Új privát üzeneted érkezett!


jah és megváltoztattuk a nevet Alexanderre, mert terveink szerint költözünk jövőre, és ahová megyünk ott, az Aexis lány név! :shock: :lol:
Vendég
 


Pattogó: nagyon ügyi vagy, marha jó lett a mei tai. :wink:
Vendég
 

 
 

monica: Szúúúúúúúúúszáááááááá. Nyugi. :D Ügyik lesztek, és csodálatos lesz, és fantasztikus, és és és aaaannnyira irigyellek... :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


monica: köszi.. :oops: :oops: :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


afelől nincs kétségem, hogy csodálatos lesz meg fantasztikus, csak háát tudod.. azér mégis egy műtét és mégis kezdődik minden elölről, azzal a különbséggel, hogy van még 1 gyerekem akivel foglalkoznom kell, aki nem mellesleg éppen gyengélkedik. :cry: :roll:
Vendég
 


Köszi Pattogó :D !Így már látom,de az előzőknél nem mutatott semmit...Nagyon ügyes vagy !

Kép
Kép
zanikó
 
 


Monica, majd én izgulok helyetted! Nyugi, minden rendben lesz!

Sünci, nagyon aranyos Patrik! Az egyik képen olyan mintha mosolyogna.

Őzike, jobbulást! Gyorsan kúráld ki magad, mert különben tényleg nehéz kitalálni, hol veszed majd a levegőt.

Édi, miért nem hagytad az EDÁ-t, és az osztályvezető főorvos miért nem ment bele az altatásba?
Szerencsére jól végződött, nagyon ügyes voltál!

Sztercsi, most már szülésig inkább feküdj csak keresztbetett lábbal és ne csinálj semmit!

Pattogó, nagyon szép lett a mai-tei. Úgy látszik Lara nem szeret tesztelni.

Eszti, jó, hogy említetted a kólát meg a csokit. Én is holnap megyek Ctg-re, hátha ezek hatására aktívabb lesz Benedek, bár eddig zömmel késő esti és kora reggeli életet él.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jovana: Óriási gratula Neked és Fédrának! Nagyon jó egészséget, és sok-sok tejcit Nektek!

Édi: Jó, hogy jöttél. Köszi a történetet, megkönnyeztem. :oops: :) Kende gyönyörű kisfiú! :wink: :D

Sünci: Te is jó, hogy jöttél. Patrikhoz mégegyszer gratulálok! Csodaszép! :D Azért remélem, még hallunk felőletek. :wink: :D

Őzi: Sajnálom, hogy rosszul érzed magad. Gyógyulj meg minél előbb! :)

Moncsi: Hűha, már csak 2 nap... :shock: :shock: :D :D Mennek majd a drukkok! :D Charnak meg sok-sok gyógypuszi! :D

Pattogo: Szupi lett a mei-tai, nagyon ügyi vagy! :wink: :D

Eszti: Amióta olvastam, hogy chipset ettél, meg kólát ittál hozzá, azóta szinte máson sem jár sz eszem... :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


szóval, nem lett kuglóf, mert grillcsirkével avattuk az új sütőt :lol:
van benne forgónyárs is, szuper masina. :lol:

remélem azééé nem úgy van, h amíg nincs kuglóf, addig nincsen szülés se..

most rövid leszek, mert vendégünk van, majd holnap este reagálok legkésőbb :roll:

Őzi
,
gyógyulj meg, oszt húzzunk bele!!! :D :oops:

Édi, Sünci,

olyan jó hallani felőletek!

Moncsi, Neked mennek a drukkok hétfőre, de addig azért remélem olvassuk egymást!

pussz, jóccaka

Kép
screen
 
 


Sziasztok!
Röviden annyi, hogy egész nap rendezgettük a lakást. Teljesen hulla vagyok.
Szép estét Nektek!
pocok001
 
 


Jó estét lányok!

Nincs már erőm bővebb reakcióra, kiszívták a vérem a vendégek :)

Sünci! Patrik nagyon édes :)
Jovana: Gratula a babához!
Pattogó: Szupi lett a mei-tai, hisztis Lara barátnőm hozza a formáját :mrgreen:
Nita: Kitartás!!! Pussz!

Asszem elhullok magam alá, jó éjt nektek!
Mindenkit ölelek! Ennyi voltam. Holnap jövök :)
Kép
anyabebi
 
 


Sztercsi vigyázz magdra te jány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pattogó jöhet kóla és fánk is!!!!!!!!!!!!!!!!!
Édi nem semmi a történeted!!!!!!!!!!!de a vége a lényeg!!!!!!!!!!!!!!
Sünci gyönyörű Patrik baba!!!!!!!!!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó estét lányok!!! látom ma nincsen virrasztás...de persze én sem maradok, csak rátok néztem-s lám két új anyuka is jelentkezett délután óta!!!

Sztercsi: hát végül mégsem pihentem,mert hamar hazajöttek a fiúk és próbáltam a kincsemet fenttartani, hogy egy kicsit később aludjon el már éjszakára. Végül is sikerült letennem kb.9-kor.Utána zuhany, bőröndpakolás és most jöttem megnézni Benneteket.

Édi: nehéz lehetett így a szülés, de a lényeg, hogy minden rendben ment végül is!! Gratulálok Neked, nagyon ügyi voltál!!!! Sok puszi Nektek!!!!!

Süncike: csodálatosan szép a babád-tényleg, mintha mosolyogna-olyan nyugodt babucinak látszik a képeken.... Én is nagyon örülök, hogy hallottam felőled, teljesen logikus, hogy most a legútolsó dolog a netezés az életedben. Ha meg találsz mégis egy kis időt a jövőben, akkor tudod, hogy itt mindenki szeretettel vár majd!!!!!!!

Moncsi: nekem még van 2 teljes hetem, de már én is nagyon izgulok!!!! Teljesen megértelek, akkora nagy változás éz az életetekben és ott van a kis Charlottka is, akinek most nagy szüksége lenne Rád-mindezek nyugtalanná tesznek, de gondolj arra, hogy egy új életet hozol világra és az a pár nap bent a kórházban olyan gyorsan eltelik majd és végre együtt lesztek immáron négyesben!!!! Én nagyon drukkolok Neked, hétfőn majd gondolok ezerrel rátok!!!!!! Sok puszi Neked!!! Értesíts majd Bennünket amikor csak lesz erőd és időd!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Na, megyek alukáln....

Jó Éjszakát Mindenkinek!!!

Őzi, Screen, s akik a sorban a következőek: NAGYON NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!! a babáitok úgy látom nagyon jól érzik magukat odabent, de remélem már hamarosan előbújnak, hogy boldoggá tegyék anyát és apát idekint!!!!!!!!!!!

puszillak Benneteket!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


ParisEszti szerintem ezt már direkt csinálják most a reklámmal.

Édi a szüléstörténeted köszönjük szépen.Szegénykém megszenvedtél ,de gyönyörű az eredmény.Vigyázz Magatokra és amikor csak tudsz gyere.


Sünci köszönjük a bíztatást.Ha úgy gondolod,hogy már hiányzunk akkor gyere mert Mi szeretettel várunk újra puszi.


Őzi gyógyulj meg gyorsan.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nagyon szépek a babaképek.
Monica köszönjük a babatáblát.
Mi lesz Velünk akik utolsókén fogunk szülni?
Vajon Ránk is kiváncsiak lesznek a többiek? Kép
Vagy akkor már mindenki babázik és senki ide sem néz?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok Lányok! :D

Mondanám, hogy megnyitom az esti műszakot és meg is nyitom szívesen, de most tuti nem virrasztok - a tegnapi után :oops:

Kicsike,
látom, Te is így jártál :roll: a csoda tudja, milyen front van vagy mi :?

De Többiek is fáradtak...szal alvás lesz ebből ma :wink:

Mindenkit becsülettel végigolvastam :D Holnap kommentálok!

Édi, Sünci,
sziasztok :D

Monica,
mennek a drukkok!!!

Megyek, elterülök én is, jó éjt, Csajok!!!

tillidian
 
 


Jó éjszakát lányok!

Látom a rendszeres huhogók közül hiányoznak páran. Csak nem újabb babákkal gyarapodik éjszaka a topikunk?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Látom már senki nincs megyek aludni.remélem ma jobb éjszakám lesz.Jó éjszakát szép álmokat mindenkinek. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


sziasztok Mamik!

Csak nagyon-nagyon gyorsan bejelentkezem: hazajöttünk kicsi Szonjával, most próbálunk összecsiszolódni, napirendet kialakítani, stb. Nagyon gyors és emiatt elég fájdalmas volt a szülés, de csodálatos, meghitt élmény volt a kórházi körülmények ellenére... Majd minderről bővebben és most gyorsan egy fotó Kép kicsi Szonja . A többit gmail-en.
Ja, szopi nagyon jól megy, kiscsaj nagyon ügyes :-)

majd jövök még, de most van 10 percem egy gyors zuhanyra, aztán jön az éjszakai műszak...

Kép
szilveeaa
 
 


hú, ezt elég furán tákoltam össze... na mindegy...

jóéjt!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Tilli szia jóéjt.
Datoly Te még huhogsz kicsit?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bocsánat Datolya lemaradt az a betűm az előbb.

SZilveeaa csoda szép a kislányod,és jól látom mosolyog?
Örülök,hogy benéztél és,hogy jól megy a szopizás is.Pihenj és ha tudsz gyere.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na, érdemes volt visszanézni! :D

Szilveeaaaaa!!!!!!!!!
Úgy hiányoztál!!! :lol: :lol: :lol:
gyönyörű a kis Szonja :D

Ügyesek voltatok!!! :D

Kicsike,
azért próbálj Te is aludni ma :wink:

na léptem...ha kidob az ágy, jövök huhogni :D

tillidian
 
 


Sziasztok :)

Szilveaa!!!! Szonja édes cuki tündér és naon szééép :)


- azért én kiegyeznék ezzel a gyors fájdalmas szüléssel, asszem

tudom most nem nagyon huhog itt senki de kérdeznék:

össze vissza jönnek nekem a fájdalmaim - hogy fájás-e nem tudom ... de főként a derekamból indulva ... rendszert nem vélek találni benne..

akik már szültek mondjatok már valamit hogy ez mitől lehet illetve honnan lehet tudni ha "igazi" egy fájás?? --- mondjuk nem amikor fáj már mint az állat hanem amikor kezdődik ...

köxi

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!

Szilveeaa!Szonja csodaszép kislány! :lol: Tök jó,hogy van tejcsid és ügyes a kiscsaj! :) :)
Gyre,ahogy tudsz!

JOVANA!AKKOR ITT IS GRATULÁLOK NEKED A KIS FÉDRÁHOZ!!!!!

Sünci,Édi!
Üdv újra itt Mamikák!Kitartás az éjszakákhoz! :lol: :wink:
Gyertek ti is,ahogy tudtok! :)

Eszti!
Nagyon szépen köszönöm,hogy "dolgoztál" helyettem délelőtt és hoztad a Lányoknak a hírt Jovanáékról! :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért Csajok,nem vagytok semmik!Egy nap alatt kb 4 oldalt termelni!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: Húzzatok má szülni! :lol: Akinek inge,vegye magára! :lol: :lol: :wink: :wink:
Páromnak mondtam,hogy mennyit termelünk itt mióta megindult a babaeső.Erre Ő:"Unatkozó kismamik!Van időtök!" :oops: :lol:
Hát ja.Íg az uccsó napokban,hetekben....Aztán majd nem lesz! :wink:

Pattogó!
Nagyon ügyes voltál már megint! :lol: Le a kalappal előtted! :)
Látszik,párod büszkén viseli magán! :lol: :lol: :lol: :lol:

Moncsi!
Sok-sok drukk Nektek hétfőre!!!!! ++++++++++ :lol: :lol: :wink:
Köszi a babás táblit! :D :wink: Alakul!Szaporodnak a csöppségek benne! :)

Mai napunk:
Reggel még úgy volt,hogy én ma csinálok ebédet a családnak.Menü fasírt krumplipürével lett volna. :P :P :P :P :P
De ez holnapra elnapolva,mivel após festette a konyhát.ÍG pizzát rendeltünk! :P :P :P :P :wink: Az se volt rossz! :wink:
Szóval itt voltak párom szülei és apukám segíteni takarítani.A ház 80 %-a kész van,a maradék holnap.De azt már fél lábbal is megcsináljuk! :lol: :lol: :lol: :wink:
Bár nekem nem sok hasznomat vették!Tomi nem hagyta,hogy nehéz dolgokat csináljak!Még a létrára se mászhattam fel! :roll:
Szóval most a szerdai fekete pontját átváltottam egy piros pontra! :lol: :lol: :wink:
Csajok!A kandalló melegebbet csinál,mint a padlófűtésünk! :roll: :lol: Pedig csak kicsit üzemeltük be,amennyire kell.Szóval nem bántuk meg,hogy megcsináltattuk!És olyan hangulatos sötétben,ahogy ég a tűz! :lol: :) Mondta Tomi,hogy majd Martin játszószőnyegével (Meg persze a gyerkőccel) leheveredik a kandalló elé télen és milyen jó lesz ott játszani Vele! :lol: :lol: Én már alig várom! :oops: :oops: :D

Após a hasam állásából és nagyságából megjósolta nekem,hogy 2 héten belül szülni fogok! :lol: Mondtam neki,hogy úgy legyen! :wink:
Amúgy hulla vagyok,mégha sok mindent nem is csináltam ma.De azért csak jöttem-mentem.
Holnap reggel kelek fél 7-kor,megcsinálom az ebédet,hogy mire anyósék jönnek,tudjuk a konyhát takarítani.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Zsrit Drága!
Én sajna nem tudok Neked semmi hasznossal szolgálni,hisz még nem szültem! :roll: :shock:
De ezek szerint van Nálad valami?????? :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


ŐZIKE!

Ha nem jönnék holnap,előre is KÍVÁNOK NEKED NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ja,majd elfelejtettem! Jovana írt még délután egy sms-t!

"Köszönjük a jókívánságokat!Mindenkinek ilyen szülést kívánok! Vigyázzatok magatokra!"

Hű,akkor biztos gyorsan mentek Náluk a dolgok!Majd jól kifaggatjuk,ha otthon lesznek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


köszi Csajok a drukkokat Kép

Betty te csaj
annyira aranyos vagy komolyan. Kép persze, hogy jönni fogok, nem szabadultam meg tőlem ilyen könnyen. :twisted: :lol:

Kicsike
ne légy hüle, hogyne lennénk Rátok kíváncsiak!! :twisted: és Ti is ugyanúgy benne lesztek minden tábliban, és ugyanígy elvárjuk majd, hogy írjatok!! :twisted: :lol:

Szilvi
de jó, hogy írtál!!!!! :lol: :lol:

Szonja egyszerűen gyönyörű!!! Húú de jó dolguk lesz a fiainknak ennyi gyönyörű lánykával! :lol: (Szonja is esélyes menyemnek :twisted: :lol: )

Zsrit
szerintem ezek jóslók lesznek.... nézd az időt, hátha lesz bennük rendszer. :wink:

Sziszkó
de jó, hogy meg van a kandallótok!! :lol: [/b]
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Látom az igazi huhogók csak később jöttek.

Zsrit, ha még nem derült volna ki, hogy igazi fájások-e, akkor elmondom mit hallottam róla (merthogy nekem sosem fájásokkal kezdődtek a szüléseim). Be kell ülni egy kád meleg vízbe, ha igaziak a fájások, akkor rendszeresebbek és erősebbek lesznek, ha még nem az igaziak, akkor pedig elmúlnak.

Szilveeaa, nagyon jó, hogy jöttél, Szonja gyönyörű! Még egyszer gratulálok!

Sziszkó, nagyon dícséretes Tomi igyekezete, nagy piripont Neki. És Te már valóban ne is csinálj semmit ilyenkor az evésen kívül. Na meg dobj a kandallóról egy képet, hadd csorgassam a nyálam.

Monica, drukkolok és változatlanul izgulok helyetted. Charlottnak gyógypuszik!

Kicsike, tegnap nem huhogtam sokáig, és valószínűleg ma sem fogok, mert nem aludtunk sokat éjszaka, ugyanis kisebbik fiam már fél hatkor felkelt, és negyedórára rá a másik is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reggelt!

Itt a reggeles műszak :)
1-2 napja sokat alszom, maradhat így!9-4-ig :)

Szilveeaa, Sünci, Édi! Nagyon aranyosak a picik! :)

Sziszkó!
Igen, a kandallótól olyan meghitt minden. A karácsony is gyönyörű lesz! Pláne a picikkel :)

Köszönöm az aggódást! Nem tudom már, miért van ez velem, velünk. Jó lenne, ha vki levenné a rontást rólunk.

Eszti!
http://www.belsoegyensuly.hu/doc.php?tema=normaflore :)

Monica!
Holnap gondolok rád! Minden rendben lesz! Pihenj először, aztán jelentkezz!!!

Zsrit!
Bementetek? A sógornőmnek is rendszertelen volt, de bementek és 2 óra múlva megszült!

Kicsike!
Igen, mi lesz velünk? Tegnap tudatosult bennem, hogy holnap csak a 37. hétbe lépek be, szóval messze az a finish. Kit értesítünk, mert a babásoknak most nagyon nincs idejük és én nem akarok Ginuskát zaklatni ezzel.
Vagy számoljunk Pattogóval? Ő akar okt végén szülni :wink:
Vendég
 


Kicsike!

5 dkg élesztőt 5 dl tejben pici cukorral felfuttatunk. 60 dkg lisztből pici sóval 3 tojássárgával féliglágy tésztát gyúrunk. 6 cipóra osztjuk, fél órát pihentetjük.
Ezalatt elkészítjük a tölteléket: 30dkg margarint 20 dkg kristálycukorral2 evőkanál kakaóval habosra keverünk.
A cipóból téglalapokat sodrunk és a kakaós töltelékkel megkenjük, majd felcsavarjuk. 3at összefonunk és atepsibe rakjuk.
A 3 tojásfehérjét habbá verjük, megkenjük vele a tésztát. Majd kristálycukorral és durvára tört dióval szorjuk meg. Közepes lángon sütjük

Hibáim: Porélesztőm volt(soha többet, legalábbis ehhez nem)
nem csavartam elégéé össze, ezért folyt ki
A közepes láng az ? fok lehet ????

Fénykép:http://images.google.hu/images?q=ostoros+kal%C3%A1cs&oe=utf-8&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=JCfISoDVGJzCmgPb8OVJ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4
Vendég
 


Sziasztok!!!

Szilveeaa,valami tünemény ez a kislány!!És mosolyog....

Zsrit,én is ilyesmit akartam kérdezni.Ugyanis Panninál nem voltak jóslóim,rá is húztam egy hetet.Viszont tegnap éjfél után elkezdtem görcsölni,ugyanúgy,mint a kórházban a zselé után.Néztem az órát,és bizony rendszeresek voltak.Aztán egyszer csak vége lett.És mindegyik jósló után a derekamat éreztem nagyon....Szóval ez most újdonság volt a számomra.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Jó reggelt lányok.
Még mindenki alszik?
Én 6.30-kor keltem megnéztem a F1.rajtot kicsit lustiztam aztán lejöttem reggelizni és most itt vagyok.Végre sikerült éjszaka aludni. Kép
2kor illetve 6-kor keltem csak a szokásos járatra.

Monica nagyon drukkolok a holnapi naphoz.Biztos nagyon ügyi leszel. Kép

Datolya jó korán keltek a gyerekek. [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 3.4581.gif[/img] ennyit a pihenésről.

Sztercsi Nekem Vcsibe,és Pattogó van beírva hírhozóimnak szerintem maradok az eredeti változatnál.
Köszönöm szépen a receptet,és megnéztem a képeket is .Így korán reggel ilyen finomságokat nézegetni ,hát csorog a nyálam pedig most reggeliztem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Lányok van egy iwiw meghívóm nem kell valakinek?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szilvi
Nagyon édes cuki a kicsilány és annyira kiegyensúlyozottnak tűntök :lol: Örülök, hogy visszajöttél :lol:


Sziszkó
Nagyon ari vagy, köszi a köszöntést. 8) Azt hittem szülinapomra a kisfiamat kapom, este elment a nyákdugó, és jöttek fájások, aztán később enyhült, és elmúlt :cry: De persze még nincs vége a napnak :wink:

Anikó, Zsrit
Akkor egyforma éjszakánk volt... 8)

Kicsike
Még ha kevesebb időnk is lesz, azért a babákkal kapcsolatban majd szintén meg szeretnénk beszélni mindent szerintem:) És kíváncsiak leszünk mindenkire 8) RÁD IS :!: 8)

Moncsi
Drukkolok holnapra :D :D Kishercegnő jobban van :?: :roll:

Pattogó
Te nagyon tudsz...olyan szép amit készítettél :!: :D És apán nagyon jól áll :lol:

Betty
Köszi a drukkot :!: Tényleg Iliász kukija teljesen rendben van már?


Köszönöm a gyógyulós kívánságokat is, hát még ma sem jobb, de igyexem tömni a C vitamint...

SCREEN, Tényleg bele kellene már húznunk :!: Neked ment már el nyákdugó? 8)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike!
Akkor nem is tudom mit kívánjak először...... Kép Boldog SZülinapoT!!!! Jobbulást!!!!

....Szorítok!!! Mindjárt szülsz!!!!!!

Lányok! Mára leléptem. Jöv héten olvasó üzemmód. Figyelek, ki szül meg közben!

Pussz!

Sztercsi!
Vendég
 


sziasztok :)

még itt vagyok ... bár a helyzetem nem lett sokkal jobb.
időről időre jönnek ezek a fájdogálások ... na mind1 majd meglátjuk.

Anikó, Őzi :) akkor már hárman nyomjuk így :lol: :lol: --- én nem vágom ezt a jósló témát de azért örülnék ha nem tartanának ki két hétig (elvileg annyi van még ) mert azért eléggé fájnak ...

Megnéztem Lili babáját kis a gmailen - nagyon édesek a képek!!!!!!

És Sünci Patrikja is :) --- rendesen mosolyog!!!
sajnálom hogy Sünci számítógépmentes életet akar élni ... nem is értem miért?? :shock:

persze tudom hogy sok a dolog de azért egyszer egyszer szerintem be lehet nézni .... nagyon remélem hogy nem hal ki a topic ha meglesznek a babák - főként azért mert szerintem szülés után lesz csak igazán szükségünk egy kis bíztatásra, jó tanácsra vagy csak egy jó szóra --- szóval jó lenne ha lenne "csapat"

R

Kép
zsrit
 
 


Őzi,

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!

Úgy látom nálad beindult valami, meg Anikó, Zsrit is hajráááááá!
Nálam pont semmi! :P
Majd ha megsütöm a kuglófot!!!

:wink:

szerintem ezek a jóslók nem tartanak ilyen sokáig, Zsrit, pakold be, ami kimaradt még a bőröndből! :wink:

Kép
screen
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációkat. :oops:

Monica: Persze, benne lehet Kende is! :)

Zsrit: Sajna én nem tudok segíteni ebben, mivel nekem a vizem folyt el, fogalmam sincs. Mikor meg már a fájások jöttek, akkor először tényleg ilyen mensis fájások voltak egyre erősebben, aztán már igen, a derekam is majd le akart szakadni...
De én is azt hallottam, hogy bele kell ülni egy kád meleg vízbe, ha elmúlik, akkor csak jósló, ha nem, akkor már kezdődik. :)

Az EDA-ba azért nem egyeztem bele, mert 5 évvel ezelőtt volt egy térdműtét kapcsán, és akkor ideghártyát sértettek. A derekam-gerincem azóta sem jött sajna helyre, így nem reszkíroztam, hogy megint oda szúrjanak.

Mindenkinek további szép babavárást, kitartást! Jövök amint tudok.

Lili

Kép
édi16
 
 


Jó reggelt!

Szilveeaa: Még egyszer nagy gratula Szonjához, csodálatos kislány!!!! :wink: :D :D (Megmutattam Apának, és neki is nagyon tetszik. :D :D :D )


Őzi:

Kép

És tiszta szívből kívánom, hogy Kisfiadat, az élet legnagyobb ajándékát még a szülinapodon megkapd! :wink: :D :D

Basszus lányok (Zsrit, Őzi, Anikó), csak nem egyszerre szültök? :roll: :roll:

Én már annyira szeretném, ha legalább valami előjelét érezhetném (amiről biztosan tudom hogy az), hogy nemsokára karjaimban tarthatom a kisfiamat...
bobóbaba
 
 


Jó reggelt!

Napok óta nekem is mosottfos szindrómám van. Bírtam aludni most is vagy 12 órát :shock: , biztos az idő.
Barnim elment tegnap az apjához, mi meg apussal kettesben :oops:
Nem mostanában volt és lesz ilyen újra :roll:

Szilveeaa: Szonja tündér-édes tiszta lány baba :)

Zsriti: :shock: csak nem? Egyébként nekem is gondom ez a fájás téma. Van egy csöpp hascsikarásom akkor már nézek, hogy úristen mi van, aztán rájövök hogy csak a beleim dolgoznak :)

Moncsi: nagyon drukkolok neked a holnapi naphoz!!!!

Screen: szegénykém, te topik különce. Itt mindenki idő előtt szül nem tűnt fel? Kép
Talán majd ma?

Őzi : Boldog szülinapot :), és hátha a babáddal együtt ünnepled :)
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Hát mondanom se kell szerintem, hogy mennyit aludtam az éjszaka! :roll: És szerintem ma éjjel se fogok többet.

ŐZIKE SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!

Sztercsi és minden kételkedő
nekem pl. nyugodtan üzenhet bárki, én biztosan jönni fogok! :wink: :lol:

Nálunk mindig megy a gép, csak éjjel nem, szóval bármikor ide tudok ülni, ha csak annyira is, hogy továbbítsam a hírt! :wink:

Őzike
köszi kérdésed, már jobban van, a kedve is jó, de még mindig nagyon sötét a pisije és fáj neki. :?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Előszöris szilveeaa: oooolyann éédesss!!! Stipistopi :roll: :lol: Nem Baj, ha pár héttel időssebb lesz Bencénél? :roll: Gyönyörű. Gratula. :D

Bár teszem hozzá nem mellékesen eddíg mindegyik baba eszméletlenül gyönyörű, és borzalmasan irígy vagyok.. :oops: :lol:

Másodszoris Őzike Nagyon boldog szülinapot és mielőbbi jobbulást!! :D

Harmadszoris monica ne izgulj annyira a holnap miatt. Minden nagyon oké lesz. :) :wink:

Üzik nekem is jöhetnek. Nálunk éjjel-nappal megy a gép.. :roll: :roll: És úgy szeretnék hírhozó lenni... :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Én ma pizzát sütök. Ezen kívül meg teljesen használhatatlan vagyok... :oops: Apus ment el vásárolni. _Tök ügyi volt. tiszta büszke vagyok rá. :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


De asszem előbb alszom egyet az egészre... Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó
oké, nem bánom, akkor Bencéé Szonja, de Alexé Georgina! 8) :lol: :lol:

Nyugi, én dobok rád is holnap üzit! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: