Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,
ki szül ma éjjel? :D

tillidian
 
 


Sziasztok :)

annyit írtatok hogy nem is tudom átrágni magam rajta ... :lol:

Először is:

Csibének nagy gratula a babóhoz, jó egészséget és minden szépet és jót !!!!


Monica :) - jó hogy végre otthon! Remélem Char hamarosan jobban lesz hogy Te is nyugodtabban mehessél szülni !!!
--- Te jó ég - már Te (is) szülsz :shock:

Sziszkó :)
fel a fejjel!!! Holnap új nap --- ne emészd magad ... ez mindenhol előfordul aztán el is illan :D

Till :)
ezzel az amnioval volt egy storym:
múltkor kb 10 hete szarul lettem - kórház ügyelet stb.
az UH-nál ott topog egy csaj és asszongya nekem:
Tök f@sza hogy itt kell várnia mert az előbb vizsgálták és már látszik a baba haja! :shock: :shock: kb. így néztem hogy úristen kilóg a haja?? kérdeztem a dokim erre ő mondta hogy egy frászt --- burok ép a csajnál meg minden csak ezzel az amnioval állítólag látszik hogy van-e haja vagy nincsen ...

na hagylak éjszakázni :)
---- nekem hiányzik Szilveaa :(
de nem baj, Ő már babázik :lol:

R

Kép
zsrit
 
 


Bobó amíg nemtudjátok ppontosan mi is a baj nem kell a legrosszabbra gondolni,és ebben a korban sokmindent kinőnek a gyerekek.

Moncsi kislányodnak jobbulást,azért az már nem rossz,hogy hazamehettetek.Hétfőn már babázol?! :shock: :!:

Sziszkó hiányoztál már.Nyugi hamarosan lehiggad a párod biztosan.Lehet,hogy Neki is kicsit sok a stressz.A pasik néha előbb cselekszenek és jár a szájuk,és csak utána gondolkodnak,hogy ezzel megbántják a másikat.Tudod ők fordítva vannak összerakva.
Az Én férjem is ilyen.Mi is összekaptunk hétvégén egy szó miatt de csodával határos módon most teljesen másképp kezelte a helyzetet és Ő oldotta meg azt ,hogy ne vesszünk össze.Most Mi kismamik is érzékenyebbek vagyunk.Lehet jót tesz Neki ha kiszellőzteti a fejét,de azért remélem nem hagy othon egész éjszaka egyedül.Nyugi pihenj egyet és fel a fejjel.

Vcsibére holnap küldök sms-t a cm.miatt.Nekem is sok a 77. :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

 
 

Jó éjszakát szép álmokat mindenkinek.
Ma talán sikerül kicsit aludnom.
Hű de mennek a napok,holnap már október. :shock:
KI A KÖVETKEZŐ????????
:wink: :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bobó :)
nagyon sajnálom a babát ... de hidd el minden rendben lesz!!!
Kicsikének igaza van még (ha) beigazolódik is a gyanú tényleg van rá nagy esély hogy hamar kinője!!!!

és ha rossz kedved van (is) gyere azért hátha kicsit "vidíthatunk" rajtad :)

R

Kép
zsrit
 
 


tillidian írta:Lányok,
ki szül ma éjjel? :D


Én szeretnék!
Vagy ez nem ilyen alapon megy!? :lol:
hajnalocska
 
 


Hajnalocska,
ja-ja, de a babák döntenek :wink:

(én is szerettem volna 1-jén, mert az a Zene Világnapja :D de Lencsi még nem akar :roll: ...jó lenne 5, 9, 10, 12...aztán ki tudja? :roll: )

Zsrit,
itt leszek ám :D
Szilveeaa nekem kis hiányzik :roll:

Kicsike,
aludj jól :P

tillidian
 
 


OFF:
Láttátok ezt itt a bal sávban: "Az iskola sztárjai felnőttként egészségesebbek"?
Hát egy frászt! :evil: (Nálunk 2 sztárolt csaj volt anno általánosban, egyik azóta többször kísérelt meg öngyilkosságot, a másik érettségivel eltűnt a süllyesztőben. A gimis sztárcsajt pedig még egyetemre is sokadjára vették fel, tudom, hogy azóta piál...)

Én meg "rágyújtottam" az első csésze málnalevél teára...hmmm :roll:

tillidian
 
 


Kicsike :)

szép álmokat!!

- én is reménykedem hogy a rohadt takony és orrdugulás ma hagy végre egy kicsit aludni :roll:
a remény hal meg utoljára :lol:

Till :) - ha mégsem akkor visszajövök, te úgyis itt vagy :lol: nemistom Te mikor alszol?? :shock:
Jó teázást


most leírom amit már egy ideje le szeretnék - mert kikívánkozik - még akkor is ha tök ki fogtok utálni érte:

én azt hiszem nem félek a szüléstől DE annyira félek attól hogy mi lesz utána ...
rendesen rettegek a szoptatás, nem alvás, sírás és egyebek miatt - hogy mit fogok csinálni??? hogy fogom megoldani - lehetőleg jobban mint a fiúkkal - ezt az egészet??
várjuk, terveztük és boldogok vagyunk hogy lesz Zoénk de én esküszöm rettegek hogy majd egy nap haza hozom a kórházból ...
rendesen szorongat ez az érzés!!!
Mi van velem? Tök megőrültem???
Mit csináljak hogy ne így érezzek?
bocs mindenkitől a hülyeségeimért ... de úgy éreztem jobb ha kiírom magamból.



R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit,
írd csak le nyugodtan, ami nyomaszt, azért vagyunk itt!
Az éjszakázástól én is parázom, nekem rémálom volt Vackor idejében :oops:
Ráadásul a Te fiaid kisebbek, szóval megértelek...de nem lesz baj, majd tartjuk egymásban a lelket :wink:

Ja,
amúgy 2.30-tól 6.30ig alszom, utána 8-tól 12.30ig :D

tillidian
 
 


Jelentem:
beléptünk 2009 októberébe! :D

tillidian
 
 


Itt vagyok még leskelődöm néha!

Én olyan hülye vagyok, már kezdtem gondolkodni, hogy vajon miért nem jelöl vissza Sünci az iwiw-en csak nem megbántottam valamivel. Aztán leesett a tantusz, ez már agyilag a vég!;)

Hűűű, nagyon friss most a táblicsku, valaki nagyon jó munkát végzett!!! :D

Meglepődve néztem, hogy a 4. ÉN vagyok kiírás szerint a sorban, de mire odaérnék úgy is beelőz egy-két 38. hetes kismamesz, mert itt ez a divat!:)


Till:Apa jópofa lehetett, honnan ismerem, miért nem mondtad neki, hogy a "nagy tesó" "nővér" mindent lát. :D ;) Én is 1-én szerettem volna/szeretnék szülni, vagyis még van rá esélyünk, de gondolom irreális egy kissé...:)


Megnéztem a gmailt, Eszti mekkora pocid van Neked is!

És végre Zsritnek is láttam, mert már kíváncsi voltam! Szerintem tök szép és aranyos a pocid formája.
Ja és írd ki ami aggaszt, mert a kételyekkel nem vagy itt egyedülálló, így sok megértő "fülre"/szemre találsz.
A különbség az első babások és a már gyakorló anyukák között csak annyi, hogy míg mi nem tudjuk és akár azért parázhatunk az ismeretlen feladatoktól, addig ti már átéltetek és tisztában vagytok azzal, hogy kb. mi vár rátok/ránk! Persze mivel minden baba egy egyéniség, így csak a rutinfeladatok a hasonlóak ott is..., de a félelmek simán beleférnek...
:P :wink: :lol: Fel a fejjel! :lol:
hajnalocska
 
 


Most realizálom Till., hogy Te milyen bioritmusban élsz, ennek van valami különösebb oka? Ha nem titok, bár mintha tegnap írtad volna, hogy Apa 0 óra 4 körül ért haza, vagy hülye vagyok és rosszul emlékszem?! :oops: :roll: :wink:

Én, ha most lefeküdnék, vagy akár később, akkor min. 2 x-es pisijárat hajnal 5-6-ig, majd hajnalban kaja, és fél 9-kor hozzák az ebédemet, aztán, ha kedvem támad, meg vagyok olyan hulla még délig visszafekszem. Na ma ez elég intenzíven sikerült. Egész du. alukáltam, pár perc kaja, meg pisi szünetet tartva, apa meg is jegyezte, hogy jól bírom! És csak néztem a laminált padlót, hogy bakker milyen kosz van, fel kellene porszívózni, meg mosni, de valahogy csak a lelkem vágyott a rend után, de a testem nem nagyon érzett rá aktivitást.
Na, majd holnap. Mostanában sokkal fáradtabbnak és kimerültebbnek érzem magam, pedig nem csinálok a pihenésen kívül lótúrót sem, lehet ez a baj? :?: :roll: :oops: :wink:
hajnalocska
 
 


Látom megállt a vonalzóm... :?: :!:

És nincs már itt senki???

Akkor léptem, én is!


Jóóó éjt!

Pár óra és jön a hajnalos brigád.:D

Nekik előre jó reggelt kívánok!
hajnalocska
 
 


Hajnalocska,
télleg, mi van a vonalzóval? :roll:

Én itt vok esténként 2ig, amíg meg nem szülök :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.09.30 23:55-kor.

tillidian
 
 


Hajnalocska,
nekem alapból ilyen lenne a bióm: 2-től 10ig alvás. De mivel reggel fel kell kelnem - anyai teendőimet ellátni -, így muszáj vissszafeküdnöm. Sajna viszont nehezen alszom vssza, így ha fél 9-kor sikerül, akkor fél 1ig újra alszom 4 órát, így jön ki a 8 :P

Nyáron, mikor Vackor nagymamázik, lazán eléldegélhetek így, de ugye suliidő van...Tavaly pedig, amikor dolgoztam (nem volt visszafekvés), akkor fél1-től fél 7ig aludtam, tehát max 6 órát. Ez nálam azt jelenti, hogy 48 kilóról nem tudok semmivel feljebb menni, akármennyit eszem :?
Ez hosszú lett, bocsi :P

De látom, lekéstelek télleg...aludj jól! :P

tillidian
 
 


Szépjóreggelt.

Csak gyorsba. zsrit nem utállak. :) Nekem is van ilyen parám. Én a fogzástól parázok nagyon, meg a hasfájástól. Hasfájásügyileg marhára remélem, hogy olyan lesz, mint Lara, fogzás terén meg eddíg ( kopp-kopp-kopp ) nem volt panasz. Az, hogy éjjel felkel soxor Azt már megszoktam, meg most olvastam a kismamában, hogy az éjjszakai ébredés a túlélést szolgálja. Hát ámmen. :D Úgyhogy jó lesz. Majd úgyis minden jönni fog magától. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép jó reggelt!

Anyabébi,Pattogó,Tilli,Zsrit,Kicsike!
Köszi Nektek a kedves szavakat! :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan jól esett!Tök jó,hogy vagyunk itt egymásnak és elmondhatjuk minden bánatunkat! :roll: :) :)
Hát párom ikrek én meg nyilas vagyok!Tudom,nem a legjobb párosítás! :roll: :? De amúgy szerintem rám alapból nem illik a nyilas! :roll:
Ja,amúgy éjfél körül ért haza és az előbb ment el melózni,de nem kaptunk jó reggelt puszit! :cry:
De akkor is lecarom és kész! :evil: :evil: Most az egyszer vegye észre magát! :twisted:

Látom éjjel nem szült senki! :lol: Vagy csak még nem tudunk róla! :wink:

Till!
Ébresztő,mindjárt kelned kell! :wink: Legalábbis mindjárt 6.30!!!! :wink:

Zsrit!
Gyógyulj meg hamar! :wink: Kell a francnak a takonykór...! :evil: :evil:

8-ra megyek védőnőhöz!Majd utána jövök,hogy mi volt!Összeírtam egy csomó dolgot egy kis papírra,amit meg akarok tőle kérdezni!Kismamaagy,agyamra megy! :evil: :? No,ezt jól megfogalmaztam! :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia Pattogó! :lol: :lol: :lol: 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Dobok két tegnapi képet! :lol:

Kép 36 hetesen

Kép Ez is :-)


Hol a hajnali műszak?????Pattogó,Te is eltűntél????? :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó: nagyon szép poci. Mintha felfelé csúcsosodna. :D Piszepocak :lol: :lol:

Dobtam pár képet a gmail-ra. Megyek készülődünk oviba. Majd jövök.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziszkó,
itt vagyok ám! :wink: (éjjel 3ig huhogtam egyedül, Datolya sem jött :roll: )
Nagyon csinos vagy! :D A "Lényeg" a pocakban, a többi dolog meg úgyis megoldódik! :wink:

Pattogó,
ma mit főzöl? :mrgreen:

Pusszancs, Lányok, szép napot!
(én vissza az ágyba 8) )

"Mindennapos" kismamiknak giga-drukkok! :D

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Tilli, hát valóban nem jöttem tegnap huhogni, csak magamban hangicsáltam itthon kb. háromnegyed egyig. Férjem nagyon fáradtan ért haza, így patyujgattam egy kicsit, aztán házimunkáztam.

Zsrit, remélem lassan a te taknyolásod is elmúlik. A félelmeidet teljesen megértem. Próbálj arra gondolni, hogy egyszerre egy gyerekkel könnyebb, mint kettővel és (bár nekem nincs lányom, de a környezetemben ezt látom) lányokkal könnyebb, legalábbis az első időkben.

Sziszkó, sajnálom a veszekedést, remélem hamar föleszmél a Párod. Kitartást!
Nagyon csinos vagy!

Monica, örülök, hogy már haza mehetettek Charral, küldöm a további gyógypuszikat Neki! Neked pedig drukkolok hétfőn!

Vcsibe, gratulálok és sok boldogságot kívánok az egész családotoknak, a "kis" jövevénynek pedig sok tejecskét!

Képzeljétek, a mai napon nem kell sehová mennem ha nem akarok, nem is emlékszem, mikor volt legutóbb ilyen!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reeggelt.

Vcsibével most írtunk egymásnak a baba mérete valóba ellett írva 56cm.Azt írta ,hogy a szülést kibírta röhögés nélkül. :D majd mesél,és puszil mindenkit.

Hajnalocskaaz a baj,hogy nem kivánságműsor,hogy mikor akarunk szülni.

Tillirágyujtottál egy teára.Már kezftem mást hinni,de megnyugodta. :wink:

Zsrit,hogy aludtál?
Nekem is épp tegnap jártak hasonló gondolatok a fejemben,hogy mi lesz mikor hazajövünk a kórházból mit fogok kezdeni a babával,és ha valamit rosszul csinálok?Szóval vannak paráim bőven.A szüléstől már Én sem félek.

Sziszkó nagyon csini vagy,szép a pocakod.Nyugi délutánra minden rendeződni fog.[/b]

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó reggelt!

Még mindig nem sikerült visszaolvasnom, de látom hogy szépen gyarapszik a táblában a létszám. :shock: :lol:

Sztercsi: szerintem is hagyd a férjed és várd meg, hogy ő közelítsen újra. De azért egy alkalmas pillanatban odateheted neki a szúrós megjegyzést, hogy végiggondolhatná, hogy illendő-e egy szülés előtt álló kismamát egyedül hagyni ebben a helyzetben és elhúzni lubickolni? :? Most inkább melletted lenne a helye... Na, mindegy. Tényleg igaza van aki azt írta, hogy "FÉRFIAK!!!" :x Ez mindent elmond róluk. (Tisztelet a kivételnek!!!!)

Zsrit: ne parázz! Hidd el egy gyerekkel tényleg könnyebb lesz. MA éjjel pl. az 1 órás etetés 3 óráig tartott, mert a kisasszony úgy döntött, hogy hasat fájlal. Remélem nem éjszakára "kívánja" eme "kellemes" időtöltést állandósítani! :? :roll: De hidd el olyan jó volt látni amikor végre elaludt és békésen szunyókált a következő etetésig. :D

A kisfiamnál meg kiderült, hogy rota vírus volt a székletben. Még mindig kap infúziót, de lehet, hogy már hétvégére hazajöhet. Én meg itthon rágom a kefét, hogy mit fogunk vele csinálni, hogy ne fertőzze le a kicsit. Merthogy izolálni nem izolálhatom. Van valakinek tapasztalata ezügyben? Meddig fertőz? Csak a kakija fertőz? Már az egész lakást, az összes játékát fertőtlenítettem. Nem tudom ennél többet mit tehetünk. KÖzben szép lassan az egész családomon átmegy ez a genya vírus. Ma reggelre anya göthösödött le-tegnap meg egész nap itt volt velünk segíteni. MOst nézem a kicsit is folyamatosan, hogy mi a helyzet vele. Kezdek üldözési mániában szenvedni. SEGÍTSÉG!!!! :shock: :roll: :oops:

Na, de hogy írjak is valami bíztatót: a szülés nagyon gyorsan ment. Az első fájástól a baba hasamra tételéig 3óra és 15 perc telt el. MIndenkinek kívánom, hogy ilyen gyors és szép szülése legyen!!!!! NA, persze tudom, hogy itt mindenkinek az lesz! :wink: :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér szia.
Fiadnak jobbulást.
Valóban gyorsan ment a szülés mindenkinek ilyet kivánok és persze Magamnak is.Amikor csak tudsz gyere.A vírussal kapcsolatban nemtudok mit mondani mert nem ismerem de reméljük hamar elmúlik.Vigyázzatok Magatokra próbálj kicsit pihenni is.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!
Jelenten sztrájkol a lányom. Nem mocorog, illetve nagyon ritkán. Most ébresztgessem?

Vcsibe gratula!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Szép jó reggelt kismamik!!!! tényleg, ma már október van!!!!

Moncsi: jaj, de örülök, hogy végre kijöhetettek a kórházból!!! ahogyan írtam is, otthoni környezetben biztosan gyorsabban gyógyul majd a kis hercegnőd!!!!! Óriási gyógypuszi Neki és Neked meg kitartás és vigyázz nagyon magatokra!!!
Tényleg már hétfőn szülsz??? Én rá pontosan 2 hétre!!! tényleg nem foglak zavarni a sms-ömmel???akkor már nagyban babázol!
A nevek szuperek. :lol: :lol: Nem is tudtam, hogy van ilyen oldal. Majd ajánlom az öcséméknek, mert ők is babát várnak és fogalmuk sincs a nevekről.

Bobó: Nagyon sajnálom a tesódék babuciját, de tényleg egyáltalán nem biztos, hogy epilepszia áll fent. (nagyon nagyon remélem!!!) Remélem már sokkal de sokkal jobban van már!!! Sok puszi Nektek, minél hamarabbi gyógyulást kívánom a kis csöppségnek!!

Sziszkó: én sem vagyok túl fényes hangulatban ma-úgy látszik tegnap front volt.. Én is összevesztem a férjemmel tegnap este. Iliasz este fél 12-kor még ugrált az ágyában és nem engedte, hogy ráadjam a pizsamáját,(állandóan rugkapált) mire bejött az apukája és rá-rácsapott a fenekére. Én nem szeretem amikor kikap (ha rá is csapok nagy ritkán, akkor sem erősen, csak figyelmeztetésképpen, amikor harap vagy üt engem.)Szóval én rászoltam apára, mire ő elkezdett velem veszekedni, hogy nem tudom mit akarok, stb...ilyenkor elég csúnyán beszél velem s ezt én nagyon nehezen tűröm. Azóta nem beszélünk, bár reggel korán ment el dolgozni, nem is jön haza vagy délután 3-ig. Alapvetően megbocsájtó tipus vagyok (nyilas én is), de amikor ennyire megbántanak én sem szeretek az illetővel beszélni jó ideig. A mi esetünkben viszont a kicsi miatt muszály komunikálnunk egymással, szóval a silence nem tart sokáig.
Remélem azóta Ti már kibékültetek és ismét dúl a love köztetek!! Elvégre Ti is egy hatalmas élményre készültök-hamarosan boldog szülők lesztek, s a gyermeketeknek rengeteg szeretetre van szüksége. mi ezt néha elcsesszük a kiabálásokkal és erre egyáltalán nem vagyok büszke. Meg kell próbálnom legalább nekem visszafogni magamat, de néha olyan nehéz, néha annyira megbánt, hogy nem gondolkozom logikusan.

na megyek, vigyázzon mindenki magára, szép napot kívánok!!

sok puszi
betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Jó reggelt!

Bocsi Till., hogy magadra hagytalak, de nem jelentkeztél és "féltem":) egyedül. Meg nem akartam skizo lenni és magammal beszélgetni, nem vagyok olyan jó társaság!;)

Szia Tündér, köszi a biztató szavakat a szüléssel kapcsolatban!:) A Kistündér meg csak megmutatta Neked, hogy "Anya ilyet is tudnék csinálni, hogy fáj a pocakom"!:) Jóóó babázást!


Sziszkó: Én is hiányoltam ám a mindenkihez van egy pár jó szavas irományaidat :), de megértem, ha qrvára nincs ebben az időszakban kedved jönni. Hála Istennek nálam most ez elmúlt! Most panaszmentes vok!:)


Na, de csak beköszöntem!

Apát végre rászedtem, hogy menjünk el vásárolni, mert nem akarok mindent az utolsó pillanatra hagyni. Ma megveszem a papucsokat a kórházba, meg még pelus kell, meg 1-2 dolog aztán összepakolok, nem akarok kapkodni, mert akkor tuti utólag hozatok majd be mindent, az meg nem jó!

A 39. hetesek akik még nem szültek meg és már csak 1-2 nap, vagy asszem Screen-nek ma van pont a 40. hét azoknak is be kell másnap feküdni?


NA szép napot léptem!

Pattogó: Akkora pocid van, hogy én csodállak mert ennyi gyerkőc mellett nem nagyon tud ellustulni, persze csak jó értelemben az ember lány. Most van nálam ez a szindróma, hogy ha valamit leejtek, akkor a fene eszi meg az ott is marad, a macska úgy is eltünteti az útból :D vagy a lábammal próbálom meg felszedni. Azt hiszem te ilyeneket nem tehetsz meg...szóval elismerésem. Ja és a boltos, szomszédos "aranyos" kérdésektől falra mászok. Naponta (akár többször is) érdeklődnek, hogy vagyok, mikor lesz meg a baba én meg csak annyit mondanék, hogy: "Kösz baszd meg, ahogy de. is voltam.:D" :oops: :wink:
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Köszi csajszik a bíztató szavakat! :roll: :roll:
Az előbb hívott anyukám,hogy mi a helyzet,elmeséltem Neki,hogy tegnap óta változatlan,meg megint eltört a mécses!De most egy kicsit jobb. :roll:
Most biztos azt gondoljátok rólam,hogy lehetek ennyire gyenge és sírós.Én kiskoromban is ilyen voltam,nem volt nehéz megbántani.
Tényleg Betty,ez nyilas tulajdonság,hogy érzékeny alkat vagyunk?

Pocok!
Na lányodnál van változás? :lol: :wink:
Az én fiacskám épp csuklik! :wink: :wink:

Tündér!
Jobbulást a kisfiadnak! :) Jó lesz már Neki otthon Veletek! :)
Viszont tényleg nem irigyellek,most a picit nagyon kell óvnotok mindentől,nehogy elkapjon valamit! :roll: :roll: :shock:

Datolya!
Akkor használd ki ezt a napot és ne csinálj semmit,csak lógasd a lábad! :wink: :wink:

Köszönöm szépen a pocakdicsiket is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pattogo!
....piszepocak.... :lol: :lol: :lol: :lol: Ez ari volt! :wink:
Felfelé csúcsosodó pocakommal én mikor szülök :?: :?: :?: :?:
Jó,azért annyira nem akarom siettetni a dolgokat! :roll:

Na szóval,voltam védőnéninél.Eredmény: 11,5 kg-nál járok.Pisiben minden oké.Vérnyomi első mérésre 135/80!!!!!! Ennyi még sose volt!De hát a tegnapi nap után nem is csodálkozok rajta! :? :?
És képzeljétek,még egyszer mennem kell,október 15.-én!Persze ha addig meg nem szülök! :roll: :wink:
Amúgy meg tök ari ez a védőnőm!Kár,hogy csak a múlt hónapban ismertem meg!Kiderült,hogy 3 házzal lakik mellettünk,és én még alig láttam,bár már 3 éve itt lakunk! :roll:
Mondta,ha bármi baj lenne,nyugodtan csngessünk be hozzá bármikor!Meg a jövőhéten át akar jönni megnézni a babacuccokat.
Mondtam neki,hogy leghamarabb jövő hétvégén jöjjön,mert most kupi van a lakásban! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Felrobbanok!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Komolyan. Tegnap este még volt bebe csatornánk. Lara imádja, erre alszik el. Reggel kapcsolnám be erre kiírja a tv, hogy nem vagyunk előfizetői ennek a csatornának. Felhívom az invitelt, és bájosan közli a csaj, hogy ja igen okt elsejétől kikerült, de előfizethetünk rá külön pénzért, de ne aggódjak, mert kaptunk helyette másik csatornát. Ja angol nyelvű CNN-t..................... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Most oooooolyann dühös vagyok... akurvaéletbe

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hajnalocska!
"Most panaszmentes vok!" :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt írod,nem akarsz semmit az uccsó pillanatra hagyni! :shock:
Hisz már most az uccsó pillanatban vagy,és még nem pakoltad össze a kórházi cuccodat?????? :roll: :shock: :shock: Hajrá! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Pattogó!
Kapja be az Invitel....!!!! :evil: :evil: :evil: :x :x
Mennyit kellene még külön érte fizetnetek? :roll:

Ja,megnéztem,nagyon arik a rucijaitok! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


előfizettem potom 650 ft-ért a gyerekcsatornákra. Komoly. Eddíg volt 3 mese csatornánk. A minimax, nikkelodeon, bebe. Nos. Ebből megszűnt reggelre a bebe és közli a csávó, hogy ja a nikkelodeon is lekerül a családi csomagból.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Naaaaaagyon nagy levegőt vettem, nem küldtem el az anyjába ( nem ő tehet róla.. ). Most Lara itt sír, mert nincs bebéje, éééés a nikkelodeonnak sincs már hangja, csak sistereg. Azt mondta a faszi, hogy 48 órán belül aktiválódik a csomag. Viszont az egyetlen pozitívum, hogy ezentúl nem 3, hanem 5 vagy 6 mesecsatornánk lesz. De akkoris kapjákbe és mondjanakle... Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


till: krumplifőzi lesz ma. :D De én kolbászosan, hagymásan és majorannásan csinálom. :wink:

De most megyek és tüntetőleg lefexem aludni. :twisted:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Most nézem a vonalzómat.. Reggel még 28 napom volt hátra.. :shock: Hogy repül az idő.... 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


hajnalocska: öööö.. ha leesik valami a földre akkor ugrasztom Larát. Vagy apát. Vagy hagyom a francba. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt, itt az október, a mi hónapunk :wink:

Moncsi, de jó, hogy otthon vagytok! Jobbulást Char-nak...szegénykém, én felnőttként is majd beleőrültem a fájdalomba, amikor húgyúti fertőzésem volt. Sírtam szó szerint, amikor egy-egy csepp pisi kijött..és ez volt egymás után 3x...aztán csináltam egy áfonya tabletta kúrát és elmúlt (lekopogom)...

Szisz, már hiányoltalak tegnap...bíztam benne, hogy nem előzted be a sort :roll: de apa tényleg kegyetlen, hogy még manócskának sem adott puszit és ott hagyott egyedül fél éjszakára...mi is makacsul hallgatunk, ha veszekszünk, de végül általában én nem bírom cérnával, elbőgöm magam csöndesen és akkor apa meglágyul, kimondja, hogy mi a baja és akkor végre meg tudjuk beszélni. Utálja a női könnyeket...de én meg bőgős vagyok, mit csináljak? És utálok veszekedni...

Till, a vörös démon állítólag 2 millát kapott...de még a férjem is azt mondta, hogy "az a nő szét van folyva" és hogy ha egy ilyen néger faszi ölelgetné az ő feleségét, biztosan felgyújtaná még a fotóstúdiót is...

Kicsit mozognom kell, mert megint nagyon szorulásom van és az aranyerem is elkezdett dolgozni :evil: És előkészítettem 3 liter vizet, amit estig meg kell igyak :?

Pusz nektek!

Kép
kkia
 
 


Sziszkó úgy tűni már jobb a hangulatod ennek örülök.Mardj még egy kicsit irogass és jobb lesz. :wink:Ezek a Martin babák egyszerre csuklanak :D és most nagyon mocorog persze most kapott reggelit.
Én már összepakoltam a kórházi cuccomat csak még a papucs hiányzik de hétvégén azt is beszerzem.
Mindjárt megyek vasalni a babaruhákat és összepakolom azt is.
Mennyi rugit kell bevinni a kórházba 3 napra szerintetek?
A szomszéd kisfiú is nagyon várja már Martint olyan édes 2,5éves. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


na nem megyek aludni... Visszajött a hang a nikkelodeonra és most Megy Lara másik kedvence. Azt nézi. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!


Hangulatjelek most nem lesznek, mert Word-be írok és onnan fogok másolni, mert annyit írtatok, hogy csak így tudok mindenre reagálni!

Csilla, sajnálom a tesódék kisfiát, de hidd el, még ha epilepsziás is, sokkal jobb, hogy most az gyermekkorban, mert így nagy százalékban „elnövik” a gyerekek. Ne aggódj, mi drukkolunk a picurnak és ettől még gyere, hátha jobban érzed egy picit Magad! Nem muszáj mindig jókedvűnek meg jópofának lenni…!

Pattogó, Bencesarok tuti, el van látva cuccal a gyerek rendesen!
Azok a nevek nem semmik Te! Nekem a Mészáros Piramusz a kedvencem!!!

Kkia, Sztercsi, én is eléggé kivagyok már…úgy érzem, nincs az a pihenés, ami elég lenne, de mindig rájövök, hogy nem is fáradt vagyok, hanem ez a „sehogy sem jó” érzés van rajtam. Ülni nem jó, mert feszül a hasam, feküdni csak baj vagy jobb oldalamon, de mivel állandóan elzsibbadok, folyton forgolódnom kell. Ha véletlenül a hátamra fekszem és megkísérelnék egy nyújtózkodást, olyan, mintha szét akarna szakadni a hasam. A szeméremcsontom alapból is olyan, mintha ketté akarna törni, főleg ha lehajolok, leguggolok, vagy fekvésből, ülésből felállok…a plusz súlyt is elég rendesen érzem, szóval ez már tényleg terhesség, na!

Liptai: húúú de gáz ez a nő! Épp mondta valami műsorban, hogy nem akarja, hogy a kislányát csúfolják az óvodában, mert azok a szülei akik, erre egy néger palival gusztustalankodik, na mert ez akkora büszkeség egy 3 éves gyereknek…! Basszus, elfogyott a pénze vagy mi van? Kezd ilyen VV Anikó feelingje lenni ennek az egésznek…hát és a nagy photoshoppolásnak sem lett tökéletes eredménye azért…

Moncsi, de jó, hogy otthon vagytok és bármi van, nagyon szívesen vállalom a hírhozó szerepét, ne viccelj! Kislányodnak gyors gyógyulást, bár tudom, ez nem olyan egyszerű, mert a vesemedence gyulladás nagyon nehezen gyógyul! Kényeztesd el a ki hercegnőt, most aztán megérdemli szegényke!
Köszönjük a táblikat és az első hsz-eket, tudtam én, hogy jössz, aztán rögtön „dolgozol” is! Mi lenne, ha Te nem lennél nekünk…?!

Sziszkó, ne idegeskedj a párodon, vedd be a Leszarom tablettát, bár tudom, nehéz. Egyáltalán nem szép dolog, amit csinált, főleg, hogy otthagy és elmegy fürdőzgetni, nálam ez betenné a kiskaput rendesen! Szerintem mondjuk a horoszkóp annyira nem mérvadó ezekben a dolgokban, maximum a vérmérséklet szempontjából, de leginkább az összecsiszolódás foka ami számít veszekedéskor, illetve a vitás helyzetek megoldásakor. A férjem pl. kos, én meg vízöntő vagyok, mégis olyanok vagyunk, mint az olaszok, ami szerintem tök jó, mert ha vita van, ordítunk egymással egy sort, aztán ki is békülünk egyből, nincs egymáshoz nem szólás, meg egymás idegeinek kicsinálása. Remélem minél hamarabb rendeződik a helyzet, az tuti, hogy ne alázkodj meg, mert megszokja, most sem véletlen lépett le és hagyott ott írtam napközben, hogy a méheknél herék a hímek na mennyire igaz, mi?

Rita, én is tök megértelek, szoktam én is hasonlókon rágódni. Neked ráadásul már van tapasztalatod, nekem semmi, max. az ikrek miatt a tesómnál, de hát az nem ugyanaz…én azon aggódom, hogy fogom tudni ugyanúgy összeegyeztetni a háztartás vezetését, a férjem „ellátását” a babával, mert nem szeretnék délután 4-kor még hálóingben, kócosan rohangáló anyuka lenni…de hiszem azt, hogy egy jól beosztott napirend mellett (olvastam a Suttogó titkai c. könyvet) mindent meg lehet oldani, hamar bele lehet rázódni és hogy nem szabad a kezdeti nehézségektől megijedni és összetörni, hanem csinálni kell, ahogy az ösztön diktálja, elvégre nem véletlenül kaptuk ezt a kincset, hogy édesanyák lehetünk!!!

Hajnalocska, Tőled akartam már többször is kérdezni és most, hogy írtad ezt az „egy apás szülőszoba”-dolgot, még inkább kíváncsi vagyok, hogy hogyhogy nem a fehérvári kórházat választottad? Távolságra még talán jobb is, mint Veszprém és irtó jól felszerelt, apuka még császárnál is bent lehet, a szobák saját fürdőszobásak stb. Nekem pl. a legfontosabbak között első helyen van, hogy a férjem mellettem lehet szülés közben!

Tündér, de jó, hogy jöttél! Én is úgy szeretném megszülni a saját kistündéremet, ahogy Te, olyan könnyen! Kisfiadnak gyors gyógyulást, ha nagyon aggódsz a Rota miatt, kérdezd meg az ÁNTSZ-t telefonon, mi ilyenkor a teendő!

Most már minden baba októberi lesz innentől!!!
Azt néztem a babás tábliban, hogy pénteken és szombaton még nem szült senki! Én lestoppolnám magamnak a most szombatot, ha senki nem bánja!!!

Rólam: tegnap este lefekvés előtt irtó szarul voltam, émelyegtem, görcsölgetett a hasam, le akart szakadni a derekam… lefekvés után a kislányom olyan fájdalmas dolgokat csinált odabent olyan 1-1,5 órán keresztül, hogy azt hittem menni kell még éjszaka…nem tudom mi lehetett, valószínűsítem, hogy a fejét nyomja egyre lejjebb…reggelre elmúlt minden. Úgyhogy ma biztos nem szülök.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.01 09:01-kor.
Vendég
 


Ma ki fog szülni?Kiért lehet izgulni?
ParisEszti haóóóó alszol még?Hiányzol a névsorolvasásról.
Nita remélem ma is benéz kicsit.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


kkia: http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/ge ... i-2001030/
A blikk szerint 3 milla. :shock: :shock: Annyira sajnálom tényleg....(Akurvaanyját.. :evil: )

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


mrsparis: Nem akarlak elkeseríteni, de lehet az első hetekben örülsz, ha délre nem hálóingben leszel. :lol: Nekem Larával volt olyan, hogy jött a szódás délelőtt. Magamrakaptam egy szürke pólót. Kimentem akkor vettem észre, hogy böfis a válla, és fizetés közben megindult a tejem is átáztatva a melltartót, pólót mindent. A szódás csak röhögött. Mondta, hogy menjek a gyerekhez, ne vesszen kárba a tejecske. Én nem voltam vörös ááááá... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kicsike, itt vagyok, csak írtam Nektek egy regényt! :D

2 milla ezért a szarért?

Kkia, Te is szorulásos vagy? Jaj én is és annyira szenvedek tőle, mert sosem voltam, most meg jó esetben 2 naponta, rossz esetben 3 naponta tudok produkálni valamit és annyira rossz! Remélem szülés után visszaáll a rend!
Vendég
 


Pattogó, ezért írtam, hogy nem szabad megijedni a kezdeti nehézségektől...
Vendég
 


Ja rosszkedvűeknek feltennék két képet Dorka unokahúgomról (basszus, 3. hete, hogy nem láttam Őket :cry: :cry: :cry: ), ujjfestékezés közben és után :lol:
Kép
Kép
Vendég
 


Pattogó megnéztem Liptait ,szerintem a képek teljesen kivannak retusálva.Számítógéppel már mindent meglehet csinálni.Ne mondja Nekem senki,hogy néhány hét alatt így lefogyott és ez lett belőle,ez hülyeség.Dehát a 3 milláért valamit vállalnia kellett.

Szia Eszti látom megérkeztél. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pattogó a szódás történet tetszett. :D Húúú majd hányszor jövök hozzátok sírva,hogy segítsetek.Már előre látom. :wink:

Eszti látom nagyon jól sikerült az ujjfestékezés.Ezek a pillanatok mindent megérnek. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Csajok, 38. héttől elvileg 2 csésze málnalevelet kell inni, ugye?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: