Új privát üzeneted érkezett!

Na duplán nyitottam Zsrit miatt :)

Screen: ha nem fordul meg a gyerek legalább méhnyálkahártyagyulladásom nem lesz :mrgreen: ,
biztos szexi az új hálóinget, jól hangzik :mrgreen:
Fingópárna: múlt héten voltam, a főzelékek meg a bableves meg a szőlő meg nem tudom mi hatására. Gondolom én :)
Zsritkém: a szopiról
-én már nem emlékszem annyira de asszem a sok szoptatástól indult be, a kórházban is mindig hozták még éjszaka is, itthon meg fejtem is, éjszaka is, néha csak azért mert nagyon tele volt a cicim
-2 óránként 1 órát? meglehet, de ha mégse akkor mi van?
-volt, hogy 1 ciciből volt, hogy 2-ből, volt hogy csak azért én önző dög mert már féjt a másik is és lusta voltam fejni :)
mondjuk most az aventes kézim lesz, akkor meg az a béna pesztonka volt ezer alkatrésszel, nagyon utáltam :(
-szoptatás után énis fejtem, egy darabig, aztán amikor éreztem, hogy kevesebb akkor megint
- ha eleget evett? ha nem akkor majd üvölt :)

Most elolvastam pattogó írását
:oops: , rég volt már amikor a Barni kicsi volt :oops:

Én ittam a Laktoherbet és nekem bejött, a Barni nem nagyon volt hasfájós. Énis 1 filtert tettem 1 kancsóhoz és napi 2 litert megittam + cukor, citrom természetesen.
anyabebi
 
 


Körözöttet zabálok, friss kiflivel meg anyukám hozott a kertjéből fasza kaliforniai paprikát :)
Kértek?
anyabebi
 
 


pattogobolha írta:Megvaaaaan a pattogatott kukoricaaaaaaaaa Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


NA ÖRÜLÖK!! MÁR AGGÓDTUNK :lol:

és Pattogó HÁLÁS köszi a szopis infót -- én már semmire sem emlékszem meg amúgy is ikreknél tök más volt ...

csak annyit mondj már még légyszi hogy ez a cicin lógás szerinted milyen mértékben és időközönként normális eleinte, illetve hogy Te pl. HONNAN tudod hogy még éhes / már éhes /nem evett eleget és NEM MÁS baja van?

R

Kép
zsrit
 
 

 
 

Anyabébi :)
b@sszus annyi minden egyéb miatt is üvölthet ...
pont ez a bajom - ha jól emlékszem régen is ez volt ... hogy nem tudtam hogy éhes/túlette magát/hasa fáj vagy mi van?
de azt tutira tudom ha betartod a két óránkét egy órát akkor az gyakorlatilag ÁLLANDÓAN van ...
asszem én abba belebutulok ...
én néztem az órát kb. 3 óránként meg ilyesmiket ...
amiket a jó öreg Spock doktor írt és azt vegyítettem a Suttogó titkai című remekművel és asszem a szopival nem volt gond ... vagy csak már nem emlékszem ...
a francba!! Asszem az én agyam mindent törölt --- bár lehet ha emlékeznék tényleg nem itt tartanék Zoéval a pocakban 8)

Kérnék én, de mondtam reggel NINCS több zaba!!
Szóval sajna nem KÖSZI, egyél helyettem is 8) :lol:

Kép
zsrit
 
 


Till :)

merre vagy?

lehet hogy Lencsi nem "csak" főpróbát tartott? :shock:

Kép
zsrit
 
 


Itt vagyok már :P

tillidian
 
 


zsrit: Hát az, hogy mikor miért üvölt azt csak menet közben tudod meg. :? Végig kell zongorázni. Lara pl egy pisit sem tűrt meg a pelusban. Üvöltött. Vivi azért üvöltött a hasfájáson kívül, ha éppen leraktam. Neki elég volt, ha ölben volt. Ha nem hagyja abba csak akkor, ha cicire rakod akkor is figyelni kell.. Ha csak dudizik, akkor próbálkozz cumival. De ha szívja is akkor még éhes volt. Ha a hasa fáj akkor felhúzza a lábait és szinte sikítva sír. Nem nyugszik, meg semmire sem. Sírhat ugye azért is, mert fázik, melege van vagy akár mi. Ezt sajna ki kell tapasztalni. De azt mondják, hogy ha anyahiánya van, vagy fáj a poci akkor elő a kendővel és kösd magadra.
Én nem vagyok híve annak, hogy rögtön a kiságyban a helye, vagy hogy el lehet kényeztetni. Végülis 9 hónapig melegben volt, hallott téged, érzett téged, ne várjuk már el tőle, hogy rögtön egy hideg kemény kiságyban messze anyától jól ellegyen magában.
Vivi pl 4 hónapos koráig volt kismajom. Onnantól kezdve igényelte, hogy egyedül aludjon el. Persze még most is szívesen alszik velünk, de elalszik magában. Lara még most is igényli, hogy mellette legyek, ha elalszik. Gyereke válogatja. De azzal, hogy nem hagyod sírni azzal soha nem fogod elkényeztetni. :D

Bocsi ha okoskodónak tűnök... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Zsrit,
aranyos vagy, hogy hiányoltál! :D (de nem eszik ám olyan forrón a kását... :roll: -kiscsajom órák óta igyekszik bepótolni rugdalásban, amit napközben elmulasztott :x

Pocok,
akkor Te nem 8-ra vagy kiírva, hanem mára???? Vagy a tábli nem jó? :roll:

Monica,
gyönyörű a Fiatalúr! :wink:
(tábli miatt most ne fájjon a fejed, már kontárkodtam :wink: - de szigorúan, csak amíg távol vagy :wink: )

tillidian
 
 


Na, Csajok, ki akar szülni 7-én, Lencsi-napon? :roll:
(átadó, ha valaki kéri, mert mi tuti egyben leszünk :? )

tillidian
 
 


Pattogó,
dehogy tűnsz okoskodónak!!!
Abszolúte egyetértek!!! Ennél jobban meg sem fogalmazhattad volna, amit gondolok!!!! (ugye, ezt beszéltük a hordozásról is: én születéstől "kismajmosat" játszok majd a Kiscsajjal, amíg igényli! CSAK MÁR SZÜLNÉÉÉÉÉK!!!!)

tillidian
 
 


till Lencsibaba elmacskásodott a pocakban? :D Bencusnak is sztem elzsibbadt a lába, azt hittem konkrétan kirúgja a "ház" oldalát.. :roll:
A hetedikét átadom másnak. És 30.-áig egyben maradok. Legalábbis ez a cél. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


HONNAN tudod hogy még éhes / már éhes /nem evett eleget és NEM MÁS baja van?


Zsrit!
Én onnan tudtam hogy mérleget használtam. Tudom, hogy már erről egyszer volt szó, csak már arra nem emlékszem hogy mi lett a végkifejlett. Engem megnyugtatott a mérleg használata. Ebből tudtam hogy most azért sír mert túlette magát, vagy mert éhes. Persze csak 1-2 hónapig használtam, mert utána már ráérez az ember. :wink:

Nita!
Barni nagyon édes!

Monica!
Tök jó hogy a kórházból is tudsz jönni hozzánk. :wink:

Zabakúra!
Hát ezzel én is úgy vagyok mint Cosmic Girl. Én már attól jóllakom amit itt olvasok hogy miket esztek. :D Nemis tudom mikor ettem magam halálra utoljára... :roll: Pár falatnál több nem megy le, bármennyire is szeretném. Úgyhogy alig várom hogy megszülessen a kislányom és egyek egy jót. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Pattogó,
lehet, hogy macskás már :mrgreen: - nem is csodálom!!!

Lányok,
egyszer hallottam valami "bába-koktélról", ami tutira beindítja a szülést. Ismeri valaki a receptjét? :roll:

tillidian
 
 



tillidian
 
 


"A bábakoktél egyébként nem más, mint 2cl ricinusolaj, 2cl pálinka vagy vodka, és 2dl narancslé vagy sárgabaracklé. Állítólag csak akkor hat, ha már a gyermek amúgy is készen állna a születésre,"

tillidian
 
 


Pattogó!
A "kismajomkodást" illetően én is tökéletesen egyet értek. Szerintem se lehet elkényeztetni a szeretgetéssel. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


till: bábakoktél... háááát... szültem már hasmenéssel... Nem egy leányálom... :? :?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


na elhúzok a búsba zuhizni, aztán aludni, mert holnap ctg. Jóéjt minden huhogónak, reggel még benézek. :D Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Zsritikém: nem igazán tudom mikor miért sírt, csak azt hogy ilyenkor én is cibáltam magammal, puszilgattam, simiztem és tökre megnyugodott. Egyébként meg minden csoda 3 napig tart és minden bababaj is. Az egyik elmúlik jön a másik, nem tudsz okos lenni csak ott lenni és ölelni. A Barni cumizott egészen 4 éves koráig, és sose bántam, mert mindig megnyugtatta és volt pelenkás rongyija is ( a mai napig azzal alszik!!!), meg amúgy is nagyon jó baba volt és a Kenéz is az lesz. És a te Zoéd is! És az összes októberi topikbaba!!! Megértettétek? ÉS PUNKTUM!!!
anyabebi
 
 


Jó éjt Pattogó!

Az én fiam konkrétan szarrá tpos bennem mindent (még a szart is).
Koncentrálok erősen és akkor biztos megfordul :). ÉRZEM!!!

Szia Tilli :)
anyabebi
 
 


Anyabébi :D
Kenéz baba, fordullyáááá meg!!!!!

tillidian
 
 


Kivi vok, mit mutat majd éjfélkor a vonalzóm :roll:

tillidian
 
 


Szép estét Csajok!

Asszem én most huhogok este, holnap már nem! :)

Jelentem a csomagom szépen összerakva, nagy utazótáska Anyáé, a kisebb pedig a Pantikámé.

De ma nagy nehezen mivel a muszáj az nagy úr, felporszívóztam, felmostam, fürdőt takarítottam, elmosogattam, kivasaltam, hajat mostam, epiláltam, szemöldököt festettem, lakkoztam...a bikinivonal az holnap indulás előttre maradt a biztonság kedvéért. Egy szóval büszke vagyok magamra.

Még de. elmegyek holnap boltba egy kis szőlőcukiért, csokiért, üdítőért, ja és Vcsibe tanácsára Gatorade-ért, meg Apának majd gyömbérért.

Ugye itt befektetnek, ha a kiírt időpontot túllépi a kismama. (Bár azt sem lehet tudni, hogy most van-e hely, az is előfordulhat szerintem, hogy hazaküldenek, bár a dokim szerint nincs olyan sok szülés mostanában.) :roll:


Nekem ma a fiacskám jobbra orientálódott, ami alatt azt értem, hogy jobbra dugta ki egyfolytában szerintem a lábát, és olyan furi volt, mert szinte kellemetlen volt, de neki ezt is szabad.
:lol:

Anya, Anyós és a többiek téma: Nálunk nagyon nagy az öröm és ha szépen adagolom is sértődés lesz az tuti, de megmondom, hogy az első napot itthon együtt szeretnénk tölteni édes hármasban. Ez már csak ilyen sértődős család... :roll:


Szóval Screen,Till., és Eszti , meg még akik a finish-ben vannak HAJRÁÁÁÁÁ!!!! Szorítok bentről, na de viszont is kérem.

Aisháról nem is tudunk semmit? Pedig gondoltam reggel is rá. :roll:

Anyabébi:Kedves zabálós, "gyerekverős" hírhozóm, maradj gép közelben a napokban! :mrgreen: :lol:

Till:Én átvállalom a holnapi napot! Ha már úgy is kórház közelben leszek.


Ja és ami még nagyon fasza, hogy Apa beteg (és én nem tudom itthon ápolni), na de elment orvoshoz, azt mondta, hogy megfázás, a tüdejét meghallgatta, és sok folyadékot, meg pihenést javasol. Ilyen orvos én is lehetnék...


Asszem csuklik a fiam.:D


További szép huhogást!

Holnap reggel lehet még benézek, de nem tuti!!

Jó éjt!
hajnalocska
 
 


Hát jó ... hiszek Nektek aztán meglátjuk!

Kettőt elég nehéz lett volna magamra kötni mint "kismajmot" szóval ott kellett valami rendszer ... :lol:

Pattogó jó éjt! :) és még1szer köszi
:wink:

Anyabébi :) - reméljük tényleg fordul ...

Till :) - én elfogadnám Lencsi napját -- de nálunk tuti semmi nem készül :)

Kép
zsrit
 
 


Szia Till!
Méretein szerint mára, időpontilag 8.-ára... Hogy egyszerű legyen! Nekünk is megfelelne a holnap ;)
pocok001
 
 


Húú Hajnalocska :)

akkor eljött a végső készülődés :)
nagyon drukkolok Neked hogy ne kelljen sokáig várakoznod a kórházban - nem tudom Nálatok mikor/mennyi idő után indítják ...
de +++++++++++++++++++++++++

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!

Tilli, azt hittem már szülni mentél, de ezek szerint megvárod az éjszakát.
A bábakoktél elég undorítónak tűnik számomra, bizti nem próbálom ki (megfelel majd az oxitocin is, ha szükség lesz rá).

Látom a nappali műszak kezd kidőlni. Fél 10-10 felé én is rendszeresen elszunnyadok a fotelban, de aztán hosszabb-rövidebb időre megint magamhoz térek. Azt nem tudom, mikor fogom kialudni magam úgy igazán, mert most ugye nem, ha kint lesz a baba, akkor sem, talán majd 10-15 év múlva.

Gnemoni, irigyellek, hogy nem tudsz mostanság sokat enni, sajna én rengeteget zabálok, ráadásul össze-vissza. Mai vacsim pl. sonkás szendvics, mákos nudli és paradicsomos hal volt, ebben a sorrendben (már belegondolni is kész gyomorrontás).

Bobó, gyors gyógyulást!

Zsrit, ne izgulj, ösztönösen tudni fogod, miért ordít, vagy ha mégse, jöhet a próbálkozás: cicizés, peluscsere, ringatás, séta fenékrázással, majd ugyanezeket lehet kezdeni előről.

Anyabébi, gyerekforgatásra próbáltad már a lámpás módszert?

Nita, nagyon helyes Barnus!

Betty , neked is jobbulást!
Igazad van, nem tudjuk eléggé értékelni a rokonainkat, de néha sajnos nehéz. Főleg amikor ők eldöntik, hogy mi a jó nekünk és hiába tiltakozunk kézzel-lábbak csakazértis "segítenek". A hab a tortán az szokott lenni, amikor eljátszák a mártírt a rokonok előtt, hogy ők mennyit, de mennyit segítettek (a kutya sem kérte erre őket), átrendezték a programjukat éjt-nappallá téve dolgoztak miattunk, és milyen hálátlanok is vagyunk. De, ha "bunkó" módon visszaküldjük a kaját, hogy nem kértük, vagy mondjuk, hogy ne jöjjenek, akkor megsértődnek és "nemszólóhozzátokot" játszanak, vagy azt mesélik boldog-boldogtalannak, hogy eltiltjuk őket az unokájuktól.

Monica , jó, hogy itt vagy újra, még egyszer gratula Alexhez! Charlottnak további gyógypuszik.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Még visszanéztem, megéreztem Zsrit, hogy írtál.:D

Elvileg 1 hétre a kiírt időpont után ami a mi esetünkben ugye a jövő hét kedd (okt.13.). De az oxitocin infúziót azt talán holnapután a befekvés másnapján adják, és nem tudom, hogy attól elindulhat-e a folyamat magától? Majd elválik, az a lényeg, hogy Panti jó kezekben legyen és tudják figyelni. Mert így a kiírt időpont után itthon biztos "para-mama" lennék.

Szóval Zsrit drága! Köszi a drukkokat, Ránk fér. :lol:

Ti is vigyázzatok ám magatokra, és olyan ügyi lesz a kiscsajod, hogy nem győzöl majd ámulni, no para! (szopi meg ilyenek)
hajnalocska
 
 


Hajnalocska, Pocok (és akinek még esedékes, talán Screen), nagyon drukkolok, hogy mielőbb kibújjanak a babáitok.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hajnalocska,
akkor megadrukkok holnapra!!!! :wink: (Kit értesítesz majd? )

"Nekem ma a fiacskám jobbra orientálódott, ami alatt azt értem, hogy jobbra dugta ki egyfolytában szerintem a lábát, és olyan furi volt, mert szinte kellemetlen volt,"
- akkor vigasztalódj: mikor Lencsi kidugja valamelyik részét, az nem kellemetlen, hanem levegőért hápogok a fájdalomtól :oops:

Datolya,
Te sem tudsz aludni? :roll:

tillidian
 
 


Screen, Tilli, Eszti, Hajnalocska! Szülllllllllllllllllyetek má!!!!!!!!!!!! Szorííííííííííítok nektek!!!!!

Lyányok!
Lassan má mindenki anya lesz, húzzunk bele!

Hajnikám: jöjjön az az sms!!!! Mondjuk holnap?
Datolya: lámpát próbáltam, rá sem hederített, sőt toltam már a seggem az égnek má majd meg fulladtam, feküdtem már a fején, polcoltam a seggem. Majd ha akar magától megfordul, bár ma éccsanyám megjövendölte, hogy akkkkkora ez a gyerek úgyse tudom megszülni. (Jót röhögtem! Dehogynem!! Fasza csaj vagyok, maj nyomom erősssssen!!!)

Kaptunk ma csodacsodálatos gyönyörű mosható pelus szettet :) Egész este simogattam :) Hát nekem ez az örömöm mostanában :)
Asszem elteszem magam befőttnek, mert kuvamód fáj a hátam a bodáim a derekam. Kakilnom kell, pisilnem kell, nyűglődök!!!

ÉS NEM KAPTAM MA SZILVÁT!!! Tiszta ideg vagyok, csoffadt szar punnyadék volt mindenhol, az meg nem kell :( Kép

Puszpusz jóéjt nektek Baglyocskák!!! Kép

Kép
anyabebi
 
 


Monica és Ozike!
Szívbol gratulálok a kis babucikáitokhoz és sok-sok tejcsit kívánok!

Szopi: jó, hogy elohoztátok csajok ezt a témat........nekem egyenlore még van elég sok tejem, de sajnos már annyira fájnak a melleim a sok szopiztatástól, hogy elofordul,hogy cumisuvegbol adom neki :roll:
Nem tudom mivel tudnám minél hamarabb helyre hozni a melleimet, mert így csak gyotrodés minden egyes szoptatás! :cry:
A babókám eleinte nagyon hosszú ideig szopizott, 40-50 percet, aztán azt csináltam, hogy 30 perc után elvettem tole, most a napokban meg már csak 20 percet bírok, egyszeruen annyira fáj!!!!!!!
Kulonben én is úgy szoptatok, hogy amikor a baba kéri, ahogy ébred, tehát van,hogy eltelik 4 óra is, de van, hogy szinte óránként kéri!

Lányok, akik még nem szultek, továbbra is kitartás és sok puszi nektek!
ginuska
 
 


Tilli, általában nem, vagy nem sokáig. Amikor meg eljutok a kimerültség határára és tudnék, akkor biztos történik valami, ami miatt nem tehetem. De most megyek és megpróbálok szunyálni egyet.
Jó éjszakát!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Ginuska!
Próbáld meg a bimbóvédőt! Hátha, legalább nem ázik szét alatta.
anyabebi
 
 


Anyabébi, akkor hagyd, hátha magától megfordul. Ha meg nem, akkor kisegítik.
Látom bíztatod a soron következőket, hogy ne kelljen sokat várnod!

Ginuska, próbáld meg szopoi után a mellbimbódat anyatejjel bekenni és hagyd, hogy rászáradjon, nekem anno ez segített, bár egy hétig iszonyúan fájtak a melleim és ki is sebesedtek.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Helló csajok!

Elkezdtem visszaolvasni és readálni, de úgy látom króikus grafománi tört ki, úgyhogy sehol se tartok és a kis Szonja felébredt. Úgyhogy csak pár komment, aztán majd még jövök holnap!

Monica – Alex bébi gyönyörűűűűűű!!!! Nagyon sok boldogságot nektek!!!!

Őzi, Peti babához is gratula!!! Ügyik voltatok!!!

Paris Eszti – napirend még csak nagyon nagy vonalakban van, kb. úgy éz ki, hogy 3 óránként van szopi, ami kb. egy órás procedúra, esetenként pelenkázással egybekötve. Ja, és ebben már a pelenkázó letakarítása is benne van… :lol: Éjfél körül megfürdetjük, szopi, és akkor négyig – ötig nyugi van, akkor szopi és újabb ájulás mondjuk nyolcig. Ha így marad, baromi mázlistának mondhatom magam asszem…


Kkia, popsitörlőt nekem is kellett vinni, ugyanaz a Johnsons-os okból kifolyólag. Ja, és IGEN, mindenki vegyen újszülött méretű ruhákat (50), legalább két szettet, mert konkrétan nekem anyámmal kellett vetetni most, ui. Szonjára minden bazi nagy. Az 56-osokból pár jó csak, általában mindegyik orbitálisan nagy rá.

Csibe, bakker, a tolóknál várni arra, hogy a team összeálljon… NA AZ KEMÉNY!!! Minden elismerésem. Én akkor már azt se tudtam fiú vagyok-e vagy lány…Ja, és ne nézegesd magad altájon, csak ráparázol – meg fog gyógyulni, ne aggódj. Köldökre milyen tanácsot kaptál? Nálunk is elég gáz sztem, állandóan attól tartok, hogy kezemben marad és vérezni fog a helye…
Sportital – én is támogatom, nekem is bevált!!!!

Csajok, a full generált csak ajánlani tudom szülésközeli állapotban: sokkal inkább embernek éreztem magam a kórházban manikűrőzött körmökkel és freissen festett hajjal (oké, a szülős képeken nem látszik, de utána egész emberien néztem ki séróilag…)


Hiányoztok bakker, olyan jó csak néha olvasni is titeket!

:lol: :lol: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Ginuska :) - én is csak a bimbóvédőt tudom mondani, nekem anno semmi nem vált be és állandóan sebes volt a mellem ...
mindenki huhogott hogy a bimbóvédővel nem lehet szoptatni mert elapad a tejem, na én egy hét utántól csak azzal szoptattam és full elég volt 2 gyerekre 7 hónapig ... volt vagy 4 váltás belőle.
Nem mondom hogy ezt csináld, de legalább amíg egyszer meggyógyul hasznos lehet :) csak ügyesen!!

Szilveaa :)

jó hogy benéztél!!
akkor egész nyugi van nálatok ezek szerint ...
azért ha lesz időd írj egy kicsit részletesebben mi van veletek :)

Na én megyek mert a gyerekem - bár 2 órája még semmi baja nem volt látszólag - most folyamatosan köhög ...
Szegénykém :(
A fene sem érti! De nem hiányzott most valami nyavaja ...

Kép
zsrit
 
 


Lányok,
na, látja valaki a vonalzómat? Ezt írja ki: "Ez a babavonalzó már nem létezik :-("...legalább ezt is megtudtam...most cserélek

tillidian
 
 


Szilveeaa,
Te is hiányzol, de "igazoltan" vagy távol az éjjeli huhogásról :lol:
amint látod: most is magamban huhogok...már csak arra lennék kivi, meddig még?

Lányok,
ha mindenki megszült, ellenőrizzük: ki a leghamarabb és túlhordásban ki "győzött"... :roll:
Idáig Screen "vezet" magasan :roll:

De jó lehet már babázni!!!!!!!!!

tillidian
 
 


Hétalvóóóóóóók!!!!! :D

Itt a műszak-átadás /átvétel ideje!!! :lol:

tillidian
 
 


Hajnalosok, reggelesek:

jelentem: én egyben és Ti? :roll: :P

(most visszafexem, írjatok sokat, majd jövök! :P )

tillidian
 
 


Na hi,

ilyen kora reggel még sosem kukkantottam be. Ok: 1 marhaszar éjszaka, 2 dugult, folyamatosan folyó orrlyuk és 2 duzzadt nyirokcsomó. Jó hír, hogy a torokfájás is alakul már :shock:
Na, ügyi vagyok?

Mindez apától ajándék, múlt héten hozta haza. Nagggyon megdícsértem :roll: :roll:

Nembaj, majd megyünk betegen szülni.. nincs is annál jobb!

Ez a szoptatás-dolog olyan misztikusnak tűnik...fogalmam sincs, hogyan fogjuk megoldani, mindenesetre elmentem ezeket az oldalakat, hátha segítenek a jótanácsaitok ha nehéz idők jönnének.

Drukkolok a sorban következőknek, nálunk most esik az eső, lehet ez segít hogy előbújjanak a babák. Mi továbbra is vasárnapra edzzünk, remélem addigra ez a nyavalya is eltűnik...

Till, szorítok, hogy pénteken már ne kelljen dokihoz menni...

Visszavonulok az ágyamba a mézesteámmal .. :?


Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Cosmic,
szia :P

A :P vonalzód jót mutat: ma 39+2? :shock:
Átjavítsam a táblában, ott ma 38+5-öt mér...

tillidian
 
 


Jó reggelt lányok.
Tegnap este nem jöttem mert már nagyon fáradt voltam.
Nagyjából átaludtam az éjszakát csak néha fájt a hasam arra viszont mindig felébredtem,+3 szokásos járat.
Most viszont megint fáj alul a hasam,olyan kicsit görcsös és húz lefele+a derekam is bele bele szól a dolgokba.Ja és mostmár Nálam is játszik a torokfájás.
Fiacskám egész este nem mocorgot és éjszaka sem,csak akkor mikor Apa azthitte alszom és simizte a hasamat akkor persze egyből produkálta magát.Már most Apás akkor mi lesz később?
Kezdek féltékeny lenni.
Nálunk hűvös van és csepereg az eső olyan lehangoló.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó reggelt!

Szar idő van :cry: , pedig ma akartam kimosni a csodás pelusaimat :cry:
Nemsokára jön egy fickó, a biztosító küldte, mert kitörött az erkélyen az üvegünk a korlátból. (értelemes, tehát üveges az erkélylap, a negyediken!!!, nem rács) és el van repedve aztán meg akarom csináltatni, hogy nehogy valamelyik pulyám kiszédüljön üvegestűl. Aztán beküldtem a biztosítóba a papírt mert 40 pénz lenne, aztán most ideküldik ezt a fószert :shock: .

Lányok!
Mit eszünk ma? Esztikém ötlet? Ja, milyen az a tojásfasírt? még sose hallottam, viszont van itthon vagy 30 tojás :oops:

Pattogókám te mit főzöl, ha megjössz a ctg-ről?
anyabebi
 
 


Jó reggelt!

Cosmic
Jobbulást! Nekem segített a kamillás gőzölés is...

Datolya
Mi igyekszünk... Csak pocaklakók hosszabbítják a bérleti szerződést :D

Till!
Egyben...
pocok001
 
 


Azt elfelejtettem modani azért is voltam fáradt mert este sokáig kint voltunk és szalonnát sütöttünk.Nem mertem olyan nagyon bekajálni de amit ettem nagyon jól esett.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szia Kicsike, reggelente mindig mi ketten tobzódunk itt :)
anyabebi
 
 


Jó reggelt!

Már én is itt tobzódok :D
3 óta kukorékolok ismét, hurrá! Úgy látszik egy viszonylag jó éjszaka után következik kettő szar :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma éjszaka megint megviccelt a lányom....
Hasmenésem volt+10 perces görcsök(azt hittem ez tuti szülés lesz),....majd semmi................Így hát még mindig egyben.

Kép
Kép
zanikó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: