Új privát üzeneted érkezett!

Na, látom az éjszakai műszak megint jelen volt! :D Én kivételesen hatalmasat aludtam 11-fél 6-ig és csak 2x kellett felkelni pisilni! :D

Lois: gyönyörű szempillái vannak KisZének!

Till: :lol: :mrgreen:

A minap párommal teregettünk az udvaron, szomszéd kiskölyök (5-6 éves ovis és erősen logopédusra szorulna) feltette a nagy kérdést: "Megszülettek már az ikjejeitek?" Én nem tudtam válaszolni, mert fuldokoltam a röhögéstől, párom is csak annyit tudott kinyögni, hogy "Még nem!" :lol: :lol: :lol:

Ági: gratulálok a kiscsajhoz! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
igen, egy 5 évestől ez a kérdés még talán-talán elfogadható! :lol:
(még egy öreg tatától is :mrgreen:), de egy kisgyerekes anyukától? :shock:

Én aludtam majdnem 4 órát, most spuri vissza az ágyba...(egy parám van: hogy alvás nélkül kell szülnöm :roll: )

tillidian
 
 


Tilli!
Pedig vissza-vissza nézegettem úgy 1 óráig :roll:
Ja igen persze, a Kiscsávó pillákat növesztett nem gyengén... :roll:
Mármint a fantom-fájás lenne amit csak odaképzelsz?? Nekem erre azt mondták anno, hogy nyugi ha jön a fájás azt tuti észreveszed :wink:

Timi!
5 évesnek bocsánatos...neki csak az az egyértelmű, ha látja a gyerkőcöket, hogy kinn vannak :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Lois! Aztamindenit micsoda pillák! :D -ne fogd vissza magad képfelrakásilag , tündéri Z!!!
Krisz! Csodaszépséges Eszter! -és nagyon hasonlít Rád-
Szöcske!Milyen nagyok már a babók!Emlékszem a talin milyen kis csöppök voltak tavasszal, most meg.. :)

Répaszín, Marci is vöröses volt, aztán szöszi, most úgy néz ki világosbarna lesz a haja...
Baba! :D :oops:
Lona!Nagyon szép nevet választottatok!:wink:
Angel!Jöttök holnap erre?
Till!Kitartás! Mostmár tényleg nincs sok...szerintem szerda éjjel elindul Lencsi...

Mindenkinek Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Na, most megnyugodtam, hogy nem lesz vörös a gyerek. :D

Babim, nem merem elsütni a viccet, mert azt hinné, gúnyolódom a helyzetünkön.... :mrgreen: De hát mit csináljak? Pont rossz ütemben érkezik haza a melóból. Mikor jön, én már fürdetek, aztán altatok, utána meg már én is tiszta kóma vagyok. :oops:

Lois, pakoljad csak a képeket! Olyan szép kisfiú.

Viktu, tényleg hasonlít rám? Úúúúúgy örülök! Én nem látom, de mások is mondják. Akkor legalább az anya biztos. :wink:

Ági, gratula a kislányhoz. Képed van róla?

Tilli, ez durva... :mrgreen: :mrgreen:

skrisz72
 
 


Krisz! Tényleg! :)

Ági! Gratula a kislányhoz! Megnéztem a képeiteket is, nagyon szép nevet választottatok!


Ma eljött az a pillanat, amit soha nem gondoltam volna,- mert eldöntöttem, hogy nem teszem- benyálaztam az ujjam, és úgy dörgöltem meg a Ded pofiját- :oops: :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois,
micsoda szempillák!! :D :D
Makilányomon is mostamság kezdem látni, hogy mekkora pillái lettek!
hú, de nagyok vagytok! :shock: :D

ha többször u.azt méred, akkor biztos jó!
mienk is befixál egy idő után, de két mérés volt már 30-40 különbség is, nem bír veszteg maradni :roll: :lol:
okés, akkor ki a tépőzárral! :wink:

ááá, nálunk szex már lombiktól nem, egyszer csaltunk, 11.héttől meg végképp csak farkas módra (ül a luk mellett és üvölt :roll: ) :? de az elefánihaj má sötétedik! :wink:

Tillikém,
hát majd holnap kiderül!
mi ott leszünk!
Lencsi jöjjön, ahogy neki/nektek a legjobb! :D

Viktu,
mi tuti megyünk a Péterfybe 10-re: vv, hallásvizsg, negyed12-re jönnek oda értünk (megyünk dévényhez) elvileg lesz egy kis időnk!


ma egy éve volt a punkció! :D :D
ma aláírtuk a hitelt a bankban, most már 2-3 hét múlva valóban költözünk!! :lol:

ma rohanvást vásároltam brendonban - kanguruban üvöltő kiscsajjal, így az eredmény: egy méregdrága rugdalózó, és egy sapka, ami nem megy rá a fejére :roll: (pedig 43-as), az egy pár zokni okés.

angel37
 
 


Eszter egyenlőre üvölt a mei tai-ban.... :( Lehet, hogy kicsi még hozzá?

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Mindjárt visszaolvasok, csak gyorsan a mai történés:

rendesen bepánikoltam, mert Lencsi tegnap este óta meg sem mozdult! :shock: Se reggel, se délben...úgy átgyomroztam dél körül 45 percen keresztül, hogy már nekem fájt, de semmi :oops: ettem csokit, nagy adag erős kávét is pedig...
Apa nyugtatott telefonon, majd hívtam a szülésznőt, aki azt mondta, azonnal NST...gyors zuhany, kórház.
Jól megviccelt a kislány!!! Szívhang rendben, és ott sem sikerült nagyon felébreszteni, de kettőt moccant az illendőség kedvéért...
Mostanra sikerült megnyugodnom :?

Péntek reggelig remélem, nem játszik ilyet mert hülyét kapok :oops:

tillidian
 
 


Skrisz,
biztosan szoknia kell még :roll:

Pálgi,
gratula a Kislányhoz! :D (nem olvastam a nevet, írtad? Vagy g-mailen van?)

Viktu,
Tesód még egyben? :roll: Hol fog szülni?
(szerda éjjel: próféta szóljon Belőled! :D )

Angel,
sajnálom, hogy nem taliztunk ma :roll: -de majdcsak! :wink:

Lois,
néha rendes mensi-fájás, de gyanús, mert percenként jön - viszont halovány. Egyenlőre ennyit produkálunk...

tillidian
 
 


Tilli, minden jó, ha a vége jó! :D

skrisz72
 
 


Till: Lencsilány már most nagyon huncutka! :wink:

Lányok! Mekkora Tena betétet érdemes venni és mennyit? Én eddíg úgy gondoltam, hogy elég lesz az éjszakai intimbetét is, de sorban mondja mindenki, hogy az kevés eleinte. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok Lányok!

Jövök ide is a hírekkel!! Ma voltunk utoljára a Kaáliban. A Picúrkánk 22 mm, dobog a szíve és a doki azt mondta, hogy kezd mozogni. :lol: Nagy a boldogság!!!!!!!!!!!!!!!

Till,
elhiszem, hogy megijedtél. :shock: A lényeg, hogy nincs semmi baj. Jól érzi magát még a pocakodban. :wink:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili: ez szuper! :D

Tettem a fotóalbumomba mai pocakképeket! :wink: Lehet, hogy nem véletlenül érzem nehéznek már! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Krisz! Meg kell Neki is szoknia..., van amikor Marci sem tolerálja, kalimpálni akar, próbálkozzatok csak :)

Angel, nno, ha úgy jön ki (a szopi mostanában kaotikus, akkor elbabakocsizunk arra -és megcsörgetlek, ok?) Költözés -éljen-éljen!
Till!Hugim még egyben, tegnap volt 4db 20 perces fájása, azóta semmi...(Szombathelyen szül, ők ott élnek)
Timi!Maxi tenát vettem, az első 3 napban kellett is, aztán elég volt az éjszakai...Legyen nálad többféle...bár ha jól emlékszem 30db volt egy csomagban..
Szia Lili! Gratula a a dobogószívhez-és az elbocsátáshoz:)

Mi is voltunk ma a Kaáliba, megmutattuk Marcangot, ééés megbeszéltük a kistestvér-projektet. :) Nagyon aranyosak voltak, olyan fura volt így menni, nem volt most semmi tét, mégis úgy dobogott a szívem, ahogy befordultunk a parkolóba... :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu,
hű, szuper lenne! :lol:
viszem JB-t, biztos, ami biztos!

á, kaja nálunk is kaotikus, +bukós lett :roll: :roll: a legváratlanabb pillanatokban tud :shock:

Marcang :lol: ez nagyon tetszik!!

bemutatni mi is szeretnénk lassan... arra is időpontot kell kérni? :oops: (kistesós megbeszélést passzoljuk)

szívdobogást megértem :wink:

Lili,
gratu a 22mm-shez :D

angel37
 
 


Till. mond nem akarnál mostmár megszülni? :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hahó!!!

Babim,
jajj, dehogynem szeretnék! :oops: De mi a manót csináljak ezzel a Lyánnyal? :shock: - lépcsőzök, cipekedek, edzésre viszem a nagyfiút...
Holnap kerek 40+0 :roll:

Viktu,
de legalább már fájásai vannak, az is haladás! :roll: :P Drukkok Neki!!!

Lili,
szupeeer!!! :D Nagyon-nagyon gratula!!! Boldog babavárást! :wink:

tillidian
 
 


sziasztok,
elnézést, hogy csak így "betolakodok", de készülünk a kaáliba pestre és a véleményeteket szeretném kérni!
Láttam, hogy sokat Kovács doktorhoz vagy Krizsa doktorhoz jártok. Gondolom őket tudjátok akkor szívből ajánlani, igaz? Kováts doktornőről tudnátok nekem véleményt mondani? Akár pro akár kontra, minden érdekel. De a többi orvosos javaslat, vélemény is érdekel, igazából most még csak tapogatózok, hogy kihez lenne érdemes bejelentkezni..
Köszönöm a segítségeteket!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Till!
Hát ezek a babák ilyenek,tudnak ám ijesztgetni amikor odabent vannak,de majd amikor kint lesznek,akkor fognak csak igazán! :wink: A lényeg,hgy Lencsi jól van,ráalszik a nagy napra és jól kipiheni magát a nagy út előtt! :wink:
A kislányom neve a vonalzón! :wink: Ráhel lesz a lelkem. :D

Timi!
Szép nagy pocak! :D Én most látom a különbséget,mennyivel más 1 babával a terhesség.Oké,a vége így is nehéz lesz....

Lili!
Gratula!

Vitku!
Köszi! :D

Skrisz!
Igen,kaptam képet Ráhelről,de azt nem tudtam feltenni. :roll: Helyes pisze orra van és találgatok,hgy kire hasonlít. :D Ugyebár se Panni sem pedig Ábel egyáltalán nem hasonlít rám,remélem most a kis hugi az én vonalamat örökli. :D De ha nem az sem baj,hisz a 2 tesó már referencia,lehet nem kéne változtatni a vonalvezetésen és akkor Ő is gyönyörű lesz. 8) :lol:
Vörös gyerek :arrow: pár hónapos korukban sok fényképen az enyémek is néhol vörkének tűntek. :wink:

Tnati!
Én Kovács Péterhez jártam,nagyon szerettem,nagyon korrekt volt mindíg.Krizsa mostanában ismerőseim szerint túl sokat vállal és kicsit szétszórt,nem annyira alapos (cáfoljatok meg,ha más a tapasztalat).Kováts dr. aranyos,kedves,rosszat nem hallottam róla,Krizsáról annál többet,az új dokiról nem tudok semmit.Röviden ennyi,majd biztos mások is leírják a tapasztalataikat.

Hú,lányok el sem hiszem,hogy lassan megint babadolgokat kell vásárolnunk. :D Nagyon megy az idő,lassan félidős leszek. :shock:
Mondjuk ruhácskákból nem kell sok minden,hisz el vannak téve a szebb dolgok,de azért lassan veszek ezt azt Rasinak.A nagyobb dolgok is megvannak,mint pl. autósülés,fürdetőkád (nagy álványos,pelenkázós),pihenőszék,játszószőnyeg... :D

Most elteszem magam holnapra,mert megállás az nincs és aludnom meg kell.....

puszi és jó éjszakát mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Édesek vagytok, Zé nevében is irulpirul :roll: :roll: :roll:

Viktu!

Na most nagyot röhögtem... én is csináltam már, pedig én is megfogadtam, hogy nem fogom...mert annyira emlékszem mikor nekem csinálták, hogy utáltam ...... :lol: :lol: Sőt, most jöhet az a "összenyálazod a pézsét, és azzal dörgölöd a Kölköt" jelenet :wink:
Kistesó-projekt?? :D Na és mi a stájsz vele?? Már ha lehet kíváncsiskodni... :roll:

Szóval kollektív baba-bemutatók zajlanak a Kaáli felé? És milyen ez?? Dokik örömködnek, meg veregetik a vállukat?? :lol:

Angel!

Költözés: Juhéééééééé!!! :D :D Farkasmódi :roll: :roll: :roll:

Timi!
Nekem nem volt Tena betétem, nem is kellett, csak a sima éjszakai.... de ez annyira egyéni, szerintem ne készült nagy készletekkel, majd visznek be neked igény szerint. Na mingyá' jól megnézlek... :wink:

Till!
Ilyen para nálam is volt, de mindig azelőtt rúgott egyet Zé, hogy nagyon pánikba estem volna...amúgy a nagy csend, a kibújást jelzi elő.... legalábbis nekem ezt mondták :wink:

Lili!
Boldogságos hírek, gratulálok!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Timi! Nekem volt Tena is pár napig, aztán éjszakai betét.

Lili! Gratulálok, nagyon boldog, problémamentes babavárást kívánok!

Tnati! Mi Krizsára esküszünk a férjemmel és no comment. Egyszer azt mondta nekünk, hogy 3 keresztje van eddig, akiknek nem sikerült a babaprojekt. Nem tudom, napi, heti, éves szinten mennyi házaspárral találkozik, meg azt sem tudom, hogy a 3 kereszt csökkent vagy nőtt, de ha hónapokat kellene várni, akkor is csak hozzá mennénk. Majd mások is mondanak véleményt...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nnna, ok Angel!Én is viszem.
Az úgy volt, hogy telefonon kértem konzis ip.-ét +mondtam, hogy béémutatnánk a Produktumot is.
Lois! :D Jah, az elvek így dőlnek meg.

Nem volt senki már 15/30-ra mentünk, csak a lányok a pultban, jól megszotyorgatták, aranyosak voltak nagyon :) K.P., meg mint mindig: Tündér:)
Jövő ősszel kezdünk-így beszéltük meg, (Marcit azért szeretném kb 1 éves koráig szopiztatni+ a ciklusomnak is vissza kell térnie-rendeződni)nyáron kicsit regenerálódom, megcsináljuk a kötelező vizsgálatokat újra stb..aztán hajrá... :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


hahó!
még egy gyors benézés!

Viktu,
remélem összejön!
JB se utazott még pelenkázótáskában :wink:

aha, értem :)
ha megyek én is úgy szeretnék, hogy később .v hétvégén.

Pálgi,
pisze nózi :lol:

Tnati,
nekem is Krizsa-bébim van, nekem bejött a doki, akkoris, ha csak 7. beültire hoztuk össze :D
nincs már nála létszámstop :?: hónapokig az volt.
jók a dokik a Kaáliban, személyes tapasztalatom sajátdokin kivül drnőről van némi kevéske, egyszer nullás hcg-t közöl kétcsíkos után, ill. a 610-est is mondta meg, kedves volt.

Tilli,
jó éjt!
azé hátha holnap! 8)

angel37
 
 


Hahó, itt a huhogó-brigád! :D

Lois,
én is ebben reménykedem: vagány kiscsajszim "rágyúr" a naaagy megérkezésre :roll: :D

Pálgi,
gyönyörű név!!! :D

Tnati,
Lencsi is "made by Kovács P" :lol: - mi meg maximálisan rá esküszünk :wink: / De a Kaáliban igenis kizárólag kiváló orvosok dolgoznak, a név kötelez! :wink:

Angel,
aludjatok jól! :D

(Holnap: Vagy szülünk, vagy Apa elvisz ebédelni egy meglepi helyre :lol: )

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a betétet válaszokat, a héten beszerzem!

Plági: nagyon szép neve van a kislánynak!

Tnati: én Szmatonához jártam, nekem ő jött be maximálisan, de sokan nem szeretik a stílusát, kicsikét szétszórt tud lenni. A doktornővel volt egy beültetésem, nagyon aranyos, az ikreket pedig Sajgótól kaptam vissza, ő nekünk nem szimpi, de elnézzük neki, mert jó munkát végzett! :wink:

Angel: nálunk is farkas módra megy, amióta eltiltottak! :wink: :lol:

Till: én a mai meglepi ebédet tuti kivárnám, aztán szülnék! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!!! :D

Till és Lencsi 2in1 jelentkezik...

Timi :P
igen, ez már így lesz: nagy zabbantás, aztán jöhet a szülés 8)
(Vackor ma a "boldog szülinapot" kezdetű nagyszabású slágerrel ébresztette pocaklakó húgát :lol: -aki erre kettőt rúgott, majd visszaszunyált :D )

Most én is azt teszem, majd jövünk! Írjatok! :P

tillidian
 
 


Jó reggelt!!

Tilli elhisze, hogy mekkora pánik volt, hogy Lencsi nem mozgott, nekem is mindíg ez a parám. :roll:
Az a lényeg, hogy minden ok csak ez a huncut kiscsaj átment mormotába!! :lol:
Tényleg nem akarsz már szülni? :lol:


Lili hatalmas gratula a picúrhoz, vigyázz nagyon magatokra!!!

Tnati én a két orvosba max Krizsáról tudok írni valamennyit nekem nagyon szimpatikus volt.
Néha hozzá kerültem mikor az én dokim szabin volt.
Az én babám Bernárd doktoré! :wink: :D

Timi nem semmi lassan itt a 30.hét azta!!!!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

köszönöm szépen az őszinte véleményeket, aranyosak vagytok!!!
Bencus első inszemre sikerült, most a 4. sikertelenen vagyunk túl, ok ismeretlen...

További szép babavárást és babázgatást kívánok Nektek!!!
Vendég
 


Tnati! B.dr.on kívül már mindegyik kaális orvoshoz volt "szerencsém". Ennyi beültetés után nem nevezem szerencsének a dolgot. :cry: A kaális orvosok mindegyike nagyon profi, igazából csak jókat tudok mondani róluk. Egyetlen eset volt, ami negatív volt az egyik orvossal kapcsolatban, de az neki a stílusából és a sietéséből adódott és annak már 2,5 éve kb. Én azt mondom, jó helyen leszel ott. Drukk neked!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Tilli 2in1! Lusta lányka a tiéd is! :lol: :lol: Ebédet ne hagyd ki! Szülés ráér utána is!

Lili, akkor most már tényleg sínen vagytok. Boldog babavárást!

Timi, nekem kellett az extra betét császár után... ömlött... :? De a Tena normál is óriási!

Viktu, máris kistesó? 8) Gratula a döntéshez!

skrisz72
 
 


Sajgó nemrég van ott, kb. 1 éve, évfolyamtársam volt Miskolcon a gimiben.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


helló!
nya rajtunk kivül nem volt senki topicos a péterfy felé! :wink:

Tilli,
indulás előtt még rohanva benéztem, mi van, de látom, Lencsi nem ma akar érkezni... bár éjféli még van néhány óra! :wink:

Szöcsi,
komolyan? :lol: érdekes lett volna hozzá járni...


mai eredmény: egy ordítós vérvétel, és egy újabb sikertelen hallásvizsg, egyik füle most se reagált, szal mehetünk a HeimPálba :roll: sebaj, ott még úgyse voltunk :lol: amúgy tudom, hogy jó mindkét füle, a margitban jó lett az agytörzsi vizsgálat.

angel37
 
 


Angel: szegény Dióka!

Megjöttünk a dokitól, csupa jó hírrel! :D
Méhszájam maradt 3100, Hanga 1400 gr, Alexa 1300gr körül van. Jövő héten megyek be a kórházba egy hivatalos mérésre pontos adatokkal, áramlást is nézünk majd, de a doki szerint nagyon szépen nőnek.
Szülőszoba látogatást is letudtuk, kedvet kaptam a természetes szüléshez ismét, annyira szuper, új a szülészet berendezése. Viszont a doki a császár mellett van, nem akar kockáztatni én meg ezt elfogadom, mert a babák a legfontosabbak.

A vizesedésem miatt rengeteg almát kellene ennem, de azt meg nem bírja a gyomrom, nem is szeretem. Eddíg napi 1-et leerőltettem, de kilós mennyiséget kéne lenyomnom. Meg rengeteg husit, sajtot, sószegényen.Az a helyzet, hogy a bokámon állandósult egy enyhe püffedtség és ma észrevettem, hogy a kezem is hasonló. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Én ma egész nap festettem tovább a macikat.
Már nem érzem a nyakam ahogy elörre hajolok. :roll:


Baba akkor mit szólnál ha B. dokit is kipróbálnád? :roll:

Angel szegény Diókát hogy megkínozhatták! :(

Timi szupi ez az eredmény!!
Hát igen a babák egészsége a leg fontosabb, így ha a doki császárt javasol akkor az is kell.
Én bevallom döntenék a császár mellet is ha lehetne és tudnám hogy az biztonságosabb a babának!!!!


Tilli drága nem voltál egész nap ha jól láttam.
Remélem minden ok veletek!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Hahóóó!

Ahogy látom senki nincs most fenn.
Kérdésem lenne.
Ki mennyit szedett fel így a 21 hétig?
Most az a parám hogy nem híztam még ezt az átlag 6kg-ot és nem tudom ez mekkora probléma.
Jó lehet hogy hülye vagyok de a parám az hogy a baba így nő e megfelelően. :roll: :oops:
Remélem lesztek még így egy páran akik idáig nem híztak vagy max 2kg-ot.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: kiló kérdésében én nem tudok neked választ adni, mert ugye nálam többen vannak, meg én az elejétől farkas éhes voltam és ettem is rengeteget.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rani, én 5 kilót szedtem fel a 21. hétig.

skrisz72
 
 


sziasztok, már rég nem írtam, ha van időm általában csak olvasni tudok, de azért itt lapítok ám:-)

Pálgi - szép nevet kapott a kislányotok, én is gondolkoztam rajta, de aztán Lea lett, amíg azt hittem, h fiú, addig Ábel volt nálam is a favorit :-)

Timi - örülök, hogy jól vagytok

Raniko - én semmit nem szedtem fel a 21-ik hétig csak asszem max 1 kilót, viszont a szoptatás alatt annál inkább, úgyhogy ne bánd, hogy nem szedtél föl szerinted eleget, lesz még rá lehetőség :-)

Kép

Kép
leo50
 
 


Köszi lányok akkor megnyugodtam.
Tudom lehet hogy hülye paráim vannak :roll:

Skisz most utánna néztam és a 12 hétig kb 3 kg lement ugye a monológokkal és ahoz képest akkor nekem is itt az 5 kg kb.
:D

Leo nagyon köszi így már tényleg nyugi van a fejemben. :lol: :roll: :oops:

Holnap teszek fel képeket az uj maciról ami ma készült el.
Nagyon kíváncsi vagyok hogy fognak kinézni a bútorokon! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Raniko!
Szerintem nem kell aggódni a kilók miatt!Valaki fogy és annak ellenére a babája tökéletesen fejlődik!Annyit hasznosít a pocaklakó,amennyi neki kell,nem feltétlen kell arányban lenni a te hízásoddal.Én az ikrekkel a 19-20. hétig 5 kg-ot híztam,most 1 babával a 18. héten járok 6 kg-nál. :roll: A végén fognak a súlyok igazán beindulni,úgyhogy annyira ne akarj hízni. :wink:

Leo!
Köszi!
Úgy látszik a nevek terén eléggé 1 az ízlésünk.A Leán én is nagyon gondolkodtam. :wink: :D

Till?

Hú,hulla vagyok....délután fél 3-kor gondoltam,meglátogatom a barátnőimet,akik egy kis minitalit szerveztek Sz.szentmiklósra.Azt hittem közelebb van hozzánk.....hááát majd 1 óra volt az út oda is vissza is autópályákon,autóúton (M3 :arrow: M 0-ás :arrow: M5-ös) plusz játszóterezés....De megérte,jó volt,este 7 előtt értünk haza. :roll:
Megyek is pihizni.

Jó éjszakát mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Kukucs!

Vagyunk, ugyanúgy, mint eddig :roll:

(ma meglátogattuk Apával a keresztfiunkat a Péterfyben: gyönyörűűűű! :D - és már csaszis anyukája is jól van :P .
Dokim épp jött kifelé, meglát és mosolyog: "Na, szülünk"? :D - Áááá, mondom, nyugodtan menjen csak haza Doktor úr! :roll: :?
Így péntek reggel 7kor randi...már várom!
Holnap ismét takarítás, bevásárlás -mert ugye a hűtőt közben fölettük-, és pénteken irány a kórház...hátha bent is tartanak :roll: )

Pálgi,
pihengess, Rád fér!!! :wink:

Raniko,
a 21. hétig 7 kg-ot híztam (mostanra 16-ot :oops: )

Skrisz,
Nálad végül 40+ hányadikon indítottak? :roll:

tillidian
 
 


Rani,
ez tényleg hüle para, inkább örülj :lol:
a gyerek elveszi, ami kell, nyugi :wink:

csatlakozom Leohoz, akkor röppentek felfelé a kilók, mikor hazahoztuk a kiscsajt, és ment a rendszeres etetés :roll:

Tilli,
akkor mégis járt ma vki a péterfy felé rajtunk kívül! :wink:
kíváncsi leszek, 40+mennyi lesz a napja! :wink:

angel37
 
 


Én is jelen de csak röviden, mert mozgalmas napunk volt, és hulla vagyok :roll:

Rani!
Én is csak minimálisat híztam, fogytam az elején, és kb. annyi jött vissza a 20.-ik hétig, szóval akkor értem csak el újra a kiindulási súlyomat. De a gyerek tankönyvien fejlődött, szóval szerintem ezen aztán tényleg nem érdemes parázni.

Timi!
Hűűű, szép nagyok a csajszik gratula!!! :D Vizesedést sajnálom, úúúútálatos lehet :?

Till!

Tessék már osztódni kérem szépen :lol: :lol:

...én is híztam egy kilót...a'szem kicsit visszaveszek a nassolásból... szerintem az inzulinom triplaaxeleket ugrik :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel,
ma (azaz tegnap) voltatok? :roll: Bocsi, drága, Rád csöröghettem volna :oops: -agyi képességeim nincsenek épp a topon :mrgreen:
Amúgy 3/4 2kor ugrottunk be és csak 10 percig voltunk :roll:

Diókának gyógypuszi :oops:

Lois,
én már úgy szeretnéééééém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tillidian
 
 


Raniko, én a szülés napjáig fogytam 3 kg-ot, vagyis nemhogy a 21.hétig nem híztam, de utána sem (igaz diétáztam ezerrel)
Vendég
 


Sziasztok! :P

Jelentem: semmi változás... :roll:
(ma kezdhetek ismét takarítani :? )

Szép napot, Lányok! :P

tillidian
 
 


Till, te még egyben? És semmi fájást nem érzel, rosszullétet? HÁtha pénteken már bent tartanak. Én is akkor megyek Péterfybe, bár csak a laborba cukorterhelésre. (Aztán irány a kedvenc büfém!)

Én még most, a 26. hetet taposva 6 kg hízásnál tartok. Most stagnál egy ideje, de a hasam nagyon nő viszont. Érdekes ez:)

Timi, nagyon jók a lányok méretei, csodaklasszak! Érdekes, amiket írtál, hogy vizesedésre miket kell enni, megjegyzem! Én most alma függő vagyok, napi 5-öt eszem meg kb. és állandóan kívánom. Reggel egyből nyitom a hűtőt és almát eszem, ráadásul kettesével. Na, tehát ezzel jót teszek magamnak, szupi! Hús és sajt a kedvencem, kis vércse vagyok:) Akkor ez is jó. Viszont a sós dolgokat sajnos nagyon szeretem és az édességet. Bár a csoki helyett áttértem a kakaóra, az legalább nem annyira hízlalt meg eddig. :?
Vendég
 


Till,
Mostmár tényleg a finisben vagy! :wink:
Szerintem nem kell sokat várnod!!

Rani, a 20. hétig 4 kilót híztam. Viszont azóta több, mint 10-et :oops:
Tele vagyok vízzel, nagyon dagadok. A fehérje még határérték alatt van a vizeletemben, de már emelkedett. A vérnyomim szerencsére tök jó. Hát kiváncsi vagyok mit mond ma a dokim.

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Tilli drága te sosem pihensz?
Tényeg aztán nehogy Lencsi gondoljon egyet és a konyha felmosás közbe akarjon kibújni.

Köszi lányok a kilókkal kapcsolatos dolgokat magam is rácsodálkoztam mennyire hülye dolgokon tudok parázni. :roll:
Jelentem para elmúlt!!!!!! :D

Itt van a kép a kész macikról végre meg a szekrények fogantyújára kerülő selyemcukrokról.

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: