik is (biztos)
anyabebi
 
 


Sreen! Nagy-nagy gratula! Ügyes voltál!
Vendég
 


Screen :D

Gratulálok!!!!!!!!!!!



(Csibe - részletek?? súly hossz stb.)

Kép
zsrit
 
 


Zsrit!
3111 és 2 hete semmit sem változik??????? Legalább már nyitott!!!
Én ennek a 2100-nek is örütem. Eddíg totál kőkemény volt a doki szerint. Meg is voltam ijjedve, fog-e egyáltalán változni vmit :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Gnemoniról sincs hír?
Vendég
 


Moncsi: a Barninak minden nap meg kell mutatni a babás táblát és annyira örül neki, Barni és Milán pont egymás alatt vannak és az ő kis barátja is Milán. Annyira boldog volt tőle :)

Datolya: sütötök sütve és utána székelykáposzta azután banán sajttal (nem ízlett most de azért megettem kecsöppel :oops: ), és most vívódom a zsíros kenyéren :shock:
anyabebi
 
 


Screen, sok szeretettel gratulálok egész családotoknak!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Screennek gratula a kis Teohoz!!!
anyabebi
 
 


sztercsi írta:Zsrit!
3111 és 2 hete semmit sem változik??????? Legalább már nyitott!!!
Én ennek a 2100-nek is örütem. Eddíg totál kőkemény volt a doki szerint. Meg is voltam ijjedve, fog-e egyáltalán változni vmit :shock: :shock: :shock:


De ez most aránylag jó, Nálad is nem?
Bár én nem tudom pontosan hogy az első érték vagy a többi érték lecsökkenése a jobb ..
Ha érted mit akarok.
Magyarán a lerövidülés vagy a nyilogatás a hasznosabb?

Kép
zsrit
 
 


Anyabébi, ez azért komoly gyomrotpróbáló menüsor :shock: :shock: ! Én ilyesmire tegnapelőtt éjjel óta nem merek vállalkozni.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


SCREEN HATALMAS GRATULA NEKTEK A PICI TEODORHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK IS! :lol: :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


Eseti engedéllyel gyorsan bekukkantottam így "éjnek idején" :wink: (apának kellett kinyomtatnom egy email-jét, naná :roll: )

Screen - GRATULA NEKTEK!!!!!

Eszti - az autó ülés alá simán behajoltam...de onnan kijönni.... :roll: :roll: :roll: valószínűleg szexi látvány lehetett a hátsófelem :P

Ritus - nekem itt tényleg az a legjobb érzés, hogy azt is bátran leírhatom, hogy "elegem van már a terhességből" és egy követ sem kaptam :roll:

Na, lejárt a "kimenőm", jó éjt a huhogó és nem huhogó kismamiknak!

Kép
kkia
 
 


Anyabébi :lol:

két dologban TUTI überelhetetlen vagy újabban:

MENÜSOR :roll: :roll: :roll:
LAPTETŐ :lol:

r

Kép
zsrit
 
 


Kapok hajnalban mogyis csokit a férjemtől! Ha már tortát nem tud hozni.....Na kivi vagyok elfelejti-e, mert akkor visszazavarom!!!Addíg meg csak kibírom vhogy!


Elhúztam, további jó huhogást! Én ezt az ágyban folytatom.

Kép
Vendég
 


OFF: fáj mindenem b@sszus
és ebédre lencsefőzit ettem - így most nem tudom az puffaszt vagy a gyerek készül most azonnal kipukkasztani

Kép
zsrit
 
 


Örökös laptetőbitorló leszek mostmár amíg meg nem szülök!!!!

3111-3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2100-2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

Énszerintem a rövidülés azt jelenti hogy a bucija egyre lejjebb kerül, aztán persze nyilogat is. Vagy nem?
anyabebi
 
 


Na még gyorsan!
Zsrit!
Ahogy csökkennek az értékek, úgy a jó, asszem. A rövidülés!!!!!Emlékszem. :) Lerövidül és kiyílik.Legalul kellene lennünk!
Már ismerjük, de bemásolom. Az én állandó 3000 után ez a 2100 überjó!
3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
Vendég
 


Vigyázat, jön a laptető!
Vendég
 


Nekem a hátam fáj kurvára, mondjuk itt lebzselek a gép előtt. Előlről a bordán nyomja a gyerek és a puncicsontomon támaszkodik :shock:

Fájok!!!!

Pont ma mondtam, hogy alig várom már hogy kibújjon, elég volt!!!
Ja és én sem szeretnék soha kövér lenni, nagyon nehéz lehet

Eddig a hasamtól nem tudtam hason aludni, ezután meg majd a csöcsömtől! :shock: :shock:
anyabebi
 
 


Screen gratulálok a kis Teohoz! Jó egészséget, sok tejcit!
bobóbaba
 
 


Na asszem én húzok a punnyadóba, holnap apa szabadnapos de azért jövök egy keveset :)

Jó éjt mindenkinek!!!

Pussz
anyabebi
 
 


Jó éjszakát!!!
Én is elhúzok pihenni, mert igencsak rosszul van a pocakom... :oops: :oops: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Zsrit, Anyabébi, ti aztán tudtok... Lencsefőzelék és sajtos banán!!! :shock: :shock:

Screen!!! Sok boldogságot a kis Teóhoz!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Látom ma senki nem huhog.
Jó éjszakát!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Eszti,Zsrit!
Én nem akartalak Titeket megbántani,én se éreztem megbántva tegnap magam!!!!!Egyszerűen csak én úgy éreztem magam az Eszti hozzászólása után,hogy:"Úristen,most tényleg elhanyagoltam magam!" Ennyi!
De egy rohadt szóval nem írtam,hogy bárki megbántott volna!
Szóval Lányok,szerintem nagyon félreértettetek,én nem akartam,hogy ez legyen belőle!Én szeretek ide jönni Közétek,elmondani Nektek,hogy mi újság velünk,meg elújságolni a bánatom és az örömöm is!És viszont szívesen olvasom,kivel mi történik!
Sajnálom Eszti,hogy ennyire magadra vetted.Aláírom,hogy kiemeltem a neved,rosszul tettem.Amúgy meg vannak itt kiemelkedően csinos kismamik és pont Te vagy az egyik!!!!!
Ne érts félre,ezt nem behódolásképp írom,de mióta először láttam képet Rólad,azóta gondolom ezt,hogy milyen szép csajszi vagy!
Csak ennyit akartam!Nem akarok én senkivel haragban lenni!!!!!

Kép

Hajnalocska nagy gratula a kis Pantihoz!!!!!!!Sok tejcit!!!!!!!!

Screen!Neked is nagy-nagy gratula a kis Teóhoz!!!!!!Sok egészséget!!!!!!!!

Kicsike!
Mennek a drukkok!!!!!!!! Ügyes leszel!!!!!!! Hú,Te velem egy napra voltál kiírva,jól belehúztatok!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Gnemoni!
Neked is megy a drukk ezerrel!!!!!!+++++++++++++

Rólunk:Ma nagyon húzós napunk volt! :roll: :roll: :roll:
reggel voltam vérvételen.Újra levették a HBSAG-t!Kiderült,hogy az augusztusban levettnek nincs meg az eredménye!Fasza! :?
Most a csajszi ígérte,hogy 1-2 napon belül meglesz!Hát kivi vagyok rá! :roll:
Ebéd után meg felmentünk Pestre.Mécses nagykerben voltunk.Párom akarja őket piacon árulni.Már tavaly is foglalkoztunk vele.Utána meg nagybevásárlást csináltunk az Ausch-ban.
Engem is elért ma a virsliújj effektus és a bedagadt boka is itt figyel! :shock: :shock:
Holnap megyek NST-re!

Pocok,Till!
Már nagyon szeretném Tőletek is megkapni a várva várt sms-t!!!!
Hajrá csajszik! Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok!
Találtam egy hsz-t amit Aisha írt egy másik topicba:

"sziasztok!megerkeztem, 4.38 kg-mal egeszsegesen.nevem meg mindig nem biztosan Zyva.mama is jolvan, egygatmetszes es epi utan.csut.pentekre tervezzuk a hazautat!koszi mindenkinek a drukokat!!!!"

Aisha!
GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!!!SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCSIT!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziszkó29 2009.10.08 23:25-kor.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok...nem vesztem am el, csak megszuletett kicsi.... ZSEBI!!!!4.38 kg volt, orvosi segitseggel jott, de nem csaszarral.majd irok tobbet, csak hazaertunk.oktober 7-en szuletett hajnali 7.48-kor.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Szia Aisha! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mégegyszer grat!!!! :D :D :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!

ma nincsenek kukorékolók???
tegnap elkezdtem olvasni majd szétment a kapcsolat és most fejeztem be.Reggel meg bent voltam a városban útoljára vérvételen, meg EKG-n.(utána meg iszonyatos rosszullét jött rám. hányinger, megszédülés-volt Nektek ilyen mostanában??)
ezért nem voltam-bár úgysem hiányolt senki :cry:

Hajnalocska, Screen, Aisha: nagy gratula nektek a babáitokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicsike, Gnemoni nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!!

Moncsika: üdv. otthon!!!!! Alex tüneményes!!!

Szilveeaa: nagyon szép a babucid!!!!!!!

Anyabébi: én is állandóan ezekkel a gondolatokkal játszom minden nap szinte...Én is imádom a kisfiamat és a lányomat is nagyon nagyon szeretem attól a naptól kezdve,hogy megtudtam, hogy odabent van. Szerintem minden ösztönösen jön majd-ahogyan Pattogó is írta, mindkettőt ugyanúgy fogod majd szeretni, csak "másképpen". A figyelem viszont most nagyon fontos az első babáknak/gyermekeknek. Nem szabad, hogy azt érezzék kirekesztettek. Ez igen nehéz dolog, de muszály odafigyelni rá még jobban mint azelőtt!!!!! Én is ezt teszem majd!!!!

Tündér: a kisfiam is nagyon hasfájós volt, de nem tartott ám hónapokig. Adtam neki köményes teát a 2-dik hónaptól és az rengeteget segített. Imádta az ízét is!!!


na megyek cukrot mérni, meg lassan felkel a kisfiam is. Még azt sem tudom mit főzzek ma!!!

puszilok Mindenkit, Szép Napot és sok sok új, egészséges babucit!!!!!!!!!!!!!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Jó reggelt!

Aisha, gratulálok Zsebihez, gyors felépülést és sok tejcit kívánok!

Betty, rosszullét miatt ne aggódj, vérvétel után természetes. Vannak sokan akiknek nem várandósan is van (ráadásul az ájulós fajtából). Azért jó érzés, hogy ez volt az utolsó vérvétel, nem?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reggelt!

Aisha! Gratulálok Zsebihez!

Betty!
Mi mindíg hiányolunk, csak tudjuk nem tudsz annyit jönni. Neked ott a kis Iliász. Tegnapelőtt én is szédültem. Tegnap ebéd előtt elöntött kisebb éhségroham és remegtem. Én is azt hittem ez csak az elején van. Ülj le ilyenkor, lábakat fel(ha tudod) és szőlőcukor vagy vmi ilyesmi. Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Ma jól kezdődött a napom. Most telefonáltam az önkormányzathoz, ahol házasságot kötöttünk (ha már eddig nem bújt ki Benedek, gondoltam kérek egy másolatot a Házassági Anyakönyvi Kivonatról) és kiderült, hogy július 1-től elfogadják, ha az ember bemutatja az eredetit. Így megspóroltam némi ügyintézést. :D :D :D

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reggelt!
Sehol senki?
pocok001
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: