Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem a mai tippem Nándi, de tényleg csak tippelés alapon....

Manó!
Foto: :D
Tejcsi-bújócskát sajnálom, de kitartó csaj vagy és nagyon jól csinálod!!!! Pirosbetűsért én se irigyellek:(...

Banyoszka!
Niki már kapott meningococcus ellenit??? Csak tudnám, miért nem ajánlotta fel nekünk is a gyerekdoki :twisted: ...bakker, a rotáról se szólt :? ... Amikor rákérdeztem, nem javasolta, amivel csak még jobban összezavart :? ...

Szerintetek??? Közösségbe nem járó, anyatejes babának kell rota elleni oltás???

H1N1: én semmiképp se oltatnám be, se a babákat, se a terheseket....(se magamat) Sok igazság van abban a cikkben....

Tökmag!
Nagyon édes a kép és kicsit irigykedek a keresztelő miatt :wink:
Privimre nincs válasz?:(

Süni!
Én nem bántam meg a titit, de ha tudom, hogy ilyen hamar kinövi, tuti, nem veszem meg.....

Nóri mostanában "kiköveteli", hogy reggel vegyem kicsit magam mellé, a baj csak az, hogy egyre korábbi időpontokban kéredzkedik az ágyamba (ez ma már hajnali 4-kor volt)....Dunsztom sincs, hogy tudnám leszoktatni erről...tippje valakinek? (ha visszateszem az ágyába, fellármázza az egész házat, nem sír, csak hangosan "beszélget")

KépKép
amadea
 
 


Benta!
Ez szuper hír!!! :D Kajcsival hogy álltok? Akkor "csak" a foga volt?

KépKép
amadea
 
 


Hát legyen Dominik a mai tippem.
Vendég
 

 
 

Puszedli....gyanús vagy ám ezzel a legyen a mai tipp.....

Benta: apa este mondta, hogy nem ért el Nürnbergig, lemerült a Duracell. De tök jó, hogy Beninél is, s nem olyan töltője van, ami 1 óra alatt régit csinál az elemből.
Elhiszem, hogy heppy vagy.

Kép
kissmanó
 
 


habár most jut eszembe, kvízünk első napján más számot, nem ezt a 8-ast előlegeztem meg Nándinak. s az még nem járt le :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Fiam nevében is köszönöm a tapsot!!!

Amadea,
én nem adattam be a rotát. A mi orvosunk se szól az oltásokról, de én kérem. Így a 2 hóssal kapta a pneumo ellenit, a 3 hóssal a meningo-ellenit, és 4 hósan fogja a 2. pneumot, 5 hósan a 2. meningo cuccot. Ja, és az egésszel 3 hetes csúszásban vagyunk, az első oltást később kezdtük szerencsére.

Képzeljétek, eszik :roll: Ritkábban, de jó étvággyal. Néha még üvölteni is elfelejt közben. Kell hozzá a nyugi-rongya /alvóspelus/, azt gyűrögeti szopizás közben, és az annyira lenyugtatja, szinte lemegy tőle alfába, hogy hajlandó enni. Azért a pisis pelusok száma még nem a régi, kakit meg nem láttam 3 napja, szóval még nem az igazi.

Kiscsillag hogy van ma?

És a többiek?

Benta

Kép
benta
 
 


Sziasztok ismét!

BENTA:Ollé ollé ollé ollé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holnap már fél 8-kor felkerül a kép,mert mennünk kell Fehérvárra.

Megoszlanak ám a vélemények a mai képpel kapcsolatban :lol:

Kép
kata840725
 
 


Akkor én holnap már 7-kor tippelek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


na ja....nem olyan egyöntetű a vélemény mint enyémfiam esetében :wink:
végre....kis nyugiban vagyok. telefon sem csöng, árajánlat sincs függőben.
igaz, nemsoká érkezik egy vevő, de addig enyém a gép.
anyum meg főz.....hi-hi-hi.

Kata: titta szerencse akkó ha holnap korán lehet tippelni

Kép
kissmanó
 
 


Banyoszka: én 6:20-kor kelek, s az itt ugye 1 órával előbb van mint nálatok.
szal be tudlak ám előzni :wink:

Kép
kissmanó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Manó: miért lennék gyanús?

Én jövő 7en megkapnám a H1N1 oltást, de egyre inkább nem kérem...

Tegnap voltunk tanácsadáson: 6880 g és 62 cm, AR tápozunk, holnaptól indul a sütőtök projekt :).

Benta: éljen!! reméljük minden éjszaka ilyen lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

én màr egyszer tippeltem Nàndira :oops: de most ismét meg vagyok gyözödve, ö az.

Mano, nem semmi, ahogy Géza tolja a sajàt kocsijàt :lol:
Ezt a kifelé kötést azért nem szerettem, mert nem làttam a fejétöl. Mennyire okosabb vagy, hogy lejjebb kötöd. Igy nem huzza nagyon a lvàllad?

Benta, gratulàlok Beninek az elemcseréhez! Pihentebben hàtha jobban fog enni.

Van még, ahol nem volt még àtaludt éjszaka? Nàlunk 7 ora alvàs a rekord, de ez még augusztusban volt a jo kis mgyar levegön :roll: No, majd az oviban...

Banyoszka, ti màr ennyire elörébb jàrtok az oltàsokkal?
Nekünk még 2 hét mulva jön a 2. adag, igaz, abba minden benne van.

Tökmag, vedd figyelembe, hogy milyen késön olvastalak. Hogy àllsz ma a ravasszal?

Mano, àtérzem az utfeltöréses kàlvàriàtokat. Most épp elöttünk àsnak, törik az utat, éjjelre meg le van fedve egy nagy vaslappal, amint ha àtzug egy auto, a benti szobàban is összerezzenünk :twisted: és még nem talàltàk meg a hibàt, ki tudja, meddig tart. Igy sétàlni se lehet kimenni :twisted: és a garàzsbol se tudunk kiàllni. Pedig költözés alatt vagyunk. Na mindegy, csuszik egy pàr napot.
preta
 
 


Manó: ezer bocsi! :oops: 4500gr, cm-t nem tudok, mert most mérte először a védőnő. Mondjuk legyen 59cm. kb.

Basszus, ez a rohadt oltás, ki tudja, mikor teszünk jót?!
De én sem oltatok.

Géza baba nagyon cuki, milyen koncentrálva néz!
Ez van az arcán: Anyaaaa, menjünk már, nem látok el odáig, balra, hallooood???BALRA! :)

Kép

Kép
mukkancs
 
 


oké, köszi. akkor Bencus 1 hós adatai is jegyzetelve.

hát balra emlékeim szerint mező volt, vagy tán kertes ház kicsit arrébb. de semmi esetre sem érdekes dolog. bár babaszemmel nézve.....ki tudja.
de az is lehet valamelyik tesó állt ott éppen.

s akkor hadd muti meg a multifunkcionális babakocsit is

Kép

Puszedli: hát azért, mert ugye akár Nándi is lehet.
Bár könnyen jár a szám, Gézengúz már volt, én meg ma reggel már ellőttem a tippem, s azt még tartom, hogy márpedig Rafael.
No, de pár nap, s erre is fény derül.
Akkor lesz pofira esés, ha holnap ismételjük a mai fotót.
Banyoszka: akkor fogunk nézni nagyot, hogy hiába igyexünk gyorsban jönni a következő fotyóra.

Kép
kissmanó
 
 


Először csak gyorsan a tipp: Marcell

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Benta: szuper!!! :D

Manó: tejcsihez megy a drukk, pirit sajnálom. Nagyon cuki Téta Géza mellett! :) és a hordozós kép is édes.

Tökmag: Keresztelős képen nagyon csini Adél. Én is szívesen meglesném közelebbről.

Petra már 7kiló :roll: de nem is látszik rajta, olyan kis hosszú. Na, megyek még kicsit rendbe teszem a kecót, míg a kisasszony Anyóssal sétál.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!

Mai tipp:Karcsika

Amadea: Nekünk a rotára azt mondta, a gyerekorvos,hogy van vagy 15 féle rota vírus, az oltás meg egy ellen véd. Honnan tudhatjuk,hogy a gyerek pont azt az egyet kapja meg?
A prevenart meg csak egyéves kora után fog kapni.Akkor már csak egyet kell.

Mi mára jól aludtunk.5-kor evett, aztán 9-ig alvás.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

tipp : Nandi

Ezt talaltam : http://www.zimonyi.hu/?p=588

Itt egy rovid resz:

"A Prevenar bizonyítottan megváltoztatja a bakteriális középfülgyulladások kórokozóit. Az oltott gyerekpopuációban emelkedni fog a Gram negatív baktériumok száma a garatban (átlagosan kétszeresére nő). Az oltott gyerekek garatából szignifikánsan több patogén baktérium mutatható ki, mint a nem oltottakéból, és ezek már nem csak középfülgyulladásokat fognak okozni. Ennek eredményeképp a légúti megbetegedések egyre durvább antibiotikumos kezelést fognak igényelni a közeljövőben és jóval több antibiotikumrezisztens törzs által okozott fertőzés fog előfordulni.(forrás1; forrás2) A peumo.hu szerint az oltás segít visszaszorítani a növekvő antibiotikum rezisztenciát, az ott adott magyarázat azonban nem állja meg a helyét, gyakorlatilag pont a ellenkezője igaz."

Hat nem tudom... :cry: :cry:

Benta!

Szuperek vagytok, gratula! :D :D
Akkor most csak szopiztok? Ugy latszik ez egy klasszikus sztrajk volt nalatok.

Csillag!
Koszi a cikket, kb ugyanazt mondja, mint amit en is beszurtam a multkor. Szegyen-gyalazat az egesz. :(

Mano!
Szuperek a kepek! :D
Ugy latom, Gezu messze nem alultaplalt! :D :D

Agi

KépKép
lys
 
 


Tipp:Nándi

Kép
Kép
sosi
 
 


Gyorsan tippelek: Zalán.

Pisigyűjtés: Nekünk is holnap kell leadni a vesemedence tágulat miatt. Nekünk azt mondta a dokinéni, hogy a reggeli szopi előtt ragasszam fel és szopi végére biztos termelt valamit bele. Egyébként nem lesz egyszerű. Tegnap kipróbáltam kiváncsiságból, de akkor csak a kukacot tettem bele. Nem működött, úgyhogy holnap élesben már a zacsekot is belehelyezem a lyukba :D

Na, jövök később visszaolvasni!

Ja, Benta: Gratulálok!!!!!

Titi: Most már a mózest elraktam. A sétákat a hordozóban nyomatjuk. Élvezi, mert legalább kilát belőle :wink:

KépKép
süni76
 
 


tadadadammmmmm
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
a nap híre következik:
.
.
.
.
.
.
.
úgy néz ki, hogy Gréti obiba menő óhajai meghallgatásra találnak. találtam egy most 2 hét múlva induló magán ovit, 2 év az alsó korhatár, tehát benne vagyunk. Anyukám állja a cekk kb. felét (ő ajánlotta fel, s galád módon el kell fogadnom), a másikkal meg lesz valahogy.
Jövő héten megyünk apjukkal megsasolni a helyet. 15 méteres homokozója is van, szal rendezgetik.
Bővebb infókat majd miután láttuk.
ja, s ami a lényeg: magyar tannyelvű.

Kép
kissmanó
 
 


Tipp: Nándi baba

Manó,
ovi-hír remek, pláne ha szereti a társaságot a csaj. Szobatiszta lett a nyáron? Mit sportol Edina?

Lys,
nekem ez a blog nem gyere be, nem bírom az ősanyás-otthonszülős-textilpelusozós-otthonoktatós-vega-oltás- és gyógyszerellenes vonulatot. Én pont a pneumo oltásért hálás vagyok, mert számtalan fülfelszúráson és mandulaműtéten vagyunk túl a nagyokkal, minden a fülükre ment. Ha B.-t ez az oltás fele ennyi szenvedéstől megvédi, már boldog leszek. Lorka szereti a MT-t? Beni kint igen, ahol van látnivaló, de bent nem kedveli. Meg kéne tanulnom hátra tenni. Neked megy?

Most nem megy több, majd holnap.

Jó éjt mindenkinek!

Benta

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

Manó, gratulálok az obihoz! Olyan jó, hogy Tétád így várja!
Nagyon jók a fotók! A multifunkciós kocsin jót derültem!

Hát a prevenáron mi már túl vagyunk (legalábbis az elsőn) szóval így ez ellen már nincs mit tenni. De azt hiszem nem is akarnék...

Én végül beadattam a rotát Amadea. Én is hallottam prot és kontrát. Amikor szültem egy 4. gyerekét szülő gyerekorvos nő volt a szobatársam. Ő nem adatja be, pont azért amiért Te is írtad: több fajtája van, ki tudja melyiket kapja meg a gyerek.
A mi orvosunk viszont azt mondta, hogy a többi lefolyását is gyengíti. Végül úgy döntöttem el, hogy ha 1-2 ezer ft lenne biztosan beadatnám, csak az ára miatt gondolkoztam. Ezzel meg úgy vagyok, hogy hál isten ki tudjuk fizetni, ha meg megkapja a gyerek a rotát a spórolás miatt nem bocsájtanám meg magamnak!

A H1N1-ről én is ilyeneket hallottam. Mi nem oltatjuk be magunkat: sok vitamin - ha meg megkapjuk majd kikúráljuk magunkat!

Reggel megvolt a csípő uh. Természetesen negatív! :)
Utána a barátnőmnél voltunk egész nap. Nagyot sétáltunk az új babakocsival! Nagyon élveztem - Áron is, hatalmasat aludt a nagy kényelemben! Majd csinálok képet!
Ja és tízóraira ma tök nagy adag alma-banánt vágott be! :) haladunk!

Benta, drukkolok hogy a ma éjszakátok is ilyen jól teljen!

Holnap már jövök, itthon leszek!

Mára nincs tippem...:(

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Ej, Noémi, nem vagy igazi szerencsejátékos- a vak tipp még mindig több esélyes mint a nem tipp :lol: :lol: :lol: én is csak így nyomultam ma... :lol:

Kiscsillag ma álomjó volt: fél kilenkor ébredt: reggeli, kis nyekergés míg én is ettem, de bevágta a szunyát. Fél 12kor kajcsi, utána boltban voltunk, mire hazaértünk, el is aludta bébkocsiban. 2kor kajcsi, utána a nagyágyon feküdtünk egymás mellett, ő dumált nekem, én meg közben aludtam :D aztán játszottunk, meg gyakoroltunk. Fél ötkor répát kóstolt, most ízlett neki! 5kor kaja, utána a vacsifőzésnél elvolt a járókában. Csak mikor vacsiztunk, ment a balhé, de apja megfogta, és vele együtt evett, így nyugi volt. Ja, meg fürdés előtt nyavalygott, de egész jól letudtuk. Most meg szerintem már bekómált a plusz esti lefejttejcsi adagja után apával. :lol: :lol: Szóval ma nagyon kárpótolni igyekezett a tegnapi horror után...

Az előkéből való foltkiszedésnél nekem maximálisan bejött a citrmlé: régi almafoltot kis vízben és a foltra citromlét öntve egy éjjel+egy délelőtt áztattam, utána mosószappannal megdörzsöltem, és olyan mint újkorában. A friss répásat meg egy óra citromleves áztatás után szedtem ki, szintén tökéletesre. :lol: :lol:

Manó: szupi ez az oviügy, pláne, ha Téta is lelkesedik!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Manó: Hajrá az obi! Reméljük Téta akkor is lelkes lesz,ha már "kötelező" lesz járni.

Amadea: Nálunk se a gyerekorvos hívta fel a figyelmemet a meningococcus oltásra,én kérdeztem rá. Emlékeztem, hogy a nagyok kaptak valami hasonlót ,végül kiderült,Ők is ezt kapták ajánlottként.
Viszont miután rákérdeztem,hogy beadatnám,létezik-e még, vagy van-e ilyen oltás, onnantól nagyon lelkes volt a dokinéni és nagyon örült,hogy kértem az oltást.
Én a rotát először nem akartam beadatni, aztán mikor vacilláltam, hogy talán mégis jó lenne,akkor volt szó róla,hogy lesz ingyen oltóanyag itt a kerületben, akkor mondtam,hogy mi kérünk. Igen ám, de nem jött meg időben az oltóanyag,így kicsúsztunk az időből. De talán jobb is,mivel eredetileg ugye nem akartam, és azt mondják,mindig az első gondolat a jó.

Ja,ma voltam patikába,és előttem volt egy anyuka 2 gyerekkel.Ő is a Menjugate oltást váltotta ki, ekkor hallottam a patikusnő mondta Nekik,hogy mától nincs rá támogatás, és már 2500,-Ft helyett már 7500,-Ft az oltás ára! Áldom az eszem,hogy már kiváltottam,pedig csak jövő hónapban kell majd!

Benta,remélem most is jó lesz az éjszakátok!

Nekem ma este Niki iszonyatosan sírt, nem tudom,mi volt az oka!
Végül kínomba elvittem fürdeni, ott is sírt,pedig ott mindig vigyorogni szokott. Fürdés közben elkezdtem masszírozni az ínyét, erre elhallgatott a kiscsaj és még vigyorgott is.Lehet,hogy tényleg a foga miatt sírt?
Na eldugulok :D

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benta: aztán elmondani ám, hogy Beni milyen mintára vette a mai éccakát.
Edó atletikázik.
Tét nagyjából szobatiszta, néha persze vannak balesetek. Éccakára azért még kell a pelus, ritka mikor száraz reggel.

Na, görögszéna mag asszem valamit segített nálunk. Hajnalra ismét volt kis csöpögtetés. Meg az előbb újra eljátszodta a fiatalúr, hogy jól laktam, de 4 mp-enként lecsekkolta vagy 8x, hogy ha akarná, még lenne-e. A vége az volt, hogy pici visszajött, s akkor én vetettem véget a mókának.
Apa ismét lerobbant. Ezek a B betűs fővárosok....Brüsszelben, Bp-en utánfutó javítás. Szerencse legalább Bécs kimaradt. Ja, meg Berlinben nem járt, Bukarestig meg nm megy. Már ma reggelre, délelőttre itthon lehetett volna, ha nincsenek ezek a kiszámíthatatlan bajok.

Banyoszka: nincs kizárva, hogy foga miatt volt nyűg Niki. Nem muszáj ahhoz látszodjon, hogy kifehéredett, a mályben is mocoroghat a fogcsíra.

Petra csajszinak Gézu baba névnapi puszikákat küld. Bár nem nézte meg anyája a táblit, hanem máshol látta, hogy ma Petra nap. Remélem nem trafáltunk mellé.

Léptem hajat mosni (már ami ki nem hullott az elmúlt 1 hónapban), remélem mire visszajövök nem lesz lelőve már a nap tippje a fotóknál.

Kép
kissmanó
 
 


Kata: a kép alá tett már fel mindig a tippelhető neveket is! Köszike!
Vendég
 


Na, ha itt már 1/2 10, akkor Mo-on 1/2 9.
Kata azt írta, hogy 1/2 8-kor fent lesz a kép.
Most vagy nem volt ideje feltenni, s akkor ma nem lesz tippelés, vagy a tegnapit kell folytatni, vagy a megszokott időben lesz mégis?
Áááááá....mikor nekem is lenne időm, tippem..... :( :(

Kép
kissmanó
 
 


Tényleg Petra-nap van :lol: Én is sok boldogot kívánk Petrának!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Kata tényleg eltűnt, pedig én is várom, és mennem kell :cry:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


pedig úúúúúgy, de úúúúgy viszket a billentyűzetem, hogy megírja a következő képre a tippet

Kép
kissmanó
 
 


Lehet elaludtak és rohanni kellett...

Petra: boldog névnapot!
Vendég
 


én is erre gondolok.
vagy nem ment a net, avagy rosszabbra (megadta magát a gép) jobb nem is tippelni

Kép
kissmanó
 
 


vagy nem is kell menjenek sehova :lol: :roll: :oops:

Kép
kissmanó
 
 


Mai tippem: Dominik :D :D

Lehet, hogy 10 h-kor nem leszek gépközelben

Kép
Kép
sosi
 
 


Sziasztok!

Benta!

Egyetertek veled, es sem vagyok osanya tipus, csak mivel orvos irta, gondoltam lehet benne valami igazsag. Mi a nagyokkal szerencsere megusztuk a fules cuccokat, ezert sem erzem ugy at, biztos.

mei-tai : nem tudom meg, hogy is jon be. Eddig csak az oviig mertem vele menni, valahogy mindig ugy erzem, nem tul kenyelmes neki. :?
Ugy erzem, jobb, ha a karom hatul tamasztja a nyakat, pedig jol tartja egyedul is. Feszegeti magat, aztan egy ido utan feladja, es vegulis nem szol ellene semmit. Nem tudom, hogy tul szoros-e neki, vagy nem kenyelmetlen-e, hogy nagyon szet vannak tarva a labai.
Ragogatja a pantjat is. Nekem egy kicsit faraszto, mert az ovihoz emelkedon kell felsetalni, es a tobb mint 8 kilojat azert megerzem. :)
Szerintem fejlodnom kell meg a megkotesben is.

Mit foztok ma? :D

Udv,
A

KépKép
lys
 
 


zöldségleves, császármorzsa.
bár nem én, Anyukám követi el :wink:

most akkor mi van?
tippelünk kép hiányában?
én nem akartam.
erre nincs szabályzat!
most mi lesz?

Kép
kissmanó
 
 


na, mentem Edó után suliba.
kíváncsi vagyok mi lesz a mai kvízzel a folytatás.
suli után gázpalack csere, vásárlás, szal hiányzom. :(

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Petrák Boldog névnapot!

Képzeljétek tegnap és ma is átaludta Benedek az éjszakát!
9től reggel 7.ig durmolt!
Ma reggelre szét is áztam rendesen!
Az oltástól nem lázasodott be,viszont eléggé nyügi volt de csak aznap!
Most már újra a régi!

Manó!
Küldök privit a 3hós adatokkal!
Tök jó a babakocsis kép mindkettö!

Noémi!
Majd raksz fel képet az új járgányról?
Milyen széles a fekvöfelülete?
Én meghírdettem a quinnymet a teszveszen és van rá érdeklődést,és most meg nem tudom milyen kocsit is vegyek,csak azt tudom hogy jó széles kellene!

Tegnap a tesómnál voltam egy csomót vasaltam a kis pocilakónak,ma meg megyek segítek neki bepakolni a kisruhákat!
Jaj úgy várom már hogy meglegyen a bébi!
Milyen picike is lesz a miénkhez képest!
20140328174041
 
 


Lys!

Én ma csirkecombot sütök ,meg valami krumplit csinálok mellé!
Leves ma nem lesz!
20140328174041
 
 


Moncsy: széles babakocsi engem is érdekelne.

Nándinak csöpög az orra, porszívóztam neki, nem díjazta. Nem is csoda, ma kezdjük a hozzátápit, sütőtök lével.

Sztem kép hiányában nem illik tippelni :wink: .
főleg, h azt sem tom ki van még versenyben :roll: :lol: .
Vendég
 


Tökmag!

Remélem már javulgatsz!
Kérdezted miért kell mennünk szemészetre:hát mindig könnyezik a kis szeme és néha be is csippásodik,föleg akkor ha kinnt vagyunk!
A szemcsepp amit kapott a gyerekorvostól eddig nem használt,ezért szemészet!
De most kerestem maszek szemorvost mert nem akarom hogy egyből neki essenek és kimossák a szemét!
Jázminnnak kimosták és nem is kellett volna,csak egy másik fajta szemcsepp!
Na persze ha muszáj akkor csinálják meg!

Egyébként jó a keresztelős kép,majd még rakjál!
Nekünk is megvolt de még a képek a hugomnál vannak!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot Petrának!!!! :wink:

Oltások: Köszönöm a hozzászólásokat, megerősítettek abban az elhatározásomban, hogy Nóri nem kapja meg a rota elleni cseppeket.
A meningococcus ellenit még szerettem volna, de ott bukott el a dolog, hogy a gyerekdoki tett egy röpke megjegyzést, hogy az majd 1 éves kora körül aktuális, így nem néztem utána a témának....én balfék :? ....
A Prevenart megkapta, a mi dokink is és több gyermekgyógyász ismerős is azt tapasztalta, hogy csökkent a gennyes gyulladásos esetek száma a bevezetése óta. Nem véletlenül lesz jövőtől kötelező.
H1N1:magamnak se adatnám be, Nórinak meg végképp nem.

Hol a mai kép? :(

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

Hát, ma éjjel nem sokat aludtam....Niki sokszor ébredt, aztán 3.30-5.30-ig nem is aludt vissza. nem sírt,szopizott, kakilt és utána vidámkodott, nem volt álmos :?

Manó: 7.30 körül,mikor menta fiam suliba,gondoltam Rád, hogy jövök, lecsapom a tippet az orrod elől ( :lol: ) De annyira álmos voltam,hogy inkább még visszadőltem egy kicsit. Erre most jövök,és látom, azaz nem látom,kire kell tippelni :lol: :lol: :lol:
Még jó,hogy nem szobroztam itt, pedig már nagyon tippelhetnékem van!!!!

H1N1-et én sem szeretném beadatni senkinek a családomból (remélem később nem fogom megbánni!)

Én ma nem főzök, ma anyukáméknál vacsizunk!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Védőoltástéma:

Én meg az a típus vagyok, aki MINDENT beadat, amit csak lehet.
A lányom is megkapta a kötelezőkön kívül a meningococcus ellenit meg a varicellát, meg az influenzát is.
Karcsika a következőnél kapja a Rotavírus ellenit, meg persze , amiket a lányom is megkapott. Mi mineden évben felvesszük az influenza ellenit is , most is így lesz. Mivel a férjem háziorvos, a lányom meg közösségbe jár nagy a veszély. A férjem mindig, mindent hazahoz a rendelőből.

Kép
Kép
sosi
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak megpróbálom behozni a házimunkás lemaradásomat.

Ráadásul ma Áron is nyűgős. Szerintem a foga. Már ma is adtam neki 1*8 Osanitot. Remélem el tud aludni szegénykém...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


na, ilyen hasfájás sem volt nálunk még :(
rendesből visított a fájdalomtól. kuruttyolt a hasa mintha breki költözött volna bele.
Anyukám ölében megnyugodott, elaludt, most tettük le.
Remélem fog kicsit pihizni, s hátha huss lesz az a fránya pocokfájás mire felébred.
Már arra is gondoltunk (míg nem kuruttyolt a hasija), hogy nehogy neki is piros legyen a torka s fáj a hasi miatta mint hétfőn Tétának-.

Kép
kissmanó
 
 


Tabati, Preta, Benta: 3 hós adatokat ígényelnék.
Cincibabus! Hol vagy? Rég jártál erre, tőletek is kérném.

Zsú: Zalán holnap lesz 3 hós, szóval közeleg nálatok is az adatok közzététele.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!
Látom,nem maradtam le a tippelésről. Remélem tudok jönni délután!

Mindjárt indulunk babamasszázsra.
Nem tudom, mi volt tegnap (talán front), de Zéti nagyon nyűgös volt. Alig maradt meg a járókában. Máskor ripsz-ropsz kész vagyok a takarítással, most majdnem egy egész napba tellett. Mindegy lényeg, hogy már jobb a helyzet. Bár tegnap is és ma is állandóan bealudt szopi közbe. Most is alszik. Remélem nem masszázs alatt fog megéhezni!

Na, lépek! Egyébként képek nagyon tutik! :D

KépKép
süni76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?