Új privát üzeneted érkezett!

Till!AZt hittem,már szülni vagy! :lol: :lol: :wink:
Gratula a kis keresztfiadhoz!!!!! :lol: :lol: :wink: Ez tök,jó,pár nap eltéréssel egyidős lesz Lencsivel! :lol:

Bobó!Üdv újra a jókedélyűek táborában! :lol: :lol: :wink:

Kicsike!Persze,hogy rakok képet a kandallóról! :lol:
Amúgy ma már megvolt a próbafűtés. :) Jó meleg volt bennt,pedig még az ajtó is nyitva van,mert első fűtésnél ugye ki kell égetni és büdi van! :oops: :oops: :lol: :wink:

Sztercsi!Van olyan nap,hogy nekem is több a folyásom a szokásosnál.
Mogyorós csoki.... :P :P :P :P :P

Pattogó!
Köszike!Akkor megpróbálkozok vele! :) Mondjuk elkezdtem egyesével lementeni,de az úgy nagyon sok idő,mert rengeteg smiley van! :lol: :)

Babaalvás:álunk Manó a nappaliban lesz,de az a hálónk mellett van és mindíg nyitva van az ajtó.Majdnem hogy egy légtérben leszünk.De ha nagyon paramami leszek,akkor a babaágy mellett van egy ágyikó,majd kiköltözök oda. :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Till: Gratula a keresztfiadhoz! :wink: :D

Sziszkó: SZijjjjaaaaa!!! :lol: :lol: Igen, már jobb kedvem van sokkal. Nemsokára jön a bátyám, és bemegyünk a kis manóhoz! :D :D :D Ja, és köszi a méleket. Mondjuk az a kajás, az durva volt... :twisted: :twisted: Egy éhenkórásznak ilyet küldeni???? :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Sztercsi: A folyás nálam teljesen kiszámíthatatlan.(olyan mint én :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Van olyan nap amikor szinte semmi, máskor meg eláztat... :roll: :roll:

Sziszkó: Tök jó, hogy kész van a kandallótok, és már a próbafűtés is megvolt. Örülök neki. :wink: :D :D Mondjuk a takarításért, ami még rád vár, nem irigyellek... :? :?

Ma én is jól lefárasztottam magam. Wc-t, fürdőt meg konyhát takarítottam, meg mostam is 2 adagot. :lol: :lol:
bobóbaba
 
 

 
 

Csumi csajok!

Jöttem. Aludtam énis 2 órácskát :oops:

Sztercsi: szintén zenész, folyásügyileg :oops:, nekem is több pár napja.
Ja és a nyújtást hagyjuk, nekem sem pálya, tök béna vagyok hozzá, de azért sütni szeretek :)

Sziszkó: A méhszájas táblit Vcsibe rakta fel és ugyanezt. Tudom mert lementettem. Szerintem neked se sok van már ezres méhszájjal :shock:
Elővettem a kiskönyvem ami Barnival volt.
36.héten méhszáj 3000
38.héten 2000
09.22-én 2000
27-én megszületett.
Biztos ami biztos csomagolj össze mindent :shock:

Kkia: a szeméremcsont azért feszül mert már nyomja a feje ahogy egyre lejjebb száll :shock:

FINISHBEN VAGYUNK CSAJOK. NINCS MENEKVÉS Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyabebi 2009.10.02 16:14-kor.
anyabebi
 
 


Bobó!
Bocsika a kajás email-ért!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:
De olyan jól néz ki,hogy nem bírtam nem elküldeni ilyen éhenkórász kismamiknak!Muszály volt! :oops: :oops: :lol:

Gabókának sok gyógypuszit küldök!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia zabatársnőm! :wink: :D :D

Ne ijesztgess ezekkel az adatokkal! Akkor én mit szóljak a 2100-assal??? :shock: :shock: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Na, megint vagyok!!!

Tilli: 8 óránál azért többet alszik,mert délután is lefektetem és akkor még durmol plusz 2-3 órát. Azthittem ma nem fog aludni, mert kb.10-kor kelt reggel, de végülis a párom letette őt kb.fél 5-kor csicsikálni.Valószinüleg a rossz, borús idő miatt elálmosodott.. Még mindig alszik.ezért is tudok írni!!

datolya: igen, Eszti kezdte el a mákosguba témát (ez a nő állandóan kínoz a jobbnál jobb kajákkal :evil: :lol: :lol: -legalábbis ami az édességeket illeti, mert azt kívánom inkább!!!) és azóta is rengeteget gondolok rá-sebaj, még kb. 2 hét és ehetek. hurrá!!!

A kólát én is kívánom, de a terhességem alatt egyszer sem ittam. a cukor előtt a koffein miatt, utána meg a cukortartalma miatt-igaz, ahogyan Aisha is mondta, a diétásat ihatnám!!! Itt van a Fantának egy zöldalmás cukormentes változata a Verdia. Otthon is van? Én nagyon szeretem, a régi balatonboglári almaléra hasonlít az íze, csak enyhén szénsavas is. Ez az italom, vagy a Nestea/Icetea-nak a cukormentes kiadása. Kávé helyett meg koffeinmentes Nescafe-t iszom reggelente, de most, lehet, hogy csinálok mégegyet, hogy legyen erőm port törölni itt a dolgozószobában. Nem tudok nyugodtan ülni a s....men úgy látszik!!!!!

Bobó: Örülök nagyon, hogy jobban van már a tesódék kicsikéje!!! Te meg vigyázz nagyon magadra-ezek a láb és kézdagadások veszélyesek lehetnek!! Pihenj amennyit csak tudsz!!!!!!!

Sziszkó: akkor már a finish-ben vannak a munkálatok nálatok? Én csak takarítok minden nap, de már olyan jó érzés 1-1 dolgot letudni. Hamarosan összerakjuk a kiságyat is , holnap holnapután megérkezik a babakocsink és utána már csak apróságok maradnak!!!
Jó érzés lesz úgy bemenni a kórházba, hogy a lakás tiszta, pormentes és kész az új babucink fogadására!!!

Tündér: Minnél hamarabbi gyógyulást kívánok a kisfiadnak!!!!!!! Mi egyszer voltunk Rota gyanusak Iliasszal, de végül más volt a véres kaka oka. de mi is megijedtünk rendesen!!! Gondolom szegénykémet milyen nehéz bezárva tartani-az én fiam már biztosan megőrült volna odabent. Elképzelni sem tudom.
Még nem jutottam el a gmail-ig, de mindenképpen megszeretném nézni a kicsidet!!!!!!

Moncsi!!! Merre vagy?? Hogy van Charlotte??? Remélem már nincsenek fájdalmai. Arra gondoltam, hogy ennyi történés után nem is fogtad fel még igazán, hogy hétfőtől már négyen lesztek!!!
Jelentkezz!!! Ja, az sms-t meg ne köszönd meg. Így éreztem, így tettem. Ebben nincs semmi "extra". :) :) :)

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziszkó: No problem. Csak azóta is folyik a nyálam... :roll: :roll: Ezért inkább rendeltem egy pizzát. :oops: :oops: :lol: :lol:
A puszikat köszönöm szépen Gabó nevében is, átadom neki! :D
bobóbaba
 
 


Anyabébi!
Hű,Barnival a 36.-ik héten még 3000-es voltál????? Én meg most 1000-es!Durva! :roll: :roll: :shock:
Mindenem össze van pakolva! :wink: Csak káosz van a lakásban!
Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


na jóvan nekem 3110

És tündér: nagyon szép a babád :)
anyabebi
 
 


Sziasztok!!!

Csajok!Nem vagyok 2 napig és nem győzők visszaolvasni. :shock:
Besz.rt a gépem tegnap előtt délután, így tegnap megvolt az egésznapos programom.........

Vcsibe!!!
HATALMAS GRATULA A KISFIADHOZ!!! :D :D

Több babánk nem lett???? Pedig jópáran vagytok a finishben.Nem baj majd most hétvégén.... :wink: :wink:

Till!
Gratula a keresztfiadhoz. :D

Basszus nem jegyzeteltem! Pedig kellett volna...........ÁÁÁÁÁÁÁÁ
Na mindegy.

Babaszoba!
Nálunk egy szobában lesznek a tesók. Bár még az is lehet hogy az elején én költözök át a gyerekszobába, és a fiam meg az apja mellé. Ez majd még kiforrja magát.

Reggel már azt hittem hogy lesz valami. :P Mensis alhasi fájdalmakra ébredtem fel. Kitartott egész délelőtt, de ebéd után megszünt. :( Pedig én már úgy szeretnék szülni. :oops: :oops: :wink:
Gondolom ezzel nam vagyok egyedül. 8)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Betty! Akkor ezek szerint este nem lesz időben lealvás megint? Szegénykém, nem irigyellek. :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Sziszkó: ne kell félni :twisted: Kép
anyabebi
 
 


Jé!!!!Mégsem vagyok olyan béna!Sikerült a Pattogó féle smiley-kat átrakni a gépemre!!!HurráMegdícsérem magam! :lol:

Most nyomtam be egy banánt! Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Gnemoni: Szia. Jó hogy visszatértél. :D Én nem szeretnék, én már AKAROK SZÜLNI!!! :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


sziasztok csajok: bobó, anyabébi, szisz- úgy látom egyszerre írtunk!!!

sztercsi: a folyás tök normális ilyenkor-nekem is van rengeteg!!! :cry: szinte az egész terhesség alatt tisztaságit hordok.

na megyek kávézni egy koffeinmenteset!!!

puszi mindenkinek, átadom a frontot az esti ill. éjszakás műszaknak :D :D

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Jók ezek a smileyk mi? Kép
anyabebi
 
 


még itt vagyok...ja, Bobó, sajnos megint kb.éjfélre kerülünk ágyba, de legalább most délután én is lepihentem egy kicsit..az is valami!

na tényleg megyek!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Esztikém, holnap mire ezt elolvasod egybeolvadsz a bugyiddal az biztos Kép
anyabebi
 
 


Anyabébi!
Nem félek,csak pont úgy vagyok vele,mint az előbb írta Betty is,hogy jó lenne úgy elhúzni a kórházba,hogy tisztaság és rend van itthon! :lol:

Ja télleg!Nézzétek meg az mail-jeiteket,lesz egy kajás email.Naon jól néz ki az a kajcsi! :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Én is akarok smiley-kat!!!
bobóbaba
 
 


Bobó!!
Ez jó... :lol: :lol: :lol:

Látom beindult a smiley őrület. Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 



Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Halihó! még mindig itt... :lol:

Enyém Apa is a jó fejek közé tartozik... most is korán itthon van és főz... nem engedi,h segítsek... :lol: az elpakolás mondjuk rám vár,de sebaj... :lol:

Screen: nekem nem mondták,h be kell feküdnöm...csak minden nap ctg hnaptól... na de ez engem már nem érint,mert addig én biza MEGSZÜLÖK!!!!!
Amúgy nekem is fáj a szárnyam alatt bal oldalon...

Sziszkó: Apa b....a meg,h ilyenkor idegel Téged!!!
Szerintem már ők is nagyon izgulnak,h mi lesz,h lesz,csak nem merik elmondani a félelmeiket!!!!! inkább így jön ki rajtuk,h kicsinálják a Kismami párjuk idegeit,ami amúgy sem vmi stabil ebben az utolsó időszakban...

Mellszívót kikészítettem,de már úgy megtömtem a bőröndömet,h inkább itthon hagyom,ha mégis kell,akkor Apa behozza...

Kép
jovana
 
 


Kicsike: tényleg így van,Ginuska volt,aki előző este még sütött,aztán másnap szült...

Ma én is sütök csokis sütit és házi eperlekvárral kínálom,nyamiiii...

Leírom a receptjét,ha vki szeretné,mert nagyon gyors és nagyon finom...

Kép
jovana
 
 


jovana írta:Screen: nekem nem mondták,h be kell feküdnöm...csak minden nap ctg hnaptól... na de ez engem már nem érint,mert addig én biza MEGSZÜLÖK!!!!!
Amúgy nekem is fáj a szárnyam alatt bal oldalon...

Mellszívót kikészítettem,de már úgy megtömtem a bőröndömet,h inkább itthon hagyom,ha mégis kell,akkor Apa behozza...


nekem 2 naponta van CTG.
Hogy is van ez? Ma szülünk? :lol:
Szárny alatti fájdalom kéééész. De nekem brutál.

Mellszívó detto. Nem fér be. Majd Apa hozza.

Kép
screen
 
 


megvettük a sütőt, Ariston típusú, beépíthető.
A mintaboltban volt kiállítva, lealkudtuk 90 ezerre.
:lol:
már május óta nem sütöttem és bazira hiányzott.

Kép
screen
 
 


Sziszkó!
Köszi az infót. Akkor a f. nem törődök. Csak zavar nagyon.
Na meg a kuglóf receptet. Elmentettem. Azért a takarítással Kép óvatosan!!!

Screen!
Gratula a sütőért. Épp jókor jött! Sütsz fini csokis sütit, én irigykedek, amiért este 9 kor még van erőd sütni és hajnali 1 kor üzensz, megszültél :) Ginusnál tényleg így volt.

Jovana!
Egyik volt kolléganőmmel a férje krumplit cipeltetett 3 emelet magasságban, hogy időben, az apuka szülinapjára szülessen meg a gyerek. És bejött nekik
Kép

Bobó!
Nekem is ikrek a csillagjegyem 8) Én is kicsit kiszámíthatatlan vagyok :)

A férjem szerint(az anyjával beszélgetett telefonon), tegnap nyügös voltam(ez igaz), na de a veszekedést ne rám sózza, mert inkább nyeljen egyet, ha vmi nem tetszik, csak ne veszekedjen baromságon!

Gnemoni!
Mi is akarunk szülni!!!! Jovanát és Screent azért elém engedem! Kép
Vendég
 


Sziszkó!
Éhenkórász kismamik Kép
Most épp azon agyalok mit kellene ennem vacsira. Üres a hűtő....... :oops: :oops: Éhen nem halok, mert van kaja, csak nem annyi féle, amennyi kellene.........Sütnék pizzát.......de nincs gomba, se kukorica..........melegszenyó.....csak kifli van..........bakker!!!!!!!!!!!! Húh de tudnék melegszenyóhoz kólát inni Kép
Vendég
 


Sziszkó: Köszi szépen! :wink: :D Csak az a baj, hogy én lusta vagyok letöltögetni őket egyesével... :roll: :roll:

Jovana: Ja, hogy Te már ezt így eltervezted? Akkor jó, és várjuk a híreket! :lol: :lol:

Sztercsi: Kicsit??? :lol: :lol: :lol: Én inkább nagyon. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kolléganőd és férje ezek szerint jó megoldást találtak. :lol: Mivel mi is a harmadikon lakunk, lehet, hogy leviszek egy jó adag krumplit, aztán felhozom... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Kép

Ez brutál! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Na most álltunk neki tarhonyalevest főzni, mert a gyerekem (már meglévő) azt kívánja. Amíg daraboltam krumplit, hagymát ő megpirította a szalonkát, aztán a hagymát, tarhonyát bele a krumplit. Most elszaladunk tusolni. Ilyen ügyes az én csöppöm. A következő Gordon Ramsey Kép

Később jövök. :)
anyabebi
 
 


Anyabebi:
csak a szakácstudásban legyen Gordon Ramsey!!!!
Vendég
 


Léptem ügyködni a konyhában.

Hétvégén 6-18-ig egyedül leszek, szóval Kép legnagyobb sajnálatotokra!!! :) :)

Jó éjt! Jó huhogást!

Sztercsi
Vendég
 


Őzike én már nem szólok....szerintem magától kéne látnia hog mi van......
Pocok édes vagy.....ezen nagyon jót nevettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))
Till csúnya dolog volt ez a párodtól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(((((
naggyon cuki a kis Lencsi hazajövős rucija!!!!!!
Pattogó én már szarok mindenre..ugy ahogy van..../kivéve gyerekek/!!!!!!!
nyugodtan küldheted neki!!!!megérdemli!!!!!
Monica ma nem is csináltam semmit.....
Gnemoni ugyan így voltam....16-án egéz délelőtt menzis fájdalak....másnapra kitágultam 2 ujnyira..és este szültem is!!!!!!:)))))))))

tegnap nézte valaki a kész átverést?
pontosan a Kis Ádámosat.......a rendőrnő az n drága szomszédom!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

kisült az agyam... Komolyan. Olyan most az agyam, mint egy száraz lufaszivacs... :roll:
Nos. Mei tai-t varrok.... Varrnék.. Minden kiszabva, pántok összevarrva, kibélelve. DE. Most jön az ami a kismama agyamat leterhelte. Hogy a picsába varrok mindent össze egyszerre????? nem hülyülök, 3 órát ültem és rakosgattam, tűztem a darabokat összevissza, de nem jöttem rá a titokra... Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Látom mindenkinek bejött a smiley park... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Igen,éjjel szülünk....

Bobó: epilepszia hogyan alakul ki? öröklődés v. hajlam?

Kivasaltam,kitakarítottam,kimostam mindent...most bevacsiztam,eszem egy kis sütit...megnézem a Szül.feleségeket... és MEHETÜNK....szülni.... :lol: :lol: :lol:

Szorítsatok,h így legyen!!!! :wink:

Kép
jovana
 
 


De van sutyi 2 liter kólám... És csak az enyém... muhahaaa :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Ctg: vannak már méhkontrakcióim, de picurkák...
Szóval "bánatomban" várároltunk picit, meg kirándultunk. Tök jó volt!
Vicces, mert utánaolvastam miket írtatok és egy körül rám is nagyon rámtört a kólavágy :D
Babák sztrájkolnak?!
pocok001
 
 


az előbb felhívtam apit és beolvastam neki minden sérelmem.......azért bocsánatot kért mert az egyik éjjel nem adott inni Máténak hanem még azt is nekem kellett......de ez csak egy töredéke annak amit művel..........a többi dolgot amit a fejhez vágtam most próbálta ugy kihozni hogy neki legyen igaza...ja kérdeztem mikor lesz itthon.....majd csak 17-e fele.......mondtam oké...én addig diliházba vonulok!!!!!!!!

én is kéreeeeeeeeeeeeeek kólát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ezeket a figurákat hogy lehet letölteni meg ilyenek?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sztercsi: olyan jó szakács igen, ne olyan csúnya :), de ez már rég nem igaz mert már most csodaszép a drágám :mrgreen:
Pattogó: sztem a mei-tait előbb összekéne fércelned a pántokkal és úgy átvarrni.
A neten van egy csomó szabásminta, meg útmutató ott nézd meg, de asszem van címem mindjárt megsasolom.
http://www.sleepingbaby.net/jan/Baby/

Amúgy irigy vagyok a kóládra :mrgreen:
Jovana: A próféta szóljon belőled mai szülésügyileg :)
anyabebi
 
 


Nita!

Hát nem semmi a párod. :? 17.-ig egyedül vagy a 2 gyerkőccel? Mert az nagyon durva lenne.
Amit a szülésedről írtál, az nagyon jó lenne. :wink:

Pocok!!

Az már jó ha valami látszik a ctg-n. :wink: Reméljük éjjel beindul a babócád......
Amúgy szerintem is sztrájkolnak a pocaklakók. Lehet azért mert páran beelőztek és szeptemberben kibújtak, és most durci van. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Gnemoni!
Igazad lehet, biztos megsértődtak pocaklakók, hogy egyesek nem tisztelik a sorrendet ;) ( Senki ne vegye magára!!!!!)
pocok001
 
 


Jó estét!


Nem bírtam ám ki, hogy ne nézzek be, azt hittem valaki szült :D amíg elment a Rolim edzeni, meg fürdött visszaolvastam nagyjából és szétröhögtem magam de reagálni majd csak holnap reggel fogok :roll: most csak egy gyors helyzetjelentésre fussa: reggel jó szarul keltem, folyamatos menstruációs fájdalom alul a hasamban, de nem görcs, hanem állandó, folyamatos nyomás mellé durva folyás (de nem átlátszó)...reggeliztünk, aztán visszafeküdtünk pihenni, TV-zni, szinte az egész délelőttöt átaludtam a fájdalmammal, fél 2-kor másztam ki az ágyból, utána kb. egy-másfél órával elmúlt...na ez mi lehetett?!
Ja és most este váratlanul, hirtelen mennem kellett nagydologra.
Szülés lesz??? Vagy nem???

Holnap ígérem reagálok mindenre! Pussz, jó éjt!!!
Vendég
 


MrsParis
vagy inkább babázol holnap?! :)
pocok001
 
 


Eszti!!

Csak nem??? Mindenesetre drukkolok. :wink:
Amúgy hasonló volt nálam is a helyzet délelőtt.... Most meg semmi. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jovana: Én úgy tudom, hogy bármelyik lehet... :? :? De ha csecsemő vagy gyerekkorban jön ki, akkor nagy a valószínűsége, hogy elnövi. És gyógyszerrel állítólag teljesen kordában tartható.

Eszti: Hiszen a szombatot nézted ki magadnak, vagy nem jól emlékszem??? :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Pattogó: mivel ilyen ügyes és kreatív vagy, ajánlom ezeket az oldalakat ötletmerítés céljából!
Irigyellek!!!
http://juditkrea.blogspot.com/
http://www.flickr.com/photos/33642488@N ... 915168697/
http://www.mei-tai.hu/akciok/
Kép
anyabebi
 
 


Móni valszinű addig egyedűl leszek.......de éjjel ha tudom meg kuksizo a beosztását.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: