Új privát üzeneted érkezett!

Kicsike,
nálunk a hálóban lesz a kiságy, szerencsére van helyünk.
Hogy mikor távolítjuk el, az még a jövő zenéje :roll:
a nagyágyban altatást a bölcsőhalál elkerülő tanfolyamon nagyon fikázták, veszélyes! :!:

erről jut eszembe: (jutott iccaka eszembe, h jól +kérdezlek titeket reggel)
mellszívót visztek a koriba?

Kép
screen
 
 


Zsrit szia,jó reggelt Neked is. :D :D
Egész kis regényt írtál így reggel.
Én Apám is megcsinál már sokmindent,igaz mondani kell van amit többször is de legalább megcsinálja.Ami a gyerekkel kapcsolatos azt pedig elég 1x mondani.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen :)

DEHOGY rontod a levegőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
én örülök Neked :mrgreen: :mrgreen: - gondolom Te is Nekünk :):)
és szétröhögöm magam az időjárás előrejelzéseiden -- télleg mintha általában ugyan az lenne ...

Jajj Anyabébi :) - na végre megint formába lendültél és irogatod a szokásos jó kis stílust :lol: :lol: --- én fetrengek!!!
A kajáért Tiéd a két pont ---- Látod Sziszkókám így kell hízlalni magunkat :lol:
Ja és igen. Elváltam.
A fiúk kicsit voltak, alig több mint egyévesek mikor külön költöztünk.
Elég szövevényes az egész storym de majd egyszer leírom.
A mostani páromat pedig 13 (!!) éve ismerem - óriási szerelmem volt majd később is állandóan hol együtt hol külön se vele se nélküle állapotban voltunk ... valahogy sosem voltunk azonos fázisban a párkapcsolatokhoz való pillanatnyi hozzá állásunkat illetően :lol: - mondhatni képtelen volt lekötni magát, állandó csajozás bulizás stb.
Aztán meguntam a "rá várást" és megismerkedtem a volt férjemmel ...
De milyen az élet --- újra együtt vagyunk már 3 és fél éve :)
most ért meg agyilag erre :) --- és a családra :)
Fiúk is imádják mindenek felett :)
szal röviden ennyi

R

Kép
zsrit
 
 

 
 

Nekem van kézi és elektromos mellszívóm is lehet,hogy a kis kézit beviszem,de nemtartom valószínűnek ,hogy odabent szükség lenne rá.Attól függ,hogy indul be a tejcsi.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsrit: újabb közös pont :)
Barni 2 és fél volt.

Mellszívó: én beraktam, enni nem kér :)

Nagyon fáááááááj a hááááááááátam.
anyabebi
 
 


csak gyorsan, mielőtt elfelejtem. A védőnőm azt mondta, hogy a H1N1 oltóanyaggal senki ne oltassa be magát, mert a hazai oltóanyag az egész vírust tartalmazza ( nem csak egy részét, mint ahogy azt kéne ), így súlyosabb szövődményeket okozhat, mint maga az influenza, ha elkapod.. :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Zsrit: Esztinek szabadnapos ma az ura!!! Maj holnap jön.
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Kólát akarok, kólát akarok!!!!



Én is, én is, én is!;)
hajnalocska
 
 


H1N1 oltás :evil:

Pattogó: honnét vannak a jó kis smileys animációid?
anyabebi
 
 


Hajni: a sarkon találkozunk és indulunk kóláért :mrgreen: , még tele a hitelkártyám :mrgreen:
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Nagyon fáááááááj a hááááááááátam.



nekem is. Egy ponton a bal szárnyamnál.
:x :x

Kép
screen
 
 


Amúgy jó reggelt!

Pattogó, köszi az infókat!
Én nem terveztem a beoltást, de Apa már feliratkozott rá, a munkájából adódóan. Hmmmm, rágyúrok az immunja erősítésére!

Én mostanában aludni tudok rendesen, de akár bal, akár jobb oldalon vagyok olyan mintha nehéz lennék és elfekszem a forgómat/csípőmet, és mintha el akarná kapni a görcs ahhoz tudnám hasonlítani!

Na ma megyünk az Auchanba nagybevásárlásra, mert apának leesett, hogy állandó jelleggel üres a hűtő! Az a torkos Misi macska biztos mindig kieszi!;) Amúgy ő is állandó jelleggel éhes.:D

Én bár nem egy nagy összeg, de úgy döntöttem nem veszek mellszívót még addig míg nem tudom, hogy valóban lesz-e tejem. Szopis melltartót azt veszek, mert abban semmi pláne nincs azt utána is tudom hordani, mert ruha alatt senki nem látja, de a mellszívóval nem megyek sokra, ha nem kell. Majd Apát ugrasztom SOS-be a hiányosságok pótlására! :P Valami hasznát is vegyem!


Till. érik a megelőzésem úgy látszik!
:D Hajrá-hajrá!

Meg hát aki hasonló időben jár oda is megy a drukk.+++
hajnalocska
 
 


anyabebi írta:Hajni: a sarkon találkozunk és indulunk kóláért :mrgreen: , még tele a hitelkártyám :mrgreen:



Oké, én meg lenyulom Apáét! 5 perc és ott vagyok! :lol:
És én hülye nem hozattam vele, pedig most ment reggeliért.
hajnalocska
 
 


anyabebi: http://smileypark.gportal.hu/ innen. :D Kólát én is akarok!!!!!!!!!!!!!!!!! Sokat.. Olyan rossz, hogy ha veszek 2 litert előbújik a kisördög belőlem és legszivesebben eldugnám, hogy senki se igyon belőle csak én, mert ha hazahozom, mindenki rákattan, és kb 10 percig tart.. :oops: :oops: :oops: Gáz vagyok? 8)

Ja Nita a férjednek küldeném ha nem haragszol.. Kép :roll: Már ha bunkó. Ha nem akkor visszaszívom. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja és a védőnéninél az volt, hogy semmi. A súlyomra lettem volna kíváncsi, de nem tudott lemérni, mert mindkét mérlegük elromlott. Lehet ez jel volt? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


A romlott mérleg égi jel!!!!
Nem a méret a lényeg!

A kólától én is óvom a családot, nem egészséges. Feláldozom magam :twisted: :lol:
anyabebi
 
 


Hello lányok!

Megint nem keveset termeltetek este óta...
Szerintem nem lenne hülyeség egyszer könyv formájában kiadni a fórumbejegyzéseket - persze korrektúrázva és nevek megváltoztatásával - egy csomó pénzt kereshetnénk vele :roll: :wink:

Úgy látszik, hogy az apák hormonjai is tombolnak, ahogy olvasom a sztorikból :evil: Bár nálunk most nyugi van a múltkori külföldi melós történet óta...Sőt, ma megdícsért, hogy milyen ügyi vagyok...
ugyanis a kukánk már túl kicsinek bizonyult és összegyűlt egy jó nagy zsák szemét + a kuka is tele. Reggel egy csini kivágott kismama felsőben és egy papírpénzzel a kezemben kimentem, amikor jöttek a köztisztaságügyi menedzserek és szépen megkértem a srácokat, hogy ha drága idejük engedi, cipeljék már ki a zsákot és dobják fel stikában az autóra...És naná, hogy megtették, sőt még a kukát is visszahozták az udvarra. Sőt, a sofőrbácsi azt is megkérdezte, hogy "mi lesz" - mondom "fiú". "Az jó" - mert neki két lánya van :D Szóval micsoda sikerélmény - és még apa is megdícsért :wink:

Holnap szüret lesz nálunk, így a sógornőmék 5 éves ikreire én bébiszitterkedek. Áldott jó gyerekek, két lány, szóval nem lesz gond. Minipizzát fogunk sütni :D

Puszi nektek, bocs, hogy nem reagálok egyenként, de nem bírok többet ülni egy helyben :-)

Kép
kkia
 
 


anyabebi: Hát igen. Az önfeláldozás... 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


no megyek, vasalok egy kört...

Kép
screen
 
 


Na megyek lefekszek egy kört :mrgreen:

Elfogyott a kávém, csak nesz van az meg halottnak a csók. Picit pilledek aztán meghívom magamat a barátnőmhöz kávézni :mrgreen:

Csók: délután, este (ha nem alszok el mint tegnap fél 9.kor) jövök!!!

Szülni menni, aki soros! Kép
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Na én megittam a kólámat :)
Influ, itt sem ajánlják már hogy beadassam, szóval nem is fogom. Pedig pl a fönököm influs volt mellettem...

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


én meg megyek és varrok egy kört.. :lol: :lol: Nagy fába vágom a fejszémet, és ha készleszek megírom mit varrtam. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Itt vagyok és elfelejtettem colát venni ááááááááááááá azt a rövid agyamat ezt nem hiszem el.Fájdogál alul a hasam az a baj.Különdben most azonnal visszamennék.Annyira rá vagyok kattanva,hogy iszom a vizet és colára gondolok.Mikor nem érzem az ízt mekkora csalódás. :? Dlután akkoris bepótolom.

Kkia holnap szüret?Küldhetnél egy kis mustot. :wink:

Hurrá péntek van Apa 2 egész nap ithon lesz Velem.Annyira jó.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pattogó nagyon kíváncsi vagyok mit alakítasz ismételten.Biztos valami tuti cuccot.Nekem még főzni kell valamit de kedvem az nemsok,és azt sem tudom mit.Jólesik pihenni.Így kényelmesebb most a Kicsikémnek.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Az egyik Eszti megjött :D

A drága férjem én is beadom a hülyék táborába!!!!! Mi is összevesztünk tegnap. A front miatt mint a F@S úgy éreztem magam. Levegőztem, úgy jobb volt. Besötétedett és bejöttünk a házba vacsizni. Erre: én miért nem tudom őt úgy kiszolgálni mint a sógornőm, aki korábban bemegy hogy a férje elé rakja a kaját. :::
:x :x :x Ja, a férjem azt nem tudja megvárni, míg megcsinálom és elé rakom??? Persze a kutyát is én mentem ki sötétbe etetni, vizet cserélni. Ja, kutya örül, néha ugrál, erre nincs szükségem!!!!Húh de ideg voltam. Törpi keményedett nagyon!!!
Na vége a panaszáradatnak!

Anyabebi!

2dl kólát a Bessenyeivel dobasd le nekem

Pattogó!
Mérleg: :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan jó, hogy vagy nekünk, mindíg megnevettetsz!

Bobó!

Örülök, jobban van a picur. Nem lesz semmi gond!

Tündér!
Kisfiad? Hogy van? Hazaengedték már?

Megvan mikor szülök!!!!http://www.koponyeg.hu/ Jövő hétvégén! Hatalmas hidegfront jön! Na majd figyeljetek!

Sziszkó!
Na akkor már látod a felújítás végét?
Vendég
 


Megyek ebédelni!

Borsóleves krumplis pogácsával. Én soha többet nem akarok nyújtani. Annyira béna vagyok hozzá!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Én is beadom a férjem :) Tegnap 3 dolgot kértem tőle, ami összesen fél óra lett volna kb, és abból egyet bírt megcsinálni. Előbb lefeküdtem mint ő, úgyhogy reménykedtem, de reggel látván, hogy semmi, jól felidegesítettem magam. Aztán még jött egy telefon is, ami mellett addigi bosszankodásom egészen eltörpült, szóval most nagyon nincs jó kedvem. :evil: :evil: :evil:

chardonnay
 
 


Sziasztok!

Hát az én páromnak is vannak hülye napjai, de most nem panaszkodom már egy ideje nagyon odafigyel és megcsinál mindent amit kérek :) Igaz itt az idő a szülésre lehet ezért:)

Ma lépcsőztem, de csak mozgás lett a vége...valami jó módszer amitől beindul a szülés?

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


halihó!

Veszekedésmentes szép napot mindenkinek! 8) Férfiak: no comment. Náluk is dolgoznak a "terhességi" hormonok. :roll: Csak azt ne értem szülés után miért maradnak hülyék? :shock:

Twixes és zabálós téma: mindjárt megyek és bekapok egy extra méretes twix szeletet. Kedvet kaptam ahogy írtátok a menűket. :D

Kisfiam: nem engedték haza a kórházból. Tegnap a hülye nővér a gyerek előtt :shock: mondta az apjának, hogy ma vszleg hazajöhetnek, teljesen fellelkesült a kölök (és mi is). Erre ma reggel elküldték a hóóóóóóóótkóros...ba a páromat hogy szó sem eshet a hazajövetelről. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. És akkor most magyarázd meg egy 2évesnek hogy bocsi jól megszívattunk. Kezdek kiakadni ezen a sok idiótán ott a kórházban. Persze hozzá kell tennem, hogy egész nap a kutya sem nyitja a kölkökre az ajtót, orvost a párom 4 napja egyszer sem látott, pedig egész nap ott dekkol a gyerekkel. A gyerek meg már teljesen szét van csúszva a bezártságtól. Na ennyit a panaszáradatról.

Front: a hétvégére szüléshullám várható. :lol: Örültök? :wink:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Na csjszik,látom sokunk egyre türelmetlenebb a párjával!Vagy az apucik nem bírják már cérnával! :mrgreen: :mrgreen:

Pattogó!Én megnéztem ezt a smiley-s oldalt,de béna vagyok hozzá! :oops: :oops: Hogy tudom beilleszteni?Előtte az oldalon regisztrálni kell magam? :oops: :oops: :roll: Bocs,hogy ilyen analfabéta vok! :oops: :lol: :mrgreen:
Mérleg:Ez azt jelenti,nem kell Neked már azt nézegetni! :mrgreen:

Sztercsi!A felújítás végét már látom a távolban :lol: ,de a takarítás vége még a kanyarba sincs! :? :? :? Húuós hétvégénk lesz! :x

Till!Nagyon gyanúsan eltűntél!!!!???????Ha mész szülni,dobni nekem az sms-t ám! :lol: :lol: :lol:

Éhenkórász kismamik:Mi lesz velünk a kórházban???Ott nem lehet ám ennyit enni! :? :? :? :?

Zsrit!Na jó!Ma elődrukkolok valami brutál hízlalóval! :oops: :oops: :wink: :mrgreen:
Tök érdekes a sztorid a jelenlegi pároddal! :lol: Minden jó,ha a vége jó!Csak egymásra találtatok! :) :) :) :)
És az még egy plusz jó dolog,hogy a fiacskáid ennyire szeretik a párod! :lol: :wink:

Char,Sztercsi!Tietek Apátok is beadva a rosszak közé! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kóla:Itthon van egy pár üveggel!Gurítok mindenkinek,akinek folyik érte a nyála! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Kkia!Jó szórakozást holnap az ikrekkel! :wink: Biztos aranyosak! :lol: Pizza tésztát Te magad sütöd? :P :P :lol:

Voltam NST-n.A biztonság kedvéért Martinnal benyomtam egy sport szeletet,ami meg is hozta hatását!AZ első 10 percben alig akart megállni,úgy mocorgott!Csak nyomogattam a gombot egyfolytában a rúgásoknál! :lol: :lol: :wink:
Dokinőm levette a baktert,megnézte a méhszájamat,már csak 1000-es!Eddig ilyen még nem volt!Mindjárt meg is nézem ez mit jelent!De zártnak még teljesen zárt vagyok,azt mondta! :lol:

Kicsike!Nekem is kézi mellszívóm van.Beviszem a kórházba,bár még halvány lila gőzöm sincs,hogy működik! :oops: :oops: :roll: :roll:

Na betúrom az ebédet! :P :P Még van a túrógombócból és a lekvárosgombócból! :P :P :P :P (Ez elég hízlaló Zsrit Drága? :lol: )

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok,teljesen le vagyok törve.Nem tudok lépést tartani veletek.Mire végigolvasok,addigra leragad a szemem,és mennem kell aludni(addig tehetem meg,míg a kisasszony alszik)....... :cry:

Ráadásul itt kattog a fejemben a székelykáposzta(Anyabebi),mákosguba(Eszti),és a kóóóóóla!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Még egy infó: tettem fel a gmailre 1 képet a kicsiről. Egyelőre többet nem kerestem.

Kép
Kép
tündér09
 
 


namármost mákos gubát azt tutira csinálok!!!
mert nem vagyok befolyásolható.

de most benyomom a burgonyafasírt maradékát majoval és egy bitang málnaturmixot.

és megkívántam a tonhalkrémet rettenetesen 8) 8)

Kép
screen
 
 


Tudom,Tilli már ezt bemásolta ide,de én nem találtam és utánakerestem!
Szerintem jó ha ezt látjuk itt és tisztában lehetünk azzal,hogy épp mi is van! :oops: :lol:

Méhszáj értékei:
3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Tündér!!!

Nagyon édes!! Egy kis cuki csomag! :lol: Phűű, de szeretnék már itt tartani!! :oops:

Szegény nagyfiú... ez a rota nagyon görény dolog, az exem kisfia is szívott rendesen vele, ráadásul többször is visszakerült, mert visszafertőződött állítólag.
Hát az orvosokról tegnap itt alkotott véleményem most sem cáfolódott meg :?
Jobbulást neki minél előbb.

Neked van segítséged otthon?

Kép
screen
 
 


Tündér :) - naggyon édes!!! :) én is gyorsan meglestem :)

Sziszkó :) - na ez már alakul :wink:

Most eltépek ctgre majd még jövök ...
kíváncsi vagyok mi lesz Tillel :)

R

Kép
zsrit
 
 


sziszkó: :D úgy tudod ide beilleszteni a szmájlikat, hogy előbb elmented a saját gépedre, majd itt a melléklet feltöltése segítségével idebiggyeszted. Ha onnan nem megy az elmentés: Rámész a képre, jobbegérgomb, kép mentése, kiválasztod, hogy hova oszt kész. :D

Idáig csak az anyagot szabtam, és baromira elfáradtam... :P Lara nem akar aludni, apa viszont üvöltve horkol. Én meg bekapom a szgépet a sok ásítástól.. Na megyek tovább vacakolni. :D Remélem ma készen leszek. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


tündér: Szegény kisfiad. :( Remélem mostmár azért kiengedik lassan ( gyorsan ). Az a hülye nővér meg... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Idióta.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Tündér, sajnálom, hogy nem engedték haza a kisfiadat! Jobbulást neki!
Megnéztem a még kissebbet, nagyonszép!

Pattogó, már fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy vajon mit alkotsz megint!

Alvás: egyenlőre a mi hálószobánkban van a kiságy, aztán a kicsi vérmérsékletétől (na meg éjszakai evési szokásaitól) függően kerül át a gyerekbe.

Kóla: mai bevásárlásnál kérdezte a Férjem, kérek-e, mondtam, hogy nem, mire nagyon furcsán nézett, ugyanis mióta gyereket várok kívánom, előtte nemigen kedveltem.

Holnapi ebéd: mákosguba nagyon felajzotta a fantáziám, így egy kis bablevessel előtte biztos lecsúszik.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Lányok, mit alkottatok már megint. :shock: :shock: :D :D Én ezt már nem bírom idegekkel... :lol: :lol:

Tündér: Legkisebbed gyönyörű!!! :) A nagyobbacskát nagyon sajnálom, hogy nem mehetett haza. :(

A hazai egészségügyről, orvosokról, nővérekről megvan a véleményem, de szerintem jobb, ha én ezt itt most nem fejtem ki. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Természetesen tisztelet a kivételnek!

Alvás: Velünk is egy szobában fog aludni a baba, én úgy gondoltam, hogy kb. 1 éves koráig. Aztán majd meglátjuk... :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Bobó, lement a bal kezedről és lábadról a dagadás? Hogy vagy?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Köszönöm kérdésed, tűrhetően vagyok. A kezemről teljesen lement, a lábam még valamennyire be van dagadva, de szerintem ez már így is marad. De legalább nem olyan szörnyű már. :roll: :roll: Most éppen a hasam kezdett el görcsölgetni, de nagyon gyengén. Úgy látszik minden napra jut nekem valami a "jóból". :D :D

És Te jól vagy?
bobóbaba
 
 


annyit mondjátok a kólát, h biz'isten én is megkívántam---
:shock: :lol:

Most elhaladunk beépíthető sütőt vásárolni (ez nálunk már project egy ideje :o ) , remélem meg is kaparintjuk, a párom installálja és holnap sütök valamit.

Ha nem szülök, legalább süssek :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Bobó, köszönöm én jól vagyok. A szombat esti riogatás után a pocaklakóm úgy döntött, hogy bent marad még egy darabig.

Screen, látom igyekszel hasznosan eltölteni az időt. Kinéztétek már, milyen márkájú, típusú legyen?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hello kismamik!

Ezzel a kóla-mákos guba párosítással csak nem hagytok nyugodni...pedig a kóláért régen nem voltam oda, a mákra pedig allergiás vagyok...Este lehet, hogy csinálok gubát dióval...a kóla vágyat meg majd legyőzöm valahogy...

A szeméremcsontom majd leszakad :? Mit csinál ez a gyerek odabent???

Szisz, pizzatésztát a kenyérsütő gép megdagasztja, mi csak kiszaggatjuk a lányokkal és mindenfélét rakunk rá, amit szeretnének. Az anyukájuk piszok jól főz, versenyre sem kelhetek vele, maximum csak ilyen pepecs kajákkal, mint a minipizza...

Mustot küldök fénypostán :wink: Beöntés helyett... :roll: :roll: :roll:

Kép
kkia
 
 


Tündér nagy Fiadat sajnálom,hogy nem engedték még haza,a kicsi édes.

Sziszkó a kandallóról úgye teszsel majd képet?

Screen ha nekiállsz sütni akkor másnap tuti jön a baba,már nem emlékszem ki volt aki este sütött másnap babázott. :wink:
Milyen sütőt vesztek?Nekem elektromos van és imádom.Az órája szokot mindig megijeszteni ha beállítom mikor figyelmeztessen. :D

Mákos guba,úgy látom neki kell állnom Nekem is mert már nagyon nagyon megenném.

Kkia a szeméremcsontom Nekem is fáj+a hasam alja+2napja a hátsóm is ,olyan nyomó érzés.Próbálok sokat feküdni akkor jobb.
Dehát még vasalnom is kellene.
Mustot köszi szépen.

Bobó szia örülök,hogy jobban vagy. :D

Pattogó áruld el mi lesz a remekmű.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


És igen laptető juhééééééééééj.
Köszi lányok a véleményeket az egy szobában vagy a külön alvásról.Úgy látom az lesz a legjobb ha beszerzek egy ágyat a gyerekszobába és ott leszek vele egy darabig.Az a biztos.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike!
Nálunk nem fér be a hálóba a kiságy, de majd meglátom, hogy mennyit fogok bent aludni a picivel a szobában. Kanapénk van, ami ugyan kényelmes, de mégis kanapé!!! Vasaláshoz tök jól bevált nekem a labda. Vajúdó, fitnesslabda, ki hogy nevezi. Semmim se fáj rajta.

Hát tényleg nehéz veletek :) most mondtam a férjemnek, hogy esetleg...mogyorós csoki.................ha már egyszer mindíg lelép a haverjával, mert utál tétlenkedni.

Lányok!
Akkor mit csináljak, ha folyásom volt eddíg is, de most több van? A színe még mindíg ok, azaz fehér, ami nem baj.

Basszus, ennem kell vmit ezek utána mákos.....
Vendég
 


Sztercsi erre tippem sincs mert Nekem nem volt egész babavárás alatt.
Apa nálunk is most lépett le haza jött a melóból megpuszilgatott simi a fiacskájának és most átugrott a tesójához.
Én csak így "magányosan "elmajszolok egy snickers csokit ,és még mindig nincs erőm felkelni.Miért akar leszakadni a hasam nem is értem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hahó, Csajok! :D

Látom, megint termeltetek! :lol:
Most csak bejelentkezek (fél 2ig aludtam megint :roll: ), este jövök írogatni...

Nagy hírem van: megszületett a keresztfiam, ma 15 körül, császárral! 8 napos túlhordással! :shock:
Részleteket még nem tudok, de nagyon boldog vagyok!!! :D :D :D
Na pá, estig is legyetek jók :D

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: