Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Manó!

Küldöm majd a 3 hós adatokat, mindig eszembe volt, csak fejből nem megy... :oops: a kiskönyve meg az ágya mellett, és ugyebár akkor írok, ha alszik, bemenni meg ilyenkor nem szeretek...de majd kihozom...

Süni!

Nálunk simán megy a szoptatás a masszázs alatt! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Jaj Lányok!

Nálunk vasárnap lesz a keresztelő. Mivel jó idő lesz bevállaltam, hogy nálunk a teraszon legyen az ebéd, úgyhogy holnap fel kell kötnöm a gatyámat, mert előre meg kell főzni majdnem mindent 16 főre. :shock:
Nemrég csináltattam egy kovácsoltvas-gránit 12 személyes asztalt, ez régi vágyam volt. Olyat akartam, amit télen is kint lehet hagyni, nem kell sehová elpakolni. Nyaranta elég sok szülinap van a cslaádban nálunk, és már nagyon untam ,hogy mindig 3 féle asztalt kellett összetolni és sose volt elég szék.
Majd teszek fel róla képet, ha szépen meglesz terítve. :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi: terítve is érdekel az asztal, de úgy natúrban is nyomj ám képet róla, mert tuti úgy is jól nézhet ki, hisz nem egy tákolt cólos deszkákból eszkabált 4 lábúról van szó.

Kép
kissmanó
 
 

 
 

Sziasztok!
Ilyen az én formám.Tegnap estétől ma 1-ig nem volt villanyunk.
Már kezdtek elvonási tüneteim lenni.Íme a mai kép:
Kép

Kép
kata840725
 
 


RAFAEL,NÁNDI,NOÉ, BENJÁMIN,KARCSIKA,MARCELL,BORCSA,ZÉTI,ZALÁN,DOMINIK,NIKI, BENEDEK,LORKA,LILIEN

Kép
kata840725
 
 


Tipp: Lilien

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Legyen Niki, még lányra nem is nagyon tippeltem .
Vendég
 


Az én tippem is Lili baba

Láttátok, ma megnyílt a 2010 júniusi topic! :):):)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Most írtam és nem jelent meg!
Na akkor mégegyszer :Lili baba!
20140328174041
 
 


Lilien a tippem és megint nem sikerült elsőre... :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Csak egy gyors tipp: Marcell
Tényleg, mi vn Marci babàval? Reméljük jobban van!
Majd még jövök!
preta
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Hogy én milyen...........vagyok.
Elnéztem a képeket. Azt hittem a mai kép Nándi, erre rájöttem, hogy a tegnapi. (legalábbis szerintem :roll: :roll: )Na, akkor a mai legyen Lilien.

Ma tiszta káosz van nálam. Na nem Zalán miatt, Ő egy tündér. Csak kicsit elúsztam. Apa hazajött, és már el is húzott a dolgára. Ha hazaért, indulunk vásárolni, mert hétvégén szintén távolt lesz.

Most is csak tippelni jöttem, meg mindjárt vissza olvasok, hogy valamennyire képben legyek.
Hátha este még tudok jönni.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


ez így nem ér. egész 3 utánig itt voltam, akkor mentem oviba, árut szállítottam, klienssel találkoztam, alkalmazottnak pénzt adtam menjen apa elé, mert ismét lerobbant....erre bejött a mai kép :cry: :cry:
persze, hogy Lilient írtam volna.

Kép
kissmanó
 
 


Tipp : Lilien

Nektek is van olyan, hogy szopi kozben rug, mar, harap es tol el magatol, huzza a cicit? :? Mindezt vigyorogva.
Raadasul megprobalja a cici mellett meg a huvelykujjat is a szajaba dugni. :D

Agi

KépKép
lys
 
 


Lys, ezt megnézném! Vicces lehet!

Nálunk is nagy hiszti volt - nagyon elfáradt szegénykém a sikítozásban! :)
Most alszik...de uzsizni is kéne.
Majd felkelti a pocija, ha éhes!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Ági: hüvelykujjat kivéve minden stimm.

épp akartam írni, hogy tegnap már egy takaró alá vonultunk szopizni, hogy ne legyen már minden érdekesebb mint a cicizés. úgy szépen kajált.
de ma nagyon megy a pocifájás, rendesen sajnálom a drágámat. ennyire még nem fájt neki.

Kép
kissmanó
 
 


Kata: kemény lehetett villany nélkül. Remélem hűtő, fagyó tartalma nem szenvedett kárt.
Nálunk a fagyó ajtaját nem csukta jól vissza Anyukám a tegnap, s ma vette észre. Mondanom sem kell, hogy le kellett olvasztani. Dugig volt, épp egy jó hete vettünk egy negyed borjút.
Hát jó kis meló volt. Közben meg Gézu pociját is pátyolgattuk.

Kép
kissmanó
 
 


Köszönöm a ránk-gondolást, ma is volt nagy alvás, alakulunk, alakulunk. Ma reggel heti bevásárlás, ebédfőzés holnapra, aztán mosás-vasalás-pakolás volt a program. Csirkeraguleves, sült tarja lesz a menü.

Lys,
ha éber, csak ilyen szopi van :roll: rúg, tép, csíp, cibál. Ha még nem indult el, azért, ha gyorsan jön, azért. Így igyekszem ébredés után etetni, akkor még félálomba több a türelem. A másik meg a gyorsúszásos levegővétel gyakorlása szopizás közben: szív-szív-szív-levegő /fej hátrateker, vigyorog a háta mögé/. Most leálltunk a hozzáevéssel, mert túl bejött neki, ha megszilárdul a cicihez fűződő kapcsolata, visszatérünk. MT: csípőn egész szereti.

Keresztelő: nekünk is már kéne, de még várok apukám temetése miatt, valahogy most nem megy.

Tegnap megnéztem a fiúk edzését, B. már aludt volna, de a babakocsiban nem ment, így inkább nem erőltettem. De emiatt kicsit nyígott, nem volt vészes. Erre egy okos anyuka beszólt, hogy milyen mázlista ő, mert az övéi nem voltak sírósak, ő azt nem bírta volna :roll: Hát...nekem egyik sem volt egyszerű csecsemő, és B. sem az, de messze a legfelhasználóbarátabb a 3 közül. Valamit biztos rosszul csinálok :(

És azóta ez motoszkál bennem, hogy miért nem tudok elmenni egy rohadt boltba, miért kell megvárni, míg a pasim tud B.-re vigyázni, /mert ugye nyígna, veszettül/ miért nem engedte, hogy ma takarítsak anyósék lakásában /ordított/, miért üvölt mindig az autóban /egyszer nekimegyek valaminek/, miért?!?!?!?


Benta

Kép
benta
 
 


Bocsánat, hogy csak a tippet írtam le délután, de ma alig aludt Petra, aztán meg síííírás volt nálunk is. :( Nem tudjuk mi a baj. Fog? Pocak? Bedugult orr? Kezelünk mindent. Kissmanó: lehet, hogy együtt érez Gézuval és neki is a pocak a ludas?!

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket. Preta, Te is Petra? Akkor mi is nagyon boldog névnapot kívánunk.

Kiváltottam ma a 2. Rossmann csomagot. Van benne egy kecskeméti ital, egy hipp kaja, egy hippes póló, egy babakanál és 2tea minta. A 3-as csomagot is volt szerencsém megnézni, mert először azt kaptam véletlenül (félútról fordultunk vissza, mert az lejárt volna decemberben és abban 8hós babás kaják voltak 2db és 1db anyatejpótló tápszer és 1 előke). A mostani csomagban van a következő kupon.

Benta: nem hiszem, hogy bármit is rosszul csinálsz!!!!! Ne emészd magad!

Na, felébredt a törpém, megyek megetetem. Ha tudok, még jövök este.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Ő tényleg nem Dominik! Most látom,hogy Ő Lilien, megakadt a szemem a vonalzóján és szerintem ugyanaz a kép :D
Kár, hogy már tippeltem.

Manó, o.k.

Kép
Kép
sosi
 
 


Manó!

Itt a kép az asztalról. Kép

Kép
Kép
sosi
 
 


Határozott tippem: Lili

Lys, nekem erre a cicihúzogatós dologra azt mondta a védőnő, hogy a fogától is lehet. Zéti még hátúszó mozdulatokat is szokott csinálni.

Manó, én sem vehetek fel színes-mintás pólót szopizáshoz. Tegnap pl. egy zöld-terepszínű pólóban nyomtam. Hááát, hamar magamra kellett terítenem egy takarót és egy pelust, mert mindent csinált, csak enni nem akart. Meg a háta mögött lévő bordűrt szokta nézni a falon :D

Cosmo, boldog névnapot Petrának!

Benta, Te mindent tökéletesen csinálsz! Nem kell foglalkozni az ilyen beszólásokkal!

Két napja elég keveset eszik. Tegnap reggel megszívta a maga 170-es adagját, utána 50-60 ment csak le. Ma is ez volt. Tuti, hogy az ínye a ludas. Nem tudom meséltem-e, de mostanában a pelenkázásoknál is keményen leizzadok. Állandóan tolja magát hátra. Megemeli a csípőjét és dob egyet magán. A járókát már szinte körbejárja így. Nagyon mókás :D Azért ilyenkor pelenkázásnál hiányzik egy kéz. Már kínomban azt szoktam csinálni, hogy bekapom az egyik lábfejét, addig gyorsan ráragasztom az egyik oldalon a pelust. Ha az már meg van, utána könnyebben megy a másik :D

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Áááá, inkább ne legyenek ilyen együttérzős szenvedések.
Most alszik a drágám, pedi már kellett volna kajálnia. Na, majd nemsoká.

Benta: majd alakul a vásárlós része is Beninek. Gézengúz is 2 hónapja még teli torokból védte az anya pénztárcáját. Na, most már azért ha nem is lelkesedik, de elfogadja a megváltoztathatatlant. S kibírja a shoppingot.

Preta nem Petra, de ha valaki kicsi Petrán kívül még erre a névre hallgat, akkor neki is boldogat!

Na, megyek megsasolom, hogy a kefíres szilvás sütim mit csinál, majd el kéne magam ásni holnapra a paplanom alá.

Kép
kissmanó
 
 


Sosi, nagyon szép az asztal és a székek is!

KépKép
süni76
 
 


Sosi: s én métt gondoltam, hogy szögletes :?: :roll:
Nagyon klassz. S milyen lap van a tetején?

Kép
kissmanó
 
 


Ja, s most komolyan Benta....ha ama nőnek sírós lett volna a gyereke, s nem bírja, akkor mit tesz vele? Kiviszi a piacra és eladja? Naaaaa, ne már. Enyém, tied, övé....muszáj mind kibírjuk ha sír a bébi. Hisz utána ha visszagondolunk, úgy is olyan hamar elröpül ez az idő, olyan gyorsan nőnek (lásd Noémi megjegyzése a 2010 júniusi topik megnyílásával).
Azért a legfelhasználóbarátabb megfogalmazáson jót vihogtam. Ugye szabad :?:

Kép
kissmanó
 
 


Köszi!

Gránitlap.
A székeket nem csináltattam, kifogtam a Praktikerben egy szezonvégi kiárusítást és 15000 helyett 6900 Ft-ért vettem darabját, levehető huzatú párnával együtt. Szerintem jó vásásr volt, 12 szék kb 80 000 Ft-ért.

Kép
Kép
sosi
 
 


Benta!

Szarj le mindenkit! :D (Már aki beszólogat)

Kép
Kép
sosi
 
 


Na,jó éjt! :wink:

Kép
Kép
sosi
 
 


Benta igaza van Manónak!

Nekünk is ma kiborító napunk volt (szerintem fog miatt), de kibírom! Eszemben sincs kivinni a piacra! :):)
IMÁDOM!!!

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én most kezdem egyre jobban élvezni az anyaságot.
Többedik gyerekkel biztosan mások az érzések, és az első perctől kezdve szeretem, de valahogy most kezdtem el érezni, hogy ő az én kisfiam!

Sosi nagyon szép az asztal és a székek is! Jó vásárt csináltál!

Petra nem petra? De furcsa!

Na megyek, még etetnem kell, mert lefekvéskor nem kérte...

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Manó!

Szerencsére a fagyóban nem sok minden volt.De az a nem sok minden is kiolvadt.A legkomolyabb az volt,mikor majdnem földhöz vágtam a mikrót mert melegíteni akartam a kv-mat és nem indult.3-szor kinyitottam és becsuktam mire én SUTA rájöttem hogy nincs áram.

Kép
kata840725
 
 


Cosmo!

Az első rossmannos kupon miben van? Mert nekem csak egy hippes kuponom van, de ha jól gondolom az az ami neked a második, mert 4 hónapos kortól lehet kiváltani... Mi meg még beleférnénk az elsőbe, hátha vannak abban is jó dolgok. :wink:

Benta!

Nem lehet, hogy Babud túl mozgékony? Mert én meg azért parázok bárhova elmenni Noéval, mert a kenguruból is mindig ki akar jönni, izeg mozog, csak akkor jó benne, ha elalszik. (Itthon is egyébként már szinte feláll. :shock: Követeli, hogy húzzam fel fektéből, emelgeti a fejét, iszonyú hasizma lehet, lassan felül magától. aztán ha ül, akkor követeli, hogy húzzam fel guggolásba, onnan meg kinyomja magát állásba. Persze inog össze-vissza, de ekkora erő van a lábában, hogy ki tudja magát nyomni.) Még babakocsiban a legjobb, mert ott több a mozgástere, de azt is már csak fekve bírja, mert úgy kinyomja magát és nézelődik.

Kép
Kép
tabati
 
 


Megköszönném a névnapos köszöntést, de tényleg nem Petra vagyok. Preta nap jul. 1-jén van, igazàbol ez a csalàdnevem portugàlul (na jo kis rejtvény, mi? :) )
Nem rejtözködésböl, hanem anno mikor majd egy éve regisztràltam a babanetes forumra, életemben elöször, a fene se gondolta, hogy ilyen "személyes" hangvételü tàrsalgàsaink lesznek, igy lett egy àlnevem.
A pici Petrànak viszomnt igazibol gratulàlok elsö névnapjàn!

Sosi, nagyon hangulatos àm az asztal! Imàdom a vasbutorokat!

Kata szegény, jol megjàrtàtok az àrammal. àm hiàba tetted fel késöbb a képet, igy is lemaradtam :)
Mi tegnap kimostunk egy tele mosogép vadiuj fehér törülközöt, hohy majd jo lesz az uj kéroba - erre csötörés volt valahol, tiszta sàrga volt a viz - persze a törcsik is, még hipozàs utàn is :evil:

Noémi, bennünkis a héten fogalmazodott meg, milyen jo szülönek lenni, tul az elsö stresszrohamon, hogy van-e elég tej, hogy miért sir, hogy hogy jo neki. és tök jo érzés büszkének lenni, eddig még nemigen volt az életemben semmi, amire igazàn büszke lehettem, de most.. :P gondolom ezzel mindenki igy van.

Süni megnéznélek pelenkàzàs közben :D :D

Benta, ha ilyen sirosak voltak a nagyfiaid is, akkor vigasztaljon, hogy Beni is biztos helyes, intelligens kissràc lesz egy pàr év mulva, mint a tesoi. Lehet, nem szeretnek babàk lenni, uncsi nekik.

Lemerült az aksim, mennem kell, fàjdalommentes jo éjt minden babànak
preta
 
 


Jó estét!

Én is ideértem.

Manó, jó,hogy írod ezt a takaró alá bújást.Már azt hittem, csak én vagyok olyan galád,hogy befogom a gyerekem szemét kaja közben.Remélem pocifájás hamar távozik!
Benta, és a többi szuper anyuka: én már eddig is csodáltalak titeket, hogy ennyi mindent meg tudtok csinálni baba mellett. Főleg akinek több gyereke is van.Én mindig úszom a tennivalóban, többfogásos kajákat meg már nem is remélek. Lehet,hogy én vagyok lusta, és Zalánra fogom,hogy alig csinálok valamit?Úgyhogy Benta, felejtsd el buta gondolataidat, és légy büszke arra,hogy három gyerek mellett, mennyi mindent meg tudsz csinálni!
Cosmopolita: ebből a Rossmannos csomagból volt 1. is? Mert én csak 2. kupont találtam.
Kata, én hülyét kapnék most egy áramszünettől. Az a sok tejcsi a fagyon....., ha kiolvadna, valakit megnyúznék.

Nálunk sem megy az evés rendesen. Alig eszik, 100-130-at, és még abból is visszajön egy jó adag. Annyit ugrándozik,hogy soha nem ússzuk meg hányás nélkül.Holnap mérem, és küldöm a 3 hós adatokat Manónak.

Azt hiszem megpróbálok aludni, bár még nem vagyok álmos. Tegnap is vagy egy órát forgolódtam, mire sikerült elaludni.

Jó éjt mindenkinek!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Tabati: rosszul írtam, nem Rossmannos csomag, hanem Hippes, amit a Rossmannban lehet kiváltani és az első ismertető a kórházi pakkban volt.

Sosi: nagyon jól néz ki az asztal!

Süni: köszi a köszöntést. Jó a pelenkázós módszered :lol:

Lassan elteszem magam én is holnapra, szerintem éjjel kelni fog, mert nem evett vacsira sokat.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


múltkor nekünk is 2 óra hosszat áramszünet volt, én is a tejcsiért aggódtam... de szerencsére nem olvadtak ki!

Sosi: nagyon szép az asztal és a székek is!

Szopi: Borcsa nem cibál, hanem időnként megáll, elemgedi, és körbenézeget. Majd elvigyorodik, és visszatér. Ja, meg telefonáltam, akkor is megállt, és körbenézettt, hogy anya kivel beszél, majd értetlenül nézett, hogy de hiszen nincs is itt senki!!! :lol: :lol:

Jaj, most meg sír, pedig ilyenkor már aludni szokott rögtön a hozzátejcsi után. Tegnap is felriadt éjszaka, tuti a fogacskák indultak be.

Benta: tudod, lesz... tabletta! Ne mond már, hogy nem vagy jó anyuka 3 gyerkőccel! Türelmetlen idegbeteg beszólós néni meg menjen a holdra!!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Cosmo!

Na igen, de ami a kórházi pakkban volt, az az amit 4. hónaptól lehet kiváltani. :roll: De úgy látom Zsu is ebben a cipőben jár, nem vagyok egyedül... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Preta!

Annamária :D Akkor azt a portugálok is ismerik ugye? Ott is van megfelelője nem?

Kép
Kép
tabati
 
 


Amíg írok mindig lesz még 1-2 hozzászólás, amit nem látok.

Igen, a 2.kupon és az első ismertető Hipp csomag (nem emlékszem, hogy magán a kis füzeten kívül a kórházban adtak e mást?) volt a kórházi, tehát nem volt első kupon. Hanem első ismertető volt és utána a második ismertetőhöz adják az első kupont, de mivel második csomaghoz szól, második kuponnak hívom. És így tovább, minden csomagban egy következő számú kupon. Jól megbonyolítottam? :lol:

Preta: köszi a köszöntést. Megkérdezhetem, hogy merre laktok Portugáliában? 2éve voltam ott nyaralni és nagyon tetszett (kivéve a kaják :roll: ), nagyon jól éreztük magunkat.

Csillag: Petra is így eszik :) Ja, és 3napja nincs szopi sztrájk. Nem tudom, lehet, hogy csak a nózija volt picit tele? Mert kb. azóta szívjuk neki este és utána mosolyog. Olyan cuki.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!
Végre én is ideértem... Azt hiszem, ma utolsóként, de én is Lilienre teszem a voksom! Ráadásul hétvégén tuti nem tudok időben jönni tippelni.. Na mindegy.

Nálunk is megy a nézgelődés szopiközben , néha megy a cicihúzkodás is,meg a harapás is. Mi lesz,ha már foga is lesz a babáinknak?????? :shock:
Niki mostanság azt csinálja,hogy szopizik egy jó ideig,aztán megáll pihizni, ilyenkor megbüfiztetem. Igen ám, de a büfi után már nem óhajt szopni, gondolom már nem éhes és annyi izgalmas dolog van..
Na ilyenkor úgy fektetem az ágyon,hogy majdnem mintha hónaljtartásban lenne, de mégsem annyira fordítom el, és fölé könyökölök,belógatom a cicit a szájába és akkor így még megint szív egy jó adagot. Ezzel csak az a gáz, hogy ha nem itthon etetek, nemigen oldható meg ez a variálás :?

Benta: Csak a többiek véleményével tudok egyetérteni, a beszólogatást illetően, ne is figyelj oda!
Teljes mértékben tudom,milyen 3 gyerekkel az élet,úgyhogy akinek valami gondja van ,az bekaphatja.....Meg nagyon könnyű nagyobb gyerekkel dicsekedni,ki tudja visszaellenőrizni,hogy valóban nem volt -e sírós,nem?

Én sem adnám el a piacon egyiket sem :lol: ,pedig Danikám 1 éves koráig minden áldott éjjel áriázott! És sosem jöttünk rá az okára!

Na,asszem mást nem akartam írni....

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Szopi-téma: Nóri is nézelődik közben (kivéve,amikor nagyon éhes) és a legújabb, hogy szemérmes lett a drága, ha másvalaki is van a szobában, egyszerűen nem hajlandó enni, apukája sem nézheti...

Beszólogatás:nekem is beszóltak múlt héten 2x :( , rosszul esett, pedig alapjában véve látszott, hogy nem rosszindulatból "szóltak be"...
Nekem most ez a mottóm (olvastam valamelyik babás lapban): Csak azt halld meg, ami előrébb visz titeket! (Kár, hogy megfogadni már nehezebb...)

Preta!
Törcsiket sajnálom, bosszantó lehetett :? ...

Sosi!
Király az asztal!!! :wink:
Összetologatós probléma ismerős, bár isten ments, hogy bármilyen bulit is szervezzünk itthon...nincs az a pénz, amiért beengedjem sógort a házba...

Benta!
Tökéletes gyerek NINCS! És nekem úgy tűnik, hogy a te gyerekeid meglehetősen jól sikerült srácok, úgyhogy no para :wink:

Manó!
Gézu hogy van? Pocakja?

Nóri óránként (!) kelt az éjjel, végül kénytelen voltam megint magam mellé venni....nem lesz ennek jó vége....

Jééé, pont 1 éve tudtam meg, hogy Nóri a pocimban van :D

KépKép
amadea
 
 


Preta: törcsik bosszantók. Nálatok azért vannak ilyen cudar történések.

Ja, fagyó leolvadásakor én is a fagyitejekért aggódtam, főleg mert jégkockazacsikban vannak, az meg ugye picike, hamar olvad(hat). De szerencsére csak a Gézengúznak befagyasztott körte szenvedett totálkárt, az ment a kutyusok kajájába, Gézunak meg fagyasztok újat (még van, szerencsére). Meg egy zacskó borjúhusi olvadt totál ki, abból pörit főzött Anyukám holnapra (ma szülibulizunk komáméknál, szal nincs főzés).

Nem tudom mi volt múlt 7végén (nem emléxem :oops: :oops: )
Lesz vagy se szavazás?

Sosi: azóta még párx megnéztem az asztalt. Tényleg jó vásár volt a székek is, bár kicsit nagyobb lélegzetvétel egyszerre. No, de ugye egyszer vesz az ember ilyent, s jó, hogy tényleg jó árban voltak.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!
Mai kép:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Borcsa

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!
Mégis fürge voltam :D
Na most mennem kell, este reagálok mindenre!
Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Banyoszka
banyoszka
 
 


tipp: Borcsa
Banyoszka, téged nem lehet megelőzni?! :D

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Tipp: Benito

Kép
Kép
sosi
 
 


na, Katával egyidőben nyomom a hsz-t, s erre most nézem, már rengeteg tipp van.
Mind1, ezt úgy is csaj hasracsapás szerűen tudnám, uhhó mind1 is.
Sosi: Benito nem is játszik.
A listán az a Benta Benije.

jött apa, tipp később

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Kata!
Feltenned megegyszer a listat, hogy kikre lehet tippelni, legyszi!
Koszi. :)

Lanyok!
Valamit gazosat ehettem, mert Lorkanak nagyon csunya a bore az arcan, piros foltos es szaraz. Szerintetek mit kellene rakenni? Zsirozom nincs, tettem ra egy kis mandulaolajat.

Agi

KépKép
lys
 
 


RAFAEL,NÁNDI,NOÉ, BENJÁMIN,KARCSIKA,MARCELL,BORCSA,ZÉTI,ZALÁN,DOMINIK,NIKI, BENEDEK,LORKA,LILIEN

Kép
kata840725
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?