Új privát üzeneted érkezett!

Alex is de cukor :) és össze nem lehetne téveszteni, hogy ugyanaz a kisfiú szerepel a pár perces meg a mostani képen :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


kreiszi: Alex is mennyire édeeeeees! És ő aztán tényleg rengeteget változott, annyira kissrácos az arca, nagyon helyes!!! :)

Julcsi: hát köszi, de azért én sem vagyok egy mártír. :D és képzeld Efe kárpótolt az éjszakáért. Ma először gyönyörűen (na azért kis unszolásra :wink: ) megette a tízóraira az egész gyümit is és az egész ebédet is (alma, krumpli, sütőtök). :D Királyság.
Jultalomból mindjárt megyünk és veszünk reményeim szerint őkelmének valami szépet a C&A-ban. Mi még csak most váltottuk ki az első kuponcsomagot, tegnap hozta anyum. :)

Eszter: na igen, én is botmixert használok a nagyobb adagokhoz, de a kisebbekhez jobbszeretem a turmixot. A robigép meg nem csak Efe miatt lett persze. :)
sajnálom, hogy Adrika ilyen nyűgös ma. Én lekopogom az iszonyat éjszaka után most tündérgyerekem van, de majd éjjel megint behozza a lemaradást az tutti.

lkverus:
jó, hogy írod ezt a dícséret dolgot, hogy milyen ügyesen esett, ez totál jó ötlet! Köszi! :)

Panna: Philips, márkahű vagyok :D. Ilyen: http://www.ebolt.hu/product99342_category117-Philips_HR_7745_Essence_Smart_Control_konyhai_robotgep.html Nem mutatja itt, de van hozzá gyümicentrifuga is.

Kép
Kép
elif
 
 


bocsi, bocsi bocsi, de elárasztalak most titeket...nem tok választani...picifiam modelt ült :)
a Vincimackó:
Kép
KépKép
KépKép

és elámult a babaevős könyvtől:
Kép


szóval még télleg kicsit nagy ruci..elvileg 80-as, de szerintem inkább 86-os, viszont alá lehet így öltözni, éssssss olyan jó megölelgetni a kis puha macikát :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

 
 

ruhalevételt nemigen akarta Vinnyókám :) úgy látszik tetszik neki :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kreiszi: Alex is gyönyörű, az első képen olyan, mint egy mini vizipólós!!! :D

Verus: egyforma az etetőszékünk... csak nem az IKEA-ban vetted? :wink:
Nagyon édes Vincimaci!

Kép
cserkészkolbász
 
 


Elif: tutkó a masinád, ilyet szerettem volna én is csak sajnáltam rá a pénzt.
Nem is írtam nektek, h a barátnőm múlt hét kedden szült, annyira jó neki
kreiszi
 
 


Vincimaci nagyon édes, lehet jól esett neki a meleg ruci ebben a car időben
kreiszi
 
 


Vinci és Alex-es képek nagyon tutik,gyönyörűek!!! :lol:

Áááááá és igen- igen,hajrá- hajrá kistesók!!!!!!! :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


kreiszi:Ne légy depi!!!!!!!Majd a kilók is leperegnek,mikor depi vagy csókólgasd meg a gyönyörű szemű kicsifiadat :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Elif:Tényleg tutkó a masinád!!!!Én is akarok!!! :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Jaaaa és én is forralom a vizet!!!!!
pfúj-pfúj mikróóóóó :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kreiszi nagyon édes Alex manó!!! A kilók miatt ne stresszelj!!! Majd lemegy! dejóabarátnődnek

Lkverus így már érthető a dolog a kis korkülönbségről... :roll: Édes Vincimackó!

Budabo tudtál pihizni?

Zetibebi végre végre vége a bacinak nálatok is! Enyém fiam is nyűgös.... én már nem tudom mire fogni mert nincs fogunk :roll:

Elif szuper kis gépecskéd van!

Levideóztam az álló manómat....

http://www.youtube.com/watch?v=05gdMEXtoFk

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bocsi, hogy nem reakciózom mindenre, de tudjátok, Apa itthon! :D

Köszönjük a gratulációkat a fogacskához! :D

Nila, ma nem volt csavi, inkább takarítottam helyette!

Millye, mondtam a védőnőnek, hogy még gondolkodom rajta! :roll: :D
Nagyon jó a videó, nagyon ügyes Andris! :D

Eszter, Elif, sajnálom a rossz éjszakát! :(

Bébiételt a bébiételmelegítőbe melegítem, mikróellenes vagyok!

Vinci nagyon helyes a képeken! :D

Mesi, és Alex képek is nagyon szépségesek, Alex azóta is mennyit változott, mióta itt voltatok!
zsu83
 
 


micsoda kis cukorborsó András :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


hatalmasat sétáltunk kisfiammal,mindjárt beborítala képekkel titeket!

kreiszi:Alexnak akkora vigyora van,hogy csak na és már aprócskának is látszódott,hogy milyen szép nagyfiú lesz!

stelly:sajnálom a nyűgi Adrit!még az idő is rátesz szerintem,remélem éjjel jól alukáltok majd!ja,és megjöttek a kuponok,köszi neked is!

julcsi:köszönöm a levelet!tudom valamivel viszonozni?

ezúton újra felajánlanám a pampers kuponjaimat!akinek kell küldjön címet!

elif:de szenyó vagy...még meg is mutatod! :lol: ügyes volt Efe,szép mennyiséget evett!

lkverus:Vincimaci ölelgetésre termett!jól belefúrnám az arcomat a puha macikádba!

Kép Kép Kép új ssapi és pulcsi a szépségemen! Kép a háttérben egy 300éves platánfa látható! Kép mostanában állandóan kilóg a nyelve...

Kép
nilabali
 
 


Zsu83 Köszi! Érthető, hogyha apa otthon van akkor inkább vele vagy! Gondolom nem mentek sehova ilyen rossz időben...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:megpuszilta a macit?édespof!

Kép
nilabali
 
 


Stelly köszi!

Nilabali de édi bédi képek! NAgyon édes a távirányítós farmergatyós! Olyan hideg van kint, hogy én most vacillálok, hogy kivigyem-e a manómat... :? Gondolom nagyon felöltöztetek!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nilabali igen nagyon szereti a macikat! Van egy olyan videó is amikor össze vissza ölelgeti a macit... majd azt is felteszem.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye:jajj cukorfalat Andris,de nagyon-nagyon!!!!
Mi is most indulnánk még torna előtt sétázni egyet,de elég hüvi van erre fele is!!!

Zsu:Apázz csak nyugodtan!!! :lol:

nilabali:padon hasalós nagyon laza :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


kreiszi:nagoyn jó a kép! mivel játszik Alex?

zetibebi:kitartássssss

elif:mi szépet vettetek Efének?

millye:király kis csákó!!!! ha hiszed ha nem ugyanilyen melegítő naci van rajtunk, csak bordó fehér csíkkal. Köszönöm kérdésed, csináltam egy tál patikukit - hugic a ludas, emlegette - ésegy pohár cola és sorozatot néztem. Három részt...Fügém lassan két órája alszik

nilababa:a távirányítós a kedvenc!!!!

Kép
budabo
 
 


millye:annyira nem volt hideg,Bazsin a kantáros gatyónk ívül egy hosszú ujjú body és a vastag pulcsi volt,harisnyát még nem adtam rá,szerintem az még ráér,rajtam is csak pulcsi volt.szívesebben sétáltam most,mint a nagy melegben,Bazsi is nagyon élvezte,meglátogattuk a kacsákat a tóparton!

bogi:akkor jót lazultál!Bazsi csak egy órát aludt!apa hazaért és már fel is ébredt!

andrea:lesz még ennél hidegebb is és akkor is ki kell vinni a babákat4én szeretem az őszt!

Kép
nilabali
 
 


Hogy ti mennyit írtatok tegnap este óta! :shock: Délutánra tudtam csak elolvasni :)

Nilabali: Atinál is megy a nyelvkidugás, és persze a távirányító is nagy szerelem :)

Stelly: Kérdezted a ciciket. Bírják a kiképzést (mi még mindig gyakran szopizunk), bár néha azért ráharap, de ez csak a fogzáskor fordul elő.
Ma is fogzottunk ezerrel, volt egy olyan nyugiszopink, ami fél óráig tartott :roll: . De inkább nappal fájjon neki, mint éjszaka! Amúgy nekünk két dolog vált be, ha jönnek a fogacskák, az egyik a gyakori szopi, a másik a hideg vizes pelus csócsálgatása.

Persze az összes babakép csudaszép, de nekem most legjobban a hintázós hármas című tetszett:D

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Milyen szép lehet sétálgatni ilyenkor a tatai tavak körül!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Nila, imádom Bazsit, annyira helyes kisfiú! :lol:

Millye, nem mentünk ma sehova, délután le akartam vinni Bebét sétálni, de nagyon fúj a szél, szeles időbe nem szívesen viszem ki! :?

Andrea, Apázok! :D :wink:

Bogi, de irigykedem, hogy Füge már lassan két órája alszik, Bebe csak egy felet aludt délután, most Apát szórakoztatja a nyügivel! Biztos a foga, fogjuk rá! :D
zsu83
 
 


Huhh, rég írtunk alig egy nap alatt 4 oldalt... :shock: Hiába, jó kis vita izzott fel reggel. :wink: Gyermekem pedig elég régen aludt több, mint 3 órát napközben. :D Lehet, hogy most kezdi kialudni az elmúlt egy hónapot? :wink:

Amúgy pedig örülök, mert ma nálunk is "Istemen, adj nekem sok türelmet" nap van. Régen volt ilyen... Én a frontra fogom, bár mostanság már nem volt olyan frontérzékeny a Manócskánk. :? De hüle egyi dőjárás van, annyi biztos. Adrika legalább jól alszik napközben?

Igazatok van, padon fekvő Bazsa nagyon huncut és édes! :D
Majd ha találkozunk, kérek egy puszit Tőled és Bazsától is, ez jó lesz hálának... :D Ezek szerint megkaptad?
Tudtommal Móni pampersben utazik. :wink:

Füge már teljesen jól van?

És kicsit Alex is! Kreiszi, most vége az iskolai tortúrának egy idpre? Írj Magatokról!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


crocus:bizony,szerrencsések vagyunk,hogy ilyen szép helyen lakunk! Kép csa a te kedvedért,háttérben az Öreg-tó

Kép
nilabali
 
 


nilababa:igen lazultam...jól esett. Remélem éjszaka is jó lesz, mindig úgy parázok...nagyon jó a kép, biztos jó lehet a tó környékén sétálni.

julcsi:hát nem merem elkiabálni, mert néha mintha hallanám szörcsögni, de aztán nem, szóval mire oda jutok hogy kiszívjam-e az orrát addigra nincs semmi...Talán az étvágya is kezd visszajönni, apával most ettek 130 parishalat és 200 krumplialmát. :D Hurrá jó alvás!!!!!

zsu: sajnálom hogy Bebe nem aludt jól...biztos nálunk volt a manó.De már stellyvel lebeszéltük hogy klónozzuk.

Kép
budabo
 
 


Bazsi ééééédes :D

Julcsi, igen, szerencsére a nappali alvások jól mentek, sőt, még birkózni se kellett, szépen fekve maradt. Csak legyen az éjszaka is normális :roll: múltkor akkor volt nagyon gáz az éjjel, mikor áttört neki, úgyhogy félek, mert még nem szúrnak a fogacskák.......
Sok türelmet a nyifogó fiatalúrhoz!

Zsu, jaja, Bogival klónozunk neked is álommanót 8)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


millye:merre???

Kép
budabo
 
 


Julcsi, örülök a jól alvó Marcinak! :D

Nila, de jó Nektek, hogy ilyen szép helyen laktok! :D

Bogi, Eszter, ok, várom a klónt! :wink: :lol:
zsu83
 
 


Andrea17 köszi! Voltatok sétizni? Te is jársz tornázni? erről lemaradtam.. mármint nem is tudtam...

Budabo VAgyok én is csak a fiam ölbebaba.... Köszi! Komolyan ilyen nadrágja van Fügének? Örülök, hogy Füge jól aludt! Jól tetted, hogy pihentél!

Nilabali mint már írtam régebben is nagyon szép helyen laktok! A képek csodásak!

Zsu83 nálunk meg esett az eső és ezért nem vittem sehova... :? remélem holnap jobb idő lesz..

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, állítólag holnap jobb idő lesz! :roll:
zsu83
 
 


Zsu83 jó lenne... Bebe ár alszik?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, igen már alszik, fürcsi után evett, és a végén beájult a cicin! Csak az éjszaka nyugis legyen! :roll:
zsu83
 
 


Zsu83 én előre örültem, hogy ma a fiam elaludt 8 órakor.. de már hallom, hogy felkelt... ma sem alszik el fél tíznél hamarabb... :roll: de jóóóóóóóó neked!!! NA megyek.... :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zsu,millye és mindenki:nyugis éjszakát persze magamnak is.

millye: arra mondtam hogy ilyen, hogy oldalt csíkos, kis vagesz.

Kép
budabo
 
 


nyugis éjszakát mindenkinek bizony!!! (nekünk is..........)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Csatlakoznék, nálunk annyira keveset tanyázik az a manó hogy azt a keveset felajánljuk akinek jól jön :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zétikém, szerintem pedig nagoyn kiérdemelnétek... Biztosan sokan felajánlanák Nektek. Vagy tényleg, a klónok, osztódjatok! :lol:

Nyugodalmast mindenkinek!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Budabo szóval a fiam az ágyunkban énekel.... előbb olyan nyűgös volt, de adtam neki Chamomillát... na azóta játszik meg énekel :shock: ma nem fog elaludni fél tízkor :? éssssss itt van a kép amit kértél...
Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, remélem már alszik Andris! :roll:
Nagyon jó a Füge-Andris páros! :lol:

Én is nyugodalmas éjszakát kívánok Mindannyiunknak!
zsu83
 
 


Zsu83 nem még nem alszik! Ezért én is mindenkinek jó pihenést kívánok!!! Szeretnék én is egy részt felajánlani az álommanóból...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


király ez a Mr és Mrs Smith kép Fügéről és Andrásról :D

Adrinál megvolt az első felsírás - tegnap estéből, meg az ínyfehéredésből kiindulva már mentem is a panadol babyért, de mire megírtam az smst Tominak, hogy úgy néz ki, gáz van, meg betáraztam a panadolt, elhallgatott. Már vagy negyed órája csöndben van. Na mindegy, a cuccot kéznél tartom, és könyörgök az álommanónak, hogy ma este legyen könyörületes.
Mondtam már, hogy minden tiszteletem azoké, akik rendszeresen éjszakáznak a gyerekkel??? Azt hiszem, nem mondtam elégszer.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Stelly köszi! Csak nem egyedül vagy otthon? Tomi dolgozik? :roll: jó lenne ha a mi fogunk is kijönne már... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nagyon cukik a képek és a videó is:)

Jöttem kistesó ügyben hírekkel:
Akkor kapunk annyi szülési szabis pénzt, mint a jelenlegi csemeténknél, ha legalább fél év gyedünk, v. szülési szabink van. Ilyen esetben a 2008-as év számít. Fontos még, hogy a GYedet meg kell szakítani és táppénzre kell menni. Ha pl. jövőre szülünk ne legyen a táppénz időtartama fél évnél több, mert akkor nagyon rosszul járhatunk, mert abban az esetben abból számítják a TGyás és GYed összegét, ami kb. a minimálbér 2x-ese, de erre a részletre már nem voltam kíváncsi. ...
Pl.

Ha jövő decemberben akar vki szülni, akkor júliusig ne menjen el táppénzre! (így 7 hó gyed, 5 hó táppénz akkor oké!)

Jó éjszakát!

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Zümis???????

Nilabali feltettem a macis videót is... itt hallhatod a sikítást is... :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=AklE3crAhPY

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jó reggelt! Kétszer keltünk éjjel, fél tizenkettőkor és háromnegyed négykor. Teljesen elszoktam már ettől, úgyhogy kellően kialvatlan vagyok.

Andabella, köszi az infót!

Andris és Füge nagyon aranyosak!!!

Kép
cserkészkolbász
 
 


Ja, Lili is kalapálta a billentyűzetet tegnap, és nyomott valami kombinációt. Az Explorerben eltűnt a menüsor és úgy felnagyította az oldalt, hogy csak a bal felső negyed látszik hatalmas ló betűkkel. Nem tudja valaki hogy kell visszaállítani?
Azt hiszem Zsuzsi járt hasonlóan egyszer.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Közben már sikerült is visszaállítani, úgyhogy tárgytalan.

Kép
cserkészkolbász
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?