Új privát üzeneted érkezett!

Detty, az AFP-t a SOTE-n veszik vagy a sima körzeti laborba kell menni? Ha a Sote-n, akkor oda is kell időpont?

Kép
Kép
ginnie
 
 


márti,
gratula az egészséges FIÚHOZ!! :lol: Barossba mikor mész?

minyu, köszi a tippet, megnézem!!!!

stike,
köszi, már más is mondta, hogy arrafelé nagyon sok van. Elnézek oda jövőhéten, mert azóta már 2 zsáknál tartok. :D

szilvi,
szivesen eladom / eladnám neked, csak szerintem semmire nem mész velük. Ugyanis pont ellentétes évszakban született a lányom ( szept 28 )
Így, ha lánykád is lesz, a pl. 62-68 síoverál augusztusban lesz rá jó. Mint ahogy pl a 74-es méretű pántos nyáriruha meg januárban. :?
De ha kell, szívesen... :lol: :lol: :lol:

Csajok, olyan jót vásároltam ma!!! :D Azt hiszem teljes a ruhatáram kismama fronton őszre télre. Még majd valami kabi félét kell szereznem.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


detty,
SZUPER EREDMÉNY!!! Gratula hozzás!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

 
 

Hű, halljátok, ez tényleg egy fiús topik lesz! Lányok, gyertek, mert nem lesz kinek a haját húzni az oviban!!!! :lol: :lol:

Detty gratula, tényleg nem semmi eredmények! És Márti neked is, gyarapítod a táborunkat! :wink:

Honey, képzeld, a párom beleolvasott a mostani topikba és azt mondta, hogy mi együtt voltunk a 2008 októberi topikban (akkorra vártam az első babámat). Aztán megnéztem, de a szeptemberibe írtál, amibe lehet, hogy mi is bekukkantottunk anno... de hogy így emlékezzen! Kicsit nosztalgiáztam az októberi topikban... :oops:

KépKép
stike
 
 


stike,
igen! Flóra 2008 szeptemberben született. Ritka az ilyen memóriájú pasi! :lol: :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hát egész nap nem volt idöm idenézni - megint jó sokat írtatok :wink:

Hü, tényleg nagyon sok a fiú itt, vicces. De nem lehet hogy azért van mert ha fiú az elöbb látszik biztosan? :wink:

Detty - Márti: Gratula! Bocs, ha valaki elfelejtettem...

Szilvi/Honey: Igen, itt van még a Mészáros utcában a gyerekruhás turi. Közel lakom, majd mindennap elmegyek mellette :wink: Szerintem nagyon jó cuccaik vannak és vesznek is ruhákat...

Na, most már nem tudom mit akartam... Ja igen! Képzeljétek tegnap este kaja után és ma ebéd után olyat éreztem mintha valaki csikizne belülről - szóval gondolom a pici lehetett :D De csak egy nagyon rövid ideig éreztem...

Kép
anicca
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! Annyira örültem, de aztán iszonyú rossz hírt kaptam (az öcsém nagyon beteg), és szétfoszlott az öröm.

Ginnie!
A SOTE-n vették le az AFP-t. Időpont nem kell, de nekem megmondta a dokim, melyik nap menjek (igaz, csak másnap sikerült eljutnom). Fontos, hogy először be kell jelentkezni a betegfevételen, utána át kell menni az ambulanciára, ahol kitöltenek egy nyomtatványt, mert csak a vérvétel megy a klinikán, a vizsgálatot máshol végzik. Utána a papírral együtt kell visszamenni a laborba. Elég gyors az egész, csak komplikáltnak tűnik.

Kép
Kép
detty74
 
 


jóga:
http://www.jogaszules.info/
amúgy Krisztina tér közelében

honey
a Böszörményi úton (12ker) is van két babaturi
nem tudom vesznek e be, de miért is ne?
az egyik a királyhágó térhez közel felfelé van
a másik mégfeljebb, majdnem a végén

mamacka
jó filmezést neked
mi nem tetszett nekik a konzultáción?
jajj, szegény
remélem most már gyorsan túl leszel rajta

melltartó
gyerekek én nem hordok egyáltalán
amúgy is csak most lett akkora, h jó rá a 70a-s
akkor ilyenkor mi van?
amúgy nem is bírom elviselni ha véletlenül, mondjuk egy áttesztő cucc miatt mégis felveszek vm könnyűt
ugye akkor nem kell szopisat hordani?

ma bevásároltam én is magamnak ruhákat, amikbe beleférek, meg talán jók lesznek később is
összesen 7000ft-ot költöttem, minden 500 vagy 1000ft volt
:D
(Bahia turi)
imádom az ilyet!
meg Zsombi is kapott egy édes felsőt
majd kb fél-1 éves korában lesz jó rá

gratula a jó eredményekhez!!
nekem még egy hét az UH

Kép
yilonne
 
 


ja, a rucik között volt egy átmeneti kabát meg egy (nem terhes) japán stílusú hosszú selyemruha is
domo arigato!

Kép
yilonne
 
 


Én sem hordok melltartót, főleg a szűkeb felsőkhoz nem, az jól tartja azt a kicsit is, néha veszek fel ilyen pamut kis topszerűt, amolyan sportos "melltartót". Szerintem semmi sincs ezzel :)

Hol ez a Bahia turi? (ha nem titok).

Kép

Kép
ktouch
 
 


köszi csajok a rucis tippeket!
Mindkettő közel van hozzánk! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


hehehehihi
bahia turi:
rákóczy út 10
astóriától kell a deák felé menni picit a bal oldalon
bemész a kapualjba, és balra a lépcsőn fel majd megint balra
300ft-os fülbevalók
nagyon durva

Kép
yilonne
 
 


Köszi Lányok a gratukat!

Detty!

Neked is gratula a jó eredményekhez! És tesód meg gyógyuljon meg mihamarabb!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti! gratulálok nagyon!!! Ez szuper!
Detty neked is az eredményhez, remélem a testvéred hamar meggyógyul.

Én hétfőn megyek dokihoz, remélem addigra nálunk is látszik, hogy kisfiú-e, vagy kislány, már nagyon izgatott vagyok.

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek gratula a jó eredményekhez!

Detty74! Neked a nyugalmi pulzusod is nagyon sok? Mennyi, ha szabad ilyet kérdezni! Nekem az általában 80 körül van, de a dokinál 100 fölé megy mindig a stressztől, egyébként én is szedtem béta blokkolót, csak a terhesség miatt abbahagytam.
Vadszi! Tök jó, hogy már neked sem fáj, bár én a kalciumig még nem jutottam el. Tablettában eszed vagy pezsgőtablettában?
Stike! Képzeld el, az én párom is olvassa ám a fórumot, mire hazaérek délután már mindent tud, amit írtam, írtatok. :wink:

Ez már nekem is feltűnt, hogy sok a fiú itt! Ilyen fiús hónap lesz ez a március? Én a rózsaszín tábort szeretném erősíteni! :)

Anicca! Én is kaja közben, illetve után szoktam érezni azokat a buborékokat, vagy nem is tudom minek nevezzem!

Kép
aniko20
 
 


Nem az egyik billentyűm vitorlájával van probléma, melyre azt mondta a belgyógyász, hogy szedjek én is béta blokkolót, de mivel terhes vagyok inkább ne, mert nem tudja milyen hatással lehet a magzatra.
A szapora szívverésről annyit, nekem hirtelen felgyorsul, amely igazából abból adódik, hogy én ilyen hirtelen ember vagyok, és a szerveid is az alapján működnek, mint amilyen a temperamentumod (ezt a háziorvosom mondta), régóta ismer engem, hiszek neki.

Amúgy ez a fajta szívverés gyorsulás nagyon sok kismamánál a terhesség velejárója, hiszen a a szívednek most több vért kell átpumpálni.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! Nagyon drukkolunk a tesómnak, hétfőn műtik (rákos daganatot találtak). Azt hiszem, még sosem féltem ennyire!!!

Anikó!
Igen, a nyugalmi pulzusom 100 körül van, és most a terhesség miatt már több is. És a billentyű miatt visszafelé is folyik a vér a szívemben, ami miatt naponta többször össze-vissza kalimpál a szívem, olyan, mintha a torkomban verne. Elég kellemetlen.

Kép
Kép
detty74
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :D
Nagyon pörögnek itt a dolgok!gratulálok mindenkiniek a jó eredményekhez!Nem is tudom hol kezdjem annyira izgatott vagyok!Voltunk tegnap uh doki minden!uht agy doktornéni végzi!a baby úgy fel volt pörögve h alig tudtunk méreteket nézni!mindent megmutatott! a veséit a szivecskéje négy kamráját!a Kezecskéje minden ujját a tapiját és persze a lába közét is!Kérdezte h nemet tudunk?mondtuk h nem!!a doki mondta h dehogy nem!Egy kisfiú!!!Apa nagyon örül!Persze én is!De ő fiú pártibb!Ugyhogy kékülünk szépen lányok! :lol:
bettiny22
 
 


Szabccsi!

Azért nem mindenkinél van ez így, mert én egyébként egy tök nyugis ember vagyok, és ugyan szoktam néha pörögni, de a hirtelenség egyáltalán nem jellemző rám. :)

Kép
Kép
detty74
 
 


Azt hiszem rosszul fogalmaztam. A hirtelenség csak az egyik típus. Amúgy rám ez is igaz. Én régen szorongással küzdöttem, amely szintén a pluzusszám változásra van hatással.

De tényleg minden ember más!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Na akkor üdvözölném a kispapákat is a fórumon!
szerintem nem ártana amúgy indítani nektek is valamit
persze tudom, ti nem beszéltek annyit mint mi lányok
no de azért biztosan lenne miről :)

Kép
yilonne
 
 


bettiny gratula a kisfiúhoz

szabcsi
nem próbáltál meg még valamiféle meditációt vagy relaxációs tréninget?
valami olyanra gondolok, ami alapjában véve, hosszú távon kiegyenlít érzelmileg
nagyon ajánlanám h jógázz, vagy taichi-zz, ilyesmi
én most tanulok egy technikát, integrál thaichi a neve
szuper önismereti tréning a mozgás mellet
szuperül oldja a blokkokat és behúz középre...az arany középútra
no meg a csakrákat is szépen rendbeteszi
de vm légzéses relaxáció is elég lehet neked kezdetben

Kép
yilonne
 
 


detty :)
nagy-nagy drukk a tesódnak. Ha nem titok, milyen daganata van? Milyen stádium? Hol műtik? (sajna tapasztalt vagyok, a Zuramat 7 éve műtötték vastagbél daganattal, de nála minden rendben azóta. Kívánom, hogy nektek is igy legyen!!!) Nagyon sok pozitiv energiát küldök felétek!

Dobok ma egy kékülő táblát :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Hererákja van. Még nem tudunk semmit, mert tegnap reggel jöttek meg az eredmények. Most van bent a kórházban, de még senki nem tud semmit. Ha jól tudom, a Lászlóban van, mert anyuék nem akarták az Onkológiai Intézetbe vinni, mert félnek, hogy az nagyon lehangoló lenne az öcsémnek.
Nem tudjuk, hogy ma már benntartják-e, a hétvége miatt szerintem nem. Akkor ma valamikor feljönnek hozzánk is.

Köszi az energiát, most nagy szükség van rá. (Remélem, ma Alexa nem hozza a hisztis formáját, mert nem tudom, hogy fogom bírni vele!!!)

Kép
Kép
detty74
 
 


Stike
A Délinél a Kékgolyó úton van az Onkológiával szemben! Könnyű odatalálni!

Detty
Nagyon sajnálom! :(
Mi baja a tesódnak?
Anyukám az Onkológián dolgozott, már sajnos nem mert nagyon csúnya módon kitették pár hónapja, de lehet tud nektek segíteni, pl kihez érdemes fordulni stb.

yilonne
Nem muszáj a szoptatós melltartó, de ha nagyon megnő a melled akkor azért tanácsos, hogy segítsen a tartásban talán akkor jobban visszanyeri majd az eredeti formáját.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szabccsi!

Nekem sajnos tényleg a billentyű zűr miatt ver gyorsabban a szívem, így nincs nagyon mit tenni, nem tudom befolyásolni. Viszont mivel már nagyon régóta élek vele, szinte meg is szoktam, csak az extrázások zavarnak nagyon, főleg ha éjjel ébredek fel miatta. Akkor olyan, mintha épp sprinteltem volna.

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty
Gondltam, hogy hererák lesz, ez nagyon gyakori a fiataloknál. Hány éves?

Miért lenne lehangoló???
Inkább lehangoló legyen de tudjanak rajta segíteni.
Sokan vannak akik mindenhol máshol próbálkoznak majd sokadik kör után jönnek vissza az onkológiára.
Azért ezen a területen az Onkológia a legjobb.

A hererákot ha időben észreveszik nagyon jól lehet kezelni! Kitartást nektek! Ha levesznek a kezelés előtt spermát akkor a későbbiekben a gyerek kérdés sem okoz problémát.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


yilonne
Jók ezeket a dolgok amiket ajánlasz, csak én annyira pörgök, hogy a szemem nem tudom 5 percig csukva tartani, pihenés képpen.
Próbáltam a relaxációt, de nekem nem megy, más a habitusom! :)

Detty!
Kitartást a tesódnak, azzal segítetek neki a legtöbbet, ha nem látja rajtatok, hogy szomorúak vagyok.
(sajnos nekem nagyon sok tapasztalatom van a rákkal).

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


25 éves, pont abban a korban van, amikor ez gyakori.

Azt én is megértem, hogy az öcsém nem akart mindenféle stádiumban lévő rákos betegek közé kerülni! Ezt a műtétet a Lászlóban is nagyon jól meg tudják csinálni, akkor legalább lelkileg ne készítse ki még jobban ez az egész! Utókezelésre, ha kell, valószínűleg úgyis oda kell menni.

Viszont, ha nem haragszotok, nem akarok erről részletesen beszélni, mert eléggé kivagyunk mindannyian, meg hát ez a topic boldog dolgokról szól.

Kép
Kép
detty74
 
 


Én csak bátorítani akartalak, hogy ez nagyon jól kezelhető betegség! Biztos megfog gyógyulni, és végülis igazad van a Lászlóban is biztos ugyanaz a protokolm és ha lelkileg ez jobb akkor az egészsége szempontjából is az!
Kitartást nektek!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


jó reggelt!

Detty!

Drukkolok a műtéthez, biztosan nem lesz semmi baj!

Márti!

Gratula a kiskukishoz!


Valóban tele vagyunk fiúkkal, de sztem ez azért van, mert a kuki előbb látszik, ha nem látszik semmi az még lány is lehet. Hát én kb: 10 nap múlva megyek a 18.heti genetikai uh-ra, és borzalmasan izgulok, hogy a fiúnk után kapunk-e egy kiscsajt! :)
Jó lenne, de ha kukis lesz annak is nagyon fogunk örülni!!!

Én is szoktam érezni néha olyan kaparászás féléket a hasamban, biztos a baba, de még nem érzem egyértelműen/ hiszen még csak 16-17 hetes vagyok./

Van olyan aki már tudja hogy kislánya lesz? Mert én nem emlékszem. :D

Ja, én szoptatós melltartót simán a Tescoban vettem 5 éve, és modhatom hogy nagyon jó, még 5 év után is olyan mint új korában, nagyon puha és 100 % pamut.Teljesen olyan mintha rám öntötték volna, kényelmes, szuper.Nem tudom mi a márkája, de olcsó Tesco-s volt.
csézjang
 
 


Nos akkor valami másról....


Ezzel a kismanóval annyi nyavalyám jött elő hogy csak na... (ebből gondolom, hogy kislány lehet, a fiúkkal nem volt semmi gondom)
Mindenféle fertőzéseket kaptam, gombás nyavalyákat (nekem előtte sose volt), megint kiújult a rózsafoltom, ami egy vírusfertőzés, de állítólag nem okoz problémát bár semmiféle vírusfertőzés nem szerencsés az első harmadban (4. héttől kezdődött).
Rettenetes orrdugulásom van. Banálisan hangzik, de engem teljesen taccsra tesz. Nem kapok levegőt, légszomjam van éjjel mivel csak nyitott szájjal tudok aludni az egész szám kiszárad, olyan mintha smirglipapír lenne a nyelvem.
Eleinte használtam az otrivin orsprayt (ez fél perc alatt megszüntette a dolgot és alhattam nyugodtan), de kiderült, hogy nem lehet mert árthat a babának. Amit lehet az a tengervíz, ami semmit nem ér, hiszen az orrnyálkahártyám be van ödémásodva a tengervíz pedig csak nedvesíti. Illetve a homeopátiás cuccok amikben meg nem hiszek.

Egyik éjjel mikor semmit nem tudtam aludni a neten böngésztem, hogy melyek azok a szerek amit esetleg mégiscsak lehet.
Az a baj, hogy olyan cseppek amikben van érszűkítő adalék (ez az ami rajtam valójában segít) azt nem lehet mert felszívódhat és gondokat okozhat a babánál, de amúgy sem lehet hosszútávon alkalmazni. A többinek a hatóanyaga meg kérdéses.
Találtam pár szert a fele vényköteles. Védőnő tanácstalan, azt mondta menjek fül orr gégére. Még a dokimnál is rákérdezek csak eddig nem értem el.

Ha valakinek van valami mentő ötlete ne habozzon.

Elkezdtem szedni a kalciumot mintha az egy kicsit enyhítette volna a tüneteket.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


pizsi-hálóing
Én szeretem mindkettőt.
Szülni mindenképpen hálóinget vigyetek. Én elsőre pizsit vittem és elég macera.
Másodikra meg csak a bandázst vettem fel a cicimre a kádba, így mégsem éreztem magam annyira meztelennek.

A gyerekágyra nekem mindkettő jó volt. A hálóing annyiban jobb, hogy nincs anyag a lábam között így nem frusztrál annyira, hogy összemaszatolom a hálóruhámat.
Pizsinek a felsőjét simán felhúzod szopihoz, de vannak jópofa szoptatós változatok is.

Kép
Kép

Kép

De a tescoban vagy corában ilyen helyeken van egy csomó olcsó jópofa darab. A pizsama lehet normál is mert csak felhúzod, de a hálóing legyen mindenképpen felül gombos.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Ez egy felül dupla anyag zsebszerűen kialakítva.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


A teszveszen vaterán is vannak ilyenek.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Köszi!!!

Az orrdugulás nálam is megvan, tulajdonképp évek óta. Sajnos én már eléggé hozzá vagyok szokva az orrcseppekhez. Állítólag a szülés után a hégészeten tudnak majd segíteni, hoy elmúljon a dugulás. Addig viszont az én dokim szerint nyugodtan használjam az orrcseppet, legalább lefekvés előtt, hogy éjjel kapjak levegőt. Ő azt mondta, hogy az orrcseppek lokálisan hatnak, ezért annyira minimális kerül be a vérbe, hogy az nem hat a babára. És igaza lehet, mert Alexának sincs semmi baja, pedig vele is végig használtam.

Majd folytatom, de ordít a lányom.

Kép
Kép
detty74
 
 


Kicsit megnyugtattál!

Te melyik cseppet használod?

Nálad ez akkor allergia nem?

Nekem csak a terhességgel jelentkezett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mamacka 2009.10.02 09:01-kor.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


detty
A méhlepényeddel sem volt gond?
Azt is hallottam, hogy a lepény vérkeringésében is okozhat zavarokat, előbb meszesedik vagy valami hasonló.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bettiny: Gratula a kisfiúhoz!

Detty: Kitartást!

Tegnap kaptam emailt, hogy szerdán postázták nekem a kismamaruhákat amiket rendeltem a Monamama-n - remélem ma megérkeznek! Majd aztán beszámolok hogy milyenek :D

Tegnap már licitáltam egy kiságyra a Teszvesz-en, mert teljesen jó, ikeás és 1 Ft-ról indult...De majd meglátom, bizony még korainak tünik kiságyat venni. Meg ahogy néztem folyamatosan vannak jó áron jó minöségü kiságyak fenn, szóval biztos késöbb is lesz még. habár Ikeás ágyat újonnan venni sem rossz, jó áron van.

Kép
anicca
 
 


Monamamát nem is ismertem, de nagyon jó kis rucik vannak.
És nagyon jó áron!
Majd tegyél fel fotókat!
Meg engem érdekelne, hogy a méret mennyire passzolt.




Kozma Lajos ösztöndíj kiállítására készülök ami februárban lesz az Iparművészetin és az egyik kiállító társam kismamaruhákkal pályázott egy másik meg babahordozóval.

Érdemes lesz megnézni! :)

Majd szólok időben.


http://www.bboom.hu/
Itt lehet kapni a ruháit, de nem mind az övé.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


http://www.ille-olla.hu/olla/ollafooldal.htm

ILLE-OLLA

Kép


Kép

No megvan ez a Kozmás lány kollekciója.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: De jó pofák ezek az ille-olla ruhák :D
Engem is érdekel a Monamama -ruhákban hogy milyenek a méretek, majd beszámolok és teszek fel képeket is!

Kép
anicca
 
 


A Monamamára én is kíváncsi vagyok, szeretnék egy kordnadrágot.

Detty, kitartás, nem egy ismerősömnek volt hererákja, mind meggyógyult, az egyiknek pedig most lesz kisbabája, kezelés előtt levették a spermát, így biztosítva voltak.

Kép

Kép
ktouch
 
 


Köszi mindenkinek a bíztatást, nagyon reméljük, hogy minden rendben lesz! Egyébként a családomra most nagyon rájár a rúd: a húgommal fél órája közölték, hogy megszűnik a munkahelye, 1 hónapjuk van, hogy másik állást keressenek. Remélem, innen már csak jobb lehet!

Mamacka!

Sajnos nem allergia. Voltam - már terhesen - allergológusnál, és vérből leteszteltek mindenre, de minden negatív lett.
Nekem is a fül-orr-gégészetre kell majd mennem, lehet, hogy van egy polipom, az allergológus szerint. Szerintem ez marhaság, mert a polipra nem hiszem, hogy hat az orrcsepp. Nekem az orrnyálkahártyám van megduzzadva, szinte állandóan.

Én 3 fajtát váltogatok, hogy ne szokjak hozzá egy hatóanyaghoz sem: a Nasivint, a Rhinosprayt és az Otrivint. Szerintem is az Otrivin a legjobb, de a legerősebb is (0,1%, míg a másik kettő 0,05%). Viszont nem szárad ki tőle az orrom. Ha nem vagyok terhes, néha 1-2 napig kibírom ezt az állapotot, de most sokkal durvább. Főleg, hogy sokszor veszem a számon át a levegőt (most is), amitől folyton kiszárad, és előbb-utóbb a fejem is megfájdul tőle.

Nem, nem okozott gondot a méhlepényben sem, szinte tökéletes állapotban volt a lepény a szülés után (a doki szerint ettől még maradhatott volna a baba, de így is teljesen pontosan érkezett).

És ha még jobban meg tudlak nyugtatni, nem egy embert ismerek, akik a terhességet így, orrcseppel csinálják végig, és egyiknek sem lett semmi gondja a későbbiekben. A dokim szerint pedig rosszabb a babának, ha az anya nem kap/vesz normálisan levegőt, mint az a minimális gyógyszer, ami bejut.

Szóval, most nem azt mondom, hogy használd nyakra-főre az orrcseppet, de legalább annyit, hogy éjjel aludni tudj, az nagyon fontos!

Remélem, segítettem!

Kép
Kép
detty74
 
 


Hahó!

mamacka :)
nagyon jók ezek a pizsik.

Én kinaiban vettem gombos pizsit és pántosat is. Arra azért készüljetek, hogy ált. nagyon meleg van a babák miatt a kh-ban.

Ésésésés én is meglepiztem magam :) Itt Inárcson van egy egész jó turi, vettem egy ócska farmert és egy csikos pántos felsőt, és összekombináltam kismamagatyává. És tökre tetszik az eredmény, pedig hát nem egy nagy cucc :) (örülök, mint majom a farkának) Ésésés 2féleképpen lehet hordani, mostmég visszahajtom a pántját, mert még kicsit bő (fenékben is, ez látszik, de legalább van hova hiznom) ha pedig jóóóónagy hasat növesztek, akkor hosszúra engedni a pamutos részt. Képek: csak visszahajtva csináltam, gyak. duplaennyi, ha nem hajtom vissza a pamutos részt.
Kép Kép
Tessék dicsérni! (és a béna fejet nem nézni :D !! ) Varrtam egy hosszúszoknyát is, de az nem lett olyan jó, meg nem hiszem, hogy fogom viselni, mert biciklizni se lehet benne, játszózni se, inkább olyan munkábajárósnak lenne jó, úgyhogy valszeg eladom...

Na, megyek, összepakolok, nemsoká megyünk anyumékhoz hétvégézni.

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, majdnem elfelejtettem.
Tábli:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu - De ügyi vagy! :D Szuper az a nadrág! Én is próbáltam varrni a régi gatyáimból kismamásat, de nem nagyon sikerültek. Egy szoknya viszont egész türhetö lett :lol:

És köszi a táblit - így már nem is tünik olyan soknak a kisfiú, hisz még nagyon sokan vannak akik nem tudjuk a nemét a picinek - lehet itt még lányuralom ám! 8)

Kép
anicca
 
 


Detty!a papámat most műtötték végbél rákkal!kivettek egy 18cmes darabot neki!hála Istennek máshol nem találtak!Kezd visszatérni a régi önmaga!a tesód erős fiatal!minden rendben lesz!Tuti!
Minyu!szuper darab!És durván megelőzte a férfi nem a csajszikat! :lol:
bettiny22
 
 


Tényleg, a táblázatban nem tűnik még elveszettnek a márciusi nőuralom. Csak ahogy jöttek a hírek, hogy itt is fiú, ott is fiú...

Minyu! Tényleg klassz a gatya, és szerintem nagyon sokat spóroltál. A szoknyát pedig gondold meg! Terhesen is muszáj néha elmenni szépen felöltözve, akkorra majd jó lesz. Én pl. nem tudom, hogy majd az ünnepekre mit fogok felvenni. Mivel Alexát tavaly októberben szültem, a terhesruháim mind nyáriak, illetve van egy kismama farmerem és 2 vastagabb, mondjuk átmeneti vászonnadrágom. Télre egy vastagabbat még muszáj lesz venni, illetve kaptam egy kabátot a barátnőmtől, csak még el kell hoznom az anyukájától, mert a lány Brüsszelben él. Viszont nem szándékoztam semmilyen alkalmi kismama ruhát venni (nem fér bele a keretbe, és felesleges is), úgyhogy valószínűleg a karácsonyt is farmerben fogom ünnepelni. :oops:

Kép
Kép
detty74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: