Új privát üzeneted érkezett!

Akkor hajrá Kicsike!!!!

Pattogó: ilyen "te már megint terhes vagy?" kezdetű beszólásaim nekem is voltak, és amikor visszakérdeztem:
-Milyen megint? 7 év lesz köztük, ez a második és különben sem gyűjtjük a gyerekeket!
Na akkor sértődött szájbiggyesztés és bélelhúzás volt. Örüljenek, hogy nem azt kérdeztem szimplán, hogy KÖZÖD?
Mák: anyukám mákosan született, mesélte a mamám :)

Tilli: ablakpucolás? Biztos a hátha miatt kérdezte az urad? Nem azért hogy megússza ő? Nekem gyanús! :mrgreen:
Én 4 kg-ot híztam most így a finishben :shock:

Datolya: az úszósapira azt mondta a gyerek, hogy mindig rá kell várni mert "csak az ő haja vizes" és lassan szárad, persze ez azért mert nem gumi van neki (én nem raktam eddig direkt azt a gumit mert úgy néz ki benne mint egy kotonban , összevissza nyúzza szegény fejét). Magyarul: a gyerek elcseszi az időt, jár a szája, lemarad és még a haját is szárítani kell. Akkora egy kamus ám!!!

Sztercsi: Látom a frontjelentést átvetted Screentől :)

Cosmic: cicoma: reménykedem, hogy én azok közé tartozom akik "az aki szép az reggel is szép" kategóriások :) Ha übergáznak érzem a fejem akkor általában sapkát húzok vagy kifestem a szempillám :mrgreen:

Chardonnay: És az a kretén orvos a kiskönybe sem írta be a méhszáj értéket? Nédd má meg!
Pelusból megvan a készlet, úgy nézem. Tegnap mostam is. A 2 pop-in betét és az Ella's nem száradt csak meg, úgyhogy remélem nem lesz velük ilyen gond :)
Van most:
6 belső + 3 külső
4 zsebes
2 AIO (pop-in)
8 prefold + ezekhez még 4 külső (ezt hozta anya)
Ez így 20-nek felel meg :) Alig várom, hogy használhassam :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyabebi 2009.10.08 11:30-kor.
anyabebi
 
 


Sziasztok!!

Hajnalocska!!

Nagy-nagy gratula!!!! Sok boldogságot a kicsihez. :wink: :D


Srceen és Kicsike!!!

Nektek meg hatalmas drukk!!!!Ügyesek lesztek. :wink:


Csajok!
Lehet nálam is lesz valami, vagy nem tudom... :roll:
Reggel azt hiszem távozott a nyákdugóm vagy mi, és azóta egy kicsit vérezgetek. A védőnőm szerint menjek be a kórházba, de én még nem akarok. Majd ha rendszereződnek a fájások. Mert fájogat egy kicsit a hasam is, de ez még a viselhető kategóriába tartozik.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Pattogó, tegnap én is ezen aggódtam tömegközlekedés közben, hogy mi van, ha most a metrón :shock: :shock: :shock: :oops: :oops:
És most Kicsike még jobban beparáztatott, elvileg ő később készült szülni, mint én :shock:
Jajjajjajj, és még mindig nem mostam babaruhát se, és a lakás sincs kész :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

chardonnay
 
 

 
 

Kép
Vendég
 


Anyabébi! Most megnéztem újra a kiskönyvet, de nem írt semmi ilyesmit, csak azt h gbs levéve (amúgy most írt bele másodjára a teljes terhesgondozás alatt)

Irigykedek a pelusaidra! :)

chardonnay
 
 


Szisz most én se kaptam beöntést.....mert aznap nagy wc-tem.....
féltem én is hgy de mégis becsúszik valai.....de nem:)))))
Till amikor én szűltem akkor 12 baba született...még a csaszis műtőbe is sima szülés volt......

én ott leszek a börzén már nyitástól......ha jön valaki csörgessen meg!!!!!!!:)))))

Hajnalocska nagy gratula a picihez!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

ja és Barnika ma 3 hetes!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


gnemoni: :shock: :shock: Már te is? :lol: :lol: A végén még mindenki ma megy szülni? :D Drukkolok. Viszont ha friss vér jön akkor ne igen várd meg a rendszeres fájásokat. Nem akarok ilyesztegetni senkit sem. Szerintem is menj be. És úgyis ügyik lesztek.

Hármas szinkronszülés.. Mégvalaki? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na húzok a rákba teregetni. :D

anyabebi: Mákos baba. háááát... Bíztatom magam, hogy láttak már cifrábbat is biztos... :roll: :D

char: Metrón? Hmmm. a mai világban azért kíváncsi lennék, hogy mekkora "pánikot" váltana ki egy 2 megálló közötti magzatvízelfolyás... :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hajnalocskának gratulálok a kis Panti babához! Sok boldogságot és hosszú életet kívánok!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Ma elkezdtem a málnalevél teát is iszogatni, nekem semmi bajom vele, nem is nagyon van íze :)

Monica! Üdv "itthon"!!! Biztos nemsokára beáll a tejcsi is!

chardonnay
 
 


hű de sok babánk van így október 8.-án.. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csajok
a kórházban azon gondolkoztam, hogy csinálnék egy olyan táblit, amibe a babák 1,3,6,9 , 12 stb. hós adatait írhatnánk be, hogy melyik babaó milyen ütemben gyarapodik! na tetszik nektek az ötlet? :roll: :lol:

és akkor az Ikreké már bele is kerülhet. :wink: Szóval Andi, ha esetleg emlékszel még rá, vagy felírtad, akkor az jó lenne. :wink:

Meg akkor jövő héten, már Barnika is betölti az 1 hónapot! :lol:
Vendég
 


pattogobolha írta:
char: Metrón? Hmmm. a mai világban azért kíváncsi lennék, hogy mekkora "pánikot" váltana ki egy 2 megálló közötti magzatvízelfolyás... :roll:


Hát igen, sok segítségre nem számítanék...

chardonnay
 
 


Csajok!

Indulok a kórházba! A dokim is azt mondta hogy ne várjak a fájásokra, inkább menjek be mert megvan a fertőzés feszélye vérzésnél.

Úgyhogy kérem a drukkokat!!

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Chardonnay: milyen buzi ez a doki! 2x írt bele? 4 pecsét kell az anyaságihoz nem? Vagy elég a papír amit a kórház kiad?
Én azt bírom, hogy a doki belefirkálja, a vérnyomást meg hogy van e panasz aztán nem mér és nem is kérdez ilyeneket. Tiszta hülyék, futószalag
:shock:

Pattogó: mennyé má a dolgodra!!! Megszülsz aztán ki fog teregetni? :mrgreen:

Lekváros táskát ebédelek :)
anyabebi
 
 


Gnemoni DRUKK++++++++++++++++++++!!!
Baszki mindenki megszül ma?

Eszti!!!!
nálatok hány óra a CTG?

Char: a múltkor a vészhelyzetben a Carolnak a metrón ment el a magzatvize :)
anyabebi
 
 


GNEMONI DRUKK +++++++++++






na jó én megyek inkább dolgomra, úgyis olyan, mintha itt se lennék. :roll: :( :(
Vendég
 


Moncsi! Dehülyevagy:)
Itt vagy!!! Tábli jó ötlet:)
anyabebi
 
 


Anyabébi, elvileg a 4 pecsét jó a védőnőtől is, ő írt bele szorgalmasan :) Meg azt mondta ( a védőnő ), hogy az anyaságit arra a papírra adják, amit ne felejtsünk el majd megszerezni a kórházban. Vérnyomást nekem egyszer mért :) Amíg problémamentes a terhesség nincs is ezzel gond, de én is gondolkoztam ezen, hogy kiderülne-e egyáltalán időben, ha vmi nem stimmel...

Metró - most már azért igyekszem inkább nem tömegközlekedni :)

Gnemoni! Drukkolok

chardonnay
 
 


Moncsi! Hogy mondhatsz ilyet!? Tök jó, hogy itt vagy!

chardonnay
 
 


ittvagyok.

gnemoni: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

monica: olyan dilis vagy. :D :wink: Szerintem is jó ötlet a tábla, csak ne felejtsük el hozzátenni, hogy minden gyerek másképp gyarapodik. :wink:
Ja egyébként hurrá, hogy otthon vagytok már. :D :D :D

Kiteregettem, és a kaja is kész. :D Incsifincsi brokkolikrémleveske. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


char: Csak a terhesgondozásos pecsétet fogadják el!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


De a védőnő is terhesgondoz, nem?
Amúgy most nem is pecsételt az orvos csak írt...

chardonnay
 
 


char: A terhesgondozást mindíg a nőgyógyász végzi. Olyan nincs, hogy nem pecsétel... :shock:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hát nem ismered az én orvosom...
És ne ijesztgess! Csajok! Mindenkinek szorgalmasan pecsételt a dokija, csak nekem nem???

chardonnay
 
 


Hello Csajok!

Na ma van a mélypont. NST- n minden rendben, méhszájam viszont 2000-res, mint 34 hetesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az ASK-t meg sem tudták csinálni, mert nem ment át a cső a méhszájon, annyira zárt :cry: :cry: :cry: ráadásul fájt is nagyon, pedig nem sokáig próbálkozott a doki...most is fáj. Meg magam alatt is vagyok.

Elmentem vásárolni, megvettem bánatomban minden szart, ami akciós volt, abból kettőt is vagy hármat. Volt a vásárlóknak ingyen amerikai hot-dog, de még az sem vidított fel :( :( :( Viszont a cuccokat alig bírtam felhozni kétszerre...

Szombaton újra NST és újra megpróbálják az ASK-t, hátha...de már nem reménykedek, szerintem úgy fogok járni, mint Screen, úgy hallottam itt Győrben 1 hetet hagynak túlhordani.

Most hívott Roli, meghallottam a hangját, aztán elbőgtem magam...úgyhogy elvonulok most egy kicsit és majd visszaolvasok később.
Vendég
 


Babaeső :?: :lol: :lol:

Hajnalocska: éljen, grat a kicsihez!:D

Screen, Kicsike, Gnemoni: ++++++++++++++++++++ :D

Már napok óta nem tudok leülni a gép elé, mert vagy a fiam jön, hogy Füles Mackót akar nézni, ha véletlen bekapcsolom ezt a r...dt masinát vagy a lányom üvölt a hasfájástól. MA délelőtt speciel ha nem volt kézben folyamatosan üvöltött és tekergette magát. :? 3 hónap és vége ennek az időszaknak (legalábbis remélem) :roll: Most végre mindkettő alszik.

Valaki kérdezte a betét és a bugyi kérdést: betétből szerintem érdemes egész zacsit vinni, mert ha éppen a 4-5. napon sárgul be a gyerek, akkor szalaszthatod apát egy újabb adagért. Eldobható bugyikból két tipust vettem és szerintem egy rakás f..s volt mind a kettő. Normál bugyi ami jól tartja a betétet bőven megteszi. Kár kiadni az eldobhatóért egy fillért is.

Zaba: tényleg ne aggódjatok, igaza van Szilveaanak. A szoptatással elindulnak lefelé a kilók.

Most megyek kihasználom az alkalmat és megpróbálok én is aludni egyet.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Eszti! Szedd ösze magad!
OLYAN MÉG NEM VOLT HOGY EGY GYEREK BENT MARADT VOLNA!!!!

Mi az az ASK?
Miket vettél, irigykedni akarok! Imádok vásárolni, de tegnap Robi feladta a fizetését a csekkekre! :cry:
anyabebi
 
 


Tündér: Akkor nem veszek papírbugyit, a 10 rendes elég lesz. Egész csomag betét? És az hány darabos? Az enyém 30-as.
Szegény baba Kép


Char: nekem 6 pecsét van a dokimtól + 2 egy másiktól, meg vagy 8 a védőnőtől :oops:
Mondjuk én az elején problémás voltam :oops:
anyabebi
 
 


Hajnalocska !
Gratula!

Gnemoni!
Hajrá!!!!

Sceen
Hajrá!

Till!
Ma a konyhát takarítottam ki és pakoltam át... Mit nekem pár karton ásványvíz, de sehol semmi.
Különben is holnaptól jó a bolygóállás!!!!!!!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Hol van mindenki?????

Na megyek lemosom a hajamról a festéket :)
anyabebi
 
 


Hajnalocska!Gratulálok!!!!!!

Gnemoni!Druukk!!
Screennek továbbra is drukk!!
Kicsike!Hajrá!!!!!!

Te jó ég,ki van még?

Én is kérek egy kis drukkot,mert HÉV-vel kell mennem dokihoz.Remélem nem rázza ki belőlem a gyereket.Visszafelé már a férjem hoz.

Eszti!Fel a fejjel!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Hajnalocska! Gratulálok!

Screen! Kicsike! Gnemoni! Huh! Nagyon drukkolok!!!!!
Vendég
 


Eszti!
Fel a fejjel! Jön az a babó nemsokára!!!! Lehet pont ma este a frontra! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Csajok, csodás napom van ma: leányom egy tündér, éjjel aludtam 3+4 órát, majd délelőtt még együtt szunnyadtunk a nagyágyban... Friss vaok és üde (legalábbis az elmúlt egy hét átlagához képest).
És most is alszik a teraszon a kis járgányában...Ezt megünepeltem 3 db Túró Rudolffal...

Anyabébi, kórházi pakkról annyit, hogy 4 napra 16 mega betét elég és mellszívó sem kell… ráérsz majd otthon, ha mindenáron szivattyúzni szeretnél. Én még most sem teszem és van annyi tejem, hogy a kiscsaj bőven jól lakik.
Én amúgy annyi cuccal mentem be, hogy azt hitték végleg beköltözök… De legalább semmit nem bíztam a véletlenre! :lol:

Pattogó te raklapokat pakoltál???? Mindig elő tudsz rukkolni valami döbbenetes tevékenységgel... :shock:

Chardonnay, a doki megint elutazik? Velem is ezt csinálta basszus, 4 napra lelépett kb pont akkor, amikorra ki voltam írva… A hidegtől ne parázz, vegyél egymásra sok nyári ruhát! :mrgreen:
Amúgy meg nekem nem volt azzal semmi gond, ahogy ő beírkált a kiskönyvbe – nem vitte túlzásba nálam se, nem is tudom hányszor írt, max 3-4… pecsétre én sem emlékszem...

Hajnalocska, gratula! Sok boldogásot Pantikához!

Kicsike, Screen! Hajrá!!!

Gnemoni, látom te is a halogatós taktikát követted... De azért eccer be kell menni... :lol: Drukkok!!! ++++++++++

Moncsi, Alex egy kis zabálnivaló hajasmanó!!!!
Tábli jó ötlet!

Kép
szilveeaa
 
 


ajánlom figyelmetekbe:

http://www.pocakfurdo.hu/

óriási találmány... mindenki hülyének nézett, hogy ilyenre költöttem a pénzt, de Szonja imádja, konkrétan totálisan bekómázik tőle, mivel pont olyan neki, mint az anyaméhben... Csak a fejecskéjét kell tartani, a válláig ellepi a víz, becsukja a szemét és nosztalgiázik a régi szép időkön... :D Mi meg suttyomban jól megfürdetjük...

Kép
szilveeaa
 
 


Esztikém, fel a fejjel!!!! +++++++++++++
Ki fog jönni Toffee hamarosan, ne aggódj!!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Anyabébi, 16 db betét lehet hogy nem lesz elég, de szólj a párodnak, hogy később vigye be a többit. Nekem bent nem kellett még a mellszívó, mert a 2. nap estéjén lövelt be a tej és a következő nap már mentünk is haza. 10 db bugyi bőven elég. Nekem kb. 6 kellett.

Sztrecsi, így hogy mondod, az utolsó 3-4 napban nekem is majd’ leszakadt a derekam.

Sziszkó, amikor elindultak a gyenge fájások, egymás után négyszer voltam wc-n. A beleim tök üresek voltak, fölösleges is lett volna a beöntés, a természet megoldotta. Viszont a borotválással megjártam, mert hétfőn borotváltam le és szülés után a borosta valami rémálom. Ebből a szempontból jobb a dzsungel.

Gnemoni, szurkolok!!! Kép

Nitácska, milyen börze, hol és mikor?

Monica, kis táblázatfelelős, nekem tetszik az ötlet. Kép

Szilveeaa, mázlista. Milánka este 11-kor szopizott, de amint letettük hogy alszunk, elkezdett nyekeregni. Kapott még egy kis szopit, de nem volt elég, neki figyelem kellett. Így most a Tomi kelt fel és sétálgatott vele jó 20 percet. Utána még evett és a jóllakott babával a karomban aludtam el valamikor 2-kor. Reggel 6-kor úgy keltem, ahogy elaludtunk. Kép
Ez a pocakfürdős izé ilyen jó? Mert Milán nem túl boldog a fürdéstől…

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hú idegből elmosogattam meg elpakoltam amit vásároltam (nem volt könnyű, kicsit sok lett…) és összerakodtam a hűtőben, mert egy kicsit kaotikus volt…sőt vissza is olvastam, de látom cirkuszt kellett csinálni a „ki hányszor mos hajat-témából”…hát akkor egyszer és mindenkorra: én aztán marhára lesz**om ki hogy megy ki az utcára, hogy van otthon stb. az biztos, hogy én több ok miatt is odafigyelek ezekre a dolgokra:
1. nő vagyok
2. jobban érzem magam tőle
3. van egy férjem, akinek szeretek tetszeni
Nekem sem úgy férnek bele a napirendembe ezek a dolgok, hogy egész nap nem csinálok semmit; naponta főzök, bevásárolok, mosok, takarítok…
Attól még, mert kismama vagyok, nem adok le az igényeimből és igenis körül szoktam nézni a nőgyógyásznál meg a kórházban, hogy milyen külsővel képesek nők odajönni, akár terhesek akár nem…
Bár plusz energiába kerül nekem is mondjuk egy pedikűr és nem is kényelmes, de IGÉNYEM VAN RÁ, ezért megcsinálom.
Hajmosás témáról meg annyit, hogy már nem a WU2 korban élünk, nem kell egy hétig zsíros hajjal járni, mert a mai samponok már nem erre vannak kitalálva…
És igenis nekem jót fog tenni az emberi méltóságomnak, még ha a szülőágyon sz**om össze magam akkor is, hogy normálisan nézek ki. Na erről ennyit!

Egyébként köszi Rita, szívemből szóltál!

Tilli, nekem is azért kellett bevásárolni ezt a sok cumót, mert az általam utolsó nagybevásárlásnak gondolt vásárlás óta minden elfogyott…

Anyabebi, hát igazán örülök, hogy ízlett a tojglifasírt!!! De jóóó!

Hajnalocskának nagy-nagy gratula!!! Pantikát üdvözlöm a Világban!!!

Kicsike is, Te Jó Ééééég!!! És Gnemoni is???!!! Mindenki megszül, csak én nem! DRUKK MINDENKINEK AKI SZÜL!!! És Screen-nek természetesen!

Moncsi, jó a babafejlődés tábla ötlet! Te mindig kitalálsz valamit!!!
Vendég
 


Hajnalocska :D

Szívből gratulálok Panti babához!
Sok Boldogságot és minden szépet és jót Nektek!

Szép nagy babó lett - és tök jó hogy végül nem lett bent fekvés :)

Nagyon drukkolok:

Screen és Kicsike +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ügyesek legyetek!


és Gnemoni :)
Te is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- ha tényleg indul valami :)

Kép
zsrit
 
 


Anyabebi, ASK máshol amnioscopia néven fut, a magzatvíz zavarosságát volna hivatott vizsgálni, de nálam ez áll a kiskönyvben jelenleg "ASK kivitelezhetetlen" k**va fasza! Most idegeskedhetek rajta, hogy odabent minden rendben van-e :roll:
Vásárolni én is imádok (még élelmiszert is :oops:), mit vettem? Húúú, soroljam? Péksütik, tojás, tej, liszt, olaj, száraztészták, darált hús, csirkehús, banán, szőlő, paradicsom, paprika, kígyóubi, fejessali, krumpli, leveszöldség, chips, csoki, műzliszeletek, Cerbona műzli, zabpehely, kukorica konzerv, ananász konzerv, szörp, dobozos üdítők, 2 karton ásványvz, túrórudi, túró, tejföl, sajt, szalámi. Asszem ennyi...elég durva, de most próbáltam megint előre gondolkodni.
Amúgy bánatomban még mielőtt megyek Roliért bemegyek a Müllerbe is babacuccokat venni, vásárlás=boldogsághormon!

Csajok, köszi a biztatást, nem az a bajom, hogy bent van, csak aggódom, nehogy baj legyen...!

Na, lejárt a mosásom is.
Vendég
 


Eszti, látom tényleg jó szar napod van, de fel a fejjel! Tilli is itt van még egészben, Zanikóról, Pocokról és rólam már nem is beszélve! Lehet, hogy pusztán arról van szó, hogy kicsi lányod szereti a pontosságot :wink: és utál kapkodni.

Hajnalocska, Gratulálok Pantihoz, élvezzétek egymás társaságát idekint is!

Kicsike, Screen, Gnemoni nagyon drukkolok!

Anyabébi, megyek lottózni, hát nem eltaláltam, hogy Barninak a nehezen száradó haja miatt kell másik úszósapi :wink: :roll: ?!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Mrs Paris!
Hidd el minden rendben van!!!! Mocorog a baba, nem?! Akkor meg nincs miért aggódni! Bármi gond lenne, először a mozgás hagyná abba.
Mi már túlléptük a terminust, de pozitívan gondolkodunk. Pocaklakók tudják mi a jó nekik.
Nekem pl holnap csak ctg és uh lesz és kedden voltam utoljára...
pocok001
 
 


Na, én is megint itthon - még 40 percig, aztán sulijárat.

Voltam melóhelyen, aztán ebéd megint Apával - megy ez nekünk :mrgreen: , aztán DM-járat...vettem mégis eldobható bugyeszt, L-est...persze nem lehetett kicsomagolni, így látatlanban vettem meg, de jónak tűnik...

Atyaéééég, mennyien szültök ma :shock:
Gnemoni, Screen, Kicsike,
megadrukkok!!!!!!!


(bár kicsit szomorú vagyok, hogy Pocok, Eszti és én meg nem :oops:)

Monica,
ez is kiváló ötlet, mint idáig minden ötleted! :wink:
Isten hozott Titeket "itthon"! :lol:

Anyabébi,
az ASK amnioszkópia: magzatvíz vizsgálat. Átvilágítják a méhlepényt, és megnézik, tiszta-e még a víz. Terminus után végzik, ha túlhordod a babát.
Nekem r...fájdalmas volt Vackorral, konkrétan estére bevéreztem és másnap megindultak a fájások...REGGEL MEGYEEEEK ASK-ra, szal kérem a drukkokat! :wink:

Eszti,
"de látom cirkuszt kellett csinálni a „ki hányszor mos hajat-témából”
figyu, Te Drága, senki nem cirkuszolt :wink: - eccerűen tapasztalatot cseréltünk és átbeszéltük, ki hogyan szokta...mint minden mással kapcsolatban eddig itt a fórumon. Szal no para, bee happy :wink:

tillidian
 
 


Eszti, nem lesz baj!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hajnalocska: óriási gratula a kis Pantikához! Jó egészséget, és sok tejcit Nektek!!!

Screen, Kicsike, Gnemoni: Mennek a drukkok ezerrel!!! ++++++++++ :D :D :D

Eszti: Ne csüggedj!!! Húúú, látom nagyon ingerült vagy! :roll: :roll: Fel a fejjel! Én is már nagyon meg akartam szülni egész idáig, most meg már úgy vagyok vele, hogy nem idegesítem magam rajta, majd jön, amikor Ő jónak látja. :wink: Nem egyformák Ők sem, ugyanúgy, ahogy mi felnőttek sem! :roll: :roll:

Mondjuk Kicsike jól beelőz mindenkit... :twisted: :twisted:
bobóbaba
 
 


Eszti: ezen hajmosás témán teljesen felesleges kiakadnod, senki nem akart ezzel téged bántani. Jó hogy te ilyen vagy de mások különböznek. Ennyi. Csak ha ezen így kiakadsz amikor tökre senki nem téged fikázott, ezzel megbántod azokat akik ezzel máshogy vannak. Rád sem rontott senki ilyen hanggal. Ilyen vagy így szeretünk, más meg másmilyen őt meg úgy.
Asszem ez itt le is lehet zárva.
Mindenkinek van heppje. Én például sírva fakadok ha egyszer egy nap nem mehetek el a boltba vagy valahova ahol valamit lehet venni, ha csak szotyit az is jó, pénzbe kerüljön. És ezt utálom, de ilyen vagyok :)

Na mentem a suliba a kölkömért!!!
ESte jövök addig má ne szüllyön senki, a napi adag megvolt már!!!
anyabebi
 
 


Eszti,
ekkora ölelést küldök:
((((((((((((((((((((((((((ESZTI))))))))))))))))))))))))))) :D
SZERETÜÜÜNK!!!! És minden rendben lesz, mindjárt babázunk, Te csajszi! :wink:

Ma nekem is betelt a pohár délelőtt, mert negyed óránként jött a jól ismert "Na mi van már" telefon vagy sms. Elhatároztam, hogy a következőnek úúúgy beszólok :oops: -mázli, mert azóta nem hívtak :wink:

tillidian
 
 


Háháhá, tudtam én hogy enyém lesz a 200-dik laptető
Kép
anyabebi
 
 


Anyabébi
"Én például sírva fakadok ha egyszer egy nap nem mehetek el a boltba vagy valahova ahol valamit lehet venni, ha csak szotyit az is jó, pénzbe kerüljön" - ez csúúúúcs :mrgreen: -jól kijönnél enyém Pasival :lol:

tillidian
 
 


Tilli: :oops: :oops: :oops:
BobóCsilla: pocak édi, meglestem iwiw-en :)
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: