Új privát üzeneted érkezett!

hu en meg elfelejtettem osszefoglalni a paypalt,de nemsokara leirom :)

Eszto, elmentem a postara gyorsan reggel,erre mindent itthon hagytam,amit neked akartam kuldeni azt is,meg meg ket csomagot is :) nemisertemhogytortentez..

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese

4.6 Terhesség és szoptatás alatti alkalmazása

Bár terhességben vagy szoptatás alatt történő túlzott alkalmazására vonatkozóan nincsenek adatok, adása a javasoltnál nagyobb dózisban nem ajánlott.


Ez alappján valószínűleg igen. De mivel a gyerekorvos javasolja a szoptatott babának pl nátha esetén, nem az anyát kéri fel normál adagúc vit. szedésre, a saját következtetésem, hogy ha átjut is, nem olyan mennyiségben, ami jelentene valamit is a gyereknek.Pozitív és negatív értelemben is.

Kép
Kép
zili
 
 


persze alapján a helyes, hülyebillentyűzet.

Kép
Kép
zili
 
 

 
 

Zili,
köszi!

Netti,
Neked is Nagyon tuti szerkók vannak fent ebayen, és konkrétan szállítási ktg-el is jóval olcsóbb, mint teszvesz...

emese1979
 
 


Adri-köszi, még ma csináljuk s fürdőszobát! :wink: Azt minden apróság feldobja annyira gááááázzz!

Na még ma megpróbálok jönni, de most mennem kell! :arrow:
Sziasztok!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Emese, azert kezdtem el vasarolni ott :) a lila nyuszis szettje is onnan van Boronak! nem bolyhos meg semmi, teszen oda irjak ezek a szettek melle h harisnya bolyhos stb, ugye ugy 3-4ezer :roll: ennek meg uj a harisnyaja :lol: azert nem mindegy annyi penzert..
de ha hasznaltan eltudnam adni annyiert, persze en is megtennem,amig van aki megveszi,miert ne?
most cicas overallra faj a fogam :D olyan szeeeeep :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 



emese1979
 
 


Emese, neeeee, leccilecci :lol: :lol: mostmar tulkoltekeztem :lol: nagyon cukkkeer, most ezekre hajtok epp :D

Netti
Kép
maumau
 
 


egyebkent ezek a next harisnyak nagyon jok, sokkal kenyelmesebb lehet a kiscsajnak is. meg nem megy a nyakaig fel :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


És megtaláltam azt a hagymaaljú rucit, amit múltkor Annus vett, felsővel + harisnyával, teszveszen vadászom, mert nagyon tetszik, de ott nem találtam...

emese1979
 
 


melyiket? muti

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti:
http://cgi.ebay.co.uk/3-6-months-3-piec ... 286.c0.m14

csak ő nem szállít Mo-ra, de bizti van még ott, ahonnan ez jött :) :)

emese1979
 
 


szeeep nagyon :) utalom ha olyat talalok aki nem szallit ide :twisted: feltunt h 3-6 ho ig, na en olyat nem is nezek :lol: 6-9 a befuto nalunk. bizom benne,h tavasszal is jo lesz meg :lol:
en probalok ruhat nem venni,harisnyasak kozul pedig olyat mint amit elsore linkeltel! marmint kis szoknyasokat! ruhaban Boro nemtud pordulni fordulni :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó: neked a férjed iker?

Kép
Kép
tinu
 
 


Úristen, ha lányom lenne:http://cgi.ebay.co.uk/Next-pinafore-and-long-sleeved-top-Excellent-cond_W0QQitemZ270462003120QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item3ef8caa7b0&_trksid=p3286.c0.m14

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hogy lehet vásárolni ebay-en????Nagyon szeretném tudni.Olyan cuccokat találtam.....
Please, help!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


igen valaki irja le pontról pontrta hogyan kell, akár a blogba is ,mert én is rákattantam

kék-zöld lettem a turiban...többet ilyankor nem megyek, otthagytam 10et... :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Végem van!!Erre teljesen rákattantam:http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=250505742143

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


ááá lőjetek le...hogy kell honlapot letiltani hogy ne nézhessem meg??? :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tinu,
igen, miért?

Netti,
nem baj, majd legközelebb feladod:)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


netti, teszen az a Ti ovarálotok? a teljesen új 74-es? igényelném ha lehet, és akkor a 50% cunda dm-es kuponom másra is költhetném...hmmm?? :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Esztó: semmi, csak most néztem a wiw-en a képeket. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Jaaa értem :)

Álmos sokkal jobban van, jó a kedve is.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Lilla ma reggelre 38,0 volt, levonva.adtam neki kúpot.de szerencsére jókedvű. :roll: tegnap a szuri után aludt 3,5 órát :shock: :lol:
a meitai-unk :P
Kép

tényleg, h kell az ebayen shoppingolni? :roll: :lol: :oops:
Vendég
 


par perc es leirom ebayt :lol: csak boroka nem hagy, niki ment mail :D mert pü nem ment :D

Netti
Kép
maumau
 
 


király...nekem is van egy püm egy hónapja de nem tudom megnézni :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


ja, és még azt szeretném kérdezni, h ha csak az uccsó oldalt vagyok képes visszaolvasni, akkor is jöhetek? :oops: :roll: :roll: nem akarom, h azt higgyétek, bunkó vagyok... :shock: :lol:
Vendég
 


csak el ne felejtsd levenni tesz-ről! :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


egy honapja kb irtam neked a btornaztatos csaj elorhetoseget,de utana nyomtam kozosbe :D azota is kimenobe van. :lol:

szoval

EBAY

add1:
-- kell hozza, regisztralni, ebay.com vagy co.uk mind1, mert az egy acc-al barhol tudsz licitalni, minden orszagban.
-- kell hozza dombornyomott bankartya, vagy paypal

add2:
paypal:
pILLL folyt kov :arrow: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


szoltam noveremnek,o hasznalja,vegye le :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


paypal:
-- fuggetlen az ebaytol, de biztonsagosabb azon keresztul fizetni, ingyenes regisztracio, es mint egy feltoltos telefonkartya, azon az elven mukodik :)
-- utalhatsz ra Ftot es azt tetszes szerinti devizaban USD vagy EUR vagy GBP (dollár, euro, angol font) elokltheted :)

folyt kov :D

Netti
Kép
maumau
 
 


jól váltja vagy übermagas áron? középárf.on?

Kép
Kép
mniki84
 
 


add3:
elonyei: biztonsagosabb, es atlathatobb, kulhetsz penzt es "terhelhetsz" is penzt rajta keresztul ha eladsz mondjuk valamit.
van egy egyenleg kozlo oldal rajta, ahol be lehet allitani, hogy milyen arfolyamokra valtsa az adott osszeget, regisztracio utan 400Ftal kb megterhelik a kartyat, es ott kuldenek egy kodot is amivel elesitheted az accodat, enelkül, nem tudsz vasarolni.

a vasarlas dupla biztonsagu, kuldesz penzt, kb 8 Ft folotte van a mnb arfolyamainak, de egybol kiirja hogy mondjuk 10 Fontot kuldesz az eladonak, egy email cimre (paypalon regisztralt), es o pedig elfogadja, es ekkor tortenik a tranzakcio meg.
masik, hogy o keri le a penzt, es te pedig "elfogadod" es kuldod neki, ha megengedi az egyenleged...

add4:
egyenleg feltoltes:
Unicredites bankszamlara kell utalni (magyarorszag) es van egy kulon kod, amivel a te paypalos szamladra teszik az osszeget.

Netti
Kép
maumau
 
 


meg annyi h ha meg van a paypal ossze kell kotni az ebay-el,marmint a 2 acc-ot :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


feldobom blogba is lanyok es ha apa hazaert kepekkel is illusztralhatom a lenyeget, igy azoknak konnyebb lesz akiknek nem olyan jo az angoljuk, persze csak ha van ra igyen akkor szarakodok vele :))))

Netti
Kép
maumau
 
 


Van hagymas ruha teszen,de csak ruci,harisnya meg felso nelkul!

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus majd írjad meg hol van a térkép hozzád, mert nem találom! :(

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti,
ez a paypallos móka jól hangzik, főleg, mert nekem nincs dombornyomott kártyám...

hol a hagymás ruci?? Reggel néztem végig az egész teszveszt, de nem találtam :lol: :shock: :lol:

emese1979
 
 


áááá!

Ki kell, hogy bosszankodjam magam! Az izotópos vizsgálatnak megvan az eredménye, azonban telefonon nem adnak felvilágosítást, menjek be érte hétfőn!
Szétb.... az ideg! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sanyi cica megvan már?
Talisoknak jó szórakozást!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Netti,igen van rá igény!!!!Tényleg nagyon jól hangzik.Te szoktál onnan vásárolni, ugye?Semmivel sem fürödtél még be?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti,
megvan :) kigúvadtak a szemeim, mire megtaláltam a kis hamist :) most próbálok alkudozni, hátha csak azt a rucit is odaadná, a másik nekem nem kéne :)

emese1979
 
 


Panndi! Jó tudni, hogy nemcsak én vagyok ilyen szórakozott kómásan. :D Nagyon jót nevettem a történeteden. :lol: Nekem az szokott lenni, hogy akkor is a sírását hallom, amikor szegény nem is sír, hanem alszik békésen. Éjszaka meg a takarót szoktam markolászni, azt álmodom, hogy ott van, pedig mindig a kiságyában alszik. :?

Trixi! Sajnálom a nehéz éjszakát.
Eszter! Most olvasom, hogy neked sem volt könnyű. De legalább rendes férjed van. :) Az én férjem éjszaka max arra képes, hogy álmosan kitámolyog, ha nagyon sír a gyerek, és osztja az észt, hogy mit csinálok rosszul, aztán visszamegy. :? Pedig ő vállalkozó, maga osztja be a napját. Általában 10 és dél között át szokta venni egy kicsit, hogy alhassak. Na jó, most is éppen ő tutujgatja, én meg netezek, de az éjszaka szigorúan az én reszortom.

Vicuska! Szép a Mei-tai, és benne Lilla is. :D
Trixi! Kitartást, mindjárt itt a hétfő. :?

Tényleg, most van a tali. Szép időt kaptatok, jó szórakozást! :D
Remélem, a következőre én is eljutok. Nálam lecsengeni látszik a nátha, Babókának meg se kottyant (szerintem a szopi miatt), a férjem most megy bele.

Olyan szép kis ruhákat linkeltetek be, még a végén én is végignézem az eBay-t.

Réka

rekap
 
 


nahh, mire ide erek mar meg is talaltad Emese :D
nem reg tette fel en meg csak azt neztem amit 3 oraja tettek fel, nem nezem am mindig at az egeszet :D

nem furodtem be meg :wink:
de eddig en bnom accjaval garazdalkodtam, mostmar van sajatom :oops: apa oromore :lol:

na altatnom kell..

Netti
Kép
maumau
 
 


csinalt nektek a ferjem egy leirast az ebayrol... hat szet rohogom magam rajta, de mindrajt megnezhetitek ha boro hagy kicsit :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Megvolt Petya első "szándékos" károkozása!!
Megfogta a drága tiny love-s körforgónkat, az meg cserébe behalt!
Pedig csak talpnyaló volt egy kicsit. Az meg besértődik, és kiakad!
Hát milyen világot élünk? 8)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi, behalt tole? :lol: Boronak mar az a jatek hazt cibalja, en azt varom mikor rantja magara..... :roll: de lehet hamarabb romlik el.. mert amikor elkapja KATTOG az egesz :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Nálunk is ez volt!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


nah Boroe meg uzemel, most epp ki be kapcsolgatja.. meg valtogatja a zenet,az epp jobban lekoti mint a zsiri :D

3napja napkozben csak 3x20percet hajlando aludni.. ugye o eddig legalabb 5 orat aludt napkozben is :? 6kor mar tiszta nyugi, de apja akkor megjon felveszi es bealszik 1orara.. de eddig ugye 4-fel6ig volt az utolso alvasa kb es igy tok jo volt,mert este 8 kor siman ment az altatas.. most meg 9kor is kukorekol.. es fel22re dol ki :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Hellóóó!

na, hazaértünk a taliról, nagyon jól sikerült, Annus csinált sztárfotókat, ugyanis Anikó kisminkelt bennünket!!! Pizzáztunk a kertben, nagyon jó volt!
Vanni, köszi a vendéglátást!
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?