Új privát üzeneted érkezett!

Kép Ilyen volt....

Kép Ilyen lett...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.10.05 14:34-kor.

ladmon
 
 


Háháháááááá!! Megszereztem!
Jipijjé 500. oldal laptető!!
:P :P :P

:lol: :lol: :lol:

8) 8) 8)

ladmon
 
 


ladmon:gratulálok,de tényleg!Esztike szépséges volt,most meg nagy huncut,de szépséges is!
nem rakjátok már alulra a járókát?

Kép
nilabali
 
 

 
 

De már ott van, csak a kép korábbi...
Na én el, asszem egyelőre elég volt belőlem, ugye?? :wink:

ladmon
 
 


ladmon: gratulálok az 500.oldal laptetőhöz!! :lol: :lol: :lol: csak sikerült! :wink:

egyébként honnan tudjátok,h laptető lesz??? :roll:

stelly, hát sztem megszoktam azt hiszem,h szarul alszunk, és imádom az ugribugrit, na meg jól esik és ráadásul kell is, mert víziló vagyok majdnem...... :lol: :lol: de azért nem adom fel, 1x csak visszakapom a régi jó alvó Botit is! Nappal már visszatért úgy 1 hónapja. + egész jól elvan napközben. Ennyi jó kell is azért

Kép
kaandi
 
 


na megyek én is teregetni,aztán Erikbabáért, aztán talán a postát is útba ejtjük,lehet gyalogosan.......... :lol:

Kép
kaandi
 
 


csaajok,veletek megtörtént már,hogy gyerek rátok nézett és elbőgte magát,de rendesen?
sajnos velem igen,hajat mostam,fejemen a törölköző,benézek Bazsihoz,áll az ágyában ,rám néz és elkezd ordítani....de torka szakadtából!le kellett vennem a törcsit a fejemről,és úgy abbahagyta lassan :(

Kép
nilabali
 
 


Szóval, ha nem vágtok ki, jövök még egy körre... :)

Nila, csak nem ismerte meg a turbános nénit, na! :D

kaandi: nem tudtam, csak azt láttam, hogy a 499. oldal már nagyon tele van írva! :)
A tejalapút kérdezted: igen, jól emlékszel, nekem fénykoromban volt 5-600 mili tejem. Így most nem váltottunk ki étkezést, hanem minden kaja előtt ugyanúgy szopi van. Egyik nap lemértem, és nagyjából megvan az 500. Amúgy asszem Zétivera dokija mondta, hogy a tejpép nem számít bele, szóval mi így táplálkozunk egyelőre.
Erik BABA... :lol:

Viszont vettem tejpépet... Nagyon bátor voltam... Gluténmentes, 4 hós kortól adható... 8)

Most, hogy írjátok, bibibiii, nekünk is 3 napos lázunk volt!! :)
(Csak olyan lüke vagyok, hogy azt hittem, hogy a pöttyök a zellertől vannak... Akkoriban volt ugyanis a zellersztori itt a fórumon... Ááá...)

Stelly: husi ment vagy Adri is vegának készül?
Ja, Eszti nem lesz vega... Úgy néz ki, egy pár napja simán megeszi! Húú, apa örülhet!

Na, a januáriak is lelépnek...

ladmon
 
 


ladmon:januáriak?
de nem már hogy ne ismerjen meg turbánnal...az anyja vagyok!

Kép
nilabali
 
 


Ladmon, gratulálok a 500. laptetőhöz! Ennél szebb laptető nem is lehetne! :D

Nila, nagyon jó az új vonalzód! :D
Szegény Bazsi, biztos nem értette, hogy mi van a fejeden! :D
zsu83
 
 


"Viszont vettem tejpépet... Nagyon bátor voltam... Gluténmentes, 4 hós kortól adható... Cool"----akkor jól van ladmon :lol: :lol: :lol: csak így tovább 8) :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Ennél szebb laptetőt! :D 8) Ezért megérte annyit írnod, Móni!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!
Balázsnak boldog hófordulót kívánunk!
Zsancy: boldog szülinapot!

Na ennyi volt, mennem kell :D
kreiszi
 
 


Ladmon: gratula a laptetőhöz! :lol:

Nila: nálunk pont tegnap volt, hogy amikor lehúztam a csizmám cipzárát úgy megijedt szegénykém.... :shock: és úgy nézett utána is a csizmámra, mintha valami szörny lenne... :) Szerintem teljesen természetes, hogy megijednek az új dolgoktól... :roll:

Panna
pandusika
 
 


Mellesleg Manóka ma délután kerek 3 órát aludt :shock: soha nem szokott ennyit, sőt általában max. 1 órát alszik napközben.... Így nem tudom, hogy mikor lesz ebből lefekvés, nagyon elemében van....

Panna
pandusika
 
 


panna:olyan jó idők vannak felétek,hogy már elkél a csizma?annyira kis "kukák" tudnak lenni ezek a babák...azért kicsit rosszul esett.

kreiszi.köszi :D ez volt aztán a hipergyors bejelentkezés!

Kép
nilabali
 
 


Panna, jó alvókája van Hannának! :shock:
zsu83
 
 


Kreiszi, hívott a főnök!? :wink: :lol:
zsu83
 
 


panna:akkor a gyerekeink összedumáltak,mert Bazsi sem úgy aludt ma,mint szokott...bár ő éppen kevesebbet,de most aludt el,csak egy fél órát hagyom aludni,mert különben sosem lesz fektetés....neki a délelőtti alvás megvolt,de délutáni alvásra már elment fél2-kor és egy óra múlva már ébren volt,gondoltam alszik majd 5felé,de sétálni voltunk és ő nem akar a kocsiban aludni,most uzsonnázott és kifeküdt....

Kép
nilabali
 
 


zsu:jobban vagy?

Kép
nilabali
 
 


Nila: hát még annyira nincs hideg, csak felpróbáltam itthon a ruhát csizmával is... :)
Az mondjuk nagyon jó, ha nálatok van délutáni alvás is. Nálunk soha... Délelőtt szokott 1-1,5 órát de utána már nem.... Mondjuk korán 7-körül már aludni is szokott, de ma nem fog ahogy elnézem... :roll: kezd nyűgi lenni, nem akart megint enni sem :x .... nehéz esténk lesz....

Panna
pandusika
 
 


panna:egyedül vagytok?ja,Bazsi szokott 3köül aludni még egyet,és fél8-kor fürcsi aztán alvás.nem is kellett felébresztenem,pont fél órát alukált és magától ébredt fel,már itt garázdálkodik!mikor ébredt fel a nagy alvásból?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali ő ilyen éjszakai bagoly... viszont kárpótol reggel... én is szeretek később kelni.... :D Tőlem még nem ijedt meg a gyerek.... de nem is szeretném úgyhogy nem teszek fel turbánt.....

Zsufi74 gyógypuszi a buksira!

Zsu83 ma csak kétszer aludt...(mondjuk sokat) ez is ritka, hogy nem 3x alszik.... képzesd... megtanultunk állásból szépen leülni úgyhogy talán megszűnik az esek kelek.... :D

Zetibebi IRIGY, IRIGY vagyok a Mobilfodrász miatt :? kérünk képet az új frizkóról!

Andabella Mesinek nincs hasmenése??? :roll:

Kaandi már azt hittem fél óránként kel Boti :shock: Mennyi foga lesz 1 éves korára a babáinknak??? Hát ha magunkból indulok ki akkor egy sem :lol: Átlagosan egy egy éves babának 8 foga van....

Ladmon végre végre, hogy Esztikéről tettél fel képeket!!! NAgyon helyes kismanó! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nila: fél 4-kor ébredt fel délután. Most megint próbáltam megetetni, de nem kellett neki a pép, csak a tápszer. De már el is aludt... :) azt hittem, csak később fog... :roll:
Nem vagyunk egyedül, csak most apa röplabdázni ment. Nemsokára hazaér és beígért nekem egy nagy masszázst, úgyhogy lassan lépek. :D Olyan figyelmes! Ma pl. amikor leszaladt munka után a postára, hozott nekem visszafele két csokor rózsát... :D Teljesen el vagyok már kényeztetve... :D

Millye: milyen ügyes Andris, hogy már állásból le is tud ülni! :D Ettől mi még igencsak messze vagyunk... meg attól is, hogy fogunk legyen... :lol: pedig úgy szeretném már látni, hogy milyen lesz pici fogacskákkal... :)

Panna
pandusika
 
 


Pandusika masszázs? Hű, de jó neked!!! Rózsát is kaptál? Egy úriember a férjed! Köszi én is örülök neki, hogy már nem koppan a padlón.... :D Ne izgulj fogunk még nekünk sincs.... de ami késik nem múlik.... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nila, hát még mindig elég reszelős a hangom, a torkom javul, de lassan! :?

Millye, nagyon ügyes Andris, már biztos nem lesz annyi esés, kitanulta a technikát! :D

Panna, masszázs!? Irigy-irigy! :oops: :lol:
zsu83
 
 


Köszönöm a névnapi köszöntéseket :wink: és persze viccesen kinéző-hiányos fogazatú Barbi dicséreteket is, de HOPPÁ hétvégén áttört neki felül a hiányzó kettő, van már 6 fog :)

Ladmon: jóóóó megdolgoztál a laptetőért :D Vagány Esztergyerek nagyon! Valamelyik délelőtt esetleg egy tali? Megyek Kecskemétre :wink:

Kép

Kép
hel29
 
 


6 fog Hel??? :shock: Az mán döfi! :D Reméljük aludni is fogtok kicsit ezután... :wink:

Ja, Stelly, Anyu is mondta, hogy taliztatok! Legközelebb velünk is légyszi, de majd megbeszéljük. :wink:

Néhány kép a hétvégéről:

Kép Szépen eszünk

Kép Bolond gyerek bemászott a szék alá, de kimászni már nem tudott :lol:

Kép Apa gyerekkori kutyáját meglovagolta, és úgy örült :D

Kép Felállás folyamatban

Kép Félkezes vagánykodás eredménye... :roll:

Kép Nagyfiú

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ladmon: Nagyon aranyos Eszterke! Jut eszembe! Tudod merre van Hetényegyháza? ÉN ott nőttem fel, ott laknak a szüleim:)

Julcsi: de ügyi Marcika!

MIllye: nincs hasmenése, de miért a pötty után ez jön?? :oops:

Mesi ma 7:20-kor elaludt...szerintem ebből megint hajnali kelés lesz...

na jó éjt, Andabella :D

Kép
Kép
andabella
 
 


Bakker, jobbak vagytok, mint a rádiókabaré :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaandi, hát az a jéger úgy volt, hogy khmmmm, izé, hát még szoptatok..... :oops: :oops: :oops: :oops:

Éljenek az ünnepes csajok: Eszter (méltó kép az 500. laptetőre!), Barbitündér(a kis fogas!), Zsancimami, és az ünnepes legények: Bebe ( műértő zenetudor), és Bazsa (mindenevő kispocok)

Zsufi, de, nagyon szívesen elmegyek hozzátok, gondoltam, viszem a Mei-tai-t is, azt is próbáld ki, meg nézek neked rövidebb kendővel kötést, és azt megtanuljuk, oké? 8) Gyógypuszi Marcusod szemhéjára!

Stelly, úgy sajnálom a horrormancis éjszakákat! Lekaratézás nálunk is napi progi. :?

Anyósnál minden okés volt, Léna hozta a formáját.

Andabella, szegény Mesi, viszket is a pötty neki? Remélem, alvós lesz az éjszakátok!

...na hogy hozok képeket, azt csak akkor higgyétek el ezek után, ha a saját szemetekkel látjátok... :oops: :oops: :oops: de holnap tényleg...

Békéset!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


ja,Zsufi, Julcsi, a talis képeket még a múlt héten ellőttem a közösbe, csak elfelejtettem róla hírt adni, nézzétek meg!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Jó reggelt!!!

Bocsi visszaolvasni nem tudok :( elég zűrösek a napjaink azért nem tudok jönni sajnos :oops:
Férjem keresztapukája elhunyt a nevelőapukám korházban,szóval káosz van,de rendesen :cry: :cry: :cry: :cry:

De,hogy azért jó hírrel is szolgáljak Hannácskának kibújt az első fogacskája,szenvedtünk vele elég rendesen,de kinnt van :lol:

Még1*nehari,hogy ritkán jövök,de igyekszem!!!!
Mindenki vigyázzon magára és a gyönyörű babócáira!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Sziasztok!

Ma jobban érzem Magamat, remélem most már tényleg javulóban vagyok! :roll:

Helga, 6 fog!? :shock: Gratulálok a fogacskákhoz! :D

Julcsi, nagyon jók a képek! :D A kutyás kép nagyon tuti! :D
Na meg a maszatos Marcis is! Mit evett?

Andabella, éjszaka hogy telt?

Gerendai Zsu, képet,képet! :lol:

Eszter, éjszaka?

Andrea, nagyon sajnálom férjed keresztapukáját! :cry: Nevelőapukádnak pedig jobbulást! +++++++++++++++++++
Gratulálok Hanna fogacskájához! :)
Gyere amikor tudsz, nagyon várunk!

Bogi, netközelbe vagy?
zsu83
 
 


Akartam jönni panaszkodni, de mikor olvastam Andreát elszégyelltem magam :oops: Részvétem, és jobbulást apukádnak!

Ladmon, mi lesz itt az ezrediknél :D Azé ügyi voltál :D Eszti nagyon helyes :wink:

Mi van a januáriakkal?

Marci mennyit változott :shock: És tényleg milyen nagyfiú :D

Zsu örülök hogy javulsz :wink:

Mesinek is jobbulást :)

Zümis nálatok mi a helyzet baci-téren?

Na jó, ha már erre járok mégis panaszkodok kicsit :oops: :P
Vekker Úr kicsinál...észre se vettem és úgy odaszokott a nagyágyba hogy még pisilni se tudok kimenni éjjel :shock: ugyanis felébred ahogy észreveszi hogy nem vagyok ott, áááá :x A nagyágyban alvásával annyi a bajom, hogy a; vagy az ágy egyik oldalán leesik, b; vagy a másik oldalt Zéti ráfekszik és összenyomja, c; vagy egész éjjel ébren vagyok hogy a két előzőt megakadályozzam. Általában a "c" a jellemző. A dologél tök jó mert visszaalszik tőle, de azt nem akadályozza meg, hogy húszpercenként felkeljen. És még az a szerencse, hogy Zéti teljesen lefárad a bölcsiben és éjjel jól alszik, mert ha még ő is felkelne na akkoraztán... :lol: Szóval friss vagyok és üde. 8)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


jó reggelt!

Gyönyörű mosolyú Adrikának boldog hófordulót!

zsuzsi:hát ez az a fényképekkel kapcsolatban...még a norvégiai képeket sem láttuk...de türelmesen várunk,mert türelem képeket terem!

julcsi:Marcika még mindig a(z egyik) kedvencem...és nagyon ügyes!

bogi:megérkeztetek?remélem minden oké volt éjjel!

ladmon:tök jó alaptető,érdemes volt kűzdened érte!jól aludtatok?

zetibebi:elkerült a horrormanó ugye?

andrea:sajnálom a rossz dolgokat!gratula a fogcskához!

hel:már 6 fogacska?ez igen!ladmon boldog lesz,hogy valaki megy arrafelé!

panna:akkor elég korán elaludt Hanna!aludt reggelig?férjed nagyon szeret téged...már ezer éve nem kaptam virágot....de tegnap este egy szuper masszázs nálunk is befigyelt,most "lógok"apának!

nálunk éjszak csendes volt,de Bazsi már 7-kor kiabált,hogy éhes...mert este már belealudt a vacsiba,csak 80csúszott le neki.

Kép
nilabali
 
 


Adrinak boldog fordulót!!! :D

Nila, horrormanó a haverjaival jött ma éjjel :twisted:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Örökmozgó Adrikának boldog hófordulót!

Stelly: mi a Thököly-Dózsa Gy. út sarkán lakunk, ez még VII. kerület. De közel van a Városliget, gyalog kb. 5 perc, oda szoktunk kimenni sétálni.

Zsuzsi: mentek a héten Zsuékhoz? Mert ha nem, akkor nekünk a péntek tök jó lenne a héten. Vagy ha az nektek nem jó, akkor megbeszélünk a jövő hétre valamit. De szuper!!!! :D :D

Ladmon: :lol: :lol: Kár, hogy csak ritkán van 500. oldal, mert akkor gyakrabban láthatnánk képet Huncut-Esztikéről! :wink: :wink:

Julcsi: :D :D Nyugi, nálunk egy kéz már elég, csak akkor van borulás, ha nulla kézzel kapaszkodik Marci.

Helga: 6 fog :shock: :shock: Barbi igyekszik ám rendesen!!

Én már örülnék, ha a felsők kibújnának végre, de még mindig nem teljesen sikerült :?

Andrea: gyere ha tudsz, sajnálom a rossz szériát.

LKVerus: remélem már jobban!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Tiszta h.lye vagyok, itt sajnáltatom magam hogy fáradt vagyok, mikor Olinak meg fáj az ínye, nem azért ébred éjjel mert engem akar szivatni... :roll:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Gyönyörű laptető!!!!!!! :)

ja, jobban vagyok! Bár ha nem hat az algopyrin, akkor még ájulósan...tegnap estére már nagyon rosszul voltam, de tényleg, lázam is lett, pedig nekem olyan sose nincs, utoljára szerintem 10 évesen volt. Apa meg csak este 8ra jött haza :( Fürdetés nagyon szörnyű volt, féltem beájulok a kádba Vinci mellé, de aztán sikerült eltenni aludni, édespofi nagyon rendi volt egész nap, bizti megérezte, hogy anya beteg :) ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉés, Átaludta az éjszakát!!!!!!!!!!!!! JUhéé! Szóval egy igen pihentető éjszakám volt :)csak a torkom nem nagyon hagyott aludni, utána meg mert leizzadtam, aztán meg mert fáztam...de legalább nem kelett Vincihez ugrálni! neki is múlik a nátha, csak megin elkezdett kicsit köhögni :( ű

A héten gyönyörű idő lesz állítólag, most kéne menni állatkertbe! De meg is kéne gyógyulnunk..... Ha a jövő héten is ilyen napsütéses jóidő lesz jön valaki velünk??????

nah, megyek kicsit még pihizni, amíg Vinci alszik...úgyis ritkán csinálok ilyet...apa szerint "direkt" lettem beteg, mert igy kötelezően pihennem kell.... :):) lehet van benne valami
ha lenne egy laptopom, most olvasgathatnálak titeket az ágyból, de itt nagyon fárasztó gubbasztani a széken.

Helga! 6fogacska nem semmi! Gratulálunk!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


zetibebi:szegény Olibetyár!de neked sem lehet könnyű :shock: én már felfordultam volna!

zsufi:Bazsink is lassan bújnak a felsők ki...de jól viseli a drága!Marci sokat szenved vele?

Kép
nilabali
 
 


lkverus:édes fiad van,hogy hagy téged gyógyulni,küldünk is neki egy puszikát érte!neked pedig++++++++++!

Kép
nilabali
 
 


Adrinak nagyon Boldog 8. hófordulót kívánunk Bebével! :lol:

Zétivera, sajnálom a rossz éjszakát! :cry:

Nila, na írod itt Te is a masszázst, azt hiszem ma én is kikövetelek Apától magamnak egy kis kényeztetést! :D
zsu83
 
 


Ikverus, jobbulást +++++++++++++++++++++++++++++++
Örülök, az átaludt éjszakának! :D
Nagyon jó lenne eljutni az állatkertbe valamikor, most Apa 9 napig itthon lesz, de ehhez nekem is meg kéne már gyógyulnom!
zsu83
 
 


zsu:bizony apa tud néha meglepetést okozni...pedig dög fáradt volt,mert este 7után ért haza,épp fürcsire.ma fürcsire sem fog megjönni :cry:
most már gyorsan gyógyulj meg!Bebe nem lett beteg?

Kép
nilabali
 
 


Köszi lányok a köszöntést arik vagytok :)
Betegeskedő babáknak jobbulást,+anyuknak.

Nálunk minden oké(kopp-kopp)
Petrácskám előszeretettel ácsorog,bárhol bármibe meg kapaszkodva,amitől én agyrémet kapok mert olyan helyeken próbálkozik hogy csak na.
Tegnap ettünk halat céklával és krumplival+répával,nagyon ízlett a manókának,vasárnap kipróbáltuk a joghurtos tejpépet+körtével(igy van egybe)én gyerekem ettől se fújogot nem egy finnyás fajta.
Tegnap meg csavartunk neki egy narancsot és 2dl á.vízzel hígitva kapta meg,na azt egyenesen harcolni kellet hogy adja vissza a üvegét.

Mesinek ezek a pöttyök micsodák?Mitől van?
Mert most olvastam hogy a tejtermékektől is lehet ilyen kiütés(allergia)és legfőképp a fül mögött -arcon-hason jelennek meg ezek a pöttyök,ha Mesi kapott sajtot vagy más tejterméket lehetnek a pöttyök ezek miatt.Na de én nem okoskodom..
További szép napot!
Boldog 8 hónapot !!!Minden ma ünneplő kis lurkónak.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


apa csinálta még tegnapelőtt este, nagyok már megfürödtek, épp Vincifárasztás folyt:)
Kép
kicsit bamba gyerekek így estére :):)

zsu! neked is gyógyulás!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nila, akkor megint nagyon sokat dolgozik Apa! :?
Bebével úgy néz ki, hogy minden ok, az orrfolyás a fogacskáktól volt!

Zsancy, mit kaptál Apától ajándékba?

Verus, köszi!
Nagyon jó a kép! :D
zsu83
 
 


nem is írtam még, de lehet, Vinci banán allergiás :)
a szeme körül, a nózijánál fenn, folyamatosan voltak pici piros pöttyöcskék, van amikor erősebben jön elő, van amikor alig látszik, már elég régóta, fiygelgettem mitől lehet(olyasmi mint az anyatejkiütés), sokszor dörzsölgeti is olyankor a szemét...egy hete egyáltalán nem kapott banánt, mert nem volt itthon, én meg nem vettem, és elmúlt neki teljesen, szombaton apa vett banánt megint, Vinci evett, másnapra enyhén pöttyös lett....de csak a szeme alatt, meg a nózijánál egy-két pötty,máshol semmi, most nem adtam neki megin banánt, nincs semmi, és minden mást eszik folyamatosan... még teszek egy próbát, és ha megint pöttyös lesz, akkor a a banán a hunyó!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kép ébredés után

Kép Ime a 2fogam:)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


és a fogatlan lányom:):) kicsit morbid kép, de vicsorogva mosolyogni :) a hétvégén hagyta el a két felsőt :):)
Kép
egyik gyereknek nőnek a fogai, másiknak potyog....olyan vicces ám, alul is kettő hinyzik, csak nem egymás melett...

Zsancy! nagyon édike ez a picilány!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?