Új privát üzeneted érkezett!

remény: Cukrod tényleg érdekes. Megnézem a bababoltot a neten. A kedvezmény alapból jár, vagy hivatkozni kell valamire (pl. kód, kártya)? Köszi.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


VICKY
Már az első vásárlásnál megkapod a törzsvásárlói kártyát, de ha gondolod odaadom az enyémet. Kódot vagy magát a kártyát és akkor már az első vásárlásnál kedvezményt kapsz.

REMÉNY
Akkor nem csak én jártam így, és ez már duplán igazolja anyunak a feltevését hogy direkt csinálják.

Fura a cukrod. Reggel tényleg valami gebasz van. :shock:

Nem vettél mikrós sterilizálót? Vagy mindenképp főzni szeretnéd a dolgokat?

Teszek pár képet egy veszélyeztetett állatfajról! (bálna) :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

dita75
 
 


Dita, nem vettem mikrósat, csak folyadékot, de azt a szülésznő nem nagyon ajánlotta. Első alkalommal kifőzöm a cumikat, cumisüvegeket, mellbimbó-védőt, és a kölcsönkapott mellszívót. Most nem tudok venni másikat, szomszéd csaj kölcsönadta az övét, s majd ha úgy látom hogy kell, veszek szerintem magamnak, ha úgy látom. De sterilizálni akarom azt is.

Nem vészes a "bálna", és jól néz ki a lakásod is :)

remény73
 
 

 
 

Sziasztok! Valami elfolyt belőlem, így most bemegyek a kórházba. Ha baba van sms-t küldök, ha hazaengednek, akkor majd jelentkezem. Drukkoljatok minden rendben legyen...

remény73
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a tanácsokat. Tegnap apa felvilágosított, hogy befér a kanapé mellé a nagyobb ágy is, de szerintem akkor az egyik picur túl közel lesz a radiátorhoz.

Vicky! Neked a másikba írtam.

Dita! Nagyon csinos kismami vagy. Én is szeretnék már terhesnek látszani. Tegnap voltam a gyógyszertárban terheseknek való orrcseppért és rám néz a csaj, kérdi mikorra várja, mondom neki februárra mindhármat. Szegény majd kiesett a pultból, annyira kereste a hasamat. :lol: Azt mondja, hát igen már kezd látszani. Szerintem meg csak a puffadás látszik, de végül jó ez így, hiszen a végére úgyis nagyon nagy lesz. :lol:

Remény! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Kép
tigriske1978
 
 


reménynek drukkoljunk!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
colin
 
 


remény: Természetesen nagyon drukkolunk!!!!++++++++++++++
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Dita!
Szerintem sem gáz (annyira)..Na , ez csak vicc volt. :lol: Tényleg nem olyan nagy . Hát, én is bálnának érzem magam. Az ágyból a legnehezebb felkelnem.Még a lefekvés csak-csak. Alvás kb 5 óra éjjelente. Gyerek ugrál most is bennem. Férjem szerint a vastagbelemmel ugrálókötelezik. Hát, lehet.
Remény!!!
Jujj, hajrá!!De izgi!!! Drukkolok nagyon!!!Jól beelőzött mindenkit. Ha ez valóban az lesz...
Na, megyek, folytatom a buktát. Lehet, mire kész lesz, Reménynél már meglesz a baby..
Még ma Pestre is megyek kismamafarmert vadászok valami turiban...
Üdv mindenkinek.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Jesszus! Nagyon izgulok!!!!!!
REMÉNYNEK HATALMAS DRUKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon sok esemény történt ma reggel!!!!!

Csak is alátámasztani tudom, hogy Reményék kórházban voltak ma reggel, összefutottunk a férjével. Még kb. fél órája voltak bent, Baba még nem volt, de úgy néz ki elfolyt a magzatvize. Többet nem tudok róla. Remélem minden ok Velük!
Drukkolok Nektek Kriszta és Ádi!!!!! :lol:

A másik hírem pedig magunkról szó, most képedjetek el:
holnap reggel mindenféleképpen kórház, szerdán programozott császárom lesz. Alig hiszem el!!!!!!!!!
Ma még 14:00-kor fel kell hívnom a dokit a laboreredmények miatt és ha nagyon siralmas, akkor még ma kórház, de a császár akkor is csak szerdán lesz.
Teljesen be vagyok tojva, hogy mi lesz! Olyan hihetetlen! A végén még tényleg együtt szülünk Reménnyel, legalábbis a kórházban együtt leszünk :wink: :lol:

Jövök még!!! Most próbálok egy kicsit észhez térni!

pusszancs

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Hajrá Remény!!!
Nagyon várjuk a fejleményeket (illetve a bébit)!!!

Dita!

Aranyos a pocid! Lassan a mi időnk is eljön!!!
Én már egy kicsit parázok. Végülis Remény csak 3 héttel jár előttünk!

Azt hiszem nemsokára babaeső várható a fórumon!!! :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Trix!

Mondom én ,hogy babaeső lesz!!!

Dita!

Na mit szólsz?

Kép

Kép
vevikk
 
 


Azta!

Bukta a sütőben...Ahányszor leülök, annyiszor jelenti be valaki a babyket...
Ez aztán a tempo!

TriX!
Neked is drukk!!!Minden ok. lesz, meglátod.
Colin!
Látod?!Így kell majd nekünk is időszíteni. Ezek itt összebeszéltek...
Hát, ha te kibírod a végéig, nekem meg előbb jön (mivel 2.), akkor még nekünk is van esélyünk. De addig is drukk az előttünk járóknak!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


VEKIKK

Hogy mit szólok, szabályszerűen be vagyok f...va!!!!!!!!!!! :oops:
Ha időre jönnek basszus akkor is ez a másfél hónap már a nyakunkon van!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

TRIX

Nagyon drukkolok nektek is, azért ez tök jó hogy legalább lesz egy ismerős a kórházban! :)

BRIGI
Bármi megtörténhet! :wink:

dita75
 
 


trix: Ezer drukk nektek is szerdára.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Tegnap még azon gondolkodtunk, hogy nem rendezzük még be a babaszobát a hétvégén, várunk még 1-2 hetet.
Most legszívesebben ma átrendezném!!!!
Alig várom a szombatot. :roll: :roll:

Ráadásul most találtunk egy kecót, amit meg szeretnénk venni. Hétvégén megyünk alkudni rá.
Ha így szaladnak a dolgok, akkor az ügyvéd a kórházba hozza majd aláírni a szerződést. :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
vevikk
 
 


Köszi a drukkokat előre is!!! Elteszem szerdára!

Remény: drukk megy ezerrel Nektek!!!!!!!
Szépek lettek a függönyök, de akkor ezek szerint nem maradt időd a cumisüvegek fertőtlenítésére??? :?
Holnap talizunk, ha minden jól megy és megnézlek Téged és a Babódat!!! :wink:

Vicky: nagyon jól néz ki a babakocsi! Szuper! :lol: Legfeljebb jól kicombosodsz a használatától. Gondolj bele a miénk dupla ekkora, dupla ilyen nehéz és két Babó lesz benne. :roll: :)

Dita: még mindig nagyon aranyos a Babaszoba és a pocakfotó is nagyon tetszik. :lol: És egyáltalán nem vagy Bálna, majd mindjárt meglátod én hogy nézek most ki. :)

Vevikk: szerintem a szobarendezéssel ne nagyon várjatok, legalábbis a 35. hétig próbáljátok megcsinálni. Nem véletlenül mondják, hogy a kismama kórházi pakkja legyen kész a 35. hétre. Ne bízzátok a véletlenre, soha nem lehet tudni! :oops:

Brigi, Colin: beszéljetek csak Ti is össze. Mindketten a Jánosba jártok?

Tigriske: megígérem, körülnézek rendesen a következő napokban a kórházban és Te már sok-sok hasznos infóval fogsz menni szülni. A szülésfelkészítőre azért érdemes eljárnotok. Szorítok, hogy húzzátok januárig, bár látod-látod én is csak a 35. hétig bírtam.

Most pedig jöjjön az utsó pocakfotóm, amivel már régóta tartozok:

Kép

Kép

puszi Nektek és sok kitartást a hátralévő Időkre!!! Vigyázzatok Magatokra!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Remény, Trixi!!!!!

Kezem-lában csuriban értetek, nem semmi ez a hétfő :lol: :lol: :lol: Szerdára is drukkolok!!!!!! Ezt a tempót..... :lol: :lol:

Trix!
Nagyon jók ezek a képek!! Az első fotón olyan elégedett arcod van, hogy a kép címe az lehetne, hogy "Na így kell ezt csinálni"

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


REMÉNY!
Hajrá Ádi baba, nagyon drukkolok! Ha van valami értesítsetek minket!

TRIX!
Érted is kezem-lábam csuriban! Ügyesek legyetek!

Lányok!
Hova ez a nagy siettség?
Most akkor jól itt akartok hagyni minket (Vicky, Tigriske, Colin és én)?
Kitől fogunk majd kérdezgetni, ha már mindenki babázik?

Nekem ma lett meg a cukor eredményem: éh 4,9 (múltkor még 4 alatt volt) 120 perces 5,5 :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy ehetek még szőlőt idén :D

Dita!
Lehet hogy majd én elkérem a törzsszámodat a Máriához, ha megyünk.

Meló után megyek tornázni, de utána rohanok haza, hátha lesz hír Reményről!

Kép
akire79
 
 


Ja és elfelejtettem :oops:
Szerintem nagyon szépek a pocakjaitok (Dita és Trix)....
Majd én is teszek fel képet, mert majdnem utolérlek Benneteket a 24 hetemmel :oops:

Kép
akire79
 
 


Szia Akire!

Múltkor lányos zavaromban nem is válaszoltam a kérdésidre :oops: (pedig a szándék megvolt!! :wink: )
Szóval nem maradt jégovis és ez is donoros volt. Párom az a "hárítós" fajta, hogy inkább nem akar tudomást venni arról hogy nem sikerült. Még akkor is azt mondogatta, hogy biztos csak elnéztek valamit.... :roll:
De jó, hogy ilyen szupi lett az eredményed! :lol: Akkor legalább ettől memenekültél. Azért fura lehet nektek belegondolni, hogy lassan ti is sorra kerültök. Biztos nagyon izgi lehet már :lol:
Kismamitornára jársz? Mivel másabb mint a sima? Bocs a dili kérdésért, de múltkor R. Rékára tornáztam, már majd belegebedtem, erre megszólal a Réka, hogy akkor Ő ezt most egy kicsit lájtosabban csinálja mert x hetes terhes :shock: Eléggé ledöbbentem rajta

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!!!


Jajaj,de felpörögtek az események.
trix78 nagyon csinike vagy és ügyes legyél ám megy a drukk ezerrel!!!! :D :D :D :D :D
remény73 hova siet ennyire Ádi baba?? Szeretnék majd infókat kapni a császármetszésről+a kórházról. :D :D :D :D :D
dita te leszel a következő.
Oké brigi legyen,beszéljük meg a babócákkal.
Na csajszik szépen lassan elfogyunk itt.
Mi is most szombaton rendezük át a szobákat.

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Köszi a drukkokat Csajok, nagyon aranyosak vagytok!

Ma még itthon alszom, holnap reggel vesznek fel a kórházba!

Már nagyon izgatott vagyok, Párommal együtt!
Tudom, hogy minden ok lesz, de azért szerintem ez természetes, hogy az új helyzet miatt izgatottak vagyunk és kicsit parázunk is.
Nekünk (csak úgy mint Nektek) még nincs gyerekünk, úgyhogy egy teljesen új világot fogunk megismerni napokon belül a két kis Picúrral. :lol: :lol:

Remélem Kismamik Veletek is minden rendben lesz, amíg távol leszek!!! :wink: :)

Ja, és Rony mikor lesz IR-eredményed???

Ditus: ha meglesznek a Babák Neked fogok sms-t írni, mivel Remény már kórházban van!

pusz-pusz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok kismamik!!!Hat nem semmi ez a het!!!!!!!!!!Remeny,Trix Nagyon_nagyon szoritok nektek,minden rendben lesz,de elhiszem,hogy izgultok!!!!!Trix!!Koszi az utolso pocakfotot,nagyon ugyi vagy!!!!Dita!Te is mar szinte mindennel keszenvagy,bele kell,hogy huzzak,!!!Akire! Klassz a cukor eredmenyed,nekem meg 2 het mulva lesz,addig meg vetkezhetek!!!Ugylatom jobb azert mindent elrendezni idoben,mert barmikor ugy donthetnek a babok,hogy nekik mar kint jobb!!!!Puszi mindenkinek!!!Trix,Remeny, mega drukk!!!!!!!!!!!!!!!
zoe33
 
 


Csajszikák!!!!

Az imént beszéltem Krisztával és felhatalmazott, hogy tájékoztassalak Titeket, hogy Ádám ma délelőtt 9 órakor sürgősségi császárral megszületett, egészséges és gyönyörű Baba!!!
Hossza: 48 cm, súlya: 2250 gramm


Mindketten jól vannak!!!

Innen gratulálok még egyszer és nagyon sok boldogságot kívánok
Nekik és persze sok-sok tejcsit!

Remény mindenkit üdvözöl és puszil!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Remény, Ádi!
Minden jót Nektek!!!!Sok boldogságot, jó egészséget!!!
Trix!
Aha, Jánosban szülünk mindketten Colinnal. Neked egyáltalán nem is nagy a pocid. Meg sem mondanám, hogy 2-en "lakják".
Na, egyelőre ennyit. Nem kaptam gatyát Pesten, felnézek a Teszveszre...
Üdv mindenkinek!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


REMÉNYNEK HATALMAS GRATULA A KIS ÁDIHOZ!!!!!!!!

Nem hiába takarított, mosott, vasalt folyton, biztos tudat alatt érezte hogy itt az idő lassan.
Én is így vagyok vele, hogy úgy érzem előbb fog jönni Miló ezért dolgozom én is ennyit és szerzek be mindent mert úgy sokkal megnyugtatóbb. Érdekesek ezek a női vagy anyai (?) megérzések!

BRIGI
Mekkora méretű nadrág kell neked? Lehet hogy tudnék segíteni.

ZOÉ
Azért te még bőven ráérsz! :)

TRIX
Nagyon csini vagy és múltkor is az voltál a Jánosban. Bár ebből is látszik milyen csalókák a képek vagy csak a ruha volt más mert ott élőben nekem nagyobbnak tűnt a pocid.
Várni fogom a hívásodat. Reményt is fel akartam ma hívni, de tök hülye vagyok mert nem mentettem el a számát a privi meg már kitörlődött a számával együtt.

NAGYON SZORÍTOK ÉRTETEK!!!!!!!!!!!!!!

COLIN
Jó szobarendezést. Vekikk és Áfonya is egyidős kismama velem. :)

RONY
Az a csaj fanatikus. Amúgy volt hogy én is tornáztam rá és azt hittem hogy menten elájulok az első 5 percben. Még a Norbi kazettái lightosabbak is voltak mint az övé! :shock:

AKIRE
Szívesen odaadom, csak szólj.
Várom a képedet, az iwiw-n szoktam nézni az újabbakat nagyon szépen kerekedsz, látszik hogy nem hízol csak a pocid nő!

Gratula a cukkerhez, irigymirigy vagyok!!!

VEKIKK
Trixnek igaza van, ne húzzatok-halasszatok semmit, én áldom az eszemet hogy kiharcoltam a szobarendezést mert most már annyira fáradt vagyok hogy sokszor már reggel úgy érzem agyonvertek. 3x is kijárok pisilni ami miatt alig alszom valamit, és minden kisebb meló is már annyira megerőltető számomra, hogy ez nem emberi. Most már képtelen lennék festeni, pakolni meg az egyebekre és olyan megnyugtató hogy minden ruci kimosva és kivasalva hever a szekrényben, kész az egész szoba akármikor jöhet a bébi. Pénteken még elhozom a babakocsit és még pár apróságot beszerzek, leginkább gyógyszertári holmikat, és ezzel kész van minden.

Hol néztetek kecót???

dita75
 
 


trix: Lehet hogy valamikor én is meglátogatnálak titeket. Te szerdán szülsz, viszont Remény már csütörtökön jön haza, ugye? A babakocsival kapcsolatban már nekem is eszembe jutottak az ikres mamik. Már azért nem bánom, hogy a kislányom egyedül van, elég lesz nekem egyedül vele foglalkozni. Azért nem hagytam volna a kórházban a másik babám, ha mégis velünk marad, de már ezzel úgysem tudunk mit kezdeni. Szép a pocid és a babaszoba is.

akire: Nem hagyjuk magunkat, majd zargatjuk őket. :) Vagy egymást. Nagyon jó a cukrod, gratula.

dita: A te pocid is szép, nem is bálnás.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Brigi: akkor majd mesélünk Nektek a János szülészetéről!

Vicky: de jó lenne, ha bejönnél a kórházba, legalább megismernénk egymást személyesen is :wink: :)
Köszi a dícséretet! :)
Császár után 4. nap lehet hazamenni, ha minden rendben van és jól tudom! A szülés napja a 0. nap! Szerintem Remény pénteken mehet majd haza!!!!! :) Majd megpróbálunk Benneteket erről is informálni!


Na sziasztok Lányok én most ideiglenesen elköszönök, mindent jót nektek! Vigyi Magatokra és a Babákra!

pusza

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


trix: Akkor szerintem csütörtökön benézek. Legalábbis megpróbálok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Remény és Ádám apuka!
Nagyon gratulálok Nektek, ügyesek vagytok!


Ádámnak pedig:
Isten Hozott köztünk nagyfiú (Te vagy a rangidős a mostani fórumon)! Sok egészséget, tejcsit és nagyon boldog baba-napokat kívánok Neked!
Remélem lassan fotón is láthatunk!

Kép
akire79
 
 


Trix!

Neked is nagyon szurkolok, ügyesek legyetek és amint lehet küldjetek hírt magatokról.

Kép
akire79
 
 


Miután senki nem reagált és Kakti pedig eltűnt, így újra csináltam egy táblázatot. Majd még szépítem, most csak az adatokat írtam be. Ha vaalkinek valami nem tetszik, vagy hibás, vagy nincs adat, akkor írjon privit.

És akkor íme a tábla:
Kép

Kép
akire79
 
 


Rony Drága!
Azt gondoltam, hogy ez is donoros volt, csak azt nem tudom, hogy ugyanaz, aki az inszemeknél volt?
Sz. doki mondott valamit erre? Vagy egyszerűen nincs magyarázat??????

Ahova én járok ott van kismama és terhes torna is.
A terhes torna a keményebb (legalábbis azt hiszem, mert mindig keverem, melyik melyik :lol: ) az igazán felér egy dupla RRéka DVD-vel :shock:
A kismama torna lájtosabb, átmozgat mindent, de nem túl megerőltető (mondjuk így is mindig van izomlázam). A végén pedig mindig van vagy légzéstechnika (kb. 10 perc, 3 fajta légzés elsajátítása, ami a szüléskor segíthet) vagy pedig gátizom torna.
Szerintem nagyon hasznos....

Ha nem lennék ennyire lusta és fáradt, akkor hetente 3x is eljárnék, mert jólesik, de így max. 2x megyek egy héten (de inkább csak 1x - hétfőnként :oops: ).
Nem baj majd decemberben többet járok, ha már nem dolgozok :lol:

Miután Velem van tele az oldal, így elbúcsúzom.
Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!

Már megint órák óta fent kukorékolok!

AKIRE
Tök jó a tábla. Az én adataim teljesen jók!
Amúgy pont tegnap váltottunk egy üzit Kaktival az iwiw-n. Csak egy fórumba ír mert nincs ideje, de ha már nem dolgozik be fog nézni ide is. Jól vannak különben.

Irigy vagyok a tornával kapcsolatban, mi is szerettünk volna járni a szomszéd kismami barátnőmmel de persze itt "falun" nincs, csak a környező két nagyvárosban, de úgy nem éri meg bejárni.

Milyen szép fitt kismami leszel végig nem olyan mindenem fáj és meghalok azonnal tipus mint én. Az én tornám baromi egyszerű, mosás, főzés, takarítás, stb... ezerrel.... naponta súlyt is emelek, tegnap is már taxiba ültem olyan nehéz volt a szatyor nem akartam kockáztatni hogy nagyon megerőltetem magam.

dita75
 
 


Hello!
Dita!
Köszi, egyelőre teszveszeltem egyet, 2 van, abbó el nagyon béna, így most, ha jó lesz a mostani, 2-vel kihúzom. Ha mégsem jó, akkor majd megírom a méreteket. Előre is köszi!!
Trix!
Jó lesz, ha beszámoltok, mi vár ránk odabent a Jánosban.
Nem akarok okoskodni, de nem lehet, hogy Reményék kicsit tovább maradnak, hogy a baba súlya gyarapodjon? Ugye van a kis visszaesés is,ami ált. mindig van, azt nem kell visszaszedni? Vagy a 2,5 kg pl. az nem kell? Jajj, nem akarok ám senkit riogatni itt, csak eszembe jutott. Persze, nem tudom...
Trix! Neked is minden jót!!!Drukkolunk!!!!
Akire!
Na, látom, a táblában én jó likas vagyok.
Írom az adatokat, hogy bekerülhessek:
kor:33, lakhely: Martonvásár, doki: Dr. Koncz, ok:mehet a kiskatonás (férjemnél a hímivarsejtek "összecsapódtak", nem mentek jó irányba)+menny. is kevés, 1. lombik (más nekünk nem volt), baby neve: Léda ( ha addig ki nem nő a kukac, de nem hiszem, mert már van képünk a "lányság"bizonyítékáról)
Na, azt hiszem , így kora reggel ennyi elég.
Üdv.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!
Beírlak a táblába, ha hazaértem.
Én is úgy emlékeztem, hogy még nem 100% a kislány, azért is hagytam sárgára a sorodat :lol: De ha fotó is van, akkor szerintem megelőlegezhetjük a rózsaszín sort :lol:

Dita!
Hát az otthoni edzés nekem is megvan, bár most egy kicsit hanyagoltam, mert elkezdődött a suli, így szinte minden szombaton Szolnokon vagyok. Vasárnap az egyetlen nap, amikor tudom csinálni a házimunkát (meg a kisebb dolgokat esténként munka után)
:cry:
Egyszóval FÁRAAAADDTTTT vagyok, de nagyon.....

Kép
akire79
 
 


Tegnap is a 24+6 voltam :cry:
Remélem nem most fog megállni a vonalzóm...

Kép
akire79
 
 


Úristen sziasztok!

Beszarok mi mindenről lemaradtam :shock: :shock: :shock: :shock:

Remény!
[color=red]Teljes szívemből gratulálok a kis Ádikához, nagyon sok egészséget, boldogságot kívánok az egész családnak!!!![color=red]

Trixikém!
Neked is nagyon drukkolok, ne félj semmi gond nem lesz, puszillak benneteket ( bár ezt már úgysem olvasod :D )

Dita!
Tök szép kismami vagy, szerintem sem "bálnás" a testalkatod. De lökött vagy, akkorát röhögtem ezen a bálnáson :lol:
A házad még mindig nagyon tecccik nekem :lol:

Akire!
Gratula a cukkerez, legalább te "zabálhatod" az édeseket!!!! :lol:
Én is megakarlak lesni az iwiw en, csak nem tudom a neved, azontúl, hogy az Erikát megbeszéltük :lol:

Vicky!
Puszild meg helyettem is Trix et a bemész hozzá csütörtökön!!!!

Jujj most esik le, hogy lassan tényleg alig maradtok itt nekünk! :cry:

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


akire: Jó a táblázat, tetszik.

heni: Természetesen mindenkit agyon fogok csókolni, hiszen a tieiteket is át kell adnom. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Isten hozott Ádi baba!!!


Dita!

A babának már én is előkészítettem mindent. Ki van mosva, el vn téve. Sőt a kihozós ruha is össze van csomagolva, hogy a párom tudja mit kell behoznia majd.
Csak a szobát kell berendezni. Festenünk nem kell (nem is tudnánnk, mert nem a miénk a kecó). De jövőre úgyis költözünk, és akkor lesz nagy babaszoba festés. :)
A bútorokat meg tesóm és a párom pakolásszák, és a fotelból fogok irányítni. Anya jön ablakot pucolni, úgyhogy ki leszek kímélve.
Egyedül a dekoráció lesz az én feladatom, meg visszapakolni a szekrénybe. Az meg nem fárasztó.

A kórházi pakkhoz megvan írva a lista, és kb. 5 perc tásába tenni, de lehet, hogy a héten valamelyik nap be is pakolom.
(Csak utálom a táska szagú holmikat, ezért halasztom.)


Akire!

Nálam a szülés várható ideje: 2009.11.24
A baba nevét egyelőre nem árulom el, mert babonából nem mondtuk még meg a családnak sem. :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Ja!!

Akire!

Aranyos vagy, hogy fiatalítasz :), de sajnos már 26 éves vagyok :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Kedves Fórumosok,
régóta olvaslak benneteket és most szeretném a segítségeteket kérni. Szintén BMC-s voltam, a harmadik lombikunk sikerült, most 11+4-nél járok. Az Utrogestant még használom, egyelőre 3*3-at. Tudom, hogy fokozatosan kell csökkentenem, Szűcs doki azt ajánlotta, hogy 4 naponta vegyem le az adagot 3*2-re majd 3*1-re. A csökkentést mikor kell elkezdenem? Előre is köszönöm a segítségeteket.
Mindannyiótoknak gondtalan babavárást kivánok, Remény-nek gratulálok, Trix-nek pedig drukkolok az ikrek mielőbbi megérkezéséhez.
Stella
stella77
 
 


stella: Én inszemes voltam, de ha jól emlékszem a 11. héten már 1-et csökkentettem. Csak a 12. betöltött héttől akartam, de talán így jött ki az adag.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Remény,
Gratulálok Ádámhoz!ű
Vigyázzatok magatokra és kitartás!

Trix,
Neked holnapra sok sikert!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!!

akire nagyon tetszik a táblázat, ügyes vagy!!
vicky79 én is elmennék veled csütörtökön ha nem bánnád.
Ma megyek a doktorbácsihoz kiváncsi vagyok,hogy mekkorák vagyunk már. Nagyon intenziv a mozgás odabent. Most olvastam,hogy minden nap be kell iktatni Apa időt. Úgyanabban az időben beszélget Apa a kisfiához+ha megszületik akkor lesz a fürdetés. Nagyon tetszik ez a babánknak mert akkor nagyon rugdos és mocorog Apának.
dita nem vagy bálna megérteted?? Akkor ma egyedül megyünk a szülésfelkészitőre.
Drukkolunk a kismamiknak!!!

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Ádi babához.

Trix! Ahogy az ikresben már írtam várom az sms-t és szorítok.

Stella! Sajna én nem tudok segíteni, mert velem azonnal abbahagyatta a Zeke, amint kiderült, hogy 3-an vannak. :lol:

Akire! Köszi a táblát. a hiányzó adatok Páty, Dr.Zeke, ismeretlen, 2.inszem. A nevek: Zita, Lilla, Fanni (szerintem már nem változik :lol:)

Kép
tigriske1978
 
 


Stella!
Én is inszemes voltam, így nem akarok hülyeséget írni (nekem eleve 3*1 volt), de DITA biztosan segít, ha majd olvassa.

Gratulálok a babához (egyedül van????) és gondtalan babavárást kívánok!

Nem akarsz Te is csatlakozni ide Hozzánk?

Heni Drága!
Írtam privit :lol:

Vevikk+Tigriske!
Vettem az adatokat, este otthon majd szépen beírogatom a tábliba.

Kép
akire79
 
 


Stella!

Én is Szűcsnél voltam lombikon.
Betöltött 12. hét után a mostani dokim így csökkentette az adagokat (neki már sok lombikos kismamája volt, mert foglalkozik meddőségi kezeléssel, csak gyógyszeres úton, egyébként Szűcsékkel tanult!):
1 hétig 3x2
1 hétig 3x1
1 hétig 2x1
1 hétig 1x1

Szóval a 17. hétre álltam le teljesen.
Persze a többiek szerintem hamarabb hagyták abba. Én csak a doki véleménye miatt csináltam így.

Kép

Kép
vevikk
 
 


VEKIKK
Mekkora mákod van hogy ennyi segítséged van.
Én mindent magam csinálok. Ma pl. reggel 7 óra óta takarítok egyfolytában, de most már abbahagytam mert annyira ellenkezett Miló hogy majd kijött a hasam oldalán.
Majd holnap folytatom az ablakpucolást és a 4 adag ruha kivasalását. Aztán most már nem fogok nagyobb takarítást rendezni, csak ahol a papok táncolnak, mert amíg a kórházban vagyok úgyis jön anyós és állítólag 3 napig csak takarít meg fertőtlenít. Hát remélem nem felejti el mint az unokaszponzorálást, mert akkor gondban leszek.

Kórházi cuccból nekem még hiányzik egy-két dolog de a hét végére beszerzem, most hogy Remény ilyen korán lebabázott kicsit beparáztam. Pénteken hozom haza a babakocsit is. Anya adott rá manit. Majd teszek fel fotót.

AKIRE
Nem csodálom hogy fáradt vagy, te is eléggé magadra vagy utalva, dolgozol, tornázol. Azért majd a végére már lazíts kicsit.

BRIGI
Szólj ha segíthetek gatyó ügyben.

COLIN
Ma kezdődik Vp-ben az első felkészítő de úgy döntöttem erre nem megyek el mert annyira nem érdekel a témája, hogy még estig hulla fáradtan üljek egy másik városban, és buszozgassak haza sötétben. Majd a következőre elmegyek igyekszem előtte nem kifárasztani magam.
ha lesz vmi érdekes majd oszd meg velünk.

STELLA
Inszemnél 3x1 volt nekem is, lombiknál már 3x3.
Betöltött 12. hét napján kezdtem el csökkenteni 5 napig 3x2-re, aztán 5 napig 3x1-re majd abbahagytam.

dita75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?