Új privát üzeneted érkezett!

Zabálásról: pakolom össze tegnap este Roli mai kajáját, közben Ő fürdött. Belekóstoltam kanállal a frankfurti levesbe, bekiabáltam Neki, hogy kurva finom lett a leves, aztán szólt vissza valamit, én meg beálltam a fürdőajtóba egy májkrémes zsemlével :lol: :lol: :lol: kérdezte, hogy mindent megeszel most? :lol: :lol: :lol: mondom ááá nem, csak csipegetek :lol: :lol: :lol: a chipset meg csokit szigorúan titokban tartom :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Ja és mindez este 9 után :roll: :oops: amikor már kajára GONDOLNI SEM SZABAD :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Csibe, férjem mellettem áll persze, de mondjuk Ő azóta nem látta az anyját, mióta elköltöztünk, mert hát nem jött, mi meg már nem vállaltuk be, hogy hazamegyünk Fehérvárra. Anyáék ugye költöztettek minket, azóta egyik hétvégén eljöttek hozzám, mikor Roli dolgozott, meg egyszer Apa külön, mert itt volt Sopronban, de hát mondom, itt van kocsi, ott meg nincs.
Azt hiszem, hogy kerek perec meg fogom mondani, hogy jobban örülnék, ha másik napon jönne anyósom, aztán lesz ami lesz. Hazudozni nem akarok...
Vendég
 

 
 

Ja a látogatásról akartam mondani: a SOTE II.-n hála istennek nem lehet bejönni a szobába. :)
Gyereket sem lehet összefogdozni :)!!!
Csak folyosó szigorúan, én ennek nagyon örülök, mondjuk aki a kórházba jön látogatni azokkal egyikkel sincs gond.
Anyós meg nem mozgásképes így nem kell jönnie :).

Jelentem kiteregettem, ma már biztos semmit nem csinálok :) Sütin kívül :)
anyabebi
 
 


Esztikém: kizárólag este 9 után eszem meg a 9 utáni kajámat :)
Kb. 7-től a gyereket rendezem, fürdés, ceruzahegyezés, verés :), etetés.
9-kor kezdődik a Vészhelyzet, addigra gyerek alszik, anyja zabál :)
anyabebi
 
 


Na látom megint egyedül vircsaftolok, elis megyek a boltba.
Veszek szilvát is a szorulásomra :)

Majj jövök, Eszti addig tartsd a frontot!!! Kép
Kép
anyabebi
 
 


Megjöttem egy kis időbe sutyiban!!!!
Vendég
 


Nem egyedül vircsaftolsz, én itt vagyok, csak mivel sehol senki, szüléses okosságokat olvasok a neten...
Vendég
 


Na Sztercsi is itt van, de jóóó!
Vendég
 


Anyabebi, már egyszer akartam kérdezni, hogy mi az a hátsó koponyatartás?
Vendég
 


Ebéd előtt volt egy kis pletyó a kismamikkal itt a házunk előtt :)
9-en voltunk+ 6 totyorgó+3 pocaklakó.

A lányok szerint egy kicsit fel van dagadva a pofim, na meg lejebb ment a pocakom. De jó is lenne, de vhogy annyira nem hiszem el.Annyira nem vagyok eltorzulva, legalábbis a tükör nem ezt mondja......
Vendég
 


Ha egyedül vagyok én is 9 körül vacsizom

Vmikor sült krumplit sok ketchuppal :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


sült krumpli ketchuppal :D :D :D
Vendég
 


Eszti:Meghoztam rá az étvágyad?

Mert erre a mogyis csokira most én nagyon be vagyok állva...
csak a férjem nem volt kommunikatív, amikor az előbb hívtam.....szval ebben a kis boltban nincs......vhova el kell mennem venni..........
Vendég
 


"Hátsó koponyatartás:
forgási rendellenesség, melyben a fej a forgását nem a megszokott irányba végzi. Az elhúzódó kitolási szakon kívül általában szövődménymentes a szülés."

"A normális elülső koponyatartás azt jelenti, hogy szüléskor a magzati koponya hátsó része van elöl és a tarkó az anya hasa felé néz. Ez azért gyakori (94%), mert így képes a magzat legkönnyebben világra jönni, a magzat koponyája és az anya csontos medencéje így illik egymásba a legjobban, valamint a magzat testének és a szülőcsatornának a görbülete is így felel meg egymásnak. A magzat ugyanis a legkisebb ellenállásnak megfelelően helyezkedik el mindig. Rendellenes koponyatartás pl. a homloktartás"
anyabebi
 
 


Sztercsi, én már bechipseztem ma, most valami salit ennék :D úgyis tojásfasírtot akartam holnapra sütni, majd ahhoz csinálok fejessalit is meg majonézes kukoricát nyammmmmmmmmmmmi

Anyabebi, köszi!
Hamar megfordultál a boltból! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindjárt visszaolvasok, csak gyorsan a mai történés:

rendesen bepánikoltam, mert Lencsi tegnap este óta meg sem mozdult! :shock: Se reggel, se délben...úgy átgyomroztam dél körül 45 percen keresztül, hogy már nekem fájt, de semmi :oops: ettem csokit, nagy adag erős kávét is pedig...
Apa nyugtatott telefonon, majd hívtam a szülésznőt, aki azt mondta, azonnal NST...gyors zuhany, kórház.
Jól megviccelt a kislány!!! Szívhang rendben, és ott sem sikerült nagyon felébreszteni, de kettőt moccant az illendőség kedvéért...
Mostanra sikerült megnyugodnom :?

Péntek reggelig remélem, nem játszik ilyet mert hülyét kapok :oops:

tillidian
 
 


Húúú Tilli én is összeszartam volna magam :shock: én lányom délelőtt nyugis volt, most meg meg sem áll...pedig már azt hittem megszületni készül :D
Vendég
 


Jóreggelt... 8) 8) 8) 8)

Felkeltem, jövök éhesen, erre mi a téma??? kaja.. Asszem esélyem sincs mellettetek visszafogni magam... Kép

Úúúúgy ennék egy hagymás, majonézes krumplisalit, vagy kukorica salit, vagy majonézes almás uborkás csirkehusos salit, meg sültkrumplit, egy grillcsirkét, sült oldalast, somlóit, egy szeletke dobostortát............................... Megyek eszem husilevest, ha már csináltam és beképzelem, hogy ezeket eszem.. 8) :lol: :lol: Mingyá jövök.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Till!
Én is idegbajt kaptam volna!!!! Nálam a körte be szokott válni, azt nagyon szereti....ez nem azt jelenti, hogy közel a szülés? Mi is lesz pénteken?Az a terv? Front lesz, az biztos, csak a holdállásokat nem találom.

Anyabebi!
Csoportos DRUKK, hogy a pici megforduljon!!!
Vendég
 


Én sem a frankfurti levest kívánom basszus, hanem a tojásfasírtot salival, meg is csinálom azt' kész, mi bajom lehet?! Majd elfogy minden...

Csilla Veled mi van, hogy nem jössz?
Vendég
 


na itt vagyok és figyelek. :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


én kihoztam a konyhába a laptopot :D
Vendég
 


Anyabebi: Vivi az utolsó héten fordult be. :wink: Nem volt kellemes.

till: Lara is csinált 1x ilyet a pocakban. :shock: Mondtam is neki, ha kijön elseggelem.. :twisted: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


mrsparis írta:én kihoztam a konyhába a laptopot :D


Kép A főhadiszállásra.. 8) 8) 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogo: Akkor Lara már a pocakodban egy életvidám "rosszcsont" volt :)
Vendég
 


sztercsi: az. Most épp eszi a levesemet. Lépááát, meg csilkehusit, hogy ne fájjon a bibije.
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Itt vok, mostanra olvastam vissza! Megint termeltetek rendesen :lol:

Eszti,
"Húúú Tilli én is összeszartam volna magam "
szó szerint fogalmaztál! :shock: (olyan hasmarsot kaptam a délelőtt, hogy egy beöntés megirigyelhetné! :oops: )
Akár mehetnénk is szülni :roll:

Sztercsi,
mindent ettem Neki: virslit, majd szilvalekváros pirítóst, gyümilevet, csokit és egy jó erős dupla kávét -koffeineset :oops: -de rá se hederített :shock: -közben azon paráztam, hogy bemegyek a kórházba hülyét csinálni magamból, de Apa rám parancsolt, hogy azonnal hívjam a szülésznőt...amúgy télleg nem nézett hülyének, sőt kérte, hogy NST után rögtön hívjam...jó érzés volt, hogy így figyel rám, meg is köszönöm majd Neki :wink:
Azóta mozdulgat a Csajszim, a kis huncut!!!!!

Pattogó,
én is ezzel fenyegettem Lencsit :mrgreen:

Aisháról valami hír? :roll:

tillidian
 
 


Pattogó, jajajaaa :lol:
Akkor Lara már a pocakban ki tudott idegelni :roll: :D
Vendég
 


Pattogó!
Melyik az az oldal, ahova beírtuk a vezetéknevet és kiadta, hogy melyik keresztnév illik hozzá a picinek?
Vendég
 


Én is itt vagyok.
13.30-ra értem haza.Voltam házidokinál senki nemvolt úgyhogy még várnom sem kellett.aztán Auchan csak kaját vettem mert néztem a babacuccokat és semmi nem tetszett.Olyan csúny rugik voltak és 2-3000Ft.-ot elmernek kérni érte.Szörnyű.Csütörtökön megyek a kórházba és pont útba esik az Asti bababolt.Oda be kell
mennem.Jó minőségű ruhákat készítenek csak azt nemtudom milyen árak vannak.Szóval ez 2órás körút volt de úgy lefáradtam,hogy csak szuszogtam mikor haza értem,pedig kocsival mentem.

almáspitét múlthéten sütöttem azthiszem.Vagy előtte?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na meg a nap beszólása ( remélem az utcán nem fogja híresztelni.. ): Apa evett konyakosmeggyet. Lara kért, apus megengedte neki, hogy kicsit belenyaljon. Aztám mondtam neki, hogy többet ne mert alkoholos. Erre Lara a hasát simogatva megszólalt, hogy: Jó volt ez az alkohol.... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sztercsi: www.anyuci.hu

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Lara :lol: :lol: :lol: ilyet én is csináltam kiskoromban -illetve hasonlót- vérszegény voltam és készíttetni kellett a gyógyszeremet asszem "vasbort" a gyógyszertárban, de mondta az orvos, hogy addig adjanak esténként egy fél deci vörösbort. Harmadik napra kész lett a gyógyszi, apa jött haza, hozta, Vele együtt a szomszéd pali, anya adja a gyógyszit, én meg: de hol a borom??? Szomszéd így nézett :shock: anyáék meg majd' elsüllyedtek :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti: Köszi a hiányolást. Éppen csak bekukkantottam, mert rohadt szarul vagyok. Egész éjjel szinte semmit nem aludtam. Fáj a torkom, be van dugulva az orrom, fájdogál a bukta fejem és sehogysem jó. :( :( Voltam nst-n, meg volt vizsgálat is, minden rendben. Azt mondta a doktorbácsim, hogy most már bármit csinálhatok, mert nem tudok kárt tenni... :shock: :shock: :shock: (Persze, nem ismer eléggé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Mit lehet szedni torokfájásra? Csak mert a hülye kismamaagyammal ezt elfelejtettem megkérdezni a dokimtól. Iszom a forró teát, meg vettem teát, de kb. annyit érnek, mint a szarnak egy pofon... :roll: :roll: :roll:

Olvasgatni majd jövök, aztán ha összeszedtem magam, akkor meg reagálok.

Ja, mielőtt elfelejtem:

Őzi: Óriási gratula Nektek! Jó egészséget, sok-sok tejcit!

Puszi Mindenkinek!
bobóbaba
 
 


Ezt jól megcsináltam nem is fejeztem be az írást és elküdtem.

Na szóval ma sütök valami mást.Nem almásat ha kitaláltam megíróm.

Vcsibe igen a reggeliről lemaradtál az ebéd zöldségleves jó kis karfiollal mmmmmmmm és minden zöldséget beletettem amit ataláltam,és kelbimbó főzelék sült debrecenivel.Tudom mára sok a zöldségből de amikor ezt kitaláltam erre nem is gondoltam.

Képzeljétek mikor hazaértem olyan éhes voltam ,főzet gyorsan 2 debrecenit mustárral kenyérrel benyomtam,+2 pohár cola,egy kis csoki.Szegény gyerek nem is tudott aludni Kép aztittem kirúgja az oldalamat,de nagyon jól esett.

ParisEszti köszi.


Pattogó Lara mellet nem lehet unatkozni,és nagyon jó hallani amiket mesélsz. :D
Dobostorta,somlói hű ez mind nagyon jól hangzik.Ebben a sorrendben jöhetne is.
Kép Kép jó hideg sárgadinnye koktéllal leöblíteni persze szigorúan alkohol nélkül!!!!
Megvagyok halva a sárgadinnye fagyiért.
Most megint eszembe jutott küldjön Nekem valaki .Mindjárt csörgök a cukiba Harasztira,hogyha van megyek is.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Csilla, sajnálom, hol a fenében szedted össze ezt a szart??? Igyál kamillateát, az jó gyulladáscsökkentő, meg mézes-citromos teát, egyél C-vitaminban gazdag cuccokat; zöldséget, gyümölcsöt!!! Gyógyulj meg hamar!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Basszus csajok :shock: :shock: , ti aztán tudtok termelni. :lol: :lol: :lol:

Piás sztorik nagyon jók. :D Nálunk meg sörözik a fiam.... na jó, nem igazi sört iszik hanem szénsavas szőlőlét. :wink: :D De ő sörnek hívja. Csak a boltban ciki kissé, mikor mondja hogy: "Eji! Sört vettél nekem? El ne feledd!!!" :lol: :lol: (amúgy az eji az anya akar lenni nála, de az istenért nem mondja hogy anya. Már beletörödtem hogy eji maradok, elvégre eji csak egy van. :D )

Nincs új babánk? Aisha még nem babázik?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Eszti ez a boros dolog nagyon jó.Szegény Szüleid gondolom,hogy égtek. Kép
Küldök Neked egy pohárral.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!!

Basszus csajok :shock: :shock: , ti aztán tudtok termelni. :lol: :lol: :lol:

Piás sztorik nagyon jók. :D Nálunk meg sörözik a fiam.... na jó, nem igazi sört iszik hanem szénsavas szőlőlét. :wink: :D De ő sörnek hívja. Csak a boltban ciki kissé, mikor mondja hogy: "Eji! Sört vettél nekem? El ne feledd!!!" :lol: :lol: (amúgy az eji az anya akar lenni nála, de az istenért nem mondja hogy anya. Már beletörödtem hogy eji maradok, elvégre eji csak egy van. :D )

Nincs új babánk? Aisha még nem babázik?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Pattogó! Köszi!

Bobó!Jobbulást! Azért tényleg vigyázz magadra!
Vendég
 


Csilla gyógyulj meg gyorsan.Igaza van Esztinek sok sok vitamin és tea. Kép És persze babanet attól jobb lesz.Én a lelkemet kúrálom vele és jobb.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na, ez miért ment el 2x?

Őzike!!

Hatalmas gratula a "kisfiadhoz"!!! :D


MOnica!

Tüneményes a Te babád is. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Bobóbaba!

Mielőbbi jobbulást kívánok! Remélem hamar rendbe jössz.
( Én is takonykórral küzködök már vagy 2 hete. Az istenért sem akar elmúlni, pedig eszem ezerrel a vitaminokat)

Till!

Hát jól rádijesztett Lencsibaba. :shock: De a lényeg hogy már minden ok. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni szia! "Eji"-ez aranyos :D

Kicsike, köszi a bort :lol: bár őszintén azóta sem vagyok nagy boros, illetve a fehérbort imádom, de csak az édeset...meg az édes pezsgőt!

Kész a kaja, itt nyomom a tojglifasírtot ecetes fejessalival, lesz olyan savam estére :roll:
Vendég
 


Helló!

Eszti! Nem jártam meg ilyen hamar :) akkor még el sem indultam :mrgreen: Hova gondolsz? Mi vagyok én gyalogkakukk???

Bobó: én homeos Coryzalia-t ettem a náthámra, de a torkom nem fájt. Mingyá megnézem neked a könyvben :)

Az én fiam amikor ment oviba akkor ott mesélte, hogy sört meg bort szokott inni, amúgy meg cigizik is. :shock: Nem volt égő, áááááááá :)
Ja és egy időben jó 1 évig Bettinek hívott, a Robit meg Vuto-nak, honnan jött? Mire beletörődtem addigra elkezdett anyázni, a Robi meg Robi lett 2 nap alatt. Gyagyások ezek :lol:

Jön ma a jó édesanyám :), az előbb telefonált :)
Kiváncsi vagyok milyen vásárfiát hoz nekem :roll: :oops:
anyabebi
 
 


Juhéjjj!

Észrevettétek? Tegnap is enyimé volt a laptető :shock:
anyabebi
 
 


Jól időzíted a hsz-eidet :D Betti-ez jó :D nekem van egy ismerősöm, a 3 éves Luca lányát ha kérdezted hogy hívják anyát, mondta, hogy Erika és apát? BUZI GECI!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: állítólag nem mondta előtte senki
Vendég
 


Most gurítom a kaja után a mai második bögre málnalevelet, aztán befejeztem, nem kell ma már enni-inni basszus, csak az esti kamillateát...
Vendég
 


Bobó:
Homeogene 9 - torokgyulladás, gégehurut
Tünetei: nyugalomban is jelentkező nyelésre erősödő köhögés, torokkaparás érzet. A garat nyálkahártyája enyhén vagy erősen gyulladt, olykor fehér lepedék ill. gennyes váladék is megjelenhet. A láz ugyancsak gyakori kísérőtünet.

Csak nem gáz ennyire!!!!????

Homeovox- rekedtség , gégegyulladás

Inkább keress rá itt a tünetek alapján :)
http://homeopatia.lap.hu/#b14352981

Jobbulást :)
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: