Új privát üzeneted érkezett!

Rita, megcsinálnám szívesen! :wink: Hasrepedést sajnálom, én lekopogom eddig megúsztam!

Anyabebi, Hajnalocska, én is székrekedek, k***a gáz...!

Frankfurti leves már fő, sőt lereszeltem egy káposztát káposztás tésztához, egyelőre megy be a mélyhűtőbe, de ha meg kell csinálni, nem kell vele ba**akodni :D

Még asszem csinálok egy kis nudlit (szigorúan mirelitet mondjuk :oops: ) estére boldogsághormonos vacsinak fahéjas porcukorral, lekvárral :wink:
Vendég
 


Mindenkinek köszönjük a dicséretet!
Azért csemeték tudnak gonosz kis törpék is lenni...mikor egyszerre visítanak :cry: :evil: :evil: :evil: :evil:

screen írta:twins,

ki az akinek a hasára süt a nap??? :D :D :D


Lucas :lol: :wink:


monica26 írta:(Sophia a nagyon kék szemű? :oops: )


Mindkettőnek kék szeme van... :wink:

Szilveeaa
A párom vendéglátós... fotózni kedvtelésből szokott... :wink:

Datolya
Jobbulást Ákosnak!

Pattogo
Lara gondoskodik róla, hogy ne unatkozzál! :wink:
Vendég
 


Monica
Sok szeretettel gratulálok!

Kép
Vendég
 

 
 

Csak egy potya bekukk...apa fontos titkárnői feladatokkal bízott meg, csak azért ülhettem géphez 8)

Nem sokat aludtunk, de az nagyon jól esett...csak elfelejtettem kivenni a kulcsot a zárból, így szegény apa kénytelen volt felcsörögni, hogy engedjem már be...a drága ült is egy darabig az autóban a ház előtt, de attól meg a kutya kattant be, úgyhogy azért döntött a csengetés mellett, mert tök mindegy, hogy Zeuszra ébredek vagy a csengőre...

A zacsis császármorzsa anyukám baracklekvárjával izéééé...elfogyott az egész :roll: :oops: :roll: :oops:
Kicsit hányingerem is volt utána a sok édességtől...

Aisha, neked is megy a drukk nagyon!

Anyabébi, és szorulásos sorstársaim - a keserű vizek tényleg jók...az biztos, hogy nagyon szar az ízük és a sótartalmuk miatt vigyázni kell azoknak, akik esetleg vizesednek. Nekem a múltkor a kaukázusi kefír csodát tett :wink: És az aranyeretek hogy van mindehhez? :roll:

Körmös, fodrász, nagygenerál - ÉNISÉNISÉNIS :cry:

Ritus - hasrepedés :shock: Most a végén? Ráadásul stikában??? Nem kented semmivel sem?

El is felejtettem mesélni, hogy tegnap itt voltak a barátaink a 6 hetes manókájukkal, most 3700 gramm (2800 grammal született) és 57 cm. Hozzápróbáltuk babci hazajövős 56-os ruháját. És a kisnaci a nyakától a talpáig ért kb...a pulcsika is kétszer körülérte...szóval szépen fog kinézni a gyerek, lehet, hogy kéne venni egy kisebbet??? Ők még 50-eset hordanak...a szülésznőnek is elmeséltem ma és azt mondta, hogy ők az újszületettekre 44-eset, max. 50-eset adnak a kórházban (Kenguru Gold-tól kapták a ruhákat)...igaz, hogy a méret márkafüggő is.

Kép
kkia
 
 


Elköszöntem a nyákdugómtól!:shock: :D

A dokim beküldött a kórházba és a nyákdugó volt az. Tudom ez még nem jelent semmit se,de már legalább valami történik velünk.

Fura eddig azért izgultam,hogy nehogy kinyíljak idő előtt,most meg azért,hogy nyíljak már minél előbb minél jobban.

Visszaolvasok aztán megpróbálok végre én is reagálni.

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Bébinyuszi!

Most nézem, hogy mi egy napra vagyunk kiírva. :wink:
Gratula a nyákdugesz távozásához. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jelentem, behoztam a lemaradásomat, így a mai mérleg:
- 1 bödön frankfurti leves
- nudli
- egy adag mosás kiteregetve
- elmosogatva

Ohne alvás, hátha estére annyira fáradt leszek, hogy fel sem kelek reggelig! na persze...

Bébinyuszi, tök jó, boldog nyákdugónélküliséget!!! :D :D :D
Vendég
 


Szilveeaa, ha te is sokkolónak érezted a szülés élményét, akkor örülök, mert nem én vagyok kivételesen antiszocó. :lol:
Én a jógán tanultakkal voltam úgy, hogy sokra nem mentem vele, bár néha jól jött. Nagyon dicsérték a légzőtechnikát, eleinte még nem volt szükség rá, a közepén egész jó volt, de nélküle sem volt vészes, a végén meg már semmi sem segített. :( Én főleg a tolófájásokkal voltam meglőve (pont akkor volt valami nagyon macerás szülés, amikor nálam kezdődtek a tolók és várnom kellett a dokira és a szülésznőre is. Asszem itt végül a jógán tanultak segítettek kihúzni, míg össze nem állt a team.)

Screen, azért te nagyon jól bírod. :D Most gondoltam bele, hogy én is úgy meglátogatnálak titeket a kórházban, de biztos hogy annál azért hamarabb fogsz szülni, minthogy én képes legyek és beautókázzak innen a Szent Istvánba… :(
Majd Kicsikét látogatom…

Pattogó, Lara már most extrém sportoló. :lol: Ezek után számára semmiség lesz némi ejtőernyőzés, sziklamászás, barlangi búvárkodás. :D

Őzikének megy a drukk! Kép

Huh lányok, mivel eléggé vacakul érzem magam altájon, ma odakukkantottam egy kis kézitükörrel. JUJ!!! Nagyon juj!!! Kép A doki mondta hogy volt egy vérömleny ahol vágott és összestoppolta, ez újra feltelt, leszámoltam vele (ez volt a dolgok könnyebb része). De lesz ez még a régi? Tök nagy vágás, azt sem tudom mi volt az eredeti, minek kéne begyógyulnia... Kép

Szülés előtt állóknak néhány tanács, ami nekem bevált!!!
Sportital! Powerraid, Gatoraid és társai nagyon jók, nem sima víz, tele van ásványi anyaggal és cukorral, gyorsan felszívódó energiát ad. Nekem enni nem volt kedvem, még csokit vagy vajkaramellát sem, de két liter Gatoraidet betoltam, szerintem ezért is volt erőm a szülésre, pedig hosszú volt a vajúdás.
Az eldobhatós bugyi és a DM-féle Jessa inkotencia betét nagyon bevált, így már nem áztam át, pedig volt ott elég vér.

MrsParis, a kedvesem nagyon oda van Milánkáért. Boldogan pátyolgatja, reggel háromszor búcsúzott el tőle. :)

Aisha, jól értem, holnap reggel megindítják nálad a szülést? Nagyon drukkolunk majd neked! Sok erőt és kitartást!

Bébinyuszi, szerintem is ez a nyákdugó volt. Csak nagyon fel volt már hígulva.
Ah, már látom hogy tényleg az volt.

Kkia, nagyjából mindet vinni kell. Pelusból naponta 3 darabot kaptunk, de legalább kétszer ennyi kell. De ha valamit elfelejtesz, a párod még tudja pótolni, nincs akkora gond.
Milánkára aki 3520 grammal és 56 centivel született az 56-os méret pont jó, a 62-es lötyög, de azért nem esik ki belőle.

Anyabébi, a párod egy cukiban dolgozik??? Mázlista… :D

Most volt nálunk a védőnő. Így már sokkal rokonszenvesebb, mint amikor terhes voltam. Megnézte Milánka köldökét, adott egy jótanácsot rá, hogy gyorsabban gyógyuljon. Megdícsérte, hogy gyönyörűen szopik a bimbóvédővel, szerinte ez ritkaság. (már a kórházban kisebesedett a bimbim, hazafelé vettünk bimbóvédőt, Milánka is szereti, én pedig gyógyulok). A cicán ki sem akadt, csak a szomszéd kutyusoktól félt. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Monicának hatalmas gratula a kis babához! Gyors és könnyű felépülést, sok tejcit kívánok!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziasztok, moncsi unokahúga vagyok!

hoztam nektek képet Alex babyről, mert valamiért nem tudták mms-ben elküldeni.

én már most imádom :):P



Kép


moncsi jól van, szokásához híven, végig beszélte és nevetgélte az egészet, tejcsi még nem indult be, de már rajta van Alex fiú az ügyön.:)
Vendég
 


Csibe, de jó, hogy jöttél!!! Köszönjük a jótanácsokat, aranyos vagy, hogy figyelsz ránk! Sportital ötlet szuper, mondom is Rolimnak, pont tegnap kérdezte, hogy miket vegyen még nekem...de azért csokit is viszünk :lol: biztos, ami biztos
Vendég
 


Moncsi unokahúga nagyon köszönjük a képet, Alex baba gyönyörű!!!
Vendég
 


Alex baba nagyon ééééééééééédes!!! Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Szerintetek lehet, hogy az ember halálra eszi magát??? Csak mert főzés közben megettem a tegnapi maradék rántott karfiolt krumplisalival, találtam még egy kis ubisalit is. Az is lecsúszott. Aztán kész lettem, de annyira izgatta a fantáziámat a nudli, hogy ettem egy tányérral abból is :roll: most egy kicsit rosszul vagyok, viszont májkrémes kenyeret ennék :shock: :lol:
Kép
Vendég
 


Alex baba gyönyörűséges!!!!!!!!!

Csibe - lesz az még a régi!!! ne aggódj :wink: leaglábbis amiket nekem meséltek az alapján mindenkinek a "régi" lett :lol:
Kitartás!
Ja és tudom hogy ezer meg egy dolgod van de tőmondatokban esetleg tudnál valami hasznosat/gyorsan hasznosíthatót írni a légzés dologról? Sajna én nem jártam jógára ...
Hátha így kiokosodnék - vagy azt gyakorolni is kell előre :?:

Eszti :)

eeeeeeeeez kííííííínzááááááááás!!!
Én iy ilyen menüt szeretnék :) --- de én csak egy paradicsomos tésztát fogok összedobni ...

R

Kép
zsrit
 
 


mrsparis írta:Szerintetek lehet, hogy az ember halálra eszi magát??? Csak mert főzés közben megettem a tegnapi maradék rántott karfiolt krumplisalival, találtam még egy kis ubisalit is. Az is lecsúszott. Aztán kész lettem, de annyira izgatta a fantáziámat a nudli, hogy ettem egy tányérral abból is :roll: most egy kicsit rosszul vagyok, viszont májkrémes kenyeret ennék :shock: :lol:
Kép


a válaszom határozott NEM!!!
úgyhogy egyél csak ha jólesik :lol: :lol:
- Szilveaa is zabált szülés előtt ha jól olvastam amit ma írt

Kép
zsrit
 
 


Rita, meg is dolgoztam érte...de a paradicsomos tészta sem rossz...!
Vendég
 


akkor lehet, hogy ez erőgyűjtés???
Vendég
 


Vcsibe jó,hogy itt vagy újra és köszönjük szépen a tanácsokat.
Néztem a képeket egyszerűen elvagyok olvadva olyan szép a kisfiad.Mielőbbi felgyógyulást és hamár a szomszédságban lakunk biztosan találkozunk is majd. Kép

Monica unokahuga köszönjük a képet nagyon szép baba.

Pattogó Lara nagyon nagy lehetett. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Silveeaa néztem a Te babádat is Ő is tünemény és még akiket nem soroltam fe mindenkié.Egész nap tudnám nézni őket.Ha már a sajátomra várni kell még kicsit.

PárisEszti jó étvágyad van egészségedre.Nem semmi a mai menüd.
Én alig ettem ma valamit és nem is vagyok éhes.


Vcsibe ne izgulj az alsó fertáj lesz még a régi. :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Üzenet Őzikétől!


"Peti megszületett, 3740g, 59cm, kétszer volt a köldökzsinór a nyakán, de szerencsére jól vagyunk :) Üdv a csajoknak!"


Hatalmas gratula itt is Őzike!!! :)

chardonnay
 
 


Aztaaa, Csajok, mennyi történés!!! :shock:

Monica :D
Szívből gratulálunk!!! Sok tejcsit, sok boldogságot!!! :D


Őzike,
nahááát :D Fantasztikus hír, Isten hozta Peti babát!!! :D

örülök, hogy megvagytok!!!!!!!

Lányok,
most csak néhány komment, de jövök még! 8)

Pattogó :D
igen, Apa szerint is boszi vok :mrgreen: (mindenkinek tudok varázsolni - magamnak nem :wink: )

Eszti,
(nem mondom, hogy most keltem :lol: )
"Tilli, ha felkelsz lécci írj nekem egy személyre szólót, mondjuk hogy: "Eszti szüllllllllllyyyyyyyyyyyyyyéééééééé!" " -kívánságod parancs!!!!!
Eszti, szűllllllllyyyyyyéééééééééé'!!!! :lol:

tillidian
 
 


Pocok,
szerintem is: Screen is megszül és jókövetkező garniturában
MI JÖVÜÜÜÜNK!!! :D (Hajnalocskával és Esztivel :wink: )

Éjszakai huhogás:
NA LÁTJÁTOK!!!!!!!!! HÁT ETTŐL SZENVEDEK ÉN HETEK ÓTA!!!
Csak nem gondoltam, hogy ragályos leszek :roll: :oops:

Aisha,
aztaaa, akkor holnap TE jössz!!!!!!!!! :D
mennek a drukkok!!!!!!!

tillidian
 
 


hűű, babaeső! tényleg így dolgozik ez a telihold-hidegfron kombó?

Minden új kisbabának üdv e világban, gyönyörűségesek! Csak így tovább, lányok! Mamiknak jó gyógyulgatást.

Zsrit, Paris, kezet fogok veletek, én is ugyanezt művelem tegnap óta, mint Ti. A depim ma már sírássá is fajult, kisfiam olyan kétségbeesetten rúgkapált egész délelőtt, hogy már eltörött a mécses...

Kora délután olyan görcseim voltak, hogy már azt hittem mindjárt indulunk szülni, most meg semmi... Nem is baj, parázok rendesen hogy ne szüljünk még, mert apa távol (Miskolc), és még telefonon sem bírom elérni (a miértek hosszúk, összefüggésben a munkahelyváltással).
Szerdán sem szülhetünk, mert apa nem ér rá... Elég kevés is elég lenne ebben a helyzetben, hogy igazán kiboruljak :x
Most néztem, szombaton érkezik az igazi hidegfront, mi eddig vasárnapi szülésre gyúrtunk, remélem bejön!

Pusz mindenkinek!
Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Bébinyuszi,
szerintem a nyákdugó az!!!! Nyugi, de készülj! :wink:

tillidian
 
 


MONICA!GRATULÁLOK A KIS ALEXANDERHEZ!!!!GYORS FELÉPÜLÉST KÍVÁNOK!!!!!!!

ŐZIKE!NAGY GRATULA A KISFIADHOZ!SOK TEJCSIT!!!!!!
Lányok,ez egy ilyen nap!!!!!! Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Írt Őzike még egyet, amiben köszöni nektek a drukkolást, és hogy kb 4 óra hosszú volt, kibírható. És reméli Moncsiék is jól vannak :)

chardonnay
 
 


Grat Őzike...beindultak a babák...remélem holnap már én is boldog mama leszek :) drukkoljatok

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


halllllllllllo,

ŐZI, GRATULÁLOK!!!
Ügyesek vagytok, hamar ment!!!
Úgy örülök, hogy eddig mindenki olyan ügyesen szült!!!

Zsrit,
én eret vágnék, ha most repedt volna szét

:shock: :shock: még jó, h az én hasam már vagy 3 hónapja szétrepedt :lol: :lol: :lol:

nem tudom ki kérdezte, de holnap este megyek a dokihoz és akkor tudom meg, h mikor kell bevonulni :?

én ma alig ettem. nem is értem, h mi van velem :?:

lehet, h az a baj, h én el sem hiszem, hogy egy ilyen nagy baba van a hasamban :) el sem tudom képzelni. teljesen kész vagyok. és már teljesen elment a kedvem a szüléstől, jó tudom, nem vagyok normális...

még elkúsztam pedikür, manikürre. mert én is le voltam lakva. gyantáztatni nem fogok már, mert az messze van. Pedig már őserdő lehet odalent, dehát ki számított arra, h ilyen sokáig kell szalonképesnek maradni???
ráadásul az egyik hosszú szárú kismama gatyóm kiszakadt a combján, már az se bírta tovább :lol: :lol: szóval lassan már nem lesz mit felvennem. Ugye ezek égi jelek??

Nab@sszameg, sütök még1 kuglófot. Nehogymá ezen múljon! :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Aisha,

nagyon drukkkkkolok +++++++++++++.
Ügyes leszel és várjuk a híreket!

Kép
screen
 
 


tillidian írta:Pocok,
szerintem is: Screen is megszül és jókövetkező garniturában
MI JÖVÜÜÜÜNK!!! :D (Hajnalocskával és Esztivel :wink: )



Till,
úgy szeretlek! :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Helló csajok!

Megjöttünk a gördeszkázásból :) ( persze azért hülye terhes anyuka is ráállt azt majdnem fel is borult :mrgreen: )

Olyan nehéz már a hasam, hogy úgy közlekedek, hogy fogom és alulról támasztom. Most jönne jól egy hastartópánt de erre a kis időre már nem veszek :(

Csibe: olyan szépen be fog gyógyulni hogy észre sem fogod venni, csak hát idő. Jó sok idő :cry:

Moncsi: puszi nektek, Alex baba is csodaszép. Teccik a frizuja nagyon :)

Paris: én is okádásig bírok enni :oops:, ráadásul összevissza. Gyümölcsleves, vas tabletta, sütőtök, virsli mustárral, pattogatott kukorica, kuki, borsófőzelék pici pörivel. Kép

Őzi:
Üdvözöljük Petit ebben a szép és válságos világban :lol:

Rita: nekem is megpattant a hasamon a bűrke, pedig kenem mint a Güzü Kép
anyabebi
 
 


zsrit írta:
Csibe - lesz az még a régi!!! ne aggódj :wink: leaglábbis amiket nekem meséltek az alapján mindenkinek a "régi" lett :lol:
Kitartás!
Ja és tudom hogy ezer meg egy dolgod van de tőmondatokban esetleg tudnál valami hasznosat/gyorsan hasznosíthatót írni a légzés dologról? Sajna én nem jártam jógára ...
Hátha így kiokosodnék - vagy azt gyakorolni is kell előre :?:

Köszi a biztatást, most nagyon lehangolóan festalá, pedig egy kapcsolatban (szégyen, vagy sem) nekem a jó szex az egyik legfontosabb dolog.

Légzőgyakorlat: vajúdáskor hosszú, visszafogott kifújás, szűk szájjal. Tulajdonképpen egy hosszú SZ-hangot ejtünk jó 10 mp-ig, vagy ameddig kell és tudjuk. Ellazítja a testet és a méhszájat, segít csökkenteni a fájdalmat. Nekem a vajúdás közepén segített, de a végén már édeskevés volt
Tolófájásoknál, ha még nem elég erős, vagy várni kell (mint nekem kellett) prüszkölni kell, kb mint a lovak. Ez nagyon bevált, így is kellett tolni, de legalább kibírtam, amíg kellett.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Aki velem egyidős terhes összepakolta már útrakészre a bőröndjét?
Nekem össze van készítve a fiókban, de be még nem pakoltam.
Mára terveztem, de már nem volt erőm :shock:
anyabebi
 
 


Csibe: nem szégyen, igenis több fontos alapja van egy jó kapcsolatnak és a szex az egyik! Sztem egy másik az hogy tiszteljük egymást! És ha valamelyik pillér nem működik baszhatod a többit :) Iga?
anyabebi
 
 


Ma elkezdem a csodás málnalevél teát, már ott punnyad a forróvízben. Akkor most lehet ízesíteni vagy sem?
És akkor mehetnek plusszban a homobogyók is?
Azokat reggel vagy este inkább?
OFF
anyabebi
 
 


Semmi gond. Szeretek beszélgetni magammal :)
Persze ha én jövök mindenki eltűnik.
Miért? Kép
anyabebi
 
 


Anyabébi, én itt vagyok, csak ugye van aki elterelje a figyelmem. :D
A málnalevél teát szerintem mézzel simán lehet ízesíteni.

Köszi Kicsike! Szóljál majd, ha át szeretnél jönni. A kollégáknál sajnos felütötte a fejét a H1N1, ezért egy darabig nem jönnek. :(

Cosmic girl, nyugi, egyél egy kis csokit és gondolja arra, hogy milyen jó lesz majd a babával. Úgy talán könnyebben kibírod a párod nélkül, amíg kell.

Screen, a kuglófból passzolj ide is egy picit!
Az őserdőt ne sajnáld, tudod hogy szúr most, hogy nem tudom borotválni? :oops: :?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

A húgom átvette az altatást,úgyhogy itt vagyok.

Őzike!Gratulálok a kisfiadhoz!Nagyon szép méretekkel született!

Málnalevél teát én csak ízesítve iszom.Másképpen nem akaródzik lecsúszni.

Basszus,annyira keményedek,félek a ma éjszakától,mert a párom nincs itthon....Ráadásul kaptam a szülésznőmtől olajat gátmasszázshoz,de Sünci példájából okulva(jó,ez valószínűleg véletlen egybeesés volt)nem merem még kipróbálni ma.

Aisha,szorítok neked holnapra!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Csibe,én hónapokig nem tudtam rászánni magam,hogy megnézzem tükörrel.Aztán már nem is volt lényeges,mert belejöttünk a dolgokba :D

Nektek nem fáj a mellbimbótok?Nekem iszonyat érzékeny az egyik.Hogy fogok így szoptatni???

Kép
Kép
zanikó
 
 


Lányok,
Mivel Monica épp nem ér rá :wink: -betettem a mai Babákat a táblába! (Őzike hánykor szült és normál vagy csaszi? - ez hiányzik!)

Anyabébi,
én nem ízesítem a málnalevet...

tillidian
 
 


Anyabéjb,
sztem lehet ízesíteni bármivel.
Homeost meg beveheted bármikor (csak előtte- utána kis ideig ne egyél igyál)

Csibe
,
nekem mondta vki, hogy egy betétet be kell tenni a mélyhűtőbe, majd egy pelenkába csavarva az érzékeny területre helyezni. Így a dagadást le lehet lohasztani, illetve erre is van homeos cucc:
Apis 30 CH napi 2-3-4 x 5 szem. Ez kimondottan a duzzanatra.

Kép
screen
 
 


Anikó,

nem lesz szülés ma iccaka, drukkolunk :lol:

Kép
screen
 
 


Screen,
én is szeretlek! :wink: :lol: :lol:

Zaniko, Cosmic,
mennek a drukkok, hogy NE MA szüljetek!!! :D (na, hogy valakinek ilyenhez is drukkolunk! :wink:
-nekem a szerda és a vasárnap nem jó, ugyanígy Apa elfoglaltsága miatt :roll: )

tillidian
 
 


Csak egy gyors bekukk:

Monica
Gratulálunk! :)

Őzi
Gratulálunk :)
pocok001
 
 


gratulálok minden új csöppséghez!!!!!!!!!!!!!!

KIBÉKÜLTÜNK APIVAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Screen, köszi az ötletet, a doki is mondta hogy naponta kétszer jéggel borogassam. De inkább az újra felgyült vérömleny és a borosta a gond. :(

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Őzinek nagy nagy gratula és sok boldogságot!!!!!



-- ez a "nyakra tekeredett" téma nagyon para ...--- ezt ugye tuti észreveszik időben :?:

Csibe :)

köszi az infót!!!!!!!
az első részét vágom, ki is próbáltam az oké.
ezt a "prüszkölést" annyira nem :? de még próbálkozom :D

a szexen meg nem járjon az eszed még első pár nap otthon!! irgum-burgum :lol: :lol:
amire kell majd a szerkezet rendbe jön - tényleg!!!!!!!
Nagyon alaposan körbe kérdeztem ezt a dolgot - merthogy ugye nekem csaszi volt tehát no idea - de azt mondta minden szült barátnőm hogy pár hét és helyre gyün --- bár azt is mondták hogy első pár alkalommal a szex még kissé döcögős volt ...
próbáltam rákérdezni a belső "átmérőre" is, hogy ugye azzal mi van - vissza megy-e miután egy óriás átpréselve magát rajta kitágította ...
hááát erre nem sok egyértelmű választ kaptam, de asszem vissza megy ...
(Ha nem akkor ........)

Screen :)
ha ez vigasztal ezt én is nehezen hiszem ... de csak nem ezen múlik ...
én szerintem azért nem fogok megszülni időben mert állandóan vacilálok hogy szeretnék-e már vagy inkább mégsem ...
Most épp igen mert:
NEM AKAROK több csíkot, kilót stb!! olyan szépen megnövesztettem Zoét nőjön mostmár kint :) - rohadék önző dög vagyok fúj ---

Till :)
szerda estére ha megtennéd a szülés vuduzást nekem is!!!
Addig még van 1-2 dolgom :)

Te Anyabébi :) nem akarok beleugatni DE nekem eddig mindenki azt mondta hogy vagy homeo vagy tea ... a kettőt együtt ne.
Azt nem tudom miért --- lehet hogy sutyiban annyira felpuhítja a méhszájat a kettő együtt hogy álmodban fogsz megszülni
:lol:

Aisha :)
drukkok holnapra ++++++++++

Anikó :) neked drukk hogy NE MA --- na ilyen is ritkán van nálunk :lol:

Jövök még Till nehogy menjél aludni!!! :)

Kép
zsrit
 
 


Gáz,mi?
Szegény kiscsajt teljesen összezavarom,hogy akkor most jöjjek,vagy ne jöjjek?
Ráadásul ma voltam a kórházban 2 év óta először....Hát,az ismerős helyszín+a fertőtlenítőszag..beparáztam rendesen.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zsrit,
ok, vuduzok :wink: :wink: (de nem ígérek semmit :lol: )

Lányok,
a nap 2 díjnyertes kérdése így hangzott:
Vackort vittem edzésre. Gyerek beteker, én komótosan betolatok utána, szuszogva, óriás hasammal.
7 éves kisfiú anyukája kérdezi (miután végigmér): na, megszületett már a baba? -Erre így nézhettem: :shock: - másik anyuka röhögve elfordul :mrgreen: :lol: . Azért udvariasan válaszoltam: "nem, még nem" :lol: .
Erre kérdezős anyuka: jó nagy lesz ám a korkülönbség, mennyi is? Mondom: igen, 8 év. Mire ő: nade mért vártatok eddig? :shock: :oops: :mrgreen:
(erre már egyébként is röhögő anyuka - aki ismeri a sztorinkat - vinnyogva feláll, majd kimegy és rágyújt... :lol: :lol: )

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: