Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok :!:


Köszönöm a drukkokat, de sajna nincsenek jó hireim :(

A ciszta továbbra is ott van és endos a drága:(

pénteken megyek a körzetihez beutalóért a pajzsmirigy szakrendésre, mert pajzsmirigy értékem nagyon magas.

Majd ha kész az eredménye, akkor 20-22 nap vissza a kaáliba UH-ra és akkor át leszek vissza irányitva a nőgyógyra a klinikára laparra.


Remélem, hogy Mindannyian jól vagytok és babók is jól vannak!

Ne haragudjatok de nem tudok most többet irni!

puszi Mindenkinek!!

További szép napot kivánok :!:
Vendég
 


Melani!
jajajaj :oops: :oops: :oops: nagyon figyelmetlen voltam :?
köszönöm ez igazán bíztató, remélem akkor a nyilalások a beágyazásoktól vannak. :) Nehéz ezt elhinni, de reménykedem! köszönöm a bíztatást!!!! :D

Angyal!
annyira sajnálom :( :cry: nagyon rossz hírekkel jöttél :( Ez azt jelenti, hogy egy hónap szünet? vagy több? :roll: :?:
Próbáld minnél ügyesebben, gyorsabban intézni! Nagyon drukkolok Neked!!!! :wink:
dezsina
 
 


Nyulaszkám!
ó :D fürdeni? enni? magunkkal foglalkozni? :D Hát kell ez neked :?:
Én megmondom!
neeeeeemmmmm :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 

 
 

Drága dezsina :!:

Köszi együttérzésedet.
Szerintem ez már az idén igy marad, ha csak valami csoda folytán mégis megcsinálják a lapart mihamarább, talán-talán évvége felé kezdhetnénk.
De ezt csak én gondolom igy egyelőre.
De jó is lenne!!majd csak kialakul és sinen leszek!!


Nagyon drukkolok Értetek, igen a nyilalások a beágyazódás miatt vannak:))
Küldök Neked még babaragacsot+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


puszi Mindenkinek :!:

További szép estét, jó éjt kivánok :!:
Vendég
 


Angyal!
köszönöm, remélem igazad van!
Nos ha úgy vesszük, akkor csak 3 hónap van hátra évvégéig. és akkor jön a december ami nagyon gyorsan elszáll, hiszen karácsony szilveszter, úgy felpörgetik ezt a hónapot!
Drukkolok, hogy mielőbb kezdhess! DE! ha mégis úgy alakul, hogy csak 2010ben kezdhetsz, akkor szilveszterkor tombold ki magad, mert most utoljára fogod ezt megtenni! A következő szilveszterkor már szoptatni fogsz :D :D :D Szóval nem búsulni, hanem elő tervekkel! Az időnek repülnie kell!!!!!!! Addig pedig gyógyulj meg, hogy tiszta lappal kezdhess, jó eredményekkel :D :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Néha olvaslak titeket, hogy szorítsak és ha így teszt környékén zűr akad elmondom a tapasztalatom.
ET+6 teszt halvány pozitív (nagyon halvány, de végül is a férjem is látta, szval nem szellemcsík volt)
ET+8 teszt negatív
ET+11 halvány, de egyértelmű pozitív, utána két naponta szépen erősödött.
No, úgyhogy kitartás csajok!

Már egy zárt topikban írok, de elég régi motoros vagyok a témában...:(, nade hajrá mindenkinek. :)

Junko
junko
 
 


Ja és még egy. Semmilyen tünetem nem volt. Az égvilágon semmi.

Junko
junko
 
 


Angyal :( fránya endo. Pm rendbetételéhez drukk, remélem, gyorsan beállnak az értékeid :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Angyal, nagyon sajnálom az endot :cry: fenébe! :cry: Mennyi lett az FSH-d?

Dezsina: ja, bevodkázok :D de szívesen le is mondok róla, ha nyomós okom lenne rá :wink: holnap azért mész tesztelek! Nyilallás, az jóóó, szerintem is, ágyaznak a bébik!

Tücsi?

Melánia, Junko, most nagyon bizakodó lettem, köszönöm, hogy írtatok! :)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Vkrisz: neked már 9. dpon csík volt? ez azért nem semmi, az olyan, mintha nekem ET +6 lenne :D

vikimi: neked is köszönöm a drukkokat!

Puszedli: köszönöm a zebrát, egyet lenyúlok belőle :D :D sokat jártál a fejemben, remélem már jobban vagy :roll:

Olyan rossz, hogy írás közben nem tudok visszaolvasni :roll: remélem nem hagytam ki senkit!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike!
Örülök. :) Nem okoskodni akarok, csak tudom mennyire jólesik ilyenkor egy-két nem légből kapott bátorítás és hátha kitart a remény.
Persze nem lehet mindig általánosítani, és minden eset más, de akkor is a pár nap dódogság jár és bízzunk a folytatásban is. :)

Én akkor már egy unicummal lezártam az Et-t (vérezgettem is) aztán mégis ott volt.

És nagyon drukkolok itt mindenkinek, és bocsánat de kiemelten a régebben próbálkozóknak.

Junko
junko
 
 


Sziasztok! :P

Akciósok (Bébike, Dezsi, Tücsök), mega-drukkok!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angyal,
ölellek!!!! :oops: Pihend ki magad, aztán irány tovább!!!!!

Puszikám,
annyira jó Téged "látni" :D

Junko,
kicsit nehéz a felfogásom :oops: de akkor Te most babás vagy, esetleg babázol? A vonalzód mit jelent? :roll:

(Nálunk nincs változás... :roll: )

tillidian
 
 


Till!
Sajnos nem. Most lesz az 5. (ill. 6. úúúú még leírni is szörnyű) lombik PGD-vel. Kromoszóma probléma akadt nálam és két magzatnál is. De ez végül is olyan szempontból nem fontos, hogy a 8. hétig szépen fejlődtek úgy ahogy kell.
Na de majd most jó lesz!
Neked kitartás a hátralévő napokra. :)

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Angyal, sajnálom az endot, meg a pajzsmirigy problémát! :( Fel e fejjel...

Puszi, sajnálom hogy nem sikerült, hogyan tovább, vagy ilyet még ne kérdezzek?!

Dezsi, millió drukk száll feléd!!!!!!!!!!!!!

Tücsök, Bébike nagyon szorítok a két csíkosért! Nekem annó a 11.dpo-n mutatta Lőrincet, addig a repi szurit. Volt sorozatom szépen mutatott mindent!

Brid, lassan jöttök haza. :D

Till, menj szülni! Nem utánozni a +9 nappal!!

Múlt péntek óta vagyunk itthon! Csodálatos szülésem volt, máris jöhetne a következő! 7,5 óra alatt lett meg. 4 óra alatt teljesen kitágultam. 5 cm-ig nem volt fájdalmam. Nyakán volt a köldökzsinór és a feje mellett jött a keze, így még a méhnyakam is repedt sajnos. A lábadozásom már nem annyira kellemes, de a csomagom kárpotól mindenért.

És egy kép:
Kép

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

igazad van Dezsinám,de akkor egy nyaffot se halljak majd tőled! :lol:

Angyal,ó,ezek nem jó hírek :( sajnálom nagyon!

Junko,neked sem az egyszerűbb út jutott :( jó,hogy megvan az ok,és most tudnak ellene tenni!

Tücsi,Bébike,Dezsina mai drukkok mennek! :wink:

Till,dehisz még van 6 napja Lencsinek! :D
Vendég
 


sziasztok!

Junko!
köszönjük a bíztatást teszt ügyben!!! És neked is drukkolok!!!! :wink:

Nyulasz!
úgy lesz. vagy nem :?: nyaff-nyaff :D :D

Kata!
gratulálok :!: :) Micsoda gyönyörű "Csomag" :D :D :D Istenem! nagyon szép!!!!!! :wink:

till!
milyen változásra vársz? hisz még van 6 nap :D :!:

Bébike!
a nyilallás kétesélyes. jó vagy rossz :? :roll: okosabb nem lettem. A teszt alig láthatóan kétcsíkos :roll: Várom az erősödést. ET+7-en vagyok.
Nálad? teszteltél? remélem ott a csík!!!
nekem tegnap olyan háború volt a hasamban :shock: Nyilaztak :shock: Lehet hogy mindhárom fiú lesz :?: :shock: :?: :?: :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 


Jó reggelt!

Mai teszt is teljesen nega, azt hiszem, ez ennyi volt (ET+10, ez gyakorlatilag már a mensi ideje, szerintem ki kellene mutatnia) :cry: Tudom, azt mondjátok, hogy még nem feladni, igazatok is van, én is ezt mondanám, de egyszerűen érzem, hogy ez nem jött össze, már mensis tüneteim is vannak (bár nekem az inszemek alatt sem jött meg soha még a sima Duphi mellett sem, gondolom most sem fog, míg abba nem hagyom a progit). De megyünk megint, amilyen hamar csak lehet. Bár úgy érzem, hogy a hülye IR is ludas lehet, nagyon magas még mindig az inzulinom, azt beszéltük lombik előtt az endokrinológus dokinővel, hgoy ha nem sikerül, váltunk Avandametre, most ebben bízom, hogy majd segít. Addig marad a vodka :roll: :)

Dezsina: nem azért mondom, de mikor én terhes lettem Benivel, akkor szúrt, nyilallt, görcsölt, bár igyekeztem tagadni magam előtt is, hogy ez a beágyazódás lehet, de tényleg az volt :D Nagyon drukkolok!
Tücsi: jelentkezz!

Till: hajrá Lencsi! Köszi a drukkokat!

Kata: gyönyörű szép Lőrinc baba! De jó hogy ilyen szép élmény maradt a szülés (nekem is az volt) :lol:
Junko: hol végeznek PGD-t? nagyon drukkolok Neked és köszönöm a Te drukkjaidat!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike, mennyi az Ir-ed? Sajnálom.... :(

Kép
kata05
 
 


Sziasztok,

Till, október van! :D

Kata, Lőrinc nagyon gyönyörű kis csomag :) Repedést sajnálom, mihamarabbi felépülést neked. Tejed van?

Junko, neked sem egyszerű a babához vezető út :?

Tücsi, Dezsi +++++++++++++ (Bébike, szívem szerint neked is, de te tudod, érzed, általában a megérzések nem csalnak)

Ranáról tud valaki? 3in1 még vagy már babázik?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Én ma dél körül megyek be Ranához.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata,az elöbb nem láttam,hogy írtál.Gyönyörű ez a pici fiú :D
Bébike,a fene :( jó,hogy ilyen pozitívtudsz maradni,hajrá minnél elöbb :D
Dezsinám :D erősödjön az a csík!!!!!!!!!!!!!!!!!...ajaj,három fiú???? :shock: Nekem Balázsból három,és én világgá is mennék :lol:
Tücsi?
Bumi,puszilom Ranát!Cisztáddal mizus?
Vendég
 


...ja,látnotok kéne,Balázs a bal cicimem,Noémi a hordozóban jobb lábnál,fogom a hordozón a biztonsági öv állító zsinórját,és annál fogva ringatom,mert őneki még csak 1.5 óra telt el az előző evéstől,de már nyöszög,és közben írom a drukkjaimat nektek... :lol:
Vendég
 


Nyulaszom!
én el tudom képzelni :lol:

Bébike!
nagyon sajnálom, szomorú vagyok! :( a csodáért azért még drukkolok!
Nekem is mesis fájásaim vannak. Tegnap a nyilalások, ma csak simán fáj a hasam alja. hát nem tudom. még reménykedem, mert a nagyon -nagyon -nagyon halvány csíkom ott volt, de ugyi az lehet még mindig a hcg szuri. Holnapra már ki kellene derüljön. De én annak is örülök, ha csak ugyanolyan picit látszik, mint ma :? 8)

Bumi!
:)

Alle!
:)
dezsina
 
 


Sziasztok!


Angyalka: fránya endo, brrrrrrrrrrr!!!!! :twisted: Sajnálom!

Dezsike: jujjjjdeizgiiiiiiiiii!!!!!!!! +++++++++++++++

Bébike: :? Én drukkolok még!!!!!!

Tücsi Drágám: hogy vagyTOK??????????? Csuriban a kezem!!!!!

Kata: nagyon édes a Drágád! :wink:
Folytatás? Jövőre majd. Mehetnék az eszkimókért, de nem szeretnék. :roll:


Pusz!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok Drága Lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat! ma egy kicsit már nyugisabb vagyok mint az elmúlt napokban: el kezdtek halványodni a kiütéseim és ennek nagyon örülök! Valaki kérdezte, hogy nem lesz-e gond hogy abbahagytam a progit: végül aznap mikor beadtam a fél HCG szurit bevettem reggel és este is 1-1 sazem Duphastont és azóta is így szedem, tudom nem nagy mennyiség, de szerintem azért jobb mintha teljesen elhagytam volna! Tegnap előtt nagyon görcsöltem/nyilalt a pocim de azóta teljes a csend, és a felfúvódásom is csökkent, szóval az esélytelenek nyugalmával várom a jövő hétvégét!

Bébike sajnálom a negatív tesztet!!! :cry: :cry: Azért még drukkolok!!!

Angel, hülye endo! :evil: Az unokahúgom is nagyon megszenved vele!:-((((

Kata, Lőrinc baba gyönyörű!!!

Puszikám, hogy a kis lelked? Könnyebb egy picit? Simi-simi!

Alle, Nyulaszka köszke!!!! :D
Vendég
 


Kata: 76 volt közvetlen lombik előtt a terhelt IR-em, 50 alá jó lenne lemenni legközelebbig, mert a megtapadást nagyon befolyásolja. :?

Nyulasz: dehogy vagyok pozitív, kivagyok, de muszáj felállni és nekem aézrt már ott van Beni, ez így egy picit könnyebb. Mostanában már többször kérdezte, hogy várni kell -e még a tesóra :shock: (nem is gondoltam, hogy ismeri a testvér szó jelentését :shock: és persze nem mondtunk neki semmit a lombikról) ilyenkor a szívem szakad meg, de azért ő jó gondolatelterelő :D :D És hát nem lehet az első akadály előtt feladni, ugye?
Nagyon ügyes mami vagy Te, hány karod van neked?? :lol:

Dezsina: nagyon nagyon drukkolok Neked!!

Tücsi: örülök, hogy jobb a kedved! Egy spontán terhességnél sincs progipótlás, nem hiszem, hogy ezen fog múlni! :wink:

Puszi: de jó, hogy írtál! Miért nem szeretnéd a fagyikat? Bár én is jobban bízom egy újabb beültiben, a mi fagyijaink elég gyengécskék voltak, nem tudom, hogy vajon felébrednének-e :? :roll:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Puszedli!
elmondod, hogy miért nem? :roll: :?:
dezsina
 
 


Hű mennyi izgalom van itt. Ügyesek legyetek! :D

skrisz72
 
 


Bébike, Dezsina: rosszul fogalmazhattam: MOST nem szeretném. Most semmit sem szeretnék. Majd jövőre fagyizunk, aztán ha kell újabb lombik, de idén már nem.
(A mehetnénk az eszkimókért azt jelentette, hogy a köv. ciklusban a doki visszatenné őket, ha szeretnénk. De most tényleg nem szeretnénk, nem vagyok olyan állapotban most. :( Majd,...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *puszedli* 2009.10.01 12:57-kor.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Rana puszil mindenkit!
Jól vannak, fáj a torka a hétvége óta, de láza, hőemelkedése nincs. Ma megijedt egy kicsit, mert érzett egy nyilallást és a betétjén barna folyást talált. Utána NST-n minden rendben volt. A dokija most nincs, a másik doki meg azt mondta, hogy várjanak még, hátha befordul A baba és akkor természetesen szülhet. Ez valszeg hétfőn derül ki, hacsak addigra meg nem születnek a babák. Ha nem, akkor jövő héten császár.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok :!:


dezsina :!:

Továbbra is megy a drukk :D :D

Alle :!:

Köszi remélem, hogy igy lesz!
Valóban egy kedves szó, már egy fél gyógyulás :)


bébike :!:

Az FSH okés volt meg az ösztogén is, a TSH és az anti TPO van nagyon magasan, azért kell menejk a PM Szakrendelésre, amelyre már megvan az időpontom is.

Remélem, hogy jól vagy :!:

puszedli :!:

Tulélem ezt is, aztán helyre jönnek a hormonjaim majd utána meg szép folytatás..

Ebben bizom előre is :D :D

Tücsök :!:

Valóban szörnyű betegség ez az endo haragszom is rá nagyon :evil: :evil: :evil:

Viszont hiszem, hogy Veletek minden rendben van :D


Kata :!:

Köszi majd csak egyszer sikerüni fog, fel nem adom :!:

Gyönyörű Lőrinc baba :D :D


nyulasz :!:

Köszi.

Remélem, hogy jól vagy és a kicsi ikrek is jólvannak :D


Till :!:

Köszi drága zsinórban pihenek :!:

Már csak 1 hét és megszületik kicsi Kincsed :D :D

bumi :!:
Örülök, hogy jól vannak Ranáék is :!:

Bizom benne, hogy Te is jól érzed magad :D

puszi

További szép napot Mindenkinek :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Angyal
Sajnálom az endot.Mielőbb lapar, nem is kell KAális ajálásra várni sztem, aztán mielőbb jobbulást.Remélem nem nagy a gond, mert akkor lehet még kezelést is kapsz megint, nem? :shock:

Rana
Hát ez már izgi. :D De még befordulhat a baba???Van ott annyi helye? :shock: Takony monnyon le!!!

Nekem meg a jobb szemem gyulladt be reggelre:tiszta vörös volt és csipás mint amikor gyerekkoromban volt kötőhártya...nem tudom, hogy csak a szemfestéket nem mostam le elég jól, huzat, vagy vmi...de 5kor amikor felketem, tettem rá teaborogatást és visszaaludtam úgy, aludtam még 7ig párom mellett. Mellesleg Alexa elkezdett csuklani amikor visszafeküdtm, nem is hagyta abba vagy 15 percig, de meg csak nem ijeszthettem. :lol: Most piros, de legalább nem csipás.

Ma nem akar összejönni a nagy dolog pedig már összeettem, ittam mindent. :roll: (Nem mintha gáz lenne vele, tegnap is 3x voltam.)De jobban érzem magam ha túl vagyok rajta, mert azt hiszem nem hízok annyit akkor. :wink: Ma amikor egyszer próbálkoztam, egyszer tuti átfordult a cucc egy kanyaron mert már örültem, hogy akkor lasan vége...de olyan fájdalmas volt...tiszta mint egy szülési fájás (mintha tudnáám az milyen :D ) és ezen olyan gyors levegőkapkodással jutottam túl...Sorry :oops:

Tesztelők!
Kívánom, hogy erősödjenek a csíkokkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi
Majd kezdjétek amikor késznek érzitek magatokat! :D Én mondjuk sose tudtam várni, mindig mentem volna azonnal. :roll:

Kata
Örülök, hogy csodás volt a szülés! :D Lőrinc baba nagyon édi! :D

Pussz mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Most van egy nagyon pici időm.

Angyal!
Sajnálom a cisztát. Remélem mégsem endós ciszta lesz!
Különben a PM szakrendelésen sírjál, hogy lombik miatt kell, és akkor korábbi időpontot szoktak adni.

Tücsi!
Tök jó, hogy halványodnak a pöttyök! Mennek a tapik!


Bébike!
Sajnálom!

Dezsi!
Drukk az ágyazódáshoz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vkrisz!
Remélem tényleg nem kötőhártya gyulladás! Jobb lett a szemed?

Till!
Ti még egyben?


Bri!
Költözés?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Angyal, betegyelek a táblánkba?

skrisz72
 
 


Szia Krisz :!:


Örülök, hogy jó vagytok drága :D :D

aAlapar leghamarabb csak novemberben lehet, mivel én nyházi vagyok és Debrecenbe járok immár több mint két éve, ha odáig jutok a laparom is ott lesz a Klinikán. Hamarább nem lesz mint november, mert a meglévő eredményt viszem a kaáliba hátha mégsem lesz lapar.
Ruidnék neki örülni rendesen :D

Ujabb kezelésbe nem megyek bele elég volt 2007-ben a féléves GNRH, de akkor sok endos cisztám volt.

Reménykedem azért még továbbra is, hogy mégsem endos ciszta ami bennt van.


Bumi :!:

Hiszem én is, hogy hátha mégsem endós ciszta.
Sirnom már nem fog kelleni, a sógornőm megtette helyettem :D :D

Mondta nekik, hogy mi a harci helyzet, igy már okt. 12-ére kaptam is időpontot, egyébként csak 2010 januárra lett volna.

sokat számit az ismeretség!
2-3-4 hónap már elröppen aztán addigra helyreteszik a rossz hormonjaimat és ujult erővel indulok neki a második programnak.
Nem siettettem az időt, majd eljön az én időm is :D :D

Skrisz :!:

Ha beteszel a táblázatban megköszönöm előre is :D :D
Vendég
 


Lányok akinek kellene Utro, szívesen eladnám a 4 dobozomat, 1000 Ft/ doboz + ha postázni kell akkor a posta költség! Puszka!
Vendég
 


Nyulasz
Szerintem is franko a macsesz Rananak majd felteszem neki megint ha jon 8) :lol:

Dezsi
Ugy am en vegigteszteltem de en birom az ilyet engem a vv eredmeny sokkolt de az ngyon :roll: Koltozes hagyjan de ez a kidobozolas...nincs is hova csak beepitett szekreny egyenlore...es a ruhak szagosak mert 3hoanig dobozban alltak a kontenerben :x ugyhogy mosok at amit csak tudok :roll:

Vkrisz
Meg van idotok ezeket mind megvenni 8) Azert ezek mar csak "aprosagok" :wink:

Skrisz
Koszi 8) pakolas :x utaaaloook pakolni :twisted: :roll:

Kis csillag
Akkor tudod min megyek most keresztul :x en majd otthon kipihenem a pakolaszast :roll:

Arnika
Ari vgy koszonom 8) panaszkodott mar is,hogy megzavarodott a gepe tole....lehet lekene csokkentsem a megjeleno irasok szamat egy oldalra mert most marha sokra van teve es egy ket gep szerintem nem birja a sok kepet :roll:

Kisbuta
Koszi neked is 8) hat megertelek en is uuutaaalok koltozni :x

Bebike
Alakulunk...bar en meg nem latom a veget :x Tesztelgessel es hozzal nekunk valami zebrasat 8) Most olvasom a nega tesztet...hat ne add fel en az en tesztjeim pozinak lattam pedig nem volt baba :roll: meg hatha :roll:

Puszikam
Orulok,hogy jottel :D

Melania
Latod mondtam en nem meg azon a bizonyos dolgon gondolkodni... :roll: az elejen egyszerre tobben latszodnak de hogy mi marad meg azt sosem tudni...a lenyeg,hogy egy tutira van...azaz neked is sikerult kismami vgy 8) :wink:

Angyal
Sajnalom azt a franya cisztat :( :roll: Oleles draga megy!!!!

Junko
Szijjja :P

Kata
Igen lassan repulok haza :lol: Jaj de szep kislegenyt hoztal nekunk :P

Bumi
Haladunk haladunk...amolyan oregesen...meg sok a tennivalo ugyhogy megyek is 8)


Tobbieknek is pusza hetvegen megprobalok jonni ha nem akkor majd hetfon!Most megyek pakolni...meg vennunk kell fuggonyt,lampakat,cipotartot es meg kikell pakolnommosok ezerrel mert a cuccok 3honapig altak a dobozban van szaguk nemelyiknek :x ugyhogy mire apacska jon egyutt megyunk kissebb dolgokat venni mericskelunk es pakolunk ma viszont megakarom lepni,hogy minden doboz ures legyen 8)
Konyha es a furdok kesz vannak haladunk...jovok ahogy tudok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Es a mai drukkok:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mindenkinek köszönjük a dicséretet!!!

Bébike, nekem 60 körüli IR-rel tapadt meg a drágám.

Till??? Csak neeeemmm?

Tücsök pont azért fog sikerülni mert nyugodt vagy. Nagyon drukkolok!!

Ranának fordító energiát küldök!!! De miért császározzák meg jövőhéten?

Krisz, szemed jobb ma reggel? Szép lett a szoba! Sok mindent kell még venni?

Puszi, ez hányadik beülti volt nektek már? Kapaszkodj a " mottódba", bár nagyon nehéz lehet!

Bumi, üdvözöljük Ranáékat, ha mész esetleg legközelebb.

Skrisz, nagyon jók Eszti képei. Apás kép nagyon tetszik!!!

Hajnóca, Estike, rég jelentkeztetek? Mizu veletek?

Kép
kata05
 
 


...egy villámdrukkal jöttem,csajok mindenkinek küldöm :D
Vendég
 


drukk-drukk-drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Drukkegyek a 2. csíkot váróknak!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angyal
Azt hittem, hogy sajna tuti endos a ciszta megint, mintha azt írtad volna...de akkor drukk, hogy ne az legyen!!!+++

OFF:
Nálunk áll a báll megint a kisbolt körül, mert a párom tesója aki most viszi nagyrészt a boltot, menni akar angliába dolgozni, de azt se tudja hova, mennyiért...de a haverok is ott vannak.Simán itt hagyná a biztost a bizonytalanért, nem beszélve az élettársáról meg a másfél éves kisfiáról.De sajna maga is azt állítja, hogy ők a párjával csak élnek egymás mellett és csak a gyerek tartja össze őket jóformán...de ha elmegy, akkor valószínűleg tényleg lőttek ennek az egész kapcsolatnak.Most anyóséknál laknak, de vettek egy garzont, amit most újít közben a srác...de nem nagyon akar odaköltözni, míg a csaj igen.Zűrös egy család...na meg akkor a bolt is megint szarban lesz, most ki fog beállni?Múltkor este feljött és páromat nyaggatta, hogy ő miért nem dolgozik lent a boltban mondjuk hétköznap a Duna House-os munkája előtt és után még vagy 2-2 órát???Netán annyira felvet minket a pénz? :shock: MEg hogy dolgozhatna hétvégén is, de úgy hogy előre mondja meg mikor ér rá....de hát egy ingatlanügynök ezt sosem tudhatja. :roll:
Könyörgöm mi volt amikor a párom nyomta a boltot egymaga és ő meg lógatta otthon a lábát vagy szarabbnál szarabb nemfizető állásba vágott bele??? :roll: Á, mindegy is...még semmi sem biztos, csak minket nyaggat ezzel, az anyjának még nem is merte mondani, pedig övé a bolt.

Nagydolog:
Nem erőlködök, csak várom a csodát a vécén ülve.Összeeszek-iszok tényleg ilyenkor mindent, volt befőtt, danon activia natur joghurt, tejeskávé, gyümölcs, egyebek...voltam is a wc-n este még 2x sikerült alkotnom. :D Sose volt gondom vele, de most azt veszem észre, mindegy mennyit iszok, sokkal szárazabb a cucc...na ennyi. :oops:
JA, a szemem meg sokkal jobb, már nem annyira piros és nem volt csipás egyáltalán. :D

Az egyik lánynak a házunkból megszületett a kislánya. :D (11 nappal jött maharabb).Sajnos nem tud szopizni mert a szájpadlása hátul nem forrt össze.Azt mondták neki, hogy ez elég gyakori, majd 3 hósan megműtik.Hozzáteszem, hogy véletlenül lett terhes a 2. babával szóval tuti nem tömte magát vitaminnal, és cigizett végig a terhesség alatt. :twisted: Nem is tudok mást róluk egyenlőre, hogy mekkora volt a baba stb...ezt is csak hallomásból tudom mástól.Így kanállal kell etetni a babót.

Ma van após szülinapja, este ott "bulizunk". :)

Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukkantásra futja csak...loptam magamnak pár percet :-)

Nem igazán vagyok képben, de Mindenkinek nagyon drukkolok, akinél izgi történés van :-D

Bendegúz is drukkol :-)
Kép

Velünk minden rendben, Bendi kb 4800 gramm, alig bírom el :-D

Csók Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szép napot!

Tücsi, Dezsi (Bébike) +++++++++++++

Szezso, :shock: hatalmas legény Bendegúz (de imádom a pofazacsiját, ééééééééédes az egész gyerek, ahogy van :wink: )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


na megint itt...Dezsinám,Bébike hol vagytok?Várom ám a híreket!!!Csíkerősítők meg mennek!!!
Tücsikém,drukk neked is!
Vendég
 


Szezsó :D cukipofa :lol: jól kidőlt :lol:
Vendég
 


Szezso, mennnnnyi??? :shock: 4800 gramm??? Te jó ég! Mivel eteted?

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Szezso: nagyon édes Bendi!!!!!!!

Kata: 3. ET volt.

Tücsi, Bébike, Dezsi: ++++++++++++++++++++++
Tesztek?????????

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok :!:

Krisz :!:

Igen valóban azt irtam, csak olyan érzésem van, hogy mégsem endós ciszta.
Ebben bizom most, hogy minden jóra fordul!


Boldog szülinapot Apósodnak :!:

puszi Mindenkinek :!:

További kellemes délutánt :!:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?