Új privát üzeneted érkezett!

porszívó hehehe na ez nálunk Tomi feladata :lol: (de ha én csinálom, gyerek a kenguruban, mert különben bőg...)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Stelly:

Szegény-szegény Adri! De gondolj arra, hogy nálatok viszont tuti a foga, szóval pár nap max., és megoldódik dolog!

[quote]n írta:em-felébredés miatt szerintem ne legyen lelkifurdalásod, biztosan nagyon kimerült voltál

Titta ciki, de képzeld, szombat este hulla voltam, és mondtam Eszteremnek, hogy legyen kedves egész éjjel aludni, és lőn... 11 óra egyben... Szóval még alváshiány sem...
Sebaj, már vicces, mert a hüleuram azzal szórakoztatott ma a telefonban, hogy mentőt akart hívni, mert már 3* is meglökött és még arra sem keltem fel... Hát, no, én alszom keziccsókolom! :D

És igen, a szoba közepére teszem, ahonnan odakúszik a kapaszkodóig (és az a kúszás is még olyan gáááz... emlékszel a lábon lőtt lány esetére? :lol: Mindegy, szóval nem tökéletes a dolog, tervezem a gyt-t felhívni, mert így cudar világ lesz! :D )

És én ma már muszájosba veszek is -szerintem tejpépet, majd elmesélem a fogadtatást, bár mi egyelőre tök menő kajázók vagyunk... 150 grammos átlaggal! Hoppá! :P

Nila: áá, kevés komp nem gáz, csak a sok... :)

ladmon
 
 


Panna: ne parázz előre! Csomó babának a fogacskája csak úgy hipp-hopp kibújt! Lehet, holnap reggelre arra keltek, hogy már meg is van az első! Még sok idő van addig, lehet hó végére Hannának lesz akár 4 foga is! :D

ladmon
 
 

 
 

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... ?id=060425
Na, ezt találtam Stelly: tejpép/gabonapép ügyben...

Szóval nekem egyelőre mindegy... Tejpép fele hajlok!
Léptem is, mert így nem lesz ebédem!!! :)

ladmon
 
 


stelly:erre még nem is gondoltam....bár nem nagyon szeretném kipróbálni a magamra kötött gyerekkel való takarítást...amíg nem volt gyerekem,hülyének néztem a sógornőm amikor mondta,hogy nem tud takarítani a gyerektől....pedig nem egyszerű feladat!

ladmon:képzeld már kompot kellett cserélnünk,mert a mini babáknak való hiperszupermodern kompból a Balázska már kibukott fejjel a földre....most van egy retró változat,jobban is szereti fiam.

Kép
nilabali
 
 


hát igen nila, tudok élni........meg nem aludni :lol: :lol: :lol:

ladmon szerencsére tényleg találtam rucit, olyan jól sikerült a variáció, h sokakat átvertem, mert azt hitték,h milyen jól lefogytam....... :shock: :oops: :lol: pedig csak a ruci volt előnyös.......
de majd szétfagytam, olyan hidegek vannak már éjjel,h naaa,sokat voltunk kint is a teraszon. ... :oops: :lol:
most már amatőr is vagyok? :lol: :lol: :lol: na az nem jutott eszembe,h edzés jégerrel........ :lol: :lol:
tényleg,ha már itt tartunk az evésnél, Esztikének hogy jön össze az 500-600 tejalapú? nem sokkal evett többet előtte is,nem???
Hajra tejpép,aztán jól gondold meg,h mit adsz a gyereknek, mindenmentes :D :lol: :lol: jót röhögtem!!

Bazsi meg kibukott?az igen, a retró jobb nem?

stelly, veled vagyok én biztos! tudom nem vigasztal.....

Kép
kaandi
 
 


mi ma tökfőzit nyomunk, a gyereknek persze külön főzöm, de kis párolt hagymát olajjal nyomtam bele a mienkből, meg főzök hozzá neki kis tojáskát, aztán egy parányi tejfölt is dobok hozzá még......tudja mitől döglik a légy.... :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Gerendai Zsuzsi köszi szépen a cikket!!! Egyébként nem jöttem rá, hogy a pépes kaja miért nem ízlik neki... de sebaj az a lényeg, hogy már mást is eszik.... Várom a képeket a lagziról!!!!! Boldog Karácsonyt????!! :shock: addig nem jössz vagy mi a szösz???? orrfolyás attól közvetve a fogtól úgy lehet, hogy a fogzás miatt begyullad az ínye és így melegágya a baciknak a bacik legyengítik az immunrendszert és könnyebben betegszik meg a baba...

Andabella ne izgulj a pöttyök el fognak múlni 1-2 nap alatt és lehet, hogy Mesinek pár napig folyni fog az orra, de láza már nem lesz. :wink:

Budabo Köszi! Ma már elfogadta a jobb cicit is. Viszont kénytelen voltam lefejni a tejet mert fél tizenegykor kelt fel... úgyhogy éjszakánk szuper volt! :shock: Remélem még olvasol.... érezzétek jól magatokat jó utat!!!! HA tudsz akkor írj!!!

Zsu83 örülök, hogy jobban vagy!!! Ne is mondd... olyan nagyokat lehet esni a lépcsőröl... :?

Nilabali köszi :D szert teszünk egy talira!!! :D Szerencsére már cicizik a jobb-ból is... remélem már nem fáj a fejed!! Bazsi mondta, hogy pápá?: de édes lehetett! :D

Ladmon végre végre, hogy jöttél!!! :D mindig jókat mosolygok azon amiket írsz (és ez rám fér mostanában )
na azért gratulálok a felálláshoz ügyi Esztike! :D sikerült a cd borított kiszedned? :shock:

Pandusika gyors kaja? Én ma tejszínes pulykamellet csinálok az elég gyors.... :roll:

Zsancy Nagyon boldog szülinapot!

Julcsi-79 nagyon ügyi Marci is, hogy felállt!!! Örülök, hogy jó volt a nagyszülőknél! Várom a videót a dumamarciról! :D Lábad hogy van?

Lkverus jobbulást neked!!!

Kaandi örülök, hogy jól érezted magad az osztálytalálkozón!!! Boti megint nem hagyott aludni???

Stelly Köszi :D édes volt ahogy mászott bele a kosárba :D Ááááá nem vettem magamra... én szeretem a focit, annó szerettem a fradit (már nem annyira) nem vagyok fanatikus FTC rajongó

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:aha,így egyszerűen!,volt olyan időszak az éjjel,h félóránként.
Érdekes cicistrájk nálunk is volt, ha emlékszel!?, méghozzá bal cici strájk, de milyen sokszor! :shock: :shock: ,most meg már ott tartunk,h a bal cicit alig használjuk. :shock: :lol:
Nem semmi Andrisbaba, fél 11 ig aludni, de irigyirigy vagyok! :oops: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Hééééé
hát BAZSINAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Nila, Bebe olyan arcot vágott, hogy "Anya, inkább hagyd abba légyszi!" :lol:

Verus, jobbulást Neked!++++++++++++++++++++++
Sajnálom a car éjszakákat! :(

Kaandi, azért javulok lassan, mert begyulladt a torkom! :?
Örülök, hogy jól érezted Magad az osztálytalin! :D

Eszter, hú, most olvasom nálatok is horroréjszakák voltak, sajnálom! :(

Millye, örülök, hogy Andris elfogadja a másik cicit is! Fél 11-kor kelt Andris!? :shock:

Bogi, jaj de hüle vagyok :oops: , most esett le, hogy utaztok Debrecenbe!

Na megyünk ebédelni, Bebének alma-csirke lesz a menü! :D
zsu83
 
 


Na már megint szégyenkezem :oops: , Bazsinak nagyon Boldog Hófordulót kívánunk! :D
zsu83
 
 


Ladmon/Stelly: Adjatok tejpépet nyugodtan, táplálóbb! Nem volt érzékenység a családban, akkor 8 hós kortól mehet nyugodtan. (Sőt, képzeljétek, mi is vehetünk, úgyhogy én is ki fogom próbálni. Adél gasztroenterológusa szabad utat adott :))

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Utólag Zétinek, Hannának, Esztikének és Hunornak boldog hófordulót, mára pedig Bazsaládénak!

Drukkoljatok, én most egyedül Marcival le fogok menni az elsőről. :roll:
Szóval, Ildi, lábam javul, csak a térdem fájdogál még sokat. Szorgosan gyógytornázok. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


óvatosan Julcsi!

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok!

Reggel benéztem, de nem volt időm írni 5 körül.
Andus: köszi, hajnalban olyan jól estek a szavaid...egész este aggódtam hogy mitől pöttyösödött be ennyire, gondoltam elviszem a dokihoz ma délelőtt.

Millye: neked is köszönöm

ja és mindenkinek:) Láz nincs, a homlokon és a fül mögött halványodtak a pöttyök, de a háta és a hasa totál pöttyös...

Rakok fel képet, Millye, Andrisnak is ilyen pöttyei voltak?

Egyébként az éjszaka car volt...fél 1-kor felkelt, mert éhes volt...és hajnali 2-ig nem volt hajlandó aludni, aztán csak velem aludt vissza, végül fél 10-ig húztuk a lóbőrt így a dokihoz nem jutottunk el. Ha holnapra vagy utána nem múlik akkor viszem csak el.

Gratulálok az ácsorgó Marcinak, Esztinek is!!!

Tök jó, hogy ennyien álldogálnak, kúsznak, másznak, ülnek...MI még nem :( de lehet, hogy fogunk nemsokára lesz?? :o

szóval a kép:

Kép Kép

Ja és vettünk járókát:)
Kép

Szép napot, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


julcsi:ügyes leszel!nagyon gyorsan gyógyulsz,biztosan sokat segít a gyógytorna!

millye:fél11-ig aludt?mikor aludt el este?a fejem már jobban van köszi!de a derekam leszakad...alig bírom el Bazsit :oops: állandóan tilosban jár....odaadtam Bazsinak a csőrös poharat,de nem tudja,hogy mit kezdjen vele,csak rágja a csőrét.

kaandi:tököt én is valamelyik nap adok Bazsinak,még nem evett!csak nincs itthon kaprom,valahonnan szerezni kell!

tejpépes témához:van sok gabonás tejpép is a milupának,én azt adom most Bazsinak és megeszi már magában is,nem csak gyümive lkeverve...bár ha belegondolok,mit nem eszik meg ez a gyerek?olyan étvágya lett,hogy csak na...ebédre lemegy neki egy aventes üveg főzi és után még benyom több mint fél üveg babadesszertet is!rá még iszik fél üvegecske teát!

zsu:beebédelt Bebe?

a köszöntéseket köszönjük!

Kép
nilabali
 
 


Ja hajnali 2 után, azért 6-kor még evett és a második képen a cumicsíptetőt tömi a szájába:)

Egy mai jobb kedvű kép:

Kép Őszi séta

Kép
Kép
andabella
 
 


andabella:olyan jól állnak Mesinek a kalapok!nagyon cuki!remélem most már túl lesztek a betegségen!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali: köszi :D

Kép
Kép
andabella
 
 


Kaandi nem semmi a fél óránkénti kelés!!! :shock: gondolom kivagy rendesen... tudsz azért napközben aludni? VAgy Boti akkor sem alszik? :roll: Bizony bizony ilyen nagyot aludt a fiam...

Zsu83 ugye milyen jó alvókája van a fiamnak? :D Most bezzeg cicizik amikor kifejtem a tejet... de nem baj majd odaadom neki üvegből... meg esetleg a burgonyájához hozzákeverem. :roll:

Julcsi-79 óvatosan, nehogy megint eless!!! :roll:

Andabella nincs mit! Igen ilyenek voltak a pöttyök! Akkor várható egy kis nózifolyás is.... meg ha nincs szerencsétek akkor a torka is fog fájdogálni.. nálunk ez kimaradt és a nózifolyás sem volt vészes mert kapta a tejemből az ellenanyagot. :roll: NAgyon édes Mesi!!! :D

Nilabali boldog 7 hónapost Bazsinak!!! Este 10rakor aludt el.... végül is valamit valamiért... én örültem, hogy eddig aludt mert így tudtam egy pár dolgot addig csinálni... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Julcsi, csak óvatosan!

Andabella, nagyon édes Mesi a babakocsiba! :D

Millye, ha talizunk, akkor remélem Andris beszél Bebével, hogy Ő is aludjon sokáig, és ne 6kor keljen! :? :D
Hányszor eljátszotta velem is Bebe, hogy lefejtem a tejet, és utána rögtön cicizni akart!
Ja most olvasom, hogy csak 10kor aludt el Andris, mi már fél9-kor, na de akkor is, fél 8-8-ig aludhatott volna Bebe is! :roll:
zsu83
 
 


Zsu83 nekem van amikor hiányzik este, hogy ne éjszaka fürödjek meg vagy megnézzek egy filmet.... mondjuk a fürdés utáni idő nálunk nagyon nyugis.... eljátszik meg elnézelődik... dumál a játékokkal meg velünk aztán elalszik fél tíz és 10 óra körül... na majd ha talizunk hátha meg tudja beszélni Bebével, hogy milyen jó reggel lustizni :D Naná, hogy nem kellett az üvegből a tej.... inkább cici :evil: de még a burgonyához jó lesz... viszont most alszik... úgyhogy megyek teregetni meg vasalni... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:köszi :D este 10-kor?jó későn alszik el a fiad,de azért alszik sokáig!kertésznadrágot vettél magadnak?(remélem jól olvastam)megmutizod?

Kép
nilabali
 
 


MIllye, Zsú: köszi-köszi:)
Felébredt a kiscsaj, megyünk brokkolit enni krumplival:)

Kép
Kép
andabella
 
 


Ladmon: neked legyen igazad! Nem bánnám, ha csak úgy, minden kellemetlenség nélkül bújnának ki azok a fogacskák.... De még mindig nem látok semmit az ínyén, úgyhogy most már várhatna november 1-ig... :roll:

Lassan én is tervezem a Sinlac elhagyását és valamilyen gabonapép kipróbálását. Bár arra is gondoltam, hogy lehet hogy tejpépet is ki fogok próbálni, mert most már jó lenne tudni, hogy valóban laktózérzékeny-e Hanna. A mostani oltás után megint volt enyhe hasmenése, az első kettőnél meg még rotát is kapott, úgyhogy gyanítom, hogy ezek miatt volt... :roll:

Mesi csuda édes! :lol:

Panna
pandusika
 
 


Sziasztok!

Julcsi: nagy-nagy gratula Bogyesznek!!! :wink: Örülök, hogy az anyóslátogatás jól telt nagyjából !!

Panna: szerintem úgy mutasd meg a ruhát, hogy rajtad legyen!!! :lol: :lol: :lol:

Bogi: jó utat nektek, mikor indultok pontosan? Majd próbáld meg felderíteni Amyt, mert már nagyon rég járt felénk!!

Andabella: remélem Mesi gyógyulgat szépen, tényleg jó a babakocsis kép!!

Stelly: hajrá fog, aztán hátha alszotok is valamennyit most már!!

Ladmon: enyém gyerek sem ül, mert olyankor ugyebár egy helyben kéne maradni, na az meg aztán nem megy :lol: :lol: De ő is kifejlesztette azt a technikát, hogy állásból tök ügyin letérdel, és onnan megy négykézlábra, aztán usgyi!! Le is fotóztam ma, mindjárt feldobom!

Mi hétvégénk dióhéjban: Marcika megszerezte élete első igazi harci sérülését a szeme fölé sikerült :? :? Szerintem én jobban sírtam mint ő. :oops: :oops: :oops:

Voltunk kisvasutazni, azt nagyon élvezte, tökre ujjongott, ahogy mentek a fák kívül :D :D :D

Este meg lenyírtuk géppel, úgyhogy most kis süni feje van! Olyan nagy különbség mondjuk nincs, mert a kis szöszi fején nem látszik annyira a változás, de azért csináltam ma egy-két képet, hogy lássátok 8)

Kép Kisangyal ...

Kép Kisördög

Kép Ülés helyett

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


zsufi:Bazsi ugyanezt csinálja!egyszerűen képes a szőnyeg közepén is térdelve játszani..talán sosem fogunk ülni...
nagyon gyönyörű a fiad!szép a mosolya,tetszenek a kis almácskái az arcán!

Kép
nilabali
 
 


Millye, de legalább sokáig alszotok reggel, valamit valamiért! :wink:

Zsufi, küldjük a vígaszpuszit Marci bibijére! Hogy történt a baleset?
Nagyon aranyos Marci a képeken, és nagyon jó az új frizurája! :D
zsu83
 
 


Zsancynak boldog szülinapot!!! :D

Bazsinak bodlgo fordulót!!! :D

És szuperügyesek a hétvégi álló babák!!!

Verus, Zsu jobbulást, Julcsi a te térdednek is! Csínján a lépcsővel :)

Horrorfogzós babáknak fognövésgyorsító puszit, Marcinak sebgyógyítósat :wink:

Hú, tudjátok mim van nekem? Mobilfodrászom :D 8) Kijön, megnyír, satíroz (olyan mint a melír) és szuper az ára is :D Oli nem díjazta a dolgot, de a lábammal ringattam a babakocsit közben :)

Na lépek, még húsz perc van hátra a háromnegyed órás alvásából.
Zéti végre ma már bölcsiben van, nemsoká megyek is érte.
Szóval most (mörfi megint ne nézz ide) minden király. Azért az éjszakát azt nem részletezném, lerágott csont, dióhéjban: sz.r :?. De már nem érdekel, most ez ilyen.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Mesi is de helyes!!! Ez nem az a bizonyos betegség amit általában 2 éves korig kapnak el a gyerekek? Barinőm kislánya is elkapta, 2-3 nap láz, aztán pöttyök és pöttyök!! :roll: de nem jut eszembe a neve ám....olyasmi hangzású,mint a rubeola........kb. :roll:

óóóó szegény Zsufi, és persze Macika is. Húúú de szar lehetett,hová ütötte be? Egyszerűen állandóan ki vannak téve ilyen sérüléseknek, nem nagyon lehet mit csinálni., Amit tudsz úgyis megteszed! Olyan helyes kiscsávó, ezzel a sünihajjal meg pláne!

Boti is szokott így is "csücsülni",nagyon bírom!

millye,nem azért szerencsére nem egész éjjel nyomtuk a félórázást, de úgy kb éjfélig igen, mostanában ez a progink.....más helyett :roll: :evil: :lol: , aztán is fent volt ezerszer, 3 körül kapott panadolt is ,az sem segített........nagyonnnnn úúúúúúúúnom már ezt a fogzást én is, biztos azért van, most meg a felső 3-4 kezd kibújni......... :cry: :cry:
Ma nem voltam annyira fáradt, tegnap sokat feküdtem napközben,azért valszeg. MA meg olyanokat inztézkedtem, kihasználva Bocika nagyon nagy alvását, amikkel el vagyok maradva már rendesen( névváltozásból adódóan leginkább, utalások stb............)

mennyi foguk lesz úgy egy éves korukig? nagyjából? jól emlékszem,h olyan 10-12???lehet,h hülyeség....?

Kép
kaandi
 
 


Ja és amit elfelejtettem:

Julcsi: azért sokat ne menj, vigyázz a lábadra!!!

A hófordulósoknak sok boldogat: Esztike, Bebe, Barbi, Zéti és mára pedig Bazsika!!

Zsancy: neked pedig boldog szülinapot!!

Marcika a háttérben látható kisszekrényt fejelte le, mert annyira el volt foglalva a kosár kipakolásával, hogy a kapaszkodásról is elfeledkezett :? :?

Éjszakázoknak meg csak kitartást tudok kívánni 8) 8)

Mi meg azzal szenvedünk mostanság, hogy Marcika lassan semmilyen hordozóeszközben nem marad meg :? A kenguruban már nem tudom cipelni mert nehéz, babakocsiban nem szeret lenni, mert állna fel ott is, csak hát ugye nem tud :wink: Még egyedül a kocsiban megmarad, de ha ketten vagyunk, akkor nem tudom hogy szállítmányozni :? :?

Zsuzsi: ha van kedved eljöhetnél valamikor hozzánk a szuper kendőddel, és megpróbálnám hátrakötni Marcit, hátha az megoldás lenne :) :) Már néztem háti kötéseket, de az én fapados kendőm kevés hozzá :roll: :roll: Persze más is jöhet hozzánk, ha van kedve!!!!!!!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


próbáltam új vonalzót gyártani,nem tudom,hogy sikerült-e?

Kép
nilabali
 
 


Ladmon, mit mondott a gyógytornász? (lábonlőttlány ahányszor eszembe jut, vigyorognom kell :))
150 grammos átlag - álmaimban :D ha teszek a kajájába kölespépet, akkor talán benyom 120-at, egyébként 80-90 az adagja. De látszólag elvan így is :)
Jaja, tejpép lesz! Majd mesélj, Esztike hogy fogadta, mi szerintem jövő héten próbálunk csak (most fogom bevezetni a husit, nem akarom egyszerre).

Kaandi, ha nem is vigasztal, azért most éjjel is sűrűn gondoltam rátok, horrormanó-tulajokra, hogy ha ti kibírjátok hónapok óta, akkor mit nekem ez a pár éjszaka... azért nagyon szeretném, ha a mai jobb lenne, elég pocsékul vagyok. Hogy van neked energiád ilyen éjszakákkal még tornázni is járni?????

Julcsi, hogy sikerült a séta?

süniMarci édi :) (Zsufi, ti a város melyik végében laktok kb?)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Nila, szerintem nem jó linket illesztettél be :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Hahó!

Baleset nélkül megérkeztem a vásárlásból... :) Jó néha legalább a sarokig elmenni. :)

Kaandi, Verus, másik Verus: Sajnálom a rémes éjjeleket, Neked külön jobbulást Vinci anyukája Verus!!!
És Eszter, Nektek is jobb éjjelt mára! Nappal jókedvű Adrika?

Mesi tényleg tündéri a sapikban, pöttyök pedig zsupsz, múljatok el!!!!

Marcinak gyógypuszi, hogyan szerválta a sérülést?

Nila, mi is szoktunk térdelve játszani, úgy bírom! :D

Képzeljétek, Marcinak életében először nem volt elég a 190 főzi, úgyhogy muszáj voltam adni egy kis gyümölcsöt utána... :shock: :D Csak néztem!
Apropó, szokott valaki kukoricát adni? Ha igen, hogyan? Ma boltit evett Marci (ritkán szokott), kukoricásat, és úgy ízlett neki. :D Mélyhűtött vagy konzerv?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi, huhhh micsoda kis hamiMarcid van :shock: naja, aki már ácsorog ugye, annak több energia kell :lol:
Nappal hááát kicsit nyűgös, de nem vészes. Most a délutáni alvásnál megint úgy kellett lekaratézni, folyton fel akart állni :roll: persze végül ő nyert, és megint csomót ringattam.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Ja, erről az jut eszembe, Zsufi, hogy mi Marcinkmikor másodjára felállt a vidéki kiságyába kapaszkova, már elkezdte a menőzést és elengedte az egyik kezét. No, abban a minutumban befordult az ágy alá... Volt nagy sírás! :(

45 perce alszik, és délelőtt aludt másfelet. Coool! 8) Megyek is dógomra.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zétivera, kérünk képet az új frizuról! :D

Kaandi, sajnálom a rossz éjszakát! :(
Nem tudom, kb. hány foguknak kell lennie 1 éves korukig, barinőm kisfiának egy évesen 10 foga volt! :roll:

Julcsi, örülök, hogy minden ok! :)
Nagyon jó étvágya van Marcinak! :D
zsu83
 
 


Zsufi: nagyon szép kisfiad van!

Stelly: a ringatásról jut eszembe, nálunk is sokszor Mesi nyer és jöhet a járkálás és a ringatás, pedig ő még nem is tud menni. ülni stb...mi lesz később...

Köszönöm a sapis dicséreteket:)

Kép
Kép
andabella
 
 



minnnyáminnyá

ladmon
 
 


nyuginyugi, csak akarok valamit!

ladmon
 
 


méghozzá megszerezni az 500. oldal laptetőt....

ladmon
 
 


pedig már altatásidő van!!

ladmon
 
 



Vazz még mindig neeemmm....

ladmon
 
 



Asszem feladom.. Tuti Niláé lesz..... :cry: :cry: :cry:

ladmon
 
 


basszus felnyomtam két képet 8 hszt, oszt laptető sehol... :evil:
le is léptem mérgemben!!

ladmon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?