Új privát üzeneted érkezett!

Tippelhető Nevek:ZALÁN,DOMINIK,NIKI,BENEDEK,RAFAEL,NÁNDI,NOÉ,
BENJÁMIN,KARCSIKA

A mai kép:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Tipp: Dominik

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Dominik!

Banyoszka
banyoszka
 
 

 
 

Dominikra tippelek!

Mano, remélem kislànyod hamar felgyogyul, azért csunya tud lenni egy tüdögyuszi :( Azért nem semmi hidegvérrel tervezed a férjed megregulàzàsàt :) De igazad van! Nekem azért nem menne, mert idövel mindig elszàll a dühöm, pedig igy oda az egész pedagogia :) Hajrà csajok!
preta
 
 


Manó: gyors gyógyulást Adriának!

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Manó:
Adriának hatalmas gyógypuszi!!!
Gézu bőre hogy van?

Csajok,valaki használta már a Libero Sleep and Play (azt hiszem így hívják) pelusát? Milyen? Mert az ára elég kedvező....

Nektek is lassú a babanet?

Banyoszka
banyoszka
 
 


A ami képben biztos vagyok: Dominik!

Manó, Petrával tudok egyetérteni: nem semmi, ahogyan ezt a helyzetet kezelni tudtad. Én biztosan száműztem volna a hálóból!

Képzeljétek, a férjem itthon volt egész hétvégén, és Áron extra nyűgős volt. Erre megszólal vasárnap este 10-kor, hogy ő mennyire elfáradt. :) Mondtam neki, hogy aha, akkor ezek szerint én nem csak itthon ücsörgök?!
Másnap reggel úgy ment dolgozni, hogy "jó munkát neked is a kismanóhoz!" :):)

Nemsokára jön az anyósom én pedig vérge eljutok a kozmetikushoz! :)

Magdi, nem semmi a lista, dolgozhattál vele egy keveset!
Ma a DM-ben megpróbálom én is felírni!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Nem igaz!!!Nem megy a babanet! Ezt a beírást már 3.akarom elküldeni,remélem most már sikerülni fog! Nektek is vacakol a babanet, vagy még mindig a gépem szar?????

Szóval!
Manó: Adriának gyors, és problémamentes gyógyulást kívánok!!! Gézu bőre hogy van?

Használt már valaki Libero sleep and play pelust? Milyen?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok csak gyorsban!
Alig tudtam bejutni!
A mai tippem:Dominik!
Mindjárt megyünk a szemészetre drukkoljatok hogy ne kelljen átmosni a könnycsatornát!
Majd késöbb jövök ,visszaolvasok és írok,most csak a mai képet néztem meg!

Ja és a mai nap dupla ünnep nekünk!
Szép napot!
20140328174041
 
 


gyors tipp: Dominik

Kép
Kép
tabati
 
 


tipp: Dominik

Betegek vagyunk :cry: , mindkettőnknek csöpög az orra.
Vendég
 


Manó, Adriának én is jobbulást kívánok! Pelus: nemhogy még olcsóbb de jobb is a minősége az angolnak? Hát igen... valahogy sejtettem, hogy így van :) vagy inkább :( (éltem Angliában egy évig, így volt szerencsém megtapasztalni, mennyivel másabb ott az élet :) )

Noémi, a pelusokkal nincs nagy munka, a bébiételek picit macerásabbak voltak :) El is felejtettem írni, hogy a 4 hós kajákat írtam össze!

Banyoszka, lehet butaságot kérdezek, de nem Pampers pelus? Legalábbis mi abból használtunk sleep and play fajtát. Nekünk bevált!
magdii
 
 


Jaj,dehogynem! Igen Magdi a Pampers-re gondoltam! :roll:
Köszi!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Moncsy:SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT JÁZMINNAK!

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

KÉpzeljétek,tegnapelőtt nem tudtam belépni, mert vírusos volt az oldal. Nálatok nem volt semmi gond?
Tegnap meg rohanásba voltam. Szerintem holnap is az lesz.
Holnap kell Zalánt vinnem a dokihoz. Nem tudom megkapja-e a 3 hós oltását, mert kicsit megint taknyos. De tényleg csak kicsit, szóval nem beteg.
Ma is csak azért jöttem,hogy tippeljek, ezt a napot nem akartam kihagyni. Dominikre tippelek.

Olyan jó lenne már visszaolvasni, de mikor. Este, amint leülök a tv elé, már alszom is.
Zalán ma csak a közelemben hajlandó lenni, pedig már olyan szépen eljátszik az utazóágyban is.
A talira sajnálom,hogy nem tudunk eljutni, de így jár aki messze lakik. Biztos nagyon jó lesz, és szurkolok,hogy jó idő legyen rátok.

Holnap még mennem kell az anya kenyérsütőjéért a szervizbe is. A pasi kikötötte, hogy reggel 8 és 9 között mehetek. Mondtam, jó,majd ha a gyerekem jóllakott, akkor megyek.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Zsu, nekem tegnapelött jelzett az antivirus program, hogy veszélyes oldalt nyitottam meg (csak a babanet volt megnyitva) :roll:

Lehet, emiatt vagyunk ma kevesen?

Rafael pàr napja nem akar enni :( 2-3 perc mulva abbahagyja a szopit, hanyatt fordul és vigyorog. Aztàn vissza-vissza pördül még 3-4 szivàs erejéig, aztàn megint hanyatt :roll: Tudom, hogy nem szeret a bal cicimböl inni, mert csak lassan jön belöle a tejci. Lehet, ràjött, a cumisüveg kényelmesebb?? Mindenesetre elég jol elvan 3-3,5 oràig is igy "éhen", de persze éjjel potolja :(

Mennem kell, kezd nyivàkolni
preta
 
 


Sziasztok!

Megvolt a kozmetikus! Tök jó volt! Teljes felüdülés...persze egy jó nagyot aludni is kéne már...:)
Bár nem panaszkodhatok, mert Áron csak reggel 8-kor kel, de valahogy én mindig olyan későn kerülök az ágyba, hogy nem tudom rendesen kipihenni magam.

Az étvágytalanság, nálunk is téma. Áron 5x eszik, de alig tudom beletuszkolni. A szilárd meg egyáltalán nem megy, úgyhogy most nem is nagyon erőltetem!
Ma eddig még csak 3x evett...este megpróbálok egy hatalmas adagot adni neki (ez be szokott jönni)

Egyébként ezt írja is a könyv: most minden érdekesebb nekik, mint az evés.
Az ikres barátnőm lányai is kb. ilyen korukban szinte alig ettek...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Banyoszka, nekem a Pampers Active jött be a legjobban eddig. A Sleep & Play annyira nem tetszik, mert nem gumírozott a tépőzáras része, így ha szorosabbra húztam, nem volt kényelmes Beninek. Egyébként jó volt, mert nem folyt ki belőle semmi, de inkább az Active-ot használom.
Étvágytalanság? Hát, nálunk inkább farkasétvágy van. :) Persze megint meleg van, amit ugye nehezen viseltünk egész nyáron, ezért lehet, hogy szomjasabb is volt, és hát éjjel meg is látszott az eredménye. Megint ágynemű-cserés időszak van a tejcsi miatt, aminek nagyon örülök. :)
Petra, lehet, hogy a cumisüveg miatt nem akar cicizni Rafael. Az tényleg kényelmesebb, nem kell annyit "dolgoznia" vele.

Nekem is szólt tegnap a rendszer a vírus miatt, de ma nincs gond...[/b]

Heni

Kép
tücsök75
 
 


Dominik :D

Bocsi, ma csak ennyire futotta. Apát feltettük a gépre, Zéti meg készül vacsizni.

Jó éjt! Holnap visszaolvasok.

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Tipp : Dominik

Nagyon rossz napunk volt ma, papa egesz nap hanyt, ha egy kortyot ivott, az is kijott belole. :(
Meg a Cola is, pedig ilyenkor az be szokott jonni. Iszonyu erzekeny gyomra van, ha valami kaja nem 100%, egybol betesz neki. Tegnap ivott valami tejszinhabos kavet...Csak a Daedalon kup segitett egy kicsit, talan tul van a nehezen. 3-4 havonta van egy ilyen, most mar el kell majd menni kivizsgalasra. :( :(

Ezek mellett Lorka extra nyugos volt, kb 3szor fel orat aludt, pedig 2-3 orat is szokott egyben. :cry:

Magdi!
Koszi a tablazatot!! :)

Kepzeljetek, ujabban a Liberobol is kifolyik a pisi hajnalra, pedig eddig mukodott. :(
Eddig csak a Huggies-bol es a Pampersbol nem volt baleset.

Preta!

Felalomban etetest probaltad? Sajnos Emmaval ugyanez volt anno, es en sajnos feladtam... Ma mar nem tennem. :( O akkor 7 honapos volt. Dani nem kapott uveget, ot masfel evig szoptattam.
Gondolj arra, hogy csak egy periodus, ha kitartasz rendbe jon minden.

Agi

KépKép
lys
 
 


Benta!

Jol ertelmezem, hogy ha a Bookline-on rendelek, 799 Ft a szallitasi koltseg? Ugye ezeket a termekeket nem lehet szemelyesen atvenni?
Te mar rendeltel?
Tenyleg nagyon jo ara van.

Agi

KépKép
lys
 
 


Nekem is Dominik. Ma a barátnőm vendégeskedett nálunk, ezért nem jöttem, de egyébként most alig engedett be a babanet.
Nekünk a tejpép nem jön be most/még, ma legalább már 2 kanállal megevett a tegnapi összkiköpés után. Nehezen lesz meg így a teljes egy étkezés... Pedig ma almalevet is tettem bele!

ADriának jobbulást!

Most mennem kell, mert csobbanás következik bizonyos bébinél... :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


A szallitasi koltseg nelkul erne meg igazan, vagy jo sokat kellene rendelni.

KépKép
lys
 
 


Lys, nem tudom mit néztél a babaneten, de a Humana italoknak november elején lejár a szavatossága!
Szóval csak annyit éri meg rendelni, amennyi addig elfogy!

Én úgy tudom át lehet venni személyesen is. Az egyik ismerősöm legalábbis a könyveit át szokta venni személyesen.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noemi!

A Bookline-on nem? Nem csak italok vannak, hanem gyumolcsok, zoldsegek. Mondjuk inkabb en keszitenem neki, de ha ugy adodik, jobb, ha van otthon valami.
Honnan tudod, hogy lejar a szavatossaga? Az semmikeppen nem jo, mi csak novemberben kezdenenk kostolgatni.

:(

KépKép
lys
 
 


Lys, nem mindennek, de van pár Humana bébiital - tényleg baromi jó áron, de oda van írva a neve mellé, hogy lejárat: 2009.11.05

Én is pont most nézem, de a bébikaják (kecskeméti, Hipp) olcsóbb az Auchaban (Magdii listája alapján)

A Humana gyümölcsdesszertek vannak még szerintem nagyon jó árban!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


http://bookline.hu/search/pager.action

Vicces, van olyan kaja, aminek elméletileg már lejárt a szavatossága:
Hipp kukorica burgonyával

Fölötte vannak a november elején lejáró italok

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Nem jön be a link! :evil: :evil:

Drogéria / Bébicikkek / Bébiételek, bébiitalok / Bébiételek 4-5 hónapos korban / 3. oldal

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Párom tegnap megrugdosta a gépet, és lőn…! :D
Már nagyon hiányoztatok!
Egyébként nekem is kiírta múltkor a vírusirtónk, hogy észlel valamit a Babaneten- aztán le is fagyot… :?

Csak az uccsó oldalt sikerült egyelőre visszaolvasnom.

Noémi: gondoltam ma Rád a kozmetikus miatt…!
Milyen volt az arcmasszázs?!?!? :)
Nem is baj, hogy nem mentünk jógára, én sem értem rá (posta, gyógyszertár, bevásárlás, stb.)

Petra: Adél is alig eszik valamit, és a legújabb: állandóan játszik vagy a pólómmal, vagy a fejét csavargatja, mert észrevesz valami érdekeset.

Ági: én már rendeltem Bookline-tól és személyesen vehettem át.

Ma bekrepált a légzésfigyelőnk! Olyan, de olyan mérges voltam, hogy nem igaz! Egész nap próbáltam megjavítani, de nem ment- erre húsz perccel fektetés előtt végre sikerült!! Mi a jó fenét csináljak, visszavigyem? De addig is jó lenne egy cserekészülék, azt meg tuti nem adnak a boltban ahol vettük! :evil:
tökmag79
 
 


Sziasztok!

Voltam ma a Brendonban. És ha már arra jártam, megnéztem a bébikajákat. Az biztos, ott nem fogunk vásárolni, de könnyű volt megjegyezni az árakat: egységesen, minden 345 Ft volt, ami 4 hós bébiknek van :roll:

Banyoszka: a Pampers-ben az active is jó :) Az hátul gumis, így jobban alakítható. De nekünk ebből már volt balesetünk. De tuti bébi függő a dolog, mert ha az összes topikbabát nézzük, már minden pelusban történt ez-az :D

Noémi, én is így vagyok az alvással. Valahogy soha nem sikerül kipihennem magam, pedig Dávid is nagyon jól alszik éjszaka (a mait kivéve...) De este mindig későn kerülök ágyba, és már nem is tudok olyan jól aludni, mint szülés előtt. Gondolom, ez egyhamar nem is fog megváltozni :) (egyébként a kozmetikus rám is rám férne :oops: :) )

Dávidnak folyik az orra :( Holnap bemegyünk a doktornénihez, a védőnő rendes volt, rendelési idő előtt mehetünk, és a tanácsadó részlegbe. Így legalább más nyavalyát nem szedünk össze... remélem... Egyébként semmi más tünet, de azért rákérdezek, mehetünk-e közösségbe (a talira gondolok elsősorban).

Jó éjszakát!
magdii
 
 


Sziasztok!

Ma tettünk egy sétát kenguruval a közelben. Nem volt katasztrófa, de nem is a legjobb. Elaludt benne, de ahogy leültem elkezdett iszonyúan visítani. Nem tudom, hogy miért, talán felébredt és megijedt, hogy hol van. Utána már nem aludt vissza, néha éreztem, hogy feszíti magát, mintha ki akarna jönni és már kezdett nyügös lenni. Kb. egy órás séta volt...talán ha nem ülök le... Viszont elég kényelmetlen nekem (de kibírom csak tudjam hordozni valahogy), mert szinte csípőn viszem, a lába a térdemet csapkodja, így ha egy kis emelkedő, vagy lépcső van, akkor nehezen megyek fel... :roll: Viszont úgy vettem észre hogy ha feljebb rakom, akkor meg szoros neki, még ennyire sem viseli. Nem tudom, hogy még szokatlan e neki, vagy az én kengurum rossz, vagy egyáltalán nem viselne el semmiféle kengurut. :roll:
Holnap megyek egy picit messzebbre, a szomszéd településre vonattal, majd megírom, hogy mire jutottam, mert tényleg nem tudom bevállaljam e így ezt a messzi Pesti utat... :roll:

Benta!

Megírnád priviben a számod? Mert akkor mmindenképpen szólnék, hogy akkor megyek e vagy sem, hogy ne hozd potyára a babakocsit, meg amúgy is. Ha esetleg holnap este nem tudnék már jönni, vagy te nem jönnél.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, kíváncsi lennék milyen a Te kengurud, de az a gyanúm, hogy nem jó.

Amikor én kötöm magamra Áront (és láttam Tökmagon is Adél is ugyan így van) a baba feje kb. az állunk alatt van. Szóval a lábuk tuti nem ér a térdünkhöz!
Szerintem a hátulsó kereszten kell igazítani, az adja a magasságot. Nem kell szorosabbra - szerintem.

Ha gondolod elviszem megmutatni a baby björn kengurumat. Igaz drága, de kb. a Chicco is ilyesmi, és nagyon könnyű használni!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Tabati! Nem tudnàd a Noé làbàt egy kicsit beterpeszteni? Ugy mint a kendönél? Igy feljebb lenne a làba.
preta
 
 


Sziasztok!
Na újra itt, a gépünk a mai délutánt is a szervízben töltötte (hűtlen kutya :lol: ), mert megint valami gondja volt.Felturbózta a srác a sebességét, erre hatszor tetűbb lett,mint volt. De most egyenlőre működik!

Tabati: Valamit szerintem is rosszul állítottál be a kengurun,vagy nagyobb babához való, mert még nem érhet le a térdedig Noé...
Mikor a fiam volt kicsi,én is vettem egy Chicco kengurut, aztán vissza is vittem, mert állítólag olyan volt, amit apukáknak terveztek,rohadt hosszú vállpántja volt, kb. nekem is a térdemet verte benne a gyerek lába.
Nekem is BabyBjörn van (kölcsönbe kaptam)és imádom!

Köszönöm a pelusos hozzászólásokat,tanácsokat!

Tökmag: Sajnálom a légzésfigyelőt, remélem eztán már működni fog!

Na megyek, lefekszem,mert ha folytatódik a mostani éjszakákra jellemző állapot,akkor nemsokára ébred Niki :roll:

Nyugalmas éjszakát Mindenkinek!!!!

Banyoszka
banyoszka
 
 


na helló!

az este nálunk lépett meg az áram. így 8:45-kor már mindenki ágyban volt (romantikus, gyertyafényes vacsi után, rumplis, kupis konyha közepén).

Bookline: azt hiszem 2 helyen is lehet személyes átvátelt kérvényezni Bp-en. Anno Tétinek rendeltem egyszerre tíz doboz Milupa tápszert, fuvart fizetve is klasszisokkal olcsóbb volt mint akkor nálunk.

na, nem tom még mit akartam, megyek folytatom a romelhárítást a konyhában (motyogatógép javában motyog)

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!
Gratulálok a 2 kis fogas vámpírkához :D
Nálunk még fogilag sehol semmi, de ököl állandóan a szájban (vagy valami más).

Manó, jobbulást Adriának! Biztos hamar előcsalogatod a tejcit. Ebben is profi vagy :wink:

Magdi, Puszedli, remélem Dávidnál és Nándinál se komoly ez a megfázás! Jobbulást Nektek is!

Moncsy, mi volt a szemészeten? Mit mondtak Benedek szemére?

Tegnap ahogy kikisértük Apát a repülőtérre, olyan utazási vágyam lett. Olyan jó lett volna vele elrepülni. Persze délután, amikor anyura hagytam Zétit pár órára, míg fogorvoshoz mentem, már el se tudtam volna képzelni, hogy én elutazzak valahova nélküle. Már az egy kimaradt szopizás is hiányzott :D De azért tavasszal már merni fogom a nagyira hagyni hosszabb időre is.

Megyek teregetni!
Remélem holnap is jó időtök lesz a talihoz! Jó szórakozást Nektek!

Szép napot!

KépKép
süni76
 
 


Tök jó!
Ismét meccseltünk egyet a férjemmel.
De a jó benne, hogy rögtön kitaláltam hogyan fogom megtorolni. Jövő héten készül versenyre. Én pedig előtte szépen lelépek a 2 kicsivel, itthagyom neki a 2 nagyot. S akkor ovi-suli, rendezheti, így pedig péntekre nuku verseny.
Hú, de fel....ta ma is a seggem.
Pedig alapból nem ám ilyen, meg lehet én sem, csak nálam tudom mi az ábra: kínlódom a tejcsivel, Téta fogzik s ígényelne engem kizárólag magának, nincs időm a háztartásra ahogy szeretném, s a sok dolog hatványozza egymást, csoda ha kibukok?

Kép
kissmanó
 
 


Na hello csajok, végre ide értem!

Tegnap voltunk gasztroenterológusnál, otthagytuk az e havi családi pótlékot és megtudtuk, hogy B. tökéletes. Produkált ott is hatalmas hányásokat a dr néninek, de mivel súlyfejlődése teljesen tankönyvbe illő, hossza is szuper, anyuka mosson tovább rendületlenül :) Szóval adhatna gyógyszert, de így ne terheljük vele feleslegesen, mindent jól csinálunk. Kezdjük el lassan etetni: krumpli, répa, sütőtök, cékla jöhet, meg gabonaféle, de gyümölcsöt ne, mert a savtól rosszabbul lenne. Azt majd csak az előzőek után, mindig keverve valamivel: krumpli-alma, répa-alma, stb. Első körös gyümölcsnek javasolta az alma, körte, banán triót. És a szilárd kaja bevezetésével egyre kevesebbet fog hányni. A néni professzor, gyermekklinikán fődoki, hiszek neki. És el volt ájulva, hogy B. milyen figyelmes, érdeklődő, rendkívül értelmes a tekintete, stb. Tudjuk, a miénk, a jó gének :lol:

Banyoszka,
sajnálom a rossz éjjeleket, mi sem alszunk jól, nem értem én ezt :roll: Sajnálom, h. nem jössz holnap, de megértem.

Tabati,
megy a telefonszám. Akkor valamit állítani kéne azon a kengurun, nem lóghat le annyira. És egy hős vagy, bkv-val olyan messziről, le a kalappal.

Lys,
át lehet venni személyesen is, de nekem mindig sikerül annyi könyvet összeválogatnom, hogy ingyen van a fuvar :)

Benta

Kép
benta
 
 


Bennem semmi nyomot nem hagyott a nagyok fogzása. Valószínű nem volt vészes. Most már ugye a maradandó fogaik jönnek mind2-nek, de sose fájlalták. Pedig mindig kérdezzük, mert brutál méretűek ezek a nagy fogak, de sose fájt nekik. Néha kentük a Dentinoxot, azt tudom, de másra nem emlékszem. A jótékony feledés.

Akkor holnapi TALI:

Noémi
Tökmag
Tabati
Magdii
Mukkancs
Lys
Benta

Ha valaki lemaradt, bocsánat és írja fel magát légyszi. Találkozzunk 11-kor a parkolónál.

Süni,
nem jössz?

Többiek?

Benta

Kép
benta
 
 


Sziasztok!
Mai kép:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Benedek

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Benta örülök, hogy Benivel minden okés!!! Van egy barátnőm, az Ő kisfia is sokat bukott nagyon, amióta leálltak az anyatejjel és szilárdat eszik, kutya baja.
Én is nagyon sajnálom a talit, hidd el, nagyon szívesen mennék!

Manó az édes bosszú :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Noé

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benta: tök jó.
Nem az, hogy sok pénzt annál a nőnél hagytatok, hisz ha patikában kellett volna, akkor is a zsebből távozik.
Az a jó, hogy a gondok ellenére Beninek nincs komoly problémája.
Most nehéz, de 1 év múlva remélhetőleg csak rossz szájízzel gondolsz max a mostani evős gondokra.

Talicskáért irígy.
Ezennel nyitom a talicskára lélekben jelentkezők listáját. Lennénk egy páran :roll: :lol:

Kép
kissmanó
 
 


Manó én is jelentkezem a lélekben jelentkezők közé. Holnap lesz csak igazán pangás itt a neten....
Adria hogy van? Remélem javul. Tejecske?

Heni ma ugyanaz történt velünk,mint Veletek néhány napja... Éjjel kivételesen nem ébredt fel Niki (nem is értem,már úgy hozzászoktam :lol: ), és reggel... TADAMMM!!! Átázott a cicibetét, pizsi..stb,úsztam a tejben!!!!! :lol: :lol: :lol: :!: :!: Úgy örültem neki!

Benta nálatok most hogy alakulnak az éjjelek?

Banyoszka
banyoszka
 
 


kire lehet tippelni?

Benta:

Nálunk is dettó u.ez, rengeteget buktunk, de gyarapszik rendesen.
Remélhetőleg a hozzátápival megoldódik, gyümik nálunk is a sor végén, alma majd sinlaccal keverve jöhet.
Vendég
 


Helló!

Ma végre evett Áron: banánt turmixoltam almával és hígítónak egy kis baracklével öntöttem fel! :)
Közben folyamatosan meséltem neki! Úgy örülök! :D :D

Benta, tök jó hogy leírtad mi volt a dokinál. Egyébként a férjem családja iszonyú refluxos - gyomorsavas. Lehet Áron is ezt örökölte, és nem jön be neki a gyümölcs. Lehet én is elkezdem a zöldségeket, hátha az jobban tetszik neki.

Ja és ma a pihenőszékben ettünk, mert olvastam, hogy az is lehet a baj, hogy még kényelmetlen az etetőszék!

Én is már nagyon várom a talit! Nagy szerencse, hogy holnapot beszéltünk meg, mert már jön a lehűlés. Holnapra még 20-21 fokot mondanak.

Megyek, el is pakolom a nyári papucsokat - már nem hiszem hogy szükség lesz rá!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Banyoszka,
van egy hosszabb alvása, ez 5-6 óra egyben, ébredés nélkül, és ezt szerencsére jó korán megkezdi, 19 h körül már beájul. Utána viszont 3 óránként ébred, cicizni. Néha elég a cumi, de az ritka. És mivel én nem fekszem le 19 h-kor, mire ágyba kerülök, ő is hamarosan kel, így 3-4-5x kelek hozzá éjjel :roll: Aztán a nagyokat kelteni kell 7-kor, így számomra akkor vége az éjszakának. Bár mindent este elkészítek, férj is megoldaná a reggeli menetet, pláne hogy ő a fuvaros is, de nem tudok nem ott lenni, mikor ébredeznek, elindulnak. Így is keveset vagyok velük.

Manó,
hogy van a beteg lánykád?

Kép
benta
 
 


ZALÁN,DOMINIK,NIKI,BENEDEK,RAFAEL,NÁNDI,NOÉ,
BENJÁMIN,KARCSIKA

Kép
kata840725
 
 


Tipp: Raffael

Kép
benta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?