Új privát üzeneted érkezett!

Jovana!Ha nem szólsz,megint lecsúszok a Született feleségekről!
Köszi!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zanikó: szívesen... :lol:

Fáj a hasam alul...folyamatosan...15perce meg jobban fájt...azóta csak szimplán érzem...most nézem az órát...hátha sűrűsödik.. :roll:

Kép
jovana
 
 


Hahó,
az esti műszakot ezzel megnyitom :wink: :lol:

Jovana,
akkor Te minnyán szülsz, Drága!!! :D (mondjuk, holnap :wink: )

Muszáj még Kölkömet lerakni, de aztán resszkesseteeeek, mert jövök! :mrgreen: :mrgreen: :lol:

tillidian
 
 

 
 

Jovana,akkor tényleg szülni fogsz!
És ha esetleg holnap,akkor nagyon precíz a babód,hogy pont a 40.hét betöltésekor!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Nita: Nem irigyellek a férjed és a beosztása miatt! :? Viszont másrészről (Veled már ott van Barni, és Máté is) nagyonis! :) Kitartás, fel a fejjel, és gyere amikor csak tudsz, akár panaszkodni is! :wink: Az elmúlt 1-2 napban én is jóformán csak panaszkodni jártam ide, de Mindenki olyan aranyos volt velem! Ezért szeretek ide, Közétek tartozni! :roll: :roll: :D :D
bobóbaba
 
 


:D Rájöttem hogy kell összevarrni. :D hurrá. Erre apus vérig sértődött, hogy nem az ő bonyolultabb módszerét választottam.. :shock: Kicsinál ezzel a hülyeségével, hogy olyan dolgokon képes besértődni... ááhhh. Múltkor azért bacta rám a telefont, mert kérdezte, hogy nem tudom-e a volán menetrendet. Mondom, nem, mert vonattal jársz és úton vagyok hazafelé, nincs előttem net. Erre besértődött. Hülye. Mindegy. Én örülök, hogy az agyam azért még használható. :D Ééééés most megyek aludni. Rámfér. :D

Nita: drága! kitartást!! :) :)

Jovanna: jövök reggel a babahírekért. :D :wink:

mrsparis: Csak nem? :D Izgi lesz az éjjszaka. :D

Aki kér kólát az nyissa az ablakor mert meeeeegy. Ja és benyomtam egy zacskó puffasztott kukorica akármit. Olyan finom volt. Ennék még pattogatott kukoricát, de álmosabb vagyok, mint éhes.. :? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó éjt lányok!

Hajrá Jovana!(és Eszti :lol: ?)

Kép
Kép
zanikó
 
 


Remélem fel kell ébresztenem a szülésznőm.... :lol: :lol: :lol:

Kép
jovana
 
 


Jovana,
mesélj, hol tartasz????? :P

Eszti???????

tillidian
 
 


Jovana, Eszti, drukkolok!

Nita, sajnálom, hogy ilyen sokáig egyedül leszel! Anyukád nem tud segíteni egy kicsit, hogy szusszanhass egyet?

Pattogó, nem kis fába vágtad a fejszédet! Honnan jött az ötlet? Azt hittem Te hordókendőt fogsz használni.

Anyabébi, Barni nagyon ügyes! Küldhetném hozzá a nagyobbikamat továbbképzésre?

Tilli, vackor mindig ilyen későn fekszik? Az enyéim már negyed tízkor egyenletesen szuszogtak. Így péntek estére már általában kinyúlnak.

Úgy döntöttem nem vezetek már többet szülésig. Ma elvittem a fiamat meg azunokaöcsémet edzésre, de előtte át kellet rendezni a kocsit (kormányfel, ülés hátra tolás+döntés) és még így is oda kellett figyelnem a hasamra, hogy ne érjen a kormányhoz. Persze, ha történetesen hosszabb lábam lenne egyszerűbb lett volna a móka.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya,
nem, általában már 9-kor alvás van, de ma itt voltak a barátnőm gyerekei este, így buli volt 8) - viszont 10kor beldőlt az ágyba és kb 2 perc múlva már ment a hajcsi :P

Mindenkinek köszöni kis keresztfiam (és szülei) a gratukat :P
4000 gr, 57 cm (41+1-en :shock: ) :lol:

tillidian
 
 


Gnemoni,
"Reggel már azt hittem hogy lesz valami. Mensis alhasi fájdalmakra ébredtem fel. Kitartott egész délelőtt, de ebéd után megszünt. Sad Pedig én már úgy szeretnék szülni."
De hisz még csak 37+2 :roll: -növekedjetek még :wink:

Bobóbaba,
"Én nem szeretnék, én már AKAROK SZÜLNI!!!"
Lányok, TÜRELEM!!!!! :lol:

Sziszkó,
"jó lenne úgy elhúzni a kórházba,hogy tisztaság és rend van itthon!"
Egyetértek...én is ma egész nap takarítottam, vasaltam, de még mindig van :?

Anyabébi,
"Na most álltunk neki tarhonyalevest főzni, "
komolyan szeretitek? :roll: - a fiúk kimenekülnének...de azt hiszem, a lebbencsleves győzne kiütéssel :mrgreen:

Pattogó,
ügyes vagy, hogy mei tait is bevállalsz! :P

Pocok,
"Ctg: vannak már méhkontrakcióim, de picurkák... "
nyugiii, csak megszülünk már mi is :wink: -elvégre mi volnánk a "rangidősök" :wink: :lol:

Screen,
még 2in1? :roll:

Én egyfolytában keményedek, és olyan mensi előtti fájásaim vannak...most már több napja...Igazán lehetne konkrétabb!!
Holnap reggel NST, meglátjuk, mit mutat :roll:
Na nézek filmet, de vagyok még :P

tillidian
 
 


Tilli, nálunk is általában kilenckor dplnek ki a fiúk.
A keresztfiad szép méretekkel rendelkezik. Ha ezeket nézem lehet, hogy én is most rögtön szülnék,mert ekkorkát azért nem lehet könnyű kitolni.

Zsrittel vajon mi lehet? Csak nem szül? Vagy éppen a pótvacsiját eszi?

Jó éjszakát!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya,
nem is tudta megszülni az anyukája, a kobak megakadt a szeméremcsontban, így 6 óra vajúdás után csaszi lett belőle...

Zsrit,
tényleg, merre kolbászolsz? :roll: :lol:

tillidian
 
 


Csajok,
Mindenki szül? Vagy én keltem túl korán?!
Jelentem az éjjeli műszak lerövidült .
Hírek?
pocok001
 
 


Jó reggelt, én itt vagyok, jelentem nem szültem, viszont ultraszar éjszakám volt, negyed 2-től nem aludtam :roll: gyerekem sztrájkol, alig mocorog. Még jó, hogy holnap megyek NST-re...na most reagálok az eddigiekre, ja és ma EGÉSZ NAP boldogítani foglak Benneteket, Apa 8-ig dolgozik :roll: lesz még valaki?
Vendég
 


Jó reggelt!

Én is egyedül leszek 6-ig :roll:
Vendég
 


Az előző oldaltól végig se olvastam mindent, csak azt figyeltem, hogy te és a Jovana megszültetek-e

Szorítttam nagyon!
Vendég
 


Eszti: ezek bizony a jóslók. Néhány napon belül túl leszel rajta. 8) Nálam is ílyesmi tünetek voltak. Napokkal előtte éjjeli fájások, megnövekedett folyás és a baba nem mocorgott.

Jovana: lehet, hogy ti nyitjátok az októbert Esztivel. :lol:

Csajok, lehet, hogy ma hazajöhet a fiam:lol: , így vszleg egy ideig nem jövök. Majd jelkezem.

Szép hétvégét! :)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Jóreggelt.

Azt hittem babahírre jövök. De az éjjeli műszak tényleg eltűnt korán aludni. :D

mrsparis: én vagyok. Valameddig.. Apus még alszik, így varrni addíg nem tudok, úgyhogy addíg olvasgatok netezek.

till: szép nagy baba. :D Gratula nekik. :D

datolya: Eleinte kendőzök majd, mert asszem mei tai-ba nem lehet újszülöttet rakni. Bár javítsatok ki ha tévedek. Kíváncsi vagyok a mei tai-ra. Most meg azért, hogy kipróbáljam ( és esetleg lehet nem is jön be ), azért nem fogok 8-10 ezreket kiadni. Horror ára van. Most komolyan. Eláruljam, hogy mennyi az anyagköltsége? Van benne egy 45x50-es belső hátlap ( ezt megspóroltam, mert lepedőből van, mert masszív ), egy ugyan ekkora külső hátlap ( ez ugyan az a pamutvászon anyag amiből Bencus takarója készült ), és a pántok a kiszabott anyagmennyiség ezekből 2x 200x40 cm és 2x 80x36 cm. Ehez jön még a bélésanyag 2x 20x30 cm és 2x 16x20 cm. Akár hogy is számolom max 2000 ft-ból kijön mindennel együtt, plusz a melő vele. Ha esetleg mit tudom én selyemből csinálom a hátulját ami kifelé néz akkor is max 3000 ft. És nem 8 meg 10 ezer. :roll: Aztán lehet, hogy nem is jól varrom össze, vagy nem úgy szuperál. Azt azért kihangsúlyozom, hogy abszolút kezdő vagyok varrás terén, tehát remekművet ne várjon tőlem senki, de ha bejön, és rájövök a technikára akkor lehet több is készül. Meg ha lesz időm és energiám hozzá. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ma megpróbálok tevékeny lenni. Masa már megy, mosogatógép is (na jó, ez a könnyebb rész). Sütök márványkuglófot. kicsit pakolgatok, átrendezek.

Nita!
Kitartás! Erős csaj vagy te!

Screen! Merre vagy??????? Minden ok??????????
Vendég
 


tündér: szurkolok, hogy hazajöhessen a kicsi fiad ma!! :D Szép hétvégét nektek!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Olvastátok? Ennek sztem valahogy globálisnak kéne lenni. Megérdemlik.. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0910013

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó!
Ez jó! Az ilyen emberek amúgy is perverzek! De gyógyszerrel ki lehetne ezt törölni belőlük? Ez olyan, mint amikor a "melegeket" akarják kigyógyítani neeem?
Vendég
 


sztercsi: nem tudom. Szerintem a tesztoszteronszintet csökkentik minimálisra benük. Vagy nem tudom. De ha rajtam múlna tövestül vágnám le a problémát... :twisted:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ha nem baj és nem érzitek pofátlanságnak, akkor felteszem a linket:

http://www.kisalfold.hu/jatek/allatszep ... 102&page=0

Aki szerint a kutyusom édes, az kérem szavazzon rá :oops: :wink:

Ja, a képen éppen engem vár a bejárati ajtó előtt.
Vendég
 


Jó reggelt!

Csak egy gyors bekukk, van-e esetleg már új babánk, de látom nincs. :(
Most készülődök, mert megyek be a manókához a kórházba, amíg az anyukája nyelvvizsgázik. :)
Sztercsi: Lőttem egy szavazatod a kutyudnak! Naggyon aranyos! :wink: :D
Na, lépek, majd valamikor jövök.
Puszi
bobóbaba
 
 


Nita, sajnálom, hogy úgy kiborultál, de ez normális szülés után. Többiek igazából leírták, amit én is gondolok, meg hát már túl is vagy rajta nagyjából…de a lényeg, hogy gyere csak panaszkodni, nem lehet mindig mindenki topon és nem is várjuk el. Azért lett ez a társaság, hogy egymást támogassuk, megnevettessük, segítsük stb.

Tilli, Te férjed se volt semmi hallod, én az ilyenért csapkodnék, ordítanék…!
Hazajövős ruci édi!
Keresztfiadhoz óriási gratula!!!

Mesék: én találtam a belvárosban egy utcai árust, akinél megvan az összes classic mese DVD, tök jó! Beszéltük is Rolanddal, hogy beszerezzük őket, csak hát azért még korai…

Barátnő téma: tegnap felhívott. Nem mondom, hogy nem esett jól dumálni egyet. Akkor olvasta az üzenetem az iWIW-en…próbáltam lazán venni a dolgot és innentől is így fogom, ha érdekli mi van velünk, keres, ha nem, nem. Igazatok van, ha már nem vagyunk azon a hullámhosszon, mint régen, akkor hagyni kell…és még egyszer köszi Nektek!

Rita, 2 kiló minicsoki nekem is jöhetett volna, mondjuk nem sok lenne belőle mára…

Szisz, megkóstoltam a mákos gubát természetesen, csak nagyobb adagot felfalni nem akartam, mert azt szerettem volna, hogy a teljes tepsi látványa táruljon elé, amint belép az ajtón…sikerült is, húúú de boldog volt!
E-maileket köszi, csirkés kuglóf ultra brutál ááááá

Látom a Hajnalocska kezdeményezésére dobogósak lettünk, mint pár, de jó! Én férjemnek is vannak hülyeségei (meg persze nekem is), de ahogy már mondtam, szerintem a lényeg az összecsiszolódás fokában rejlik, na meg abban, hogy mennyire illik össze két ember. Nekünk ez volt a sorsunk, hogy együtt legyünk, egyszer majd ezt bővebben is kifejtem…és bár az eleje nekünk sem ment könnyen, mára kitaláljuk egymás gondolatait, befejezzük egymás mondatait, tudjuk mikor kell szólni és mikor elég csak egy ölelés és ami a legfontosabb, hogy sülve-főve együtt vagyunk, mindenhova együtt megyünk és nem unjuk, hanem egyre inkább többet akarunk egymásból…nálunk ez a „titok”.

Hú de jó, hogy erről az általános evési rohamról lemaradtam!!!

Betty, emlékszem is, hogy egyszer már rákattantál a mákos gubára és mondtad is, hogy ha jönnek apudék, akkor hozatsz. Nemsokára újra ehetsz, csak el ne felejtsenek Neked hozzávalókat vinni!!! Aranyos vagy a barátnőkre vonatkozó hsz-eddel, jó volt olvasni nagyon! Puszi Neked!

Screen, akkor indiai nem jött be basszus…szerintetek az jelent valamit, hogy napok óta nincs savam? Szóval hogy nem érzem…lejjebb ment a méhem és nem nyomja a gyomromat esetleg?!

Baba altatás: nálunk a mellettünk levő szobában fog aludni, nyitott ajtónál és légzésfigyelővel legalább 3 hónapig. Bár tudom, hogy időre született babáknál nem szoktak feltétlenül légzésfigyelőt használni, azért én így leszek nyugodt. Nem akarom túlzásba vinni, ezért tényleg kb. 3 hós korában megválunk tőle, de az elején biztos nyugodtabb leszek így. Amúgy is hallani fogom minden rezdülését a szomszéd szobából, de egy szobában nem akarom altatni velünk, egyrészt, hogy megszokja a helyét, másrészt, ha felsír, akkor én menjek hozzá szopiztatni és Roland azért tudjon pihenni. Van egy jó kényelmes fotel is a babaszobában, lehet, hogy nem egyszer fogok ott bealudni…
Anyabebi, mondtam a férjemnek, hogy rátestáltad az összes gyereket az anyukatali idejére, nézett ám furán!

Húúú a kólát úgy megkívántam én is!!! Mai bolt túrán be is fogom szerezni, meg lehet, hogy chipset is, na Rita mit szólsz, ez elég hízlaló, nem? És az egész az enyém, mert full egyedül vagyok!!!

Mellszívó: én megörököltem a tesóm Avent mellszívóját (elektromos), de basszus nem tudom hogy kell összerakni, amúgy vinném, de így?!

H1N1 oltáson kiakadtam! Eddig sem akartam beadatni, de ezek után…basszus!

Kkia, azért az durva, hogy még Téged is felpiszkáltalak a mákos gubával, pedig allergiás vagy a mákra :D
Vendég
 


Sztercsi, szavaztam a kutyidra, olyan ééédes!!!

Tündér, a próféta szóljon Belőled!!! Én már nagyon akarok szülni, a ma éjszakát is végigszenvedtem :roll: hasam feszült, azt hittem szétreped a hasfalam :shock: anya is, apa is minden nap hív, hogy na mivanmá'?! Én meg csak hápogok, hogy itt fáj, ott fáj, de a gyerek csak nem akar kijönni...

Pattogó, de ügyes vagy, én nagyon szerettem volna megtanulni varrni, de kimaradt az életemből, pedig olyan jó lenne!
Vendég
 


Most napok óta mér' nem szül senki????????????????????????????????
Vendég
 


Biztosan bevárják egymást a babák :) Majd jön egy újabb babadömping,majd meglátjátok

Kép
Kép
zanikó
 
 


És ha mindenki szülni fog, ki marad babanetezni? :lol:

Anikó, pont azt nézem a vonalzóidon, majdnem egyszerre lesz a két gyerkőcöd szülinapja, tök jó! Panni szülinapjára kistesót kap :D
Vendég
 


Sziasztok :)

köszi a hiányolást ... drágák vagytok.
Tegnap este kinyitottam a gépet hogy írok mert nekem is ez a mensis görcs szerű jött ment plusz a hátam is leszakad ...
de aztán nem írtam, mert nem akartam itt vaklármázni :mrgreen: és tényleg nem is lett semmi.

Ctg-n nekem voltak görbék egy pár, igaz még kicsik :)
méhszáj 3111, de olyan jól megvizsgált a doki hogy este meg is ijedtem mert ilyen vöröses - barnás cucc (bocsi) jött ... na ezt sem tudtam mire vélni.

Amúgy feldagadt a fejem :shock: különösen a szám :shock: szééép vagyok :):)

Látom Eszti és Jovana is "megúszta" az éjszakát - már ha ezt annak lehet nevezni :lol:

Húzom-nyúzom magam, de még benézek :)

R

Kép
zsrit
 
 


Ja és Eszti - igen a kóla chipsért Tied a 2 pont :mrgreen:

Tegnap én is vettem chipset ami egyébként abszolút a tiltó listámon van !!! DE MÁR LESZ@ROM
--- bár előtte még nagyon durván bekajáltunk, csináltam bakonyit jó kis tésztával, szuper lett!!!!

Kép
zsrit
 
 


Én pár napja rákattantam a sima sós Lay's-re, nem tehetek róla, egész terhességem alatt nem ettem ilyesmit. Hát most kólával fogok ÉS?! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Látom sehol senki :( megyek fürödni, hajat mosni aztán chipsért meg kóláért a boltba :D
Vendég
 


Az én kedvencem az óceános Cheetos (most épp).
Meg apa vett nekem ma egy egész üveg kólát Kép
Rakott kelt csinálok, meg itthon van a gyerek tortája majd lefényképezem, természetesen Star Warsos és reggel 6-kor már hallottam, hogy a hűtőben leskelődik :mrgreen: (mármint a gyerek)

Zsriti: 3111-nél már a belső méhszáj is nyitva van nem? :shock:

Egyébként meg szégyen, hogy már 3-a és még nem született kölök :roll:

Screen esetleg?

Sztercsi: énis szavaztam, édes :)

Na meek főzni + Kép + Kép + Kép

Ja! ha egyszerre szülünk nem kell annyit visszaolvasni :)

Sünciék még nem mentek haza a kh-ból vajon?

Babások: hol vannak a képek?
anyabebi
 
 


LÁNYOK!!! Megtört a jég! Most hívott Sziszkó, takarítanak és nem tud jönni csak este, de kapott üzit Jovanától ééééés megszületett a kis druszám!!!:

"Sziasztok! Ma 10:10-kor 3300 gr-mal, 52 cm-rel megérkeztem.
Fédra Eszter"


Jovana nagy-nagy gratula és ölelés Nektek!!!

Én is babázni akarok már!!!
Vendég
 


ÉLJEN! Gratulálok Jovana!!!!!!!!!!!!! Kép
Vendég
 


Jovanna
Gratulálok Fédrához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
pocok001
 
 


Mai ebédem: chips, kóla :oops: jó egészséges és diétás is. Na jó van pörkölt is, de ahhoz még meg kell csinálnom az ubisalit és most nem bírom :roll: :oops: úgy irigylek mindenkit, aki már babázik! Bánatomban felzabálom a chipsemet :( :cry:
Vendég
 


Jovana, gratulálok! Érezzétek jól magatokat Fédrával együtt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok lányok,

már jó ideje nem jelentkeztem, az itteni történéseket is csak lábujjhegyen tudtam követni - sajna volt ebben minden: közeli családtag haláleset :cry: , férjem "jól időzített" munkahelyváltása :roll: stb. Érzékenyen érintettek ezek a történések (talán érthető), de talán mára már túl vagyok a dolgokon, erről ennyit.

Először is szeretnék mindenj újdonsült kismamának teljes szívemből gratulálni a babához (vagy éppen babákhoz :D ), jó egészséget, türelmet és kitartást a gyerekágy időszakához. Remélem mindenkinek olyan a kisbabája, mint amilyennek megálmodta a hosszú hónapok során.

Rólunk annyit, hogy mi nagy-nagy szerencsére jól vagyunk, és a legújabb orvosi vélemény alapján jövő hét végére várjuk kisfiunkat. Jóslófájásaim már nemigen férnek ki a kockás papírra az NST-n, de a szülésznő még jövő hét péntekre azért adott NST időpontot, hátha... A baba becsült súlya 3300 g.

Üdv

Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Szia Cosmic!

Tök sokszor eszembe jutott, mi lehet Veled, mert mi 1 napra vagyunk kiírva! Azt hittem már nem is jössz...nálunk is voltak történések rendesen, akkor gondolom nem nagyon tudtad követni a dolgokat, de én azért jöttem rendületlenül...ugye Csajok? :D Haláleset miatt részvétem! Párod új helye milyen, jobb, mint a régi?

Chipset betermeltem 2 pohár kólával :oops: hú de jó volt basszus csak az a baj, hogy még ennék valamit :shock: :oops:
Vendég
 


Fédra az első tényleg OKTÓBERI BABA!!!

Többiekkel mi van? Screen? Őzi? Tilli? Szültök???
Vendég
 


Sziasztok!

Én is betermeltem az ebédet:Tarhonyaleves+2 lekváros fánk....

Jovana!Nagyon-nagyon gratulálok a kis Fédrához!

Eszti,hát igen,nálunk a fő ajándék a kistesó lesz.Remélem tényleg ajándéknak tekinti,és nem fog féltékenykedni(bár nem jellemző rá).

Szia Cosmic!Sajnálom a szomorú dolgokat....de ezután már csak jó jöhet,ugye?

Kép
Kép
zanikó
 
 


HATALMAS GRATULÁCIÓM JOVANÁNAK A KIS FÉDRÁHOZ! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT NEKIK!! :lol: :lol:

Kép








Csajok, mindjárt dobok egy táblit, aztán majd este jövök, mert rengeteg elintéznivalóm van még hétfőig!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hahó!

Sejtettem, hogy fél napig nem jövök és máris action van 8)

Jovana, pici Fédra - nagy-nagy ölelés, sok boldogságot nektek!

Hát, csajok, túlvagyok a babysitter napon és habár a lányok tényleg tünemények és nem egy energiabomba egyik sem, de azért én hulla vagyok :roll: Nem ültem túl sokat egy helyben, ugráltam körülöttük, kutyáztunk, bejöttünk, rajzoltunk, bescanneltük a rajzokat és kitaláltuk, hogy csinálunk egy montázst a rajzaikból és abból lesz Kristóf szobájába egy nagy kép :)

Kristóf összes ruháját meg kellett mutatnom nekik, el sem akarták hinni, hogy ekkora egy pici baba és hogy ők is ekkorák voltak egykor :-)

És minipizza helyett tudjátok mit főztünk? MÁKOS GUBÁT :roll: Magamnak félre tettem egy kis kiflit és dióval ettem. Segítettek felvágni a lányok a kifliket, aztán megterítettek, szóval nagyon jól elvoltunk.

Most megyek vízszintbe, mert leszakad a derekam a szeméremcsontommal együtt :? :? :?

Kép
kkia
 
 


Grat grat Jovana....igen az első októberi baba...

Ma csak fekszem...azt hiszem ma távozott a nyákdugóm is...jóslok is vannak, de szerintem Zsebike vár már 6-áig sajnos....

Üdv.
Aisha
aisha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: