Új privát üzeneted érkezett!

Tücsi: én Et+9-en teszteltem először, épp hét nappal a HCG szuri után, 10-es teszttel! Annyira halvány volt a csík, hogy párom nem is igazán látta, amolyan "lombikos" csík, ahogy Dezsi mondta, szerintem még fotózni se lehetett volna :? Egyértelműen halványabb volt, mint a Tiéd! ++++++++++++
Köszi a drukkot!

Dezsi, képet nem raksz?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Jaj, már szétizgulom az agyamat!

Tücsikém, annyira, de annyira!!!++++++++++++++++++++++++

Dezsina, gyere már!!! Látom ám, hogy már beértél dolgozni! :wink:

Bébike egy kalappal!+++++++++++++++++++++++++++

És persze mindenkinek pálinkás jó reggelt! :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Hát mi a manótól erősödne, ha nem a babókáktól. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dezsi?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Jó reggelt Lánykák :)

Dezsi??Tücsi?Bébike most akkor nálad mi újság?
Tücsi, egyértelmű 2.csík+++++++++++++++++++
Dezsi :D én is látooooooom ezen az utóbbin++++++++++++++++, de annál az előző tegnapinál tényleg máshol van a csík
Vendég
 


Bumi, hát mert mi van ha a tegnap reggeli pisi koncentrációja gyengébb volt mint a ma reggeli, és azért erősebb a mai csík???
Vendég
 


Tücsi!
Itt azért elég szembetűnő a különbség. Szerintem a koncentráció közötti különbség nem okoz ekkora eltérést. Na meg hát mind kettő reggeli pisi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tücsi, egyértelműen erősebb!!!!!!! Hű de izgi nagyon drukkolok!! Nekem az Ovitrelle, teljes ampulla után a 10. napon már a saját hcg-met mutatta.++++++++++++++++++++++++++++++

Dezsi??? Én is látom ám a csíkot!!!!!!!++++++++++++++++++++

Till, még egyben? Drukkolok hogy ne kelljen indítani, de ha igen akkor olyan szülést mint az enyém volt!

Kisbuta hogy vagytok?

Hajnóca, nagyon szép Bogi, gyönyörűek a szemei!!!

Engem szombaton elkapott a mellgyulladás, 39 fokos lázzal. Mára már túl vagyok a lázon. A cicim még fáj, a szoptatás jelen pillanatban egy rémálom. :(

Kép
kata05
 
 


Dezsi,
halványan de látszik ott egy csík.

Tücsike,
ez egyértelműen nem a suritól van. :D Szerintem ez már csak egyre erősebb lesz!!! .... és csak gömbölyűbb tőle a pocakod!! :wink: :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


sziasztok!

a ma reggeli negának látszik.... :cry: :cry: :cry:
dezsina
 
 


Legyekmami!
nagyon örülök, hogy látlak!!! Drágák a picibabáid! Gratulálok :)

Kislányok!
mindannyiotoknak nagyon nagyon hálás vagyok, hogy ennyire drukkoltok :) :) :) :) :)
köszönöm!
dezsina
 
 


Dezsi, Bébike
Azért mi továbbra is drukkolunk!!!+++

Dezsi
Ez a negának "látszik" dolog...na majd kiderül...

Kép
vizkriszisback
 
 


Kis vizslák gazdit keresnek!

Mamijuk meghalt, cumisüvegből kell sajnos etetni őket. ...
Aki be tud fogadni kis vizslát, jelentkezzen!
De, ha csak továbbküldöd, szólsz olyannak akinek kellhet azzal is segítesz!

Érdeklődni lehet:

Nagy Edina: 06-20-9870-414

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!

Pesten vannak a kutyik?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
nem tudom.
A párom továbbította a levelet. Szerintem egy telefont megér, hogy megtudd.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Ezt most találtam.
http://elintezzuk.hu/baba_mama

Hátha valakinek kell.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Tücsike: annyira örülök!!!!!!!!!!! Mennek a további csíkerősítők!!!!!!!! :D :D

Dezsi: már megint ez a "látszik"! Kép?????
Mennek a drukkok!

Bébike: jelentkezz vv. után! +++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli!
este, ha hazaértem, beszkennelem... most a dolgozóban punnyadok és persze dolgozni sem bírok.
most olyan érzésem van hogy nem sikerült. Tegnap csak fellángoltam, és rosszak lehetnek ezek a tesztek.... :cry: :cry: :cry:
dezsina
 
 


Krisz,köszönöm.Talán mégis csak fogok egy tesztet csinálni.....már csak a kíváncsiság kedvéért :D :D Úgy is lassan 1 éve hogy láttam pozi tesztet.(sajnos akkor méhen kívüli lett a baba :cry: ).

Bébike drukkolok a +eredményhez!!!És persze mindenkinek sok sikert,és mielőbbi babásodást!!!!!
sztimcsi
 
 


Sziasztok!

Tücsike: Ez a csík egyértelműen erősebb! Drukk, a holnapi teszthez!!!!!!

Dezsina: Várom este a fotót. Azért én még nagyon drukkolok!

Bébike: Várom a pozitív eredményét! Remélem jó hírekkel jössz!

Till: Lehet, hogy már beindult valami?

Ranával mi újság?

Drukk mindenkinek!

Szép napot!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Dezsi!

A háttérből szurkolok neked hogy ez az 5. sikeres legyen :D ++++++++++++

Tücsi !

Neked is kűldöm drukkjaimat! :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Till! Rana!

Probléma ,mentes szülést kívánok nektek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan izgi! Kíváncsi leszek melyikőtök lesz ügyesebb!

Nyulasz!

Nem dobnál egy képet az ikrekről?

Brid!

Lassan ti is belevághattok a dolgok sűrűjébe! :lol:

Addig is jó pakolászást kívánok! (nem irigyellek,útálom a költözködést,bár hál istennek nem volt benne sokszor részem!) :D Kép
Vendég
 


Annmari!
köszönöm :D

Csomee!
neked is :D

most csináltam egy tesztet (tesztmumus vagyok) csont nega. nem csak negának látszik, hanem az is. Most adtam fel.

köszönom mindenkinek az extra támogatás! :D :D :D Nem is tudjátok, hogy mennyi erőt és bátorítást adtatok nekem! Nagyon hálás vagyok mindannyiatoknak :!: :!: :!: :!:
Csütörtökön természetesen még fő-tesztelek, mert akkor kell, de szerintem már kár a gőzért.... :cry:
dezsina
 
 


Dezsi
Hanyadik dpo ez már neked? LEszívás után hány nappal vagy?

Hajnoca
A kutyik nagyon arik!!!

Tényleg jöhetnének további baby fotók. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Dezsina: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! Én még bízom!!!!! És este várom a fotót!

Bébike: várlak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli!
full nega tényleg... majd meglátod.... :cry:

Vizkriszi!
21-én volt a leszívás pont két hete. Beülti 24én 11 napja.
dezsina
 
 


Dezsikém, én is most csináltam egyet az enyémen is alig látszik valami:-(( Nem akartam még csak du. de elmentem a WC-re és megjelent a barna rém... :cry: :cry:
Vendég
 


Tücsi! Ez már nem a szuri!

Dezsi! Én nagyon-nagyon drukkolok!!!!

Ha írni nem is jut időm, azért olvasok és mindenkinek nagyon drukkolok!

A bébik pedig gyönyörűek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Tücsi! Mennyi progit kapsz?
Hívd fel a dokidat!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Dezsi, Tücsi nem feladni még!!!!
Tudom hogy ez a legnehezebb két hét, de tudok olyat akinek csont nega volt a teszt , és a vérvétel kimutatta.
Én nagyon-nagyon drukkolok.

Egérke pusz, mizujs?

Bébike +++++++++

Bri még költözőben v. már hazajövőben??? :roll:

Bumi jársz természetgyógyászhoz??
Rana kit értesít Cicababák érkezéséről?

Till ez már tényleg kezd izgi lenni :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Tücsike: hívd fel a dokid! Tudom, nem egyszerű menet nálad a progipótlás, de vmit tenni kell!

Dezsi: jó, majd meglátom. De akkor is drukkolok és punktum! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Drága lányok köszönöm!
Hanna, 2*1 Duphastont szedtem eddig, de az előbb bevettem egyet, sajna egyre több barna van, de a teszt el kezdett száradni és most ugyanolyan mint a reggeli (Apa szerint is)... :? :roll:
Vendég
 


Tücsi! DOKIIIII!
A barna nem jelent semmit.
Emlékszel ugye, hogy én barnáztam, véreztem és most pedig egy óriási csibész anyukája vagyok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Tücsi, nem lehet beágyazódási vérzés??

Kép

Kép
bébike4
 
 


Tücsi!
:? jaj! lehet beágyazódás nem?
dezsina
 
 


Tücsi!
Szerintem is irány a doki!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Beszéltem telón Ranával. Jól vannak. Még nem egyeztettek a csaszi időpontjáról. Be fogok hozzá nézni a héten még valamikor. Ő azt szeretné, ha pénteken lenne, mert akkor már a párja is ott tud vele lenni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok, a dokit nem hívnám mert kitér a hitéből, szerinte csak 2 héttel a transzfer után szabad tesztelni! Beágyazódás ha volt akkor szerintem a múlt héten volt amikor azokat az erős nyilalásokat éreztem...szerencsére még nem vérzek és nem is sötétbarna egyenlőre, reménykedünk: megyek lefekszem! Egyébként a mensis pattincs előrejelzése szerint ma vagy holnap kéne mensiznem...
Vendég
 


Arnika
Ma mar csak kisebb simitasok vannak hatra na meg fodrasz...holnap este megy a gep 8) Hogy vgy?

Annmari
Veled mizu mostansag? 8) Igen lassan mi is kezdunk mar elore felek,hogy egyaltalan az eredmenyeim engedjek a kezdest :oops:

Sztimcsi
Szia 8) Teszteket ha folyamatosan csinalod leszurheto az allaspont 8) eloszor szepen halvanyodik majd erosodik...de ha csak ugy ellosz egyet hat nem tudom...mindenesetre csurik mennek :wink:

Hajnoca
Elfelejtettem irni bo milyen edi 8) :oops: sorry :oops: es most mar nem is tudom igy visszamenoleg megmondani melyik a kedvenc kepem :x

Tucsi,Dezsi,Bebike
Ngyon szeretnem ha mindenki babasodna...hajra csajok nem feladni bar tudom konnyu a hatterbol beszelni....hogy en mennyit zaklattam beulti utan egyes lanyokat priviben az allando felelmeimmel meg a tesztjeimmel :oops: 8)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Melania
Pentekre :wink: ++++++++++++++++++++++++++

Vegigolvastam mindent de most nem megy a reagalas :oops: Holnap meg repzire szalok es megyek haza :D Itt vgyok es olvasok ahogy van idom otthonrol meg megtobb lesz es normal emberi idoben :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
örülök, hogy újra vagy! :wink:
drukkokat köszike :D :!:

Tücsikém!
igazad van. irány az ágy :!:
dezsina
 
 


Bridget Szia!!!!!!!!!!!!!

De örülök hogy látlak!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Már hiányoztál!!!!!!Persze tudom,hogy zsúfolt volt az elmúlt heted. :? Sikerült mindent kipakolnod???Bizony holnap már repcsizel :D
Akkor Te azt mondod hogy teszteljek??????És csináljak minden nap???Vagy 2naponta???Nem vagyok profi a tesztelésben :oops: Egyik lombiknál sem teszteltem.....mindig kivártam a vv-t......és most egyáltalán nem akarok addig várni......
Várlak nagyon a részletekkel,és természetesen mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!Izgulok ám Érted!!!Puszillak
sztimcsi
 
 


Dezsi
:)

Timcsi
Email-re elkezdtem valaszolni de nem sok szabad percem volt foleg a hetvege miatt vgy pakoltunk vgy uton voltunk :? Hat ha csak ugy ellosz egyet az x.napon a tuszorepi utan nem sokkal akkor nem leszel okosabb :roll: a mindennapos teszteles vgy 2naponta azert jo mert latni fokozatosan a valtozast :arrow: DE csakis eros idegzetueknek van...mert ha tesztelsz kalkulasz es meg tobbet agyalsz a dolgon :roll: en ugy szoktam mondani olyan,mint a tomeny alkohol es aki nem birja a tomenyet az ne igyek :roll: 8) :wink: Minden kivan dobozolva...most mar csak a butornak kell jojjon meg 3het :roll: egy polc mar megerkezett meg a tevek,hazimozi 8) na meg az agyunk mert azt az egyet hoztuk magunkkal meg egy oriasi tukrot :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Örülök hogy minden a helyére került!!Ügyi vagy!!!Figyi,majd ha itthon leszel,és több időd lesz,akkor majd kibeszéljük az e-mail-es témát :wink: !!!Csináld nyugodtan a dolgod!!!!!Jaj de kíváncsi vagyok az új lakásotokra!!!Majd a blogban lesznek képek ugye????
"DE csakis eros idegzetueknek van...mert ha tesztelsz kalkulasz es meg tobbet agyalsz a dolgon Rolling Eyes en ugy szoktam mondani olyan,mint a tomeny alkohol es aki nem birja a tomenyet az ne igyek Rolling Eyes Cool Wink" Ez nagyon tetszett :lol: :lol: :lol:
Ja és én bírom a töményet :lol: :lol: :lol: :oops: :wink: úgyhogy holnaptól beindítom a +tesztek gyártását :D .
Holnap mikor indul a géped??És mikor érsz haza???
sztimcsi
 
 


Bridget: hello my darling! :D

Tücsi: áááá, akkor megvan: a szervezeted emléxik rá, hogy éppen most mensiznél, ha nem lennél babás! Pihizz Drága!!!!

Dezsike: te is!!!!!

Bébike: mi volt vv.-en?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tücsi, Dezsina, továbbra is állatian drukkolok!

Bébike?

skrisz72
 
 


Bocsánat,hogy így ismeretlenül írogatok, én is majdnem közétek tartoztam, mi Tapolcára kezdtünk el járni.Kb.2,5 éve próbálkoztunk(a terhességem előtt)
Az első vizsgálat után a 2.-ra már nem kellet mennem(a menses utáni 3.napon, ami van vérvétel :D :D :D )spontán sikerült :D Még a Tanár úr sem látta még uh-n, de már babás voltam.... :D
Az eredményeinket kikértem, közöltem velük,hogy tovább nem kell mennünk, mert sikerült spontán :D aztán nem küldték meg :( pedig kiváncsi lettem volna,főleg a progimra, gondolom az már magas lehetett :wink: És itt van az egy hónap múlva egy éves Marcell kislurkóm :D
Előzményként volt nekem egy P4-es rákközeli állapotú méhnyak-elégtelenségem.Győrben megműtöttek, én annak is tudom be a babásodást, és hogy addig azért nem sikerült.....
Bocsánat,hogy hosszú voltam :oops:
Továbbra is mennek a pozitív energiák mindenkinek!!!!!!!!
Vkrisz, Lmami, Bridg sziasztok!!!Ismerősök :wink: :)
Vendég
 


Puszi
Szia draga,hogy vgy 8) Lathatolag jobban,mint egy hete :)

Timcsi
Lesznek majd kepek persze de egyenlore ures a lakas :oops: Holnap este 8kor megy a gep :? Addig meg szetizgulom magam :x

Vkrisz
Elfelejtettem megdicserni a pocidat :oops: jo ngyot nott 8)

Skrisz
Most lattam a linket Eszter kepeirol...vannak uj kepek is? 8) Minnya megnezem :wink:

Rana,Till
Problemamentes szulest :!: :P

Furti
szia 8)

Akiket meg nem neveztem meg 2szeres oleles 8) :lol:

Anyukak nem dobtok bebifotokat :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dezsinám,dehát napközben nem tesztelünk :!: csak reggel!!!Drukkolok drágám,annyira jó lenne!!!!!

Tücsi,ez rád is vontkozik!!!

Annmari,a kaális babavárókon van fenn kép :wink:

Fürtöske,gratulálok! :wink:

Bridget,jó utat!
Vendég
 


Fürtöske: köszi a történeted, nagyon jó olvasni sikerstorykat! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Skrisz
Megkuksiztam ngyon jok a kepek es az alakommentalas :lol: Eszter egyre szebb :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lányok, 31,6 a hcg szint! Ez mondjuk nagyon kevés és valószínű, hogy biokémiai terhesség, de még ennyire sem számítottam, most rohanok haza, mert a progeszteront már nem is hoztam ma. Szerintetetek reménykedhetek még? a teszt miért nem mutatja ki akkor? Most összezavarodtam, nem tudom, mit gondoljak :roll: volt valakinek ilyen?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Nyulasz
Megyek en is kepnezobe 8) es koszonom :)

Bebike
Hat csak remleni tudom,hogy novekszik :roll: hanyadik napon is vgy :roll: en dokkerem 150 koruli ertekre szamitott mikor 2het mulva mentem a vv-re :? Dokid mit mondott? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?