Új privát üzeneted érkezett!

Kicsike
Gratula a jó UH-hoz! Örülök én is, hogy a viszketés nem komoly :D

Zanikó, Till
Drukkolok, hogy ne legyen előadás, koncert a NAGY napon 8)
Till, tuti minden OK lesz, ha valaki akkor TI tényleg megszenvedtetek érte :!:

GINA, TÜNDÉR
Úgy örülök!!! Ha kis időtök lesz, írjatok milyen volt a szülés :D Tündér, fiacskádnak jobbulást!!

Screen
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a fájások ha igaziak, 20, 10 vagy ötpercesek, azokhoz órát lehet igazítani... Összevissza fájás nálam is van már egyébként.... de a betonkeméy méhszáj dettó 8) :D

Sztercsi
Lámpa nagyon brutál :shock: De én is tapasztaltam hasonlót a spotlámpával..Nem semmi egyébként, muskátli után a lámpa :D

Kkia
Kiságy annyira klassz!!! És jó fej apa, hogy észbekapott, és veled marad esténként 8)

Eszti
Bunkó doki :twisted: Ráadásul nincs is igaza!!! Kapja be :!: Neked is kijut a bosszakondásból minden napra valami..

Csibe
Szorítok, hogy gyors szülés legyen!! Nekem is hoszú tágulást jósoltak az előzőnél, azután két órán belül meglett a babácska :wink:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


" Csökken a koncentrálóképesség."

Már értem miért nem megy a munka :?
Nincs vmi jó kis trükkötök, ha vmit nagyon nincs kedvetek megcsinálni, de muszáj, akkor mivel veszitek rá magatokat?

Baba-mama tudakozó kártya nekem is tegnap jött meg. Úgy tűnik 3 hónapig gyűjtögették az igényléseket.

chardonnay
 
 


Chardonnay, én megajándékozom magam valamivel, tudod, mint a kutyákat :D ha dolgozik, jutifalatot kap :lol: most pl. bepakoltam a mosógépbe, elmosogattam, megcsináltam a málnalevelemet, ezért (és mivel úgy, de úgy elkívántam Anyabebitől a bundás kenyeret) kaptam bundás kenyeret és olvad a fagyott meggyem, ami mostanában csemege nálam :D
Vendég
 

 
 

Akkor ezt elszúrtam, az előbb már betoltam némi csokit, holott még semmiért nem jár jutalom :)

chardonnay
 
 


akkor ígérj be magadnak egy másikat, abból baj nem lehet :wink: :lol:
Vendég
 


Chardonnay Nekem ha nem megy a meló akkor enni szoktam valami finomat aztán egy kis nasi és máris jobb. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hello lányok, asszem mai az Origo cikk (bár már lehet, hogy olvastátok):

H1N1 oltás kontra kismamák...

http://egeszseg.origo.hu/cikk/0940/6866 ... ltas_1.htm

Kép
kkia
 
 


:D köszi Csajok! szóval mindenképp a kaja a megoldás :D sejtettem én... :wink: :wink: :wink: :D :D :D

chardonnay
 
 


Lányok Én úgy döntöttem nem oltatombe magam.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Érdekes, mondjuk csak átfutottam, mert épp itt van a TV-s (JUPPIÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!), de kisgyermekeknek a gyermekorvosok abszolút nem adják be 3 éves korig...akkor a magzattal mi van, aki az anya szervezetén keresztül ugyanúgy megkapja a vakcinát, mint az anya?!

Én mondjuk tartom magam ahhoz, hogy nem kérek az oltásból!

Sophienak ízlett a bundis kenyér, ugrál a pocakomban, mint a nikkelbolha :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.30 11:34-kor.
Vendég
 


Chardonnay lányom, jól jegyezd meg, kismamáknak úgy kb. a 36. héttól MINDIG MINDENRE A KAJA A MEGOLDÁS!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Chardonnay ,hát persze.Ha valami fáj azért ,ha szomorú vagy azért ,ha boldog vagy azért vagy ha csak nemtudsz magaddal mit kezdeni azért.Szóval egy jó kajálásra vagy csak nasizásra mindig van valami ok. :D
Apának kellene ma főznöm valami fincsi vacsit ,és még fogalmam sincs mi legyen . :roll:

Most volt itt a kedvenc szomszédasszonyom és kaptunk tőle babalátogatós ajándékot.Azt mondta ezt oda adja előre mert egy kis rugiról van szó és azt akkor kevesebbet vegyek de majd hoz mást is mikor megszületik a baba.Jó fej nem?
Nagyszájú csaj és kimondja mindig ami szívén a száján is,de igaza van,és tök jól neveli a gyerekeit.Mindig jönnek köszönnek tudják mit lehet mit nem.2,5 éves a fiú a kiscsaj pedig 16hónapos.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, de ari a szomszéd!

Én ma paprikás krumplit fogok főzni, gyors is, finom is, kiadós is :wink:
Vendég
 


Ba...ki Lányok hétfő este óta critical errort írt nekem a babanet!!!
Mindenről lemaradtam.....
Most visszaolvasok,gondolom 3 órába tellik min.

Nálunk még mindig semmi,reggel voltam ctg-n,még hazaküldtek,szom-on mehetek megint,ha addig nincs semmi...

Na majd később jövök...

Kép
jovana
 
 


Jovana, nem semmi vagy, mi meg már azt hittük titokban megszültél!!!
Vendég
 


Eszti ez jó ötlet csak az a baj ,hogy multhéten is már egyszer főztem ,jó kis füstöltkolbásszal,ubisalival.Azért megkérdezem tőle mit szólna hozzá.Végre mentek a tv-szerelők.Akkor majd nézd meg a reklámot. :wink: És nem a f**ás miatt. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Naaagyonn álmos vagyok. Megyek lefeküdni aludni, mert Lara kidőlt. Apus is alszik, dédi is elfáradt lefeküdt. A bagoly család.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok :)

Screen :)

kösz a homeós infót - én is ezt szedem, bár nehezen hiszem el hogy használ de rendíthetetlen vagyok :lol:
a reggelidre irigy irigy :) - imádom a bundáskenyeret csak a szagot nem amit a lakásban csinál ...
baba meg jön amikor akar :) - végül is csak jót tesz neki amíg bent van, érik az idegrendszere stb. és sokáig már úgysem várathat Téged :)

Sztercsi :)
nem gyenge estéd volt!!! de még szerencse hogy nem ültél közelebb ...

Anyebébikém :) - na akkor ez is közös :wink:
csont ugyen ezt nyomom, orrfolyás, bedugul elalszom szám mint a tapló iszom ezért pisilek és ezt így körbe körbe :evil: agybaj
no mind1 -
( ja ha lehetne és nem gond elmenteném a számod, mert nem bizti hogy Szilveaa-nak lesz ideje net elé kerülni :lol: és nekem elvileg ő a kontaktom - köszi)

Tündér :)
jobbulást a kisfiadnak!!

Eszti :)
úgy látom az új "helyeden" is akadnak frankó kalandok bőven - minden napra jut valami -- mondanám hogy ne húzd fel magad :):) de nem mondom mert én is felhúznám magam ...

Chardonnay :) --- hogy Te hogy bírsz még egyáltalán dolgozni??
mondanám szívem szerint hogy most már irány haza és jöjjön a lazítás !!!!!!!!

Kkia :)

kiságy szupi lett! :)

Rohadtul nem tudok semmilyen hangulatjelet használni csak a mosolygó fejet --- mert nem a szövegbe rakja amire rányomok hanem a végére az egész lapnak!!!!!!
tök idegesít

Kép
zsrit
 
 


2 hét után végre bekötötték a TV-t!!!
Vendég
 


Most lesem a Normaflore reklámot :D
Vendég
 


Kukuccccccs!!! :roll:

Van változás létszám ügyben? :roll: :D
Úgy látom, még nincs...

