Új privát üzeneted érkezett!

Vanda, édesek a gyerekek! :D

Angel, ha nem eszik, hát nem eszik. Hadd aludjon. Ha éhes, úgyis szól. Csak nehogy a nappali alvás az éjszakai rovására menjen. Enyém gyerek csak picikéket aludt ma. Negyedóra, húsz perc... Most két napja fél 3-kor kel éjjel. Nemtom mér nem alszik.

Minket ma meglátogatott a védőnő. Gondosan feljegyzetelt mindent. :)

skrisz72
 
 


Till!
A kisasszony a fél-gyerekem. A párom kislánya az első házasságából, nálunk "csak" vendégművésznő. :D
vovanda
 
 


Skrisz!
Az enyém meg gyakorlatilag semmit sem aludt... :? Hidegfrontnál mindig ilyen nyuszipicsa lesz... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Angel, pont ma láttam a Tescos újságban, ami okt.1-ig érvényes ezt a sört!Épp akciós. Ha jól emlékszem 143 v. 149 Ft.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


lois
Az Én Kincsem sem alszik. :( Szerintem a szél is betett, na de ennyire??? :( Ma nappali csúcs fél óra volt. :shock:

Kép
Kép
anya1118
 
 


Lois, nyuszipicsa? Az meg mi? :lol:

Enyém sem alszik. Most is ordít. Pedig már leapasztotta mindkét cicim is. De az istennek sem akar aludni... :? Most kicsit "fárasztom", aztán megint egy kis cici és remélem elalszik végre.

skrisz72
 
 


Anya1118= Kiscsillag??
Mióta ez a nicked?? Vagy én vagyok ennyire bamba, hogy nem tűnt fel???? :oops: Enyém gyerek semmit sem aludt, még szopi közben percekre sem... vagyis egyszer vagy 3 percre a hintában még délben, miközben ebédeltünk ő meg lenyomta oda-vissza kétszer a jóebédhezszólanótát :?

Skrisz!
Nyuszipicsa? :lol: Egyezményes kifejezés a semmibajomsincsenmégisegésznapnyafogok állapotra :wink:
Zé végre kinyúlt, előbb totál összeveszett a jobb mellemmel :shock: , aztán kajakómába esett a ballal :D Most remélem alszik legalább 7 órát :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Léna meg rekordot döntött alvásilag.de. 2óra , du. 1,5 óra. :shock: ki érti ezt?!

Lányok segítsetek már légyszi. Elzáródott mindkét petevezeték esetén nem azonnal lombik? B-nőmnek van, és előbb laparra küldik. Szokott az segíteni ilyen esetben?

Kép
katica_75
 
 


Baba,
köszi!! :lol:
holnap dévény után megejtjük a vásárlást! akkor úgyis csitu van :wink:

Kiscsillag-Anya,
tényleg új nick! :)

Katica,
elvileg lombik, hisz úgy másnak nincs értelme, nekem is ez van.
lehet, hogy megpróbálják megnyitni.

Lois,
jóebédhezszólanóta? :lol:

Makilányom - Loistól lopva a kifejezést :wink: kajakóma után - 10 óta megint alszik, remélem legalább 6-ig.

angel37
 
 


Sziasztok! :P

Lejelentkezek, nehogy aggódjatok :lol:

Hajnal 2ig Dr. House szórakoztatott, majd fél 7-ig alvás, akkor fiúk reggeli készítése, és most vissza az ágyba 8) Délig tuti ott leszek :D

Babázók, virrasztók,
kitartááás!!! :oops: (mindjárt betársulok, és együtt senyvedünk...ahogy Lencsit gondolom...éjjel is itt ropta
:roll: )

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Én este hamar kidőltem, bezzeg reggel nem tudok aludni.
Tegnap estére bedagadt a bokám. :( Pedig egész délután feküdtem, csak átjöttek barátok és 2 órát ültem és lógattam a lábam. Most akkor mindíg dagadni fog? Nem akarom! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Katica, szerintem azért küldik laparra, hogy megnézzék a méhét belülről, nincs-e még valami gubanc.

Enyém gyerek 22.15-kor aludt el. Reggel fél 4-kor már ébredt, aztán 7-kor. Most megint alszik.

Timi, nem biztos, hogy mindig dagadni fog. De ne lógasd, és ne rakd keresztbe.

Tilli, jó pihit!

skrisz72
 
 


Tilli,
utolsó hetedhez értél! :lol:
használdki ,hogy délig ágyban! :wink:

Timi,
bokádat sajnálom, remélem nem marad így.


lapar: az a méh belsejét nem látja, de ja, az is lehet, hogy csak körbenéznek, mi újság a hasüregben, ha még nem volt ilyenje! nem várnak skikertelen lombikot, hanem már most.
megnyitásnak nem nagyon szoktak valóban így nekiugrani.

Eszterkének jó alukálást most! :wink:

Makilány tegnap estétől húzta ma 8-ig. na eddig azért nem gondoltam volna.

többi topicbaba hogy viselkedett az éjjel?

angel37
 
 


Halihó!

Till! Utolsó napok. :) Jeeeeeeeee

Látom, más is küzd az éjszakákkal. :(
Nálunk a helyzet változatlan.
Bár, én a fogzásra gondolok.

Vanda! Gyönyörű család vagytok!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hahó Lányok! :D

Beezony, papíron utsó hét :D (aztán majd jövök szaktanácsért Skriszhez :roll: mert sztem "albérlet hosszabbítás" lesz :roll: :P )

Lois,
jó esett a csitris dícséret 8) :wink: (ahhoz képest, hogy múltkor a húgomat -akivel mintha ikertesók lennénk - a körzeti asszisztense a lányomnak nézte :shock: ez most jót tett a lelkemnek :lol: )

Timi-mami,
lábdagadást sajnálom :oops: tényleg polcold fel!

Nemalvós Babák, tessék szuncsizni!!!
(Énisénis úúúúúgy babáznék már :roll: :oops:)

tillidian
 
 


Köszi lányok! Polcolok! Most már. Mert egész délelőtt a turikat jártam, sikerült is pecázni néhány jó darabot a babáknak. :D

Till: azért albérlet hosszabbítás csak nem lesz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till! Az időkép szerint jönnek a frontok. Hátha...

Timi! Akkor most már pihi.... pihi...

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


helló!
na most alszik mindenki? :wink:

végre eljutottam a Tescoba! :roll:
vettem pár cuccot a csajnak! :D
Katica, nagy leárazásokat nem láttam, de volt egy polc, ahol az volt írva, hogy akár 30, akár 70% - (na onnan amúgy asszem nem vettem semmit)

és szerváltam Karamalz sört!
Baba, köszi szépen :lol: , a te infód alapján találtam meg szinte azonnal!
egyet bezúztam! a sörhöz szt sok köze nincs, inkább sütőtökhöz :)
várom a hatást!!

Szöcsi,
ha jársz erre: Dévénynél 25p után kezdett sírni! :wink: vagy ne kiabáljam el? :)

angel37
 
 


Angel, igen, szinte végigaludtuk a napot. Milyen éjszakád volt? Gratula a 3. hónaphoz. :lol:

skrisz72
 
 


Angel! Mindenki elment sörözni. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


lois, angel
Bocsánat, bocsánat. :oops: Nem új, csak másik. :) Egy másik topikban használom. Kiscsillag "csak" Nektek vagyok! :)

hanna
Hogy jut vissza zümmi??? :?

Lányok, nem tudtok egy helyet ahol talizhatnánk a másik topik "lakóival"? Zárt hely kéne, de olyan ami ingyenes vagy legalábbis nem túl drága és központi helyen van. Ha valaki tud segítsen!!! Előre is köszi!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag! A Lurdyban van valami játszóház.
Állítólag ingyenes 1 év alatt.
Mikor jártok felénk?
Kocsi nélkül én baromi nehezen mozgok. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel, egészségedre!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bocsánat, hol is kell keresni ezt az álsört a tescon belül?

Skrisz
Te milyen Mt.-t kértél? Azt írta h. ma adta fel, jó lenne ha holnap itt lenne,mert L-re rátört megint a szepszó. :? Míg pisilek fogja a nadrágom, és addig is üvölt mert nem a karomban van. :roll:

Kis*
nekem a lurdy nagyon kapóra jönne, tudom valószínűleg Neked nem. :(

Kép
katica_75
 
 


Krisz,
köszi! :lol:
tegnap éjszaka: 10-től ma 8-ig! királyság!
most f10 óta alszik, kidőlt.

vagy jól eszik, vagy sokat alszik :lol: nem töri magát ez evésért mostanság, du. is inkább vigyorgott helyette :roll: persze cuki, de 65ml ez nem éppen egy normál kajája. este is 90-nel dőlt hanyatt feltartott kezekkel. na mindegy ez van, ő tudja, mi jó neki! 8)

Kiscsillag,
rendben, vettük :wink:
sajnos ilyen helyet nem tudok...

Babám,
köszi :lol:

Katica,
mi az a szepszó? :oops:
nem tudom, mennyire egyformák a Tesco-k, ahogy bementem, rögtön lehetett látni egy hatalmas akciós polcost, és ott volt. (Fogarasi útiban voltunk)

nem akciósan amúgy tényleg hol? söröknél?


olyan nagyon nem turbózott fel az álsör (ez jó :wink: ), de vmi érezhető volt. majd biztos éjjel! :shock:

angel37
 
 


Éntudoméntudoméntudom :lol: :lol: :lol:
Szeparációs szorongás :D de bevallom először azt hittem Katica csak elírt valamit, vagy esetleg totál leszedált már a babyblues :roll:

Én a sörök között leltem rá a Karamalzra, és ma már elhoztam innen a helyi Tescoból az utolsó üveg citromosokat ....remélem majd rápótolnak :oops:

Nálam a hatásfokát eldöntendő a jövő heti mérlegelés lesz mérvadó, most másik mérleggel mérek (céges árszorzós, szóval akár egységárat is szabhatok a kölkömnek :) ), és ez csak 15 dkg gyarapodást mutatott egy hét alatt. De mivel ez másik mérleg, nem veszem komolyan, csak a jövő hetit, mert ott már látszani fog, hogy mennyi az annyi.

Kiscsillag!
Jaaa, értem :) Sok ötletem nincs, a nagybabásoknál (a régebbi kaális babás topik, emlékszem talizott egyszer valami klassz helyen, egy játszóházban, jó áron volt az biztos, ott kérdezz rá esetleg :)


Tillikém!

Szívesen, hidd el őszintén mondtam. Utolsó hét, juhéééééé :wink:

Kölköm ma tündér volt, ezer felé voltunk, aranyos volt végig. A'szem lassan elpakolom a mózest, még belefér, de elkezdte utálni, hogy nem lát ki. Ma végig a hordozót pattintottam rá a vázra (ilyet még sosem csináltunk), és annyira élvezte, hogy nézelődhet...szundibundi-nézelődés-szundibundi-nézelődés, ezek váltogatták egymást, de egy nyikk nélkül, mosolyogva ébredéssel etc. Pedig megjárattam rendesen. Nagyon klassz nacikat lőttem neki a C&A-ban tök jó áron, most valahogy nagyon jó kis őszi kollekciót dobtak ki.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt! :P

Gyors bejelentkezés, aztán vissza az ágyba :lol:
Még mindig egyben...

Szép napot, Lányok!

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Till: Lencsinek nagyon tuti helye lehet bent! :wink:

Lois: én szombaton megyek C&A-ba, anyukámnak meg kell mutogatnom a ruhaméreteket, mert fogalma sincs szegénynek, régen volt, hogy velem babázott, akkor még máshogy voltak a méretek.

Én ma átmegyek mosó- és vasalónőbe! :D Pedig, ha tudnátok mennyire utálok vasalni! De most élvezni fogom, napok óta alig vártam! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,vagyok ám,csak olvastalak titeket.
Hanna,és mindenki,köszi a dícséreteket :wink:

Timi cundában figyelj oda,mert sok ruginak nincs a lábaközt patent.

Till,jó pihit :D
Vendég
 


Sziasztok!

Jó jó akkor a sört én még tolom egy picit!! :wink:

Lois ez tetszik be tudnád árazni a gyereket??? :shock: :lol:

Timi sajnálom a lábdagadást pocold fel és ne mászkálj sokat.

Tilli már nagyon itt a finis!!!!!!Hajjjjrááááááá!!!!!

Én most a Tescoba vásároltam be babarucival nagyon jó akciók vannak és sok jó cucc!!! :D
Mi jól vagyunk Milán már igazán nagyokat rug, és sokat mocorog! :D
Sajna a kajával valahogy megint kezdek hadilábon állni na nem vészes de megint van a kaja után némi hányinger.
Nem bírom sajna a hagymaféléket és az ersős fűszereket!! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Lányok!

Till,
:lol: :lol: :lol: :lol: Már nem soká babázhatsz. :wink:

Rani,
én is láttam édes kis rucikat, szivesen vásárolgattam volna én is, de ilyen korán nem merek. :?

Úgy tűnik a másik Kaális topik boros ez pedig sörös. :lol: a lényeg, hogy folyik a pia. :lol:

Az utóbbi két-három napban jól érzem magam, csak a hasam görcsölget meg szúrkál. Cicik már nem olyan érzékenyek. Remélem nincs baj.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Totál kivagyok! Tegnap voltam bőrgyógyásznál. A popsim viszket, piros, kiütéses. Valami szóródó ekcémát állapított meg a doki. Kaptam kenőcsöt, azt mondta nem fertőző. Ma reggelre meg kiütéses lettem mell alatt az Anita melltartótól. 80% nylon, 20% elastan. :cry: Tökre be vagyok tojva, nehogy elkapjon tőlem valamit a gyerek. :oops:

Katica, tegnap megjött a MT. Én a Gica III-at rendeltem. Már felpróbáltuk, csak Eszter éppen nem volt jókedvében és nem tudtam rendesen elhelyezni benne. A lábát nem tudtam kihúzni, mert nem akart terpeszteni, viszont békapózban sem akart lenni... :? Hisztimanó.

skrisz72
 
 


Lili: Ha jól emlékszem ugyanezeken a tüneteken aggódtam ennyi idősen! :wink: Nő a méhed, nyúlnak a szalagok. A mellfeszülés sem állandó, nekem ennyi idősen hol elmúlt, hogy visszajött néhány napra, aztán végkép megszűnt a feszülés, fájdalom úgy a 9-10. hét körül. Szóval nyugi! Nő a babád! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Krisz,jaj,ez nem hangzik túl jól :(
...Eszter mennyire van el,amikor ébren van?
Vendég
 


Lili,bizony mind ezeken aggódtunk,nyugi,semmi baj :wink:
Rani,ó,már megint válogat az a gyerek :?: :lol:

Csak nekem tűnik úgy,hogy régen írt Twist? :roll: és a többi pocis?
Vendég
 


Nyulasz, ha ébren van? Sehogy. Max egy félóra és üvölt.
Twist kissé betegeskedik. Olvastam a blogján. Valami köhögős nyavaja.

skrisz72
 
 


Lois,
köszi! :lol: (júj, illett volna tudnom? :roll: :oops: )
kisZé-d cuki, nagyon szépen viseli magát! :D látod, jó, hogy megtartottad, azóta is ezért hálás! :lol:

ja, sima karamalzt vettem 6-ost, +egy üveg citromosat, azt még nem próbáltam.

Timi,
hé, már ezt a mosást mondod mióta! :wink: és csak most kezded? :wink:

Rani,
most egy kcsiit óvatosan ezekkel a kajákkal! :wink:

Lili,
jaja, vmi is ijesztő mindig lesz, de általában normál :D ne aggódj.
én a boros társaságot is erősítem, bár most sör 8)

Krisz,
áá, ez nagyon nem hangzik jól :(
doki mit mondott, elkaphatja a baba? :roll:
az az Anita cucc ráadásul egy vagyon, nem? :oops:

Nyulasz,
mi újság a büfipadon? :wink:
cunda, ez így tetszik :lol:
na oda is el kéne jutnom, van két kuponom.

DM bababónuszos amúgy vki? sztem nem rossz!


most nekünk is fosti éjszakánk volt, 2 körül nyafogni/mocorogni kezdett, enm szokott ilyet mostanság, de régen se így nyomta, és mivel nem cuppogta magát vissza, ránéztem, mi van, és a kis lábafejét vhogy benyomta a matrac meg a rács közé :( be volt akadva, az zavarta. végén már nagyon sírt, mikor kivettem akkor is :(

meg is ijedtem kcsiit, kapott egy kis extra cicit, közben "csíkoztam" a lábujjainál, hogy csinálja-e a gyakorlatot, fogdostam a kis lábfejét, úgy tűnt rendben.
f9 körülig alukált még utána. :D

angel37
 
 


Lányok,
ez übergáz: most ébredtem fel :shock:
Meddig lehet ezt még fokozni???
Mondjuk dolgom nincs, Anyósom mindent kivasalt tegnap (aranyos volt), nade akkoris, kérem! :oops:
A legviccesebb, hogy még mindig tudnék aludni :oops:
(mondjuk az óránkénti pisijárat azért megvolt, csukott szemmel 8) :lol: ) Lencsi aprókat mocorog, sztem ő is sokat alszik :roll: -éjjel azért volt egy kis "nyújtózkodás"...
Ja, vonalzómat átírtam, mert a papírok szerint ma 39+1, akkor a betöltött 40. hét 09.07. Kijelöltem azt születésnapnak, nem mintha így lenne :lol:

Pocakosok télleg nem írnak: Lona teljesen eltűnt, Pálgi is csak ritkán jön...Tobi is...Twistnek akkor jobbulást!!!
Még szerencse, hogy Lili becsatlakozott :wink:
Ranikoval, Timivel tartjuk itt a frontot pocakos ügyben (én még egy hétig :roll: )

tillidian
 
 


Bizony jöhetne a többi pocakos is kicsit gyakrabban!

Angel: a mai a második adag mosás volt ám! :wink: De a vasalásnak csak most állok neki, mindíg közbejött ma valami (főzés, teregetés, 1 óra lábpolcolás....), de most már nem halogatom tovább, már izzik a vasaló! :D

Till: most jól kialszod magad! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel, elvileg nem kaphatja el a baba. Remélem.....
Melltartó drága volt, viszont nagyon kényelmes. Csak ezek szerint nem bírja a bőröm. Még sosem volt rajtam egész nap.

skrisz72
 
 


Kukucs!!!
Mindenki házon kívül van??? :roll: :D

tillidian
 
 


Loislane
okos kislány!! :lol:
Angel
ááá majd korrigát 8-9hónaposan elég lesz tudnod. :) Bár remélem Dió nem buggyan ennyire majd meg.

Skrisz
naggyon szép! Az enyém még nincs itt :( remélem holnap!majd lefotózom, az ez nincs fent az oldalon.

Kép
katica_75
 
 


És a lényeget mindíg elfelejtem, GRATULA Diócskának h. ilyen szépen fejlődik kunduktor néni szerint is. :)

Kép
katica_75
 
 


Hahó!!!

Jelentem: egyben! de...

Éjjel 3-ig tartott ám a buli odabent: egymás után volt 3 olyan durva keményedésem (rendes fájással!), hogy felülte az ágyban és csak hápogtam levegő után :oops: (felülés közben egyszeri lendületből a szopipárnával úgy rá találtam sózni Apára, hogy még.. :lol:)
Szal majdenm téves riasztás lett a vége...de aztán úgy döntöttem, ilyen gyorsak nem lehetnek a fájások kezdetben, és el is múlt :roll:

Na szép napot, Csajok, visszadőlök...

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Merre vagytok?

Lányaim hajnal óta mocorognak, de olyan kis finoman. Apát fel is keltettem, hogy hozzábújhassak a hátához, hogy ő is érezze. Reggel mondta is, hogy olyan jó kis masszázst kapott, el is aludt közben! :lol:
Sorakoznak a ruhácskák a szekrényben, állok neki a következő adag vasalásának és a mosógép már végez is lassan a köv. adaggal. :) Olyan jó készülődni, de néha kezdek pánikolni, hogy még mennyi minden hiányzik és vajon lesz-e elég időm mindent rendbe tenni. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi csak gyors bekukk mert ma sok tenivalóm van itthon és még sütni is szeretnék valami finomat.

Tilli drága nem lehetett semmi az éccaka még jó hogy leírod ezeket mert ha velem történne meg és nem tudnám hogy ez normális tiszta pánik lennék.
Lencsi baba már nem nagyon fér el egyem a szivét.

Timi micsoda jó dolga van apának! :lol:

Igen úgy döntöttem vigyázok a kajával mert megint válogat a drága. :roll:
Tegnap végre kaptunk 3mm-es sima fa lapot amire a tapétában szereplő macit fogom rajzolni.
A terv az hogy apa kivágja utána én kifestem és ez fogja díszíteni a kiságyat meg a komódot.
Milán is sokat mozog néha nem tudom mit talál el de olyan mintha egy tűt szurnának bele. :roll:
Na tényleg megyek mert közbe éhes is lettem.
Szép napot mindenkinek!!

Tilli sokat jártok az eszembe!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsánat, hogy nem jöttem!! Tegnap mentek el a munkások...
Három hétig a szüleimnél laktam aztán meg, mint egy ágyra járó hol itt hol ott aludtam. Internetezni esélyem sem volt.

Nem tudtam visszaolvasni se rendesen.

Angel, látom Dióka szépen gyarapszik és nagyon ügyes továbbra is. Ennek nagyon örülök!

Till, nagyon közeleg az idô :wink:
Ma hajnalban én sem voltam túl jól. Biztos a front.

Rani, gratula a félidôhöz! Ez a díszítési mód szuper ötlet!

Skrisz, Nyulasz GRATULÁLOK a gyerkôcökhöz!!


Bocsánat ha valakit kihagytam! Mostmár jövök, ígérem

Timi, szerintem nagyon jól haladsz az elôkészületekkel! Én még semmit nem tudtam kivasalni. Mosni is csak úgy tudtam, hogy a szomszédnál teregethettem... Biztos mindennel idôben elkészülsz! :D

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!
Azta Lona,te is szépen haladsz :D Ha ilyen sűrűn jössz,akkor legközelebb már csak szülés után jössz :lol:

Till,még jó,hogy közel a kórház :lol: nagyon izgi,már október van,sokáig már nem lesztek egyben :wink:

Rani,milyen kreatív vagy :D majd képet kérünk ha kész! :wink:

Timi,hátmasszázs :lol: ez jó :lol:

Krisz,szóval Esztert se nagyon köti le még semmi?Nálunk Noémi még úgy-ahogy elvan ébren,de Balázsnak csak az felel meg,ha sétálok vele,és nézelődhet :shock: jó lenne már idősebbnek lenni :oops: ...csak 1-2 hónappal legalább.

Lányok,itt a camponában olyan béna felhozatal van,nem találtam se a tescoban,se a cubdában ujjatlan végigpatentos plüss rugit...csak a brendonban sikerült venni,viszont az nagyon jó,és csak 2300 ft...nekem most elég csak a Balázsnak vásárolni,Noncsi meg megörökli tőle :lol:
Vendég
 


Lona, szijja! Örülök, hogy benéztél.

Nyulasz, ti miben alusztok éjjel? Rugi és body? Nappalra átöltözteted őket?

Tilli, izgi!!!

Timi, nyugi, kész leszel. :D

Rani, dobsz majd képet, ugye?

skrisz72
 
 


Lona: jól a végére maradt nektek a munka, de legalább kész lesz mire kell! A vasalással úgy vagyok, hogy most mindent kivasalok, aztán majd csak azt, amit muszáj, magunknak sosem vasalok semmit sem.

Nyulasz: a camponás tesco nagyon gagyi szokott lenni. Most mekkora ruhákat hordtok?

Rani: nagyon ügyes vagy!

Jó látni, hogy fogynak a zsákok, kiteregettem 40 tetra pelenkát, nem is értem miért vigyorog annyira a szomszéd! :D
Szerencsétlen mosógép, most aztán kidolgozza magát, most az autósülések huzatával küzd.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: