Új privát üzeneted érkezett!

Zsancy, de, én sajnálom! :( Nagyon kikészít?
Nekem még nem jött, de nem is hiányzik... (Tesómnak 10 hónapra jött meg, én pedig kíváncsi vagyok nagyon, hogy számít-e még, hogy egypetéjű ikrek vagyunk, azaz így lesz-e nekem is.)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Asszem laptetőn jobb témát is felvethettem volna... :roll:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sebaj igy mindenki tudja most már..még az is aki "átlépet"rajtam :lol:
(hát elég kellemetlen,főleg ennyi idő után,vettem be meristint...de semmi...)
Lehetséges hogy neked is igy lesz...a szülésetek is hasonló volt?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

 
 

Nem, mert nekem égül császár volt. De azt mondták, hogy valószínűleg hasonló lett volna, és neki nagyon keserves volt... :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsancy, örülök, hogy jól telt az éjszaka! Apa is mindig benéz Bebéhez ha már alszik, Ő is szereti nagyon nézegetni ahogy alukál! :D
Sajnálom, hogy nagylány lettél! :( Nekem eddig 2szer jött meg, az első borzalom volt! :x
zsu83
 
 


csajok!, felkelt Vinci 10 körül, sírva....azán nézem, az egyik füle tiszta sárga larakódás....gondoltam kitörlöm, persze nem engedte, ahtalmas sírás...nézem a fogait, tiszta hatalmas az innye mindenhol! Takony ömlik, lázat mérem, nincs. Én totál para, mi van a gyerkkel....nézem, á, szuper, dokibácsi még 11ig rendel, mert hát szerda van :roll: ja, gyorsan felpakolom a gyereket, bevágódás kocsiba, irány a erndelő, turbótempó, hogy még fél11re ott legyek, ne vágjanak ki, kiszállunk kocsiból, gyerek köpi ki a cumit, vigyorog, minden okés, baja elmúlt totál, fülét fogom, nem fáj, bele is törölök, semmi baja...:) megyek be a rnedelőbe, full üres, nézem pedig délelöttös, aztán szép lassan leesik, hogy vazze, ma CSÜTÖRTÖK van!!!!!! :evil: :evil: :evil: hááááááááát...doki délutános :( Mentem patikába, vettem áfonyás kedvenc kajcsit, a mindenkvel vigyorgó Vincinek, mintha télleg semmi baja nem lenne...meg vettem cataflam cseppet, az hatott a nagyoknak is régen, mikor indurpindurok voltak...hazajöttünk, Vinci továbbra is jókedvű, kaját betolta, aztán egyszercsak gondolt egyett, és folytatta az abbahaogyott üvöltést....aztán kidőlt az ágyamon, most meg ott szunyál. Értitek Ti ezt????? Hát én már nem! Láz nincs, füle nem fáj, fogai jönnek ezerrel, az tuti, kaját megette, ivott, sikerült még a cataflamot is belétuszkolni, aztán meg hisztiordítás....nem értem. Lehet a fogak ennyire kikészítik??????Ilyet még nem láttam!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


megjövetel: nekem már a szopielmúlás óta (július, balaton:(:( )igencsak van....megjön egy hétre, elmegy, aztán 3 nap múlva még visszanéz egy 2 naposra...uuuuutálom! és kiszámíthatalan, és fáj a hasam,és ömlik....szóval kéne mennem dokihoz megincsak....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


mai ebéd: galuskaleves,tejberizs, Vincinek sütőtök csirkehusival

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Crocus Boldog hófordulót Attilnak! Apának jobbulást!!

Lkverus Boldog hófordulót Vincinek!

Zetibebi nagyon édesek a fiaid és azok a kék szemek :shock: :D gratula a Majdnem öt foghoz!

Andabella nagyon jól haladok a kézről leszoktatással... most is fél órája játszik a kiságyban :D szóval idő kérdése és újra a "régi" lesz :D

Zsu83 köszi! Majd ha kész lesz a rácsvédő akkor azt is lefotózom! :D Bencus nem akart aludni? NA de biztos nem 10 órakor aludt el mint az én fiam.... és le sem merem írni, hogy 11 óra után kelt fel :shock: :D igaz hajnalban fájdalmas sikításra keltünk... vagy megijedt mert rosszt álmodott vagy a foga miatt, de nem sírt csak felsikított... félelmetes volt :(

Zsufi74 ma lefotózom a nadrágokat és felteszem :D örülök, hogy jól telt az éjszakátok!

Nilabali örülök, hogy jó volt a tánc!!! eldöntöttem, hogy light-osan én is elkezdek sportolni de csak óvatosan nehogy a tejem hipp hopp eltűnjön :shock: Igen 10 órakor aludt el és 11 után kelt fel :D de ezt valahogy át kéne alakítani mondjuk 9 órától aludjon 8-9 ig..... talán az óraátállításnál tudok korrigálni.... :?

Pandusika nagyon édes Hanna és csini a kalap!!!! :D

Zsancy a szabásmintát lemásolom a nadrágairól úgy, hogy ráhagyok 1-1 cm-t. de neten is van!!! nem is tudtam, hogy tudsz varrni! pedig milyen csini szoknyákat tudnál varrni :D
sajnálom a mensit!! nekem még nem jött meg...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Most így alszik: a kis tündér :):)
talán kipiheni az éjszakát! Úgy megpuszilgatnám, olyan édike, de akkor tuti felébred ...
Kép

millye! én is így varrok gatyókat, hoyg lemásolom a maglévőről...Áginak az összes rucit, szoknyát így csináltam! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zsufi, megyünk holnap, írd a címet és egy tel.számot is, kb dél körül...
Kendőzni vágyók, gyakorlók, jegesmedveszelidítők:
Itt egy kis gyűjtemény, hogyan lehet hátratenni többféleképpen a babát: (jegesmedvét, zsák krumplit, labdát, egyebet...)
http://www.youtube.com/profile?user=WrapYourBaby#g/u

Ebben úgy középtájt ki vannak gyűjtve olyan kötések ,amik kifejezetten rövid kendővel valók, különböző hátravételi módokon. http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=2657

Délután egy előadásra megyünk, ahol a H1N1-ről lesz szó, meg az immunerősítésről, orvosok, természetgyógyászok beszélnek...Ramada hotel (mire jó a kendő ismét?) Alig várom már, csak csúszik az alvás, mert kicsim fél 11 óta nyomja, és 3-kor indulni kéne, szóval pont addigra lesz újra álmos.Sebaj!

Zsancy, remélem, jobban vagy, próbálj minél többet feküdni4

Verus, sokszor én sem tudom, milyen nap van, tegnap este úgy gondoltam, hogy ma megyünk Zsufihoz, de aztán hajnalban eszembe jutott, hogy nem, ma az előadásra megyünk, és holnap Zsufiékhoz :lol: :lol: Vinyónak jobbulást, nem tudom, mitől ilyen szeszélyes!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Lkverus de édesen alszik a fiad! Most mondd meg őszintén... lehet egy ilyen babára haragudni? :D Lányoknak könnyebb varrni ugye? Mármint egy szoknyát sokkal egyszerűbb mint egy kertésznadrágot 8)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


háát...nem tom, mert én egyberucikat varrtam(kötényruhákat), és az sem volt olyan könnyű, hogy passzoljon...meg varrtam egy nagyon szép ünneplős rucit is...kb. ugyanolyan nehezek szerintem, a lényeg, hogy jól legyen megrajzolva a minta, és jó anyag legyen....
nyáron ezt varrtam Áginak:
eleje:Kép háta:Kép
hát most nincs kivasalva, a fehér anyag egy lyukacsos nagyon szép anyag amúgy.Kicsit elszabtam valamit:( úgy volt, hogy mintás anyagból lesz ujja, de valahogy elfogyott :):) így lett ujjatlan, meg amikor a szoknyarészt felvarttam kicsit elcsúszott az anyag, és nem igazán lett szimmetrikus, de ez a gyerkőcön nem látszik, és nem volt már kedvem visszabontani...amúgy imádja, és általában azok a kedvencei, amiket én varrok :):) (olyan kevés van)
kisszoknyát nagyon egszerű megvarrni, én mindig gumihiányban szenvedek....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sok Boldogságot a 8 hós Csengének, Vincének és Attilának!

Jajj de édes ez a hintázós Hanna baba, tündéri egy leányzó.
És Oli meg Zéti nagyon ki shuncutok a kádban :D, Oli szemei :shock: , a videón is epedtem miattuk. :)
Vince tiszta Efe ezen a képen :D, nagyon cuki!

Millye: én is kíváncsi vagyok a nacikra, csak ne tessék itt titkolózni!

Kép
Kép
elif
 
 


Verus, ez elég ijesztő lehetett! Remélem minden ok lesz, és kialussza Vinci magát rendesen!
De édes a bealvós Vinyó! :D
Nagyon szép rucit varrtál Áginak! :D

Millye, de irigyellek Andris alvókája miatt! 11 óra után, nem semmi! :shock: Bebe már fél 9kor aludt tegnap!
Hajnali ébredést sajnálom, szegény Andris!
zsu83
 
 


Verus, bocs, tényleg nem akarok kötekedni, csak meglepődtem a Cataflamon, és megnéztem, nagy betűkkel rajta van a tájékoztatón, hogy 12 hónapos kor alatt nem adható!

Nekem azért is volt fura a dolog, mert az elég erős gyógyszer, mi fülfájás esetére tartunk mindig itthon.

Szóval szerintem nekik inkább a Panadol való még.

Kép
mist
 
 


Julcsi, Tamarával nekem is 10 hónap után jött meg, és nagyon nem örültem neki, apa meg csak vigyorgott, hogy ugye nem gondoltam komolyan, hogy most már soha többé nem fog? Hát, így két gyerek után nem bánnám...

Kép
mist
 
 


igen mist. így van, és igen erős gyógyszer, és a panadol is, meg minden gyógyszer is erős a maga módján....én a régi dokinkban 100%ig megbízok, ő annakidején ezt írta fel, mikor a totál szarulérzem magam állapot volt a gyereknek....elve az volt, hogy az a gyere aki végre kilát a fejéből, és jobban érzi magát, az jobban is gyógyul...igaza is volt, van, és persze nem nagy dózist kell egy ekkora bébikének adni....nekünk a garason szem-és fülcsepp orrcsepként, a cataflam csepp, és a calcimusk inj. alapfelszerlés volt itthon....és meg is gyógyultak mindig hamar....
és így, hogy egy vidám Vinci ébredt fel,és jól van azóta..megérte azt a 3 cseppet!!!!!!!!!panadol szart se ér nálunk :( nurofent vincinek nem próbáltam...inkább a bombabizos megoldás!!! :)

nah, megin írtam hülyeséget...megyek jáccani....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus: hát tényleg elég furcsán viselkedik Vincus, én lehet azért megmutatnám inkább az orvosnak.

Zsu: bocsi, nem akartam indiszkrét lenni :oops: :oops:

Panna: mindig örülök, amikor hozol képet Hannácskáról, nagyon szép kislány :wink: :wink:

Zsancy: remélem már jobban vagy!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Lkverus nagyon csini ruhát varrtál a lányodnak! ügyi vagy!!!

Elif délutánra megszárad a kertésznadrág is és akkor lefotózom :D A lányom olvadozott a fiad fényképétől... :shock: :D

Zsu83 én meg a fél kilences alvást irigylem tőled... mit nem adnék egy kora esti habos aromaterápiás gyertyafényes fürdőért 8)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:ez igen!11-ig aludni!te mikor kelsz?

zsancy:én a májas kajához tettem múltkor banánt és almát!de a csirkéhez is rakhatsz,ha szereti a lányod,csak óvatosan,mert a babán megfogja a hasikát!
nálunk kaja ma:mézes-mustáros csirkemell,zöldfűszeres rizottóval és 3hagymakrémleves,puding.
Bazsika ma spenót-krumpli-pipihusit ebédelt.
most szilvát magozok,brokkolit szedek rózsákra és sütőtököt sütök ezek mind mennek a fagyra a fiamnak!

panna:el is felejtettem megdicsérni a kislányod!ezt most pótolom,mert tényleg nagyon szép,igazi kis hölgy!

Kép
nilabali
 
 


Zsufi: a kiscipőt még a pocakosság elején vettük Tescoban, ezt a cipőt vittük tavaly anyóséknak becsomagolva ajándékba, ezzel közöltük a nagy hírt. :D Most nyáron meg visszakaptuk mert éppen jó Efére. Akkor sajnáltam, hogy kisebb méretben nem kaptunk, de mostmár örülök neki. :) És nem is tudtuk akkor még, hogy fiút várok, unisexet akartunk, de ezt sikerült, megérzés. :D
Egy másik cipije is van Tescóból, tépőzáras, de azt nagyon könnyen lerúgja, mondjuk ha rádolgozik akkor azt is simán. Most C&A-ban nézegettem, ott is vannak arik.

Efe ma űberhisztis :(, nem tom én se mi van, semmi kaja sem kellett... szopizott, és a tízórait megette, úgyhogy gond azért nincsen... Én meg megettem az 1-es és 2-es ebédváltozatot is. :roll:

Nilabali: brokkolit hogy csinálod, mivel adod? Most próbáltam 2.-szor, de a lelkesedés 0. :(

Kép
Kép
elif
 
 


elif:a brokkolit csak forró vízbe dobom egy-két perce,nem főzöm halálra,aztán hideg vízbe teszem lecsepegtetem és úgy fagyasztom.amikor azt kap ebédre akkor krumplival,husival,cukkinivel szoktam párosítani és petrezselymet és zeller zöldet teszek fűszernek,ja és arányaiban a brokkoli mindig kevesebb többinél,mert elég erős íze van és töményen a fiam sem szereti.
tegnap ugyanezt csinálta Bazsaládé is,lehet,hogy a frontot érzik a gyerekek,vagy legegyszerűbb a fogakra fogni :D .

én fiam ma kihagyta a délőtti alvást,elaludt az ölemben,beraktam az ágyba és 20perc múlva már ébren volt,most fél1óta alszik..tök másképp csinálja,mint az elmúlt hetekben...de most így volt álmos.kiváncsi vagyok meddig nyomja?

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Jelentem, lenyugodtam és boldog vagyok. Egyrészt köszönöm Zsuzsinak, majdnem elbőgtem magam azon amit írtál, igen, odabújik, és ilyenkor tudom, hogy szeret:)
Mesi fél 9-től fél 4-ig aludt:))) Aztán 7-kor megint evett, majd 10-ig együtt aludtunk. Ébredés után játszott, voltunk sétálni, ebédelt, most pedig másfél órája alszik már a kiságyban:) Érdekes, de csak a reggel 7 utáni és a kora délutáni alvás nem megy mindig a kiságyban, de elfogadom. Van hogy mellé fekszem és ha nem vagyok fáradt akkor én is alszom vele, vagy kiosonok és csinálhatom a dolgom.

Hugic: ügyes vagy és örülök, hogy a hosszas problémás elalvást, most már ilyen siker koronázza

Vera: édes Vinci és a ruhácskák is klasszak

MIllye: remélem mától visszatér minden nálunk is a régi kerékvágásba

Hanna is nagyon cuki! MOst mennem kell, de akinek nem regáltam, is köszönöm, hogy gondoltatok ránk..

szép napot, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


andabella:örülök,hogy ma jobb napotok van!nekem is jót tettek zsuzsi szavai!

zsuzsi:mennyire jó,hogy vagy nekünk...!mesélj majd az előadásról!

Kép
nilabali
 
 


Magdi: Én olyan sügér vagyok... :( Elfelejtettem Neked válaszolni és most a játszóra menet jutott eszembe. :oops: Szóval, a babakocsi lapra csukható, de elég picire. Összesen 7 kg, és nekem olyan könnyűnek tűnik a másik után. Nagyon szeretem!

Zsuzsi, linkeket köszöni a jegesmedveszelidítő!!! :lol:

Nekem is az jutott eszembe Verus, hogy vinci nem tűnik egészségesnek, én is megmutatnám egy gyerekorvosnak, biztos, ami biztos.

Mist, no igen, én még szeretném, ha megjönne... :wink: Fogacska áttört?

Ildi, képet kérünk az új nacikról, lehetőleg Andrisostúl. :)

Huhh, Zsufi, nagyon örülök, hogy szimpi a Bori!!! Az áraik is egész normálisak, nem? Remélem sikerül!

Lányok, kukoricás felvetésemre senki nem válaszolt... :( Senki nem főzött még kukoricát a gyereknek? Héjastúl, simán megfőzve, vagy hogyan :?:

Képzeljétek, reggel is kaptam odabújást, kétszer is... :oops: Én erre már olyan régen vártam. :D :oops:

STELLY? AMY?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


nyugi, én is megmutatom...megyünk a nagyokért, és útbaejtjük megin.... :wink: furcsállom a mostani Vinci dolgait, még ha nem is vagyok oda ezért a dokiért, mégiscsak doki, és jó ha ránéz, megnyugtat....amúgy azóta jól van...de nem kiabálok el semmit :)

nah, lassan indulunk is, hogy a dokinál ne 100an legyenek.

kukoricát én még nem adtam Vinyónak....de szerintem simán megfőzve, turmixolva....van olyan bébiétel, amiben van, már néztem, hogy kéne venni, először azon tesztelném a hatást majd....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zsuzsiiiii! Jeeeee! 7 kiló fölötti Eszter!! Jeeee!
Amúgy nagyon kíváncsi vagyok, mi fog elhangozni az előadáson.

Azt gondolom, azt az oldalt mutatják meg, amilyen érdekek az előadást mozgatják. Elég durva kampány indult most oltás érdekében, gondolom alacsony az érdeklődés iránta oszt nem tudják eladni...
Én a védőnővel meg az asszisztenssel beszélgettem most, de huhh... Asszem nem oltunk (nem is adhatják egyelőre 18 év alatt, meg az oltóanyag antibigyókat, higanyt és tojásfehérjét is tartalmaz, és 585 főn végezték a kísérleteket.)
De várom Zsuzsi, hogy miket mondtak nektek!

Nila
te meg helpeljél meg!!! Vettem valami zöldet, esküszöm fogalmam sincs, hogy sóska vagy spenót! (Hihi, felőlem lehet útilapu is! :lol: )
Nem tudom, mennyi kell belőle, hogyan kell előkészíteni és együtt kell-e főzni a krumplival meg ilyenek!!! Jajajajjj!!!
De a tojássárgája főzése menni fog egyedül is.... 8)

ladmon
 
 


A spenót/sóska kérdésem után valamiért azt gondolom Julcsi, hogy nem várod el, hogy a kukoricaproblémádat én oldjam meg, ugye? :lol:

Ja, mist. Ma voltam tanácsadáson és glutén mehet 8 hós kortól. Tudom, hogy Julcsi már mondta, de ebben legalább egységes véleményt hallhatunk.

ladmon
 
 


hellobello
akartam írni korábban is már, mert olvasgattalak futva benneteket ,de közbe jött valami. A cataflammal kapcsolatban ,a nyáron nekünk is azt írt fel a doki, mert panaszkodtam a sűrű felébredésekért, ő meg azt gondolta, ill valszeg igaza volt,h a foga miatt. Na de hazaértem és mint ahogy szoktam útmutató elő és olvastam, szóval ezért nem mertem neki adni, meg még azóta sem...........az 1 év kor alatt nem ajánlott miatt......

ladmon:kóstold meg!! rögtön megtudod,h melyik is! :lol: :lol:
gratula a 7kg-hoz!

Kép
kaandi
 
 


Nilabali én fél tízkor keltem.. úgyhogy én is egy lusta hétalvó vagyok :lol: Általában kihasználom, hogy sokáig alszik és igyekszek megcsinálni egy-két dolgot... de ma lustiztam :D

Andabella végre végre van jó hír is! Örülök, hogy alakul Mesi napirendje és, hogy te is megnyugodtál!!! :D

Julcsi-79 ígérem délutánra meglesznek a nacis képek! :D Én még nem csináltam kukoricát neki.... A bújást én is szeretem :D

Ladmon a végén még minket is beelőztök :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Verus, örülök, hogy Vincinek újra jókedve van! :D

Zsufi, semmi baj, dehogy voltál indiszkrét! Szerencsére már minden ok :wink: :D

Millye, na igen, én gyakran lazulok esténként a kádba! Viszont reggel hajnalba kelek! :D

Elif, sajnálom a hisztit! :( Remélem már jobb a helyzet! :roll:

Julcsi, én még kukoricát nem adtam Bebének!
zsu83
 
 


kaandi: megkóstoltam... savanyú, mint állat! Akkor mi van??? (sóskagyanúúús ugye???) :D

ladmon
 
 


igen!!!!!!!!!!sztem is sóska! De ha megfőzted a színe is más a spenót olyan zöld, a sóska meg barnás!

Kép
kaandi
 
 


ladmon:akartam javasolni,amit kaandi,kóstold meg!mennyit vettél?kilót?egy marékkal?szóval éna spenótot-sóskát még nem vettem,mert én nem szeretem...-jól megmostam és egyszerűen egy tálban leforráztam,aztán kihűtöttem és turmix.nem főztem tovább,mert csak elsurrannak a tápanyagok és a vitaminok,hanem a krumplit a husival együtt főztem és turmix aztán bele a már előkészített spenót és még egy kis turmix.ha spenót akkor a krumplihoz főzök egy gerezd fokhagymát,de nem pűrésítem,hanem kiveszem.sóskával valószínűleg ugyanígy tennék,csak nem raknák bele fokhagymát.
remélem segítettem.ja és a mennyiség,én felezni szoktam a krumplival.

gyerekem 3-ig aludt,gyanítom ma már nem lesz több alvás....megyek és foglalkozom vele,talán még egy séta is befigyel,bár már délelőtt voltunk.

Kép
nilabali
 
 


ladmon tegyél hozzá cukrot,mert piszok savany lesz Esztikének!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Zsu83 akkor mondhatjuk, hogy valamit valamiért :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


[quote]m írta:ennyit vettél?kilót?egy marékkal?


Ööö, hát az úgy volt, hogy 490 Ft volt kilója és én 27 ft-ot fizettem! :lol: Na ebbe sem kell cukor, csak ételszínezék lesz belőle asszem! 8)

ladmon
 
 


ladmon: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
nilabali
 
 


:lol: :lol: naaaaaaaa az még jobb !!!! :lol:

Kép
kaandi
 
 


elif: most jut eszembe,Te ma jössz ill mész tornázni? Ma én is megyek, jössz?(step)

Kép
kaandi
 
 


kaandi:hogy bírod a step-et?jesszussss,én a salsától szenvedek az izomláztól.... :oops:

Kép
nilabali
 
 


jóóóóóól, most kezdted azért,nem? de jó lehet az is!!! irigykedek is rá!

Kép
kaandi
 
 


jó is,nagyon!megéri az izomlázat,így legalább érzem,hogy vannak izmaim :lol: :lol: :lol:

Kép
nilabali
 
 


kaandi: nem, nekem még kell egy kis ráhangolódási idő. :roll: Steppre jársz, jesszus... azt még fénykoromban sem nagyon bírtam. :shock:

Úgy látszik ez egy összebújós nap. Efének is ez kellett, fél órát simiztem a nagyágyon, néha elszenderedett, hozzánbújt, édes volt, azóta meg játszik. Úgy látszik anyahiánya volt... :? :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


Efe is de édes!!!!!!!ma nálunk nehéz nap van, nyűgi, a közeledő front valszeg.. :cry: :cry: :cry:
na jól van akkor majd szólsz!!!ha jössz!

Kép
kaandi
 
 


elif:olyan édi Efe!én ha Bazsi nagy ritkán bújós mindig majdnem elsírom magam.... :oops:

na,léptünk anyósozni,elég nehéz ma is Bazsival itthon,úgyhogy megyünk a mama had örüljön!

Kép
nilabali
 
 


[quote] írta:öö, hát az úgy volt, hogy 490 Ft volt kilója és én 27 ft-ot fizettem


tudjuk h vigyázol Esztike vonalaira, de hogy ennyire :lol:

nincs írnivalóm... elcseszerintettem a napot.... most mehetek főzni :cry: Nilaaaaaaa annyiradeannyiradeannyira irígyellek, h ennyire otthon vagy a konyhában 8) nekem mé nem megy :?: olyan nehezen verem be magam a tűzhely elé.... :? na jó, elkullogok :cry:

8)

KépKép
hugic
 
 


Ladmon te 2db sóskát vettél? :lol:

Köszi lányok a sétánk kudarcba fulladt,30percet ücsörögtünk egy padon,mert levert a víz,szédültem,s hányingeren volt,közbe úgy éreztem magam mint aki egy éve nem ivott...komolyan azt hittem itt a vég :? De nagy nehezen haza vergődtünk, de már jobb,sokat játszottunk Luluval,és tegnap panaszkodtam hogy a gyerek nem mászik...ma mászik egész nap...tök örültem...sokat mókáztunk,de most alszik,uzsi nélkül...nem kérte...most akkor mi lesz,ha felkell éhes lesz,adjak neki tejet vagy az uzsiát...és akkor mit vacsizik...én itt mindig megvagyok lőve...nem szeretem mikor nem időbe történek a dolgok,és bekever a drága.

Mindent tudó nagy Ladmon...tojást mennyit adhatok egy héten?Én úgy tudom heti/3-4,de megkérdem mielőtt még telepatikusan bokán rúg :wink:

Bogi és Amy????

Megől most már a sárga irigység...az egyik Salsa-ik a másik stepre jár... :evil: :evil: hát ilyet...na én is most már összeszedem magam és beiktatok valami k.-box aerobikot (nyelvnyújtogatós smájli) :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


na, most látom h elléptél anyósozni. szerintem a konyhámban jobban éreznéd magadat 8) :lol:

egyébként mégis csak van írni valóm

először is Julcsi - köszi az infot, akkor nem köll :( nagy helyet foglal a csomiban. keresnem kell esernyőre csukhatót :?

másodszor - idiótavagyok :!: de nagyon komolyan... kockáztam a lapockát még Marconkám aludt. Marconka felkelt, ebéd, játszi stb. elkezdtem pakolászni a nappaliban, fél szemem a gyerkőcin... már bánom! egyszer csak hallom h csamcsog vmit... a konyhában volt, azon a részen ahol délelőtt kockáztam a husit. lehet h leesett egy kis darabka és megtalálta és bekapta? nemtom... fura volt, nem tudtam a szájába nyúlni, mert összezárta az állkapcsát, de nem vok biztos benne h nyelt. az is lehet h bukott és azt nyelte vissza, mert az állán volt sárgás nyál (répa.krumpli-csirkehusi volt ma az ebéd)... na szal ez van... őrlődőm, de nem merem elvinni khba h esetleg fölöslegesen mossák ki a gyomrát. majd este elhadarok egy miatyánkot vagy kettőt, h ne legyen baja....

KépKép
hugic
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?