Végigfutottam, amit írtatok, most muszáj takarítanom, este jövök :D

tillidian
 
 


Kicsike, hátha segít, leírom mikhez vásároltam be tegnap:
-rántott karfiol
-frankfurti leves
-káposztás tészta
-túrógombóc
-pörkölt csőtésztával
-krumplis tészta
-lekváros nudli
Vendég
 


Eszti,
az anyasági támogatásos papírt miért kellett aláíratnod az orvossal? :roll: zt nem csak szülés után kell intézni? :roll:

tillidian
 
 


Pattogó jó pihit.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Eszti köszi az ötleteket.Frankfurti leves hű azt imádom ja vagy most Apának keresek kaját? :oops:
Láttad a reklámot? :D
Fiacskám kirúgja a belső szerveimet úgy érzem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Még mindig semmi hír Vcsibéről.Szerintetek írjak Nekik egy sms-t?Nem zavarom Őket.Mondjuk ha igen akkor ugyis kivan kapcsolva.Vagy nem?Már biztosan megvan a baba. :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Tilli, én a védőnőtől kaptam egy lapot, amit ő töltött ki az adataimmal meg 5 vizsgálati időponttal, az orvosnak meg alá kell írnia, lepecsételnie, ez kell az egyszeri anyaságihoz.

Kicsike, biztos üzen majd, ha lesz ideje/energiája! Addig meg izgulunk Értük...
Reklámot még mindig nem láttam :roll:
Vendég
 


Asszem alszom egyet...
Vendég
 


Szilveeaa: Naaaagggyyyyon Naaaagggyyy Gratula Nektek!!!

Judy: NNAaaaaagyyyon Naaaagy Gratula a Babához!!!!!

Őzike: nekem szom-on nézik a magzatvizet,ha addig nem szülök... azt mondta a szülésznő,h hüvelyen keresztül feldugnak vmi csövet és úgy nézik meg,h zavaros-e a víz... Én ettől úgy beparáztam,h most megbeszéltem a lányommal,h pén. éjjel szülünk... punktum!!!

Tilli: nálunk is bent lesz Apa...ez az ő külön kérése volt,de mondtam neki,ha ne talán kiküldeném közben,ne sértődjön meg... fogalmam sincs,h fogok ott a fájdalomtól viselkedni... :roll:

Sztercsi: köszi a hiányolást... még itt vagyok... :roll:
Olvasom,h hányan szültek és most már én is AKAROK...!!!!! minden babát megkönnyezek... és úgy várom már,h mi is menjünk!!!!

Screen: este én is görcsölgettem,de simán el tudtam tőle aludni.... ja és ugy ma meg simán hazaküldtek a kórházból... :?

Kicsike: én sajnos nem tudok róla semmit...(szülésznő)

Kkia: nekem nagyon tetszik az ágyikó.... :lol:

Ginuska,Tündér: üdv újra itt!!!!! :lol:

Mrsparis: vagyok még!!!!!!!! :wink: nagyobb hidegfront péntekre várható..... :? ÉN ÚGY DÖNTÖTTEM (aki bújt,aki nem) PÉNTEK ESTE MEGYEK SZÜLNI ÉS 2 ÓRA ALATT MEG LESZ A BABÁM....

Kép
jovana
 
 


Screen: mi egyszerre szülünk vagy nem? Még Őzi van erre a hétre ugye?

Lányok: most már elég az előzgetésből!!!! :wink: Had szüljünk már MI,akik a tábli elején vagyunk,ok? :lol:

Kép
jovana
 
 


Képzeljétek,ma hangosan korgott a gyomrom,amit már jó ideje nem hallottam... ez azt jelenti,h jól lekúszott a lányom és kezd befészkelődni lent?

Kép
jovana
 
 


tillidian írta:Hajnalocska,
ha ezt komolyan mondod (hogy Apára hasonlít), mindjárt összepuszillak!!! :D :D :D
/Ez a legnagyobb parám: hogy én nem látom a hasonlóságot :oops: és aggódom, hogy ugye nem cserélték el a Kaáliban :oops: /
Már nagyon várom, hogy megláthassam a kis pofiját!!!
Mivel Vackor kiköpött apja, van hasonlítási alap :P


Akkor kérem a puszikat, mert komolyan mondom és a családom is azt mondta, hogy valóban, lehet kívülállóként jobban feltűnnek ezek a jegyek, de így van!:)
hajnalocska
 
 


Jovana! Pedig annyira izgultunk már... Oké, előreengedlek. De nem sokat! Én is akarok már!!!!!!!

Lányok! A védőnő 1 óra 14 percig volt itt :evil: :evil: :evil:
Elmesélt mindent a szülés folyamatáról, a szoptatásról, amiket már a tanfolyamon elmondtak............Pocakom meg keményedett, derekam leszakadt....Kisasszony meg most úgy döntött a 2 tányér chilis bab után 2 fürt szőlő levezetés után, hogy balettozik. Erős kézmozdulatok(ha nagyon lent van a feje, akkor gondolhatjátok, néha csillagokat látok....

Pattogo!
Nem semmi ideig voltá...szegénykém!

Eszti! TV: Éljen!!!!!Na azt a Normaflore reklámra kivi vagyok...
Vendég
 


csibe76 írta:Sziasztok!
Elnézést kérek, hogy beírok ide, nem szokásom, csak olvasgatom mindíg az aktuális topicot.
Hajnalocskának szeretnék írni. Én veszprémi vagyok, mindhárom gyermekemet Veszprémben szültem. Sajna apa egyiknél sem tudott bejönni, 2x az általad említett foglalt apás szülő miatt, egyszer meg az influenzajárvány miatt. Sajna ez a kórház tényleg szar ebből a szempontból, de a lényeg a szülésznőn van, és az orvoson, meg persze elsősorban rajtad. Beöntést nem mindíg adnak, és ha a szülésznőd ügyes, és rendben van minden, akkor nem kell a gátmetszés sem, van olyan szülésznő, aki az elsőnél is megpróbálja a gátvédelmet, ezt esetleg kérdezd meg, hátha szerencséd van. Bár azt nem tudom, hogy most lehet-e fogadni szülésznőt, nekem legutóbb nem lehetett, sem orvost, sem szülésznőt, de szerencsésnek mondhatom magam, mert jó dokit, és egy nagyon aranyos szülésznőt fogtam ki. Remélem neked is hasonló jó élményed lesznek.
Mindenkinek gratulálok, akinek megvan a babucija, és a várandósoknak is szép hátralévő napokat, gyors, és gyönyörű szülést, meg persze mindenkienk jó egészséget, és sok-sok tejcit.


Szia Csibe!
Köszi a megerősítést, bár jobb lett volna, ha az ellenkezőjét írod.:D És Te kinél szültél, ha nem titok?! Azért mi gyúrunk arra, hogy csak én leszek bent, vagy én leszek a leggyorsabb a fiammal!:D

Köszönöm még egyszer az infókat!

Nagyon szép gyermeknevelést kívánok!:)

Üdv. Hajni
hajnalocska
 
 


Hello Jovana :D
Örülök, hogy jól vagy! Az amnioszkópiát csak annak csinálják akinek már nyitott a méhszáj és elérte a terminust....Neked mennyire nyitott már? Nézték ma?
Hát igen, jó lenne ha már mi következnénk 8)

Sztercsi
Védőnéni nagyon ügybuzgó :wink:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sztercsi: ha lenne vmi,írtam volna már,nem fogok titokban szülni,megígérem!!! :lol:

Te stopperral mérted az időt,h pontosan tudod hány percet volt a védőnő? :lol: :wink: ez vicces...

Éjjel aludtam vagy 5 órát,m korán kellett kelnem a ctg miatt és éjfél előtt mostanában nem tudok elaludni,próbáltam ledőlni még de. de csak félálomban voltam, utána meg annyira megörültem,h van babanet,h most meg azért nem tudok aludni.... na megyek kicsit játszani... én keresgélős játékokat szeretem... kb. 4 órát játszottam tegnap este,csak enni inni pisilni álltam meg... :oops: :roll:
húúú ez már a vég....

Kép
jovana
 
 


Jovana már Neked sem sok van vissza.Egyre izgalmasabb a topic.
:D Mindig izgulhatunk valakiért. :D

Sztercsi nem semmi az ebéded. :wink:

Eszti elaludt nagyon úgy tűnik.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Őzi: ma nem nézték a méhszájat,de múlt héten volt 1111... szóval nekem tuti csinálnak amnioscopiát,ha addig nem szülök.. :roll:

Kép
jovana
 
 


2 mosogatás közben- :lol:

Sztercsi,
máskor Támadónénit finoman tessékeld ki :mrgreen:

Screen, Jovana,
igen Ti jöttök, hajrá Csajok! :wink:

P.Eszti,
nahááát, akkor ilyen igazolást kéne kérni a védőcsajszitól? :roll:
És ha ő is elküld a sunyiba, mint a körzetim? :twisted: Ő nem volt hajlandó a T-gyásról egy rózsaszín papírt megírni, azt mondta, kérjek az OEP-nél, pedig neki kellett volna :twisted: (kezd átláthatatlanná válni a papírozás :? )

Hajnalocska :lol: :lol: :lol:
puszik száguldanak! :D
(Apának is meséltem, egyből vigyorogni kezdett, és kérdezte, hogy Te honnan ismered őt? :mrgreen: - mondom: a közös g-mail fényképalbumából :lol: erre: az meg mi? :shock: -kérdi a rendszergazda, webmester uram :shock: )

tillidian
 
 


Üdv. csajok!

Na Jovana már azt hittem Te is suttyomba megszültél.:D

Ma voltunk NST-n a csaj már mondta, hogy hétvégén tessék szülni! Mondtam, hogy én rajtam nem múlik én már nem szeretnék hétfőn NST-re menni.:D

Most már azért mutatott 1-2 fogat a gép a méhtevékenységnél. Már amennyire meg tudom ítélni.

Éppen azon vitázok az Anyukámmal, meg a Mamámmal, hogy ha mindenkinek el akarják újságolni, hogy megszültem (majd, ha eljön az idő és ott leszünk) akkor majd csak később értesítem őket, mert nem szeretem, ha akárki hülye szomszéd, vagy jött-ment ismerős velem foglalkozik. Tudom ez biztos nagy boldogság a nagymamáknak még sem tudom elviselni az ilyet.
Nem értem miért érzi ilyenkor mindenki, hogy ez rá is tartozik, vagy ha valakinek egy kismama van a családjában, akkor az már közügy.
Na éppen ezért is szerettem Pestet...
Meg is sértődött a nagymamám, le is rakta a telefont. :?
hajnalocska
 
 


Kicsike: hááát igen,mindig izgulunk vkiért... Neked nem lesz könnyű,végig izgulhatod mind a 30 körüli kismamit.... de majd milyen jó lesz a végén Neked: szerintem mi mind egyszerre szorítunk,drukkolunk Nektek és így tuti tök gyorsan,simán fogsz szülni :lol: :lol: :lol:

Olyan jól jártam tegnap meg ma is: anyós hívott,h főzőtt,kérünk-e... moondom naná... így most megúsztam,2 napig nem kell főznöm...vhogy nincs hangulatom a konyhához... tegnap is csak annyit csináltam,h kimostam a maradék babaruhákat,meg magunkra is mostam,felmostam... :roll:

Kép
jovana
 
 


Jovana,
akkor együtt amniózunk...(nekem fájdalmas volt, de bírható. Igaz, azt elfelejtette közölni a dokim, hogy utána alaposan bevérzek, de ne aggódjak, ez nem az a vérzés, amivel be kell futni!!! Mindenesetre ez a "megpiszkálás" nem tetszett Vackornak, utána 3 nappal ki is bújt/

Vackorom közölte: ő is be akar bújni a Hugi mellé, mert ott biztos finom meleg van :lol: mondom: naná, a 36 kilóddal, Kölök! :mrgreen:

Őzike,
köszi a "no-előadás" drukkot! :D
Én meg Neked küldöm a drukkokat 1000rel, mert Te is a "heti tervhez" tartozol :wink: Kisfiad hogy van?

Kkia,
kiságy gyönyörű! :D

Akinek még nem írtam, fogok ám este, duplán :D

tillidian
 
 


Hajnalocska,
mi ezt úgy oldjuk meg, hogy SENKINEK nem mondjuk meg, ha indulunk befelé szülni! Csak a barátnőméknek, akiknél Vackor aznap este alszik - na meg persze Nektek! :wink:
Ugyanez volt Vackornál: csak reggel közöltük a famíliával is, és annyira jó volt így, meghitten, csaendben, zaklató telefonok nélkül...
Persze anyum pattogott most, hogy azonnal hívjam, ha indulunk, mondtam, hogy peeeersze meg hogyne! (közben mutattam a fityiszt :lol: )

Anyabébi,
kösziii :lol: (a Lencse név egyébként anyakönyvezhető :wink: )

tillidian
 
 


Na pussz, léptem tovább takarítani...Este, műszakváltáskor jövök, :lol: de lehet, hogy csak 11 körül, mert Anyós itt lesz, ki tudja, meddig...

tillidian
 
 


jovana,
végre már, hogy előkerültél!!! :shock: tisztára izgultam! :roll:

nekem a szülésznénim holnap ügyeletes, uh nem bánnám, ha CTG után közölné, h maradhatok egy rapid szülésélményre :lol: :lol:
A doki asszisztense most hívott, h 7-én elmarad a rendelés, menjek 9-én. Mondom, ember, de 1-re vagyok kiírva. Mire ő: hát ha megszül, akkor ne jöjjön... evidens, de meddig hordjam túl?? :roll: na jó, negatív gondolatokkal hesssssssssss :evil:

Till
,
nekem ezt a magzatvízvevős dolgot még nem említették.. :x ne is tegyék. Nem vagyok jó bioszos, de attól nem reped meg a burok? :?

zsrit,
sztem jók a homeosok. :lol:

Kép
screen
 
 


Screen: nekem ma nappalos a szülésznőm este 7-ig, utána csüt.éjjeles meg szom-on is éjjeles...,de szerintem én berángatom péntek éjszakára is.. :lol: :lol: :lol:

Tilli: most jól megijesztettél ezzel a amnioval... :cry:

Kép
jovana
 
 


MI LEHET VCSIBÉVEL?
már biztosan babázik 1000-rel! 8)

Kép
screen
 
 


Jovana köszi a bíztatást remélem is ,hogy gyors szülésem lesz.
Én is úgy szeretném ahogy Eszti mondta büszke legyen rám Apa.

Tilli ajánlom is ,hogy írjál. :wink: duplán!!

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


rendeltem pizzát!
:lol:
tehát étvágyam van. :lol:
meg hideg paradicsomlevest!

kezd beborulni, uh bebújok, míg nem jön a kaja!

Kép
screen
 
 


húúúúú, írt Vcsibe.
Gondolom Neked is, Kicsike!
Megvan a babája 2009.09-30. 14:26
3520 g 77 cm


77 cm nem elírás??? ööööö... :roll:

Kép
screen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: