Új privát üzeneted érkezett!

Zsrit,
dehogy alszom.... :lol:

Virrasztó brigád: aki éjjel felkel, jöhet huhogni, én 3ig tuti itt leszek!

tillidian
 
 


Kép
ŐZIKE GRATULÁLOK A BABÁHOZ.SOK ERŐT EGÉSZSÉGET,ÉS TEJCSIT.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Tilli jó nagy idióta lehetett az a nő.

Köszi Vcsibe akkor majd megbeszéljük. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

 
 

Szép jó éjszakát mindenkinek.Megyek aludni mert gyakorlatilag erőm az most nulla,a szemeim mindjárt kiesnek.Apa kicsit már
érdekesen nézett rám mikor vacsi közben csak úgy elbőgtem magam,de ez egy ilyen nap.Megígértem a kisfiamnak,hogy többet nem sírok de ma sajnos nagyon belehúztam.Még jó,hogy egyedül voltam egész nap.
Holnap jövök.Jó éjszakát Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Őzike, gratulálok Petihez gyors regenerálódást és sok tejecskét!

Monica, Alexander gyönyörű!

Tilli, azt csodálom, hogy komolyan és jólnevelten tudtál válaszolni ezekre a kérdésekre. És ezt a nő mind nekifutás nélkül produkálta :?: :?: :?: :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:

Zanikó, én is egyik parából a másikba estem, amikor vasárnap Ctg-én voltam a kórházban és nem tudtam magam beleélni a helyzetbe, na meg azt sem tudtam (tudom) elképzelni, hogy fogom végigcsinálni. Jobb pillanataimban azzal nyugtatom magam, hogy nem tart tovább 48 óránál és már kétszer sikerült.

Nita, örülök, hogy kibékültetek.

Kicsike, jó pihenést!

Cosmic, drukkolok, hogy összejöjjön az előre tervezett időpont!

Jó éjszakát!

Szilveeaa, Vcsibe, gyönyörűek a babáitok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya!
Drága vagy!Isten biz,hogy visszafogom magam! :oops: :oops:
Amúgy is,a hétvégén elment minden erőm! :roll:
Igaz,nekünk még van 3 hetünk,de még egy-két dolgot meg akarok itthon csinálni, (nem nehéz meló,csak egy ágyneműhúzás és egy hűtőtakarítás :oops: :wink: ),aztán felőlem már szülhetnék is. :roll: Mondjuk jövő pénteken. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Most le is fekszek,mert pocak kőkemény! Kép

Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Datolya,
"Tilli, azt csodálom, hogy komolyan és jólnevelten tudtál válaszolni ezekre a kérdésekre. És ezt a nő mind nekifutás nélkül produkálta?"
Ja-ja, lélegzetvétel nélkül :mrgreen:

Sziszkó,
miért kell visszafognod Magad? :roll:
Aludj jól! :wink:

(enyém pocak is kőkemény - ami azért furi, mert Lencsi közben szétrúgja odabent :shock: - a kis Alien :mrgreen: )

tillidian
 
 


Tilli!
A hétvégénk nagyon húzós volt!szombat-vasárnap takarítottuk az egész lakást,mivel kész a kandallónk.Illetve majdnem kész! :lol:
Tiszta kosz volt az egész ház.Tegnap estére még a lábam is bedagadt,bár nem csodálom! :roll: :roll:

További jó huhogást Neked! :lol:

Ja,ezt direkt Neked! :lol: :lol: :lol:

Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, jó éjszakát!

Tilli, ezeket az embereket őszinte csodálat illeti, hisz még azt sem veszik észre, ha körberöhögik őket.

Alien: ezt a szöveget barátnőm huga is előadta, amikor barátnőmben már utolsókat rugta belülről a pocaklakó, és mivel a hugának még nincs gyereke, ezt őszinte borzadállyal tette.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Csak bekukk még, hogy mi változott, hátha valaki osztódik!

:lol:


Jóóó éjt!

Őzi: Akkor hát nagyon gratulálok ügyesek vagytok!


Screen: Merre jársz? Csak nem szülsz? Mintha eltűntél volna? :roll: :D
hajnalocska
 
 


Sziszkó,
akkor csak módjával!!!! :roll: :P
(House :lol: -most nézem a 6. évadot :wink: )

Datolya,
igen, rémisztő is lehet kívülről :roll: (úgy jár a hasam, mint egy Sci-Fi filmben :shock: :lol: )

Hajnalocska,
Nálad valami??? :roll:

tillidian
 
 


Helló Till!

Szerinted? A helyzet változatlan. Igazából amiket érzek azok szerintem ahogy Anyabébi is írta inkább a bélrendszerem görcsei mint sem mensi görcsök. Lélekben én is gyúrok az indításra.

De tojok ráááá. Az a lényeg, hogy a Panti jól van és legyen is én meg majd helyre jövök.(Értem ez alatt a szülést.)

Látom most már Screen után én lennék a következő. Jóóó 1-2 csaszis megelőz...:D De ha így folytatom még az Eszti is.:D

Ma megmutattam Apának a babaképeket a gmail-en és mondta a kis képeknél is, ahogy végigmentünk, hogy ott van az a baba aki tiszta apukája...:D Pedig most nem kérdeztem rá, hanem emlékezett még anno Lencsire.
:lol:
hajnalocska
 
 


Till. most néztem azt a hivatkozást, Te is PCOS vagy?

:roll: :wink:
hajnalocska
 
 


Hajnalocska,
nem, én "csak" inzulin rezisztens és hypothireosis-os..ja meg magas FSH, szal van elég bibi...(a barátnőm az, és végigasszisztáltam, ahogy emellett összejött Nekik a baba :P )
Csak néha, amikor van érkezésem, gyűjtögetem az "okosságokat" a sorstársaknak a blogra :roll: :P

tillidian
 
 


Hajnalocska,
nem baj, így van: mindegy, ha indítani kell!!!
(másik topikban írták a Lányok, hogy még jobb is, ha indítják, mert a fakultatív beöntésnél nincsenek még 5 perces fájásaid :roll: - én ezt már próbáltam, elég brutál így hasmenni" :oops: )

Lencsi-kép :D (nem is tudod, mennyire megnyugtattál! :wink:)

tillidian
 
 


Hajnalocska,
Te mára vagy kiírva :shock:

(táblát frissítettem - remélem, Monica rendben találja majd, nem vok egy ász :oops: - ha téves valami, javítsátok!)

tillidian
 
 


Bealudtam a TV előtt de szerintem ennyi volt :evil:

szúnyogok szétmartak plusz az én jófej párom is kiverte mára a biztosítékot a hülyeségeivel ---

Till, nagyon remélem hogy alszol már :lol: jól behülyítettelek aztán meg nem jöttem huhogni ... bocsi :lol:

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!

monica: gyönyörű Alex!! :D :D :D

Őzi: hatalmas gratula nektek!! Szép nagy baba. :D :D :D Sok boldogságot és tejecskét!!

Olyan hülyeséget álmodtam... :shock: :shock: Az volt, hogy bementünk a kórházba, és beszélgettem egy szülésznővel, hogy be vagyok tojva a fájásoktól, és jobb szeretném, ha csaszi lenne. Erre megpróbált lebeszélni, merthogy a csaszisok sebe jobban fáj utána. De aztán belement és előkészített mindent. Én addíg kimentem apushoz elújságolni neki, hogy mi van és szegény tökre csalódott volt, hogy nem lehet bennt a fia születésénél. Erre tökre elszégyelltem magam, hogy ennyire önző vagyok, hisz az első fia születésénél sem volt bennt és meg akarom ettől fosztani. így fogtuk és hazajöttünk. Asszem lassan szülnöm kéne. :lol: :lol:
Ja szegény apust is már stresszelik a melóhelyén a hülyébbnél hülyébb kérdésekkel. Minden nap megkérdik tőle, hogy mikorra vagyok kiírva. Merthogy úgy csinálták a szabiját, hogy okt 26-tól nov 2.-áig. :shock: Hiába mondja nekik, hogy azért ez nem úgy megy, hogy 26-ra vagyok kiírva oszt 26.-án megszülök. De nem fogják fel. Nem hiába pasik.... :roll: :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Na megyek, mert ovijárat van, meg Lara estére belázasodott. :? Majd be-be nézek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt lányok. Kép Kép
Főztem Nektek kávét, teát.Ki kér? Kép
és a kolbász is elkészült.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szia Pattogó.
Mivan Larával?Jobbulást a csöppségnek.
Az álmod húúúúú.Látom Te sem tudsz már másra gondolni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nita sikerült belépni a gmailre?
Örülök,hogy kibékültetek. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóólbááááááááááááász!!!!!!!!
Magamévá tenném :)
anyabebi
 
 


Jó reggelt, Lányok! :D

Zsrit,
itt voltam ám, kb. 2.45-ig...de magamban ritkán beszélek :lol: (-talán nemsokára, ha Lencsi ilyen soká marad bent :shock: :lol:)
Addig rendezgettem a táblit és írtam a blogomat...
(bár itt, Nektek ez hál'Istennek ezek az infók nem kellenek
, mert meddőségi problémákkal kapcs.)

Kicsike,
kávé és kolbász jöhet! :D

Pattogó,
gyógyulást Larának!!!
(igen: eljött a "hülye kérdések korszaka" :mrgreen: )

Aisha,
mennek a drukkok!!!!!!!!

(mentem vissza az ágyba 8) )

tillidian
 
 


Lányok, Jó reggelt!!!!!

most nincs időm egyáltalán írni, csak visszaolvastalak Benneteket!!! itt van a fiam velem és így lehetetlenség reagálni...deeeee:

DRÁGA MONCSI: TELJES SZÍVBŐL GRATULÁLOK ALEXHEZ!!!! GYORS FELÉPÜLÉST KÍVÁNOK NEKED ÉS SOK SOK TEJCSIT!!!!

ŐZI: HATALMAS GRATULA PETI BABÁHOZ!!!! MILLIÓ PUSZI NEKTEK IS!!!!!!!!!! A LEGJOBBAKAT KÍVÁNOM!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Kicsike, jó reggelt,

jöhet minden.
Bár mi már kipróbáltuk a tegnap este megsült kuglófot reggelire. Naon jó. Egy felet benyomtunk, a másik félre lehet még pályázni. :lol:
Este csináltam mér tojásos avokádókrémet, nemsokára tolok belőle fini pirítóson 8)

Zsrit,
igen, valószínűleg azé nem szülök, mert hezitálok :shock:
bár már annyit megyek a szülőszobára a CTG-re, mintha haza járnék. Már egészen ismerős a környezet.
'belső átmérő'... nem akarok rémsztorizni, de az egyik ismerősöm most volt plasztikán :roll: :roll: de azért nem ez az általános, asszem :?
én iszom a málnalevelet + a homeot. Mondjuk lehet, h ennek az eredménye a betonméhszáj......

hajnalocska, itt vok, nem szülök :( :roll:

ja és:
Hétfőn az estétől melegfronti hatás kezdődik. Esetenként fejfájás, nyugtalanság, rossz közérzet jelentkezhet.

ez annyira vicces. minden nap ugyanazok a tünetek jelentkezhetnek, függetlenül, h ciklon avagy anticiklon :lol:

Kép
screen
 
 


Till,

edzőtárs anyuka kéééééééész :lol: :lol: :lol:
én már nem veszem fel a telefont....

tegnap azzal paráztattak, h hogyhogy nekem még nem csináltak magzatvíz vizsgálatot, mert ilyenkor azt már nagyon kéne... mindezt tette egy orvos rokon. :shock: Ott meg flowmetriát nem csinálnak, hát ez van. :twisted:

Kép
screen
 
 


Ablakokat nagyra ,repül a reggeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike :)

már tegnap is akartam kérdezni, hogy mi a baj?
mi ez az egész napos sirdogálás?? irgum burgum :lol:

Pattogó :)

A szülinapomra vagy kiírva - egyébként az már skorpió!!! :lol: :lol:
mondanám hogy jó dátum hihi

Screen :)
olyan jó kajákat nyomatsz - rendesen jót tesz neked ez a túlhordás :lol: :lol: na jól van ez sz@r poén volt, sorry
és amúgy kórházban mit mondanak?
meddig várnak - 42. hét? Nálunk asszem annyi ...

Till :)

az ilyen okosoktól behalok ...
én is már slisszolok ki be az oviba csak hogy valamelyik barom nehogy megint hozzám szóljon valami ehhez hasonló magas röptűt :lol:

Kép
zsrit
 
 


ja és meg Aisha-val álmodtam - bár ugye még soha az életben nem láttam képen sem róla de tök mind1
és azt álmodtam ikrei lettek :)

Kép
zsrit
 
 


Jó reggelt!

Én egyben vagyok!

Az én pici fiam nem olyan pontos, mint Jovana kislánya és ragaszkodik hozzám a Pantika.:D Az ismerősök közül akik mostanában szültek mindenkinek indítottak és túlhordtak.:D

Szóval a fiúk valóban ráhúznak, asszem.

Én már ma feküdnék be. Úúúúúgy várom, na de ma még kirenoválom a lakást, és magamat is. Tegnap nem jött össze, nem voltam olyan ügyi, mint Eszti!;)
hajnalocska
 
 


Jó reggelt! Sziasztok!

Elvonási tüneteim voltak a fórumtól!

Kép
Gratulálok MONICA és ŐZI! Sok tejcit és egészséget!!!!!

Andi!
Ikrek tündériek! Tényleg meg lehet őket különböztetni. Brad Pit?? :)

Sziszkó!

Férjem otthon van Szerdáig, sokat vagyok vele(most anyumnak segít a régi radiátorok leadni a vastelepen). Inkább ő ül a gép előtt Kép . De hagyom inkább és én pihizek.

Nita!

Jaj, de jó, hogy kibékültetek!!!

Bobó!
Antiszoc napodnak vége?????

Till!
Ekkora egy idiótát Kép

Képzeljétek, napok óta alszom éjjel! Még mindíg. Igaz, most megszámlálhatatlanul sokat keltem fel pipilni. Estefele kisebb görcseim vannak, de ugye nekem még nem keéé az ilyeneket nagyon figyelnem. 3 hét !!! Csüt megyek dokihoz. Kivi vagyok már nagyon mit mond. Annyira szülni akarok!!!!!!!!!

Most mennem kell vmi édesség után nézni.tegnap tök ciki volt, beállítottak a férjem uncsitesójáék persze bejelentés nélkül. Nem volt otthon semmi ropogtatnivaló és édesség, mert így fizu előtt sikeresen felzabáltam mindent, amit találtam
Kép

Jók legyetek! Amint tudok jövök!

Eszti, Screen, Hajnalocska, Till.... Szorítok!!!! Hétvégén kemény hidegfront jön!!!!!!!
Vendég
 


Zsrit,
ma megyek az orvoshoz 22.30-ra.
Oszt majd jól megmondja, h mikor kell bemennem.
Itt 1 hetet várnak. Ami ugye csütörtököt jelent. :shock:


Hajni,
dőlj hátra nyugodtan. :lol:
renoválj :lol:
majd jön, ha akar a kis édes!!

Kép
screen
 
 


Na jó reggelt!

Van itt valaki? Kép Képzeljétek, aludtam éjszaka!!! :D 3/4 4-kor volt egy pisijárat, utána kb. 1 órát szenvedtem, de aztán megint aludtam fél 8-ig, míg Roli kelt...olyan jó volt!

Tegnap rájöttem, hogy akkora hülye vagyok :roll: mert ugye tudvalevő, hogy a szex beindítja a szülést-csakhogy ez így ebben a formában nem igaz, mert nem maga a szex, hanem az ondóban van egy olyan anyag, ami felpuhítja a méhszájat (tegnap olvastam utána konkrétan). Na most én eddig mindig mondtam a Rolinak, hogy gumival csináljuk, mert a fene tudja, hogy nyitva van-e már a méhszáj, nem árt-e stb. Erre basszus, pont nem így kellett volna :roll: úgyhogy tegnap hazaért, elújságoltam Neki, hogy mi az felállás és rendeztünk pizsipartyt :D ennek ellenére nem szülök :oops: :roll:
Vendég
 


eszti, hello,

hihihihiiii.... annyira vicces a gumis sztori :P :lol: :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Eszti!
Vagy még nem tudsz róla, de a tegnapoi pizsiparti eléindított vmit és ........nagyon drukkolok!!!!
Vendég
 


Kicsike, tegnap én is bőgtem párszor :roll: ez egy ilyen nap volt :roll:

Őzinek nagy-nagy gratula Peti babához!!!

Rita már kérdezte, de nem reagált rá senki, most ez a köldökzsinór-rátekeredés tényleg hogy van??? Én is tök parázom, ezt ugye észreveszik???
Vendég
 


Igen, észreveszik! De hogyan azt nem tudom.
Uncsitesóméknál is az volt és azonnal császároztak!
Vendég
 


NO PARA!!!!
Vendég
 


Screen, én is röhögtem, mekkora hülye vagyok, de nekem az lett volna a kézenfekvő, hogy az orgazmus miatti méhösszehúzódás tesz "jót"...hát nem! :lol:

Sztercsi, szerintem már hatnia kellett volna :roll:
Vendég
 


Tilli, kösz a "szülésindító felszólítást", de -látod-, semmi...
Vendég
 


Nem is meséltem, mi van otthon:

Anyukám almás pitét
Anyósom túros pitét és diós bejglit sütött!!!!

Na de az a kóla kellene hozzá :D

KÖZÉPHALADÓ LETTEM!!!!!!
Vendég
 


Ja! Köszönöm a kutyámra tett szavazatokat!
Vendég
 


Sziasztok,
köldökzsinórral kapcsolatban, én nem értem miért, de a mintha nem vennék észre. Barátnőm amikor szült, vajúdott egy fél napot, nem indult el a baba és császár lett a vége, és akkor derült ki, hogy össze-vissza rá volt tekeredve a köldökzsinór...

Anyabébi, Te kérdezted a kórházi pakkot? Nekem még nincs összerakva, de szinte minden megvan már, csak még ki kell mosni pár cuccot bele. De nem hiszem, hogy mostanában szülök, még egyikünk sincs felkészülve :) meg a lakás se, még vagy egy hét takarítás vár abban a tempóban legalábbis, amire képes vagyok. Jajj, és még a babaruhákat se kezdtem el kimosni se :roll: Hű most, hogy belegondoltam, megyek is dolgozni :roll:

chardonnay
 
 


Naaa???A Kolbi jobban fogyna reggelire, mint a süti???? :wink: :wink:
Vendég
 


Zsrit tudod kicsit(nagyon)minden összejött és néha azt sem tudom,hogyan oldjam meg a problémáimat.Ilyenkor amugy is sokkal érzékenyebb vagyok és érzékenyebben érint minden.Ez így túl nyilvános topic és nemszivesen íróm le a dolgokat,de igyekszem megoldani mindent.Tudom,hogy hamarosan jobb lesz,csak most baromira rossz.Na de nem is panaszkodok mert csak lehuzom a hangulatot.

Mindjárt megyek a házidokimhoz a táppénzes papíromért,aztán az Auchan-ba.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nemrég hívtak az ikrek telefonon :D Lilike a következőt mondta: Hájó, hájó, szija!
Dorka: (nem tette a füléhez a telefont, úgyhogy hiába hallóztam Neki) Nénje nem benne van! - és odaaadta a tesómnak :lol: :lol: :lol: ilyen jókat beszélgetünk mi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sztercsi, nekem pite, bejgli jöhet!!! Kóláért lemászom addig a boltba.

Gratula a középhaladósághoz!!! Én "régi" vagyok, az milyen már...

Kicsike :( :( :(
Vendég
 


Eszti!
Imádnivalóak lehetnek az ikrek! A keresztfiunkat én is imádom nagyon. Most éppen az az újdonság, hogy puszikat küldözget(1,5 éves). Vasárnap a hintaágyban feküdtem és megsimogatta a fejem és kaptam tőle egy cuppanós ragadós pirosszőlős puszit!
Vendég
 


Imádnivalóak is...és úgy hiányoznak!!! Pedig tudom, hogy nagyon keveset fogunk ezentúl találkozni, de nem bírom magam hozzászoktatni a gondolathoz. Ez is egy nagy szívfájdalmam :cry:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: