Új privát üzeneted érkezett!

Megyek, folytatom a zabálást! Még jövök!
Vendég
 


Sztercsi,
iiiigen, korán van :roll: :lol:

Ballonos tágítás: az meg mi a szösszenet? :shock: Kinek lesz ilyen? :shock:

Műköröm:
még soha nem volt olyanom :roll: én is azt szeretem, ha kicsi!!!
A hajamra viszont háklis vagyok :wink: de én nem mosom ám kétnaponta :shock: le is porlana a fejemről :roll:
Vasalás: azt gyakran :wink:
Szőrtelenítés: most 2naponta :roll:

Screen,
hatalmas drukkok holnapra!!!!! :D Aztán üzenj ám!!! (nem úgy, mint Aisha :roll: )

tillidian
 
 


Sztercsi: Jó étvágyat! :wink: :D Én most nyomtam be egy zacskó chipset, meg előtte egy jó adag töltött paprikát 4 szelet kenyérrel... :oops: :oops: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 

 
 

Szilveeaa,
gyönyörűűűűűűű!!! :D :D :D

Kkia,
a frissen megnyílt Vianban voltunk Pesten! :D
(Karfiol krémlevest ettünk, rántott tengeri halfilét natúr salival és egzotikus gyümölcssalit!!! :lol: - és közben sütkéreztünk, élveztük az októberi jóidőt 8) )

tillidian
 
 


Bobó,
az minimum 100 CH! :shock:
Nem vagy semmi! :lol: (nekem a napi teljes adagom 180 CH...)

tillidian
 
 


Gyönyörűek a babók!!!!

Screen, nagyon szorítok Nektek!!!!

Most estére olyan rossz kedvem lett... Meg aggódom is!
pocok001
 
 


Datolya,
szülnék én biza'! :roll:
(bementünk ma a kórházba apával, meglátogatni kis Keresztfiunkat (csodaszép :D ). Épp szembejön dokibácsim, fülig érő szájjal: na, csak nem szülni jöttünk? :D Mondom: ááá, nyugodtan menjen haza doktor úr :roll: ...pénteken reggel 7kor találkszunk, amnio és tervezet: hogyan tovább...Nem bánnám, ha már nem is jönnék haza :roll: )

tillidian
 
 


tillidian írta:Bobó,
az minimum 100 CH! :shock:
Nem vagy semmi! :lol: (nekem a napi teljes adagom 180 CH...)


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
bobóbaba
 
 


sziasztok!


nagyon koszonjuk meg egyszer a gratulaciokat, es az alex dicsiket, szerintem is gyonyoru. :oops: :lol: :lol: 8) itt a korhazban o a kedvenc, mert egyeduli hajasbaba, imadja mindenki.

betty: megkaptam az smst, bocsi, hogy nem valaszoltam, csak akkor pont itt volt Alex, utana meg jott a csalad tobbi tagja, igy kiment a fejembol, neharagudj. :oops: :oops: de nagyon szepen koszonom, nagyon ari vagy. :oops: :D

KEPZELJETEK, MA MAR VOLT SZOPI!!!!!!!!!! 8) 8) :D :D :D :D nagyon orulok neki. 8) :wink: (igaz, hogy csak kb. 30 gr., de az is valami :oops: :roll: )

sztercsi: szerintem is jo pasi lesz, majd leshetek mikor itt pisilnek majd a csajok a kuszobon. :lol: a fiuk meg majd a lanyomer allnak sorba, teljes tomegek lesznek itt kerem szepen. :lol: :lol:

babaknak sok puszi, akik meg egyben vannak azoknak meg kitartast! :wink:

puszi,moncsi
Vendég
 


Moncsi: De jó, hogy tudsz jelentkezni! :D Gratula mindkettőtöknek a szopihoz!!! :D Fog az menni kéremszépen!!! :D :D
bobóbaba
 
 


Csilla: koszii :oops: :lol:


JA ES AKOS RAK FEL A GMAILRE KEPEKET!!!! MEG NEM SOK VA, DE AZERT MAR VAN EGY PAR! :wink:
Vendég
 


jah es koszi Tilli, hogy atvetted a tablit, amig nem vagyok!! :wink:
Vendég
 


Bobóbaba,
jajj, nem azért írtam! :lol: :lol: :lol:

(a CH=szénhidrát egység, ugye az nem egyenlő a kalóriával, szóval egyél bátran :D -csak irígykedem :wink: )

Monica,
óriási puszi Nektek! :D

tillidian
 
 


Monica,
csak nagyon uncsiztam éjjelente, ugye senki sem huhog velem :roll: :( - de most már visszaadom a táblit! :wink:

tillidian
 
 


Azt már csak suttogva merem megemlíteni, hogy nagyon éhes vagyok!!! :oops: :oops: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Moncsi: Meglestem Alex babát. Irigy-irigy!!! Egyszerűen csodálatos kispasi!!! :wink: :wink: :D :D
bobóbaba
 
 


Itt vagyok újra!

Köszönettel tartozom a kábelszolgáltatónak a mai napi nincsen netért!!!
Tv még mindig nincs. B@sszák meg!

Esztikém: csakis ennek köszönhető hogy a tied volt a laptető. Esküszöm! :mrgreen:
Zanikó: én fejtem éjszaka is, mert ömlött a tejem és szétdurrant a cicim ha nem.
Screen: sajnálom, hogy csak most tudtam jönni de a drukkok mennek 1000-rel!!!!!!!!!!!!!!!
Szonja: csodagyönyörű baba!!!

Anyukák: kb. hány betét kell a kh-ba. Szűkös a bőröndöm és 30-as óriáscsomagom van, ebből 16-ot raktam be. Elég?
Kellett a mellszívó?
Eldobható csodabugyi hány darab? Rendesből raktam 10-et, biztos ami biztos. :oops:
anyabebi
 
 


Bobó!
Nem semmiket tudunk enni mostanában, 4 kenyér??? Én egész nap eszem, persze sutyiban, mert a férjemtől nem akartam azt hallagtni, hogy "már megint eszel"?
Éhes vagy? Na persze a szenyóm se volt vmi sok.Szval nem is tudom mit bírnék még betömni.....

Monica!
Egyedüli hajas baba? Örülök, hogy van szopi, hiszzen annyian kívántuk neked!
Vendég
 


Anyabebi!
Én meg csak 4 betétet raktam be :oops: :oops: :oops: , majd a többit hozza utánam a férjem, mert nem férek be nagyon a bőröndbe.......bár erre nem tudom hogy reagál majd. De annyit nem bírok beletuszkolni...vagy anyumra kellene bíznom...

Én ma egyszerűen nem bírok menni. Mint az öregek. A csípőmnél minden csontom leszakad. Alul néha beleszúr a 3 izmomba(csikló, hüvely, ....) Ez jelent vmit? Közeleg? Vagy nem eléggé korán?
vagy jó lenne, ha eldugulnék és befejezném, és akkor bizti jönne a kisasszony, aki ma nem is olyan aktív, na meg ezen is parázok.
A férjem meg fogja a fejét. A hisztijeimből meg elege van, tegnap 2 órán keresztűl bőgtem neki..........


:roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Tilli
koszi :oops: :D holnap megyunk haza, es akkor frissitem az ittenit is. :wink:

Csilla
koszi szepen, szerintem is az. :oops: :lol: (az elfogult anyuka :oops: 8) )

Anyabebi
betetet en egy csomival vittem anno, de vegul ugye nem kellett. a 16 az boven eleg. :wink:

en nem eldobhatos bugyit vittem, de szerintem 10 eleg. :wink:

Sztercsi
igen, mert nagyon nagy haja van! :lol: a kepek nem adjak vissza olyan jol. :wink: jelenleg 6 baba van itt, es mind majdnem kopi, az enyem gyerek az egyeduli hajas. 8) :lol:
Vendég
 


Monicát azért nem említettem meg, mert Őt nem lehet utánozni, hiszen Ő a mi MODERÁTORUNK még ha nem is vagyunk zártak, a topic lelke, aki ha nincs is itt, akkor is itt van :D

Csak visszanéztem, megvan-e mindenki, most többre nem futja...Eszti fáradt...nagyon...
Vendég
 


Ja, holnap reggel ne várjatok, 10-re megyek a kórházba NST-re és mindenki drukkoljon nekem egy jó kis 1111-es méhszájért vagy valami :lol: :lol: :lol: ha lesz erőm, utána bevásárolok, aztán jövök!

Pussz!
Vendég
 


betétből inkább legyen több..ki tudja mennyire fogtok vérezni.én most alig véreztem.mintha csak menzi lett volna....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Alex gyönyörű kis pasi Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Naaagyon gyorsba.

Babás anyukák: imádnivalóak a csöppök.

screen: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ úgyi leszel, és gyorsan fog menni minden. :wink:

Reggel megjártam a szívhangot, minden oké. Kólás ébresztő annyira jól sült el, hogy Bence szívhangját 5 percig nem találták, mert elmászott... :shock:
Aztán hazajöttem, elláttam Larát mert persze, hogy lázas, aztán aludtam, aztán apus munkatársa hozott egy bazinagy teherautónyi raklapot. Idáig pakoltuk apussal. Ja és kezd fájni a torkom.. :evil: Ajánlom, hogy Bence ennyi rohangálás után megkíméljen és kisuhanjon a pocakból gyorsba. :roll:

Éééés most húzok aludni, mert extra gáz vagyok máma.. Jóéjt... :arrow: :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Asszem énis elhúzok a vérbe, kuva fáradt lettem. Persze kb.2 és fél órát sétáltam a bicikliző, játszózó gyerekem után és alig bírtam hazakönyörögni pedig kissé már ingerült voltam :(.

Holnap sehova!!!!
Remélem lesz netem, ha nem jönnék akkor megint baszakszik!

Puszi nektek és jóéjt!
anyabebi
 
 


Eszti: Már most elkezdek drukkolni! :wink: :D +++++++++

Jó éjt, jó pihenést Mindenkinek!

Puszi
bobóbaba
 
 


Nyugodt éjszakát mindenkinek!
Egész este fáj a hasam, remélem ma nem lesz semmi, a férjem dolgozik ma éjjel. :?

Zsrit
Ti meg pepitába nyomjátok? Két fiú után egy lány? :D
Amúgy a másik kedvenc kérdésem: " Mennyi van még hátra?" Ha tudnám, nagyon jó lenne!

Na, megyek, hátha Vincém megnyugszik.

vick
Kép
Kép
ervick
 
 


Itt vagyok kicsit Én is.Délután eltüntem mert Apa korábban jött haza és olyan jó volt. :D
Lementünk a Dunapartra sétálni kb 1 órát és ismét etettünk hattyúkat is.

Screen sajna lekéstelek de azért mennek a drukkok ezerrel.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ügyes leszel nyugi,minden simán megy meglásd.

Szilveeaa kislányod nagyon cuki bébi.

Bobó töltöttpaprikáról mersz írni mikor Én meghalok érte.
Imádom amit Anyukám főz.

Twins Én is szoktam mondani,hogy az albérlőm megint nagyon nembír magával stb.stb.és ,hogy kiteszem az albérletből hamarosan. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Megyek bújok Apához.
Holnap délelőtt CTG.Addigra már talán babázik Screen.
Ha esetleg éjszaka van valami és kapok üzit megírom Nektek is.
Jó éjszakát szép álmokat csajok. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Ervick,
üdv itt köztünk! :D

Bobóka,
mostazeccer annyira felbirizgálta a fantáziámat a kaja, hogy bűnöztem egy jókorát és egy sor híjján benyomtam egy tábla milkát :oops: (csak hogy ne legyen lelkifurid :wink: :lol: )
most már úgyis mindegy, nem???? :lol:

Eldobható bugyesz: én nem vettem. Csak "torpedókat' viszek be magammal, kínaiban vettem...ha kell, eldobom és kész.

tillidian
 
 


Sziasztok!

Az előbb úgy ültem le a gép elé,hogy majd most írok jó sokat,egyedül vagyok itthon,van időm.
De ahogy elekzdtem olvasni,el is ment a kedvem! :cry: :cry: :cry:
Írtam Esztinek dél körül erről a hajmosásról.És olvastam,amit válaszolt,meg még egy páran írtátok,hogy mennyire topon vagytok a szépítkezésbe,hogy most tiszta gáznak,ocsmánynak,unforítónak és még sorolhatnám minek érzem magam. :oops: :oops: :oops:
Remélem nem gondoljátok azért rólam,hogy én egy olyan nemtörődöm magammal csaj vagyok,csak hát kb úgy vagyok vele,hogy én hiába szeretnék tutin kinézni,nem megy. :oops: Nem tudom a lábamat pedikűrözni,nem férek oda.
Amúgy pont hétfőn jön hozzám egy ismerős csajszi,aki manikűrös és pedikűrös.A lábamat festéssel együtt 1500-ért megcsinálja azt mondta.És még házhoz is jön! :roll: És hétfőn megyek befestetni a hajam.

Na,nem zavarok tovább!

Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
vígasztalódj: én sem férek a lábujjaimhoz :mrgreen:
és csak hogy megnyugtassalak (Eszti és hajmosó-brigád: füleket befogni:): szigorúan 2 hetente mosom meg a hajam, és még így is úgy néz ki hajmosás előtt, mintha tegnap mostam volna :shock: Nem tudom, mi az oka, de a terhesség alatt végig így volt!
Nem is bántam, mert úúúútálok hajat mosni! :oops:
Így minden nap többször kikefélem, formázom, és nemhogy nem zsírosodik, sőt!

Szóval rám tessék a köveket dobálni :mrgreen:

tillidian
 
 


Hajnalocskával mi van?????????

tillidian
 
 


Till!
Ari vagy! Kép
Ne tessék Tillire köveket dobálni!!!!!!!!!! Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hajnalocska bennt van a kórházban,nem?Én legalábbis ott tartok!Híreket Anyabébi hozza róla! :roll: :roll:

Till!
Vége a House-nak?
:wink: Láttam,az előbb az ment a tv-ben! :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, Bobóbaba,
csak megnyugtatásképp: 2 tolófájás közt a LEGKEVÉSBÉ érdekelt, hogy hogy áll a frizurám vagy megfelelően csillognak e a karmaim. Túlélésre "gyúrtam"...(és egyébként is, az ember a vajúdás végén már nagyon fázik, szóval zoknit célszerű vinni, így mindegy, hogy lakkozott-e a lábujjköröm vagy sem...)

Bocsi a "szépítkezőktől" :roll:

Egy valami azért mindenképpen jót tesz az ember lelkivilágának: ha megfelelően van szőrtelenítve!

(most monologizálok:
A Szt Margitban pl. nem adnak beöntést és nem borotválnak - kérésre sem, mert ők a "természetes szülés" hívei. :shock: Nomármost elképzeltem a fullextrásra generálozott kismamit, amint szülés közben jókora kupacot is produkál a baba mellé :oops: - már bocsi, de barátnőm is így járt :oops: .
Szóval hol itt az emberi méltóság??? :shock: )

tillidian
 
 


Sziszkó,
nem feküdtél le? :P

Ja-ja, House-nak vége, a 6. évad 1-2. epizódját vetítették csak idáig épp Amerikában :wink: (ja, én nem a TV-ben nézem ám, hanem Apa letölti nekem...) Most Médium jön :mrgreen:

tillidian
 
 


Till!
Nem jön az álommanó!Apával délután hunytunk egy órácskát! :oops: :oops: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hú,ez elég carul hangzik,hogy se beöntés,se borotválás! :roll: :roll: Na jó,a borotválást inkább ithon megoldom magamnak,de hogy nincs beöntés! :oops: :oops: :shock: Az tényleg milyen má,hogy ott jön Rád a szülőágyon? :shock:
Apás szülésnél meg még Apa is végignézi! :x :x :shock:
Hú,a hideg is végigfutott a hátamon! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ja!Málnalevél teát nem lehet kapni gyógyszertárban????? Ma akartam venni,erre a gyógyszerész csaj:"Náluk soha nem is lehetett kapni!" :shock: :shock: :shock: Azt mondta menjek gyógynövényboltba.Hát holnap az lesz! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
málnalevél teát bármelyik gyógynövényboltban tudsz venni! épp itt iszom :wink: )

Hát igen, elég ciki, ha az ember akar beöntést és nem adnak...ráadásul szegény csajnak a férje tényleg végignézte :oops:

tillidian
 
 


Na, erre már én is megkérdeztem Apát: ugye Vackornál (kaptam beöntést) nem t@jtam oda? :roll:
Röhögött, mondta, hogy nem. Meg hogy ne parázzak ilyesmin, mert ott szokva vannak ehhez. Hááát akkor sem nálam! :oops: :evil:

tillidian
 
 


Sziasztok :)

csak visszakukkantottam ...

de nem pontosan értem Sziszkó mi a baj :?:
nem mondott Rád senki semmi rosszat, még csak nem is utalt Eszti szerintem ... Ki gondolná hogy "nemtörődöm magammal" csaj vagy?
Nem is volt szó erről ...
(Irgum burgum már mindenki túlérzékeny :? :lol: )

De most én is az lettem!!
Mert nem kell úgy beállítani mintha egész nap csak kennénk fennénk magunkat
--- közben ellátok két ötévest, mellesleg kb napi 10-12 órás munkám volt, minden nap főzök mosok takarítok és sorolhatnám ...mint mindenki ... csak annyi hogy egyszerűen jobb közérzetet ad, hogy úgy érzem rendben vagyok semmi más ...
ezért lehet cikizni, lehet nem követni stb. MINDENKI MÁS, és úgy csinálja ahogy kedve tartja,
DE nekem így jó és kész --- nem azért mert azt hiszem a csillivilli körmeimtől lesz könnyebb a szülés - csak mert hiszek abban hogy erőt és önbizalmat ad az ha legalább külsőre nem esek szét ...
ja és nem mellesleg nem szeretném ha a párom még csak nyomaiban sem találná amilyennek megszeretett ... elég a plusz 17 kiló bőven, amit feldolgozhat ...

Beöntés téma -- otthon is "elvégezhető" szóval ha olyan kórházban kellene szülni ahol nem adnak, megcsinálnám magam ... de ezen nem parázom, van elég más parázni valóm :D

Kép
zsrit
 
 


Jó reggelt, Csajok! :D

tillidian
 
 


Jelentem: nálam semmi :( (hányingert leszámítva, de az ugye nem tünet :? )

Ma kezdhetek újra nagytakarítani és bevásárolni, mert ugye közben lelaktuk a lakást és a hűtő is kiürült...pedig olyan szépen készen állt már minden :?
Aztán még a melóhelyre is be kéne kocogni, aláírkászni pár papírt, és utána még pihenni is kéne, mert ki tudja, mi lesz holnap reggel 7-től? :roll:

Nektek szebb napot mára.....

tillidian
 
 


Naháááát :shock: laptető :D

tillidian
 
 


Jó reggelt lányok.
Most indulok be a kórházba Ctg-re,Screenről még semmi hír nem volt éjszaka.
Sietek haza és írok puszi.

Paris Eszti ez nem a Te napod?Akkor hajrááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!! Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó reggelt!

Hajnalocskáról sincs még hír!

Olyan lustán keltem reggel, hogy a gyereket sem kísértem az iskolába (300 m), megkértem legyen kedves egyedül elmenni aztán majd délután elballagok érte. :) Rendi volt elment egyedül, persze fél 8-kor még úszósapkát kellett keresni (azt a gumit), merthogy szól az úszástanár hogy a textil nem jó :shock: , bekaphatják, persze nem reggel fél 8-kor szólt hanem kb. 1 hete csak a gyerek elfelejtette közölni. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.!!!!!!

Sziszkó: engem sem visz rá a lélek a mindennapi hajápolásra :shock:
Nem is a hajmosás a gond hanem hogy szárítgatni kell, meg vasalni és az már most macera :oops: , ha mg csak úgy hagyom akkor inkább hagyjuk, nem volt érdemes megmosni :) nekem természetes hullámos a hajam, kissé göndör, sokszor szénaboglya, ne tudd meg.
Tegnap vettem hajfestéket, majd ma figaróskodok egyet. Napi program letudva :)

Eszti: nagyon fini lett a tojglifasírt, ma megint azt kell csinálnom!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anyabebi
 
 


Hello-hello!

Hát senkinek nem használt a felszólítás? Irgumburgum most már!

Illetve a férjem barátjáéknál megszületett este egy pici lány, pont tegnapra voltak kiírva :D

Éjszaka volt két óránk, amikor azt hittem, hogy leszakad a derekam és a pocim is görcsölgetett, de valószínűleg megint Kristóf sztrájkolt csak az oldaltfekvés ellen...Bár a tegnap emlegetett ballonos tágítás rémképe is belopta magát a tudatalattimba :? :? :? Ja és kocsit is mostam délután! Igaz, hogy ölég foltos lett, de már nagyon gányos volt, nem bírtam a férjemre tovább várni.

Till, én is úgy vagyok vele, hogy megint jöhetne egy nagytakarítás és egy bevásárlás, pedig alig egy-két hete estünk túl mindkettőnk...De azért ma irányt veszek a Müller drogéria és a Tesco felé, de szigorúan csak apróságokat vehetek :roll: Mondjuk egy 50-es vagy newborn ruhácskát? :wink:

Pattogó - raklapot pakoltatok? :shock: :shock: :shock:
Már többször is ámuldoztam az energiádon!

Szisz - de jó, hogy házhoz jön a manikűr-pedikűr...Fodrászhoz én is csak azért mentem, mert már nagyon le volt nőve a melír és szülés után biztos nem egyhamar fogok eljutni...egyébként most az én hajam sem zsírosodik, pedig máskor kétnaponta kellett mosni. Csak most örökösen izzad a fejem és attól begöndörödik a hajam - csak elöl és csak két tincs - és azt utálom :evil: Ja, az epilálástól azért még a jelenlegi körülmények között is jobban fogjuk magunkat érezni szülés közben :wink:

A kibújt babák gyönyörűségesek...könnycseppecskék a szememben :cry:

Kép
kkia
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: