Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Voltunk védőnőnél!7 kg és 66 cm Kispasim!Mikor meglátta a súlyt a vén banya,azt kérdezte:-Anyuka,csak nem pörköltet eszik Dominik,hogy ennyit hízik?Erre én:-Tegnap vacsira brassóit kapott a drága. :lol:
:shock: Ilyen szemekkel nézett.Na aki helyette lesz az se lesz piskóta.Délután leirom miért.

Megyek megcsinálom a májas rizottót.Fiaim azt rendeltek ebédre.Jajjjjjj majdnem elfelejtettem leirni.Képzeljétek reggel úgy köszöntek el:-Szia Anya,délben jövünk.Hát szégyen nem szégyen kipotyogtak a könnyeim.

Kép
kata840725
 
 


Rafael
Vendég
 


Sziasztok!

A tippem Noé.

Tegnap este Nórinak megint begörcsölt a pocija:(....Van valami "jól bevált" tippetek, hogy mit adjak neki, hogy gyakrabban legyen kakija?
A szívem szakadt meg érte:(

Voltunk tanácsadáson is: 6790g és 64 cm, a szurikat jól viselte.
Doktornéni javasolta, hogy adjak neki almát, de az csak még jobban fogná a pociját....

KépKép
amadea
 
 

 
 

Amadea: Petrának néha hetente csak 1x volt kakija, aztán néha használtunk cukros kamillateát éhgyomorra, de mióta eszik barackot minden nap van spontát kaki (3napja). Ma próbáltuk először az almát, de én azt is barackkal kevertem.

Tipp: Noé

Aki babamasszázsra jár: mennyi idővel előtte ne egyen a gyerek? 1óra?

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Cosmo!

Köszi a tippet, én is barackra gondoltam első körben...bár még nem akartam elkezdeni a hozzátápit...
És hogy adod neki? Csak a levét?

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

Tipp : Noe.

Kata!
Ez nagyon-nagyon szep!! :wink: Nem csodalom, hogy elerzekenyultel.
Biztos halasak a sracok, hogy ilyen szepen neveled oket!

Agi

KépKép
lys
 
 


Amadea, én is a barackot akartam javasolni! Mi a kecskeméti baracklevet használjuk, ez a DM-ben most 199 Ft (érdemes 15%-os kupont felhasználni, mert úgy 170/db)
Ami fontos, hogy 2 nap alatt kell elfogasztani (megbontás után 24 órát lehet tárolni), de szerintem kell is napi 1 dl.

Áronnak korábban napi 1x volt széklete, és szegény eléggé megszenvedte. Mióta barack és egyéb hozzátápi van: naponta 3x produkál, és csak a szagról veszem észre, mert már nem nyőg közben! :)

Kata, nagyon büszke lehetsz magadra!
Pláne, hogy ezt a fiúk maguktól mondták! :):)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Kata: ennél jobban csak akkor fogsz elérzékenyülni, ha Domi mondja majd legelőször, hogy ANYA.
Védőbanyek csak akkor mereszthetett volna nagyobb szemeket, ha tatárbifsztek hagyta volna el a szád :lol:

hát lehet mi fogjuk a hozzátápis sort zárni, de nekünk bőven ráér.
Amadea: nincs valami olyan kaja ami esetleg téged is meghajt? hátha tejen keresztül hatna Nórira is.

Adriám még javában a betegség mélypontja fele van, Anyukám mondta, hogy bszegénynek elég szar volt az éjszakája. majd később még beszélek velük.
Téta kezdett köhögni :(

Kép
kissmanó
 
 


ebben a szent percben jött a bookline hírlevele:

http://bookline.hu/sortlist/sortlist!pa ... &sortBy=no

amúgy apjukkal hozattam a kissrácnak Londonból pép alapokat is, 6 dobozból 4 tejmentes, anyatejjel vagy a gyerek saját, megszokott tápszerével kell készíteni. Ez nekem tök szimpi, mert mi van ha a gyereknek épp a tejpép alapjául szolgáló tápszer nem jön be? pedig lehet maga a pép jó lenne :?
szal ügyesen figyelnek a szekrényben, s a megfelelő pillanatban bevetésre kerülnek.

Kép
kissmanó
 
 


s mi a francért nem teszi rendesen a linket?
pedig jól írtam.
másoljátok ki végig, s úgy bekatt

Kép
kissmanó
 
 


Benta!

Koszi a tippet, kivalasztottam a gyerekek karacsonyi ajandek konyveit, es megrendeltem a Humana zoldseg es gyumi kajakat. Ezeknek marciusban jar csak le a szavatossaga.
Igy tenyleg hamar osszejott az osszeg, hogy ne legyen hazhozszallitasi dij.
Nagyon orulok, mert a kedvenc konyveket sokkal olcsobban szerzem igy be. :D

Mano!
Gyors gyogyulast a lanyoknak!!

Agi

KépKép
lys
 
 


Sziasztok!
Csak épp beugrottam... megjöttünk a dokinénitől, Beni 7710 gramm és 65 cm. Szóval azt mondta, ne aggódjak a súlya miatt. Csak azért volt egy kis para, mert 3 hét alatt szinte semmit nem hízott. De úgy látszik, vmi mégiscsak ragadt rá... :)
A fogára azt mondta, hogy a népi hiedelem szerint ha egy babának hamar bújik ki az első foga, akkor hamar lesz kistesó. Na, ez nálunk tuti nem így lesz. :)

Holnapra a talisoknak szép időt és jó szórakozást kívánok!

Heni

Kép
tücsök75
 
 


Na, ahhoz képest Edinának sokkal, de sokkal hamarabb bújt ki az első foga (6,5 hósan) mint Tétának (neki 11 hósan).
Edó után Adria 2 év 7 hónapra jött, Téta után Gézu 1 éb 11 hónapra.
Szal én ezt a fajta népi hiedelmet nem is hallottam, de tuti nem is hiszek ennek.
Tudok kislányról, aki Tétivel egyidős, 3 hósan már volt foga, s még nincs testvére.

Ági: elárulod milyen könyveket rendeltél a gyerkőknek karácsonyra?

Kép
kissmanó
 
 


Talis Csajok!
Van nekem egy drága férjem, akinek panaszkodtam,hogy mennék a talira, de szopitól-szopiig oda sem érnék...
Erre azén Drágám szabit vett ki, úgyhogy MEGYEK én is,ha Niki időben ébred!!!

Benta megírnád priviben a számod, akkor tudnálak értesíteni, hogy mi van velünk, hogy vagy várjatok meg,csak késünk, vagy hogy merre lesztek.

Bár Mukkancs száma is megvan, de hát mégis csak Te vagy a fő szervező :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Talán nem is írtam, hogy ma reggel 5-kor szopi volt, utána ébredt Téta, pisijárat, majd nem engedett visszaaludni. Jött Edina, hogy fosi-hányi van ezerrel.
Suliban sem úszta meg finomságok nélkül, 1x ki kellett kérezzen óráról.
S felszívtam a vizet. Az angol tanárnőjükre, meg az egész angol tantervre. Állítólag cudar ritkán írnak táblára (hacsak ismét nem a lány lódít). Annyira mentem, hogy felhívtam a tanítónénit. Nem tudott referálni az angollal kapcsolatos kérdéseimre, de utánaérdeklődik.
De jól eldumcsiztuk, kielemeztük a csajt. Nem is hencegte el, hogy ma kapott egy fekete pontot. Magyar háziból. Tök figyelmetlen, az volt, hogy hosszú ú, ű-re végződő szavakat kellett írni.
Nekem meg azt mondta, hogy olyan szavakat kell, amiben van hosszú ú, ű.
De piros pont is befigyelt, a matek új leckét tökéletesen vette, hiba nélkül végezte a feladatot. Meg is lepődtem. Mert az tény, hogy ha odafigyel, akkor tud, csak rém szétszórt, pár percnél tovább nem figyel, s akkor ette a fene az egészet.
No, de elhatároztuk a tanítónénivel, hogy ezentúl minden apróságot dícsérünk, de a szarvasmarhaságokért megkapja a fekete pontját.
Ja, s mostantól a suli pszichológusához fog járni. Ez azért is jó, mert azzal a nővel a tanítónéni is tud kommunikálni.
Hát lássuk.

Kép
kissmanó
 
 


Banyoszka: cserbehagyni a talicskán virtuálisan jelenlevőket?

Dícsérd meg a férjedet helyettem is.
S esetleg adjál tippet, hogy miként idomíthatók a pasik. Hátha van egy jó trükköd, amit megoszthatnál.

Kép
kissmanó
 
 


Mano!

Persze!! :D

Szoval nalunk nagy favorit Bartos Erika konyvei. Az Anna, Peti, Gergo sorozatbol mar 10-en felul megjelent, mar nekunk is megvan 7. A gyerekek nagyon-nagyon szeretik, szerintem Emmanak mar nem sok kell, es olvasni is fog meg iskola elott, ez szuperul alkalmas ra.
Annyira egyszeru, a mindennapi eletbol vett tortenetek, konfliktusok, szuper kifejezo rajzokkal. A gyerekek magukra ismernek benne, szerintem sajat apro konfliktusaikat is segit megoldani.
Ugyhogy ebbol a sorozatbol rendeltem kettot, egyet a Bogyo es Baboca konyvekbol.
Plussz egy Pottyos Pannit.

Agi

KépKép
lys
 
 


Manó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jól kell választani! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem , egyébként Ő alapjáraton ilyen, szerencsém van! Nagy béketűrő, a hisztijeimet is elviseli, volt néhány nagy kitörésem az elmúlt 19 év alatt....És akkor a hisztik után (édes a békülés) kiveséztük,kinek mi a jó/nem jó. Néha én is engedek az extrém horgászőrületének!

Drukkolok,hogy Edinánál beváljon az új módszer,szerintem hatékony lesz!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Banyoszka!!

Mi is imadunk horgaszni!!! :D :D
Na ezt holnap megbeszeljuk! :D

KépKép
lys
 
 


Ági,Okés!!!! De csak velem,mert az embert várhatóan kint hagyom a kocsiba... :lol: :lol: :lol: Elvégre ez mama-baba randi,nem? :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Persze, en is rad gondoltam! :D :D

KépKép
lys
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 23:12-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Na,szóval.Egyik ismerősöm szokás szerint húzta fel a bőrt kisfia kukiján fürdéskor,ami nem akart visszamenni.Szegény csaj nagyon megijedt.A leendő védőnő vele szemben lakik így gyorsan átrohant a gyerekkel,hogy segítsen.És képzeljétek nem merte visszahúzni a kissrácnak.Át kellet vinni egy 3 fiút nevelő anyukának.Szóval a vén trotty helyett jön egy üsző.

Kép
kata840725
 
 


Kata jó kilátások védőnő/támadónő ügyben... :?
Gratulálok az új "titulusodhoz", valószínűleg én is meghatódtam volna! (még így olvasva is egy kicsit :oops: )

Ma benéztem a 2009.májusi topicba,hát, már a 700.oldalnál járnak azt hiszem.. Jó pörgős topic, lehet Niki is azért ír inkább oda....

Banyoszka
banyoszka
 
 


700. oldal???

Megyünk sushizni este!

Holnap 11-kor!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Hurrá Banyoszka!
Hipphipphurrá!

Szuper!

Izgulok :lol: :lol: :lol: !

Megtisztelő a főszervező cím, de én csak a szerény ötletgazda vagyok.

Az én férjem, a drága, mikor valamelyik nap kiborultam, felajánlott egy 3 napos szabit, hogy utazzak el egyedül vagy a nagyokkal, mozduljak ki egy kicsit :) Szóval ő sem gyenge pasi :) Nem adom senkinek!

Benta

Kép
benta
 
 


Tipp:Noé

Sziasztok! Rég voltam, de sűrű a program.

Lys!

A lányom is és az unokatesó, meg a bnőm kislánya is nagy Anna, Peti és Gergő gyüjtő :D :D
Tényleg nagyon aranyos sorozat.

Kép
Kép
sosi
 
 


Köszi Benta, hogy így örülsz nekünk,nagyon jól esik!(küldesz telószámot?)
Csak utólag meg ne bánd! :D :D :D
Én is örülök és én sem cserélném le a pasimat :!: :!: :lol:
Ja, igen, én is izgulok!!!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Tipp: Karcsika

Amadea: nekünk is a kamillatea vàlt be, igaz, én cukor nélkül probàltam, de igy is. Viszont csak melegen volt hajlando meginni.

Mano: remélem jol bevàlik a sulipszichomokus. Jo lenne, ha ez bevett modszer lenne, sok isiben még gyerekcipöben jàr az ilyesmi.
Az angoloràkért én is fel lennék hàborodva. Igy angoltanàrként meg különösen. Talàn egy ovis csoportban nem hasznàlnék tàblàt, de suliban?
Férjedurad legalàbb beijedt egy kicsit a fenyegetéstöl?
A virtuàlisan jelenlévök listàjàra feliratkozom.

Kata, akkor ennek a védönéninek se fogod hasznàt venni. örülök, hogy a fiuk igy néznek ràd, azért ez elismerés feléd a részükröl.

700 oldal egy topicban??? :shock: Egy Hàboru és béke...és sokan vannak vajon vagy sokat beszélnek? :)

Képzeljétek, tegnap este tanfolyamon voltam, igy a lefektetés a pàromra és anyosomra maradt. Arra értem haza, hogy fenn megy a siràs. Indulok fel, erre jön le anyosom az unokàval, mondvàn, hogy tiz perc szunya utàn felsirt, és szerinte nem àlmos a gyerek, ugyhogy leviszi magukhoz a nappaliba jàtszani :shock: :shock: este 9 volt màr. Persze azonnal àgyba dugtam, és 30mp-en belül aludt... :roll:
mindig az az érve, hogy tàgra nyitva van a baba szeme, tehàt nem àlmos :roll: persze ez többször megcàfolodik. én màr akkor àgyba dugom a gyereket, ha àsit, mert utàna csak a hiszti van, meg tulpörög. Szerintem kicsit megviseli anyosékat, hogy még két nap és elköltözünk, de nem làncolhatjàk magukhoz a babàt.
Most épp aposom jàtszik lenn vele. Azt igérte, ha éhes lesz, felhozza. Ide hallom, hogy sir a gyerek, de kivàrnak a végsökig, hogy addig is velük legyen :roll:
Mindegy, nem ér meg egy vitàt ez a két nap.
preta
 
 


Sziasztok!

Auchan-ban október 9-15 között akciós a Kecskeméti bébikaja, többféle gyümölcs, főzelék 179 Ft.

Voltunk ma a doktornéninél. Azt mondta, az orrfolyás nem veszélyes, de Dávid most nagyobb eséllyel lehet beteg. Így lehet, hogy nem tudunk elmenni a holnapi talira. Pedig nagyon nagyon szeretnénk!!! Meglátom holnap reggelig hogyan alakulnak a dolgok, de így sajnos nem biztos, hogy ott leszünk :( :( :(
Beszéltem Tökmaggal, mindenképp hívom holnap is, hogy végül megyünk-e vagy sem!

Most nem tudok visszaolvasni, Dávid nyűgösködik...
magdii
 
 


Amadea: első nap csak a barack levét kapta, de utána már a barackot is. Még pár hete fagyasztottam le mini darabokat és azt csak kanállal összenyomkodom (ilyen keveset nem lehet turmixolni), de szépen megeszi, úgyhogy nem is bánom.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Benta, Banyoszka: még egyszer nagyon szépen köszönöm a felajánlást, de ezt a talit most ki kell hagynom. Egy nagy rohanás lenne csak nekem a nap a délutáni vendégség miatt. Petra extrán tépőzáras mostanában, semmit nem tudok tőle csinálni ha ébren van, vele kell foglalkozni. :roll:

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok Csajok!

Még nem olvastam vissza, csak akarom jelezni, hogy akkor valószínűleg megyünk holnap.
Kicsit hulla vagyok, zsufi folt ez a 2 nap, +Bencus egész nap kézben volt, lesz nekem haddelhad holnaptól...:)
Na pusza mindenkinek, megyek visszaolvasni amíg apa hazaér.

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Helló!

Megjöttünk a sushizásból!
Jól teleettük magunkat, és nagyon jól éreztük magunkat! :)

Petra, kitartás neked erre a két napra!
Egyébként jól teszed, hogy leteszed a gyereket, mikor látod hogy ásít. Utána túlpörög és csak sírni fog.
Áron is így van: ha akkor teszem le, mikor álmos kezd lenni, kb. 2 perc alatt elalszik. :)

Nehéz anyósékkal az biztos. Mi próbáljuk őket nevelni, ők meg örülnek, ha egész nap kézben van....csakhát ezt a hétköznapokban nem könnyű kivitelezni!

Én is várom már a holnapot!
El is teszem magam holnapra!

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noé a tipp. Egyébként bárki is, de nekem nagyon tetszik ez a kép, annyira szép!

Kata: én is meghatódtam a nagyfiaidon! Védőnő gáz...

Ma Borcsa extranyűgös volt du 3ig, ki is készültem, még jó, h apja szabin volt, és olykor itthon is volt, így elvitte. Nem tudott elaludnia kisdrága, azért üvöltött. ESte meg megnéztük, hogy hogyan növekszik a pociban a kisbarátnő. 26 hetes... mikor volt, amikor még mi is csak ott tartottunk...

Irigyellek benneteket a holnapért, készítsetek jó fotókat nekünk!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudunk menni a holnapi talira, fránya kenguru, tuti nem jó. Mégpedig azért, mert csak 2 pántja van, így ha a magasságot szabályozom, azzal együtt szorosabbra is húzom, teljesen rámtapad a gyerek. :( Fentről indul a 2 pánt, azt keresztezem a hátamon, majd elől kell becsatolni. amúgy Pierre Carden... Fektetve csúcsszuper volt, de normál állapotában nem jó. Szerintem beruházok egy kötős kengurura, ezt megtartom azért, mert fektetve tényleg bevált, de már túl nagy hozzá Noé súlya. A csípőjén nincs merevítés, így lelóg. Ezért kellett már normálisan hordani, de úgy meg kicsi még bele, ahogy Preta írta. :( Ki se lát, csak alul leskelődik. Úgy sajnálom szegényt benne. a másik meg, hogy úgy összeizzadtunk, hogy amikor odaértünk az ismerősünkhoz, ruhát kellett cserélni rajta (én meg megszáradtam mindegy), és amikor hazajöttünk megint egy váltás ruha...De gondolom, ez más kengurunál is bejátszik. :roll:

Majd legközelebb megyünk, úgy sajnálom... :( Jó szórakozást!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Bocsánat, de nem emlékszem, hogy ki tud segíteni abban, hogy olcsóbban megvegyem a kötős kengurut? Mert olvastam, valaki írta..Talán Lys? Segítenétek ebben?Vagy a teszveszen keressem? De rémlik, mintha valaki itt reklámozta volna, hogy babaneteseknek olcsóbban adja... Erről van szó? :oops: Ha nem tudom hordozni Noét, akkor meg fogok itthon őrülni!!! :x :x :x

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon zsúfolt napunk volt, egész nap rohangáltunk.

Manó: szerintem elég toleráns voltál már a múltkor, megértem hogy kiakadtál és visszavágsz kicsit férjednek, de nem lesz botrány, hogy lemarad a versenyről?
Sokat gondoltam ma Adriára, remélem hamar meggyógyul!!
Miért kell Edinának pszichológus? A figyelmetlenség miatt?

Kata: szerintem nagyon szeretnek téged ezek a fiúk!
Meg vagy Te áldva a védőnőkkel. :roll:

Amadea: szegény Nórika, remélem segít rajta a baracklé!

Petra: nyugi, már csak két nap. ;)

Tabati: :( Sajnálom, hogy nem jössz! :(
Mi is össze szoktunk izzadni a babóval nagy melegben, úgyhogy az az első mikor hazaérünk hogy gyors lekapom róla a ruhát, nehogy megfázzon. De ilyet még nem hallottam, hogy nem lehet normálisan szabályozni a magasságot! Főleg hogy ilyen márkás cucc…

Noémi: várlak reggel! :)
tökmag79
 
 


Ja, és én ma egy éve, hogy pozitívat teszteltem. :)
(ma egy éve, hogy elment a mamám...)
tökmag79
 
 


Tökmag:Mindkét esemény egy napon?Kemény lehetett.... :lol: / :cry:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Tökmag,
mama=anyukád? Ezért nem ő segített a betegséged alatt :cry: ? Nagyon sajnálom. Nekem még nagyon hiányzik apu, folyton fel akarom hívni, nem tudom kitörölni a számát a telefonomból, az emailjeim közül.

Tabati,
itt a honlap:

http://www.mei-tai.hu/

Hivatkozzál a babanetes hirdetésre, meg hogy már te vagy a 4. a topicból, aki vesz tőle, és kb. 5000 ft lesz, 5300 ft volt postával együtt. Nyilván az olcsóbb, akciós színeket fogja ennyiért adni, de azok is gyönyörűek, a minőségük meg szuper. Nagyon kényelmes, és tök egyszerű felkötni.

Remélem nem akar esni az eső :roll: .

Az éjszakánk megint fos volt, kezdek kiakadni.

Benta

Kép
benta
 
 


irígy, irígy.
érezzétek jól magatokat, sok fotót készítsetek, legyen össznépi kép is (csak kerül valaki kívülálló, avagy apuka, Nikié, akit megkértek készítsen egy teljes létszámú csoportképet)

van egy jó hírem meg egy rossz.
a rossz, hogy Téta elég csúful kezdett köhögni. meg picit taknyol is (próbálom távol tartani a legénytől, kiderül mennyire leszek sikeres....bár nem sok esélyt látok).
a jó, hogy Adria már tegnap délutántól jól van, éjszaka már nagyon jól aludt. tegnap sokat volt még ágyban, ma már síránkozik, hogy nem bicizhet.
ja, s délután indulunk lakókocsizni 2 napra. tényleg ez lesz az uccsó.
DE viszem a laptopot, most 2 hete volt wireless net, ez húsvét óta a fejlődés. próbálok onnan is jelentkezni.
szal tényleg várom a talicskás fényképes beszámolót.
(tejcsi mintha tegnap jobb lett volna, erre ma ismét kopp :( )

Kép
kissmanó
 
 


Köszi Benta!

Megnéztem a honlapot és szuper, ugyanis szombaton épp anyuékhoz megyünk Csepelre, és pont ott lesznek vásáron. Fel is fogom ma hívni, mert szerintem pont csak a végére érünk oda. Így kipróbálhatom majd, hátha segít nekem a megkötésben is. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


amíg ki nem törlik azok akiket talán sértene:

http://www.youtube.com/watch?v=hlgMvKGBa2k

Kép
kissmanó
 
 


Mano!
Ez durva! :(

Tabati!
Orulok, hogy megtalaltad!! :D

Benta!
Koszi a szamot! Megyunk, raadasul apucinak elmarad egy oraja es elvisz minket kocsival! :D

Agi

KépKép
lys
 
 


Szaisztok!

Bencus alszik, mi lehet, hogy mégsem megyünk...:(Ébreszteni nem szeretném, meglátom, mikor kel.

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Sziasztok!A mai kép:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Beni :?:

Kép
kissmanó
 
 


áááá, itt vacilálok 2 név között, s nem bírok dönteni. :roll:

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Manó, ez a videó nagyon nem semmi...
Kislányaidnak jobbulást kívánok!!!

Talira mi sem tudunk menni, Dávidnak még folyik az orra, így maradunk itthon. Sajnálom, lányok, annyira szerettem volna elmenni! :(

Most csak ennyi, megyek mosni, teregetni, kihasználom még a napos időt, hogy kint száradjanak a ruhák :)

Érezzétek nagyon jól magatokat a talin, és majd írjatok nekünk, milyen volt :)
magdii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?