Új privát üzeneted érkezett!

Ja, bocs, most látom, le is írtad, hogy a Centerrel szemben van. :)

Kép
aniko20
 
 


Aniko!
Én félek a rendeléstől, mert most is nagyon sok gatyából jó a 40-42-es, viszont amit a C&A-ba vettem már 44-es.
Amúgy az van a honlapon hogy a nadrágok most le vannak árazva 8900 -ról 6900-ra, és nagyon szépek tényleg!
Nekem is az a lényeg, hogy ne legyen túl drága, mert éppen elég most a kiadás!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!

Mamacka! Tök jók a képek!

Szóval még neked sincs terhes könyved? Ugye nem baj ha még én sem voltam/ betöltött 16 hetes vagyok már :oops: /A dokim szerint nem baj. És az hogy lehet hogy egyeseknek havonta kötelező menni, mások meg úgy mennek ahogy akarnak? /Én az utóbbi kategóriába tartozom.../

Ja a mell témához: Nekem a mostani 70 B-s, szülés után pedig 80 B-s lett, szóval 2 számot nőtt, de a szoptatás végeztével sajna visszament 70 B-re... :D

Ja én nem Érdi vagyok, hanem Érd környéki, konkrétan Sóskúti de most már Martonvásáron lakunk férjemmel.
Amúgy Érdre jártam gimibe és Érden is dolgozom, szóval fél életemet azért Érden töltöm. Csak azért írtam ezt le mert láttam hogy pár Érdi illetve Érd környéki lány is van köztetek. :)
csézjang
 
 

 
 

anikó, szabcsi!


A C&A-ról írtátok hogy a terhes ruhákk vannak leárazva??????
Én múlt héten voltam, de csak óriási tehén méretű és ronda nadrágokat láttam....
csézjang
 
 


Csézjang!

A békéscsabai Bima-ban vannak leárazva a nadrágok, nem a C&A-ban, szerintem úgy értette Szabccsi!

Szabccsi!

Na ezt nem is tudtam, én még régebben láttam a honlapot, meg a kirakatot is, kb 3 hete.
Különben én is féltem rendelni, de érdekes nekem meg a C&A-s cuccokból kisebb kellett, mint egyébként! Na igen, pont ezért jobb ha látja és felbróbálja az ember, mert a méretezés manapság...

Kép
aniko20
 
 


Ha már volt súlytéma, csatlakozom én is: kb. 168 cm vagyok, és 58 kg-val kezdtem. Már néhány éve 58-59 kg között vagyok... Hétvégén vaoltunk barátoknál, nekik digitális mérlegük van úgyhogy kiváncsiságból mértem magam és csak 59 kilót mutatott :D . Szóval ezek szerint csak 1 kilót híztam eddig. De majd úgyis meglátom védönönél mennyi lesz...

Képzeljétek, még mindig nem jöttek meg a Monamam´s rucik, pedig állítólag szerdán küldték... :? A magyar posta! Ha ma nem jönnek, akkor írok nekik emailt hogy mi legyen...

Kép
anicca
 
 


csézjang

A C&A-ban nincs leárazás, és 8000 Ft-ért vettem egy kord nadrágot.
Nem tudom nálunk csak 44-es volt a legnagyobb, de lehet, hogy az már tehénméret :) (én amúgy akkorát vettem)!
Az igaz, hogy nem olyan túl szép, de muszály volt valamit venni.
Ausztiába jártam ezer boltba, ott tényleg van választék (50-60 euroért).

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Anicca

Én véletlenül a Magyar Postánál dolgozom, és ha szerdán feladták, akkor legrosszabb körülmények között is már pénteken meg kellett volna kapnod. A postán elég régóta mérik az átfutási időket, és ez az országon belül nem lehet 2 munkanapnál több.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Aniko

A Monamama oldalán csak 6 nadrágot láttam, több nincs is?

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Szabccsi Köszi! De ez bizony rossz hír - akkor írok is nekik (Monamamanak) hogy tudják-e utánanézni mi lett a csomaggal...

Kép
anicca
 
 


Sziasztok!

Honey!
A Betadin kúpnál azt olvastam a tájékoztatóban, hogy nem kifejezetten ajánlott terhesség alatt, de ha az orvos indokoltnak találja, akkor a rövidebb kúra megengedett. Én 7 naposat csináltam, szerencsére tegnap letelt. Amúgy a jód tényleg kell a szervezetnek terhesség alatt, persze nem tudom, ebben a formában igaz-e. De a magzatvédő vitaminokhoz tényleg ajánlják. A Femibionban van is, így nem kell külön szedni.

Yilonne!
Szerintem örülj, hogy nő a cicid! Nekem 75 B volt, mostanra szinte minden melltartót kinőttem, már csak a 75 C vagy a 80 B jó rám. De én nagyon örülök neki, úgyis kicsinek tartottam, azt sem bánnám, ha tovább nőne picit. És mondanom sem kell, hogy a férjem is teljesen odavan tőle. :wink: :D

Szabccsi!
Szépek az esküvői képek! Gratulálok!
Nekünk is van esküvői honlapunk, de sajna bekrepált, vírusos lett, így nem lehet megnyitni, újra fel kellene tölteni rá mindent. :(

Mamacka!
Tényleg tök jók a fotók! Nagyon ügyi vagy! :)

Ami a súlyt illeti:
Én 49 kg-ról kezdtem, 168 cm vagyok. Most 53 körül van a súlyom, szóval eddig 4 kg-ot szedtem fel a 4 hónap alatt. Jó lenne tartani ezt a havi 1 kg-ot.
Pár éve a max súlyom 54 kg volt, de én sajna csak hasra, csípőre hízok. A lábaim pipaszár vékonyak, fenekem is alig van, karjaim is vékonyak, cicim se sok volt. Gondolhatjátok, hogy nézhettem ki +5 kilóval a hasamon... Pfúj! :oops: Biztos sokan hitték akkor, hogy babát várok... :shock:

Na szép napot Lányok/Asszonyok/Anyukák! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Hát Lányok én 50 kg körül kb. 15 évesen voltam! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Anicca! Hát ez tényleg elég érdekes, mondom, nekem Békéscsabára lejött 1 nap alatt. Küldj nekik emilt vagy telefonálj, nagyon készségesek.
Szabccsi! Igen, csak az a hat van, alapdarabok.
Hű, Dizzy! 168 cm és 49 kg?! Tényleg nagyon vékony vagy!

Kép
aniko20
 
 


Ja, nekem 85 C már évek óta, remélem nem nő túl sokat, legalább is tartósan, mert azt már nem szeretném. Egyébként a melltartóimon még nem nagyon vettem észre változást most sem, csak a szűk ingeimen... :lol:

Kép
aniko20
 
 


Szabcsi
Mit dolgozol a Postánál?


A 2in1 nem néztétek?

Én két éve ott vettem a legjobb gatyáimat 3000 Ft/db áron!
Annyira szeretem nagyon kényelmes és szerintem szép is. Én szeretem a kismamacuccaimat. Lehet azért mert ha baba van bennem sokkal csinosabbnak érzem magam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


168 cm és 49 kg

????
Atya ég!
Engem a 165 centimmel már a mentő vinne el ha csak 49 kiló lennék! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka! Nagyon jók a képek, igazán művésziek! Én is szeretek fotózni, és most is készülök, hogy csinálok/csinálunk majd.


Köszönöm!
Majd most is szeretnék! Nagyon élveztem!

Ismeritek ezt az oldalt?
http://blog.egyetlenem.hu/

Annyira jó képeket készít a csaj Nagy Hajninak hívják!

photo@nagyhajni.com

Kép
Kép

Az újszülött fotók fergetegesek!

Valahogy újszülött fotókat nem sikerült jót készítenem, igaz nem is fotós hanem keramikus-grafikus vagyok :) . Mondjuk a gépem se profi, no de majd most!
Ha lenne miből ezzel a lánnyal fotóztatnék! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Bocs ha sok de gondolom ezeket a kpeket szívesen nézegetitek! :) ;)
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára mamacka 2009.10.06 12:49-kor.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ja, erről a témáról jut eszembe-hadd mosolyogjatok kicsit: Hétvégén selejteztem a ruháimat, köztük a fehérneműket is. Egy nagy szemetes zsákba raktam őket, és ki a hátsó épületbe, majd gondoltam megy a kukába. Tegnap este hiába kerestem, sehol sem találtam a legújabb melltartómat. És innentől már kitalálhatjátok...véletlenül összefogtam a kidobandókkal, úgyhogy kis híján ki kellett kukáznom. :lol: :lol: :lol:

Kép
aniko20
 
 


Heni megjött az övlehúzó!nagyon klassz! már mentem vele egy kört!bár nincs még akkora pocakom,de már megvédem!én 170cm vagyok 56kg lettem terhes 54 lettem és most visszanyertem a versenysúlyom! :)
bettiny22
 
 


Mamacka

Informatikai támogató vagyok a postán

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Mamacka! Gyönyörűek a képek!!!! Nagyon édesek a babák!!!

viggi79
Kép
viggi79
 
 


mamacka De szépek ezek a fotók! :)

Hü de vékonyka itt mindenki, én mindig vékonnyak tartottam magam az 58 kilómmal, de hát ezek után nem is tudom :lol:

Kép
anicca
 
 


Szabcsi csak azét kérdeztem mert dolgoztam a Postának. Bélyegeket terveztem, de mikor már elküldtem láttam, hogy Soproni vagy Nem Budapesti, így biztos nem futhattunk össze! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hü de vékonyka itt mindenki, én mindig vékonnyak tartottam magam az 58 kilómmal, de hát ezek után nem is tudom Laughing


Akkor én egy óriásbálna vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nagy Hajninál még anno érdeklődtem az árak felől, de csak a pocakfotókról, és családi fotózásról adott ajánlatot.

25 db retusált kép CD re írva: 55.000 Ft

(családi fotózásnál 2 ember fotózását tartalmazza, minden további
személy + 5000 ft)

Ez a minimum darabszám amit készítek. A képek között van szines,
fekete fehér és portré kép is. De természetesen igazadom az igényekhez.


Ha szeretnél profi sminket magadnak:

1 smink: 10.000 ft

A fotózás attól függo"en, h lesz-e sminked kb 1,5-4 óra.



A képeket lefoglaltságomtól függo"en 5-12 napon belül kapod készhez.



Ruháim, kellékeim vannak, de mindig megkérem a lányokat, hogy hozzanak
O"k is magukkal, így több mindenbo"l lehet válogatni.




Budapesten, a 12. kerületben dolgozom, közel a Déli pályaudvarhoz,
saját, otthonos stúdiómban.

..




A sok 12 kerületinek még messze sem kell menni! :wink: :wink: :wink: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mamacka 2009.10.06 13:39-kor.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Pocakos-tesós kép Hajnitól

Kép

Kép


Kép

Kép


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jaj Mamacka...ezek a fotók... CSUDAJÓK ÉS GYÖNYÖRŰEK!!!

És csatlakozom az óriásbálna kategóriához :oops:
danyuci
 
 


Akkor velem együtt már három bálnácska van! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Az a jó, hogy bálnáknak is jól áll a pocak! :) ;)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Így van, és a bálnaság nem fáj!

Az az igazság, hogy nekem az egész életem egy nagy diéta! :)

Gyerekkoromba versenyszerűen úsztam, és mikor a sportot abbahagytam eltunyultam, már nem voltam olyan izmos mint előtte.
Nem igazán mondják meg hány kg vagyok, nagyon erősek a csontjaim és én elég izmos is vagyok, (a hájacska alatt bújtatva) :)

Szóval én 176 cm vagyok és a célom az, hogy ne legyek 100 kg a terhesség végére! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


én is csatlakozom a bálnaklubba. :-) 167 cm 78 kg volt a kiindulási alap, most 81-nél járok, nagyon remélem, hogy a végén sem fog 9-essel kezdődni kilóim száma. :-)

viggi79
Kép
viggi79
 
 


De jó, hogy nem mindenki vékony! Már kezdtem rosszul érezni magam a feleslegem miatt, és örülök, hogy másnak is van. Én ugyan kevesebbel kezdem ezt a terhességet, mint az előzőt, de a szoptatás-fejés után azért visszaugrorr 2-3 a leadott kilókból. :( Nem baj, majd a kistesó után jöhet a fogyókúra.

Kép
Kép
detty74
 
 


Viggi én pont tízzel kezdtem többel és most nekem már kilencessel kezdődik, de még 0 a vége, tehát eddig plussz 1,5 kg.
Milyen jól körülírtam, csak le ne keljen írni, mert úgy már félelmetes! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok, kicsit elmaradtam a vizsgák és a készülés miatt. Egyenőre szerintem nem buktam, de még hátra van két vizsganap jövő hét és azt követő hétfőkön. Úgyhogy még nincs hátradőlés! :cry:

Ami a kilókat illeti én is a "bálnákat" erősítem, 170 cm-hez 75 kiló körül indultam és most szerintem már 78-79 körül vagyok. Magam is reménykedem, hogy túl sokat nem fogok felszedni, hiszen azt azért el is kell bírni! És azt nekem fel is kell vinnem a 2. emeletre, mivel a munkahelyemen nincsen lift... :roll: Nem beszélve a házról, ahol lakom, ha elromlana a lift, no, akkor 5 emeletet kell felgyalogolnom! Bár van egy kis rutinom, januárban eltörtem a bokámat és abban az időszakban romlott el a legtöbbet a lift... :evil: Most valamit újitottak rajta!

Mamacka, gyönyörűek a feltett képek, úgy is mind a saját mind a hivatásosé! Egész babakedv csinálók, nem? :)

Viszont most van egy kis időm, úgyhogy elnézek a 2in1-ba. Majd beszámolok, hogy milyen a felhozatal.

Mindenkinek további szép napot!

KépKép
stike
 
 


minyu
akkor te sem vagy semmi
téged nem szoktak szekálni (jajj de jó találtam egy nem csúnya szót...) szóval nem szoktak a súlyod miatt?
én állandóan kaptam, kapom
meg senki sem hiszi el h eszem
mindegy már nem próbálom meggyőzni őket

aniko - krém
szerintem alkat kérdése az egész
én most hidratálókkal kenem, tulasis arckrémeimből veszek el, meg testápoló
de legközelebb veszek mandulaolajat (50ml 500ft 100ml 990)
én nem adnék ki sok ezret állítólag jó speckó krémekért
hidratálni viszont nem árt
meg sok folyadék

mamacka
"előre köszön"
jajj ez tetszik :P
nagyom szépek a fotóid
meg a hajni is szépeket csinál
kéne nekem egy fotómasíína

dizzy
persze, egész tini koromban szenvedtem a cicim alig-megléte miatt
de nekem nem nézegeti senki szóval, nem akkora élmény
de azért magamnak tetszem ;)
a lényeg h legyen elég tejci, de tuti lesz :)

nagyon beindul a hasam a napokban
nekem meg az köszön előre :)
olyan igazi kismamás lett a formája is, ahogy ismerősöm mondta: szépen beült a medencédbe, mint egy labda
én még 6. hónapban sem voltam feltűnő anyum hasában
őszintén megnyugtat az érzés h az én picim normálisan fejlődik
erős és egészséges lesz
csupa jót kapok a környezetemtől
valahogy jó lett a kisugárzásom ettől az egésztől, és ezért én is jókat kapok
meg voltam tegnap kismamjógán
lányok, zseniális volt
teljesen elszálltam közben
durván feltöltődtem
és fizikailag is nagyon jó dolgokat csináltunk, mindenkinek ajánlom!

Kép
yilonne
 
 


Szabccsi! tényleg jól körülírtad :-) :-)

yilonne: nekem is nagyon bejött a kismamajóga. A végén relaxáció volt és szerintem picit bele is aludtam. A szemeim úgy "ellazultak", hogy a lencséimet úgy kellett a szemeim legfelső sarkaiból "visszakapargatni". :-)

viggi79
Kép
viggi79
 
 


a kismamajógáért úgy irigylek mindenkit! Én 2x futottam neki... de engem baromira idegesített. Ki is kellett jönnöm. Pedig esküszöm annyira szeretnék járni.

mamacka, dizzy
igen a jód nagyon fontos, tudom... de gondolom nem ebben a dózisú/ formájú adagban. De nyilván ha a doki írta fel, annak jó oka van!!

mamacka,
szupi jók a képeid!! Hihetetlen ügyes vagy.

Mi jártunk Hajninál. Sajna nem pocakosan. De azt most decemberben pótolni fogjuk. :D
Bár, amikor kifizettem az összeget, akkor megfogadtam, hogy soha többet... de egyszerűen zseniális a csaj, muszáj lesz mennem újra! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!
Nagyon szépek vagytok! Szupik a képek tényleg! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


húúú honey de szépek vagytok
aztaaaa!!!!!

jajj ma megyek apa barátaihoz, de ő meg most hívott h beteg és nem jön :(
szegény
úgy segítenék neki, de én is ippeg h beleférek a napomba
mindegy, felugrik a fotómasiinával (merthogy a melót nem tudja letenni és megy még valahova ááááá) és akkor majd teszek fel végre képeket
meg adok neki kaját
szendvicseken él
ő, aki feltette az i-re a pontot az egészséges táplálkozásomban meg a milyen könnyű főzni szemléletemben
és ilyen szarokat eszik
és tessék ez a vége
semmiből nem állna h picit többet főzzek mindenből, és akkor lenne neki is, de nincs időm átvinni mindig
de lehet inkább megoldom ezt valahogy
Zsombinak ne legyen már ilyen rosszul az apukája

Kép
yilonne
 
 


Én is a "bálnák" társaságát erősítem! :cry:

Kép
Kép
20100310
 
 


Csajok nagyon nagyon szuperek a képek

Nem is írtam tegnap, hogy 6kg híztam és ebből kb 2.5 hét alatt jött fel 3kg, elkezdtem megint vizesedni, és baromira aggaszt ez a dolog.
Végőnő: hát míg én ma dolgoztam ez megjelent itt nálunk, hogy én miért nem járok hozzá???? hát figyeltem nagyokat mikor a párom hívott, hisz azt beszéltük meg, hgy 18hét uátn megyek hozzá, ja és Bálintot is kell vinni hétfőn 10 státuszra két évesre, örülnek nekem a munkahelyen két hete melózom újra, és már két napot lógtam :)

Kép

Kép
andrea001
 
 


Annyira szépek a képek - tényleg szupernek tünik az a Nagy Hajni :D Kár hogy azért nem olcsó...

Na csajok - pont hogy napközben panaszkodtam hogy nem jött meg a Monamama-s csomagom, hát persze ma hazajövök munkából és benne van a postaládában az értesítő :lol: . Rá volt írva hogy okt. 2-an dobta be a postás, nem értem... Szoval lehet hogy egy szomszédhoz dobta be véletlenül, ő meg csak ma vette észre...Fene se tudja. Na mindegy...Persze ma már nem volt időm érte menni postára, de majd holnap munka után. Aztán beszámolok!

Kép
anicca
 
 


Na, én is a bálnák táborát népesítem. sőt lehet én vagyok itt a legbálnább, ahogy olvasgatalak titeket. Eddig az vigasztal csak, hogy még nem hiztam csak fogytam.

A képek tényleg nagyon szépek, de drágák is nekem nagyon.

Képzeljétek vettünk babakocsit. Pierre Cardin. Le volt akciózva mert kifutó szín. Nekem meg pont a színe tetszik. Sport kocsi, plusz van hozzá autósulés-babahordózó. Szóval jól jártam.
Akartam venni hozzá táskát, de mondták, hogy ebben a színben nincs. Elmentem egy másik boltba, és ott még 1 db volt. Rögtön elhoztam. Az nekem maradt ott. :lol:

Egyébként ma reggel is látogatom volt: vuk.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Na sziasztok csajok, én most minimum három napra elköszönök (tanulmányi kirándulás a munkámból kifolyólag), de a hétvégém is elég zsúfolt lesz.
Aztán majd igyekszem behozni a lemaradásomat.
Anicca! Majd írd meg, milyen lettek a ruhák, nagyon kíváncsi vagyok!

Tényleg nagyon-nagyon szépek a képek, és ti is nagyon szépek vagytok, Honey!

Kép
aniko20
 
 


anicca,
én is kivi vagyok , mert ha ok lesz a minőség és a méret, akkor rendelek. Már csak rád várok. :wink: :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Aniko - Honey: Majd este akkor jövök képekkel és beszámolóval :wink:

Kép
anicca
 
 


Sziasztok!

Szerintem tök mindegy, hogy kövérebb- e valaki vagy sovány, az a lényeg hogy babát várunk, szerintem ezzel a kövérség témával nem is érdemes foglalkozni, mert ezen a topikon nem ez a lényeg csajok! :D

Honeymoon!

A képek csodaszépek!

Andrea!


Te még egyszer sem voltál védőnőnél? /mert én még nem :oops: /
csézjang
 
 


Sziasztok! Bocsi a zavarásért

Oregon 3 Alu babakocsi eladó jó állapotban!!

- 3 kerekű
- lapra csukható
- súlya 12.5 kg
- alumínium váz
- csapágyas kerekek
- háttámlája három szinten dönthető
- 5 pontos biztonsági öv
- levehető, mosható huzat
- sportkocsivá alakítható

A babakocsi Tatabányán található, de végszükség esetén posta is megoldható.
A kocsi nagyon szép állapotban van!Mi nagyon szerettük, de sajnos kinőttük.

Kép
Kép
Kép


Érdeklődni lehet priviben , vagy a 06308612757 telefonszámon

Irányár: 35000 Ft

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


A védőnő dolog tényleg fura. Arról nem tudtam, hogy a védőnői látogatásokkor kapott pecsétek is fontosak (Alexánál annyit mondtak, hogy a nőgyógyásznál minimum 5-ször meg kell jelenni terhesgondozáson, különben nem jár a TGYÁS). Nekem egyébként havonta kell mennem. Eddig még a terhességem miatt ő nem jött ki, régebben járt ki Alexa miatt. Az előző terhességemnél még egy másik védőnő volt, aki azóta elment szülni. Na, ő volt kint egy párszor a vége felé, de akkor is azért, hogy ne nekem kelljen kimozdulni hatalmas pocakkal.

Kép
Kép
detty74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: