Új privát üzeneted érkezett!

most néztem, az ikeában 7900 ft a kiságy. és tök szuper. egyszerű.

KépKépKép
dongó
 
 


http://www.teszvesz.hu/item717439194_717439194.html
én ezt vettem nemrég már megérkezett és nagyon szuper szerintem nem használták

Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 

 
 


Kép
Kép
20100310
 
 


szóljatok ha már unalmas hogy ennyi mindent teszek ide :?

Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 


http://www.teszvesz.hu/item749619238_ma ... polya.html
ilyet is vettem nagyon jó boltban 5000 ft fölött van

Kép
Kép
20100310
 
 


Heni,
megkönnyebültem, hogy ennyi linket teszel fel, mert már órák óta olvaslak benneteket és a végére teljesen kipurcantam...

Nem haragudjatok, hogy név szerint nem reagálok, egy örökmozgó mellett nem bírok :oops: de mindig van pár dolog, ami nagyon megragad és azt próbálom kifejteni.

Márta,
lufis bemutatás SZUPER, így kéne tanítani elmagyarázni a kismamiknak, mindenki egyből felfogná...

Dizzy,
azt hiszem Te írtad, én is elolvasok mindent, de képtelen vagyok reagálni, hogy naponta csak egyszer nézek be, de nincs több kapacitásom az őszi munkák és Gabus mellett...

Vásárlás,
elég jól kimerítettétek a skálát, ha valami eszembe jut, akkor úgyis írom...a hinta jó az idegrendszer fejlődéséhez, szó sem róla, de szerintem felesleges

Komp,
én csak szakmai szempontból tudom írni, mivel nekem nem volt és nem is lesz...szerintem egyébként kicsit "anyakönnyítő", bocs mindenkitől, aki szereti és használja, de pár hónapos gyereket függőleges helyzetbe kényszeríteni...de ez csak az én véleményem...
szakmailag: többször is szóba került a főiskola alatt, hogy mennyire káros...anatómia, kineziológi és csecsemő-gyerekgyógyászat előadásokon is...és a hatásait nem most látod, hanem x év múlva, ugyanis a gond az, hogy megváltoztatja a test teljes harmóniáját, mégpedig onnét kiindulva, hogy ritka a jól beállítható, hiszen nem egyénre tervezik, általában a bokaízültet is túlterheli, gyakori, hogy nem tudnak a babák emiatt pronálni, vagyis a talpukat kifelé forgatni, gyakori a lábujjhegyezés, ami izomrövidüléseket okoz...és mivel a fránya testben minden mindennel összefügg egy diszbalansz állapot alakul ki, hiszen a test, súlypontja és súlyvonala fenntartásához valamilyen kompenzációval besegít, ami nem feltétlen most látszik...a gerinc kisízületeire is borzalmas a hatása, hiszen a törzsizomzat még nem készül fel a függőleges helyzetre (ezért jobba kendő, mint a kenguru, mert ott jó a megtámasztás)
és emiatt minden megváltozik, a vállak előbbre kerülnek, van baba, aki a nyakizmaival segít...
BOCS? HOGY ENNYIRE SZAKMAI, de csak az, hogy káros, nem elég a miértek pedig ebben vannak...

Honey,
azt hiszem Te írtad a babzsák fotelt, nem tudom mennyibe kerül, de szerintem olcsóbban jössz ki, ha körülnézel egy gyógyászati segédeszköz boltban, gyopárpárnát keress, nagy méretet, varrsz rá egy mesés huzatot és tökéletes a pihenőhely...

Ktouch,
örülök, hogy jól telt az út...nagyon vékonyka vagy...
a képek alapján óriási a pocakom, pedig csak 60 kilóval kezdtem :oops:

Gratulálok a jó eredményekhez!

APás szülés,
szerintem ott a helye minden APának, hisz nem a vért és egyebet kell nézegetni, hanem a társát támogatni, bátorítani és leginkább megbecsülni azért, amit végigcsinál...
A férjem azt mondta, hogy ő csak jobban belémszeretett és büszke rám, ahogy végigéltem a fájdalmakat egyetlen jaj-szó nélkül...és hálás, hogy részese lehet egy új élet születésében...ekkor lettünk igazából mi egy család...
danyuci
 
 


Heni, majd mondom mit szeretnék és köszi a lehetőséget. :lol:
Danyuci
danyuci
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 


Még mindig nem teljesen tiszta előttem a babfürdető használata. Beállítod a kádba és egyáltalán hogyan mosod le a babát benne... ? Az egyik barátnőmnek volt az a vödrös megoldása, amiben ül a baba, az is kicsit furának tetszett, de neki bevált...

Heni, nem semmi a link gyűjteményed. :wink: By the way, én is a teszveszen vettem övlehúzót, de már ezt említettem. Egyelőre bevált, jó hogy van én is ajánlani tudom!

KépKép
stike
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a sok jótanácsot, tapasztalatot!

Én még egyenlőre nem akarok venni semmit, csak a szükséges kismamacuccokat. Nem vagyok babonás, tehát nem ezért, egyszerűen csak még korainak tartom. Szerintem majd december körül fogjuk kezdeni a vásárolgatást.
Mi nem fogunk kapni senkitől semmit, max 1-2 babaruhát. De annyira nem is bánom, mivel elvileg 3 gyerek van betervezve (aztán majd meglátjuk), és így szerintem érdemes mindenből sajátot, és lehetőség szerint újat venni, és akkor azt majd a többi gyerkőcnél is használni tudjuk majd. Én legalábbis így gondolkodom. Tudom, hogy minden baromi drága, és nagyon sok lesz a kiadás, de remélem megoldjuk valahogy.

Gratulálok az újabb jó eredményekhez!

Szép napot! Majd még jövök remélem!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok megint, nem tűntem el, csak egy ideig nem volt netünk. De most - amennyire ez lehetséges - megpróbálok visszaolvasni.
Remélem, mindenki jól van! :D
jbarbi
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 


Tök jó Heni!szivesen nézegetem!és köszi a segítséget!írtam a címem pü-n!
bettiny22
 
 


megírtam neked mindent betty remélem sikerül :lol:

Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 


Na végre eljutottam odáig, hogy feltegyem a pocakos képet, ami másfél hete készült. :)

Kép Íme: [/img]

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Márti!

Köszönöm szépen, egy kicsit megnyugtattál. Nincs semmi olyasmi a leletemen, hogy részben vagy egészben fedné a méhszájat, de gondolom azt külön mondta is volna a doki. Egyébként meg akkor szerintem lett volna panaszom, pl. vérzés.

És tényleg tök jól leírtad!

Kép
aniko20
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 



Kép
Kép
20100310
 
 


na mostmár eldugukok és nem teszek több linket

Kép
Kép
20100310
 
 


Nekem is mondták, hogy alul tapadt, de eddig nem volt vele problem.

Kép

Kép
ktouch
 
 


aniko,
nyugi, ha csak elöl tapad, de nem a méhszájon, akkor az nem okoz problémát!!! Max csak annyi, hogy ha esetleg császáros lennél, akkor erre a dokinak nagyon kell figyelni, hogy a metszésnél "ki tudja kerülni a lepényt"

dongo,
tök vicces, amit írtál, hogy mire nem volt szükségetek... én pelenkázótáska nélkül a mai napig létezni sem tudnék!!! :D Hogy mentél el akkor otthonrókl a skacokkal? Bármikor lehet pisi-kaki baleset, vagy csak simán kell egy pótruha / zokni a játszó után... vagy mibe tetted a kaját, ha éppen nem voltatok otthon kajaidőben?! :shock:
A sterilizálót is használom még most is heti 1x

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Márti,
biztos minden rendben lesz!!! Még jó, hogy ez már az 5. gyerkőc, így könnyebben elintézed egy vállrándítással!!
Én még mindig nem tudom az afp-met, pedig már 3 hete levették. Talán most pénteken végre megkapom.

ktouch, nekem is menni kellet EKG-ra, még a 12. héten. De hogy minek ilyen korán, arról fogalmam sincs!! :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


szilvi,
gratula a jó afp-hez. Irigykedem.. én még mindig nem tudom, pedig már 3 hete...

dizzy,
szerintem ne eröltesd apukát... A pasik többsége úgyis úgy működik, ha erölteted ellenál, ha nem gyötröd magától kötélnek áll! :D
Anno az én férjem - aki egy nagyon tradicionális családból származik ( a szülés csak a nő magánügye) hallani sem akart róla, hogy bejöjjön....
aztán telt múlt az idő..., eljött az uh-kra, érezte a mozgásokat pocakon keresztül... végül azzal szórakozott, hogy dumált a gyerkőcnek, az meg válaszul visszarugdosott. :D
9 hónap elteltével saját elhatározásából jött be!! Sőt, amikor vajúdás kezdetekor, közöltem vele, hogy nem vagyok ura magamnak, inkább ne jöjjön be, mert nem akarom, hogy így lásson - hallani sem akart róla, és 5 perc múlva ott volt zöld műtős szeróban!! :D
Szóval hagyni kel a pasikat hogy "maguk döntsenek"... persze némi irányítással. Úgyis be akar majd menni, ha már itt az ideje. :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Teljesen véletlenül találtam rá egy fórumra, ahol azt taglalják, milyen veszélyes, ha elöl tapad a méhlepény. Korai vérzések, leválás, stb.
Nekem is azt írták le a 12. heti Uh-n, hogy elülső helyzetű méhlepény, de nem mondta a doki, hogy gond lenne, és azóta sincs semmi panaszom.
Most rendesen megijedtem. Mi a véleményetek erről? Honey, te írtad, hogy neked is így volt az előző terhességnél. Okozott valami gondot?
Eddig azt hittem ez tök normális, csak akkor van gond, ha lent, a méhszájnál tapad.



Anikó
Jól tudtad!
Ne hagyd magad megrémíteni!
Bandika nekem is elöl tapadt. Egyedül annyi hátránya volt, hogy később éreztem a mozgását, meg a 3d uhun rosszabb képet kaptunk.

Biztonsági övterelőm nekem is van!
Szerintem ez sem haszontalan! Kisebb koccanásnál is nagy bajt okozhat a húzódó öv!

Dongó

És a két fiú is stimmel! :)

Szoptatós melltartóból viszont drágát ajánlok!
Szerintem az Anita a legjobb, legkényelmesebb és legtartósabb!
Egyéb kismamás dolgaikat is érdemes megnézni!

A Kékgolyó úton találjátok az üzletet.

Bébikompot semmiképpen ne vegyetek!!!!


Dizzy
Ha megtehetitek és három gyereket terveztek akkor megéri az új. Mi is minimum hármat terveztünk de nem futotta újra meg az is baj főleg a babakocsinál, hogy megveszed azt amit a legjobbnak tartassz, de használat során rájössz mégsem a legjobb. Ezért érdemes használtan keresni, mert ha meggondolod magad más tetszik meg, akkor is a pénzednél maradsz. Eladod és veszel másikat, de ha újonnan veszed csak feleannyiért tudod eladni.

Peg Perego Venezia pl 85000 körül van újonnan. Használtan találni már 25000 is

Homeopátiában én nem hiszek.

Pelenkázótáskának szerintem tök jó pl az új Dechatlonos szütyű, vagy ha valaki a hátitáskát szereti akkor az. Mondjuk én nem viszek magammal sehova túl sok cuccot.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szerintem a pihenőszék sem létszükséglet.
A hordozós autósülés ugyanazt a célt szolgálja.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka,
azt mondják, hogy az autósülés azért rosszabb mint a pihenő szék, mert sokkal "görbébben" tartja a baba gerincét.

Ja, amúgy a mostani Kismama magazinhoz van pelenkázótáska csomagolva!! Egész használható darab!

detty.. és akinek még nagyobb 1-2 év körüli babája van.
A budaörsi TESCO-ban most hosszúujjú body akció van. Ömleszte van egy hatalmas kosárba mindenféle mintájú csajos body. Fél évestől 2 évesig. 350 ft / db!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Mamacka!

Az autósülések viszont jobban terhelik a gerincét a manónak! Mondjuk persze nem mindegy, milyen pihenőszéket vesz az ember! kevés olyan van, amiben teljesen egyenes a baba háta.

Honey!

A vállrándítás azért túlzás, holnapig még biztos nem leszek nyugodt!
És nagyon utálom a Baross u.-i genetikai tanácsadó folyósóját!
Síró kismamák, 4-5 óra várakozás, uh.-on semmit nem mondanak, csakórákkal később a megbeszélésen...de neked nem ecsetelem! tudod, miről írok!

Márti
borossné becz márta
 
 


Honey
Csak én ezt nem hiszem el. Mitől lenne az jobb. Szerintem ez is csak átverés, hogy vásárolj egy csomó vacak felesleges dolgot. Amúgy meg nem abban ül egész nap. Annyitól nem lesz semmi baja.
Nekem van pihenőszékem mert kaptuk valakitől. semmivel sem tűnik jobbnak mint az ülés.



A másik ilyen, hogy autósülést ne vegyél használtan mert lehet balesetes. Nos ha a balesetben megsérült károsodott az látszik rajta ha nem akkor meg nincs semmi baja. Ez is csak azért van, hogy vedd meg a méregdrágát, vagy legyen lelkiismeret furdalásod. És még azért is ha épp nem futja a legdrágábbra aminek a legjobb a töréstesztje! :( (nekem nicsenek százezreim ülésre)
Az anyáknak a lelkiismeretére lehet ám hatni rendesen! Erre épül ez az egész bababiznisz.

Én mondjuk inkább veszek jobbat de használtan mint ugyanannyiért noném ülést.

Amúgy ez most épp aktuális... ülésekre vadászok a neten...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok
kb egy óra volt mire elolvastalak, mennyit írtatok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Apás szülés: nálunk úgy volt nem jön be, erre mégis bejött majd kiakadt, hogy a császárhoz nem engedik be, amúgy szerintem jó hogy ha ott van, most is császár lesz és nem hinném hogy jöhet:)

nem tudom már ki írta, de olyn jót mosolyogtam, hogy beköti a kakis pelust és nincs szaga, na nem szagoltátok még a fiamét, hehe anyuék panelban laknak, kirakjuk a lépcsőházba az ajtó elé, és a 3.ról sec perc alatt a földszínten van a szag:)

Új és régi: aminől szerintem fontos az új az a bady és a kókuszmatrac abból másét nem venném meg, de nekünk meg ban mindenünk bálittól
Babakocsinál vegyétek figyelembe a kocsi súlyát, hisz mikor már nől a gyermek a kocsi súlya plussz ha még vásároltál is, lehetetlen tömegközlekedni ha nehéz a kocsi

Kép

Kép
andrea001
 
 


mamacka,

amit mi kaptunk pihenőszéket, abban szinte olyan vízszintesen feküdt Flóra mint az ágyában. Az autósülésben viszont tök össze volt görnyedve. Ennek a leglátványosabb példája az volt, hogy az ülésben mindig bukott, mert nyomta a saját pocakját.
Amúgy számunkra a pihenőszék is felesleges volt... valahogy mi sosem használtuk...

márti,
ne is mondd!!! :evil: :evil: Én tavaly azon húztam fel magam, hogy az Istenhegyi genetikai uh-ját . ahol full profik dolgoznak, nem fogadták el hivatalosnak... de a Barossban kb 4 óra várakozás után 2 perces vizsgálatban volt részünk... majd mindezt egy orvostanhallgató elemezte ki, mert a doki nem ért rá!!!! :evil: :evil: Na ez szakmailag szerinted mivel jobb egy Gasztonyinál, vagy egy Hajdú Krisztinánál?!
Ahhh hülye magyar eü bürokrácia...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ja és a legújabb pletykát nem is meséltem:

Ma voltam kozmetikusnál. A csajszi az szt. Imre tövében dolgozik. Csomó nővérke, meg dokinő jár hozzá.
Állítólag új kórházigazgató van / vagy lesz mostanság, aki semmilyen formában nem támogatja az alternatív szülést!! Meg akarja szüntetni az Imrében az összes alternatív módszert és szobát!!! :shock: :shock: :shock:
Amúgy nem hinném el, de a saját fülemmel hallottam. De még így sem hiszem.... Nagyon remélem ez csak egy amolyan "városi legenda"

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


andrea
igen ezen a szagtalan kakin én is jót mosolyogtam. Flóra szagzáró kukáját ki szoktam tenni a teraszra, üresen, kimosva... mert még úgy is büdös. :D A konyhai szemetesbe be sem merném dobni, mert leesne a vakolat. :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honey
köszi az aggódást
nem akartam megvenni, csak viccesek a képek a cuccokon
amúgy sem veszek ilyen áron semmit
az imrés pletyi nem semmi
azta erről még írj infókat, ha van új
nagyon durva

a lábzsák nekem is tetszik nagyon

szerintem apa csak akkor jöjjön be a szülésre, ha mind a ketten 100% azt akarjátok
én pl jobban örülnék ha kizárólag nők vennének körül közben

mamacka
de jó h megtaláltad h hol lehet megrendelni a világra jönnit!!!!
szuper vagy!

ktouch
hétfőn én megyek gaborján rékához kismamajógára
állítólag nagyon jó
http://www.jogaszules.info/

köszi a h&m-es tippet
amúgy magamnak is ott veszek bugyit meg atlétát, zoknit, ilyeneket
yilonne
 
 


amúgy már egyre többet mocorog napközben
na rohanok
yilonne
 
 


Honey!
Köszi a jótanácsokat apás szülés ügyben! Megfogadom, remélem igazad lesz!

Mamacka!
Neked is köszi a jótanácsokat! Nem zárkózom el a használt cuccoktól, ha találok olyat, amit érdemesnek fogok tartani megvételre, akkor biztos megveszem, nem kikötés, hogy minden új legyen. Biztos sokat lehet így spórolni. Remélem én is belerázódom idővel ezekbe a dolgokba.

Ktouch!
Aranyos a pocid! Jó vékony vagy! Hány kilót nyomsz most, ha nem titok?

Heni!
Tök jó, hogy ennyi linket felraktál! Kár, hogy most még nem akarok vásárolni, biztos tudnék válogatni közülük.

Na pápá mindenkinek! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok! Rég voltam, sokat írtatok, igyekszem reagálni..

Babafürdető nekünk egyáltalán nem jött be. Amíg kicsi volt, túl nagy volt a mérete (pont az a kék OK Baby-s van), és csúszkált benne, nem érezte jól magát, nem tudtam én sem mit kezdeni a helyzettel. Maradt a kézben tartva mosdatás. Persze kinek mi jön be..

Pelenkázótáska nélkül én sem tudtam volna meglenni. Ide-oda mentünk, pelust kellett cserélni, volt a táskához alátét, így nem kellett vinni külön, volt egy külön hely cumisüvegnek, meg mindenféle praktikus zseb.. Szóval én maximálisan kihasználtam, sőt, ma is használom néha.
Cumisüveget nem használtunk, talán egyszer-kétszer, szerintem előre nem szabad belőle sokat venni, nekem megmaradt az a két aventes 125ml-es, ami a mellszívóhoz volt. Na, a mellszívó az viszont nélkülözhetetlen, főként amikor belövell a tej.. Anélkül mellgyulladásom lett volna..

Dongó! Ilyen lábzsákot szerettem volna! Beruházunk rá.. Köszi! :) És Üdv, még nem is üdvözöltelek..

Honey! közel másfél milla jött ki?!?!! Nagyon durva!!! De sajna igaz..

Márta! Reméljük, ezek után már csak jó napok jönnek!

Szabccsi: Örülök, hogy minden ok, és a méhszáj nem nyílt ki. Ráér még! :)

Unpraktikus ruhadarab: hátul patentos.. Ilyenből volt kettő nekünk, de összesen egyszer adtuk Danira..

Valaki terhestornázik már? Jógára látom már többen is neveznek.

Kép

Kép
monccs
 
 


Szopis melltartóból nekem az Anita nem jött be.. Bevallom, ebből az olcsóbb fajta, de tiszta pamut melltartó jött be, amit a XI. kerben lévő Elefániban vettem..

Dizzy! Tök jól nézel ki! :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Köszi Monccs! :)
Aranyos vagy, jól esik!

Lányok! Ha már a melltartó szóba került, nagyon tudok ajánlani egyet:
A Sote I-gyel szemben, a Baross u. 36. alatt van a Gólya Kismamabolt, én itt vettem egy melltartót, ami kismama-és szoptatós is egyben, mindössze 2900 ft-ért. És irtó kényelmes, csak ajánlani tudom! Sokáig ki lehet használni, tiszta pamut, nincs benne merevítő, csak finom gumírozás. Nincs rajta cicinél varrás sem, így nagyon kellemes viselet. És nem utolsó sorban jó a tartása és a fazonja. Ezt máshol nem lehet kapni, csak ebben a boltban, mert ők a készítők. És vannak jó kismamacuccok, meg babakellékek is. Remélem segítettem!

Ma már nem jövök.
Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


50 kg vagyok jelenkleg, ez volt évekig a versenysúlyom, júniusban még csak 43 kg voltam, úgyhogy alakul :) (160 cm, ehhez nem is kell több) :D

Yilonne, Gáborjáni Rékánál mennyi a jógabérlet, azt olvastam, hogy 5 alkalmas kötetelen idejű 2 hónapig érvényes.

Én a pelenkázótáskával úgy vagyok, hogy szeretnék hátizsákot hordani inkább, mert nem nagyon bírom az oldaltáskákat, főleg, ha azok meg is vannak tömve, és ugye a gerincnek sem tesz jót, hátizsákpárti vagyok. Na persze, ha meg majd hátul hordozom a picit, akkor kell egy oldalra is....:D

Nekem a keresztcsontom fájdogál, azt hiszem az ülve munka....

Kép

Kép
ktouch
 
 


Honey!

Köszi az infót a bodykról, tuti elmegyek, mert mostanában kell méretet váltanunk és a 350 Ft nagyon jó ár!

Hát, a zacskóba kötözött pelenkától nálunk is leesik a vakolat. Valahogy még a szagzárós kuka is átveszi a szagot (de szerencsére ki nem engedi). Most én is hasonló módszert találtam ki, mint ami a linkben volt: egy hosszabb kukazsákot tettem az üres kazetta alá. Egyenlőre beválik, remélem, hosszútávon is jó lesz. Egyébként szinte minden AngelCare termékhez ingyen adják a kukát, és bár sokat nem változtat azon, hogy a betét drága, de nem 3000, hanem "csak" 1890 Ft. Nekünk egy kazetta úgy 3 hétig volt elég (persze, mindig jól megtömtem), kíváncsi vagyok, hogy a kukazsák meddig tart majd.

Nekem nem jöttek be a szoptatós melltartók, de szerintem ezzel egyedül leszek. Kényelmetlen volt, és egy kézzel alig tudtam ki-bekapcsolni. Én olyan top-szerű melltartót használtam, amilyen sokszor egyébként is, és teljesen megfelelt a célnak, még a melltartóbetétet is jobban a helyén tartotta.

A mi pihenőszékünk (használtan kaptuk, Chicco) támla és ülő része is több fokozatban állítható, így ténylegesen akár fekvő helyzetbe is lehet állítani. Ettől függetlenül én is csak ritkán használtam, leginkább a hozzátáplálás elején, amikor Alexa még nem tudott ülni.

Kép
Kép
detty74
 
 


honey:
pelenkázótáska: sztem nem kell ahhoz egy spec. táska, hogy váltás ruhát és pelus magammal vigyek ide-oda. pl zacsi és babakocsi alja. vagy vmilyen hátizsák-oldaltáska és a babakocsi alja.

KépKépKép
dongó
 
 


sterilizáló: nekem sosem volt mit sterilizálni. ha nagyon vmit kellett akkor azt kifőztem (mellszívó). amúgy meg fél éves kor után nem kell sterilizálni, én úgy tudom. de én nem faksznizom :) :) :lol:

KépKépKép
dongó
 
 


http://www.teszvesz.hu/item746011242_be ... kivit.html
valaki keresett kamrás babafigyelőt

Kép
Kép
20100310
 
 


Hát a sterilizálóval kapcsolatban csak arra tudok gondolni, hogy amikor én voltam baba, nem volt ilyen, és lám, túléltem :D

Kép

Kép
ktouch
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: