Új privát üzeneted érkezett!

ha nem bánjátok dobok fel képet, ezt nem lehet kihagyni :-)

Kép szopi utánn kidölt
Kép :-)
Kép már nagyra nött
Kép családi fotó

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


marek: szép kis ajándék :?.biztam bennetek, örülök, hogy nem vagyunk egyedül :wink:

szöszke: köszi :-)

zsuzsu: sajnállom, a megfázást. nagyon felelötlenek ezek az óvónénik :-(

mi megyünk vásárolni öszi cuccokat meg cipöt

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Épp egy ferrarit faragok, csak még melegedik hozzá a csokibevonat :wink: addig gyors benézek.

Timi...látom itt vagy te is! :lol: Nagyon édesek a képek, hallod tényleg szép nagyra nőtt Sanyika! :shock: :D
Már nem csak rád hasonlít :wink: Aranyosak vagytok!

Nálunk pont az ellenkező a helyzet táplálási ügyben, Norbi nem szívesen eszi a tápszert, inkább gyümi, főzelék,
babakeksz ilyesmi :wink:
Persze a kekszen kívül majdnem mindent össze kell törni, még mindíg nem rágja meg az ételt :roll:
Bár tegnap elkapta az asztalon lévő nagy vastagkolbálsz a papa elől! :lol: :lol: Van is erről fotó! :lol:
Kép
Kép

Tesó projekt: Háát, itt nálunk még bölcsi sincs, úgyhogy nem tudom mi lenne ha visszamennék dolgozni :roll: :(
De nem akarok!Annyira rossz munkahelyem volt :cry: Lehet vissza se vesznek csak addig még kirúgnak,
mert azóta nem megy oilyan jól a cég :roll:
Tudom Fecó is szeretne mégegy babát sőőőt ő 3 gyereket szeretne. De ezt át kell rágnunk. :?

Amúgy hoztam még egy képet és egy videót is ha megengeditek! :oops: :D
Norbi multkor úgy ette a sütőtököt hogy a fejére is azt kente...borzalmas maszatos lett,végén ruhástol tettem
a fürdőkádba :roll: :D
Kép
Erről a video :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... 7ymhRV8WlX

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

Lkata: nagyon aranyos Norbi, édi a viseón...tényleg tiszta tök lett minden, nállunk is ilyen ha kaja+ kanál jut a kezébe.
Ádám is mindenfélét befal, dió, levél...amit éppen kap, mostanába a virágföld megkisérlése a mánia....

Zsuzsu: hát nem semmi, igen te vigyázol otthon...ők meg szarnak rá...

Timi: Szabi nagyon nagy lett!!aranyos

nállunk még mindig tart a hűlés, ma is egy csomot kiszivtam az orrából, szerencsére őt nem zavarja...
na megyek is mert kell ebédet főzni...spenót lesz ma a menűn

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok!

Utolag, de annal nagyobb szeretettel kivanok Dorkanak, Borinak es Szabinak Boldog szulinapot!

Timi!
Jo, h elokerultel, csucs az a masodik kep! :lol:

LKata!
Ne aggodj, fog meg valtozni szerintem a ferjed velemenye, csak hat ok is aggodnak :roll:
Nagyon jo Norbika a szalamival! :wink: Szerintem add neki az etelt ugy, ahogy megeszi, majd jelezni fog, amikor elege lesz a pepesbol :wink:

dalma!
Adam jol megnott :) Gyogyulast neki!

Babe!
Koszi :)

Zsu!
Sajnos benne van a pakliban, h most mar nem tudod minden lepeset figyelni :? Azert nem art, ha utanajartok :roll:

Kata!
Jobban vagy?

Veronika!
En is igy gondolom, h a gyerek temperamentumat (is) figyelembe kell venni, es nem biztos, h minden gyereknek art a bolcsi. Zsolti is ilyen volt, es szerencsere ugy tunik, most Miki is ilyen: idegen helyen, tarsasagban nagyon elvan, itthon unja magat, illetve allandoan igenyel engem. csak azert mondtam, h szerencsere, mert a mi eletmondunk mellett ez kovetelmeny.

Voltam Uh-n. Kisse meglepodtem, mert a baba 2 hettel kisebb, mint a mensitol szamitva lenne, mondjuk tudtam, h nem is lehet akkori, de nem szamitottam ilyen kesoi fogantatasra :oops: Igy most ugy 6+5 korul jarok. (bulgariai :) )
Innen jut eszembe, teszek fel nehany kepet a tengerparti nyaralasrol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


sz.veronika, nagyon ügyes Pálmi!!! Milyen magabiztosan mozog. :)

Lkata, Norbi kis zsivány, akarnok. :) Gergő ugyanígy visítozik...
Én még nem adtam kanalat a kezébe, nem érett meg rá.

Timi, csini vagy nagyon! Olyan érdekes, ha a képen a férjedet takarom le, akkor Sanyika rád hasonlít, ha téged takarlak le, akkor a férjedre hasonlít. :D:D:D

Kép
szöszke
 
 


Bangham, nem értem... :? akkor most hány hetes a babócád?

Kép
szöszke
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Szoszke!

kb 6 hetes 5 napos :wink: A mensitol szamitva (egyszer jott meg osszesen) 8 hetes 5 napos lenne. De a dokino azt mondta, h nem alulfejlettseg, minden ok, a szive is pulzalt, csak kesobb volt a pe, kb akkor, amikor meg kellett volna jonnie :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni: Gratulálok az új tesókához!!!!...szorítok, hogy most kislány legyen!!!s fiucska lesz az is pont olyan jó nagy öröm. olvastam, hát nem könnyű igy nektek őt is válalni, megértem nem lehet könnyű a helyzetetek hol itt, hol ott...de majd magától kialakul minden! :D

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


szöszke: Olyan gyógyszert szedek, amit lehet szoptatás alatt is, és elvileg nem befolyásolja a tej minőségét és mennyiségét. De nagyon zavar, hogy nem jön meg tőle( mert ezt egyfolytában kell szedni, nincs szünet) és irtó drága is sztem, 3 havi 7000Ft...

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Timi: Milyen nagy fiad van:D Lehet, hogy Laura is ekkora, csak nem tűnik fel...Hány cm? Olyan gyorsan megnőnek!

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Sziasztok,
gyors reagálás:

Kata, jaj, jobbulást neked!!!

LKata, képek nagyon cukik, de a videó nálam nem indult el :roll: Kolbászt ette is Norbi? :lol:
Amúgy te már szeretnél most következő babát? Szerintem ha anyagilag gáz a helyzet, talán tényleg érdemesebb várni :? Mi biztos nem vágunk bele, míg én vissza nem megyek dolgozni kicsit, hogy összeszedjük magunkat :roll:
Újságpapír, papírfecnik, ó, hát Lotti is evett már meg nem egyszer belőlük, te szerencsés vagy, ha Norbi most először nyelt le ilyet! Ne aggódj, fog még enni cifrábbakat is :wink: :lol:

Szöszke, mi újság Gergő popójával? Nekünk még mindig kenni kell, a pöttyök eltüntek, de még mindig piros :?

Timi, Sanyika nagyot nőtt és tüneményes!!! Talira jöttök?
Örülök, hogy megoldódott a ciciharapás dolog! 8) :lol:
Sikerült szép cuccokat venni??

Bettyna, mi lehet, mennénk állatkertbe, mikor mennétek? Most akarok venni egy bérletet oda, így a játszóházba 500 forintért tudnánk bemenni.
Torta, képek, milyen volt a szülinap?

Marek, Bori tök jó súlyban van, szerintem ne aggódj, hogy most nem hízott túl sokat! Tőled is várjuk a szülinapos képeket!

Eszterbabe, nagyon édes képet hoztál Lauráról!

Borkaby, tök jó, hogy meggyógyultatok, amúgy mi is :lol: Gratula Tomi mutatványához! Nagyon sajnálom, hogy talira nem jöttök :cry:
Köszi a tejbegríz tippet, kipróbálom vaníliás cukorral, hátha!

Veronika, elég gáz a dokinénitek :shock:
A rosszalkodós videó nem semmi, Pálmi nagyon bátor :lol:

Zsuzsu, ez ÓVoda??? Borzalom, hogy ennyire nem figyelnek oda a gyerekekre!!! Amúgy tegnap séta közben mentem el az óvoda mellett és azt láttam, hogy egy óvonéni többször is ráütött egy kislány kezére :evil: Nekem ez olyan fura és olyan elkeserítő volt :?
Ábelnek jobbulást!!!

Dalma, jobbulást nálatok is Ádámnak!

Móni,
de jó képeket hoztál!!! Nekem a fekete-fehér tetszik a legjobban! :lol:

Mi most hétvégén nagyszülőzünk mindkét nap. Lotti megint kapott ruhát, kaját, innivalót, jól is jött.

Amúgy semmi extra nem történt, max. annyi, hogy a jobb kezén a mutatóujján valamit felfedeztünk, olyan volt, mintha egy szálka beleállt volna és most lökődne ki, elég csúnyán néz ki és piros is körülötte, úgyhogy én, mint tipikus paramami, már fosok, hogy mi ez, de remélem elmúlik, lehet, megvágta valamivel és ez egy heg vagy nem tudom :?

Na léptem, megyek aludni, mert még takarítottunk, amikor hazaértünk és holnap folyt. köv. :roll:

Jó éjt!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Babe!
én is szedtem tablettát, coryzaliát, ez is szoptatás alatti gyógyszer. én abbahagytam, mert hormonzavart csinált nálam. Ugyanúgy,mint a tiéd, elmulasztja a menzit, csak nálam nagyon bekavart: kb. 8-9 hós lehetett Tomi,mikor az egész hónapot végigmenstruáltam pár napos kihagyásokkal, a tejcsim meg kevesebb lett...Borzasztó volt. A doki is mondta, hogy ez előfordulhat tőle, de hagyjam abba. Azóta szuper, pontosan 28 naponta megjön és a tej is visszajött :)
lehet amúgy, hogy kicsit pszichés is volt nálam a baj, mert ugyanígy nagyon zavart engem is, hogy nem jön meg, valahogy természetellenesnek éreztem az egészet és a végére már nagyon abba akartam hagyni.

Kép

Kép
borkaby
 
 


Jó reggelt!

bangham..nagyon aranyosak vagytok a képeken! :D szép 3 gyermekes anyuka leszel! :wink: :lol:
Szerintem ezekre a korai uh adatokra nem lehet adni, olyan picuri még, majd szerintem a 12 hetes genetikain fognak
precíz méréseket csinálni, ne aggódj! :D

Ildi...igen, képzeld picit bele is harapott! :shock: :lol: ez nála nagy szó!
Tegnap amúgy rágcsált egy kis almát is. :lol: :lol: :lol:
Kistesó...hát nagyon meg kell gondolni az biztos. Az a gond hogy sokkal jobban nem álnánk anyagilag ha visszamennék
dolgozni, viszont annál többet veszítenék vele. :roll:
Sresszes munkahelyem volt, ordítozós főnököm, és kevés fizetésem.
Az új törvények szerint, ha visszamegyek dolgozni annyi év Gyed jár majd amennyit dolgoztam :? :(
Ráadásul nálunk nincs bölcsöde :( , én meg 8-tól 5 ig dolgoztam annó! :? Hová tenném Norbit???Amúgy is megszakadna a szívem ha össze-visszarángatnám, és más nevelné helyettem. :cry:
Mert úgy számoltuk ha a tesó megszületne mire Norbi 2 éves lesz, akkor azt a kevés Gyest nem is kérnénk, helyette az
újszülöttre kérném a Tgyas-t, Gyedet(így jobban járunk).
Na és emellet szeretnénk kis korkülömbséget, és 30éves leszek :?
:D Norbi itthon lehetne 3 éves koráig, és nagyon bízom benne hogy mire a kistesó 2 éves lesz vagy jobb lesz a
gazdasági helyzet, vagy lesz a környékben új munkalehetőség. :roll: Nagyon merész vagyok????? :roll: :oops:
Te mit tennél???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Talira mi sem tudunk menni 17-én :( mert mi akkor ünnepelünk! :lol: szombaton jönnek a nagyszülők, főzök-sütök.
Nagyon sajnálom, de remélem hoztok majd sok képet! :D Már Biztos nagy lesz az izgalom, minden babamászik vagy totyog, tudnak már játszani! :lol: :lol: :lol:
Úgy megnézném mit szólnak majd egymáshoz.

Sikerült a babylove-os 3-mas tápszerből tejberizst csinálni!Fini lett, norbi is díjazta. :D
Amúgy jobban issza a babylove-os tápszert, mint a mildibét vagy a milupát! :shock:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Zsuzsu,
ezt a széken hintázást naponta húszszor megcsinálja, úgyhogy nem volt nehéz lekapni :) Már jópár hete, és sosem esett el vele... tegnapig :? valahogy előreborult vele és az állára esett, vérzett az ínye :( Úgyhogy kihajtottam a szék lábait és már nem tud vele hintázni, így most fix. Volt is nagy mérgeskedés utána, mert amint felszáradtak a könnyei, ment volna vissza hintázni (nem nagyon tanul az elesésből, igaz? :roll: ) de mostmár nem tud, mert a szék stabilra van állítva, úgyhogy ott mérgeskedett ezen :)

Ja amit az oviról írtál... megingatott abban, hogy tényleg jó lenne-e Pálminak a bölcsi... más tényleg nem figyel rá annyira, mint én (és még így is történnek balesetek...)

Bangham,
de jók a képek! Hoz egy kis melegséget ahogy elnézem hogy a vízben vannak a gyerkőcök, én meg a takarómba csavarva ülök itthon olyan hűvös van :lol:

Kata,
Norbi meg a tök csúcs! Ruhástul a kádba? :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ezt egy itteni topikban találtam, gondoltam, bemásolom, hátha érdekel valakit:

"Egy internetes napilap gyermekorvos tanácsadójaként hozzám intézett kérdését és az arra adott válaszomat olvashatják az alábbiakban: „6 hónapos fiamat ajánlott-e beoltatni H1N1 vakcinával? (Tápszeres baba születése óta.) A testvére 9 éves iskolás. Oltás jeligére várom válaszát!”

A válasz:
A teljes vírust tartalmazó vakcina használata tilos volt eddig, műhibának számított a csecsemőkorúaknál. Hogy ez a (teljes vírust tartalmazó) új oltóanyag mit tesz majd a csecsemők immunrendszerével, milyen káros vagy súlyos mellékhatásai lesznek, az elválik az idők folyamán (ha lesznek olyan bátrak, akik kísérleti alanynak dobják oda a babájukat), mivel az új oltóanyagot a 3 éven aluliaknál nem is próbálták ki. Még a 9 évesnek sem adnék teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinát, csak hasított (split) vakcinát. Kérem, nézzen be a www.natursziget.com lapra, ahol a kételyeimnek is hangot adtam már, bár eddig választ nem kaptam. Dr. Sebő Zsuzsanna

Miért ellenzem?

Miért e nagy ellenkezésem az új, úgynevezett pandémiás influenzaoltással szemben?

* Mert nem ismerjük az összetételét, miközben néhány nap múlva el kellene kezdeni a tömeges vakcinációt!
* Mert az már biztosan tudható, hogy teljes sejtes vírust tartalmazó oltóanyagról van szó, amelyet az Európai Unió országaiban sehol nem alkalmaznak. Talán Afrikában még használható...
* Mert az oltóanyag kipróbálása mindössze 40 (negyven!) 3-18 éves gyermeken történt, és sem a hatékonyságról, sem a hosszú távú mellékhatásokról nincsenek információink.
* Mert az egyre szaporodó gyermekkori autoimmun betegségek, gyulladásos bélbetegségek és az oltások kapcsolatáról nincsenek érdemi információink.
* Mert a napi hírek állítása, miszerint már járványos szinten van a megbetegedések száma – hamis.

Ki vállalja a felelősséget?

Mit látok ebből házi gyermekorvosként? Valóban nagyobb a betegforgalom, mint a korábbi évek azonos időszakában, de ennek a megnövekedett betegforgalomnak a 80%-át az iskolából kitiltott, hazaküldött gyermekek teszik ki, akiket valamilyen apró, őszi hurutos tünet miatt hazaküldtek a pedagógusok az ÁNTSZ-től kapott körlevél és a sajtó okozta hecckampány miatti félelmükben.

Nem javaslom az új oltást, mert eddig mindenütt azt oktatták, hogy 3 éven aluli gyermeknek nem szabad teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinát adni, most meg hirtelen 6 hónapos kor lett az ajánlott. Kipróbálatlanul? Vagy majd most kipróbáljuk? Hát az én unokámon biztosan nem.

Egy internetes napilap gyermekorvos tanácsadójaként hozzám intézett kérdését és az arra adott válaszomat olvashatják az alábbiakban: „6 hónapos fiamat ajánlott-e beoltatni H1N1 vakcinával? (Tápszeres baba születése óta.) A testvére 9 éves iskolás. Oltás jeligére várom válaszát!”

És a terhesek?

Veszélyeztetett és az elsőként oltandó csoportba tartoznak a terhesek. Teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinával nincsenek vizsgálatok, mi több, eddig tilos volt így oltani. „Nem lesz olyan gyártó cég, amely leírja, hogy terheseknek ajánlja, hiszen nem áll rendelkezésre elegendő információ, ugyanakkor tudjuk, hogy az influenzával járó lázas állapot megnöveli a szövődmények kockázatát” – mondta Falus Ferenc országos tisztifőorvos. Ennek ellenére az első ütemben oltandók közé sorolták a várandósokat, méghozzá az ingyenes oltással (teljes sejtes vírus!).

Most akkor olthatók? Vagy kinek a felelősségére olthatók a várandósok? Milyen magzati károsodások várhatók a későbbiekben? Vagy az összefüggést úgysem lehet majdan bizonyítani?

Nem javaslom

Nem javaslom az oltást, mert az ingyenes oltás mögött komoly anyagi érdekeltségek vannak, aminek a jelei már kiszivárogtak. Ehhez csak idézek: „Hát mindennek ára van” – derült ki Németh Zsoltnak, az Omninvest Kft. szóvivőjének szavaiból. Öt éve – amikor a madárinfluenzától volt hangos a világ –, 15 évre szóló szerződést kötött velük a kormány. Eszerint 2 milliárd forint állami pénz ütötte a cég markát, amit saját 1 milliárd forintjukkal fejeltek meg, és fejlesztették ki a madárinfluenza elleni védőoltás technológiáját. Akkor ugyan elmaradt a világjárvány, ám a szakemberek kijelentették: csak idő kérdése, és törvényszerűen jönni fog...

„A cég persze nem veszi jó néven a szerinte igazságtalannak tartott bírálatot, hogy állami pénzen él. Úgy tartja: a fejlesztésre három éve kapott 2 milliárdért már megdolgoztak azzal, hogy 1100 forintért szállították le minden évben a szezonális influenza elleni oltást.” Azt az oltást, amelynek jó része évről évre megmarad, kárba vész.

Nem javaslom az oltást, mert nem véletlen, hogy hiányoznak a hiteles szakmai vélemények. Sem az infektológiai szakmai kollégium, sem az oltási tanácsadó részéről, sem a László Kórház infektológusaitól nem lehet állásfoglalást olvasni, hallani sem a szakmai lapokban, sem a médiában.

Köztudomású, hogy az influenza elleni oltottságban az egészségügyi dolgozók, köztük az orvosok a sor végén járnak, azaz nem oltatják magukat. Ez az adat megállja a helyét egész Európában. Ugye, senki nem gondolja, hogy valamennyien felelőtlenül gondolkodó, tudatlan emberek?

Talán azt tudnám tanácsolni a bizonytalan laikusoknak, kérdezzék meg háziorvosukat, de ne arról, hogy ajánlja-e az oltást. Hanem kérdezzék ezt: „Doktornő, doktor úr, Ön beoltatja magát? És a gyermekeit, az unokáit?”

Jelen sorok írója egészen biztosan nemet fog mondani. Nem adok be teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinát!
Dr. Sebő Zsuzsanna
gyermekorvos"

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 



Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!
Régen nem írtam, de sajnos nagyon el vagyok havazva.
Gratula mindenkinek, aki be tudja osztani az idejét, sajna nekem még mindig nem nagyon megy :shock:
Sok téma merült fel, de a legfontosabb: sok-sok boldogságot a már egy éveseknek!!!!! Őrület, milyen nagyok vagytok/unk már!!!! :P
A többi témához:
Séta: mi vezetgetjük elsőszülöttünket, de úgy, hogy mi tartjuk az ujjunkat, és ő belekapaszkodik és lépegetünk. :shock: Most már rengeteget. És néha a fél kezünket elengedi, és csak fél kézzel kapaszkodik. Emellett sokat kúszik, és gyakran feláll, de egyedül még csak kb.8 lépést tud megtenni. Kíváncsi vagyok, kiknek lesz igaza, mert a második gyerkőcnél már jó lenne jól csinálni :oops: - most kicsit kényszerből is muszáj vezetgetni: akkora a mozgásigénye, hogy majdnem minden nap 2-szer kell vinnem játszótérre, különben nyügös lesz. :shock:

macianyu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm már jól vagyok igazából már pénteken jobban voltam de ha nem pihentem elkezdtem lázasodni.Nem tudom a röfi infulenza voltr-e szerintem Zsófi hozta haza a torokgyuszit :roll:

Szabinak utólag is nagyon boldog születésnapot!!!!!

Kata!Az új törvény értelmében nem fél év tgyás fél év gyed(ahogy most)és a baba 1.születésnapja után gyes???Mert én így értettem :roll: Amúgy szerintem soha nincs olyan,hogy az ember jól áljon anyagilag és azt mondja na most minden megvan.Az bizony tény,hogy 2gyereknél jóval több a kiadás és én sokkal parásabb vagyok mióta 2gyerekem van és nagyon figyelek mire költök(legtöbbször magamra nem)és görcsölök vagy kiakadok ha bejön 1-2nem tervezet számla vagy kiadás.Én most arra leszek kiváncsi,hogy ha jövöre kormány váltás lesz(szerintem tuti)akkor tényleg vissza állítják-e mert már ezt is igérgetik. :roll: :roll: Kolbászos kép :lol: :lol: 8)


Zsuzsa!Pont én is ezen gondolkodtam,hogy lehet nem hiába beteg a gyerek 2 hetente mert nem öltöztetik fel Őket rendesen.Megértem,hogy sok a gyerek de azért rá lehet adni a pulcsit vagy szólni,hogy ne úszkáljon a szökökutba. :x Én is adok már tejet úgy ahogy te adod de csak reggelre estére még kell a tápi(szerintem)

Móni!Édesk a Pasijaid!!!!Mikor mész legközelebb Dokihoz?Oh nekem is azt mondták Zsombor el van számolva és utána meg szerintem időre jött a lényeg,hogy rendben legyen.Család mit szólt?

Timi!Milyen nagy fiú már Sanyika is!!!

Ildi!Én nem adatom be a H1N1 ellenit!Már oltanak vele és már most megy a tagadás vád,hogy még sem lehet kismamáknak meg hasonló és majd most figyelnek meg 5ezer emebrt mennyire véd hát nem.Ráadásul én úgy hallottam 3éves kor alatt nem is lehet :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Cipőcske: mi vettünk egy keménytalpút (márkás, jó méret), de olyan bénácskán jár benne, hogy megegyeztünk a zurammal, hogy inkább egy puhatalpúban (strandcipő valójában) járatjuk, amíg magától nem tud járni stabilan. És rengeteget van mezitláb (most a hideg beköszöntével már nem, inkább zokniban). Ebben a kérdéskörben is kíváncsi leszek, kinek van igaza... Ebben a cipőcskében szeret és tud is járni, és nem lábujjhegyen. :roll:
H1N1: nekem, mint ismételt babavárónak duplán érdekes a kérdés (persze nem fontosabb, mint bármelyikőtöknek) -én nem oltatok. Magas lázra vannak megbízható gyógyszerek- ismeretlen bacira nincs. Doki ismerősöm nincs, de a tesztelési idő rövidsége bizalmatlanságra int.

macianyu
 
 


Hiszti: nálunk is most kezd megjelenni. Főleg az apját tudja így terrorizálni. Nyugodt hangvételű magyarázással, majd figyelmen kívül hagyással próbálkozom: pár hét/hónap/év múlva beszámolok, hogy sikerült :lol: Ha sokat fárasztom, könnyebb vele zöld ágra vergődni.
Kaja: sajnos nem vagyok otthon a vega étkezésben, de számomra teljesen életidegen, hogy a gyerkőcöket erre neveljem. Hisz az ember fejlődése minden szakaszában evett húst a zöldség-gyümölcs mellé. Az más dolog, ha a szervezet jelez, hogy valamit nem szabad bevinni, mert nem jól dolgozza fel, de eleve egysíkúan táplálkozni... az szerintem más. És manapság sajnos már mindenben van vegyszer- ha ennek az ellenkezőjében hiszünk, akkor ennyi erővel abban is hihetünk, hogy az állati táplálék is adalék, tápszer, stb.mentes... De persze ennek az igazságtartalma is csak később derül ki, és könnyen beszélek, mert nincs ismert és nagyon zavaró allergiám, emésztési problémám. :oops: Mindemellett nem tolom félre a tányért, ha nincs rajta húsféle (sőt), de ha olyanom van, igenis megeszek bármilyen husos ételt, ha megkívánom. :D
Az egészséges élethez számomra inkább a sport tartozik hozzá, mintsem az önmegtartóztató táplálkozás. :wink:

macianyu
 
 


Játszótér, játszóház: rendszeresen járunk, és csak mostanában kezdem megszokni, hogy 3 év alatt a gyerekek jóformán tojnak egymás fejére, az együtt játék, mint olyan nem létezik. Leginkább egymás játékát nézegetik- abban vagyok bizonytalan, hogy hagyjam a lányom, hogy elvegye a másik játékát, vagy .sem. Leginkább az történik, hogy a tulajt megkérjük, hogy had' nézzük meg a játékot (esetleg cserét ajánlunk fel) aztán visszaadjuk "ez a kislányé/kisiúé!" magyarázattal. De fogalmam sincs, hogy ez példul jó -e, kialakul -e így majd lányomban az egésszéges önzés, vagy az enyém tudat...Nem szeretném, ha később tejbetöki lenne :lol:
Lkata: apud gyógyulásának külön örülök, nem semmi időszakon van/lesz túl. Norbika az én lányos anyaszívem álma, gyűjtjük a hozományt a lányoknak. :lol:
BOcs, próbálok holnap írni, de Apa most elvontatja a székem a monitor elől... MIndenkinek szép estét,
Marcsi

macianyu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves sorokat. Ábel teljesen jól van, ellenben Bence és Én estünk ágynak. Valahogy minket sokkal jobban leamortizál még egy sima nátha is. Bence lázas volt, étvágytalan, levert, erőtlen. én csak hőemelkedés, levertség és persze nátha ezerrel. Konsti is náthás, de 1,5 nap alatt teljesen rendben. Szerencsére megértőek voltak a srácok, ügyesen eljátszottak, így tudtunk pihenni.

kérdés: Ti visztek náthás gyereket a játszótérre?? és náthás szülőt???? :lol: :?:

tegnap kimentünk családilag, Ábel nagyon jót játszott Eszter barátnéjával ( Ő már egyáltalán nem náthás), mi szülők meg beszélgettünk, amennyire lehetett kerültem a gyerekeket. AZ egyik anyuka tűntetőleg hazament 10 perccel azután, amint megérkeztünk. ...Lehet, h nem kéne náthásan kimennünk??????

Timi!
A grimaszolós kép szenzációs! :lol: :lol: A fiad élő bizonyítéka annak, h anyatejen is fel lehet nőni, szép nagyra! :wink: :lol:

L.KAta!
Nagyon édes Norbi a kolbásszal!!!!!!!
Bátor vagy, h így engeded egyedül enni. (videó). Lehet, h nekem is ezt kéne, annyira nem óhajt enni minibanditám . (én attól tartok, h 2mp után a kövön landolna az összes étel tányérastul...)

Tegnap göngyölt csirkemellet csináltam (csirkemellszeletbe tettem gépsonkát, sajtot, zöldfűszert, feltekertem, megsütöttem) Ebből kapott Konsti kis kockákat, mellé krumplipüré volt és banán-őszibari-körte friss gyümölcsből szósz. Szerinted??????? 2 falat .....

Dalma!
Tavasszal-nyáron hallottam történeteket szüklőktől mennyire nem figyelnek a kicsikre az oviban-bölcsiben, erre most kiderül, h igazat mondtak, semmi túlzás.....
Kíváncsi leszek mi lesz ma, úgy is kell mennem postára, erre-arra, majd meglesem Ábeléket az udvaron. Ha nem lesz felöltöztetve, netán pancsol, intézkedem....

Móni!
nyugi!!!!!!!!!!!!!! türelem, türelem..... :lol:

Szép család vagytok!!!!!!!!

Veronika!
Tudod nem biztos, h más oviban is ilyen a helyzet, de ha őszintén átgondolod, önkormányzati oviban ha 6 gyerek van a csoportban vagyha 30, akkor is ugyanannyi a fizu az óvónőknek....

kell a közöség mindenképp, de, ha anyagilag megoldható én inkább a játszóházra, néhány órás bölcsire voksolok. Három évesen ovi, de ez is gyermekfüggő. Nekünk kell az ovi a beszéd miatt, amúgy csak jövőre ment volna.

Mindenki azt mondja, akkor erősödik az immunrendszere, ha átesik betegségeken. Szerintem ez butaság.....

Kata84!
Nálunk is csak délben kap tejet Konsti. Tavasszal tervezem a reggeli, nyáron pedig az esti tápi elhagyását.

Macianyú!
Nagyon jól írsz, egyezik a véleményünk, csak én képtelen vagyok megfogalmazni. :wink: :)

29. hét???????aztaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :o :o

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsa!Úgyan már könyörgöm minden mársodik gyereknek/felnőtnek folyik az orra.Én ha nem lázas "csak"folyik az orra elviszem mert ha betegségre utalna a dolog láz vagy hőemelkedése lenne meg kedvetlen gyerek.Az ilyen burokba a gyerekkel anyával ne foglalkoz az ilyen az első aki betegen beadja a gyereket az óviba :twisted:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu...ez volt a 2.alkalom hogy egyedül evett. de ezt sem úgy kell érteni hogy tök egyedül, hanem megetettem vele a 3/4
részét és utánna engedtem hogy ő nyúljon bele az ételbe kézzel, kanállal ahogy tetszik. :D
Nagyon élvezte, de inkább csak játszott vele :?
Persze ez is úgy végződött mint a mulkori egyedül evés: ruhacsere, fürdés, hajmosás, konyhafelmosás,
etetőszék lemosás :roll: :roll:

Játszótérre nem viszem Norbit, mivel felénk még játszótér sincs :? így kérdés megoldva! :wink:

Zsuzsu jobbulást nektek!!!!

Ildi...nagyon jó hogy ezt bemásoltad. Most már biztos nem adatok be védőoltást, legalább is az új influenzára nem!!!! :evil:
De a bárányhímlő ellenit továbbra is támogatom. :wink:
Ha csak azt nézem hogy a felnőtt változata, ami apunál kijött övsömörként..milyen szenvedést okoz :( :(
és mesélték, hogy a pici gyereket le kellett kötözni mert már szétvakarta magát :shock: :cry: borzalom!

Macianyu...olyan jó hogy jöttél :D már pont írni akartam nektek, hogy vagyok?Mi van a pocaklakóval??? :D
Norbi is max.8 lépést tesz meg, majd belejönnek! :D Cipőben ő se szeret menni. Majd ha már zokniban stabilan megy,
biztos jobban fog lépkedni cipőben is.
Sokat rugdos a hugica??? Másmilyen ez a terhesség mint Zengővel?
Hogy oldod meg ha emelgetni kell a nagylányt????emelhetsz egyáltalán? :roll:

Kata...háát, igen lehet így kell érteni, de én nem igazodok el ezen az új törvényen. Remélem jövőre tényleg megváltozik ez a GYED-GYEs rendszer...a javunkra :wink:
Környéken semmi meló nincs mert barátnőm ezzel a végzettséggel ami nekem is van,keresett melót...és semmi.
Csak a kisvállalkozások élnek szinte, de ott kevés a pénz, és minimállal jelentenek be :evil:
Itt minden gyár bezárt vagy elköltözött. :cry:
Neked mi is a szakmád? Visszamész dolgozni ha Zsombi 2 éves lesz??

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok, hogy ezt elmondjam:

NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK Tercsimama Nórikájának, Peva Dorkájának, Marek Borijának és Bettyna Szabijának!!!

Sok-sok puszi Nekik!!!

Majd még jövök ma remélem. Balázs egyébként sajna betegeskedik még mindig :cry: , másfél hét taknyosodás után néhány napig OK volt, majd utána jött a köhögés, még most is köhög. Nem sokszor egy nap, de akkor viszont csúnyán :cry: Adom én is neki a Stodalt, de nem tudom ér e valamit :roll: . Anno mikor márciusban is volt ilyen köhögése akkor úgy emlékszem, hogy segített, de most nem látom, hogy segítene.

clau06
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A KÖSZÖNTÉST MINDENKINEK!!!!!

Nagyon klasszul telt a szülinap! Előtte este gyorsan összecsaptam a tortát - azt a tej és tojásmentes gesztenyés meggyeset. De tényleg. Ezidőre kiadtam Szabit a szomszédba albérletbe, mert különbene sélyem sem lett volna. Na mivel nem vagyok olyan profi, mint Kata, ez meg is látszott a tortán. Nem hittem el, hogy az almalevet is lehet habosra verni, így nem is jött fel a piskóta rendesen. ÚGy nézett ki, mint egy lepény huplival a közepén. Én mindenáron csinálni akartam egy másikat, de Tomi azt mondta, nem kell,e z így lesz az igazi, hiszen a szívem benne van és az a lényeg, SZabi meg úgyis 3 perc alatt széttúrja. Így aztán megtöltöttem és csináltunk belőle egy Hakapeszi Makit. (leghalábbis mi azt láttunk bele, gondoljatok, amit akartok :lol: ) Délután a suliban voltunk szüreti mulatságon, ott is felköszöntötték Szabit a gyerekek, nagyon szuper volt. Aztán mire hazaértünk Tomi is itthon volt. Épp a tortát díszítgettem, amikor betoppant a szomszédasszony a kislányával (náluk volt Szabi), hogy jöttek köszönteni. Így aztán egy spontán kisebb babazsúr lett. Nagyon örültem, hogy itt voltak, mert így igazán jól sült el a dolog és még a tortám is ízlett nekik. Vagy legalábbis azt mondták. :roll: Természetesen Halász Judit Boldog születésnapot című számát bőgve énekeltem Szabinak. :oops:
Kép

Próbálok közben visszaolvasni.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


nem megy, bocs, ébredés van

képek szuperek!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Koszi a dicsiket! :)

Macianyu!
Milyen lazcsillapitora gondolsz, amit terhesen is biztonsagosan lehet hasznalni? Holnap ejjel indulunk Angliaba, es lassan mar rettegek az egesz H1N1 mizeriatol :shock: Azt mar eldontottem, h nem adatok be oltast (meg ferjemet kell meggyozzem), csak nem tudom hogy oldom meg a mindennapokat :?

Zsu!
zsolti sokszor ket hetig is nathas anelkul, h egyeb gond lenne, gondolhatod, h nem kulonitem el :roll:
Ok, nyugi... csak nehez :x :lol:

Kata!
Szerintem sem szamolta el, igy hitelesebb, h 2 hettel fiatalabb. de majd meglatjuk :wink: Csalad meg nem tudja :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Tegnap megtartottuk Mikinek az itthoni szulinapjat, h az itteni baratok is vehessenek reszt. Szegeny gyereknek du 5kor, amikor az elso vendegek megerkeztek jutott eszebe, h belazasodjon, semmi nem ment ugy, ahogy kellett volna, ket arca piros volt, a tortara ra sem nezett (aztan megis evett belole 8) ). Este 9kor 39 fokos laza volt, kup, utana alvas 4ig, majd ujabb kup, reggel 8ig alvas. Delutanra ujbol laz, 39, 3 :shock: Fura, mert semmi nem latszik rajta, max a foga, de tudom, arra nem szabad fogni :roll: nem vagyok az a para tipus, de holnap ejjel kezdodne a nagy utazas :shock: Holnap reggel megis doki, ha nem mulik :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


A H1N1-et én sem adatom be az tuti. Meg szerintem a bárányhimlő és társait sem. Nekem is volt gyerekkoromban, azért túl lehetett élni... A doktornőnk az 1 éves vizsgálatán akar majd ezekről beszélni, kíváncsi leszek mit mond majd.

Bettyna,
vígasztaljon a tudat, hogy én sem tudnék jobb tortát :lol: Szerintem ügyi vagy így is és dícséretet érdemelsz, hogy nekiálltál vele vacakolni :) (ez a véleményem mindenféle sütés-főzésről :lol: :lol: :lol: )

Ildi,
jó a cikk, én most mindenhonnan ezt hallom, hogy ne adassuk be. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy az ember elkapja, én se tavaly se tavalyelőtt nem voltam influenzás, előtte meg már nem emlékszem :oops: :D

Erre a hasmenéses-hányásos kórházas cuccra is ijesztgettek, hogy mennyi sok gyerek elkapja, a mi dokinénink szerint meg egyáltalán nem jellemző :roll:

Nálunk bedurvult a helyzet, szinte minden nap jönnek megnézni a házat, az egyik holnap visszajön az anyukájával :D És mondta, hogy ha anyunak is tetszik, akkor még kijönnek egy építésszel a statikai állapotát megnézni :shock: ezek aztán alaposak, mi? Szóval minden nap takarítunk, pakolunk, kicsit fárasztó...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja, Angliaban mar reg azt hinnem, h sertesinflu, de mivel errefele meg egyaltalan nem "divat", hat nem az. Ez a legidegesitobb az egeszben, h a gyerekeknek olyan konnyen felszokik a lazuk minden semmisegen, aztan ha bemondod a telefonba, megadjak neked a diagnozist :? mert igy megy ez most Angliaban: ha tuneteket erzekelsz nem szabad orvoshoz menni, csak telefonon elmondani a bajodat, ok meg elkuldenek valami meregert, h add be a gyereknek :evil: Bocsi, de nagyon ideges vagyok ettol a helyzettol, ha odaerek biztosan megnyugszom es nem lesz olyan fekete az ordog sem :?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Zsu!

Szerintem mindenkepp igaz, h ha a szervezet szerencsesen legyuri a betegseget (de minel naturabban, "segedanyagok" nelkul), akkor megedzodik, es kevesbe lesz fogekony hasonlokra.a gond mostanaban inkabb az, h nem hagyjuk a szervezetnek a kuzdelmet tulovasbol, a harcot megoldjak a gyogyszerek, igy a szervezet elpuhul.Tudom, nehez, de nem kene lazat csillapitani sem ugy 38,5ig.

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Amikor apa vigyáz a gyerekre :lol:

Kép

Azt persze nem tudom miért az ülőgarnitúrára tette le feküdni, miért nem a mellette lévő járókába... azt mondta a vállán aludt el és félt, hogy felébred :shock:

Mindezek után a képen látható hatalmas halmot építette az ülés elé - volt benne télikabát, minden :lol: :lol: :lol:

Így aludt a cukorka:

Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja és egy gumis lepedővel takarta be :shock: Ott van vagy 5 babatakaró, azokat nem találta :D Pedig beleépítette őket a halomba :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika: Én sem adatok be semmit, csak a kotelezőket. A rotavírus elleni egy vagyon, azt is csak azért reklámozzák annyira, ha az ember odafigyel a gyerekére nem szárad ki, és egyébként is ez a hasmenés-hányás oviban jellemző...Nagyon aranys a kislányod, ahogy alszik, neki is jó nagy haja van:D És amikor Laura az ágyon alszik el, én is igy párnázom korbe, ha esetleg leesne. Bár már eletud mászni magától is, de alvás kozbe is forgolódik...

bangham: A férjed szeretné beoltatni magát (és titeket)? Az én párom is megőrjit, hogy minden ellen oltassam be a Laurát..Én is azt mondom, hogy nem kell mindent kivédeni, megkell tanulni a szervezetnek védekezni, és ne a gyógyszer védekezzen helyette :?

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Jó estét lányok!

Apa dolgozik még, túlóráznia kell, mert nem működnek a gépek :(
Tegnap (vasárnap) is be kellett mennie, reggel6-tól du.5-ig :roll: , mostanában olyan árvák vagyunk. :cry: :cry: :cry:

Veronika...hááát, a férjed igazán kreatív, úgy nevettem a kép láttán. :lol: :lol: :lol: tipikus férfi:-nem talál semmit! :? :lol:
De hogy miért nem tudta akkor már a kiságyba tenni :roll: , ez érdekes :wink: :lol:

Bangham...hogy vagytok???A 39 fokos láz sok! Nekem talán Zsuzsu mondta hogy az kicsit sok ahhoz hogy a
fogzástól legyen. :roll: De remélem már nincs láz.
De minden esetre inkább itthon vidd el orvoshoz, mint Angliában a telefonos diagnózis :shock: :?
Minden jót nektek, jó utat, drukkolok hogy megtaláld a helyed és minden jól alakuljon! :D Vigyázz a kis pocaklakóra, írj ha tudsz! :lol:

Norbi már olyan szépen megyeget! És tök élvezi! :D Picit néha csúszik a zoknia, de ügyesen lecsücsül ha megbillen.
És a férjem ezekről az első lépésekről tök lemarad, bőgni tudnék :cry: olyan depi vagyok! :(

Bettyna...szerintem tök ügyes vagy hogy tojás, tej nélkül sütöttél...én nem tudnék! :wink:
És lényeg hogy szívből csináltad, sok-sok szeretettel! :D :oops: Jaaaj, ne is mond én is bőgtem volna a Halász Juditos szülinapi dalon. :oops: :D
Nem is tudom én hogy fogom majd magam tartani. Tegnap már akkor könny szökött a szemembe ahogy apukám játszott Norbikával, és Norbi erősen átölelte a nyakát!
:oops: :D :cry: olyan megható volt!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ildi, Gergő popsija teljesen rendbe jött a Sudocremtől. Sajnos most betaknyosodott megint, és estére 38,3 láza is lett. Ma reggelre tört át a jobb felső foga. Remélem, csak múló nátha.

Ma anyatej világnap alkalmával ünnepségen voltunk Gergővel. Minden anyuka kapott virágot, meg ajándék-csomagot. Képzeljétek, 34 anyukát hívtak meg, és 12 jött el. :shock: Pedig nagyon jó volt.

Kép
szöszke
 
 


Macianyu, nem vega Kata, csak olyan cikkben találtam meg, hogy kell a szezámmagot csinálni. :D Gondolom, azért gondoltad, nem? Vagy lemaradtam valamiről? :roll:

Kép
szöszke
 
 


Bangham,
most ahogy Kata írta beugrott, hogy én is ilyesmiket gondoltam mikor olvastam a hozzászólásod. Inkább még gyorsan otthon vidd el dokihoz. Nem is tudtam, hogy kint így mennek a dolgok :shock: 7 hónapot voltam kint babysitterkedni, de hál istennek se én, se a gyerekek nem voltunk ezidő alatt betegek, így nem derült ez ki... siralmas.

Eszterbabe,
biztos azért van, hogy annyira akarja az oltást, mert annyira szeretné megvédelmezni az ő kicsikéjét! :)

Kata,
szegénykém :( Vasárnap is be kellett mennie? Jaj :(
Gratula Norbinak, hogy már ilyen ügyesen megyeget! :)

Szöszke,
Gergővel mentél az ünnepségre?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kata - Köszi. Különösen tőled,mint szakmabelitől, jól esik a dicséret. Ezeket az öleléseket én is imádom. Egy pillanat alatt levesz a lábamról a kis gazember. Szerintem nem kell tartanod magad. Ha sírni kell, hát sírni kell.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Bettyna, tök jó a torta, de amúgy is a lényeg, hogy szívből csináltad és Szabi jól széttúrhatta :wink:
Jöttök csütörtökön?

Veronika, nem semmi a párod :lol: De tényleg, miért nem tette be az ágyába Pálmit? :shock: :lol:

Szöszke, de jó és kiket hívtak meg vagy mi alapján?
Örülök, hogy a popó rendben, de a lázat sajnálom és jobbulást Gergőnek!

Bocsi, ennyi, megyek kávézni, szétmegy a fejem :?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Lkata! Veronika!
Koszi az aggodast, ma voltunk dokinal, azt mondja, h piros a torka, de nem veszelyes. Csak lazat kell csillapitani, ha ket nap mulva sem mulik el, kaptam egy szirupot, de az is lightos :wink: Egyelore tartja magat a laz, ha nem adok kupot :?
Amugy nem igy mukodik a dolog Angliaban sem, csak a sertesinfluenza miatt panikoltak be. De most beszeltem egy baratnommel, es azt mondja, most mar jobb a helyzet, nem fogjak mindenre ra, h az. Junius ota nem is volt halaleset ott, ahova megyunk.
Kata, tudom, h szomoru, en is ateltem ezt, h bizonyos fejlodesi ugrasokkor egyedul voltam a fiukkal. Zsoltinal komoly periodusokat hagyott ki az apja 1 eves kora elott, Mikinel magat a szuletest es az elso par napot. (majd honapot) Kesobb ez nem tunik olyan tragikusnak, annyi minden van meg, ami fontos! :wink:
veronika,vagany a ferjed, nem gondolkodott a bebiszitter allason? :lol: :lol: :lol:

Babe!
Nem, magamat es a gyerekeket ram bizza, sajat magan gondolkodik. De lehet, h nyertem :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

Veronika...képzeld enyém férjem tegnap éjjel 1 ig dolgozott(reggel 8-tól) :shock: :( Ma meg 6-ra kellett mennie! :(
Ő gépészmérnök Dorogon egy gyárban (napelem, akumulátor...stb.)
És most pont gond volt a gyártással :roll:

Bangham...jó hogy elvitted Marcit a dokihoz!Jobbulást neki!

Rám hittétek hogy vega vagyok???? :shock: :D Dehogyis!!!! :D
szeretem a husit! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 



Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ildi - Köszi. Jól esik töled is. :wink: Nem megyünk csütrötökön, mert már holnap mgyünk Tatára előkészíteni a szombati nagy Szabi bulit. :D

Kata - NAgyon ügyes Norbi, gratula!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Kata,
nagyon édes a videó!!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sz.Veronika, igen, Gergővel voltam az ünnepségen. Nagyon tetszettek neki az ovis gyerekek, akik énekeltek. Szerintem a férjed nagyon jól és kreatívan oldotta meg a feladatokat. :D

Lkata, de édes Norbi! Nem csúszik nagyon a zokniban? :roll:

Ildi, sajnos a láz még mindig megvan. Tegnap 38,3-ig ment fel, kapott estére egy Germicid kúpot, reggelre 37,2-t mértem, egész nap nem kapott kúpot, ma estére viszont már 39,0-et mértem a popsijában. Úgyhogy megint kapott. Szerencsére a kedélyén semmi nem látszik. Kicsit a szeme tompa fényűbb, nem olyan csillogó.
Van a VIII. kerületben 6 védőnő, és az ünnepségre 34 anyukát hívtak meg, felosztották, hogy ki, hány anyukának szól. Az enyém pl. 4-et hívott és abból 3 el is jött, de a 4. szólt, hogy nem tud jönni. Az összes meghívottnak csak kb. a harmada jött el. Pedig tényleg szép gesztus volt a kerület részéről.

Képzeljétek, hogy a múlt héten vittem dokihoz Gergőt, és beajánlottak a védőnőnkkel karöltve október végére egy mozgásfejlődéses fickóhoz, mert hogy Gergő nem ül. (Az mellékes, hogy 2 hete már feláll, és 1 hete körbe is lépeget a kiságyban.) Na, ehhez képest 3 napja mást sem csinál, csak ül. Mire odaérünk, nem is lesz szükség a vizsgálatra. De azért elmegyek majd vele, hogy megnyugodjunk.

Kép
szöszke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?