Új privát üzeneted érkezett!

Ó trixi, na, nem vettem észre.... :oops: :oops:

Jaj, mi történt.Állok a húspultnál a bótba :D , egyszer csak kijön az asszonyság a raktárból, egyik kezében partvis, a másikban egy zsák szemét.. :shock: :shock: Leteszi, rám néz, aszongya: Tessék?
Nézek erősen a szemébe, mondom kezet nem mos?Aszonta, már mosott, meg vesz föl a húshoz nejlonkesztyűt :shock: :shock: Mondom, de hát megfogta a zsákot, hiába mosott előtte kezet :shock: :shock: Ott morgott nekem. :shock: :shock: :shock: :shock: Azt is mondta, hogy ők adnak a higiéniára... :shock: :shock: Na, minmdegy, nem mosta meg újra, kesztyűt húzott.. Én meg kértem a húst, belvárosban 2 gyerekkel máshová úgysem tudok menni, meg ki tudja, mit csinálnak máshol is a raktárban, vágóhídon....De nagyon rosszul éreztem magam...Tudom, ott kellett volna hagynom cakk pakk, de tényleg nem tudok eljutni máshová... :oops:

Kép
Kép
zili
 
 


Juj, Zili, ez is milyen...! :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, amúgy akkor tudom már, én is fejek naponta 3-4 órát. Akkor ezért nincs időm semmire! :lol: Megyek is fejni, már rég kellett volna, mielőtt ideültem... :oops:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Jajj, ez a heti 1 cipő nem hangzik túl jól... :?

Incike, remélem sikerül megtalálni azt a megoldást, ami Marcinak a legjobb.

Mozza, a dokkeretek üveges kaját sem javasol?

Én még mindig nem csináltam meg a tappancslenyomatot. 2 is van... :?

Ide sütit nekem is! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Anyám, Zili, ez durva! El bírom képzelni a szitut! :shock: :D

Mozza, végül megvetted a G-kat?

Kép

Kép
adraci
 
 


Cipő: én sem veszek használtat. Sőt, azt gondoltam nagyon okos vagyok, Siestát veszek a gyerekemnek. Abban járt amióta első lépéseit megtette, és 2 hónappal ezelőtt közölte velünk az ortopéd orvos, hogy nem kellett volna. Olyan bokasüllyedése van a gyerekemnek, hogy rossz nézni. Azt mondták, hogy nem szabad harántemelős cipőt vásárolni, csak olyat amiben nincs, vagy olyat aminek a sarka kissé döntött, ún. supináló sarok. Most folyton fáj Amina lába és ha ránézek brutál rosszul vagyok a látványtól annyira befelé áll a kis lába. Elefanten vagy Salus cipő. Nekünk az mondták ez a kettő a jó. Még azt is mondták, hogy mindig legyen rajta olyan cipő vagy szandi ami fogja a bokáját. A lakásban is, mert a benti sima talaj nem formálja a lábát. Füvön, földben, homokban nyomuljon mezítláb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára g_reny 2009.10.07 15:05-kor.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ancsi, sztem az lehetett amit Dori is irt, sokszor mire megirok egy hszt en is , erkezik vagy 3-4.. sot van amikor nem is frissitek csak irok,akkor meg mar reg masik oldalon vagyunk :) szoval biztos vagyok benne,h senki sem ilyen tapintatlan :wink:

Panndi, nekunk jo, majd meglatjuk Boro hogy viseli, o aludni szokott fel9tol meg :lol: de remelem majd kint is elalszik :wink:
csak nemtudom miben vigyem.. lehet bele dobom a sport reszbe.. sose megy sehova babakocsival ugyse :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát mi ugye vonattal megyünk.Ott a babakocsi,és akkor a táska/kák.....nekünk meg csak 4 kezünk van...igaz gurul mind,de húzáshoz is kell kéz :wink:

Zili :roll:

annus11
 
 


sziasztok!

hean én múlthéten szerdán utaltam el a pénzt és csütörtökön fel is adta nekem, de én csak hétfőn kaptam meg :). PÜ-t írj neki és lebeszélheted vele az árakat is :)

Lara fél 2-től ébren volt és most aludt el :)

megyek visszaolvasok, férjem nem hozott krumplit így nem főzök :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hűűű Reny, mindig tanul az ember. Lassan ott tartunk, hogy a gyerek csak Bugatti cipőt hordhat. Én is azt hittem, a Siesta az etalon.

Én meg Kutyafüle tanácsára megmikróztam a mikrós sterilizálót citromlével. Olyan faszányosan leszedte a vízkövet, hogy csak na.
Milyen jó lenne, ha a komplett fürdőszobát betolhatnám egy ordenáré nagy mikróba. ÚÚÚÚtálom a vízkövet takarítani!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
ECET!!!

Lányok, én reszketek az idegtől. Ha lenne itthon, már tutira bevettem vna egy xanaxot.(csak mert ezt írtátok :) )

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Zili, szerintem örülhetünk, hogy nem látunk a színfalak mögé. Nekem is sokszor eszembe jutott már, hogy hiába húznak gumikesztyűt ha MINDENT abban csinálnak (lemérik, bepötyögtetik, csomagolják, ide-oda pakolják stb.) Így nem a szutykos kezükkel, hanem a szutykos gumikesztyűs kezükkel kapjuk a kajánkat :roll: Otthon, jól lemosod a husit, oszt kész. Többet nem tehetünk. Esetleg mikrós sterilizáló? :D

Annus, 3 embernek nem lehet elég okosan pakolni. Bár gondolom Iza cucca több, mint kettőtöké együttvéve :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Siesta-t én is azért nem vettem, mert puklis a talpa. De a siesta outletben vettük Maja első cipőjét.

Maja itthon mindig tappancsos zokniban volt, nem cipőben vagy szandiban. Nem az a jó, ha mezitláb van a gyerek?
Nem tudom. Az elefanten is olyan pihe-puha, mint a liliputi, nem? Az se hiszem, hogy nagyon tartja a bokát....
pumuklii
 
 


Képzeljétek, Csongor négykézlábból kiült. Igaz, nem ült fel, még nem tudja tartani annyira magát.

Pandi: Zsófi nem semmi volt. A képen meg nem mondtam volna, hogy még csak 6,5 hós!

Na a torta mindjárt kész!

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi! :lol: :lol: :lol: :lol:

Apa szerint pakoljam ki a pelenkát :lol: :lol: :lol: :lol: jaj,férfiak!!!De akkor meg visszafelé fogjuk hozni.
Otthagyni nem fogom,kicsi lesz mire megint megyünk.....


Ja poén!Mondom mindenkinek h utazunk.Erre h és Iza?Mondom ő is jön :lol: :lol: :lol: :lol: Mit gondoltak,felteszem a polcra,ellesz addig a befőttek közt? 8)

annus11
 
 


Bakker Tinu, ha Csongi minden másnap produkál valamit, hétvégére járni fog :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi!
Mi a baj?????

Tinu!
én akartam is mondani h Csongi hamar ülni fog,már itt látszott h néha hátrabillentette a popsiját!!!!!Nagyon ügyes amúgy!!!!!!

annus11
 
 


Gyöngyi: ne is mondd! Épp azon gondolkodtam, hogy minek még a cipőkről beszélni, mikor még sokára fognak járni. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu :lol: :lol: :lol: :lol: Csongi esetében ez A soká kb 1 hét,készülj! :lol: :lol:

annus11
 
 


Csongi: hűűűűű! De ügyi kispasi!

Annus! Polc... :lol: :lol: :lol: :lol: Minket is kérdezgetnek, mikor megyünk vhova, hogy és a gyerekek? Mondom, otthon hagyom őket. És elhiszik... :shock:

Amúgy beFEJeztem. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Igen, Trixi, mi a baj? Mit csinált az az ex???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tinu:sztem Csonginak hamar kell cipot venned !!

Zsofi se semmi, nagyon edes a kepen :lol:

most akkor milyen cipo a jo es milyen nem? vagy ez most mitol fugg? gondolom most arrol van szo,h amikor mar felall, esetleg jar,akkor milyet ugye? otthonra es utcara?

Netti
Kép
maumau
 
 


Igen, Netti, erről van szó!!! :)
Itt a többiek elmondják. Érdekes, amit Reny írt, mert nekünk Dokinéni Elephanten (vagyhogyírják) és Siesta cipőket javallt...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Húúúúúú, nem semmi milyen témák vannak megint napirenden :shock: :shock:

Na nem is szólok bele, csak leírom, nálunk hogy van :wink:

Sterilizálás: Nincs mit sterilizálni......nem iszik cumisüvegből, nincs cumi. Az esti pépet műanyag tálkából, kanállal eszi, azt mosogatógépben mosom.
Vasalás: NEM vasalok.... :oops: :oops: Semmit.....
Popókenegetés: csak este, vékonyan a gyógyszertárival. Ha pöttyös lenne, akkor kenném sudo-val.
Cipő: Én ebay-ről rendelek clarks, nike cipőket a fiúknak, újakat. Leon hordja Nolcsi kinőtt cipőit, de mivel olyan sok a cipőjük, így le se tudják amortizálni.
Télen meg nike, timberland bakancs van.

Lénusnak is megvan már az első (3) olyan cipője, amiben menni fog :P

Én is jóóó beteg lettem, tiszta takony a fejem, meg nekem sincs semmi szaglásom, mint Esztónak. :?
Tegnap is jön haza apa, megpuszilja Lénát és rögtön mondja, hogy húúúú kislányom itt valaki bekakilt. El is vitte tisztába tenni, én nem éreztem :oops:

Minden betegeskedőnek jobbulást!
Boldog szülinapot az ünneplőknek!
Meg boldog 5. hófordulót az aktuális babáknak!

Bocs, hogy nem egyesével reagálok, de régen nem írtam már.....azóta rengeteget termeltetek.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


jajj ennyiszer még nem olvastam a nevem, hogy ennyien példálóztok velem ilyen-olyan témában :oops:

a sterilizálásról talán nem írtam én minden fejés és kaja után elmosom forró mosószeres vízben a cuccokat és megpakolom a mikrós sterilizálót és elindítom, nem sok idő, talán mégiscsak írtam már bocsi :)

kutyafüle bocsi de tényleg félreértettem én csak tapasztalatot írtam le :)

cipő: Édua is még most is leszedi a cipők orrát, igaz most már kínait kap, kb 2 havonta

vasalás: mióta anyós jön, én csak kirakom neki és kivasalja a babacuccokat :)

Anikó nagyon szép a mei-tai-od csajos darab :), kaptam még fortélyokat, hogy hajtsam vissza a derekánál, mert akkor kisebb lesz a bugyor, meg a lábát bentre is rakhatom, nem kell hogy kilógjon neki :), nagyon aranyos Emese, és kért fényképet tőlünk :)

Anita sajnálom, hogy nem írtam neked, de sokszor én is csak átfutom a napi termést, férjem nekem is minden nap mondja, hogy nem tudja hova menne el, ha elküldenék a suliból, de hiába idegbeteg a gyerekektől, muszály valamiből megélnünk :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Netti, mehetünk ám később, ha Nektek az jobb!

Fruzsi köpköd, eszik, egyszer csak elkezd vigyorogni, és berregve köpdös :lol: Persze ez Zsófinak nagyon tetszik, hangosan nevetett rajta, ez meg Fruzsinak tetszett, és ahogy ő is elkzedett nevetni ,még többet kiköpött :) Mókás így etetni :lol:
Vendég
 


Ildi, Anikó!
Szépek a mei-tai-ok :wink:

Én is mindjárt kötöm fel Lénát, megyünk a fiúkért úszásra. Anya ma elhozta őket az oviból és elvitte úszásra, nekem csak értük kell mennem. Szerencsére itt van az uszoda szemben a házunkkal :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Panndi!
Nekem nagyon tetszett a csúszdás kép, legközelebb is kérünk fotót :wink:

Esztó!
Armandot sajnálom, mit mondott a doki, mi baja?
Neked meg jobbulást! Tényleg próbálj meg infralámpát szerezni, szuper arcüreggyuszinál. Mi is akkor vettünk, mikor már havonta kellett felszúrni tinikoromban......azóta viszont semmi bajom!
Most is infráztam, mikor éreztem, hogy elkezd fájni az arcüregem.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi! Jobbulást akkor neked is!!!

Panndi, vicces!

Nekem alvásnál játszották el, hogy Danó elkezdett hangosan nevetni azon, hogy vele voltam és mosologtam rá, erre meg Samu kezdett nevetni. A vége az lett, hogy hahotázott mindkettő. :) Pedig nem is látták egymást...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


zdori téged még mindig csodállak, hogy összejött a szopi és fejni is van időd és ellátni a családodat :)

panndi, Lara meg mindig kiszedi a kezemből a kanalat, úgyhogy mindig cserélünk, mert neki mindig az kell, ami nálam van :)

Barbi nálunk is a ház mellett van az uszi, és a suli is itt lesz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi! Te csodálsz engem? Aranyos vagy. :) Én téged, hogy nem adtad fel! :)

Nagyon szuper, hogy van a ház mellett uszi nálatok, Ildi, Barbi!!! Jaj,nagyon szeretem a vizet!!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, Gyöngyi, hát dolgoztam egy pár hónapot egy vendéglőben.Inkább nem mondom, mit csinált a kutya.A mikrós st jó ötlet:)
Na, a finnyásabbja :D ne olvassa!!!!
Egyszer meg kesztyű egyik kézre, felvágottrúd kikap, néni fordul a szeletelőgéphez, rájött a nedveshatalmastüsszentés, nele a KESZTYŰS markába, oszt csinálta nekem a felvágottkarikákat.Azt otthagytam a hűtőpultban :oops:
Meg a non-stopban simogatja a palotapincsijét a raktárajtóban, aztán megy a csemegepulthoz.Az apósom szeme láttára (vásárló) kellett kezet mosnia a csajnak.

Trixi, mi történt?
Peti itthon mindig mezítláb volt, sokat szaladgált, anyuéknéál a kertben is, és mégis sarokvalgusa van..(ez az a befelé dőlő sarok, amit a Salus, Supi, Dr Leo cipők korrigálnak. Csak a Salusnak van 5 mm-es belső sarokemelése, a többié 3 mm. Az ortopédus szerint Petinek a Salus kell.Különben fájni fog a lába, dereka, háta KÉSŐBB. jAVASOLTA, HOGY SOKAT JÁTSZUNK VELE LÁBUJJHEGYEN JÁRÁSOSAT, MEG BELSŐ TALPÉLEN JÁRÁSOSAT.

Kép
Kép
zili
 
 


Az csak egy dolog, hogy az iwiw-en állandóan az oldalainkat fürkészi, de ma az ügyvédjük küldött egy levelet a Bíróságnak, amiben 4 oldalon keresztül azt taglalja, hogy én miért hazudok, és mekkora szemét vagyok, hogy csak az ő ügyfelét akarom besározni!
Annyira hihetetlen, hogy meglopnak, és a rendőrség nem intézkedik, pedig tele voltunk ujjlenyomatos bizonyítékokkal, utána meg bizonyíték hiányában megszüntetik az ügyet.
A Főügyészségtől kezdve voltam mindenhol panaszra, de szarnak bele!
Képzeljétek el, hogy sms-eket küldött,amire válaszoltam, erre zaklatás miatt feljelentett,és eljárás alá vontak. Én megtettem ugyanezt később, és elutasítottak, hogy párbeszéd folyt, nem volt zaklatás. Nos,akkor négis mit várunk???
Ráadásnak Petya nem aludt éjjel, egész nap nyűgös, és még meg is jött. Na akkor miért is van szar kedvem?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


_Jaaj, én sem vasalok. SEMMIT. Max akkor, ha nagyon gyűrött Peti pólója.Babaruhát nem vasalok.
Drága az áram, ezzel nyugtatom magam, így spórolok :D :D :D :D :D :D


Férjem maga vasal 1-1 pólót, ingewet. Előre semmit, a szekrényben hajtásnyomos lesz, felesleges lenne 2* vasalni.

Kép
Kép
zili
 
 


Zili, jó hogy ezt írod, miSamunk sokat van mezítláb. Megpróbálunk akkor sztem vmit beszerezni. De sokat játszik lábujjhegyeset. :) Majd lábélezünk is. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaj, Trixi... :cry: :cry: :cry: Remélem, legalább Petya jobbkedvű lesz hamarosan, és szépen mosolyog rád! Akkor neked is jobb lesz talán a kedved minden ellenére!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mentem, mert dédik és gyerekek...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, nem a mezítlábazás miatt ilyen a lába, hanem azt akartam, hogy hiába mezítlábazott, mégis kialakult. Mondjuk a doki azt is mondta, a gyerekek 30%ának van ilyen, ha kisfokú, akkor kbb 5 éves korukra magától megoldódik, ha nagy a dőlés, csak akkor kell korrigálni.azt is mondta, a cipő és a szandi kérege is legyen magas, hogy tartsa a lábikót. Kb. ilyen:


http://www.salus.hu/belindex.php?item=gyartas

Az oldal közere körül a Milyen a jó....cím alatt, a 3 lábbeli.

Kép
Kép
zili
 
 


Trixi, hogyan lehetne a lehető legrövidebb úton megválni ettől a kereszttől? Van egyébként valami (pénz, ingóságok stb.) amit MINDEN ÁRON vissza akartok szerezni tőlük?

Én babaruhát imádok vasalni. Pláne ha van egy-két új szerzemény is köztük, alig várom hogy odaérjek :oops:
Barbi, mit hallok, te meg nem vasalsz??? Egyfelől perszepersze 3 gyerek, de hogy tudod megállni, hogy azokat a gyönyörűségeket amiket kínnalvérrelverejtékkel (na kis túlzással persze) szerzel meg, nem vasalod élére? Aztán dédelgethetnéd, simogathatnád, szeretgethetnéd? :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, Zili, meg is lepődtem, hogy rögtön egy rajzolt segg nézett az arcomba :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Mivel MINDEN ingóságomat ellopta, (tv, házimozi, dvd, hűtő-mosógép, stb)a páromtól meg lehúzott egy fél lakást, így nem hagyom annyiban!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi, ezt most nem értem :oops: :oops: :oops:
Miiivaaaan??????????

Kép
Kép
zili
 
 


Jaj a Saluoldal..(homlokracsapás) Nem ám segget nézni, hanem a gerincnek ferdülését:))))

Kép
Kép
zili
 
 


Ildi, akartam már kérdezni, Te is a 6-osba jártál?

Blanki, kéremszépen, belehúzott: 65-68 cm (ketten mérték) és 6, 16 kg!!! (Mondjuk tök hamar lenyomta a védőnéni a "hold"-ot, nem tom, számít-e).
Szurit kaptunk, vettem CV homeót, de nekem ch 9-est ajánlott a gyogyótáros. Cumisüvegben feloldottam, meg minden, erre nem kell neki, pofákat vág. Hát mi legyen?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Aniko, azt hiszem pumukli? irta,h o csak a nyelve ala teszi a bogyeszokat,de lehet rosszul emlekszem..
Probald meg nagyon keves vizben es kiskanallal benyomni neki, sztem tejjel is lehet.. :)

Panndi,nekem mindegy, Boro 11korul szokott enni masodjara,nalatok hogy is megy a dolog? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, köszi. Megpróbálok mindent bevetni.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ildi, közben megtaláltalak iwiwen, és látom, szögedre jártál (ugye Te vagy az???). Van pár közös ismerősünk. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Lehetne egy tudatlan kérdésem?Kocsicipőben(tehát amire nem áll rá, csak úgy rajta van) abban is új kell? Szóval abban nem deformálódik a lába nem?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza: isteni lett a sajttorta! De hallod, van ám ebben enerdzsi. Megettem egy szeletet és már tele voltam. Erre megettem még egyet, mert mi az, hogy egy torta kifog rajtam?! :lol: Hát ... hányni tudnék. :wink:

Trixi: :cry: . Azért egy ilyen nő miatt mégse szedjél Xanaxot. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát asszem, mire felnevelem az összes gyerekem, kiképzett akcióhős leszek! Elmentünk játszóterezni Tücivel, CSongort bepattintottam az ergóba, elölre. Hazafelé Tücinek pisilnie kellett. Jó. Letolta a nadrágját, bugyiját, de ugye egyedül még nem tud pisilni, mert összepisili a ruháját. Nagy nehezen megemeltem annyira, hogy közben Csongor sem esett ki az ergóból. PErsze olyan kényelmetlen volt neki a testhelyzet, hogy nem jött a pisi. Én már nem tudtam tovább tartani, ezért letettem. Leguggolt, hogy pisil. Mondom: "ne, várj, mert összepi..." és nyúltam a nadrágjához, hogy félrehúzzam. Az eredmény: nemcsak a bugyiját, nadrágját pisilte össze, de még a kezemet is. :shock: Még jó, hogy utána sétálnunk kellett egy csomót, mert még messzi voltunk otthonról. És még a pékségbe is beugrottunk, mert virslis kiflit akart enni. Nesze neked higiénia. :P

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?