Új privát üzeneted érkezett!

Krisz,
oké :lol:
ebből tudtál okosodni, hogy igen v. nem? :roll: :wink:

angel37
 
 


Skrisz, hát sajnos még nagyon köhögök. SZánalmas látvány lehetek nagy hassal, ahogy összegörnyedek a köhögéstől. Az a baj, hogy a Stodal szirup nem jött be, szédültem tőle, mintha részeg lennék.

Így marad a természetes gyógyulás, egyszer úgyis elmúlik a köhögés, talán még Karácsony előtt:)
Vendég
 


Szerintem ha van bőven tej, akkor érdemes fejni és fagyasztani. Nekem nincs sok. Elégséges mennyiségű.
A vizites doki meg egy hülye volt... :? A lefejt tejet melegen kell adni a kicsinek?

skrisz72
 
 

 
 

Twist, nekem a Boiron homeopátiás készítmények eddig nagyon bejöttek. Torokfájást, náthát 2-3 nap alatt elvitte. Itt nézz körül köhögés ügyben: http://homeopatia.info.hu/index.php

skrisz72
 
 


Krisz,
:D
már nekem sincs, 10-20 maradékokat öntök össze egy v. két alkalommal egy nap. hajnalban jó lenne, akkor van a legtöbb, de akkor nincs se erőm, se kedvem :roll:

lefejtet fel kell melegíteni langyosra, meleg vízbe szoktam állítani a cumit. amit aznap, és sima hűtőből veszek ki.
a fagyasztottat hűtőben kéne felengedni, de annál gyorsabban szokott kellemi, így azt is vízbe állítom. mikrózni nem szabad - bár az egyik kórházban simán megtették, tejet is tápot is :shock:

Twist,
jobbulást! szar lehet az így terhesen... :?
bevallom nem nagyon nézek blogokat, arra már tényleg nagyon ritkán jut időm :oops: :oops: örülök, hogy a topicjaimat tudom követni...
most beleolvastam, jaj ez a homeless :roll:
a 26+1 kicsit most szíven ütött, eznap érkezett Makilányom :oops:

angel37
 
 


Sziasztok! :D

Itt vok én (illetve mi) is, csak sütöttem-főztem, most pedig ovit nyitottam estig, 3,5 gyerekem van :lol: (de ez a "fél" a leghúzósabb, ez rugdos 8) - a többi neveltebb :lol: )

Lois, Skrisz,
köszi az indításos megnyugtatást :roll: úgy döntöttem, mától nem paráőzom: lesz, ami lesz! bent csak nem marad, ugye? :lol:
Amúgy se fájás, se keményedés...mosogatok, főzök, vasalok...

Twist,
jó, hogy jelentkeztél!!! Gyógyulgass! :oops:

Rani,
nem jobb inkább bolti majonézzel? Én nem merném most a nyers tojást :roll:

Na mentem uzsonnáztatni...

tillidian
 
 


Tilli,
repülőgép fent még nem maradt,
gyerek bent még nem maradt :wink:
ejnye ez a kis fél, mi lesz, ha egész lesz? :lol:

angel37
 
 


Tilli, nálam is kéne takarítani... nem jössz? :lol:

skrisz72
 
 


Till: fél gyerek és még neveletlen :lol: Jók az új vonalzók, hátha kicsalogatják a leányzót!

Twist: nekem sokáig keresztben voltak, a legutóbb az alsó medencevégű volt a felső fejvégű, érzéseim szerint napok óta ismét a keresztben fekvés megy és a két oldalra rugdosás, nyújtózkodás és néha a köldököm is kipúposodik. Hogy mikor fordulnak be? Állítólag a 30-32. héten, de pl. Till Lencsije is 1-2 hete még forgolódott.
2 hónap, ne is mond! Én még nem akarok szülni ilyen hamar, jó így nekem még sokáig! Meg be kell valljam, kezdek betojni rendesen.

Angel: engem is érdekel ám a fejés-fagyasztás-tárolás témakör! Csak hozzászólni nem tudok, viszont próbálom megjegyezni amiket írtok! :wink:

Rani: aranyos a maci!

Ma kivasaltam az összes pelenkát, átválogattam az utolsó zsákot, már szárad ami hasznosítható, a többi még óriási, megy a padlásra. Ja, és magunknak is mostam, mert párom tegnap finoman rákérdezett, hogy akkor az ő ruháit is kimosnám-e valamikor, mert már kong a szekrény, pucéran meg hideg van. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, mosás.... :lol: Az én párom is szokott szólni, hogy már nincs alsónadrágja... :wink:

skrisz72
 
 


Till!
Kicsi lépcsőzés???
Indítás: dokija válogatja, őt faggasd, hogy mit szeretne csinálni.

Alvás: rövid body, hosszú ujjú rugi és beizzítottam a vastag takarókat, hüvi van a kégliben.

Tejfagyasztás: nekem a párom vagy 4 litert hordott haza a kórházból. Kicsit még előtejes volt (nem fehér volt még, hanem halványsárga) csont nélkül benyakalták itthon később.
Amúgy ha van idő-energia, szopi után ha fejtek, lehet vele picit fokozni a tejtermelést. Isztok eleget lányok? Napi 3 liter körül illene vedelni, de ha túl sokat isztok, az sem jó.
vovanda
 
 


én sem hagyom ki ezt a fagyis tej témát :) : bár lánykám úgy döntött nem kér belőle. :( Adhattam magában v. főzelékban Ő kiszűrta és kiköpte. :roll: rengeteget kidobtam.

Vanda
nem másznak ki a takaró alol? én ma adtam rá először zsákot, kiváncsi vagyok.

Kép
katica_75
 
 


Na hű de okos voltam már megint, azt hittem majd ha lerakom este, sitty-sutty bedugom a zsákba és már alszik is, erre most totál bealudt szopi közben én meg így nem tudtam belerakni :oops: Így ma 2 takaró, holnap meg zsenianyu próbálkozik újra. Szerintem már az esti szopihoz ráadom, végül is úgy is tudunk enni :roll:
Enyémgyerek minden alól képes kimászni, tegnap a szopipárnásoktól rendelt nagyobb paplan alól is, pedig az kicsit olyan mereven áll, meg ki is tölti az ágyat, de ezt is berugdossa valahogy maga alá :? ...... na most ránéztem, megint elkezdte már ezt is ledolgozni magáról... reggelre van az ágyában már vagy 4 takaró, ő meg fekszik a kupac tetején :roll:

Szerintem is érdekes a fejős-fagyasztós téma, a babavárós csajoknál is nemsokára aktuális lesz :wink:
Én sosem szaporítottam fejéssel, mert gyakorlatilag azonnal beállt a kereslet kínálat... nekem azt tanácsolták, hogy a legjobb szaporító a gyerkőc, annyira semmi sem tudja kifejni a tejcsit, mint ahogy ő kiszívja, szóval igény szerinti szopi és hagyjam, hadd dolgozzon, ameddig akar vele. Én nem is szoktam leszedni magamról, hagyom neki, max. ha már nagyon átáll csak cumizásra akkor teszem le.
Azt hogy a korai első hetes tejeket nem érdemes fagyasztani, azt úgy értettem, hogy persze lehet fejni és elrakni, de azért nemsokára fel is kell használni, vagyis, hogy ami tejem volt a két hetes gyereknek, az már nem lesz jó az 5 hónaposnak.

Egy csomó kórházban mikróznak :shock: Én azt olvastam azért nem jó, mert egyenetlenül melegszik át vagy mi...de igazából nem ástam bele magam a témába, lévén nekem sem volt sosem annyi tej, hogy fagyiba jusson :? Néha azért biztos jól jönne.

Én eleinte meg voltam győződve róla, hogy miként fekszik a gyerek, aztán az UH-n mindig rám cáfolt, hogy béna vagyok még ezt se tudom. Ált. tök fordítva volt, mit ahogy én képzeltem :oops:
Utolsó nap is befordulhat egy gyerek, nem egy ilyet hallottam. De valóban a 32.-ik hét körül már lenn szokott lenni a fejecske.


Till!

Azért kinyíltál már valamennyire?? Vagy atomsatu??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


És két friss kép Krumplifejű Aladárról :lol:

Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.10.05 00:13-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz,
most már ráérek, mikorra menjek takarítani? :lol:

(jelentem: minden kimosva-vasalva, több napra főtt kaja, hűtő feltöltve...holnap még egy gyorsa takarítás és mehetünk szülni 8) )

Vovanda,
folyamatosan talpalok, lépcsőzöm (a harmadikon lakunk, lift nincs...)...meglátjuk :P

Lois,
"reggelre van az ágyában már vagy 4 takaró, ő meg fekszik a kupac tetején " - és ez így is marad :lol:
- én a nyolcévesemet óránként takargatom, és 2 takaró van: ha az egyikre ráfexik, jön a másik :lol:

Gyönyörűűűű a Kispasi! :lol: :lol: :lol:
(én már kinéztem Lencsinek :wink: )

Méhszáj: 3100 :?

Twist,
a 35. héten még harántfekvésben nyomult a lánykám, a 37. héten a doki fejvégűnek titulálta. Most irányyban vagyunk - ezen már nem múlna :wink:

Lányok,
úgy várom a pénteket :oops: -hátha az amnio "megpiszkálja", Vackor is azután szánta rá magát :roll: :D
Aludni most sem tudok, de ezen már nem is aggódom...úgy látszik, 5 óra is elég :shock:
Na megyek film-nézni...

tillidian
 
 


Tillikém!
Sajnálom a virrasztást :?
Randit a kölkök között majd összehozzuk :wink: Dicséretet meg köszönjük szépen :roll:
Te egy hős vagy, de aztán most már lábakat fel és PIHI!!! (Persze én dumálok, nem bírtam megülni én sem a hátsómon még így a legvégén sem...csak én nem ilyen kis hasznosan töltöttem az időt, hanem csupa-csupa haszontalan léhasággal.... :roll: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


3100?? Az azért eléggé az atomsatu kategória..... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Tilli drága tényleg pihi pihp pihi!!!!
Nem vagy semmi micsoda pörgésbe vagy, és elég ilyen kevés alvás. :shock:

Lois KisZé nagyon édes tiszta pasis csodaszép baba. :D

Meg tudná mondani valaki, hogy a nagyobb gyerek garnitúrához hol tudok venni + huzatokat?
Ugye baromi praktikus elvileg a cserélhető csak kéne valami amire le is tudom cserélni. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois,
ha tudtam volna, hogy még benézel huhogni, biztos megint megnyitom az oldalt :lol: (2.45ig tartott ébren a Csajom...kivi vagyok, mi lesz kint? :roll: )

Méhszáj: igen, totál zárkózott ez a Lány :? - de nem lesz ez mindig így :wink:
(nekem a tágulással mondjuk nem volt gondom a szülésnél: 5 perceseknél 3 ujjnyival mentünk be és gyorsan hatott az oxytocin...sosem felejtem el az orvosnak azt a lélekemelő mondtatát: "méhszáj eltűnt, szülünk 8) - innentől 2 tolófájás volt...ööö...most is így tervezem :lol: ) Csak már ott tartanánk...
BulisLencsi bezzeg most alszik :roll:

Ááá, dehogy vok hős...csak tényleg nem tudok magammal mit kezdeni...annyira nem vagyok szokva, hogy nem dolgozom, bár naon jó itthon 8)

Anyucik,
milyen volt az éjszaka? :roll: :P

(megyek délig aludni 8) )

tillidian
 
 


Raniko,
szijja! :D
Gyerek garnitura milyen méretű?

tillidian
 
 


Tilli a paplan 100X135 a párna 60X40-es.

Jó szundit!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel!
Két takaró vanüzemben. Egy rendes, meg a kis pléd. Ha az egyikre ráfekszenek, rájuk teszem a másikat. Valamennyi mindig van rajtuk, meg elég vastag rugikat adok rájuk éjjelre.

Lois!
Naggyon pasii... :D
vovanda
 
 


Jó reggelt, aki most kelt!

Látom a baglyok azért itt voltak éjjel! :wink:

Till: hát nem vagy semmi! Na meg a Lencsi lány sem! Kb. én is 5 órát alszom, bár azt éjszaka.

Lois: olvadok ám a Kispasidtól!

Neki kéne állnom kivasalni az utolsó rakomány babaruhát, de valahogy nagyon leeresztettem. Ma már egyszer elfáradtam, mondjuk a vasalás pihenésnek jó lesz! Ha látnátok, hogy művelem! Ülök a széken, a deszka túloldalán másik széken a lábam, mellettem is van szék, hogy a vasalt ruhát legyen hová rakni, másik oldalon a kanapé, amin a halom ruha van! :D
Főzni is kellene meg mosogatni is és a mosógép is mindjárt végez. Sosem lesz már ennek vége?????

Ja, öltöztetés: én már most azon agyalok, hogy a kórházból miben hozzuk haza a lányokat. Fogalmam sincs mennyi ruhát adjak majd rájuk. Meg a kocsiban hideg lesz, amíg fel nem melegszik, utána viszont melegük lesz bebugyolálva. Vagy majd megállunk kitakarni-vetkőztetni? :? Kb. 50 km-re lakunk a kórháztól, úgyhogy nem 5 perc, amíg majd hazaérünk, főleg, ha jó csúszós utak lesznek-de ne legyen!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till,
de ügyes vagy! Nálunk még mindig nincs kész a takarítás, mondjuk ennyi port régen láttam :x Szerintem minimum fél év mire megszabadulunk a sok portól. Az ablakainkat meg barbár módjára összekenték mázolás közben!
Az alsó görbe az Nst-s papíron a méhtevékenység? Nekem azon elég magas értékek vannak (90-es is). Bár szegény Marcipánom helyében már én is igyekeznék kifelé.

Lois,
nagyon szép KisZé!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lona1 2009.10.05 13:42-kor.

Kép
lona1
 
 


bocsi a belepoffért:
Lois: KisZé zabálnivaló kis tünemény! az az édes kis orrocskájával és ahogy nyujtja ki a nyelvet ahh ahh ahh :)
énis énis énissssssssssssssss :oops: :D

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Timi!
Ez csak rosszabb lesz... Nekem is ebből áll a nap. Főzés-mosás stb. Ráadásul még nincs fűtés, iszonyat lassan száradnak a ruhák... Brr.
Hazahozatal: mi januárban, jó hidegben hosszú ujjú body+vastag, hosszú ujjú rugira adtunk nem nagyon vastag (olyan ősziesebb) overallt, sapit, és a hordozóban betakartuk őket. Nem fűtöttünk nagyon az autóban és amikor kicsit már bemelegedett, egyszerűen hátra fordultam és levettem róluk a takarót. Nem sültek meg és nem is fáztak. (mi is 50 km-re vagyunk a kórháztól :wink: )
vovanda
 
 


Vanda: köszi! Jegyzeteltem! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


üdv!

Krumplifejű Aladár :lol: :lol:
ééédes! :D és tényleg milyen pasi! :shock: 8) :D

Lois,
zsák! :lol: ja, add rá utsó kaja előtt!

én egyszer nagyon büszke voltam magamra, hogy ráhúztam egy cuccost kaja közben, mikor a végén lemértem, döbbentem, hogy menyit zabált :roll: :shock: :oops: (+80 volt kb a cucc)

tejhez: igen, legjobb szaprító maga a kölök, ez így van!
de ha nem eszi ki, akkor inkább leszedem a maradékot, higgye csak a cici, hogy jó sok kell! 8) (estére így is jól kifogyok, kell ez a pótlás :? ) amúgy per nap elég a mennyiség :)

Lona,
azt a hsz-t biztos nekem szántad? :wink: :lol:

Tilli,
ti aztán jól egyben vagytok!
vajon 2 nap? :wink: kívánsci leszek! 8)

Timi,
jaja, takarós megoldás!

amúgy azt vettem észre, a hüvös nem a zavarja (100X meg is fázhatott volna, mégis csak 1x), de ha melege van, attól olyan ordítást tud csapni, hogy nem hiszem, ha nem látom! :lol:

Rani,
én nem tökölök huzatokkal :oops: mostható takarók, passz.
bocs, ezzel nem hiszem, hogy segítettem :wink:

angel37
 
 


Lois, meseszép a kispasi!

És hogy mi se maradjunk le: tegnap sikerült elkapni vigyorgás közben.

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Lois! Csodaszépek vagytok!

Timi, mi hosszú ujjú body+rugi+füles sapi+overáll+takaróban hoztuk haza őket. Apa előbb befűtött pár perc alatt a kocsiban, aztán jöttünk is. Az overállból nem látszottunk ki, olyan picik voltak, az öltöztetős csaj pedig a PIC-en beszólt, hogy elméreteztem egy kissé a ruhákat. 56-osak voltak. Dehát kit érdekelt ez akkor! Csak végre itthon legyünk! Ha találok képet, teszek fel!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Képek külön mennek, mert elszáll az írás. No comment, 10 hónaposan:

Kép

Kép

Kép

Kép

[/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Gyorsan a hazahozatal képei, 2 sapi volt rajtunk, mert az overáll is nagy volt ránk:
Kép

Kép

Itthon kb. 1-2 hónapig egy kiságyban aludtunk (az én egykori ágyam lett felújítva), aztán mindenki külön ágyikóban. Nekünk vastag polár takaróink voltak/vannak, én szeretem őket. Álmodoztam baldachinról, meg egyebekről, de utólag belátom, hogy még a zenélő körforgó is uncsi már számukra, én meg csak beleakadok mindig. Most a képeskönyv a sláger és ha anya mesél és énekel.
Kép [/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Skrisz: de tündér! :D Még a szeme is mosolyog! :D

Szöcske: köszi a képeket! Nagyon megnőttek és kis vagányak! Az overálok és bundazsákok nálunk is 56-osak :wink: Ha nagyon nagy lesz, akkor is belenőnek, de bízom benne, hogy azért nem vesznek majd el benne.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel,
ööööö... biztos nem neked szántam :D
De akkor mit akartam neked írni??? Már nem tudom, bocsi. :roll:

Skrisz,
Eszternek lehengerlô a mosolya!

Szöcske,
nálatok aztán nagyon megy a játszás és milyen szépek!

Kép
lona1
 
 


Szöcsi, édesek a babákok! 8)

Csajok, ti kimentek a babaexpo-ra?

skrisz72
 
 


nagyon édesen mosolyog Eszter! :D :D
jól látom, vörös? :wink:

kiccsajom is répafejű volt, most már sötétedik és mintha erősödne a kis elefánthaj :D

én is úúúgy tennék ide egy igazi sumi Makivigyort, de már feladtam, hogy lefényképezzem :roll: rengeteget vigyorog, de ha kamerát lát, juszt se, vagyis mire elkattan már nem.
dettó a támaszkodás: mire kattantok, már a feje búbja van rajta.

Szöcsi,
mekkorák! :shock: szinte most kellett pedig izgulni érted a kórházban... szépek, ügyesek! :D :D meg milyen kicisk voltak még a teaházban is!

mi manócuccban (44esben) jöttünk haza, hát még az is itt-ott fityegett :lol: , sapka is lötyögött.
azé gyorsan jött az 50-es :wink: most meg már kicsi az 56-os, aminek lába van! :shock: 62-es jó, de az meg felül harmonikázik.

angel37
 
 


babaexpo mi az?
BNV területén van?

angel37
 
 


Angel, igen, én is azt néztem, hogy vöröses a haja. Senki sem vörös a családban.... :roll: Remélem ez változik, mert ezt nem tudom megmagyarázni a férjemnek... :wink:
A bal oldali bannerek között van a Babymarkt. Kattints rá!

skrisz72
 
 


Skrisz! Ügyi vagy, nekem kb. 6 hónaposan sikerült vigyort fotóznom. Szépek vagytok nagyon.

Lona! Játszás kb. 5 perc, aztán jön a sírás-rívás, összecsapás. Ami sokkal érdekesebb: porszívó, mobiltelcsi, vezetékek és zsinórok, konnektorok, ajtólóbálás, széktologatás. Hiába a sok játék, mutogatni kell, mi mire való, mert csak akkor foglalkoztatja őket.

Angel! Gyerkőceink nőnek, mint a kender...Lassan Kircsike a ruháimat hordja majd :lol: :lol: :lol: Kisnorbi még messze van ettől, bár apa most fogyózik ezerrel.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Édesek a babák!

Skrisz: van erről egy viccem: a poén része az érdekes: a kevés szextől kiütötte a fejét a rozsda. Mond meg a férjednek. (Gondolom, ezek után többé be sem enged majd engem Hozzátok.:lol: :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani :P
http://www.kengurukid.hu/kidshop/index. ... 0&picnum=4
(Amúgy nekünk is huzat nélküli van, mint Angelnek)

KisZ, Eszter és a Zámolyiikrek gyönyörűek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lányok,
a nap 2 díjnyertes kérdése így hangzott:
Vackort vittem edzésre. Gyerek beteker, én komótosan betolatok utána, szuszogva, óriás hasammal.
7 éves kisfiú anyukája kérdezi (miután végigmér): na, megszületett már a baba? -Erre így nézhettem: :shock:
- másik anyuka röhögve elfordul :mrgreen: :lol: .
Azért udvariasan válaszoltam: "nem, még nem" :lol: .

Erre kérdezős anyuka: jó nagy lesz ám a korkülönbség, mennyi is? Mondom: igen, 8 év. Mire ő: nade mért vártatok eddig? :shock: :oops: :mrgreen:
(erre már egyébként is röhögő anyuka - aki ismeri a sztorinkat - vinnyogva feláll, majd kimegy és rágyújt... :lol: :lol: )

Mit lehet erre válaszolni? :shock:
1.) Kevés otthon a kex,
2.) Bénák vagyunk és nem találjuk el a ciklus közepét :mrgreen:

Apa szerint azt kellett volna mondjam: háát, mi még vártunk volna, de beficcent a gyerek :mrgreen:

tillidian
 
 


Raniko,
itt nézd meg:
http://agynemu.lap.hu/#b17111537
Amúgy szerintem a Minimanóban és egyéb hasonló bababoltban is kapsz huzatot.

Lona,
kitartást a portalanításhoz!!! :roll:

Skrisz,
de gyönyörű ez a Kicsilány!!! :D :D :D

Szöcske,
elolvadás... :oops: (nem ér ilyen képeket feltenni :lol: :lol: :lol: )
gyönyörűek!!! :D

Angel,
tuti több lesz, mint 2 nap :roll:

Baba
:mrgreen: :D :lol:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Till!
Gondoltam Rád a napokban,hogy tuti lekéstem Lencsi születését,de látom megvártál! :wink:

Lois!
Hú,de szép kisfiad van! :D

Skrisz!
Eszter is csodaszép és már milyen csábosan mosolyog! :D Szerintem ritka az ilyen tiszta mosoly ennyi idős babától,úgyhogy büszke lehetsz a kicsi lányra! :wink:

Szöcske!
Látom a Te srácaid is jól elvannak!Szépek nagyon!

Többi kismaminak is további jó gömbölyödést kívánok!

Rólam/Rólunk:
Ma voltam a 18. heti genetikán és kislányunk lesz. :D
Mégsem jött be a megérzésem...... :lol: vagyis,az elején tuti kisfiúra tippeltem,de amikor a 12. héten azt mondta a H.K.,hogy egyelőre nem lát semmit a lábai között,akkor elbizonytalanodta, és onnan jött a kislányos megérzés,sugallat. :D
Jól vagyok,pocak szépen gömbölödik (albumomban vannak képek is),szinte nem is érzem,hogy terhes vagyok.Persze tudom,hogy lesz ez még így sem....de minden könnyű napért hálás vagyok.Most látom a különbséget az ikerterhesség és ez között....ég és föld,még úgy is,hogy már itt vannak az ikrek és minden nap jövök-megyek velük,programozunk.

Mindenkinek szép estét kívánok!

Ági

Kicsit el voltam tűnve (nem mintha máskor állandóan itt lennék :oops: ).....
Nem volt jó a gépem,meg elutaztunk családostól pár napra Alsópáhokra a Kolpingba!Lányok,én mindenkinek nagyon ajámlom,pazar a hely,szuperül éreztük magunkat.

pálgi
 
 


Köszööm dicséreteket Lányok, aranyosak vagytok... na igen nekem tecc a KisCsávó, de nem vagyok éppen az a kifejezetten objektív rajongó.... :wink:

Rani!
Nekünk is huzat nélküli van, én sokkal praktikusabbnak tartottam.

Angel!
Jelentem gyereket sikeresen letettem ma zsákostul, szerintem okés lesz. Bár ennek a válla tépőzáras, ez nem igazán tetszik, legalábbis engem szúrt szopi közben :roll: , szóval lehet átműttetem patentosra valami hozzáértővel :)
Nagyon kis ügyes vagy... bár ilyet én is csináltam már...csináltam egy reggeli pucér mérést, és utána megmértem szopi után és néztem így :shock: , hogy mennyit zabált a gyerek :oops:
Jelentem nem bírtam és vettem ma egy mérleget :roll: De jó áron volt, plusz el tudom írni cégesnek... paramamiság győzedelmeskedett :roll:

Skrisz!
Oh Istenem nagyon édes kislány, szép pofika, olyan kis törékeny...igazi csajszika. Mikor az ő képeit nézem, nevess ki nyugodtan, valahogy olyan bölcsességet látok a szemében... főleg a komolyakon. De nagyon tetszik mosolyogva!! Látod látod, hogy türelmetlenkedtél, hogy sosem fog mosolyogni :D

Enyémgyerek is vöröses egy csomó fényben, szerintem ez múlandó.

Szöcsi!

te jó ég, miből lesz a cserebogár... :wink: Szép gyerkőcök nagyon!! :)

Mi is készülünk a őszre-télre, annyira édes plüssoverálokat vettem, már alig várom, hogy ráadhassam :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
Hüllllyyyee........ most itt vinnyogok a röhögéstől :D :D :D

Pálgi!

Gratula a Kiscsajhoz!!! :D :D :D

Kolping nekem is tetszik, szilveszterre nézegettem... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


ez a vörösség általában elmúlik :)
nálunk se vörös senki! hallottam olyat, hogyha egyik szülő sötét másik világos hajú, akkor lehet vörös gyerek :roll:

hű, Baba, ezért rozsdált volna be Maki feje is? :lol:

Tilli,
:lol: :lol:
na nem a két napnál többön nevetek :wink:
akkor nem is jössz a Péterfybe holnapután?

Lois,
nem is láttam még tépőzáras babacuccot! sztem őt nem szúrja, a válla ott nem ér hozzá semmihez, ha fekszik, nem? :oops:

na hajrá méregetés :wink:
agyrém tud ám lenni :roll: volt már, hogy francba dobtam volna, főleg mikor x-edjére se sikerül lemérni a kölköt :lol:

Pálgi
szóval csaj :lol:
emlékszem a megérzésre! :wink:

angel37
 
 


Angel!
Igen lehet, de szerintem ha nagyon tornázik meg tudja karcolni az arcát... :roll:

Na ha ezen (Baba megállapítása :D) múlna a vörösség az én kölkömnek már répa feje lenne mostanság... :oops: Nálunk ugye a 32.-ik héttől tilalom, szülés után 6 hét, plusz mire leketyegett beszedtem valami jó kis gyulladást.... de azért most már minden ok :wink: Legalábbis én ragaszkodnék ahhoz hosszú távon, hogy ne csak "Apa" és "Anya" legyünk.... :roll:

A mi mérlegünk kicsit szalad de aztán befixálódik, és kiírja, és ha megmérem többször, akkor is mindig ugyanazt, szóval szerintem elég pontos. Ja a mai mérés 5620 gr, a növekedés üteme lassult, de azért még teljesen rendben van két hét alatt hízott 39 dkg-t.

Ja bocsi előre is, de ezt meg kell mutatnom...KisZé ezt növesztette a szemére egyik pillanatról a másikra :shock: A továbbiakban igyekszem elfojtani a képfelrakási kedvem..... :roll:


Kép Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
bekuksiztam, hátha itt vagy-é? :lol:
Te, én olyan vaksi tyúk vagyok: mit kell látni a szemén? :roll:
Ugye csak a gyönyörű pillákat? :D

Lencsi tornázik :oops: -amikor meg épp nem, fantom-fájásaim vannak...vagy csak beképzelem? :roll:

Angel,
mennék én 7-én, becsszó...még lehet! :wink: (most a 9-e a biztos...reggel 7re, kiváncsi vok, mit mond a doki... :roll: )

tillidian
 
 


Laptetűűűű!!! :D :D :D

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: