Új privát üzeneted érkezett!

Bébkieeee, jaj Istenem de örülök!! Persze, hogy reménykedj!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Bébike!Nekem van egy barátnőm,akinek ettől még kevesebb volt 2 hét után a HCG-je,aztán szépen növögetett az érték napról-napra!!Azóta megszületett a kisfia 1 hónapja :D :D :D :D :D !!!
Drukkolok hogy Neked is így legyen!!! Kép Kép
sztimcsi
 
 


Bébike: Nekem ET+15. napon volt 29,29 HCG-m. Utána ET+19. napon 72,48, majd ET+22. napon 156,7. Az enyém sajnos itt véget is ért. Azért drukkolok nagyon. Kell menned még vérvételre?

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Bébike: annnnnnnnyira, de annnnnnyira drukkolok!!!!!!!!!! Mikor kell visszamenned?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


bébike:ÉN IS ÉN IS DRUKKOLOK NAGYON!!!! :lol: :lol: :lol:
Tücsi:veled miújság???

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy így ismeretlenül... de évek óta olvasom a topikot (idővel csatlakoznék is) és annyi, de annyi beültit, spontán akciót és szülést drukkoltam végig itt a háttérből, hogy most nem bírom ki :wink:

Bébike! Igen, reménykedj! Nálunk a BMC-ben min. 25 kell legyen a HCG szintje punkció után 14 nappal, hogy terhességről beszéljenek. Pihenj sokat, nagyon drukkolok! ++++++++++++++

Dezsi, nagyon kíváncsi vagyok a fotóra! Addig is mennek a csíkerősítő drukkok! A tegnapin egyértelműen ott volt a 2. csík! :wink:

Tücsi, Neked is mennek a drukkok! Biztos, hogy már a Kicsi Mázli(k) termeli(k) a HCG-t és nem a Pregnyl miatt jelent meg a 2. csík! :D

Till, Rana, könnyű, gyors, problémamentes szülést kívánok Nektek!

Bridget, Neked meg jó utat hazafelé!

Sziasztok!
anett_1
 
 


Melánia, hót ideg vagyok! :lol: Barnázgatok, de még kibírható, viszont görcsölök is... Te hogy vagy? vannak rosszullétek??

Anett, köszönöm, és szeretettel üdvözöllek itt! Mesélsz magadról??
Vendég
 


BÉBIKE HAJRÁ!!!!!!!! :lol:

skrisz72
 
 


Lányok,nagyon köszönöm a bíztatást! Csütörtökön kell újra mennem, a doki 50-50 %-ot, mond, de igazából 100 fölötti értéket várt volna :? Félek, de azért nagyon boldog vagyok, hogy egyelőre idáig is eljutottunk 8) Ja, és vettem hazafelé egy másik tesztet (nem találom rajta az érzékenységet, kazettás teszt), és azon halványan látszik a második csík.

Ami miatt még aggódok, hogy a HCG szuri után annyira fájtak a cicik,megduzzadtak, de ahogy kiürült, azóta semmi tünet. Ez sem valami jó jel,nem?

Bridget, szia!! Látod, nálam is többet várt a doki :roll: Jól látom, hogy holnap indulsz haza??? :lol:

Tücsi, a barnázás még nem gond, ameddig nem vérzel, tényleg lehet akár beágyazódási jel is!

Sztimcsi: jaj, de jó, hogy ez leírtad, nagyon bizakodó lettem!!!

Csomee: én is izgulok, hátha, hátha növekedne!!Ma Et+14 van.. Csütörtökön megyekmegint!

Melánia: neked is köszi! Te hogy vagy? babákok?

Dezsi: de holnap is tesztelsz, ugye? nekem a pár nappal ezelőtti nyilallások még mindig nagyon gyanúsak 8)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Skrisz: köszi! tisztára kivagyok, most megint vááárni :roll: csak szépen növekedne! Én is megnéztem a képeket, gyönyörű ez a lány, és Te nagyon szépen fotózol :)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Anett: igenis! Reménykedem! és szia! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bebike
Igen holnap megyek haza. 8)
Nem is szabad feladni 50% az jo sok am :wink: En dokim is 100felettire mondta de hallottam en mar kevesebbrol indulo terhesseget is majd remelem jonnek a csajok es meselnek talan akkor kicsit megnyugszol :roll: Mintha Kisbuta is ezen izgult volna tavaly telen kari kornyeken de pontos szamokra nem emlexem :oops:

Anett
Koszonom es igen meselj kicsit magadrol 8)
Kép

Tucsi
Akkor most ilyenkor mi van :idea: :roll: Az az enek a blogodon az egyik kedvencem 8) :P :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, nem tom hogy mi van, remélem holnap okosabb és főként boldogabb leszek! Az ici-pici mesével az őrületbe tudom kergetni a páromat!;-)

Dezsikém hol vagy???

Krisz én is mindig akarom írni, hogy folyamatosan kukkolom Eszter fotóit és irtó édesek!!!
Vendég
 


sziasztok!
megjöttem.... ime a mai termés! előre bocsájtom, hogy mostanra már a régen jobban látszó tesztjeim is elhalványultak... :? de ma tényleg nega volt. egyszerűen fel nem foghatom, hogy lehetett tegnap du. pozi! Nézzétek:
Kép

Anett!
üdv közöttünk!!! :D anno én is úgy kezdtem, hogy egy évig olvasgattam, aztán csatlakoztam :)
mi a helyzet Tinálatok?
dezsina
 
 


Bébike!
juhuuuu :D rettentően izgulok érted!!!! és drukkolok is!!!! :wink:
dezsina
 
 


Dezsike: :? Én azért még mindig drukkolok!

Bébike: extra HCG emelőt elküldtem!

Tücsike: pihi, relax és minden oké lesz!

Anett: szia! :D Mesélj Magatokról!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli :)
hát még én :lol: :!:

amúgy már itt a mesis csikarás már volt a hasamban! de annyian drukkoltok nekem, hogy már nem merem mondani, hogy szerintem nem sikerült.... :?
dezsina
 
 


Bridget!

Nálunk semmi különös,még tart a lúgosítás ,most léptünk a 3. hónapba! :D

Bébike!

Ez már jelent valamit! Bízz benne!+++++++++++++ :lol:

Nyulasz!

Megyek megnézem a képeket! :lol: :lol: :lol:

Dezsi!

Nagyon sajnálom! :( De azért ne add fel! :)
Vendég
 


Dezsi: ne is! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bébike, Tücsök, Dezsi,
minden drukkom a Tiétek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anett,
üdv itt! :D Tényleg, mesélj Magadról!

(Lányok, nem tudok aludni -továbbra sem :? olyan "fantom-fájásaim" vannak, nem tudom, mi alakul ki ebből és mikorra :roll: )

tillidian
 
 


Till
hajra talan jon Lencsi baba 8) :lol:

Tucsi
Mer holnap mesz dokihoz :roll: az egyszervolt meg nekem annyira tetszik szerintem annyira edes,hogy alig varom,hogy lejatszhassam egyszer majd a lanyomnak 8) :) Jah es mindig ajanlom a babas ismijeimnek :lol: en parom sajna nem erti :roll:

Anett
Most,hogy olvastam...rajottem en is csak zugolvaso voltam egy evig mire csatlakoztam 8) :lol:

Dezsi
En nem ertek a pozi tesztekhez...nekem sosem volt csak tuszorepitol :roll: Lattad az en sorozatom :roll: En is a vegsokig lattam,hogy talan pozi :roll:

Puszi
Neked vannak tervek vgy meg sebnyalogatas megy :roll:

Annmari
mar 3honapja :shock: jol elment az idooo :o

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt! :P

Tesztelés előtt állóknak giga-csíkos drukkok!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bridget,
holnap jössz haza? :D

(nálam semmi változás...)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Dezsinám,hátha-hátha!Nagyon drukkolok én is!Ma is teszteltél,ugye?

Tücsikém,neked is!

Bébike,nahát :D Azért 50 % nem is olyan kevés :wink: extra drukkok mennek!

Till,szólj Lencsinek,hogy holnap nagy nap van!Még ma éjszaka hancúrozhat odabenn,de utána már ennyit sem fog hagyni aludni :lol: Drukkolok egy gyors könnyű szülésért!

Bridget,akkor ma indulsz?Ja,te már láttad azokat a képeket :wink:

Szia Anett :wink:
Vendég
 


Bébike,
nekem közös dokink azt mondta anno a 24-es HCG-re, 'hogy az nem semmi ez már valami. A nulla a semmi!!"
Tessék bízni benne.
A barnázás lehet attól, hogy a szervezetnek ez valami új és amúgy meg készült volna a menzeszre. Lehet, hogy fog kelleni progipótlás!!

Amúgy nekem a SPONTÁN Bogimmal nem volt egy fikarsznyi tünetem sem. ... max annyi, hogy nem jött meg. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jó reggelt! A ma reggeli teszt (nem a 10-es, hanem amit tegnap délután vettem, kazettás, nem tudom, milyen érzékenységű) halványabb, mint a tegnap délutáni :cry: ezt azt jelenti, hogy csökkent a hcg? A 10-es teszteken egy nagy paca van, nekem úgy tűnik, hogy ezek nem jönnek be. Tiszta ideg vagyok, reggel sírógörcs jött rám , már úgy éreztem, hogy lezártam a dolgot, most pedig újra izgulhatok :roll: és nagyon félek, hogy ebből nem lesz igazi terhesség, ez azért nagyon kevés hcg. :? Őszintén, tudtok valakit, akinek ennyivel sikerült ? (Sztimcsi barátnőjén kívül :lol: - köszi még egyszer a bíztatást :lol: )

Dezsi, Tücsi, remélem szép reggeletek van! drukk++++++++++

Till: szegénykém, ilyenkor már én sem tudtam aludni Benivel, nappal próbáltam, de akkor sem mindig sikerült! :cry: Drukk Lencsinek!

Bridget: jó utat Neked, vigyázz Magadra! :D Welcome home! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Hajnoca, mikor volt 24-es hcg-d? lombikon? Nem nálam van barnázás, haem Tücsinél.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok lányok!
Egy őrület van itt. Nagyon izgulok már én is!

Dezsi!
Ajjaj sanálnám nagyon ha itt tényleg vége lenne, kb. tudom mit érzel. Picit még bízom azért.....még nincs mensi.
Kva nagy igazságtalanság ez....lassan én is itt fogok tartani.

Tücsi!
nagyon drukkk! Én barnáztam 3-4 napot. Pont akkor amikor meg kellett volna jönnie....kitartás, ez nem jelent semmit.

Bébike!
Hú, ez nagyon idegőrlő. Elhiszem hogy kivagy. Drukkolok.

Nyulasz!
Köszi, igen velem is jól elszórakozik az élet.

Puszedli!
Sajnálom , hogy nem sikerült nektek. Azt is végig követtem. Én ajánlottam volna hogy rögtön ET után menj beültire. Stimu utáni ciklus elég jó. Nekem 3. lombik utáni fagyasztott embrióból jött össze először. De ha lélekben nem vagy felkészülve, persze azt te érzed. Mindenképpen jól döntesz. :)

Alle!
Neked is mindig drukkolok ám!

Melánia!
Látom bejött a váltás. (Dévaihoz) Néha én is elgondolkozom rajta...
Minden esetre gratulálok!

Bri!
Sok sikert itthon!

Vicces, hogy mindenkinek adom itt a tanácsokat, aztán nálam sincs még gyerek, ezért elnézést. De azért azt megtanultam, hogy a megérzések sokszor becsapnak ám, de nagyon.

Továbbra is olvaslak titeket és sok sikert mindenkinek, egy fórumot tudok csak követni, de néha-remélem-jövök gratulálni. :)

Junko
junko
 
 


Bébi,
igen a 3. lombikomnál.
Ez kb 5 hónappal Bó spontán jelentkezése előtt volt.

Mit mondott rá a doki?
Mikor mész vérvételre?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca, azt mondta, hogy valszeg biokémiai, csütörtökön megyek újra.

Junko: köszi a drukkot!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok!

Bébike!
Jó az a 30 körüli hcg! Nekem van olyan lombikos ismerősöm, aki így kezdte és azóta már rég meg is született a baba.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok ne haragudjatok de csak később tudok vissza olvasni mert nagyon rosszul vagyok: olyan beteg lettem, hogy éjjel komoly halál félelmem volt: este kb féltíztől ma reggel 6-ig felváltva hánytam és ment a hasam, már semmi erőm sincs, iszonyatos gyomor fájdalmaim voltak, a hányás végre elmúlt, de a hasmenés még nem:-( Ezek után teszteltem 2 hasmenés között reggel félhatkor: nem tudom mit gondoljak, vagy ugyan olyan mint a tegnap reggeli vagy halványabb? Sajna a gépem továbbra is sz@r, csak ilyen képpel tudok szolgálni (a legfelső ET+8 reggeli, aztán ET+9 reggeli és ma ET+10 reggeli a legalsó):
Kép [/img]
Vendég
 


Tücsi, szerintem egyértelműen erősebb a mai (még csak ET + 10 vagy? akkor ez szerintem szuper eredmény :D - már összezavarodtam, azt hittem, hogy már több vagy) Nem tudsz elmenni egy vv-re valahová? én tudok magánlabort.

Kép

Kép
bébike4
 
 


gyors leszek , bocsi

Kövezzetek meg ,de leírom mostmár.
Tücsök hagyd a csudába a tesztelgetést még!!!!! Borzasztó olvasni , hogy teljesen besresszeltek tőle. Te magad is írod hogy a dokid sem javasolná még. Belebetegedsz, értelek én , hidd el. de.........Pihizz, bátorítsd őket. puszi
nem is tudom talán Rana írta , hogy a 25-ös teszt erősebb volt neki mint a 10-es .....ezt csak azért hogy írom, hogy igazán megbízható még úgyis csak a vv-tel lenne.

Nyulasz láthatnám én is őket :oops:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Tücsi!
A legerősebb a mai!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan futottam végig az elmúlt időszak eseményeit, remélem, nem hagyok ki semmit és senkit!

Kisbuta, gyógyulj meg mielőbb. Tudom, hogy ez milyen rossz, én is meg vagyok fázva, valószínűleg Julcsitól kaptam el. Ő egész jól viseli, szerintem én rosszabbul vagyok, de persze ki tudja :oops: . Mindenesetre nagyon rossz érzés, hogy nem puszilgathatom kedvemre :cry: . Jobbulást!!!

Babák, pocakfotók gyönyörűek :D .

Üdv az újaknak.

Bébike, nagyon nagyon nagyon drukkolok, hogy csütörtökig magasra szökjön az a fránya HCG. Kitartás addig!

Tücsi, neked is nagyon drukkolok!

Till, hajrá!!!

Dezsi, alig győztem végigolvasni az elmúlt pár oldalt, és abban reménykedtem, hogy mire a végére érek, kiderül a tutti. És még mindig nem :twisted: . Jajj-jajj. Megagigadrukkhegyek!!!!

Kép
petne
 
 


Sziasztok.

Tücsi:SZUPER!!! Így kezdtem én is egész éjjeli hasmenés+hányás volt! Borzasztó volt.Már nem volt erőm.Azt sem tudtam,hogy a wct melyik oldalammal használjam. :oops:
Az én gépemen nem sokat látok a tesztjeiden mert tükröződik.De ha elfogatsz egy tanácsot vegyél a gyógyszertárba tesztet és kétnaponta tesztelj!!!! Tapasztalat.
És ezek SZUPER TÜNETEK!!! Hanyadik napon vagy ET után???
Én megvagyok.Hányinger,hasinyílalás és gyomor égésem van+cici.Pénteken uh.

dezsi:neked is javasolhatom a gyógyszertári tesztet!!! Engem többször felültetett az olcsó teszt.És ha délután pozi volt akkor szerintem még nincs semmi veszve.Nem beszéltél a dokiddal telefonon?

bébike:NAGYON DRUKKOLOK!!! Nekem a Gabriel teszt szépen erősödött. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


tücsi:bocsi írtad hogy ET utáni 10. nap.AKKOR NAGYON JÓ!!!! Én ET+12. napon teszteltem az első halvány csíkosat.Aztán meg a 14,16,és a 20. napon volt olyan erős mint az első csík. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok!
gyors leszek .... este majd jövök és felrakom a tesztet is ami nega. de csak 10 percig néztem, utána el kellett jönnöm, úgyhogy lehet, hogy mire hazaérek változik (de ez hülyeség)
este jövök... :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Dezsi, Bébke, Tücsi
Amíg élünk remélünk mert a remény hal meg utoljára! :D

Tücsi
A tüneteid valóban még jót is jelenthetnek. :D

Bébike
Láttunk már valóban ekkora vagy kisebb hcg-vel induló terhességet is...lehet hogy későn ágyazódott be...reméljük így volt és nem más oka van.+++De azért próbálj meg nem stresszelni, várni a jót de készülni a rosszra!

Dezsi
Hát látatlanban nem tudok mit mondani...de hát erősödnie kellene már annak a csíkocskának.

Melanie
Nekem ilyenkor miég szinte semmi tünetem nem volt, egyszerűen csak tudtam, hogy kismami vagyok. :D Ja de, híg széklet...hasmenésnek azért nem nevezném.Aztán jött a hányinger de a róka elkerült.Na de most bezzeg a gyomorsav. :evil: :roll:

Ma tanítgatok fél3ig egyfolytában, aztán kis pihi tán, pakolás és 6 után (szegény apa addig dolgozik)irány Pest...szombaton jövünk...de netközelben leszek.

pussz

Kép
vizkriszisback
 
 


Bebike!

Olvasd vissza Kataviragot!
Neki is ilyen alacsony volt a HCG! Kesobb is csak lassan emelkedett. Vegig azt mondtak neki, hogy ebbol nem lesz semmi.
Aztan meg is lett.
Remelem jon es elmeseli.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!


Bébike: pihenj és ne tesztelj szerintem! Drukkhegyek!

Tücsike: én erősebbnek látom! Hajrááááá! :D

Dezsi: este várunk! +++++++++++++

Bri: várunk haza!


Többikenek pussssz.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Magika, nagyon aranyos vagy, köszönöm, de visszakerestem, Katavirágnak ET+14-nél 331 volt a hcg (nekem 31) , és később valóban azt mondták, hogy nem emelkedik megfelelően, de aztán hála Istennek rendben lett minden. De azért nekem tizedannyi az érték! De azért nagyon köszönöm a bíztatást! :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bebike!
Jo lesz az!
Nem kell elkeseredni! Pihi es bizakodas!
Lehet nalad is kesobb agyazodott be es ezert is csak 31. Par nap is nagyon sokat szamit!
Tessek bizni! Ez mar nem csoda, hanem teny! Van ott valaki!

Magi
Vendég
 


Dezsina, :?

Tücsikém, szerintem a baba csinálja a rosszullétet! :wink:

Bébike, drukkolok nagyon!

skrisz72
 
 


lányok,akármit is mutatnak a tesztek,én nagyon drukkolok nektek!
Vendég
 


Lányok, úgy néz ki, hogy nekem megjött :cry: legalábbis rózsaszín jön már :cry:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike: neeeeeeeee! :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bébike :( ölelés.

Tücsi jobban vagy már????+++++++

Dezsi gyere hamar este., pusz+++++++++++++

Bumi nem válaszoltál???? :( :roll:

Beszéltem Ranával, Cicababák és Ő isjól van, ugyanolyan jókedélyű mint mindig, csaszi időpont nincs eldöntve még.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


itt a vége fuss el véle :cry:
Kép
dezsina
 
 


:cry:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?