Új privát üzeneted érkezett!

Napsütéses jó reggelt Mindenkinek! :) -Nálunk az van! :D

BOLDOG RENI-NAPOT! :)

Hean! Bogyó sem forog oldalirányba. Csak a középpontja körül, és közben nagyokat sikongat. Nővére még ennyit sem csinált fél éves koráig. Ha nem ért el v.mit, akkor az nem kellett neki.. Lusta egy bébi volt. Most meg alig lehet leállítani, olyan nyüzsi -mint az anyja ;)

Lilkós Niki! Holnap mikor mentek Annusékhoz? vagy merre taliztok? Lehet, hogy oda tudunk ugrani mi is. (Bár, nálam az előre tervezés nehezen szokott sikerülni...)

Kép
szkitty
 
 


Jó reggelt!

Hean, szerintem nm gáz, hogy Áron nem forog! Nem olyan könnyű at a husis testét forgatni! Csani egy ideig "visszafejlődött", amikor rohamosan hízni kezdett. :lol:

Esztó, írtam, hogy Isten éltessen? :oops: Ha nem, akkor isten éltessen sokáig, és remélem Álminak jó éjszakája volt!

Reny boldog névnapot, Csongi boldog hófordulót, meg Áronnak is megelőlegezem holnapra, nehogy elfelejtsem!

Szép napot, puszi mindenkinek.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Lányok, betelt a Picasas kvótám! :lol: Holnapig még fenthagyom a képeket, amit eddig feltöltöttem, de aztán elkezdem letörölni a régebbi talis albumokat. Szóval aki le akar még onnan tölteni, az most tegye, vagy senki többet harmadszor. :D

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Gyöngyi: férfias játékok! :lol: Hát igen, úgy tűnik, CSongornál még nem egyértelmű szexuális orientáció. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Hean! Ne aggódj, tényleg simán ráér még "kicsi" fiad a nagy hancúrozűsokra, ne félj, lesz benne részed! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus: és hogy lehet letölteni eredeti méretben? Ha megnagyítom, akkor nem eredetibe teszi ki. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus, a blogban sem eredeti nagyságban vannak a képek? Én már teljesen bekavarodtam. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt,

Tinu,
szerintem nagyon hasonlítanak a gyerkőcök, a fejformájuk nem, de az arcuk nagyon! Édesek :)
Nagyon röhögtem azon a képen ahol Csongi Marcira mászott, és elkapta a gatyáját :lol:
Csonginak boldog hófordulót.

Szofi,
nem tudom, de koszönöm :)
Álmosnak jó éjszakája volt, nekem kevésbé. Nagyon beteg vagyok, ma megyek dokihoz, mert ez nem állapot , 4 hete...és egyre rosszabb. most azon agyalok, hogy felveszek egy maszkot, nehogy visszafertőzzem Álmost, mert ezt most szerintem tőle kaptam el :?

Tali képek szuperek. Azért az a 4kézlábállás nem volt semmi.

Gyöngyi ,
férfias játékok :D

Reny,
Boldog névnapot!!!
Kép

Netti,
elkezdtem adni a chamomillát, várom a csodát :) Te hányszor adsz Boronak?

szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kérdés:
a tgyás nekem okt 27-ig jár, az utána következőt (gyed?) mikor kell kezdeni elintézni? mostanság már illene?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Évimami Balázskájának is boldog 5.hófordulót!Na meg Csonginak is!
Holnap meg Áronnak is,tuti elfelejteném :oops:

Niki!
Oké!Majd dobj egy útvonalat merre jártok,és akkor hátha tudunk vhol talizni!!!!


Tinu!
Na nem tom...pedig minden engedélyt megadtam a képekre...passz!Olyan sz*rok ezek az oldalak :? Mi az h megtelt a picasa???Behalok....sehol nem lehet több ezer képet tárolni????? 8) :lol: :lol: :lol:

Na majd akkor átdobom Csongi képeit!Meg utána járok ennek a képtárolásnak.....És akkor ma még gyorsban leszedem amiket akartam!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Talis képek nagyon jók,mint mindig! :) Jó kis sminkek készültek.

Hanna sem tud forogni. Kb. 3-szor fordult már át hasról hátra. De ez is már legalább egy hónapja volt.
Hason azért már jobban elvan ,mint régen és a fejét is sokáig képes tartani.
Négykézlábon még nem áll,de nem baj.
Kiváncsi vagyok,mikor fog majd ülni támasztékkal.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Ja Reni boldog névnapot!Remélem nem hagytam ki senkit mostmár....

Eszter!
Én már intéztem a gyedet!Vagyis szóltam h intézzék!Már 2 v 3 hete.Nyugodtan csináld te is,meg szerintem mindenki aki eddig nem tette meg!Én úgy számolom h nem is lesz így kimaradás,és időben fog érkezni...majd meglátjuk :roll: Ugye nekem csak okt.8ig jár,és akkor novemberben csak 8 napit kapnék....reménykedem h a fennmaradó napokra is még novemberben megjön a gyed :)

annus11
 
 


Köszi Annus.
és Te töltöttél ki nyomtatványt, vagy cég csinálja neked?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na Lányok!
Feltettem a blogba az elérhetőségemet. Jó kis szájbarágós, uh aki ezek után eltéved, azt kitagadom! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Esztó, nekem okt. 22-én jár le a tgyás és már kb. 1 hónapja küldték a kitöltendő dokumentumokat, amit a munkatársaim már bevittek az OEP-hez. Tudod, ezeknél semmi nem egyszerű... (azt már meg se kérdezem, hogy miért kell bevinni ugyanoda, ugyanazokat a papírokat, mint a tgyás igénylésénél :?: ) :lol:
Öhm, én nem voltam 7 végén, úgyhogy most kívánok nagyon boldog szülinapot! :oops:

Csonginak boldog hófordulót.

Fogzásra Chamomilla ch30 kell 2-3x 5 dózisban/nap.

Most látom, hogy nálunk a Belvárosi Patikában van megin Neogranormon törlőkendő 249 pénzért. Sztem veszek még 1 kartonnal. :roll:

Még nem érkezett meg ebben a hónapban a tgyás. Nektek? Tényleg Nóri, te ott kint mit kapsz?

Kép

Kép
adraci
 
 


Jo reggelt!
mi meg jartuk budat,votlunk csipojet megnezetni de meg mindig okes,ugyhogy tobbet nem kell menni,csak az apja miatt kellett,mert neki kotott volt! en meg sztkba nem viszem tobbet :)

Eszto, ahogy Adraci irta, 2-3x/5bogyesz/nap :wink:

mindenkinek boldogsagosat! megyek kajat varazsolni ebedre Boronak :arrow:

Netti
Kép
maumau
 
 


Adri,Netti,
köszi.

Adri,
nekem nem küldtek semmit az OEP-től :? most írtam a HR-ünknek, hogy derítsék ki :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Boldog névnapot, Reni!!!

Csonginak és Balázskának meg szép 5. hónapot!

Esztó, tényleg időszerű a doki, gyógyulj meg gyorsan, irgum-burgum! :D
Azt hiszem lassan lehet multivitamint is szedni, felkészülni a télre. Be kell szereznem.

Jövő csütörtök nem jó nekem, megint megyünk csípőellenőrzésre. Dokibácsi nagyon lelkiismeretes, végigköveti a csontmag kialakulását. Aztán utána irány TUV - már ha nem rendel vissza újból! Hallod, Ildi?!

Jönnek ma anyuék megdögönyözni Blankit. Mennem is kell főzni. :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nekem se küldtek semmit,nekem a könyvelő intézte,bár a papírokat én letöltöttem itthon,és egy részét kitöltöttem,a többit intézték.

Adraci!
Nekem 10.e körül szokott jönni a píz!A családi már megjött!
Azért tök jó áron van a popsitörlő...ráfekszem én is a patikákra!Hátha vhol lelek olcsón én is!Vagy esetleg Karcagon van...

annus11
 
 


Tényleg, Balázsnak is boldog hófordulót! :)

Nem lehetne csinálni vmi picasa-s cuccot, ahol meg lehetne tartani Tinu képeit? Tudom, nem egyszerű megint feltölteni, de olyan kár, hogy nem lehet bármikor nézegetni... :(

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ez az oldal is jó képfeltöltésre. Csinálunk egy közös username, password-öt és fel lehet töltögetni. Bár azt nem tudom, hogy mennyi a kvóta itt:
photobucket.com

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na sziasztok!

Sikeresen visszaolvastam az uccsó 12 oldalt! Huhhh! Úgy olvastam volt itt hideg meleg egyaránt!

Csonginak, meg Áronnak, boldog hófordulót!
Reny boldog névnapot!



Kép

Niki, örülök, hogy rendeződtek a dolgok!

Talisoknak, jó talit a következőhöz is! Én is úgy szeretnék...
:cry: na de talán majd egyszer, lehet, hogy a 18. szülinapjukon! :lol:

V jót aludt éjjel, de 9kor felkelt, és 10kor már kéredzkedett vissza, azóta is szundít! Még ő sem forog, meg 4kézláb sincs, kitekeredés, az van!! Utána meg visítás, mert gondol onnan nem tud mit kezdeni magával!

Én még mindig a családi pótlékkal szenyózom, az istennek nem akaják utalni, meg ilyen papír, meg olyan fecni, mert Apa az Eu. valamelyik tagállamában dolgozik! De könyörgöm, nekem otthon van munkahelyem, bejelentett lakcímem, mindenem! A gyerek is biztosítva van, úgy ahogy mi is! Nem értem! :evil:

Kv. mert összeesek! Pedig jót aludtam, csak keveset! :arrow:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hát ez a 249- elég barátinak hangzik! Nem is értem, hogy hogyan! :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus, nekem sem jönnek le a képek eredeti, csak kicsike méretben. A Tinué okésak! Mit csináljak?
Figyelj, ha gondolod, veszek neked szívesen popsitörlőt, gondolom nem azonnal kell, majd Andris elviszi.

A családi pótlék már nekem is megérkezett pénteken, de a tgyás 3-án szokott megjelenni a számlámon és még semmi. :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Reni
Boldog névnapot!!!

Megjártuk a védőnőt 67 cm és 7620 g Kolos. :-)

Teljes izgalimban vagyok, írt egy csávó a hírdetésünkre, megnézné a kérót. :D
Még irodával nem szerződtünk, ezért örülök, h vki megnézi. Persze ez még semmit sem jelent...
pumuklii
 
 


Sziasztok,

Jó, hogy mondjátok a TGYÁS-t, GYED-etmert akkor a diékhitel központnál is intéznem kell megint... Meg lejár a jogsim, azt is intéznem kell. Már kilenc éves :shock:
Vendég
 


Nóri!
Nem járnátok jobban, ha kint vennétek igénybe a családi pótlékot??? Ott azért többet adnak, és ha házasok vagytok, és Apa nevén van a gyerek,akkor azt ő ott kint megigényelheti, és levan a gond!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Esztó-mniki: hogyan raktátok fel ezeket a mozgó cuccokat? Az én kis virágos macikám mé' nem lóbájjjjja a gazt? :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hűdehelyesen írtam :lol: Pedig már két kávé bennem van :shock:
Vendég
 


Reni, boldog névnapot!
Vendég
 


Ja, és Zsófinak rémálmai vannak :shock: Arra ébredtem, hogy valaki üti a radiátor csövet. Zsófi közben kiabált, hogy anya, apa. Átmentem, négykézláb aludt, a feje a radiátornál volt, hintázott, és kiabált sírós hangon, hogy Apa, hintázzunk! Anya hintázzunk!Aztán nagy nehezen megnyugtattam, nagyon dobogott a kis szíve, nagyon lassan nyugodott meg. Aztán öt fele megint felébredt, átvittem közénk. Aztán egyszer arra ébredtünk, hogy zihál, egyszer meg arra, hogy sírós hangon mondja, hogy bocsánat Apa. Na ez mi lehet? :?
Vendég
 


Sziasztok!
Reni boldog névnapot!
Csonginak boldog hófordulót!
Még nem tudtam visszaolvasni,képeket sem néztem. :oops:
Tegnap délután elmentünk Ladányba vásárolni.Grétinek cipőt,Hannának pelust,kaját.Aztán tesómékhoz felmentünk,meghívtak kajálni!Nagyon jól elvoltunk!!!!A két picit kényeztették,meg minket is!Majd este a fél 8as busszal jöttünk csak.Hanna jól viselte az utat,megyünk máskor is!
Anya ma hívott,h van egy csaj,tiszta márkás jó holmikat ad el a lányáról.Hannira valók,anya vett egy pár dolgot,hétvégén elmegyünk hozzá.Ezek a dolgok most olyan jól estek!!!
Pelust is sikerült extra olcsón,a dm-es baby lovet 30ft/db áron!!!
Meg van nekik natúr köles pépjük,ahhoz kell gyümit tenni!!!!Isteni,Hanna megevett 180gr-ot belőle!100ml vízhez csak 2 kanállal kell,kiadósabb mint a tejpép!Na meg totál bio.Van már dm-es babakaja is,nagyon gusztik és biok!Most úgy örülök ezeknek is!Meg vettem sima rizspépet is,szintén baby love.És 549ft csak!!!Totál bejött nekem!
Majd a rucikról hozok képet,na meg majd csak sikerül már a lányokról is!
Csak annyi dolgom van.
Ma délben kóstoljuk elöször a husis ételeket!Kivi vok nagyon.
Hanna nagyon nyafis eddig aludt magától most meg fél órát ordít elalvás előtt.Nem tom mi a baj!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jaj, már én is úgy mennék egy talira.. holnap nekünk nem jó, más fórumról jönnek hozzánk :wink: De most már mi is szertenénk menni! Pumukli, meddig is vagytok Pesten? Csak a pólus miatt kérdezem.
Vendég
 


trixi-a nagy igazság az, hogy amióta megszületett V, azóta kapunk 1050 koronát minden hónapban, de állítólag ez nem családi pótlék, azt otthon kell igényelni! Fogalmunk sincs, most beküldtem még egy papírt, majd látjuk mit kifogásolnak, egy biztos, értelmetlen volt nagyon, amit tudtam kitöltöttem, de szívem szerint a nyakuk köré tekerném jó szorosra, mert nem értettem szinte egyik kérdést sem tisztán, pedig még nem is ittam! :lol: Arról nem beszélve, hogy miért azt kérdezi, hogy voltunk-e biztosítva otthon, mikor még vagyunk! Apának is fizetjük ugyanúgy a TB-t, emg mindent! Szóval a múlt idő nem helyes! Na mind1, csak felhergelem magam! :evil:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Panndi
okt 23-án költözünk
pumuklii
 
 


eszter: Szerintem mostmár kezd el intézni a gyedet annak érdekében, hogy ne szakadjon meg a folyósítás. Nekem szept 30-ig járt, de már augusztus elején beküldtem a papírt. Még szerencse, mert kértek plusz iratokat és így beleférünk az időbe
Az igénylés mellé mindenképp csatolni kell az MNYP tagsági okirat és a baba születési anyakönyvi kivonatának másolatát!
Az, hogy miért kell újra, ugyanazokat az iratokat, ugyanoda beküldeni... na az egy örök titok marad előttem!


annus: Picassa 1GB-ig ingyenes, aztán lehet bővíteni 10 Gb (kb évi 4000 Ft). Szerintem megéri beruházni, mert 10 GB azért már nem kevés...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Altat az anyatej! - jesszsusom mit ki nem találnak! Akkor az éngyerököm mitől alszik oylan jót? Ő pedig már sajnos régen nem kap!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


http://liberoklub.hu/
Akit érdekel libero akciós kupon!Csak ki kell nyomtatni és tescoba be!

Na a miklósi patikában is 300 a popsitörlő...errefelé nem láttam sehol! :roll: Áh Adri,nehogy már Debrecenből hozassak popsitörlőt!Csak tényleg milyen jó kis akció ez!!!Itt is lehetne!Amúgy ebből simán szakíthatnál kis lóvét!Ha 405ér adod,itt már az is olcsónak számít! :wink: :lol: :lol: De azért köszi!
El tudom képzelni ahogy a férjed telerakja a kocsit popsitörlővel,mi meg mint vmi nagyker szétosztjuk egymás közt :lol: :lol:

Na képekkel kezdeni kell vmit az bizti...nem állapot ez 8) :lol:

Dóri!
Nézegetni az enyémen lehet,csak leszedni teljes nagyságban azt nem... :twisted:

Huu,ez a rémálom nagyon durva!!!! :shock:

Őőőőő,mindjárt jövök!Csak Izának ma alvós napja van,szóval gyorsan csinálom közben az én dolgaimat!

annus11
 
 


Jaj, megijesztettetek. Nekem is intézkednem kell akkor... Na, próbálok tudakozódni...

Panndi, nem tudom, mi lehetett ez!!! Samu nem csinált még sosem ilyesmit... Remélem, csak egyszeri volt nálatok is!!! Nem evett vmi nehezet este?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát most hogy mondod, főtt ételt evett vacsira, pedig hideget szokott :roll: Lehet, hogy ez volt a baj.
Vendég
 


Vilike legújabb barátja Jakab! 3 napja ez az első dolog amit Anya pusziján kívül "kér"! Addig nem nyugszik amíg meg nem kapja! :lol: Édes! ....és akkor KÉÉÉÉPPPP!!!

Kép Vilike és a nagy "szerelem" Jakabbal :)[/quote]

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!

Azért szarakodnak, mert a törvény szerint a családi pótlékot a tartózkodási helyetek szerinti ország adja. Ha ott éltek,és ott van bejelentett munka, akkor onnan kapjátok, itthonról nem lehet!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


nagyon édes Vilike és Jakab!!!!!

annus11
 
 


Panndi, a múltkor láttam egy kísérletet. A lefekvés előtti ételfogyasztást vizsgálták. Rémálmokat nem idéz elő a közvetlen alvás előtti kaja, csak sokkal nyugtalanabb alvást (gyakoribb ébredés, forgolódás, kialvatlanság), mint a lefekvés előtt 2-3 órával elfogyasztott vacsora. :roll:

Reni, boldog névnapot!

Kép

Kép
adraci
 
 


huuu Panndi, ez nem hangzott vmi jol :shock:
szegeny Zsofii :? Emlekszik ra amugy??

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus! Tudsz nekem segíteni? A múltkor lementettem -ill. csak azt hittem- egy csomó képet a blogból, amin Bogyó van rajta. Most meg akartam nyitni -és nincs egy sem meg!! Ez hogyan lehet?!? Segítség!!!!

Kép
szkitty
 
 


Panndi! Nálunk akkor volt ilyen, ha nagyon sűrű volt az este. Sok inger érte, és nem tudta feldolgozni. Kinövik.. :)

Kép
szkitty
 
 


Vilike és Jakab!!! :lol:

Zsófi szegény...

Ebéd elindult az útján: baconos-mustáros csirkemell, fűszeres tepsis krumpli, meg egy kis párolt káposzta. Nem volt kedvem szarakodni nagyon.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok.Betegeknek gyors javulást, hófordulósoknak, névnaposnak sok boldogságot!

Netti, sztem tegnap Annus azzal értett együtt, hogy jó, hogy vannak újra évszakok, mert eddig forróság után tökhideg... :wink:

Panndi, te ismered a lányod, én csak azt linkelem be, ami elsőre az eszembe jutott...Nem azért, mert biztos ez volt, csak olvasgasd el.

http://www.drdiag.hu/kereso/diagnosztik ... -nocturnus

Kép
Kép
zili
 
 


Kitty!
Fenn vannak pedig!!!Nyomj rá oldalt a babatalik címkére,és jó sokat lefelé kell menni!Amúgy szept.24én került fel,így is megtalálhatod!És alul meg régebbi bejegyzéseknél tudsz "lapozni" :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?