Új privát üzeneted érkezett!

Jaj lányok... Olyan nagyon neki vagyok keseredve az októberi anyagi helyzetünknek.. :cry: :cry: Villanyszámlánk az éves elszámolás miatt most 3 hónapig 48 ezer ft. E mellett jön még 25 ezer is az aktuális havi. A gázszámlánk most jött meg. 44 ezer. A víz 10 ezer. Ráadásul ma jön fa, hogy télen ne kelljen gázzal fűteni 40 ezer. Erre jön még a net, tv, telefon 15 ezer, és a hitelünk 56 ezer. Ja és ugye ebben a hónapban szülök... :cry: :cry: Na ilyenkor legyek optimista. Ja és alapból minusszal kezdünk. Bocsi, hogy rátok zúdítom, de a férjemmel ezt nem lehet megbeszélni, mert rögtön kiborul és dühöng. Na megyek valami megoldást találni. :?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó, sajnálom nagyon. Nem tudok mit mondani :( de remélem az legalább jelent valamit, hogy el tudod mondani nekünk!
Vendég
 


Nekem is vannak aktuális gondjaim, mondjuk a Tieiddel Pattogó nem "egyenrangúak", de nagyon bántanak...szerintem délután idetelepszem és regényt írok róluk, de most lassan össze kellene kaparnom magam, postára kell mennem haladéktalanul feladni egy levelet :roll: még jó, hogy találtam egy kis postát itt az utcánkban, mert a városba most nem szívesen mennék be, tökre antiszoc vagyok!
Vendég
 

 
 

Pattogó: Csekk az nálunk is hegyekben áll mindig, tartozunk 4 banknak, meg még az apehnak is. Leszarom, ahogy van úgy van. Nem tudok több pénzt kiizzadni mint amennyi épp van. Enni kell, az iskolába mindig kérnek valamit. Ezvan. Ahogy jön úgy megy el. Én megértelek miis összeveszünk a pénzen néha, mert persze mindkettőnket aggaszt mi lesz. Valami csak csak. :cry: :cry: :cry:
anyabebi
 
 


Antiszoc Esztike!
Tök jó volt a hasonlatod ezekkel a hímekkel meg herékkel! :lol: :lol: Itt mindíg meg tud valamelyikőtök nevettetni! :lol: :oops: :wink:
Ma én is csak a védőnőhöz voltam hajlandó menni,sehova máshova! :evil: Előbb apukám volt itt,vele azért jó fej voltam,vigasztalt is! :roll: :)
De délutánig senkivel nem akarok kommunikálni!
Persze csak VELETEK!!!!
Ja!És Tietek a szombati nap!Gyúrjatok rá Toffie-val! :lol: :wink:
Dorka naon csini!Gondolom anyukája örült Neki! :lol: :lol: :mrgreen:

Kkia!
Akkor mi ebben nagyon hasonlítunk egymásra.Két kismami aki sírós és útál veszekedni! :roll: :roll: :x

Kicsike!
A csuklást az előbb felváltotta egy intenzív Alien mozgás pocakon belül! :lol: :lol: :lol:

Anyabébi,Sztercsi????? Hol lopjátok a napot? :lol:

Screen,szülni vagy :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Helló Sziszkó :roll:
anyabebi
 
 


Anyabébi!
Már látom,itt lopod a napot! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
De mi történt az alsó vonalzóddal?????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ja,hogy újat raktál fel!Cuki! :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


hello Lányok,

látom általános szar hangulat uralkodik.
Gyors helyzetjelentés.
Reggel voltunk CTG-n, baba jól van, fájások nulla.
Kérdi a szülésznő, h mikor megyek a doktorhoz flowmetriára?
Mondom épp tegnap hívott az asszisztens, h 7-én elmarad a rendelés és 9-én menjek.
Erre ő elkerekedett szemekkel közölte, h túlhordás esetén kell csinálni a flowmetriát, meg egyébként is 9-re tuti meg kell legyen a baba.
Az orvost meg képtelenség elérni.
Ja, és boldog-boldogtalan baszogat telefonon, h szültem -e már.
K I V A G Y O K. :twisted: :twisted:

Kép
screen
 
 


és a kórházban még a csilláron is szültek.
:x :x

Kép
screen
 
 


Screen: szegényke, na aztán neked is megbízható a dokid, remélem ezt azért majd honorálod :shock:

Sziszkó: csak kiváncsi vagyok mennyi van még eddigi "nyugalmas" életemből :mrgreen:
anyabebi
 
 


Készen van a sárgaborsó főzelék, csöppet rá vagyok kattanva. Sült virslivel :mrgreen:

Kedves zabálótársam Bobó puszillak!!!!
anyabebi
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, a biztatásokat, stb. Ez most nagyon sokat segít nekem, és nagyon jólesik! :wink: :) Azóta sajnos nem tudok semmi újat róla, tegnap este 10-ig még volt két rohama, most meg MR-en vannak. Próbáltam hívni a bátyámat, de kinyomott... :? :( Ja, és hogy ne legyen ilyen egyszerű a helyzet, a bátyámnak legkésőbb 10-én el kell mennie Brüsszelbe dolgozni... :( :cry: :(

Végig olvastam mindent, de valahogy nincs erőm reagálni. Bocsi mindenkitől! :oops:

Puszi
bobóbaba
 
 


Anyabébi és a többiek,persze mi más megint mint a kaja. :D
Na akkor Én is elmondom a tegnapi nagy gondolkodás,hogy mit is főzzek az eredmény rántott csirkecomb lett sültkrumplival ezt Apa szereti nagyon és ugye minden nap viszi az ebédet is.Ennek csak örülök legalább egy csomó pénzt ezen megtudunk spórolni.Nekünk is számít minden forint.Ma pedig csirkemellből készítek brassóit.Erre ráérek majd délután is.

Pattogó átérzem a helyzetedet teljesen mert szerintem mindenki volt már így ,aki nem az örüljön neki.Én is tiszta lelkibeteg voltam hetekig és a még a múlt héten is a lóvé miatt mert azért nem mindegy,hogy most nem dolgozom és a szuper kis fizum helyett majd kapok kb.50-et vagy valami hasonlót.Ez az átállás erre nagyon rossz.Persze Apa dolgozik és neki sem fix a pénze meló függő az egész.Majd csak hozzászokunk és lesz valami.Úgy döntöttem Én is varrni fogok szopipárnákat,gyerekruhákat stb.Majd ahogy időm engedi és eladom.Mikor még Anyuéknál laktam ezzel foglalkoztunk sokáig.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Bobó!Remélem nem lesz semmi komoly,nagyon szorítok a kicsinek!

Pattogó,anyagi helyzetünk nekünk is elég necces.Ráadásul le kell cserélni a kocsit is mert már 4-en nem fogunk elférni benne.Viszont annyira irigyellek a vissza-visszatérő energiádért!
Én már azért várom sokszor a szülést,mert alig várom,hogy a kórházban egész nap pihenjek! :oops: Ciki vagyok ugye?Imádom a lányom,és még nem is mondható rossz gyereknek,de már napok óta úgy érzem,hogy nem bírom fizikailag............
Zsrit,téged is teljesen megértelek.Én is félek,hidd el!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sziszkó,férjednek egy óriás fekete pont!

Kkia,szuper ez a kiságy!

Tündér!Jaj,annyira sajnálom,hogy (pont most) elért titeket ez a hülye vírus!Remélem a picit messzire elkerüli!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Bobóka nyugi a vizsgálatok után okosabbak lesztek,hogy mivan és akkor már tudják kezelni a problémát.


Screen Vcsibénél nem voltál fent?
Ez a nap a Te napod lehet,hogy még találkoztok :wink: :wink:
Még a csilláron is szültek azt mondod.Olyan sokan voltak??Úr Isten!!!!! :shock: :shock: Ma ment a barátnőm is ctg-re,talán emlékszel rá mikor voltunk szerdán az okosításon ott volt Velünk Ő is.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike,
nem mentem Vcsibéhez, mert nem a telefonomat otthon hagytam és nem akartam rárontani. Mert szerintem olyan intim ez az egész.... :oops:
Majd szombat hajnalban azért még remélem, h meg tudom nézni őket babástul.
Barinőd: őőőööö, izé. Nos, nekem az arcmemóriám NULLA. Szóval biztos ott volt ő is a 15 kismama között, akik CTG-re vártak + a másik X, aki éppen vajúdott.
Rémálom.

A pasik monnyanak le. Nekem az elmúlt egy hétben volt általános elegem a pasimból. Nem tom konkrétan miért, csak úgy. De ők is biztos ki vannak már feszülve, paráznak azok nálunk jobban, én azt hiszem.

Sikerült elérni a dokit. Kedden 22.30-ra(!) kell mennem flowmetriára. :shock: (persze, ha addig semmi)
asszem legközelebb egy kevésbé elfoglalt dokit választok. :roll:

én mingyá csinálok burgonyás vegafasírtot, reszelek mellé egy répát + paradicsomsalit.

Bobó,
drukkok mennek a babának. Annyira borzasztó, ha egy kisbabának baja esik :twisted:

Pattogó,
pénzügyek = no comment. Mi is elég szarul állunk.

Zsrit,
sztem ezek a gondolatok mindenki nyomasztanak. Max. nem jutnak tudati szintre, de mélyen ott lapulnak. :o

Kép
screen
 
 


Megjöttem!
Fürdés előtt hajat vágtam, az nálam mindig beválik depi ellen :D aztán kicsinosítottam magam és irány a posta. Visszafelé bementem a boltba péksütit venni és megint tudtam lőni 99,-/kg-os almát, de csak 5 db-ot vettem, mert ezek akkorák, mint a fejem! :lol:

Úgy látszik, megérezték az emberek, hogy antiszoc vagyok, mert még a boltos csaj is szólt hozzám egy-két kedves szót, jól esett. Ja és bár hihetetlen, de hátsó nézetből lehet, hogy még "jó nőnek" számítok, mert nem egy kocsiból bámultak pasik és csak akkor fordultak el csalódottan, amikor mellém értek és meglátták a hatalmas hasam :lol: de az is lehet, hogy csak azt bámulták miért megyek úgy, mint aki beszart :lol:

Screen, szegénykém, dokidat jól kifogtad :roll:

Pénzügyek: én is no comment :roll: amikor minden okés, valami mindig beüt és ezt utálom...amúgy nekünk is van hitel is, számla is...

Férjem olyan édes volt, délben felhívott, hogy csak a hangomat akarta hallani-úgy imádom!!! És holnap ráadásul szabadnapos lesz :D :D :D csinálok Neki egy jó nagy adag mákosgubát, mert imádja! Tényleg csajok, szerintetek gáz, ha nem kifliből, hanem zsemléből csinálom? :oops: Mert egy csomó száraz zsemim van itthon...
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Bobó, drukkolok én is a babának, szörnyű ilyenről még hallani is, nemhogy közelről megélni. Nagyon remélem, hogy tényleg csak vmi olyan, amit mielőbb kinő.

Szisz! Tarts ki, muszáj, hogy magától rájöjjön, hogy ezt egyszerűen nem teheti meg!

Zsrit! Én is félek, csak én még azt sem tudom mitől :)
(Amúgy mától már táppénzen vagyok én is, tegnap még dolgoztam úgy 14 órát, de végre VÉGE! Jippiiijééé!)

Tündér! Jobbulást a kisfiadnak!

Screen, Nem semmi a dokid: 22.30 :shock: :shock: :shock:

Eszti, édes az unokahúgod, tényleg jobb kedvre deríti az embert néhány ilyen kép :)

és nem tudom még mit akartam, de határozottan hiányérzetem van :?

Én ma nagyon nem vagyok a topon, csomó tervem volt mára, de ahogy felállok, pár perc múlva elkezd az ájulás környékezni :(

chardonnay
 
 


A melegfronti hatást a késő délutáni óráktól hidegfront jellegű változás követi. A frontérzékenyeknél esetenként fejfájás, nyugtalanság, rossz közérzet jelentkezhet.

hát a rossz közérzet köszöni, megérkezett.

:shock:

Kép
screen
 
 


Eszti, szerintem jó lesz zsemléből is, max. azzal vigyázz, hogy az könnyebben elázik.

chardonnay
 
 


este elmegyünk indiaiba. (ha lesz erőnk)
aszongyák, h a brutál fűszeres - csípős beindíthatja a bulit... :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


húhúhúhúhhúúúúúúú, mákos guba.
IMÁDOM.
zsömiből még nem csináltam, de tuti lehet!

Kép
screen
 
 


Sziszkó!
Megjöttem. Reggel az elmaradt EKG-ra kellett elmennem. Megnyugodtál kicsit? A férjed is gondolom már ideges a szülés miatt, rajtuk is kijöhet a depi.

Apucik, Férjek: Igen, MONNYANAK LE! Az enyém is kezd kiakasztó lenni! Na mondjuk én se vagyok egyszerű eset. Depihullámokkal tarkítva!

Pattogó!
Áhh!!! Sehol se jó az anyagi helyzet. Tegnap az anyukám hozott szalámit, mert üres a hűtő. Most ürítem a mélyhűtőt, mert igazából ami maradt pénz, az a kenyérre, tejre kell.

Szétröhögtem magam a neveken :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálam a Majoranna és az Orália csapja ki a biztosítékot. :)


Eszti!
Jósló fájások? Vagy mi volt tegnap?Dorka egy Tündér!

Zsrit!
Amint látod mi is "oda vagyunk". Semmi se jó, bár mi tényleg nem tudjuk mi vár ránk. Te azért gyakorlottabb vagy! Könnyen fog menni! Nyugodtan panaszkodj nekünk!!!!!

Most nekem is kicsit hányingerem van. Törpi vagy az oldalam rúgja ki, vagy egy kupacban van vagy az egyik oldalamon, vagy a másikon. Au! Na most meg alul eltalált vmit :) És ehhez jön a nyomiságom.
De már OKTÓBER van!

Ma már nem jövök, majd holnap, de akkor is inkább este fele. Az ezermester férjemmel töltöm ezt a 2 napot, ameddíg bírjuk idegekkel!
Vendég
 


Köszi Chardonnay!
Gratula, hogy végre táppénzes lettél!!! És minden elismerésem, hogy eddig bírtad :wink:

Screen, lehet, hogy ez a front már "kihozza" Belőled azt a gyereket :wink: és akkor a rossz közérzeted elszáll, mintha nem is lett volna! Ez a mai a Te napod, ma vagy 40 hetes!!!
Vendég
 


Screen, ráadásul én nem egyszerűen csinálom, mondjuk én azt hittem ez a normális, mert így tanultam, de többen ettek belőle és kész voltak tőle, szóval mielőtt megy a sütőbe a guba, én baracklekvárt csurgatok végig rajta, na hát így olyan, de olyan isteni...! Simán talán általános suli menzán ettem utoljára.

Hajrá indiai kaja!!! Én is gondoltam rá, hogy elmegyünk majd kebabot nyomni, ha még sokáig egybe vagyok, jóóóóó csípősen!!!
Vendég
 


Sztercsi, jóslók is voltak, meg szerintem Toffee a fejét nyomta egyre lejjebb talán...mintha a hasam is picit lejjebb csúszott volna, de lehet, csak bebeszélem magamnak :roll: az édes kis lábacskáit minden esetre az oldalamon nyomkodja most kifelé :D
Vendég
 


Zsrit
Szerintem teljesen normális gondolatok ilyenkor. Szupi Any vagy és leszel is!!!

Sziszkó
Mindent meg tudtál kérdezni a védőnőtől? Mi is tök véletlen összefutottunk vele.
Nagyon ritkán kidugja a popóját, de egyébként aluszkál. Biztos készül :) A házunkban lakó 2 éves fiatalember szerint ma szülök :)


Tündér
Kisfiadnak jobbulást!

Pattogó
Nekem sem kedvenceim a szolgáltatók...
Ne keseredj el, mindig megoldódnak a dolgok, szerintem sokan járunk hasonló cipőben. Ezért igyekeztem minden hónapban megvásárolni valamit. Így legalább pelus és popsitörlő is van. A dokinak pedig annyit ad az ember amennyit tud, illetve szeretne...

Csilla
Szerencsére az epilepszia kinőhető és gyógyszerekkel teljesen kordában tartaható. Az is lehet, hogy "csak" valamilyen fertőzés okozza.

KKia
Nekem segített a sok gyümölcs az altáji gondokon... Meg nem reklám miatt, de az Actimel is.

Liptai
Láttam egypár képet, de elég gáz... Ő tudja mit csinál...

Mrs Paris
Nagyon helyes az unokahúgod

Screen
Örülök, hogy kaptál időpontot flowmetriára! Ügyesek legyetek! Hátha segít az indiai :)

Anyabébi
Jó étvágyat! Nagyon fincsin hangzik!
pocok001
 
 


pocok001 írta:Mindent meg tudtál kérdezni a védőnőtől? Mi is tök véletlen összefutottunk vele.
Nagyon ritkán kidugja a popóját, de egyébként aluszkál. Biztos készül :)



Egy pillanatra azt hittem végig a védőnőről van szó :lol: :lol: :lol:

chardonnay
 
 


Chardonnay
Nem :D Pocaklakóról, egyszerűen sztrájkol...
pocok001
 
 


Ja tényleg, szorulás téma. Nekem meg az vált be, hogy egy activiába teszek egy evőkanál búzakorpát és azt eszem minden reggel éhgyomorra. (ez nálam nagy szó - hogy bevált vmi - mert nekem ezzel nem terhesen is gondjaim vannak)

chardonnay
 
 


Pocok,

az enyém is.
Időnként áthelyezi magát, de sztrájkol :roll:

Kép
screen
 
 


Screen
Akkor ma este szülünk? ;)
pocok001
 
 


Lányok,
ez übergáz: most ébredtem fel :shock:
Meddig lehet ezt még fokozni???
Mondjuk dolgom nincs, Anyósom mindent kivasalt tegnap (aranyos volt), nade akkoris, kérem! :oops:
A legviccesebb, hogy még mindig tudnék aludni :oops:
(mondjuk az óránkénti pisijárat azért megvolt, csukott szemmel 8) :lol: ) Lencsi aprókat mocorog, sztem ő is sokat alszik :roll: -éjjel azért volt egy kis "nyújtózkodás"...
Ja, vonalzómat átírtam, mert a papírok szerint ma 39+1, akkor a betöltött 40. hét 09.07. Kijelöltem azt születésnapnak, nem mintha így lenne :lol:

Mindjárt visszaolvasok...

tillidian
 
 


Szüljetek Csajok! :wink:
Vendég
 


Pocok,
én nem bánnám. de kiegyezek egy holnap estével is :wink:

Kép
screen
 
 


10.07. nem, Till???
Vendég
 


Sziasztok!

Szombat óta ugye már mozoghatok lelkiismeret furdalás nélkül, de én azóta alig jutok ide a gép elé. Semmire sincs időm sajnos... Próbálom bepótolni ezt a sok időt amit feküdnöm kéne, folyton pakolok, takarítok heti 2 ctg, ami annyit jelent hogy reggel 8-tól a dokinál ülök és most értem haza.....nagyon idegesítő+heti terhesgondozás a védőnőnél+magándoki....

Ti is ennyiszer jártok hetente dokihoz már kikészít!!! Szinte abból áll a hetem,hogy dokitól dokiig rohangálok..........
Most már szívesen ülnék néha ide a géphez és írnék nektek többet mert már nem fekve kell gépelni ami nekem nem nagyon ment. Majd igyekszem jönni gyakrabban.
Drukkolok mindenkinek. Már október van végre, most kezdek már kicsit félni a szüléstől,hogy minden rendben legyen stb...


Gratulálok minden babához!!!

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Eszti,

te kérdezted a málnalevelet asszem.
38. hét után mehet a napi 1l.

Kép
screen
 
 


Szorulás:
házi szilvalekvár, naponta 2x1 evőkanállal!!!!!!!

Kicsike :P
"Tilli, rágyujtottál egy teára.Már kezftem mást hinni,de megnyugodtam"
másnak még a szagát se bírnám :oops: Apa is leszokott a nyáron, így az ágyneműnk se dohányszagú (bár csak kint füstölt, de akkoris :? )

Tündér,:)
nagyon ügyesek voltatok!!! :D :D :D
Sajnálom a Kisfiadat, fránya vírus :twisted: (nem igaz már: mindenki "nagytesója" lebetegszik??? :shock: )

Pocok :P
"Jelenten sztrájkol a lányom. Nem mocorog, illetve nagyon ritkán. Most ébresztgessem?"
Lencsi is ezt csinálja tegnap óta :roll: Én estefelé már ébresztgettem, akkor "bejelentkezett", de nem tudsz mit tenni: ilyenkor már sokat alszanak, gyűjtik ám az erőt :wink:

tillidian
 
 


Eszti :D
"10.07. nem, Till???"
ja, deeeee :lol:

tillidian
 
 


Nekem szorulás ellen az jött be ha reggel a wc közelében tartózkodom :mrgreen:
anyabebi
 
 


Screen, köszi a málnalevél infót.

Till, na azért! Elég fura lenne lassan 1 hós túlhordással :lol:
Vendég
 


Anyabebi, mi van Veled? Nem vagy valami aktív ma! Csak nem eszel egész nap? :mrgreen: Én most toltam be egy akkora tányér paprikás krumplit, hogy majdnem rosszul lettem :lol:
Vendég
 


Sziasztok :)

bocs hogy csak most - de annyira fáradtnak éreztem magam hogy elvittem a fiúkat reggel oviba és visszafeküdtem.
most keltem fel :shock: :shock:
még megyek fodrászhoz meg kozmetikushoz ma, de elég nagy kihívásnak érzem :lol: nem tom mi van velem én sosem vagyok ilyen punnyadék ...

Nagyon Köszönöm hogy MINDENKINEK volt egy kedves bíztató szava a hülye paráimhoz!!!!!!
Tényleg nagyon jólesik :D (meg azt is jó olvasni hogy más is aggódik egy kicsit, nem csak én)
Háát majd meglátjuk!!

Sziszkó :)
Pocak nagyon csini!! És tényleg pisze :lol: :lol: - nagyon cuki!!

Tündér :)
jó hogy egyáltalán van időd benézni!! nemhogy mindent visszaolvasni :lol:
remélem éjszakák javulnak hamarosan!!
(viszont a rota marha fertőző, nem tudod megoldani még egy kicsit hogy nagyszülőknél vagy valahol legyen a kisfiad?? tudom hogy ez sz@r ügy de a babának (ha véletlenül) mégis elkapja az még rosszabb)
-- ja és ez a villámszülős topic :lol: Neked is írtó gyorsan ment :) --- bár Szilveaa és Ginuska sem panaszkodhatnak :lol:

Betty :)
sajnálom hogy Nálatok is vita volt és rossz a kedved!!
Remélem azóta már "feljavultál" :lol:
sok puszi
(---- azon gondolkodtam hogy valószínűleg már mi is elég nyűgösek vagyunk, ez is lehet a gyakoribb konfliktusok forrása :D
)

Pattogó :)
Te pörgésben --- és hozzá társuló pocakméretben VERHETETLEN vagy :lol:
érdekes nem is gondolnám hogy Neked akár egy kósza aggódó gondolatot is lehet a babóra nézve, mert olyan "simán mindent megoldok de rögtön" típusnak tűnsz --- és mégis azért egy egy Neked is van -- ez megnyugtató :wink: :)

Eszti :)

Suttogó szerintem nagyon jó!! Nekem is megvan sokat olvastam annak idején -- és hát igen egyetértek, az is benne van a parámban hogy össze kell egyeztetni a dolgokat - nekem még a fiúkkal is - és nem akarok szétesni ...
pl ez a du 4kor hálóinges példa tök jó ... velem sokszor volt ilyen az ikrekkel .... utáltam!!! annyira nem vagyok ilyen!!!!
most meg is fogadtam hogy minden napomat - bármikor kezdődjön is és bármilyen éjszaka után jön - azzal fogom kezdeni hogy a szokásos reggeli dolgaimat ami kb. 20 perc elvégzem ... zuhany, krémek, rendes ruha plusz vmi smink is (én itthonra is mindíg teszek) csak hogy "embernek" érezzem magam :)

EDDIG tudtam visszaolvasni és reagálni MENNEM KELL --- ez szinte semmi DE ESTE jövök és FOLYT KÖV

addig ne írjatok olyan sokat :lol: :lol: :lol:

Kép
zsrit
 
 


Betty :P
Puszillak! :P

Hajnalocska :P
nehogy má' bocsánatot kérj, amiért aludni mentél :lol:
(ma "terápiából" éjfélkor lefexem, punktum! :shock: Max nézem a plafont, de elegem van abból, hogy átalszom a napot! :evil: )

"A 39. hetesek akik még nem szültek meg és már csak 1-2 nap, vagy asszem Screen-nek ma van pont a 40. hét azoknak is be kell másnap feküdni?"
Enyém doki a kiírt időpont után 1 héttel akar befektetni, ha még egyben lennék
:roll:

Sziszkó,
kitartáááás! (vérnyomim nekem is ennyi :? )

Pattogó,
nagy levegőőőőőő!!! TV monnyon le! :?
krumplifőzelék - minden formában - nyamíííííí :lol:

Bobó,
ölellek! :oops:

Eszti,
én örülök, ha este 1 csészével leküztök a málnalevélből :?

Pattogó,
totál megértelek az anyagiak miatt :oops:
(nálunk is evvan :? )

Screen
"Ja, és boldog-boldogtalan baszogat telefonon, h szültem -e már. "
én azt csináltam vackornál, hogy átirányítottam Apáéra :mrgreen:

tillidian
 
 


Most én is eddig jutottam, de jövök este Zsrittel :wink:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Jobb hangultatban jövök. Meghozták a fát, és elpakoltuk apussal. Ő talicskázta be én meg kupacoltam.. 22 mázsa kb. És mindjárt mehetek fel a körzetihez a táppénzes papírért. Lara is segített pakolni. Olyan édes volt. :D És úgy döntöttem, hogy beveszem a leszarom tablettát. Lesz ahogy lesz. Mindíg van valahogy. Majd okoskodunk valamit. :D Na ennyire vagyok én pesszimista. Eltart egy pár óráig, aztán visszazökkenek. :)
Ja és krumplifőzi nincs, de naagyonn megkívántam a zsíroskenyeret hagymával. Azt tömöm magamba. Jóó hagymaszagom lesz, oszt, ha valamelyik öreglány megtalál a hülye kérdéseivel akkor rálehellek.. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

screen: ezennel hivatalosan is eddíg te hordod a legtöbb ideig a babát. :D Remélem azért ha menni kell szülnöd, addígra legalább a csillárok szabadok lesznek. :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Rita, én is ilyen vagyok, amikor terhes lettem anyukám mondta is, hogy nemsokára vége a pámpilláskodásnak (Ő így hívja a sminkelést, hajcsinálást, testápolást gyűjtőszóval), pedig dehogy :D szeretnék ugyanúgy NŐ lenni, mint a terhesség előtt, miután beáll a napirendünk és helyrejövök fizikailag is. Nem akarom, hogy a férjem egy leharcolt anyukát lásson, amikor hazaér és ne a feleségét...van egy barátnőm, aki 3 kisgyerek mellett meg tudja csinálni, akkor mi miért ne?

Till, én szeretem a málnalevelet, nekem ízlik :oops:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: