Új privát üzeneted érkezett!

Valaki almás sütit? Lefényképeztem, hogy felrakom, erre lemerült a fényképező eleme... :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

hát itthon vagyunk, bár a beígért reggeli távozásból délután 3 lett, mire minden papírt meg utolsó vizsgálatokat megcsináltak. :evil: :roll: Mondjuk nem panaszkodom, örülhetek, hogy ennyi kórházban levéssel megúsztuk. :roll: Char még mindig nincs jól, a pocija még mindig nagyon fáj, szinte egész nap alszik a fájdalomcsillapítóktól, sírva fölriad többször stb. :? :? nagyon sajnálom szegénykémet, annyira rossz így látni. :( :( hétfőn kéne kontrollra visszavinni, de én hétfőn szülök ugyebár...szóval barátnőm viszi kontrollra. :roll: :(

úristen már hétfőn szülök. :shock: :shock: :shock:

Csajok nagyon köszönöm az aggódásokat és jókívánságokat, nagyon-nagyon jól esik. :oops: :oops: :D
Főleg Esztinek és Bettynek köszönöm az sms-ket. :oops: :D

na és akkor:

JUDY HATALMAS GRATULA NEKTEK DOMINIKHOZ, SZILVINEK SZONJÁHOZ ÉS CSIBÉNEK MILÁNHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!! :lol: :lol: :lol:


Milán baba is csodálatos!

mindjárt dobok táblit is. :wink: :wink: [/b]
Vendég
 


Ez a terhesség már nekem is elég terhes...ma van a csúcs, alul olyan, mintha folyamatosan nyomódna a húgyhólyagom, a derekam is leszakad :cry: És ma még voltam vásárolni a Lehelen...hát úgy jöttem haza, mint egy rokkant csiga és egy narkós pingvin keveréke..az öt perces utat kb fél óra alatt tettem meg

Pattogó
Ezek a kedves érdeklődőknéha az őrületbe kergetik az emebert :wink:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 

 
 

kicsit sokat beszélek..... Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


monica: Mielőbbi jobbulást a lánykádnak!!!
Hétfőn szülsz?????? Bakker. Mindjárt hétfő.. Apám. :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


jah és Ginuska, Tündér üdv itthon! :wink: :lol:
Vendég
 


Pattogó!
Mennyi ruhátok van nektek is!!!! És az a lepedő....

Kkia!
Tényleg sok meló lehetett kidolgozni a tökéletes testét :). Gondolom neki is lehetnek sok-sok kis gödröcskéi a fenekén...
Vendég
 


Monica! Sok-sok puszi a kis Charnak :) Mielőbbi jobbulást!

Pattogó! Dehogy beszélsz sokat:) Én is :)
Vendég
 


Jaj Lányok, annyira aranyosak vagytok. Én is bizom egy szép terhességben a közeljövőben, de az is igaz, hogy tele vagyok félelmekkel, mert négy terhességből még csak egy gyerekem van, és kicsi a bizalmam, de nem adhatom fel!!! Ráadásul 38-at töltöttem most nyáron, szóval ketyeg az órám is.

Az órátok nektek is ketyeg, de nektek mást számol, és örülök, hogy ilyen szép babák születnek. Ne izguljon senki, az először szülők sem, mert van esélyetek egy olyan ultra könnyű szülésre, mint nekem a kisfiammal (és sajnos ezzel az utolsóval is). Drukkolok mindenkinek!!!

Babóbaba!
Nagyon remélem, nem epilepszia áll fenn az unokaöcsédnél! Az én kisfiam 8 hónaposan elájult, a szüleim vigyáztak rá. Be is fektettek a korházba egy 3 napos kivizsgálásra, hogy kizárják az epilepsziát, és kiderült, hogy nem epilepszia miatt ájult el, hanem egy úgynevezett affektiv apnoe nevű jelenség miatt, ami nem is betegség, kinövi a gyerek általában 3 éves korára. A fiam ha beverte a fejét, vagy az arcán ütés érte, akkor ájult el. Amikor nagyobb lett, sirni kezdett és nem vett levegőt. Ha nem volt viz a közelben, akkor elájult, de csak pár másodpercre. Utána semmi baja nem volt. Addig, amig utána nem jártam ennek a dolognak, totál kiboritottak ezek az ájulások, igaz, nem fordult gyakran elő, mert mindig nagyon vigyáztunk Szilárdra, és a végén már Szilárd is nagyon óvatos volt. Már tavasz óta nem fordult elő, tehát úgy néz ki, hogy lassan kinövi. Mond el ezt a történetet a tesódéknak, hátha valami hasonló lehet náluk is. Vétül kideritettük, hogy az az első elájulás a szüleimnél azért történt, mert akkor tanult ülni, és elveszitette az egyensúlyát, és előrebukott az orrára, és az fájt neki annyira, hogy igy reagált. Én nagyon bizom benne, hogy nem epilepsziás a baba.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Pattogó Szívem
te hun vagy a gmailről? :shock: ha csak véletlen nem vagy benne, akkor kitöltöd? :oops: :roll:
Vendég
 


monica: azt hittem, hogy frissítés alatt volt a tabli, és ezért maradtam le. De akkor kitöltöm. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó!
Nekem kell olyan pizsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Eldugulok!
Kezdődik a Jóban Rosszban! :)

Jó Éjszakát, Jó Huhogást!!!

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


monica: kitöltöttem. Te is ott voltál? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


igenn :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csibe első hsz-e.

vcsibe írta:Hát jó estét, jó szurkolást!
Most kezdtem el kutatni az internetet babás honlapok és fórumok után, miután van egy nagyon pozitív tesztem. Nem terveztük MÉG, nem vártunk rá, védekeztünk, de ha már itt van... NAGYON ÖRÜLÜNK. :d
Mivel nem is olyan régen költöztünk új városba, nincs nőgyógyászom, de már ajánlottak egyet és március másodikán bekukkantunk a pociba.
Amúgy első baba és alig van tünet a mensi elmaradásán és a pozitív teszten kívül... :?:
Vendég
 


Judy első hsz.-e :

judy80 írta:Sziasztok!

Talán még nem késő csatlakoznom. (Van azért, akivel már másik fórumon találkoztam.)
Először is mindenkinek gratulálok a kis manóhoz!!!
Rólam röviden:
Tavaly okt. 10-re vártuk az első babánkat, akit a 28. héten sajnos elveszítettünk. A műtétet követő hónapok nagyon nehezek voltak lelkileg, de már nem sokkal utána tudtuk, hogy csakis annyit várunk, amennyit muszáj. Úgy éreztük, csak egy másik baba lesz képes enyhíteni a fájdalmunkat.
Fél év elteltével elsőre összejött Kismackó, akit borzasztóan várunk, és nagyon bízunk benne, hogy most minden rendben lesz.
Okt. 13-ra vagyok kiírva, de a tavalyi vágásom miatt sajnos programozott császár lesz a 38. héten, így valószínűleg már szeptemberben magamhoz ölelhetem a kincsemet.
Legközelebb márc. 30-án megyek UH-ra.
Remélem, befogadtok.
Puszi minden kismaminak!
Vendég
 


Szilvi első hsz.-e

szilveeaa írta:sziasztok!

én eddig a szeptemberibe írogattam hébe-hóba, de benéztem hozzátok is most, mivel legutóbb a doki közölte, hogy október 10. az új időpont... eddig szeptember 26. volt. Na most legyek okos...

Mind1, majd a kiscsaj eldönti, mikor óhajt előbújni.

Monica, a Romeo Angelo nálam is kicsapta a biztosítékot :lol:


Romeo Angelo :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


monica: akkor menj fel a www.anyuci.hu -ra, ott oldalt a kalkulátoroknál a névadóba és írd be a vezetékneved. Olyan neveket dobált ki nekünk, hogy besztam... :lol: :lol: :lol: :lol: Romeo Angelo elmehet a pi..ba :lol:
Mészáros Kadisa
Mészáros Koriolán
Mészáros Dévald
Mészáros Donald
Mészáros Gyenes
Mészáros Dömös
Mészáros Meliton
Mészáros Gilgames
Mészáros Júliusz
Mészáros Oszvald
Mészáros Krisztián
Mészáros Archibald
Mészáros Andorás
Mészáros Simeon
Mészáros Farkas
Mészáros Bertalan
Mészáros Artemon
Mészáros Vidor
Mészáros Ata
Mészáros Deme
Mészáros Bocsárd
Mészáros Román
Mészáros Kanut
Mészáros Töhötöm
Mészáros Mikes
Mészáros Szergiusz
Mészáros Platón
Mészáros Ferdinánd
Mészáros Hont
Mészáros Zala
Mészáros Andor
Mészáros Apród
Mészáros Sámson
Mészáros Aba
Mészáros Jákó
Mészáros Milos
Mészáros Mirkó
Mészáros Ignác
Mészáros Lél
Mészáros Vulkán
Mészáros Piramusz
Mészáros Nikolasz
Mészáros Csoma
Mészáros Nátán
Mészáros Harri
Mészáros Szilveszter
Mészáros Ticián
Mészáros Belián
Mészáros Áldor
Mészáros Engelhard
Mészáros Zádor
Mészáros Rázsony
Mészáros Oszlár
Mészáros Gedeon
Mészáros Elemér
Mészáros Bedő
Mészáros Norton
Mészáros Zoárd
Mészáros Bános
Mészáros Gábriel
Mészáros Jermák
Mészáros Miron
Mészáros Frigyes
Mészáros Vladimír
Mészáros Bennó
Mészáros Fortunát
Mészáros Ulpián
Mészáros Bozsó
Mészáros Ugod
Mészáros Taddeus
Mészáros Flórián
Mészáros Radiszló
Mészáros Szabin
Mészáros Jernő
Mészáros Izsák
Mészáros Zsadány
Mészáros Emőd
Mészáros József
Mészáros Konstantin
Mészáros Zámor
Mészáros Fóris
Mészáros Tádé
Mészáros Csepel
Mészáros Juliánusz
Mészáros Ciceró
Mészáros Sámuel
Mészáros Hektor
Mészáros Zongor
Mészáros Józsua
Mészáros Kadosa
Mészáros Dioméd

És ezek mind fiú nevek.. :lol: :lol: :lol: Egy párat kivettem ami nem olyan abszurd.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Mészáros Csepel :shock: azafasza :mrgreen: :mrgreen:

de a Tádé se rossz :mrgreen: illetve a Vladimir is favorite. :lol:

de a Román is elég nagy kib*szás. :mrgreen: a Töhötöm meg :lol: :lol: :lol: :lol:

de most hogy olvasom szinte mindegyik :mrgreen: :mrgreen:

na nézzük nekünk miket dob ki..
Vendég
 


monica: lánynevek... :lol:
Mészáros Morgána
Mészáros Augusztina
Mészáros Rozvita
Mészáros Csinszka
Mészáros Kunigunda
Mészáros Ludovika
Mészáros Elma
Mészáros Korinna
Mészáros Verita
Mészáros Zinajda
Mészáros Graciella
Mészáros Damarisz
Mészáros Szavéta
Mészáros Matilda
Mészáros Angéla
Mészáros Domicella
Mészáros Sugár
Mészáros Georgina
Mészáros Teodolinda
Mészáros Rozina
Mészáros Csende
Mészáros Erika
Mészáros Aglája
Mészáros Barbarella
Mészáros Roberta
Mészáros Netta
Mészáros Bernardina
Mészáros Csengele
Mészáros Szilárda
Mészáros Szonóra
Mészáros Méráb
Mészáros Darina
Mészáros Szemőke
Mészáros Leona
Mészáros Innocencia
Mészáros Uránia
Mészáros Ágota
Mészáros Tullia
Mészáros Boglárka
Mészáros Róza
Mészáros Hanna
Mészáros Irma
Mészáros Demetria
Mészáros Dana
Mészáros Jelka
Mészáros Villő
Mészáros Agrippína
Mészáros Ráhel
Mészáros Lizett
Mészáros Emma
Mészáros Miriam
Mészáros Madléna
Mészáros Elina
Mészáros Tessza
Mészáros Robinetta
Mészáros Szabrina
Mészáros Genovéva
Mészáros Bozsena
Mészáros Létó
Mészáros Helka
Mészáros Krimhilda
Mészáros Annavera
Mészáros Zeline
Mészáros Flávia
Mészáros Celina
Mészáros Szelina
Mészáros Örzse
Mészáros Melitta
Mészáros Mirtill
Mészáros Niké
Mészáros Julianna
Mészáros Anasztázia
Mészáros Gunda
Mészáros Brünhild
Mészáros Oktávia
Mészáros Varínia
Mészáros Manfréda
Mészáros Lelle
Mészáros Fáni
Mészáros Oszvalda
Mészáros Rozália
Mészáros Natália
Mészáros Mónika
Mészáros Klemencia
Mészáros Biri
Mészáros Remény
Mészáros Annabell
Mészáros Petrónia
Mészáros Ténia
Mészáros Enid
Mészáros Golda
Mészáros Rudolfina
Mészáros Rege
Mészáros Olga
Mészáros Evelin
Mészáros Pamína
Mészáros Lilia
Mészáros Szavanna
Mészáros Lavínia
Mészáros Tácia

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Lerner Szendi
Lerner Evita
Lerner Hilda
Lerner Lina
Lerner Adeodáta
Lerner Erna
Lerner Varínia
Lerner Hippolita
Lerner Tália
Lerner Marinella
Lerner Annabell
Lerner Ervínia
Lerner Melodi
Lerner Vincencia
Lerner Enciána
Lerner Sáron
Lerner Roberta
Lerner Almiréna
Lerner Mabella
Lerner Karin
Lerner Hófehérke
Lerner Rajmunda
Lerner Dzsenna
Lerner Antigoné
Lerner Polixéna
Lerner Fernanda
Lerner Zoárda
Lerner Szemőke
Lerner Ainó
Lerner Amarant
Lerner Kerubina
Lerner Agnéta
Lerner Fiorella
Lerner Zsazsa
Lerner Polda
Lerner Manfréda
Lerner Bojána
Lerner Délia
Lerner Asszunta
Lerner Zinaida
Lerner Rákis
Lerner Miett
Lerner Mihaéla
Lerner Klió
Lerner Melani
Lerner Szibill
Lerner Borka
Lerner Horácia
Lerner Alda
Lerner Zella
Lerner Benigna
Lerner Korália
Lerner Ervina
Lerner Oktávia
Lerner Szavina
Lerner Akilina
Lerner Manuella
Lerner Szidi
Lerner Vera
Lerner Jutka
Lerner Fehérke
Lerner Sába
Lerner Jusztínia
Lerner Jordána
Lerner Innocencia
Lerner Dzsenet
Lerner Holda
Lerner Fáta
Lerner Eszténa
Lerner Cseperke
Lerner Anka
Lerner Galina
Lerner Titánia
Lerner Anzelma
Lerner Rafaella
Lerner Vendelina
Lerner Apol
Lerner Edmunda
Lerner Madlen
Lerner Uljána


na ezek se rosszak :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


hopp ez hosszú lett bocsi. :oops: De olvasni.. Behalok komolyan :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


monica: Meghalok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lerner Innocencia ezt ki sem tudom olvasni :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogo,

ennyi sok ruhácska meddig lesz elég Bencének???
:D
Tök jó a babaszoba.

én is készenvagyok, mingyá fekszem le, remélem ma éjjel még aludni is fogok. Még csaptunk egy kört a Tesco-ban.

Moni,
éljen, h hazaértetek.
Char-nak további javulást kívánok. Szegénykém! A legrosszabb a legrosszabbkor. De kitartás Nektek!

Őzi, Jovana,
most már tényleg mi jövünk. :D

Kép
screen
 
 


mindjárt megszülök a röhögéstől.. Csóri gyerekből már turmixot csináltam Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


screen: ezek csak a kicsi ruhák kb másfél éves koráig. Van még egy szekrénnyi.. :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


na ezek a kedvencek:

Morgána,Kunigunda,Teodolinna,Aglája,Barbarella,Innocencia,Agrippína,Manfréda (röhögőgörcs :mrgreen: ),Rudolfina ( :mrgreen: ), Adeodáta, Hófehérke, Rajmunda, Dzsenna, Antigoné, Polixénia, Fernanda, Zoárda, Asszunta ( :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ), Dzsenet, Utjána.


hát ez: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :? :?
Vendég
 


én is meghalok a röhögéstől. :mrgreen: :mrgreen:

(én nem is értem, hogy emberek mit gondolnak ezekkel a nevekkel. :roll: :?)

nekem a favorite akkor is az volt, mikor meghallottam, hogy a kislányt Pszichének hívják. :shock: :roll: :?
Vendég
 


Psziche??? Brutál... Basszus. Jójó legyen különleges neve a gyereknek, de azért már.... Basszus :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


monica: teleírjuk az egész oldalt.. :lol: :lol: :lol: Legalább lesz mit olvasniuk a huhogóknak. :D Jó éjszakájuk lesz. :lol: :lol: Csak nehogy megszüljön nekem valaki éjjel ezektől a nevektől.. Bár holnap hivatalosan is október van már. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kész vannak a nevek. Mi is it fetrengünk.
Szegénykém , megijed és bentmarad! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
screen
 
 


Na pill elviszem a csajokat aludni. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nekem kimondottan a különleges nevek tetszenek, a KÜLÖNLEGESEK, de nem az idióták. :roll:

na, aki akar ma vagy holnap szülni, az olvasgasson utónévkönyvet, garantált a megszülés. :mrgreen: :mrgreen:

kíváncsi leszek, ki lesz az első októberi baba...bár szerintem Teodor vagy Benedek. :wink:
Vendég
 


megyek mert kezdődik a dr haus. Puszi jóéjt!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


én is megyek, mert Hercegnőm sír, odafekszek mellé. :( :(
Vendég
 


Screen: bizony,bizony,mi jövünk....
Mi péntek este,éjjel..... :lol:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

CSIBE!GRATULÁLOK MILÁNHOZ!!!!!NAGYON ÉDES BABA!SOK TEJCSIT ÉS EGÉSZSÉGET NEKTEK!!!!

Bobóbaba!
Nagyon sajnálom a pici fiút!Jobbulást kívánok Neki!!!! :roll: :roll: :roll:
Gyere,ha lesz kedved! :roll:

Moncsi!
Charnak jobbulást!Küldök Neki gyógypuszit! :) :) :) :)

Tündér,Ginuska!
Üdv újra itt!Gyertek amikor csak tudtok! :lol: :wink:

Őszintén szólva csajok,nekem nagyon szar napom volt,ezért is nem írtam egész nap! :cry: :cry: :cry: Délelőtt összevesztünk párommal és azóta egy szót se szólt hozzám. :cry: :cry: Amikor balhézunk,mindíg ezt csinálja.Nagyon konok és nem szól hozzám!
Én régebben próbálkoztam a kezdeményezéssel,de most úgy voltam vele,hogy lesz@rom! :oops: :oops: :cry: Nehogy már megalázkodjak megint!Bár ettől nem éreztem jobban magam,meg sírtam is a nap folyamán.Este meg 8-kor lelépett.Elment egy haverjával Egerszalókra egy éjszaki fürdőbe.Na,akkor megint eltört a mécses!Most tiszta depi vagyok! :cry: :cry: :cry: De az fáj a legjobban,hogy mikor elment Martinnak se adott egy puszit se ás el se köszönt Tőle!Pedig szegénykém nem tehet róla,hogy mi összevesztünk! :cry: :cry: :cry:

Na,nem fertőzöm itt tovább a hangulatot! :roll:
Bocsika,hogy nem szóltam sokatokhoz,de most nincs erőm!Sorry! :oops: :oops: :oops:

Jóccakát Nektek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hát bazzeg, mire elolvastam, de a hülye neveiteken majd beszartam :)
Közben fél szemem a vészhelyzeten Carol épp szül :shock:

Eszti: énis szeretem a meggyet ( a savanyút, az édeset, a fagyottat, a frisset, a konzervet, a ...)

Kis Pocahontas: tedd magadévá a telószámom :wink:

Screen: nem akarok vészmadárkodni, de ma megint zabáltam (a mamánál) és ő mondta, hogy ő is jól teleette magát aztán elment szülni még aznap :)

Csibe: Hurrá, hurrá, gratula nektek a babához :)!!!

Andi: te olyan figyelmes vagy ám, és mindig olvasol minket, látom ám :)

Csilla: jobbulást a babának, gondolunk rád .

Nem említettem de tegnap megtudtam a védőnőtől, hogy itt Battán az önkormányzat kifizeti a babák Rota és bárányhimlőoltását és valószínű később a Prevenárt is (ez valami coccusra van, meningo vagy sztafilo nem tom). Úgyhogy beadatom :)

Na megyek az anyucira :mrgreen:

Sziszkó hol van egész nap????
anyabebi
 
 


Sziszkó: ne vedd magadra. Nálunk én vagyok ilyen hogy nem szólok a párom szegény már megszokta.
Ne foglalkozz vele, nehéz de próbálj meg ,másra koncentrálni.
És szégyelheti magát :evil: :evil: :evil:
anyabebi
 
 


Anyabébi!

Köszi a hiányolást!Aranyos vagy! :lol: :lol: Puszi érte!
Okot lásd feljebb! :cry: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó: nem nyilas a férjed véletlenül? Az én férjem, ha összeveszünk nem szól semmit hozzám. Szimplán levegőnek néz. Elég szar, és 5 évembe került hozzászoknom, és kezelnem. De eleinte ő is elhúzott otthonról. Piszok-mocsok dolog egy kismamát így otthagyni, de próbálj meg megnyugodni. Úgyis hazamegy, és kibékültök. Nekünk volt, hogy 3 napig nem szólt hozzám.. Hagyni kell, hogy kitombolja magát. Remélem ő fog bocsánatot kérni a hülyeségéért. Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Itt az éjszakás műszak :wink: :lol:

tillidian
 
 


na mostmár tényleg jóéjt.. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Igyekszem visszaolvasni, de olyan gyorsan történnek az események, na szóval:

Vcsibe,
szívből gratula! :D Sok boldogságot Nektek! :D

(valaki kérdezzen már rá sms-ben erre a 77 cmre, nagyon érdekelne, hogy mennyi is az annyi :roll: )

Sziszkó,
bakker :evil: Küldd csak át Apát Tillhez raportra, megkapná, ami jár! :evil: :twisted:
Próbált elterelni a gondolataidat, pasik (barinőm szerint "egysejtűek" - ez 1 db agysejtet jelent :mrgreen:

tillidian
 
 


Nemáááán megint laptető :shock:

tillidian
 
 


Jovana, Screen,
amniónál nem vesznek vízmintát, csak spéci módon átvilágítják a magzatburkot, máskülönben odatócsáznánk, nem is kérdés :roll:
És nem félni a vizsgálattól :wink:

Angie,
nagyon aranyos vagy! :oops: Úgy szurkolunk, hogy mihamarabb Te is jó hírrel gyere!!! Várjuk ám! :wink:

Bobóbaba,
nagyon sajnálom a kis unokaöcsit :cry: Remélem, gyorsan meggyógyul!!!!! (Én is epilepsziás voltam gyerekként, mára nyoma sincs!!!)

tillidian
 
 


Pattogó: én halak vagyok és mégis tökre ilyen, képes vagyok napokig ne szólni. Várni kell míg lecsillapodok. A párom (ikrek) nem nagyon tudja ezt kezelni viszont érdekes módon a Nyilas barátnőm igen, tudja hogy ilyenkor békén kell hagyni :). Ez van,ilyen csúnya vagyok :oops:

Ja! Voltunk ma megcsináltatni az apaságit, (mivel a ...párom elhagyta a jogsiját, személyit, lakcímkártyát és úgyis kellett menni ezért az önkormányzatra), a nőci felvilágosított, hogy jogszabályba van foglalva, hogy -EGY ADOTT TERHESSÉGRE SZÓL!!!- Védőnő meg mondja, hogy 30 nap, hát nem!!!
anyabebi
 
 


Kkia,
micsoda képek :roll: és mennyit kapott érte a vörös-szőke gágogó? :lol:

Monica,
gyógyulást Charnak :oops:

Őzi,
örülök, hogy meggyógyultatok! :D

Monica, Pattogó,
látom jól elvoltatok ezzel a névválasztós progival :mrgreen: :lol:

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: