Új privát üzeneted érkezett!

Oké!Te közel laksz(aránylag), mindjárt kocsiba pattanok és beviszem neked!

Nem szülünk egyszerre? Akkor egy szobába is lehetnénk :) :wink:
Vendég
 


Úúú, de jó lenne! Ellennénk asszem :D húzz bele egy kicsit :P
Vendég
 


Screen :)
22.30-ra :?:
mi van nála teltház, hogy éjjel rendel?
kíváncsi vagyok mit mond ....
egyébként az én dokinőm azt mondta szerdán majd jó alaposan megvizsgálja a méhszájat, az szokott használni indulás ügyben ...
lehet Nektek is azt kellene.

Sztercsi :)
azért Nektek még egy hét simán jó lenne --- úgyhogy csak várjál még :)
nem mellesleg ha Te is megszülsz Screen előtt tuti eret vág magán ...

Eszti :)
na én ettől sem lettem nyugodtabb amit Sztercsi írt.
Honnan a nyavajából veszik észre?? :?: nem nézik már UH-n.

Benyomtam egy kakaós csigát meg egy virslis croassant ... és mostantól DIÉTÁZOM. Tényleg!!!!
Elég volt, nem bírom már nézni a zsírdisznó fejemet ...
Majd jól fogyok én is mint Gnemoni :lol:

Anyabébi :) -- merre vagy? elvette a szavadat a kolbász?

R

Kép
zsrit
 
 

 
 

Szia Eszti.Már azt hittem szülni mentél.
A sex téma nagyon tetszett.
Kép
Keresztlányom Nekem is nagyon hiányzik pedig Ő már 9-mult.Nyáron mikor itt volt nálunk 1 hétig és ment haza még el is bőgtem magam.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, nem sajnos :? de jó volt, reggel Roli már a kádban volt, amikor kikecmeregtem az ágyból és mentem pisilni, de útközben már letoltam a bugyimat és úgy léptem be, erre Ő: mi van, szülsz? :shock: úgy elkezdtem röhögni :lol:

Rita, szerintem nem látják, én is úgy tudom, hogy ha nagyon nem akar jönni, akkor kezdenek gyanakodni, hogy rá van tekeredve a köldökzsinór és húzza vissza, hiába nyom az anyuka :roll: én ezért parázom :shock:
Vendég
 


Kicsike :)

tudom hogy nyilvános, de ne aggódj nem hiszem hogy valaki a problémáinkkal bármi okosat tudna kezdeni ...
én is leírom itt a parákat meg mindent, mert nem érdekel ha elolvassák, legyenek boldogok vele.
De lehet hogy nálad tényleg olyan ami nem fér ide ... akkor megértem :)
remélem hamarosan rendeződik!!!!
egyébként meg már tegnap fixáltuk ez nem olyan topic ahol kötelező jófejnek és jókedvűnek lenni, szóval tessék csak jönni, panaszkodni ha jólesik :lol:

Kép
zsrit
 
 


Holnapután megyek az első CTG-re kiváncsi vagyok mit mondanak,és megnézem a szülőszobát is.
A szüléstől nem félek,inkább az első találkozástól vagyok izgatott.
Vajon jó anya leszek? Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nemááá' hogy diétázzá!!! Ketten maradunk Anyabebivel zabálós szakasz??? Az nem lehetséges!!!
Én mára is tervezek egy ilyet:
Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


zsrit,

ettől félek, h úgy megnézi a méhszájat, h csillagokat fogok látni..
de nyilván ez lesz...
a szülésznő mindig olyan óvatosan nézi :roll:

ezt a köldökzsinórost én sem vágom... nekem a dokim azt mondta, hogy nagyon sok esetben van a nyak köré tekeredve, de ez általában nem okoz problémát.. :roll:

Kép
screen
 
 


mrsparis írta:Rita, szerintem nem látják, én is úgy tudom, hogy ha nagyon nem akar jönni, akkor kezdenek gyanakodni, hogy rá van tekeredve a köldökzsinór és húzza vissza, hiába nyom az anyuka :roll: én ezért parázom :shock:


na EZ nagyon szarul hangzik!!!
komolyan néha kezdem azt hinni hogy egy állat voltam amikor kardoskodtam a természetes szülés mellett - nekem alapból császár lett volna, ezért váltottam 2x dokit, hogy valaki ne akarjon császározni.
De ilyenkor elbizonytalanodom hogy jó ötlet volt-e.

Kép
zsrit
 
 


mrsparis írta:Nemááá' hogy diétázzá!!! Ketten maradunk Anyabebivel zabálós szakasz??? Az nem lehetséges!!!
Én mára is tervezek egy ilyet:
Kép :lol: :lol: :lol:


IGEN!! nincsen mese többet ... elegem van magamból és a zabálástól nagyra nőtt fejemből - a henteskarról nem is szólok :lol: :lol:

De persze mást NEM bíztatok erre, úgyhogy tubicáim eszegessetek csak amennyi jólesik :lol: :lol: - hadd nőjenek azok a babák :lol:

Kép
zsrit
 
 


Ne aggódj, minden rendben lesz és soha nem fogod elfelejteni a szülésedet, olyan élmény lesz (persze rögtön utána nem így fogod gondolni :roll: ) és császárod már úgyis volt, most legyen természetes!
Vendég
 


henteskar nekem is befigyel :lol: :lol: :lol: mit akarsz tök szexi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


kicsike1 írta:Vajon jó anya leszek? Kép


Kicsike!!!!!!!!!!!!!!
ezt már tudod megbeszéltük, minden babának a saját anyja a lehető legeslegjobb --- már csak annál az egyszerű oknál fogva hogy nincs is más választása (sem összehasonlítási alapja) szóval NO PARA!!

Screen :)

Nekem múltkor már így vizsgált, hát fájt azt nem mondom de azért bele nem haltam, viszont így már 3111 a méhszájam :)
utána mondjuk egy órát totyogtam mint a kotlóstyúk :shock:

Kép
zsrit
 
 


Screen ez a 22:30nagyon durva azért :roll: nem akadtál ki?!
Vendég
 


Én remélem -ha addig nem szülök- csütörtökön úgy megvizsgálnak, hogy bentfognak a kórházban :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Te Eszti :lol: nekem minden eszembe jut magamról csak a szexi nem :lol: :lol:
de mindjárt megnézem alaposabban hátha csak én nem vettem észre 8)

Kép
zsrit
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Őzi és Peti-baba - nagy-nagy ölelés nektek! 59 cm? Szép szál legény :wink:

Moncsi - Alex gyönyörűséges a rengeteg sötét hajával

Cosmic - akkor a te urad is jó kiszámíthatóan dolgozik...tök jó, hogy hozzájuk kell igazodjunk még a szülés időpontjában is :?
Engem azzal vígasztalt a szülésznő tegnap, hogy legtöbbször a fájások éjjel vagy hajnalban indulnak be...akkor még nekem is jó esélyem van, hogy a férjemet itthon találjam :roll:

Zanikó, a mellbimbót edzeni kell (a hogyan-t a fantáziádra bízom :wink: ) és már most kenheted a mellbimbó krémmel, hogy nehogy ne bírja a strapát :roll: (copyright by védőnő)

Tilli - köszi a táblafrissítést. Moncsi elégedett lehet a helyettesítésével :wink: A hülyenő sztori nagyon jó...Tőlem tegnap a terhesgondozáson kérdezte meg egy csaj, hogy én is AFP-re jöttem?...Nem akarom bántani, lehet, hogy csak zavarában kérdezte :roll:

Szisz, jövő pénteket nézted ki :shock: Akkor én se várok még 3 hetet! Én mondjuk az október 22-23-at szugerálom Kristófba :roll:

Eszti - pizsiparti hajrá :wink: :wink: :wink:

Végre aludtunk este 10-től reggel 7ig két pisijárattal. Ez egész jó arány önmagunkhoz képest :roll:
Ma jön a fittness-guru barátnőm ebédre, de szerintem ha feltálalom neki a menüt és meglátja a fenekem méretét, rosszul lesz :D Tejszínes - bacon-ös - cukkinis tészta lesz almáspitével :wink:

Pusz.

Kép
kkia
 
 


Tejszínes - bacon-ös - cukkinis tészta - bocs, a csirkemell kimaradt a felsorolásból.

Kép
kkia
 
 


Rita, nekem sem :roll: én mondom is mindig, hogy így nem az igazi, de Rolim mindig mondja, hogy hát...a "dolog" mást mutat :D és TÉNYLEG :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kkia, kaja :shock: :shock: :shock: küldhetnél egy adagot mindenből :D almáspiteeeeeeeeeeeeeeeeeee
Vendég
 


Anyukám is nemrég hívott, fel van háborodva, hogy miért nem akar kijönni az unokája :D :D :D
Vendég
 


Eszti - almáspite kb. 1 óra múlva indul :wink:
Anyukád jó fej :lol:

Kép
kkia
 
 


Kkia, minden nap kétszer hív, egyszer reggel, egyszer délután vagy este, hogy nem szülök-e még és minden nap kikérdez, hogy hol, milyen fájásaim vannak és minden nap elmondja, hogy na majd ma éjszaka, mert ez már bizony AZ :D :D :D és minden alkalommal úgy tesszük le a telefont, hogy hívjatok ám, ha menni kell, nem mintha nem Ők lennének az elsők, akiket hívunk...ma reggel már úgy vettem fel a telefont, hogy "nem szülök" :D :D :D
Vendég
 


Háát nem tudom az én uram sem panaszkodik, sőőőt ... DE nem hiszek neki :lol:

na léptem ügyeket intézni délután jövök - addig sem eszem!!:) juhejj :lol:

Kép
zsrit
 
 


Eszti :D :D :D Anyu is bepróbálkozott a napi két telefonnal már, pedig mi még hol vagyunk a szüléstől...Ja és vásárol is...és szerintem csak a negyedét meséli el annak, amit már össze vásárolt babcinak...De nem akarom bántani szegénykémet, legalább lefoglalja magát így a mama halála után :(
És tudod mi a vicces? Hogy apám is hasonlóan szentimentális lett, pedig ő aztán olyan kemény pasi... :roll: Aztán most meg egyfolytában a pocakomat simizi...

Mi stikában tervezzük az elindulást, senkinek nem fogunk szólni, csak ha már kibújt Kristóf :wink:

Kép
kkia
 
 


JAJJJJJJ! Most hívott a védőnő, hogy 10 perc múlva idebringázhat-e :roll: :roll: :roll: Megyek, eltűntetem a vasalnivalót gyorsan!

Kép
kkia
 
 


Én mindenképp szólok, 100 km azért 100 km és hadd jöjjenek, én örülök Nekik! Alig várják már ezt a babát!!!

Védőnő jó fej, jó, hogy nem akkor szól, amikor már ott van :roll:

Én megyek fürcsizni, aztán boltolni, aztán pihizek még egy kicsit, hogy legyen energiám délután takarítani...
Vendég
 


Sziasztok!

Én is maradok még az összevisszazabálósoknál. :D És nekem is henteskarom van, és disznóseggem és elefántlábam. Naés. Apus még nem tiltakozott. :D Még.....

kkia: na ez az amitől kiborulok.. Miért 10 percel előtte szól???? Ilyenkor lerázom, hogy mindjárt indulok itthonról.. :oops: 8) Nem szeretem a váratlan vendégeket. Nekem rá kell készülni lelkileg.

Na megyek hajtogatni, mert nem hajtogatódnak ezek a fránya ruhák maguktól.. :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Kkia!
Védőnő..... :? :x :x Kicsit hamarabb nem tudott volna szólni :?: :?: :?:
A mai ebédből én is kérnék! :oops: Úgy mindenből! :oops: :lol:
Hú,már éhes is vagyok! :oops: :oops:
Szóval Ti is sunyik lesztek! :wink: Barinőmék is úgy csinálták,hogy senkinek se szóltak,hogy mennek szülni,csak mikor már megvolt a kislánya. :) :) :wink:

Eszti!
Anyukák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tőlem minden nap azt kérdezi,hogy mocorog e?Már mé ne mocorogna! :roll: Néha kiakaszt ezzel! :? :roll:
Most readásul annyira beindult,mióta leültem a géphez! :lol: :lol:
Ha megvetted a chips-et megyek Hozzád nassolni! :P :P :lol: :wink:

Sztercsi!
Jah,már értem!Apa elfoglalja a gépet! :? Van mikor én is csak stikában netezek! :oops: :oops:
Naon szép a kutyid!Én is szavaztam,remélem jó helyezése lesz! :wink:

Zsrit!
Kaja visszafogás :?: :?: :?: :?: :?: No,ne már!!!!!! :roll: :roll:
Így a végén :?: :?: :?:

Kicsike!
Mindannyian jó anyák leszünk!No para! :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na,megjövök,erre mindenki eltűnik! Kép
Anyabébi feeleng-em van! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


No, védőnőn túlvagyunk...igyekeztem a szimpatikus arcomat mutatni :evil:

Első kérdés: "ez az óriás kutya hogy fog megférni a gyerek mellett?" - pedig Zeuszka a leg-gyerekbarátabb kutya a világon. Csak a hülye néniket nem szereti :P

Második kérdés: levegye-e a cipőjét...mármint a lakásban. Naná vazzze, a felmosás nekem egy félnapos program. Én még a szobai papucsomból is kilépek, ha bemegyek a babaszobába...

Harmadik kérdés: honnan van a kiságy...mert aaaaaannnyira cuki...

Tovább nem sorolom, pedig volt még pár gyöngyszem...ja, azon egy kicsit kiakadt, hogy nem az itteni gyerekorvoshoz viszem babcit majd...mindjárt bele is kötött az újszülött gyógyszer receptekbe, amiket kiírt a doktornéni...pl a Vigantol-t eü térítésre kellett volna írni, úgy 100 Ft-tal olcsóbb...

Na megyek most már főzni, mert nem tudok nektek küldeni ebédre :wink:

Kép
kkia
 
 


Szisz,

én vagyok.
Én anyukám detto: mocorog-e???
Igen mocorog. Egyébként meg ma nem túlságosan aktív :shock:
de azért mocorog, azt érzem.

Na megyek, összekalapálom magam.
Elmegyek a belvárosba sétálni és lehet, h valahol meglepem magam egy ebéddel, bár sajtos-tejfölös karfiolt terveztem csinálni...

Eszti, 22.30-on dehogynem akadtam ki. De ezt már egyszer írtam, pont akkor, amikor kiakadtam rajta :lol: :lol:

Zsrit,
nekem még sosem mondtak számot a méhszájra vonatkozóan, le sem írtak.
Csak folyton azt, h zárt.
Szerintem örülj neki, h a természetes szülés mellett döntöttél. És bízz abban, h tutira észreveszik, ha valami gáz van. De gáz nem lesz. :wink:

Kép
screen
 
 


Zsrit, a prüszkölést még úgy tudnám leírni, hogy berregsz, mint amikor egy autó motorjának a hangját utánzod. Ez valahogy gyengíti a fáját, így nem olyan erős a tolási inger. Én eleinte önkéntelenül is csináltam, majd szándékosan.

Sírás: a terhesség alatt nálam talán egyszer-kétszer tört el a mécses, de most… Tegnap már attól sírtam, hogy a kedvesem hangosabban szólt vissza (leégett a melegszendó, mert senki sem figyelt). Hülye hormonok! Kép

Kicsike, a reggeliről lemaradtam, de mi lesz az ebéd? Kép
Jaj, jön a „jó-anya-leszek” para? Nyugi van, a babának csak annyi kell, hogy szeresd, etesd! És ő boldog! A többi jön magától. Én sosem készültem az anyaságra, ez a kifejezés most is furcsa nekem. „Csak” van egy babám. Kép


MrsParis, a pizsiparty akkor indíthatja be a szülést, ha a méhszáj már „érett”. Hogy ez mit a jelent az nem tudom…

Hűha Screen, akkor most már tényleg nincs sok hátra neked! Kép Remélem gyors lesz. Majd küldjél MMS-t, amikor már képes vagy rá!

Kkia, apukád nagyon aranyos. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Anyám szabályosan megzsarolt. Kép
Jó volna ha nem kéne még főznöm is, de csak úgy hajlandó, ha idejön. Hiába mondom, hogy jobban érzem magam egyedül és csak zavarna. Mert neki otthon nagyon macerás főznie... Jó duma... De ő ajánlotta fel, hogy főz... Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


hello Csibe,

és akkor miben maradtatok Anyával?
Jön és főz? Vagy főz és jön? :lol: :lol:

Úúúúúú, én már látom, h nálunk ebből lesz a balhé. :roll:

Kép
screen
 
 


Még semmi, azt mondtam neki, hogy este megbeszélem a Tomival.
Két lehetőségem van, hogy idegösszeomlás nélkül megússzam.
Vagy nem jön és megoldom magam a főzést. De akkor egy tokányt főzők egész nap.
Vagy akkor jön, amikor a Tomi anyukája is. Ők szépen lefoglalják majd egymást és a Tomi is, én is kibírjuk. Mivel én az ő anyukájával jól el vagyok, de a Tomi pont úgy van vele, mint én az enyémmel.
No, ezt kell majd este megbeszélni...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok Lányok,

köszi a drukkokat, nem szülünk, éjjel 2-kor teljesen leálltak a fájások. Volt egy félóra fél11-11-ig, 10 percenként egyperces fájásokat produkáltam. Tanácsotokra vettem egy forró zuhanyt, és tényleg , ritkított a dolgon és le is állt később, szóval vaklárma volt. Szerintem csak lefelé igyekszik a kisfickó... Most nagyon örülök, mert jól vagyunk, csend van, szinte alig keményedek :D

Paris, nekem is megfordult a fejemben, hátha szülsz! (ezt most nem idegesítésképp). Amúgy ha a szex indít görcsöket, az utána kb. 1 órán belül jelentkezik (mi 30. héten így jártunk, tudom). Azért ne adjátok fel !!! :D :D :D

Tegnap minenkinek olyan sírós napja volt?!? Pedig ma van a nemzeti gyásznap!

Ja, és örüljetek annak, ha anyukátok aktív és gyakran jelentkezik és segít. Az enyém múlt hét hétfő óta fel sem hívott (akkor is én hívtam).Pedig első unoka lesz! Az egész csak azért nem visel meg (olyan nagyon), mert áldott jó anyósom van, aki második anyukám... ilyen is van!

Majd még benézek ma
pusz
cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Én is vagyok most már, csak fürödtem, mosogattam, lementem a boltba, levittem a szemetet, megcsináltam a mai első málnalevelet.

Én asszem 34 hetes terhes voltam, amikor felfáztam és bent voltam a kórházban (Debrecen előtt volt) és akkor már 2000-res volt a méhszájam, tehát teljesen zárt, de megrövidült. Azt hiszem az jelenti az érést, hogy folyamatosan rövidül vagy mi...

Milyen más az élet, amikor az ember aludt éjszaka :D és ha még chips meg csoki is van :D meg ma éppen narancsos Apenta :D

Screen, emlékszem ám, hogy írtad már, de most jutott el az agyamig a 22:30. Én akkor már nemhogy nem megyek sehova, de alvósban pihegek az ágyban...

Én gyerekem sem túl aktív ma, csak úgy kotorászik néha...férjem ráállt teljesen a ma éjszakai szülésre :D

Kkia, védőnő :roll:
Vendég
 


Szia Cosmic!!!

Én anyum ma bejelentette, hogy elkezd főzni a Rolira, legyen kajája, míg kórházban vagyok, lefagyasztja a cuccost, úgy hozza hűtőládában. Olyan ééédes, imádom!!!
Vendég
 


Biztos jó, ha segít a nagymami, de ha olyan mint az enyém... Kétszer is átgondolnád.
Csütörtök a kórházban, egy nappal a szülés után, én hulla fáradtan, mert az este még macerás volt, sok baba sírt, néha az enyém is. Most nyugi van, pihenhetnék. De NEM!!! 1-kor jön anyám és ott lábatlankodik este 7-ig!!! Dumál, kérdez (hülyeségeket), hoz egy csomó olyan kaját, amit azonnal meg kéne enni, de nincs rá étvágyam, de akkor is egyem meg, mert megromlik (mi a pics vagyok én, konyhamalac???). Jön a Tomi, nem lehetünk csak együtt, mert folyton ott ücsörög mellettünk, mint valami társalkodónő anno.
Szombati szitu: végre hazamehetünk a kórházból, ez olyan intim dolog, apuka, anyuka, babácska. Közös öröm, lehet hogy irigy vagyok, de hármasban akartuk megélni.
Erre reggel fél 8-kor hívatlanul beállít anyu! És még csoda, hogy magas vérnyomást mérnek nálam? Neeeeeeehogymár ő ebből kimaradjon... Mert wazze ott kell ám lennie...

Megjegyzem, nem azt akartuk hogy egyáltalán ne látogasson meg. Meg volt beszélve, hogy a Tomi mikor megy el érte, elhozza és haza is viszi!!!

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kicsike, Neked akartam még írni, hogy ha attól megkönnyebbülnél, írd meg nyugodtan priviben a bánatodat, szívesen "meghallgatlak". Nekem is van olyanom, amit a topic nyíltsága miatt nem írok le, ugyan leszarom, mint Rita, ha valaki ezen élvezkedik, de mivel ez családi ügy és nem akarok mást szarba hozni... így marad ahol van :roll:
Vendég
 


Csibe, tök megértelek. Én a kórházban mindenkit szívesen látok, mert a férjem 6-ig dolgozik és csak utána tud jönni, ráadásul akkor már nincs is látogatás :roll: de ahhoz én is ragaszkodtam, hogy a hazamenős napon SENKI be ne tegye a lábát, mert valóban, ez olyan intim és dehogy vagy irígy, Ti már egy külön család vagytok, mama még látja eleget az unokáját, de azok a pillanatok csak a Tietek és kész, én is így gondolom.

Nekem az a bajom, hogy anyósom a szüleimmel akar jönni (és akkor valószínűleg sógorom is jön)-mert neki nincs jogsija, apósommal meg épp szarság van, úgyhogy ő valószínűleg nem is jön megnézni az unokáját. Na már most én inkább arra vágynék, hogy nayukámékkal külön találkozzak a kórházban, mert ez is olyan intim, csak én meg a szüleim, meg az unokájuk...de ha már anyósomék is odatömörülnek nekem, mindenki ott ajnározza a gyereket meg engem, mondja a hülyeségeit...de most hogy mondhatnám nekik, hogy üljenek fel a buszra, aztán jöjjenek külön, ha már egyszer anyáék jönnek és el tudják őket hozni??? Abban reménykedem, hogy valami közbejön és mégis külön kell jönnie...
Vendég
 


Pattogókám, de jó, hogy Te is maradsz zabálni, egy hű társunkat elveszítettük, de nem adjuk fel. Én most csokizom, chipszezem felváltva :D Anyabebi???
Vendég
 


MrsParis, nem egyszerű dolog. Nem érzik, hogy ez elsősorban rólatok kell hogy szóljon, tökre önzők tudnak lenni, ott kell tömörülni az első sorokban.
Remélem valahogy majd megoldjátok...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Anyósom amúgy is egy rohadt önző perszóna, nem igazán bírom sajnos :roll: az elején még arról volt szó, hogy bejön majd a kórházba is, meg majd ha otthon leszünk akkor is meglátogat minket, most meg már anyámékhoz akar csapódni, hogy spóroljon meg ne kelljen buszozni :roll: és meg sem kérdezi, hogy NEKEM hogy lenne jó, mert akkor simán megmondanám, hogy NE aznap jöjjön a kórházba, amikor anyáék, mert így akkor minden napra "be van osztva" valaki és nekem úgy jobb. De leszarja úgyis, meg még odahozza majd a sógoromat is, mintha abban az állapotban pont pasik előtt akarnék mutatkozni :roll: mondjuk van bajuk most elég és ezt is megértem valahol, de én akkor is SZÜLNI FOGOK és igenis megilletnének bizonyos előjogok ezzel...úgy érzem.
Vendég
 


Tényleg Csibe, Ti már családi pótlékot, anyaságit, GYED-et elkezdtétek intézni???
Vendég
 


A párod hogy látja a dolgot? Mert itt csak az segít ha közösen összefogtok és kitaláltok valamit, hogy ne jöjjenek be. Pl. influenza-járvány miatt tilos látogatni, vagy ilyesmi.
Aztán ha kiderül, hogy még sem volt így, rosszabb már nem lesz a kapcsolatotok...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Itt vagyok már na!

Icipicit visszadőltem reggel, fél 12-ig :oops: .
Nem kellett vinnem a csibim a suliba, mert Robim elvitte , hála neki Kép
Aztán kipuceváltam a fritőzt, beraktam egy adag mosást, főztem ki magamnak tésztát a pörihez, ettem, most meg erőt gyűjtök, hogy lemenjek a boltba, mert elért engem is az almássüti láz :lol:

Köldökzsinór: énszerintem csesznek észrevenni. Barninak is 2x volt a NYAKÁRA tekeredve :shock: , ráadásul hátsó koponyatartás, tehát halmozott a csöppöm :)
Chardonnay: akkor pakk ügyben megnyugodtam, gondoltam mi a picsának gyűrödjön a bőröndben, majd erőt veszek a jövő héten. A védőnő úgyis megmondta, hogy a héten tuti nem szülök :).
A babaruhára gyúrjál rá vazzeg, mit vesz fel az a szegény gyerek? :lol:
Sztercsi: Üdvözöllek a középhaladók táborában :)
Eszti: az ikrek tök édik, annyira jó velük telefonálni. Én annyit tudok röhögni a pici gyerekeken, olyan jókat szólnak :)
Almássüti nálam is lesz :lol: 8) :roll: :wink:
Ja és rám számíthatsz, továbbra sem vagyok hajlandó elhagyni a zabálók táborát!
Zsrit: itt vagyok, na! Henteskar ez már szerintem a korral is jár, de múltkor reszeltem az almát és itt lifegett a bűrke, hát majd beszartam a röhögéstől és ez már csak rosszabb lesz :)
Az én párom szereti, hogy ilyen kis tohonya nagyseggű lettem, de azt mondja azért az sem lesz baj ha már lefogyok, de így is szeret :)
kKIA: nem tudom a védőnőd hány gyereket szült, de a mellbimbó edzésről sok fogalma nem lehet. Eleve nem szabad macerálni mert beindíthatja a szülést ha dörzsölgeted, a krém meg max a sebekre jó. Tudom ám mert én edzettem az előzőnél aztán olyan sebes mer vérhólyagos lett, hogy csak néztem. :shock: 3 hét alatt edződött meg és a szoptatástól nem a krémtől. Én nem hajlok a bimbóvédőre, de ha újra elkezd sebesedni tuti, hogy fogok venni, mert a veríték patakokban folyott rólam amíg a gyereket megszoptattam :cry: :shock: :oops:

Ez a homeobogyó a Pulsatilla remélem használ a gyerek megforulására, mert tegnap óta amióta elkezdtem szedni annyit mocorog és olyan nagyokat és egyfolytában érzem , hogy próbálkozik! Hinni kell ez a lényeg!
anyabebi
 
 


Anyabebi, én is szétröhögöm magam néha olyanokat dumálnak, főleg Dorka. Van, hogy verset mond a telefonba :D ami így hangzik: Kisbence...bebúúúúújt...kemence...piszkos lett...megverte...anyukááááája :lol: :lol: :lol: meg néha azt mondja, hogy nénje verte meg :lol: :lol: :lol: aztán mondja, hogy "kés, villa, olló nem gyerek!!!"-halál komolyan, az ember meg ne röhögjön :lol: férjemnek olyan átéléssel mondja, hogy LOLAND meg kell zabálni :D

Homeós megfordulós bogyó hajrá!!! Én olyat is hallottam, hogy négykézláb kell lenni és úgy megfordul :shock: de lehet, hogy baromság :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: