Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi :lol: :lol: :lol: :lol:

Iza most itt razziázik a földön...szép csendben(eddig).Nem akar aludni.Mindegy,lassan úgyis ebéd!Aztán séta!!!!

annus11
 
 


Mozza, sztem 1 alkalom után még nem kell nagy következtetést levonni. Meg sztem alszik a gyerek, ha álmos. Nekem anya ölében 1 perc alatt elalszik, én meg van, hogy járkálok vele napközben. Egyébként a mamám és én nagyon hasonlítunk egymásra -valszeg ezért imádja AndrisMarci. Tudod, most nekünk is ordít anyósnál, de ennek megvan az oka... :? Szóval figyelgessétek a köv. reakciókat.

Incike, nekünk van borilánc és nekem még homeós golyót sem kellett adnom AM-nak és a fogacskák igencsak törnek előre. Szóval nekünk jó! :D

Gyöngyi, sajnálom a sza* éjszakát. :(

Netti, remélem megkerül Sanyi! Egyszer tesómmal mentünk valahová, hallom, hogy egy néni szól: "Gyere Lali, menjünk!" Azt hittem az unokájának beszél. Erre a kutyájához szólt! :lol:

Esztó, AM szeme is szokott néha piros lenni. Aztán el is múlik gyorsan.

Tegnap du. lementünk sétálni, kenguban. Huhh, volt ám üvöltés apánál is, nálam is. Felöttünk, folytatta. Készültünk a fürdéshez, aztán kipakolt egy adag cuccot a pelenkázóra (brrrrr...), aztán ment a röhögés. Lehet pocifájás az almától :?:

Kitty, mindig röhögök, hogy milyen progikat szerveznek neked a gyermekeid! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Mozza, nekem tetszik az a mokaszin, de az én nadrágjaim hossza magas sarkúhoz van beállítva... :?

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

Gyöngyi, ezt a mondatot hogyan kellett volna helyesen egyeztetni? :roll: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, helyesen egyeztetted :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi,
nem lehet, hogy jön a fiad foga? :?:

emese1979
 
 


Köszi Adri! Még valaki a boriláncról? Várom a tapasztalatokat. :shock:

Kép
Kép
incike
 
 


Hali!
Mire elolvasok egy oldalt, addigra teleírtok egy másikat! :(
Nekünk is iszonyat szar éjszakáink vannak újabban. Szó szerint fél óránként kell kelni Petyához. :?
Zombi,zombi,zombi.....
Tudtátok, hogy mától ismét van kedvezményes lakáshitel, és szoc.pol???

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Én spec nem tudtam. :shock: Te hol hallottad? Vagy olvastad? :?:

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi, küldj linket kérlek!
Most akarunk venni-építkezni...

Kép

Kép
adraci
 
 


Komolyan van????Na akkor mondom apumnak!Ugyan is a lé neki van...de a szocpolt meg mi tudjuk felvenni!!!!


Na ebéd megvolt,megyünk csavarogni!!!Imádom ezt az időt!!!!Ilyenkor szeretk menni! :oops: :lol: :lol: De csak 10 ezret viszek magammal...ennyi a "keret",főleg h több pénz nincs is...holnap jön az első összeg a számlámra,amivel kihúzzuk a fizetésig :roll:

na pucc

annus11
 
 


pumuklii
 
 



Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


A júliusban megszüntetett szocpolt váltó új lakástámogatási rendszerben a 35 évnél fiatalabbak, illetve a két- vagy ennél több gyerekes 45 év alattiak kaphatnak támogatást új lakás építésére, vásárlására vagy lakás-korszerűsítésre. A kamattámogatás Budapesten legfeljebb 25 millió, másutt húszmillió forintos ingatlan esetében vehető igénybe, rendre 12,5 és tízmillió forint hitelösszegig. A két- vagy ennél több gyerekes szülők esetében plusz kamattámogatás jár minden gyerek után - legfeljebb azonban 70 százalékkal csökkenhet a hitelkamat.
pumuklii
 
 


Tinu, akkor mi ne legyen a babakajában? tojás, gabona :?: Megyek ma, meglesem a Müllert

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci!
Az a gáz, hogy ez már vagy a 4. alkalom volt.... :?
Szóval úgy tűnik így nem fog működni a felvigyázás és nem tudok elmenni még egy 1/2 órára sem.....
De Lili itthon is csak a szobájában tud aludni, vagy kézben. Járókában max. pár percet....
(ezért is mondtam anno, hogy sajna én nem tudom a teraszon altatni a gyereket, mert nem alszik ott és kész....nem szereti...)
Talán ha anyósom jönne át és itthon vigyázna Lilire....de ezt meg nem várhatom el.... :?
Confused.....
HELP!!!!

Kép
mozza
 
 


Az új támogatáshoz a 35 év alatti fiatalok, illetve a 45 év alatti többgyermekesek - legalább két gyermeket nevelők - juthatnak hozzá, de csak akkor, ha az első lakásukat építik, vásárolják.
pumuklii
 
 


Öhm, akkor ez csak akkor van, ha vki hitelt vesz fel?
Mert az én férjem nem fog, az tuti. Szóval nekünk sose lesz lakás-, autó-, de felni hitelünk se! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


adraci
cukor se.
nézegesd a hipp oldalán. Én hippet meg univert vettem régen.
pumuklii
 
 


Adraci
szerintem nem. vagyik s régi úgy volt, utána kéne nézni. Nővéremék 2 éve építettek, felvették a 4 gyerekre a pénzt, de hitelt nem vettek fel.
pumuklii
 
 


Mokaszin nagyon tuti! belezúgtam. :oops: :roll:
Az én gatyóm többsége is csak min. 6 centis sarokkal hordható...kivéve a tréningeket.. :roll:
Szóval laza gatyók is kellenek, meg jó lenne egy motorosdzseki hozzájuk, meg a mokaszín. Ez őszre ...és aztán még ott van a tél.... :roll:
(kellene egy lapos fekete lovaglócsizma, meg valami téli laza kabi....e-bayen nagyon szépek vannak....vagy egy Vera Wang...hűűűűű...majd belinkelem....álom... :roll: )

Kép
mozza
 
 


Pumukli, a cukor számomra egyértelmű volt :lol:

Mozza, az vhogy elkerülte a figyelmemet, hogy ez a 4. alkalom volt... Akkor én is csak azt tudom mondani, hogy szoktatni kell az anyóshoz úgy, hogy ti is ott vagytok, de mégis ő foglalkozik vele. Ti csak akkor avatkozzatok be, ha gáz van. Mi is ezt próbáljuk. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Babakaja:
én most nestlét és humanat vettem a Müllerben. Ezekben nincs semmi keményítő,aroma, színező, tartósító! :D

Kép
mozza
 
 


Adraci!
Miért? AM is ezt csinálja most? Megérezte a 'kihagyást'?

Kép
mozza
 
 


Na én ezt tüzetesen átolvastam, végiggondoltam és arra jutottam, hogy:
-ez nem más mint 1 könnyített hitel a rá esélyes családoknak. Magyarán nem olyan amit soha többé vissza nem kérhetnek, hanem olyan támogatás amellyel jó pár évre leterhelik az egyébként is nehezen élő családokat.
Kérdem én:
-akkor hol van itt a támogatás? -mert az nem támogatás a kisgyerekes családoknak, ha hitelként kapják meg az egyébként jogosan járó pénzt? Bosszantó, hogy már idáig jutottak a nagy politikusaink, akiknek könnyen jár a szájuk, hogy még ezt is megadóztatják és törlesszünk csak vissza nekik, ha már 1x ilyen hülye a magyar, hogy szaporodni mer! :evil:
Bocs , de ez most nem kicsit felnyomta az agyamat.
Annak mért nem kell törleszteni utólag, aki annó feltudta venni minden hátrány nélül?!

Kép
Kép
incike
 
 


Mozza, ha van vmi nadrág ötleted, linkelhetnél. Olyanra gondolok, ami lapi talpú cipőkhöz jó...

Akkor ha a férjem 35, kell még 1 gyerek és akkor 45 évig is megy a dolog? :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


egyfolytában folyik a könnye Álmosnak :roll:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza, dettó! Eleinte már ha közelített hozzá, akkor is ordított. Asszem mostmár 2 percet is elvan a kezében... Mi ez, ha nem haladás? :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Emese, nem tudom, hogy a foga-e, majd figyelem. Mindenesetre ez az éjszaka sokkoló volt, ahhoz képest, hogy szépen aludt eddig, kelt 4-kor cicizni és szundi tovább mintha mi se történt volna.
Egy dolgot viszont észrevettem. A gyerekem egy ideje NEM KÉR 3 óránként enni (tudom, hogy másnál ez már evidencia, mi leragadtunk itt :-)). Akkor eszik jót és jól, ha legalább 4 óra eltelt két etetés között (de inkább 4 és fél). Amúgy beleszív, megérkezik a reflex, fürdik egyet a tejben, szív még párat és kiköpi. Viszont ha eltelik 4-4,5 óra, akkor szépen kieszi a cicit. Barbi nálatok mennyi idő telik el két etap között? Nem lehet, hogy Lénánál is ez a gond?

Felnő a gyárek :cry:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki, Netti: ez milyen babakocsi pontosan? Tudtok linkelni? :) Köszi!

Babakaja: én is mindig megnézem a hozzávalókat ;) Én nem csinálok ebből különösen nagy ügyet, nem lesz semmi baja az üveges kajától sem, életemben nem voltam biopiacon, szóval eszi amit kap :roll:
Vendég
 


Incike
válság van, bazi nagy államadósság, nem lehet már osztogatni...
pumuklii
 
 



Kép
Kép
mniki84
 
 


Adraci!

Nem kell hozzá kölcsönt is felvenni! Én a fél szocpolt vettem fel anno, de hitelt nem kértem hozzá, és remekül működött a dolog. Viszont ha hitelt nem akarsz mellé, akkor csak az unicredit bank az, amelyik elintézi. Anno rengeteg kört futottam emiatt. Egyik bank sem volt hajlandó elintézni, csak hitellel együtt, és nem akarták megérteni, hogy az nekem nem kell.

Mozza!
Petya is ilyen. Vagy a kocsiban nagy nehezen, járó motornál, vagy a saját ágyikójában.Ők ilyenek, ez van! Sztem is az lenne a megoldás, ha Anyósod menne hozzátok egy darabig. Ha igazán segíteni akar,akkor ez nem jelenthet problémát neki.

Találkoztam életem első korrekt ingalanosával!!!
Hoz egy érdeklődőt, és azt mondta, hogy csak akkor kell szerződni, ha a pasit érdekli a kégli! :lol:
Uh szorítsatok nekünk este!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Baby kaja:
Az üvegeseket én is megszoktam nézni, hogy mi van benne, de mikor már úgy 6 hós vagy több volt Marci akkor azt csináltam, hogy itthon főztem neki külön nem agyon fűszerezve és a begyűjtött dobozokban, fagyóztam le neki pépesen. Mi jövőhéten kezdjük majd a husis kajákat. Na kíváncs leszek rá mit szól hozzá majd Benji. Marci imádta a halasat és a mai napig szereti a halat.

Kép
Kép
incike
 
 


Ez tök jó babakocsi, én a miénket nem szeretem.. majd kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, a miénkben félig ülő pózban mindig lecsúszik Fruzsi, meg Zsófi is mindig lecsúszott anno..
Vendég
 


wow incike benjibébi már husizik... :D legalább lesz vmi ize :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Humana kaja kapható a DM-ben is, mondjuk, a legdrágább...
Ha megnéziteek az összetevőket, a SORREND fontos, ez a taopasztalatom, hogy az arányok sorrendjáben vannak felsorolva a tartalmazott anyagok, akkor is, ha a % rész nincs feltüntetve. Az Univer sokszor úgy kezdődik, hogy víz......

Kép
Kép
zili
 
 


Pumukli
Értem én, hogy vállság van, de akkor ne tőlünk vegyenek már el, hanem vizsgálják körbe a naponta segélyekért járókat, hogy jogosan kapják e és ne szín szerint adják már , mert ők valamelyik kissebbséghez tartoznak. Tudnék rá példát nem 1-et, hogy ki kapja meg jogtalanúl a környezetemben és még büszke is rá, hogy átverte az államot. Ja meg az én és más zsebéből (adójábólból) él.
Lehet nekem is 5-10 pulyát kéne szülnöm a semmire és akkor megkapnék mindenféle támogatást.
Én csak akkor adnék támogatást, ha cserében nem otthon lógatja a lábát vagy kocsmába jár, ha nem igen is álljon neki szemetetszedni vagy bármit ami a többséget szolgálja.

Kép
Kép
incike
 
 


Niki
Jaja már husizni fogunk, kíváncsi leszek nagyon.

Kép
Kép
incike
 
 


Segítsetek Lányok!

Mi a soroksári úton lévő babadiszkont neve, vagy honlapja?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hús nem csak 6 hónapos kajában van?

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!!!
Hűűű,mennyit írtatok!!!! :shock: :shock: :shock: Még csak egy oldalt sikerült visszaolvasnom.Reggel elmentem turiba, szerváltam néhány kantáros nacit, meg meleg pulcsit,meg egy meleg kabátot arra az időszakra,amíg nem kell még overál, de kevés lesz a pulcsi. Szal olyan okt vége, nov. környéke. De rettenet árban vannak a téli cuccok. :x :x Jó tudom még mindig nem annyi,mint boltban, de egy kabátért, 2 pulcsiért, 2 kantárosért meg egy bodyért 7000-et fizettem.Rablás van a turiban!!!Ok-ok, hogy 90%-a next annak is amiket vettem,de akkor is.Majd hozok képet mosás-vasalás után.
Ja.Manónak tegnap is és ma is ugyanolyan volt a kakija.Pépes,mint a főzelékek.Mármint az én főzelékeim. Akkor a gyümi csinálja??Mert most nem állt bent. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Incike
tuti mindannyiunknak lenne ezer ötlete mit kéne csinálni :wink:
pumuklii
 
 


pumuklii
 
 


Adri
Már van 5hós kajában is husis.

Kép
Kép
incike
 
 


Á megtaláltam, de nincs fent amit akarok.
A babakocsinkról akartam képet leszedni, hogy feltegyem a vaterára!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pumukli
Ez az, hogy nekünk lenne ötletünk, de azoknak mért nincs, akik ott ülnek a hivatalokban napi 6-8 órát?!

Kép
Kép
incike
 
 


Incike
ők is tudják, csak nem merik meglépni. Sok szavazat az :x
Meg asszem parasztfelkelés lenne, ha nem kapnának segélyt, meg lopnának helyette..
pumuklii
 
 



Kép
Kép
incike
 
 


Trixi, gugliba írd be a babakocsi fajtáját, típusát és nyomj rá a képek keresésére. Tuti fog találni olyat, ami stimmel. És ha eladjátok, miben fog jót aludni Petya a teraszunkon? :( Gondolom ti is sajnáljátok...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?