Új privát üzeneted érkezett!

Moncsi!
Gratulálunk!

Őzi!
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!


Beindultak a babók!!!!!!!!!!!!!!!!
Till, mostmár mi is húzzunk bele!!!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Monica! Hatalmas gratula! Gyors felépülést, és sok-sok boldogságot!!!

chardonnay
 
 


Monica hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

HUUU!! Mire jövök! :D

Monica!
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS GYORS FELÉPÜLÉST KíVÁNOK!!!!!


ŐZIKE!!
HAJRÁ!!!DRUKKOK MENNEK!! :D

Látom nem csak én nem aludtam jól az éjszaka. Állítólag telihold volt. Hát hajnali 3-tól virrasztottam. :twisted:
Viszont ma voltam a védőnőnél, és meg lettem dicsérve. :D 1 hét alatt ledobtam 2 kiló 40 dekát. 8) A lábomról is lement a vizesedés. Kérdezte hogy milyen diétát csináltam. MOndtam hogy semmit se csináltam másképp mint eddig. Ugyanúgy kerültem a sós ételeket. Ahogy jött, úgy ment el a vizesedés szerencsére. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


MONICA GRATULÁLOK A BABÁHOZ GYORS FELÉPÜLÉST ÉS SOK TEJCSIT NEKTEK. Kép [/b]

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


ŐZIKE MEGY A DRUKK EZERREL.+++++++++++++++++
REMÉLEM HAMAROSAN BABÁS HÍREKET HALLUNK .
Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Moncsi: Hatalmas gratula Nektek! Alexander Noel, Isten hozott a nagyvilágban! Gyors felépülést, sok boldogságot, és sok-sok tejcit Nektek!!! :D :D

Amint megkapom az mms-t, már hozom is a képet! :wink: :D

Őzi: Neked meg mennek a drukkok! :D :D

Bocsi lányok, de ma az eddiginél is sokkal antiszocabb vagyok, úgyhogy majd jelentkezem, amint lesz egy kis jókedvem. :roll: :roll: Mitől lehet ez a depi??? :shock: :shock: UTÁLOM, és ilyenkor magamat is! :( :(
bobóbaba
 
 


Moncsi!!Gratulálok!!!!!!!!

Őzike!Szorítok nagyon,nem lesz semmi gubanc!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Bobóbaba!!

Épp kérdezni akartam hogy, ki hozza az mms-t? :D
A depis hangulatot sajnálom. Én a hétvégén voltam nagyon magam alatt. Minden sz.rért (már bocs :oops: ) elbőgtem magamat, semmihez se volt kedvem. De én ráfogtam a hormonokra, még ameddig lehet. :wink: :D Bár szerintem így a vége felé mindenkinél előbb-utóbb előjön a depis korszak.

Kicsike!
Ki húzott fel?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Helló pocakbrigád!

Csak irigykedem a chips- és kólajáratokon... A szülés napján én is mindent megettem, ami az utamba került és asszem egy fél kaláccsal zártam a napot (megvajazva), amikor elkezdett szivárogni a magzatvíz.

Én ma zsinórban szoptatok, Szonjám is boldogsághormonra vágyik úgy tűnik... :roll:
Most elaludt, úgyhogy mindjárt kiosonok a konyhába és felfalom a hűtő tartalmát, aztán melléájulok...
Ja, feltettem az ígért fotókat a gmail-re.

Kép
szilveeaa
 
 


Most látom!!!!

Monica, nagyon nagyon sok boldogságot neked és a kicsi Alexandernek!!!! Mielőbbi felépülést és tengernyi tejcit!!!!

Őzi, neked meg drukkok ezerrel!!!!!!!! ++++++++++++

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeea, jó, hogy sokszor benézel, mindjárt megyek is képeket nézegetni! Hogy megy a napirend beállítása?

Megjártam a boltot és beszereztem mindent, ami egy ilyen katasztrofális naphoz kell; chips, meggyes Apenta (nem akarom kóláztatni a Toffee-t), csoki. Tegnapról maradt ebédre rántott karfiol krumplisalival, ha összeszedtem magam, akkor meg nekiállok a frankfurti levesnek.
Vendég
 


Jaj nagyon szépek vagytok! Szopis képeken elbőgtem magam, olyan meghatóak! mondjuk ma mindenen bőgök
És Csibe képei is nagyon szépek, látszik, hogy Apa kész van az új jövevénytől!
Továbbra is mindenkit nagyon irigyelek, aki már babázhat!!!
Vendég
 


csajok ide is tesztek képet?
az a rohadt gmail még mindíg nem enged be....... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak doglodom, semmi sem jó már, ne haragudjatok hogy csak benézegetek....

Grat Monica-nak a babához....:)sok tejcsit :)

Kórház: október 6. 8,30 indítás

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


HELP!!!



Ma egy adag sárgás nyákos valami jött ki belőlem, már bocsi de olyan volt mint a takony... Mi lehet ez? Néha most is marad a wc papíron és pár napja is volt már ilyen csak kisebb adag. A nyákdugó úgy tudom,hogy barna vagy véres vagy fehéres nyákos de ez sárga...



Se nem viszket,meg semmi nem hinném,hogy valamit összeszedtem meg csütörtökön doki is látott.Most megijedtem nehogy valami baj legyen.

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Nyuszi, ötletem sincs...nem lehet, hogy mégis a nyákdugó lesz az?
Vendég
 


Szia kismamik!

hát már megint mik történnek??? Megindult az októberi babaroham?

Alexander baba üdv a nagyvilágban :D Moncsi, sok-sok boldogságot nektek!

Őzi, drukkkkkkkkk!


babás kismamik, gyönyörűek a bébik...kicsit meghatódottan irigykedem :roll:

Nagyon fáradtak vagyunk most mindent részletesen visszaolvasni...ma voltunk kettecskén babcival az első CTG-n és laborban - apa ugyanis dolgozik. Még a dugó előtt odaértünk, így nem volt olyan vészes egyedül bevezetni Bp-re. Visszafelé már gázosabb volt...CTG-n minden OK volt, Kristóf ugyan kicsit bepunnyadt, de azért néha mozgolódott. Doktorbácsi szerint még odabent minden rendben, nem egyhamar szülünk :roll:

Megnéztük a szülőszobákat, egyikben pont nyílt az ajtó és láttam egy vajúdó lány nem túl mosolygós arcát...levert a víz és hányingerem lett egyből...A szülésznő nagyon szimpi volt. Mondta, hogy vigyek popsitörlőt, mert Johnson nem adta oda a második féléves adományát még nekik :roll: Ja kérem, válság van...

Mi sem sokat aludtunk az elmúlt két éjszaka, biztos a telihold is hunyó, de Kristóf sem hagyott egyik oldalon sem feküdni, tiltakozott összes kezével és lábával...

Úgyhogy most egy kicsit megyünk pihizni. Előtte csinálok egy zacskós császármorzsát, háziasszonyok gyöngye :roll: :roll: :roll:

Kép
kkia
 
 


Kicsike, Eszti, Zsrit. érezzétek jobban magatokat! remélem a rosszullét és a depi is múlandó!

Monica, sok szeretettel gratulálok az új jövevényhez és gyors felépülést kívánok!

Őzike, drukkolok!

Anyabébi, Barnabás tortája nagyon klassz lett! Magad gyártottad?

Pattogó, nem semmi lehetett Lara előadása. Én sem bírtam volna ki röhögés nélkül.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Gnemoni, nagyon ügyes vagy, hogy ennyit fogytál! nem csodálom, hogy védő néni is meg volt elégedve!

Bébinyuszi, szerintem is a nyákdugó lesz.

Sziszkó, próbáld kicsit visszafogni magad, tessék többet pihizni!

Aisha, drukkolok holnap, de már ma éjszaka is, hátha elindul kifelé magától a babád! Miért indítják ilyen hamar?

Kkia,
egyikben pont nyílt az ajtó és láttam egy vajúdó lány nem túl mosolygós arcát...levert a víz és hányingerem lett egyből.
Lehet, hogy ő is így érzett éppen. :wink:

Lányok addig jó, amíg itt ülök a gép előtt, mert ha nem ezt teszem, akkor eszem ami nem szalad el idejében.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Tényleg, telihold is volt...akkor mit csodálkozom???

Bezabáltam a chipset meg két csokit, jobban vagyok, határozottan
Kép
Vendég
 


Tesómék topicjából loptam :oops: egy kis jókedv mára:

A BOLDOG NŐK 5 TITKA:

1. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, akivel megoszthatod a
felelősségeket és a háztartási munkát, és hogy legyen egy jól fizető
állása.

2. Fontos, hogy egy boldog férfit találj, aki imád táncolni, utazgatni
és mindig megnevettet.

3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj, akire érzelmileg
támaszkodhatsz, anélkül, hogy ő ezt kihasználná,és ráadásul nem
hazudik.

4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, aki tökéletes szerető és imád
veled hancúrozni.

5. Fontos, de nagyon fontos, hogy ez a 4 férfi ne ismerje egymást!
Vendég
 


Monica, NAGY GRATULA ALEXANDER NOEL érkezéséhez, sok boldogságot Nektek!
Lépeket mielőtt kérünk!

Őzike, mennek a drukkok a szülőszobára, mindjárt meglesz a kisbabád!

Pattogó
, Lara iszonyat arc!! Tényleg így van, h a gyerekek egyre zsiványabbak. Az elsőszülött még egészen lájtos, aztán a következők egyre ördögfajzatabbak. Na majd Bence amikor beterrorizálja a csajokat..... :lol: :lol:

Nyuszi, szerintem ez lehet simán a nyákdugó....

Eszti, Zsrit, gyertek csak szépen negatívkodni is. Nincs benne az üzletszabályzatban, hogy csak mókamesterek írhatnak.. :lol:
Amúgy én sem vagyok egy mókamiki egy ideje.

CTG-n baba aktív, kontrakció NEM VAN.
Pedig a Húgom mára szülést jósolt! :roll:
Jó, mának még nincsen vége.... és a remény hal meg utoljára (a kardhal meg először) hihihi

Kép
screen
 
 


Szilveeaa, Vcsibe, nagyon édesek a képek!!!
Lecsekkoltam ám mindenkit! 8)

Kép
screen
 
 


Szépjóreggelt..

Felkeltem... Illetve Lara keltett.. Fáj a fejem. Alvás előtt is, meg most is. Pisilnem is kéne, de nincs kedvem elmászni a wc-ig. Áááááá. Lőjjetek leeeeeee. De látom ma nagyjából mindenkinek űberfacahujjdejókedve van. :?

Remélem Őzi lassan már babázik. :)

screen: Bence sztem nem a csajokat fogja terrorizálni, hanem az én idegrendszeremet.. :roll: :lol: :lol: :lol:

mrsparis: ez jó. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aisha: húú holnap te is babázol. :D de izgi. :) Kapunk rólatok híreket? :roll:

bébinyuszi: hát pedig elképzelhető, hogy a nyákdugó. De az is lehet, hogy valami sűrűbb folyás... ( na k..va sokat segítettem mi? :roll: :oops: )

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó, enyém is fáj :roll: nekem teregetnem kéne, de nem bírok elmenni a fürdőig kiszedni a ruhákat :roll:
Vendég
 


szilveeaa, vcsibe Olyan szépek a képek!!! Elolvadok. :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Screen a lépét mindenkinek Nálad kell leadnia vagy csak Monicáéknak???

Kép
Vendég
 


mrsparis: jó hogy mondod basszus... megígértem apusnak, hogy kimosom a nadrágját, meg a pulcsiját.. :shock: :shock: :shock: Bakker csak meg kell mozdulnom.. :P 8) 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Eszti!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chardonnay
 
 


Sziasztok!

Azért mert cukros vagyok :(
Persze próbálok írni, telcsimen van internet :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Én egy hős vagyok, kiteregettem! Most akkor főznöm kellene...csak szépen lépésről-lépésre :roll: :oops:
Vendég
 


Szép délutánt mindenkinek!

A "lépnek" is :mrgreen:

Megjöttem a CTG-ről. Gyerek aktív, még mindig faros, a védőnő kb. kiröhögött a 40-es fájáserősséggel. Azt mondta ez lópikula. 100-nál van szülés, úgyhogy még nem szülök :) egy darabig biztos
Viszont bevásárolta homobogyókat meg a teát.
4 féle bogyót meg a teát 3 gyógyszertárben szedtem össze :shock:

A védőnő ajánlotta a Pulsatillát attól állítólag megfordulhat a gyerek :shock: , üsse kő, vesztenivalóm ugyse nincsen :lol:

Viszont híztam 4 kilót 4 hét alatt :oops: és vérszegény vagyok úgyhogy az egyre elhatalmasodó szorulásomra még vasat is kapok. :shock: Mi lesz ebből?

Moncsi:
nagynagy gratuláció Alexedhez:)

Őzike: drukkolunk neked a gyors és könnyű szülésért
Bébinyuszi: az pedig a nyákdugó, nekem a Barninál pont ilyen volt, nem véres!
Datolya: a tortát a párom főnöke csinálta, merthogy az én párom egy cukiban dolgoz :) :shock:
anyabebi
 
 


Nagy nagy gratula Esztinek, aki ma már kiteregetett :)

Na megyek a gmailra :)
anyabebi
 
 


Hali!

Eltűnök egy fél napra, erre egy új baba és egy folyamatban lévő van terítéken???? :shock: :lol: :lol: :lol:

Moni: sok boldogságot Nektek!!!!

Őzi: ++++++++ :D

Aisha: neked holnapra küldöm:+++++++++++ :wink: Minden rendben lesz.

bébinyuszi24: ez bizony nyákdugónak tűnik a leírásod alapján.:)

Eddig, hogy el ne kiabáljam, túl fogom élni a napot. 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A nagyobb most aludt el, a kicsi mindjárt kel. És én ma még szinte alig ettem. :roll: Na, húzok nyomok valami flamót.

Kép
Kép
tündér09
 
 


mrsparis írta:Screen a lépét mindenkinek Nálad kell leadnia vagy csak Monicáéknak???

Kép


igen. most lebuktam, h szervkereskedő vagyok???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Üdv. Csajok!

Eddig olvasó üzemmódban voltam.
Kurva szar éjszakáim vannak mostanában a nagy átlagban 5-6 pisijárattal, meg hűtőkifosztással egyetemben. Aztán elkezdett éjjel fájni a gyomrom, talán az alma, és a csoki csinált sok savat és az ba_zta ki a biztosítékot! Ja és hajnali 5.kor keltem, és már nagy unalmamban a TV-t is felkapcsoltam, pedig én ilyet nem szoktam. Aztán olyan negyed 8 körül visszafeküdtem és 11-kor keltem. Fájt a fejem is amikor felébredtem és rohadt nyomi voltam, és hát ha javult is a helyzet most is az vagyok.

Ma voltunk NST-n, most egy kicsit ingadozóbb volt a pisi Szívecském szívecskéje, de jó volt, mondjuk most aludt is szerintem egy kicsit közben, vagy legalább is lazult. 2 NST-s gép van az egyik gyors a másik rohadt lassú, na én az utóbbi időben a lassút kaptam ki ahol kevesebb méhtevékenységet mutat általában a gép... :roll:De mondjuk valójában nekem mindenféle mensigörcs ismeretlen, pedig sokatoknál befigyel... szerintem jóslóim sincsenek!

Pedig ma nagyon ráállok a rendrakásra, meg pakolásra, mert szalad a lakás és holnap már csak pihenni szeretnék, mert bár itthon sem tudok, de nem tudom a kórházban szülésig mennyire fogok sokad magammal. :wink: :roll:

És mára szigorúan beterveztem egy hajmosást, epilálást/szőrtelenítést, szemöldökfestést,pedikűrözést, lakkozást (talán franciát). Még adok magamnak egy negyed órányi pihit aztán hajrá. Mert hétvégére terveztem, de nem vitt rá a lélek!



Eszti: Naná, hogy ti lettetek a Rolival a fórum ideáljai, mert olvashatod a többi megzavarodott kispapát, és ezek között olyan szép olvasni ilyeneket amiket írsz.
A kórházas kérdésedre válaszolva, azért döntöttem még is a veszprémi mellett, mert bár itt sem vagyok túl ismerős, de a dokit akihez jártam ugyan nem fogadtam meg, de ha bent vagyok akkor még is van egy ismerős arc. Jót is és rosszat is hallottam a 2 kórházról, tudom a székesfehérvári az fullos, főleg a Csolnoky-hoz képest. Viszont úgy hallottam, hogy valami papírt vagy vérvételt kérnek a 38. héten Fehérváron, ha ott akarok szülni, én meg ilyenekkel nem akartam szarakodni! Ami valóban arra felé hajtott, hogy apa nagyobb valószínűséggel lehetne bent, jobban mondva tuti, hogy bent lehetne. Na, de én abban bízom, hogy stipi-stopi így is bent lesz. Mondtam, hogy hozza a szolgálati fegyverét és egyenruhába jöjjön, hátha jobban megértik, hogy neki ott kell lenni mellettünk! :mrgreen: :lol:
Jovan: Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok így utólag is Nektek!

Monica: Nektek is nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok a kisöcsihez és gyors felépülést a császárból!


Őzike: Nektek meg mennek a drukkok és remélhetőleg már babázol!!! Ügyesek legyetek, és azok is vagytok!+++


Till: Pedig pár napja voltak jóslóid, hova tetted őket! :D

Zsrit-ke drága: :D Csak pozitívan! Én mondom aki néha az élő fába is belekötne! :lol:

Aisha: Akkor holnapra sok-sok erőt kívánok, ügyi legyél!!!
(Nem tudom ki kérdezte, talán Datolya), hogy miért indítják neki ilyen gyorsan, én már kérdeztem anno és a cukor miatt!)
hajnalocska
 
 


Monica :)

szívből gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek !!!!!!!!


Őzi :)

mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++, minden rendben lesz!! :)


--- nekem is kevés a víz - legalábbis 10 napja amikor nézték azt mondták - de nem gondoltam, hogy ez baj ... úgy tudtam a végén ez normál ...

Bébinyuszi - szerintem is nyákdugó!

Screen :) - de te mókamiki vagy :)
legalábbis így "olvasatra" legalább e kedved aránylag jó --- amiért tisztellek csodállak és leborulok a nagyságod előtt így 40+4-nél :lol: :lol:

Képeket megnéztem!!!
Naon cuki babák!!!!
-- Tudom hogy meghatódtatok - szerintem a hiba bennem van - mert engem a "jeges rémület fázis" fogott el a szüléstől ahogy Szilveaa képeit néztem ... még akkor is ha nagyon szép képek ..... én egy dilinyó vagyok már ...


Bobó :) TESSÉK jönni!!!!!!!!!!! - mi is antiszocok vagyunk ... és periódikusan depik is - tisztelet a kivételnek!!!!

de Screen kihirdette hogy idézem:
" nincs benne az üzletszabályzatban, hogy csak mókamesterek írhatnak.."
punktum

R

Kép
zsrit
 
 


Folyt.


Olyan gyönyörűek a babák, csoda hogy már mindenki babázna?

Most néztem meg Vcsibe Milánkáját, ill. Szilveeaa szopis képeit is. Mit ne mondjak gyönyörűek és nagyon meghatóak.

Ellentétben Édi élményével, a baba ott is csodaszép, de a hideg is kirázott amikor olvastam a történetet, elismerésem az erős lélekjelenléte miatt! :wink:

Bébinyuszi: Ha nem vagyok túl indiszkrét kinél fogsz szülni Baján? Azért kérdezem, mert csávolyi vagyok, és bár sokat változtak ott is a dolgok, de azért kivi vagyok.:D


Na most olvasok, mert látom termeltetek!
hajnalocska
 
 


Anyabebi, köszi az elismerést :lol: :lol: :lol: nem hiszed el, mennyire használhatatlannak érzem ma magam :roll: úúú párod télleg cukiban dolgozik, baszki de jó Neked :wink: :wink: :wink: szétzabálnám magam puncsszelettel :lol: :lol: :lol:

Hajnalocska, okés, értem. Nem tudom mi az a vérvétel, amit hallottál, én nem hallottam, pedig eredetileg ott szültem volna. Na mindegy, drukkolok, hogy mindenképp apás szülésetek legyen, szolgálati fegyver jó ötlet :wink: :D
Aranyos vagy; "a fórum ideáljai" dagadt a melle Rolinak, amikor mondtam Neki!
Hú, nekem pedikűr-manikűr már megvan, hajat mostam reggel, szőrtelenítettem is...ezt a teregetés mellé oda lehet szúrni, ez is teljesítmény!

Aishának drukkok holnapra! mert később tuti elfelejtem
Vendég
 


Jelentem most ébredtem. Aludtam 2 órát. :oops: :D

Eszti!
A boldog nő titka: :arrow: haláli.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bébinyuszi!
Szerintem is nyákdugesz lehet. Nekem azt mondta a védőnő hogy lehet sárgás is.

Vcsibe és Eszt!!!
Hát elpityeregtem magam a fotók láttán. Ilyenkor olyan irigy tudok lenni. :oops: :D Nagyon szépek a babáitok. :wink:

Aisha!!
Akkor holnapra neked is mennek a drukkok!!! Ügyes leszel! :wink:
Kinek jön majd az üzi ha meglesz a bébi?

Pattogó!
Sajnálom a fejfájást! :(

Kkia!
Grat az első ctg-hez. :wink:

Anyabebi!
Sajnálom a vérszegénységet, de már nincs sok hátra!!Kitartás, a szorulás meg monnyon le!! :twisted:

Tündér!
Akkor eddig nagyon jól telik a napod. :wink: Örülök neki, csak így tovább!!! :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni, elfelejtettem az előbb, hogy tök jó, hogy lement Rólad az a hülye víz!!!

Na megyek főzni, mert felfekvésesre feküdtem a bal oldalamat :roll: közben ide-ide nézek, úgyhogy tessék jönni! Antiszocok is!!! Csilla, ez mondjuk Neked szól, mert látom Rita már itt van! :wink:
Vendég
 


Screeeeeen: Tessék szülni!!! Nap-mint nap arra jövök, hogy hátha, de mégsem. Tudom én beszélek, aki hasonló cipőben jár! :D
Ha megindítják akkor azt melyik napon tervezik!?

Anyabébi:Az én szorulásommal senki nem vetekedhet!
:D De ez véresen komoly, amiket én a WC-n megélek...
Viszont ami használ/na, ha nem lennék lusta meginni/ az a Ferencz József, vagy a Hunyadi János keserősós ásványvíz.(Gyógyszertárban is lehet venni, de ott drágább, én Spárban veszem, de szerintem máshol is lehet.) Reggel éhgyomorra egy pohárral, vagy én napközben is ittam, amikor reggel elfelejtem, és ez tuti használ, én valakitől anno itt hallottam és bevált! (Húúú ez olyan lett, mint az új Flóra margarin reklám a Hernádyval! :D )
hajnalocska
 
 


Na megnéztem a képeket a g-n.

És hűdenagyon irigy vagyok :shock:
Mindbaba szép és mindanyára irigy-irigy.

Megyek iszok egy kólát depi ellen (azt mondta a védőnő biztos azért kivánom a kólát annyira mert szar a vasam :))
aztán vár még rám ma egy gördeszkás körút :shock: 8)
anyabebi
 
 


Moni :)

szuper hogy megszabadultál a víztől!!!!!!!!!
ez így a végén már tök ritkaság ....

Hajnalocska :) --- jó hogy előkerültél :)


Mostanáig gardróbot pakoltam -- téli elő - nyári el :)

Ja és a kedvenc történésem:

éjszaka sutyiban megrepedt a bőr a hasamon a köldökömtől két irányba oldalra -- erre most nagyon cifrákat tudnék írni de rendes lány vagyok és nem teszem :?
pedig úgy nézett ki, megúszom ...
azért a finishbe ez is beütött b@kker

Eszti :) - ha nem lennél olyan messze, de jó lenne ha megcsinálnád a körmöm!!!!
-- viccesek lennénk - a két pocakkal
le van lakva és már nem volt időpontom a körmöshöz (én optimista!!!) persze fullon van egész héten

R

Kép
zsrit
 
 


Hát Hajnikám igya azt a vizet az akinek 2 anyja van, énis próbáltam de majdnem összehánytam magamat tőle :shock:

Nekem alap (nem terhes) állapotomban a Dulcolax drazsé vált be, most meg a homeós Sephiával próbálkozom, vagy 100%-os narancslé :)
anyabebi
 
 


anyabebi írta:aztán vár még rám ma egy gördeszkás körút :shock: 8)


azért rá ne pattanj!! :)
vagy ha mégis, akkor KÉPET kérünk :lol: :lol:

Kép
zsrit
 
 


Hurrá hurrá laptető
Kép Kép Kép Kép
anyabebi
 
 


Gördeszka számomra kissé instabilnak tűnik, azért ha megkívánnám fotózom :), de csak a te kedvedért Rita :)
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Hát Hajnikám igya azt a vizet az akinek 2 anyja van, énis próbáltam de majdnem összehánytam magamat tőle :shock:

Nekem alap (nem terhes) állapotomban a Dulcolax drazsé vált be, most meg a homeós Sephiával próbálkozom, vagy 100%-os narancslé :)



Nekem 1 van.:D De, ha annyira lenne székrekedésed, mint nekem, ezért mondtam...hogy én viszem a pálmát...sajnos. :wink: :roll: :shock:

Azért nem veszem rá magam néha én sem!;)
hajnalocska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: