Új privát üzeneted érkezett!

Andabella: jobbulást Mesinek!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


hel:jó éjt nektek,álommanót elküldeném nektek,de szeret nálunk :wink:

elif:megnéztem Efe videóit is,nem is tudom mit mondjak,annyira koncentrál a berreggéssel...imádom,csodaszép szemei vannak!

Kép
nilabali
 
 


na,úgy látom mindenki elhúzott született feleségeket nézni...lehet én is ráfanyalodom :wink:

nyugodalmas jó éjt mindenkinek!

Kép
nilabali
 
 

 
 

Bogi, Nila, köszi!

Nila, nagyon jók a képek! :D

Bogi, Füge videók királyak, olyan édes! :lol:

Jó éjt!
zsu83
 
 


Jó éjt és szép hétvégét mindenkinek! Megyünk Anyósékhoz, vasárnap jövök. :)

Jobbulást Mesinek, Zsunak és Helgáéknak végre jobb éjjeleket!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


sziasztok!

Hát én gyerekem alig aludt ma....délután szinte mondhatom seemit, egy jó negyed órcskát, és este fél 9 volt, mire elaludt, de nyöszörög azóta is folyton...foylton szörcsizik a takonytól, bizi zavarja, meg a fogak...bakkaer, a fogakra mindent, de mindent rá lehet fogni...ha a lába fáj, még az is a fogaktól van :) Szóval nyűglődünk....:( ja, tápot szart enni, apa vett egy jó éjt pépet, na ezt mesekönyvmutogatás közben, meg ági pofavágásai közben sikerült belényomni :) úgyhogy kajával feküdt le :) ennek a körítésnek nemigen örültam, ami kelett hozzá, de lagalább sikerült az esti eteés, még ha nem is tápszerrel, azér igen hasonló az összetétel, legalábbis ezzel a jó éjtessel, hátha alszik is éjjel :)

álometetést nem merem megpróbálni, örülök, hogy szunyál...maj talán éjszaka, ha megébred :?

gyógyulás a kisbeteg Mesinek!

ma van született feleségek??????????Vagy már volt....hát, lemaradtam, ezek az esték...

Remélem holnap jobb napunk lesz, bár már előre utálom a 7végét, mert az mindig kavarosabb, és az egész nagyjából beállt napirend borul... Azért szép kis napsütés legyen mindenfelé, és jó kis sétás idő!!!!

Pihentető szép éjszakát, nyugisan alvós babákat mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


na nem jókedvemből vagyok ilyenkor :cry:

hel:nagyon helyes kócosfogú!

zümis:reméljük továbbra is normális lesz!

nilababa:köszi.Így szórakoztak percekig csak már a végén kapcsoltam.

zsu
:köszi.++++++++++++neked

Bebe,Huncut Eszti,Zéti boldog hófordulót

Kép
budabo
 
 


jó reggelt!

Helga,boldog névnapot!remélem tűrhető volt az éjjel!

Esztikének,Bebének és Zétinek küldjük a hófordulós pusszancsokat!

bogi:mi volt a baj este?

zsu:hogy vagy ma?

andabella:lázas volt még Mesi?

julcsi:jó hétvégét anyósnál!

Kép
nilabali
 
 


Bazsi csudacukor a szuszifejjel :) és nagyon szép az unokatesója (csak nagyon picivel merem írni, hogy a szépséges szemeknek és az angyalhajnak köszönhetően én lánynak néztem elsőre, de ezt légyszi ne mondd el az anyukájának, én is berágtam, mikor Adrira a napokban megkérdezte egy néni, hogy "ugye fiú?" és banyek lila virágos ruha volt rajta...)

Zsu, remélem, ma már jobban vagy!
Mesi szintén remélem, ma már jobban!
A többi betegeskedő anyukának/babának is mostmáraztánirgumburgum, tessék meggógyulni!!! :D

Barbi nagyon helyes az összevissza fogsorral :lol:

Zümis, akkor kénytelen leszel csapdába ejteni Andrást, hogy a férjed jó is maradjon :wink: na ehhez asszem, Millye-nek is lesz pár szava :lol:
De jó, hogy Muki rendben van! Ha szépen kérlek, teszel képet is róla? Utoljára a netes szavazósakat láttam róla :(

Julcsi, jó, nyugalmas anyósozást nektek!!!

Bogi, Füge műsorozott, azért voltál éjjel? :(

Tegnapi Feleségeken ki vagyok akadva. Ez mi volt? Semmi sztorifolytatás, pocsék egy rész volt. Remélem, a jövő hetiben már történik is végre valami!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


stelly:bizony lánynak is elmenne a Leon,annyira szép,de elevenségben van benne 3fiú is....nőverem angyalarcú ördögfiókának hívja :lol:
én végig sem néztem a tegnapi részt,reklám után elmentem tusizni és inkább ágyba bújtam.

Kép
nilabali
 
 


Budabo akkor ezek szerint nálunk a darabosabb ennivaló fog bejönni... :roll: Te meg mit éjjeli bagolykodtál? CSak nem..? Füge nem hagyott aludni....? Sajnálom!

Nilabali nagyon helyesek a képek! BAzsi még mindig nagyon cuki és a testvéred kisfia is nagyon helyes! Nagyon el vagy gondolkodva a képen...

Zümis végre vége, hogy jöttél! Ezek szerint a férjem jó hatással van az uradra? Ez tök jó!!!

Zsu83 nagyon sajnálom! Ez a betegség nálad nagyon nagyon elhúzódott... valószínű most teljesen le van gyengülve az immunrendszered is... :? jobbulást! +++++++

Andabella lehet, hogy akkor nálatok is az lesz, hogy elmúlik a láz (3 napig szokott lenni) és utána kiütések jönnek ki a pocakján és utána egy kicsit folyni fog az orra meg talán köhögni fog ha ez az a vírus amire én gondolok...

Hel29 nagyon cuki Barbi! Milyen édibédi fogacskái vannak! :shock:

Stelly azt már nem...nem adoma férjemet akkor nálunk nem lesz családi béke ha nem jön haza.... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 Bebének boldog 8 hónapost!!! :D Atyaég hogy múlik az időőőőőőőőőőő :shock:

Ladmon Esztikének boldog hófordulót!!

Andus70 Zétinek boldog hófordulót!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Boldog hófordulót Barbinak, Esztikének, Bebének, Zétinek!
Helga: boldog névnapot!
kreiszi
 
 


Az én tündi- bündi, cukipofi kicsi fiam háromnegyed 4-kor felkelt enni, majd úgy döntött, itt a reggel lehet játszani :twisted: , 2 órán keresztül felválta próbáltuk Alexapuval meggyőzni, h téved, végül sikerült mindenkinek visszaaludni és 9-kor ébredni.
Remélem így vki aludt helyettünk és nem volt horrormanós éjszaka sehol.
Helga: Barbinak nagyon édes a fogsora :D
Nila: jók a képek, nagyon cuki a szuszifej.
Zsu: ++++++++++++++++++++++++++++jobbulást!
Verus: tápisztrájk tart még?
kreiszi
 
 


Boldog hófordulocskákat!! Helga néked is boldog névnapot, tessék pihenni a névnapodon!! :lol: :lol:

nagyon aranyos Barbika az összevissza fogacskáival!!!

Jobbulást mindenkinek, én is még egy kicsit náthás vagyok, de szerencsére sokkal gyorsabb lefolyású volt, mint gondoltam. Abszolut nulla volt...koppkoppkopp. Botinak is múlóban a köhögése, nagyon remélem, jó volt a stodal!? ( tényleg ennél is kell figyelni a +- félóra nem evéssel?)

Ma este lelépek itthonról, megyek osztálytalira,általános,húúúúúúúúúúúúúúú de rég is volt. 25 éves tali lesz, hát igen aki ilyen öreg,mint én... :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsu: gyógyulj már meg tényleg!!! és a lábad?

Kép
kaandi
 
 


kreiszi,hát ezek a fiúk összebeszéltek?? :shock: :shock: :shock: nálunk is majdnem uez volt, azzal a kbséggel,h csak !!! fél óra volt, apa úgy felhúzta magát,h lement kvni és tvni,+ begyújtott egy kicsit, mert a követ a fszten mindig olyan hidegnek érezzük és így nem fázik meg Botici sem.... :roll: :roll:

Kép
kaandi
 
 


kreiszi:sajnálom az éjszakát....remélem ma éjjel jobb lesz!

kaandi.nálatok sem volt jobb a helyzet éjjel,nem lehet könnyű én el sem tudom képzelni...
jó bulizást estére!

millye:kicsit szarul voltam tegnap,egész nap émelyegtem...és ott voltak az öcsémék is,a feleségének már csak egy-két hét van szüléséig....belegondoltam,hogy milyen jó lenne még egy baba...

bogi:????

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Mesi csak kicsit nyöszörgött éjjel és hajnali 3-ig aludt, akkor evett, majd 6-kor végül fél 9-ig aludt. Kezd visszatérni a szokásoshoz:) Délelőtt voltunk picit sétálni eddig csak 37,8 volt a hőemelkedése, remélem nem megy feljebb. 1 hónapja hogy beteg volt akkor voltak pöttyei is és egy hétig orrporsziztunk.
Délben elaludt, lassan fel fog ébredni.

Szép napot mindenkinek és jó hétvégét!

Üdv.Andabella

Köszi mindenkinek a szorítást:))

Kép
Kép
andabella
 
 


Boldog névnapot Helga!!!

Sajnálom a horrormanós éjszakákat :(

Légyszi, drukkoljatok, hogy Tomi a mai meccs után ne a rendőrörsön kössön ki... :roll: nagyon aggódom, a zöld majmok (bocsánat, remélem, senki nem tartozik hozzájuk) jönnek sok év után először vendégségbe, aggályos, hogy lesz balhé, és bár Tomi kerüli az ilyet, múltkor is rosszkor volt rossz helyen :roll: megígérte, hogy a balhé szagától is menekülni fog, de azért nem vagyok teljesen nyugodt...

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Már akartam is kérdezni, hogy valaki fűt-e már, én annyira fááázok, szerintem estére belőjük a fűtést.

Helga boldog névnapot!!!

Boldog hófordulót Bencusnak, Zétinek, Barbinak, Esztinek!!!

Semmi extra, csak egy hétköznapi (álmos) Olifej :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=1Tiq5grt61M

Jobbulást a megfázottaknak, enyhülést a fogzóknak!!! (épp rendeltem apától egy dologélt, kipróbáljuk, brutál ahogy az ínye kinéz szegény Olinak)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Stelly, szerintem ha meggígérte akkor biztos vigyáz majd :wink:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi:annyira szép ez a gyerek!

stelly.gondolunk apára..nem lesz semmi gáz!

Kép
nilabali
 
 


Nila köszi :) (az előbb megcsikiztem és bedurrantott a röhögés közben, hááát... :lol: )
Bazsi is csudaszép, a szuszifej haláli :D

Barbinak is csúcs fogai vannak, így jön Olinak is fent :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


kik azok a zöld majmok? :roll: :roll: :oops: tényleg nem tudom! :shock:
csak nem megy már megint az örsre...! :lol: :lol:

húúú én már összedobtam 2 sütit, reszelt almás és a szokásos bögrésem, amit a csajoknak is sütöttem, mert gyors........ :wink: :wink: és finom azért mindig ezt, a család se unja még :lol: :lol:

ááááááá egyszer jobb lesz az éjszakai is, biztos vagyok benne, a nappali alvások már tuti jók, kb 1 hónapja, sima ügy 10 perc és elaltatom és alukál minimum 1 órát, de többnyire 1,5-2. (remélem nem most kiabáltam el!!! :lol: :lol: ) Erik is baromi jó alvó lett (mondjuk 3 év kellett hozzá... :cry: :cry: )

nagyooon helyes Olika is!!! Hú én úgy mellényúltam a múltkor, kiesett a kezemből a dentinox, összetört ezért venni akartam másikat, mire a nő megkérdezte,h gél vagy milyen legyen, én meg rávágtam,h persze gél, azt hittem az volt eddig is, de nem, ez kis kenőcs formájú,gél, és nem nagyon tetszik neki, a másik meg tetszett. Azóta is elfelejtek venni másikat.

Lányok, valami normálisabbat kellene ma felvenni,de már teljesen elszoktam tőle. Mire találok valamit....... :roll: :roll: megint utolsó pillanatban leszek kész.

A legfontosabb pedig,h ma a hintában majd leharapta közbe a nyelvét és mondta,h cica, na nem tisztán, valami titta volt, mert előbújt a kiscicánk a helyéről és meglátta!!! Majd megzabáltam, aztán azóta is mondogatja,főleg,ha mondjuk neki. Próbáltam felvenni, de csak telcsis videóval.!

Kép
kaandi
 
 


és akkor egy-két kép :lol: :lol:

feltették nemrég a rácsot a lépcső védelem miatt, kicsit nyugisabb lett így az élet az emeleten, már csak a fszten kell vigyázni.... Kép Kép hahó engedjetek ki!!!!!:)
Kép mondom,hogy három!:)

Kép
Kép
Kép mindenhol feláll, összetaperolja az erkélyajtót is állandóan

húúúúúúúú bocsi, ha sokra sikeredtem, most úgyis pangás van itt..... :cry: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Boldog hófordulókat!!

Stelly !Jajj nem ejtem csapdába Andrást!Apát elküldöm egy nagy generálra és megjavul.a mai ebédet sem kritizálta :wink:Ma már csak a súlyom miatt szekálhat...
szereztem egy jó pontot nála tegnap "elengedtem"bulizni...céges volt..hajnalban jött meg ,hát mesélt érdekes dolgokat...a mai csajokról...megkérdezte egy csajtól táncolnak-e ..erre azt kérdezi miért tele a wc?a wc -n zajlottak a khmm... szép mi?!kiakadtam rendesen :shock: képet szeretnél...oké...
Párod biztos nagyon fog magára vigyázni...erre azt szoktam mondani:,hogy ugyanabba a kakiba nem léphet ....

Betegeknek sok +++ és gyors gyógyulást !!
Az ilyen volt ilyen lett képel is tartozom de a másik gépen van a kórházas képek...

Kép áradat:



Kép

Kép

Kép

Kép
zümis
 
 


kaandi:Boti iszonyú nagyfiú!aranyosak a tesók a képen! azt mondta,hogy cica?aranyos lehetett!én napok óta tanítom neki,hogy apa,már egyszer sikerült mondani,csak nem az apjának,hanem anyósnak mesélem,hogy tanítom neki,erre a gyerek megszólal,hogy apa...legalábbis így hallottuk :lol:
nekem nincs kedvem semmihez sem.....vár a vasalás,pedig a gyerkőc már alszik két órája....

Kép
nilabali
 
 


zümis:de édi muki,nagyon tetszik a vigyora azon a képen ahol a vödörben van a keze! :lol:
remélem apa tartja a mostani normális formáját!

Kép
nilabali
 
 


Ma elmentünk vásárolni:

Kép

Kreiszi jaj horror éjszakátok volt, de szerencse, hogy tudtatok utána egy kicsit aludni! Hány fogatok van?

Kaandi jobbulást neked! Látom nektek is horror volt az éjszaka mint Kreiszinek.... A stodalnál is +- félóra nem evés nem ivás! :roll: Zöldmajmok a Fradi Stelly csak halkan súgom meg, hogy kedvenceim voltak régen... de ennek van oka... Az osztálytali biztos nagyon jó lesz nektek!!!! Nagyon édesek a képek...igazi nagyfiú Boti!!! Helyes kissrác!!

Nilabali akkor jó a szemem... látom én, hogy valami nem volt rendben nálad... kicsit elmerengsz... ne aggódj lesz még babád!!!!

Stelly drukk apának!

Zetibebi mi eddig a fürdőszobába kapcsoltuk be a hősugárzót de a központi fűtést eddig 2x... viszont ha ilyen hüvi lesz akkor szerintem mi is befűtünk.... :? De édes Oli! Meg kell zabálni!!!

Zümis édes Muki!!! Azok a szemek :shock: Nem mondom, hogy ilyenek a mai lányok, de sajnos én is ismerek párat... rendes tőled, hogy elengedted!!!

Budabo ugye nincs baj? Nyugtass meg Bogi mert izgulok!!!

Zsu jobban vagy? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nilababa: Köszi megvagyok, csak apával csavarogtunk. Fügém délelötti alvása kimaradt, dél körül aludt a kocsiban 10 percet, ennek örömére már nem aludt el csak 15 körül. Kis zsivány ennyit tesz ha túl későn alszik. Éjjel párszor sírdogáltunk, cumi be, kiköp, cumi vissza. DE tegnap este már éreztem a jobb 1-es recét, ma reggelre meg a bal 1-est, szóval öt fogunk van!!Nektek éjjel?

stelly: nem volt vészes, csak vártam hogy a cumit el tudjam venni és addig írtam..Tominak drukkolok!!Képzeld egyre több kedvet kapok kistesóhoz :oops:

zetibebi:jó az új avator. Anyuék már tegnap fűtöttek, mert lenn nálunk hideg volt, 19fok, nálunk fenn 26 fok van, ezért is vagyok bajban hogy hogyan öltöztessem manót ha kiviszem, merthogy nagyon a meleghez vagyunk szokva.

millye: a lényeg hogy rájösz, hogy mi a jó andrisnak. Füge benn a melóhelyemen nevetségesen kis adag gyümit evett, mert nagyon nézelödött. Milyen a napotok?

kreiszi:neked is kis humorzsák volt Alex.

kaandi: dehogy vagy te öreg!!!!! csacsi vagy.Nagyon jók a képek! úgy bírom Boti kis vasgyúró pofiját!!!!! Az állós képen kb.úgy néz ki, hogy megyek a kertbe jöttök?

zümis:sokat nőtt Muki!!!! mai lányok?? Endrén volt-van tinidizsi és ott ami a kertben ment..vették fel kamcsistelóval és nyomták fel a netre. 14-18 év közöttiek. :shock:

zsu: jobban vagy?

julcsi:jó anyósozást.

Kép
budabo
 
 


millye: :D :lol: :D NINCSEN semmi,ksözi az izgulást. Dm-ben voltunk, barátnőnél, barátnál, dolgozóban. 7-kor kelt Füge és délig vigyorgott, kutya baja nem volt :shock: :shock: aztán 10 perc kocsiban szunya és 15-ig alig akart elaludni..de apa üvöltve nézi jedi storyt...hallom is már nyögdécsel...és apa jól leviszi levegőzni, anya meg vasal :cry: Nagyon édes a kép!!!!!!!!!!!!én is hozok tegnapról, nagyon szórakoztak vele..majd este hozom

Kép
budabo
 
 


Budabo a frászt hoztad rám... :shock: örülök, hogy minden rendben van!!!!! Sütöttem sütőtököt és bepróbálkozom hátha eszi úgy hogy nem pürésítem... még alszik Szandrával... több mint 2 órája :shock: előtte másfél órát aludt... szóval ma alszik egész nap.... :D köszi jó a napunk... takarítás utáni szieszta van.... MI is megyünk shopingolni csak apa focizni van kicsik alszanak... én meg itt ülök... várom a képeket!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


bogi:végre jelentkeztél....ma Bazsinak is kimaradt a délelőtti alvás,mert mi is vásárolni voltunk,Dm-ben is,aztán már félig alva ebédelt,épp elaludt a kezemben amikor csengettek,jöttek a tesómék és így egykor aludt el,de nyomta 4-ig!én semmit nem csináltam ma,pihiztem amíg aludt a fiam!semmi kedvem,rossz hangulat van rajtam,remélem holnapra kialszom!úgy megszoktam,hogy apa itthon volt majdnem két hétig,most meg tök hiányzik!várjuk a képeket!

millye:nagyon jó szemed van,olyan mintha már ismernél,pedig nem is találkoztunk még...
Andris halálos a kosárban!mi most voltunk sétálni,benéztünk anyóshoz ott játszott Bazsi kicsit aztán hazafelé játszótér és hintáztunk kettesben,jó volt!apa még melózik,talán pancsira hazaér!olyan szép őszi idő volt ma,remélem holnap is és akkor megyünk a tóra kacsákat hajkurászni Bazsival!mit shoppingoltál?

Kép
nilabali
 
 


hel:és szörnyen szégyenlem,de most néztem meg jobban és vettem észre,hogy Barbi is ma ünneppel ezért Barbinak duplán küldjük a hófordulós cuppancsokat! :

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a hófordulós köszöntéseket, mi is minden babának és mamának nagyon-nagyon boldog hófordulót kívánunk!

Ma anyósoméknál voltunk, Apa melózott, így én legalább tudtam pihizni! Holnap hamar jön Apa, viszont hétfőn, és kedden egyedül leszek, ami nem túl jó, mert Bebéhez folyamatosan ugrálni kell, ami nem fog jót tenni a torkomnak és a gégémnek! :?

Nagyjából visszaolvastam, de ne haragudjatok, hogy nem reakciózok név szerint :oops: , csak inkább megyek pihizek! Holnap többet jövök megígérem!
Ma jobban voltam, köszönhetően annak, hogy tudtam pihizni!
Köszönöm szépen mindenkinek a sok-sok +++++++++-t! :D
zsu83
 
 


Barbinak is boldog hófordulót!!!!

zsu:jobbulást!

nilababa:ne legyen rossz kedved :wink: :D

kép:tegnap keresztlányok szórakoztak Fügével....
Kép

Kép
budabo
 
 


Nilabali köszi! Áááá nem mentünk shopingolni mert apa később jött haza a meccsről... de majd holnap.... megígértem a fiamnak hogy kap egy autót... Szandrának meg cipőt meg nadrágot veszünk. Talán magamnak is veszek valamit... :D Akkor ti sem unatkoztatok ma... jó, hogy anyósod nincs messze tőletek! Szépen sütött a nap... remélem holnap is jó idő lesz! Holnapra is jó programot találtál ki!!!

Zsu83 borzasztóan sajnálom! Remélem hétfőig jobban leszel!!! +++++++ :roll:

Budabo nagyon édes képeket tettél megint fel! mi van Füge fején? KOsár? :shock: :D Aranyos a rózsaszín sapi!!! Füge nagyon helyes cukorfalat!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Nagyon cukik a képek, Andris édes nagyon a kosárban:)

Mesi ma egész jól volt, de estére megint 38,6...

A meccsen volt valami balhé...állítólag megint szétvertek a szurkolók valami vonatot?

JÓ éjt, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Ja és nálunk is hideg van....(

Kép
Kép
andabella
 
 


Fügi, Boti és Andris eszméletlen édesek :D

Várom az első koncertet, egy órán belül lesz, mostanában menetrend szerint ébred ilyentájt. Addig minek feküdjek le...
A dologél délután használt, több mint hat órás nyűglődés után bekentem és végre elaludt. Ma csak három és félszer evett :roll:

Mesi, Zsu +++

Nila bocsi hogy faképnél hagytalak, helyzet volt :)

Millye, észrevetted hogy azt írtad: " a kicsik még alszanak" :D Ezt Andrisra és Szandrára értetted? :D Mert ha igen akkor ez tök édes :D

Hugic a te lábad hogy van?

Holnap beszámolok a dologélről, éjjel használni fogom. Az utóbbi bő egy hétben Oli kábé kettőig alszik, utána reggelig forog mint a ringispíl, na ha eljön a hajnal bevetem a dologélt. Eddig szimpi mert csak gyógynövény és bátran lehet használni gyakran, nincs korlátozva.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Már megint nem jószántamból vagyok ilyenkor...felsírdogáltunk..

millye:igen kosár...keresztlányok vicceskednek...

zetibebi:mi is azt használunk...sok sikert nektek hozzá.

Kép
budabo
 
 


Szegény Fügi :(

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Kangu:Hunornak küldjük a hófordulós puszikat!

bogi:Füge nagyon édi a képeket,még a kosár is jól áll neki!sokszor felsírt Füge?nálunk eseménytelen volt az éjszaka,Bazsi csak negyed9-kor ébredt ma reggel,pedig tegnap már este 8előtt aludt!

millye:lepd meg magad is,tök jól fog esni!

zetibebi:semmi baj :wink: én is léptem aztán!remélem használt a dologél,és tűrhető éjszakátok volt!

kaandi:milyen volt a buli?

stelly:apa hazaért rendben?

zsuzsi:lagzi jó volt?

zsu:remélem jobban vagy már!

megyek keltem apát reggelivel,mert ma is van egy kis meló még neki :cry: ,aztán még itthon is árajánlatokat kell gyártania!
szép napot mindenkinek,hazsnáljázok ki a szép időt!

Kép
nilabali
 
 


Nila az árajánlat-gyártás az jó, annak örülni kell, akkor is ha addig nélkülözöd apát! :) Bazsinak jó kis alvókája van :D

Hunornak boldog hófordulót!!!

Dologél úgy tűnik (mörfi most ne nézz ide) használt :D Csak háromszor ébredt! Háromszor!!! :D :D Ez jóóó! :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!

Éjszaka alig köhögtem, viszont a torkom marhára fáj! Remélem használin fog ez a bogyó! :roll:

Bogi, köszi!
Nagyon jók a képek, főleg a kosaras! :D
Éjszaka hogy telt?

Millye, neked is köszönöm!

Andabella, Mesinek ++++++++++++++++++++++++++++++

Zétivera, köszi!

Nila, igyekszem hogy jobban legyek! Sajnálom, hogy Apa megint megy melózni, az enyém is melózik! :(
zsu83
 
 


zetibebi:örülök hogy használt a dologél. Julcsi tesója is ezt ajánlotta, én is erre váltottam, este mindig kenünk. Igazából nem tudom hogy milyen lenne a fogzás ha nem lenne láncunk és nem kennénk, és nem kapna homeost, de ki sem próbálom...így még egyenlőre elfogadható.

zsu: jobbulást neked!!!!!Keverj mézet össze citrommal és nyalogasd, állítólag nagoyn jó a torokra.

nilababa:köszi. Szerintem kis vicces kosárral a fején...éjszaka viszonylag jól, 23 körül felsírt, kapott cumit, de mikor fél óra múlva sem engedte el ott hagytam, reggel 5 körül sírt újra fel, cumi és aludt még. Örülök hogy nektek jól alakult.

Kép
budabo
 
 


Andabella igazán elmúlhatna már ez a láz Mesinek... :? remélem ma már jobban lesz!!! ++++++++++++++++
Mi befűtöttünk estére... olyan jó volt

Zetibebi igen... " a kicsik még alszanak" Ezt Andrisra és Szandrára értettem :D Nekem mindig gyerek marad illetve egy anyának mindig gyerek a gyereke... húúúúúúú ezt most jól megfogalmaztam..... :D na de érted... Örülök, hogy jól telt az éjszaka és "csak" 3x kelt.. az ember milyen apró dolgoknak is hogy tud örülni!!

Budabo nálunk is volt kis pityergés... én hüle megnéztem egy jó filmet... naná hogy utána meg felkelt .... aztán 6 órakor... és fent volt fél nyolcig utána 9 órakor kelt fel... és ami a legrosszabb, hogy keserves a cicizés... nem kell neki a jobb cici gondolom nehezebben jön belőle és fáj az ínye a cumisüvegen is csak nyammog... reggel kezdhettem fejéssel mert nem akarom, hogy begyulladjon... lehet csőrös pohárból odaadom majd neki... de nem szeretném ha rendszer lenne a fejésből...

Nilabali micsoda jól aludt Bazsi! irigyellek! Rendes vagy, hogy apát reggelivel kelted!! Annak örülj, hogy van munka! Szerencsére ma itthon van apa nálunk, de nem kell mondanom hogy dolgozik kint... délután megyünk vásárolni.

Zsu83 milyen gyógyszert írt fel az orvos? Sajnálom, hogy még mindig fáj a torkod!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


bogi:bizony én is adom BAzsinak a chamomimillát,mert így legalább nyugodtan tud aludni,nagyon ritka,hogy felsír álmában,a doki szerint felső fogai miatt,még akkor is,ha nem látszik semmi!Füge nem tud cumi nélkül elaludni?milyen,jó,hogy Bazsaládé nem cumizik,mostanában viszont kell a rongyija az alváshoz,azt morzsolgatja :D

zetibebi:tudom az árajánlat pénzt hozhat...csak vissza kell szoknom a nélküle töltött hétköznapokra,mert nagyon megszoktam hogy itthon volt velünk két hétig szinte!örülök hogy egész jó éjszakátok volt!

zsu:++++++++++++++!gyógyulj meg hamar!mostanában nekem is hiányzik nagyon apa,mert megszoktam hogy velünk volt sokáig és most hiányzik,valószínű ezért rossz a kedvem a napokban,de majd visszarázódok megint!férjed estig van ilyenkor?

Kép
nilabali
 
 


millye:sajnálom a cici dolgot!próbáltad már a csőrös poharat?mi most jöttünk meg a teszkóból,most vettem egyet Bazsinak,majd ebéd után kipróbáljuk!jó vásárlást délutánra!

megyek megcsinálom kisfiam ebédjét,ma sütőtököt kap krumplival és csirkemájjal!desszertnek pedig szőlőt!!nekünk menü:fasírt petrezselymes krumpli és sütni akartam valamit,de anyós most hívott,hogy aranygaluskát csinál nekünk!!!!!!!!!!!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali igen tegnap már próbáltam a csőrös poharat csak anyu azt mondta, hogy nehogy nagyon rászokjon, hogy könynebben jön belőle mert akkor nem fog cicizni :shock: remélem csak átmeneti... mindenesetre ha nem fog most sem enni akkor kénytelen leszek megint fejni... De rendes anyósod! Bárcsak nekem lenne ilyen aranyos anyósom!!!! :roll: Finom ennivalót főzöl ma!!!! 8)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?