Új privát üzeneted érkezett!

TIMI -vagy???-és kicsit bővebben-mi van veletek??? :roll: látom te is nézed a focit......

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA-mai napotok??????merre járkálsz???vagy később jössz???? :roll:

ANDI-nem voltál ma!!!-minden rendben???? :roll:

lehet egyedül dumálok??? :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


akkor jó éjszakát mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Vero!

Kikás infómat azért elolvastad? :oops: :roll:
Gratula a -5 kilóhoz!!!! Ha lenne taposolós "jel", akkor most azt tennék ide!! :lol: :wink:
És Zsófi nem ébred fel, ha macerálják?!?!?!?! :shock: :roll: Gyógypuszik Neki!!!!

Judy!

Igaz, hogy Adrival sosem jártunk úszásra, de nála is volt tavaly egy 2 hetes időszak, hogy "fosott" :oops: bejönni a medencébe, pedig semmi "rémisztő" dolog nem történt vele. Aztán ahogy jött, úgy el is ment ez a félelme. :wink:

Orsi!

Nagyon édes Zsombor. :wink: Azt még elfelejtettem mondani, hogy mikor a tali után elmentünk, akkor ugye én még odaautókáztam Tencihez meg Judyhoz meg Andihoz és mire megint elmentem a parkolóhelyünk mellett, azt hittem, hogy még ott vagy, mert egy ugyanolyan Ford parkolt be a helyedre!!! :lol: 8) Még a színe is olyan volt, csak a rendszám nem stimmelt!!! :lol: :wink:
Csövekkel minden okés?! :lol: :wink:

Vali!

Nem bújkálok, csak kicsit el vagyok havazva itthon. 8) Összegyűlt a vasalni való...nem győzőm magam utolérni és közben még ugye van két Lyányom is....szóval elvagyok mint a befőtt. :lol: :wink:
Aztán mostanság estére jól elfáradok és inkább megyek aludni. 8) De azért jövök ám, no para!!!! :lol: :wink:

Boszi!

Mi volt ma vérszíváson? Minden okés?

CukiKati!

Dobd a receptet!!! Én tuti vev vagyok rá!!!! :lol: :wink: Nagy muffin sütő vagyok!!!! :lol: :wink: 8)

Tecni!

Szerintem, ha megtanítottad Neki a színeket és ha kérdezed Mikey-t és látod, hogy tudja, akkor minden okés.! :wink:
Ha esetleg téveszt még színt, ne aggódj!!!! Ez előfordul! Adri is néhanéha keverte a zöldet a kékkel, uncsitesója meg a pirosat a sárgával. Meg ezek a Törpik azt sem szeretik, ha túl sokat kérdez az ember. 2-3 kérdésig bírják, utána megunják és ha tovább kérdezgeted, akkor tuti, hogy szivatásból direkt mást mondanak. :wink: 8) Szóval no para!!! Magától is mondja a színeket, akkor meg tuti nincs semmi baj. Csak ha unnak dolgokat, akkor tudják szivatni az embert! :twisted: :wink: :lol: Nézd csak az arcát meg a szemét közben.....zabálni valók!!!! :lol: :wink: 8)

Na megyek, kicsit koncentrálok a meccsre is! Bár nem nagyon érdekes már így.... :?

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na már megint én zártam az előző oldat, ezt meg megint Tenci nyitotta..... Nincsenek véletlenek!!!!! :lol: :wink: 8)

Tenci!

Te dumáltál nekem itt egy pár héttel ezelőtt, hogy lenyúlom a laptetőt Orsitól meg Boszitól......na akkor Te most hanyadjára teszed ezt?!?!?!?! 8) :lol: :wink:
Csóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók!!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Andi!

Balu jobban? Ment már bölcsibe? És Bálint? Te meg remélem nem kaptad el tőlük és bírod a gyűrődést!!!! 8) :wink:
Akkor mikor mész melózni? Ha Balu már meggyógyult? És akkor bejelentenek rendesen? Start kártyát sikerült már elintézned?

Steff!

Zászló jó jel! :wink: Nálunk olyan nincs! Mivel idén egyel többen vannak a gyerekek, mint amennyi jel van, a legújabb jel most a süni! :)
Pólós Steffiről meg jöjjön nekem a kép!!!! :lol: :wink:
És ilyet leírni, hogy 45 kiló vagy vasággyal együtt!!! Irgumburgum!!! :lol: :wink:
És mivel vonalzóid neked sem látszanak....mikor is van Martin szülinapja pontosan? Október hanyadikán? :roll:

Na megyek, megnézem kit hagytam még ki! :oops:
Tojok a meccsre.....ez már nagyon gáz! Nagyon nem jött ma össze a fiúknak!!!! :cry:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!


Steffi,
Délután is írtam, csak nem ment el valamiért
Martinnak mennek a gyógypuszik!!!!

Orsi,
de jó!! Szuper méretek!!!
Kolos is volt veletek/veled?
hát nem tudom még, én szeretnék, de hát annyi orvoshoz megyünk, hogy az pont elég, de majd valamikor besűrítem, mert az olyan jó!! és örök emlék! Laránál kétszer is voltunk!!


Tenci, Tigrincs
Aranyosak vagytok!!! Köszönöm. Egész délután fájt a fejem, annyira szarul voltam, Hugi is, nem is aludt egész nap!
Igen, igen meg volt a vérszívás trombocita 200 ezer felett, szóval az szuper, és a cukor is nagyon jó!!!!
De dokibácsi(hematologus) felírta a szurikat 90 napra, és ma már Apa be is adta az elsőt! :cry: De legalább nem magamnak kell.

HOlnap megyünk be a városba, veszünk (remélem) Larának cipőt!

Na mennem kell!

Nyugodt éjszakát!

Bocsánat a többire most nem tudok írni,
mert Apa jön ide az asztalhoz, én meg lepihenek!

ancsaboszi
 
 


Boszi!

Örülök, hogy vérszíváson minden okés volt! Szép álmokat!!! Pihenjél!!! Azt a szurit meg 90 napig kell adni magadnak? :shock: Ez mire kell?
Az meg hogy Hugi nem alszik.....hát Jáz sem volt a pocakban egy "alvós típus"!!!! :lol: :wink: Adri után furcsa is volt, hogy egész nap "jött-ment"!!! :lol: :wink: Mert ugye Adri csak esténkén egy órát ...általában 10-től 11-ig....."bulizott" :lol: :wink: napközben meg nyugton volt. Bár mondjuk Vele 7. hónapig dolgoztam! Lehet, hogy ezért? :wink:
Ennek tök ellentéte volt Jáz! Neki tök mindegy volt, hogy reggel van vagy éjszaka, vezetek e vagy sem, mosokfőzőktakarítok....stbstbstb. :lol: :wink: Szóval ilyen szempontból Jáz tök öntörvényű volt nem számított Neki semmi. :lol: :wink:

Na jó, most már húzok én is pihizni. Nem nézem tovább a meccset! :cry:

Szép álmokat Csajok!
Betegeknek
meg...Kicsiknek és Nagyoknak egyaránt.....küldöm a gyógyi puszikat!!!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Én zártam én nyitok?! 8) Vicces! :lol: :wink:

Hol vagytok Csajok?

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


helló!!!!

ki hol van????-látom Timi itt???-vonalzóid???alkotod őket??? :roll: :lol: :lol:

betegeskedők jobban???? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jázmin ma kap szurit????és most melyiket is???? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szia Tenci!

Igen, megalkottam már, csak nem toom beilleszteni. Majd Judyt megkérdezem hogy kell. Lilypie-os vonalzót csináltam.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!
vagyok, dolgozok, semmi időm :cry:
Bali jobban, vasárnap hajnalban majdnem befulladt, úgyhogy egész héten még itthon ill anyósom vigyáz rá :oops:
megigérem próbálok jönni :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Igen, a Navis-C-t kapja. Az elsőt, mert Ő kettőt kap mert még nincs 1 éves. A másodikat két hónap múlva.....10 hós mérésnél.....kapja.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!!!

Tigrincs!
Igen, igen. Nagyon szépen köszi a KIKÁ-s infókat!!! :wink:
Jáz – szuri: Oh! Szegény kicsi lány! :oops: gondolok majd rá ma!
Néztem a képeket és szerintem Jáz tökre hasonlít az én Zsófimra!!! :roll: :shock: :lol: :lol: Olyan kis édi a talis képeken. Lerí róla, hogy éhezik :lol: :lol: formás kis csaj! :D:D:D

Jut eszembe!!! Talis képek annyira de annyira aranyosak!!! :lol: még most is néha visszatekerek :lol: Nekem Tenci Mikey-ének a fantasztikus szőke haja és tengerkék szemei varázsoltak el a többi kisebb-nagyobb gyönyörűség mellett :D:D:D Erre mondják, hogy tejföl-szőke!!! :lol: De jó volt látni Andit is, kezében egy kölcsön-töpivel :lol: Adriékról meg nem is beszélve!!! Nem is tudtam hogy mennek!!! :D:D:D Vikus meg nagyon kis csibészes volt és az álla már úgy látom teljesen meggyógyult. Judy Annája hihetetlen milyen nagy lány már :D Bocsi Judy, de úgy látom, hogy leginkább ő hordja otthon a gatyát :oops: :lol: vagy tévedek??? :lol: Orsi meg nagyon szépen gömbölyödik :wink: Koli meg olyan kis pasis :lol:

Zsófi baba meg … ma elviszem dokihoz. Már csak azért mert Szofinak is van valami a combján, amire kéne valami és akkor már viszem az összeset!
Szóval Zsófi éjszakái már jobbak, de messze nincs még jól. :oops: hiába szívom, csak visszahány sokszor kaját :oops: sokszor a gyógyszert is. Van hogy szívom, de nem jön semmi, mégis szöcsizik. :oops: de olyan édi ahogy itt totyog most is körülöttem. :lol: tologatja a játék babakocsit :lol: hol meg főz a kiskonyhában :lol: ja! És szombat óta „APARAGACS” a köbön. :oops: kicsit szarul is esik, de hát mit vártam!
Amit meg többen is kérdeztetek! Szóval mikor megfázott, aznap Zsófi reggel 6 előtt kelt, így 7 után visszaraktam az ágyba, hogy aludjon, de Szofi meg utána kelt egy picivel és ő azt hitte, hogy Zsófi is akkor kelt fel, így levette róla a cippzáros hálózsákot, majd kiabált, hogy felkeltek. Szóltam neki, hogy jöjjön ki, mert Zsófit most raktam vissza. De nem mentem be, mert ilyenkor ha Zsófi meglát, akkor elkezd nyafizni. Ráadásul épp csináltam is valamit. (készülődtünk a ZOO-ba) Így Szofi kijött, én meg csak később mentem be!!! Laci meg látta, hogy nincs hálózsákban, de azt hitte … :oops: mondtam is neki, hogy nem higgyen máskor, hanem kérdezzen!!! :oops:

Judy!
nektek nagyon jó utat!!! érezzétek magatok nagyon jól!!! Fogyi Club-ba meg bármikor, bárki csatlakozhat!!! :lol:

Orsi!
nagyon édi a legkisebb :wink: :wink: :wink:

Ancsa!
mail-re majd válaszolok de ... kis türelmet kérek még!!! :oops:

Más!
Most hogy Zsófi taknyos, jó lenne ha kicsit többet inna. Jó lenne megismertetni vele a cumisüveget/poharat, de annyira nem akar ez nekünk menni :oops: le vagyok törve. HA odaadom neki a cumisüveget, (mert hogy hisztizik, hogy én nem fogjam) akkor a háta közepéig összevizezi magát és át kell öltöztetni. Nem iszik semmit, csak hülyéskedik vele. Pohár: kiveri a kezemből, fuldoklik a legkisebb kortytól, ahogy a kanálnál is, ha azzal próbálom itatni :oops: kész vagyok! :oops: ti hogy csináltátok??? A két nagy nem volt nekem ilyen „csak cici” függő. :roll:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


hát! én itt panaszkodom, aztán most odaadtam Zsófinak az üveget és egyedül megivott egy dl-t !!!!!!!! :shock: :shock: :shock: betojok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Verokám!

De jó, hogy jöttél!!!!! :lol: :wink:
Segíccsé má nekem lécci!!!! Hogy a tökbe tudom beilleszteni a Lilypie-os vonalzómat? :oops: Tegnap este megcsináltam, meg beregisztráltam, de nem tudom mit kell beilleszteni a profilba, hogy ne a betűk látszódjanak, hanem a vonalzók. Nem toom most miért vok ilyen béna!!! :oops: :roll: A többit eddig mindig sikerült beillesztenem! Lécciiiiiiiiiiiiiiiii!!! Segíccccs!!! Plíííííííííííííííz!!!! :oops: :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ügyes Zsófi!!! Így kell csinálni!!!! SZUPER ANYU!!!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vero!

Robogok megciciztetem Jázt, mert utána menni kell....1-re.... doki bácsihoz az eü. rendelésre vagyis a havi mázsálásra! :lol: :wink:
De utána jövök és elolvasom amit írtál. Mármint, ha volt/lesz most időd válaszolni erre a vonalzós kérdésemre! :oops: :roll:
Előre is köszi!

Léptem!! Puszi Mindenkinek! :wink:

Ja, és Zsófi már jobban? Szofinak meg mi van a lábán? :oops: :roll:

Aparagacsot meg ismerem én is! :roll: De majd elmúlik! :wink: :lol: 8) Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs!
UH!!! :? pont én!? :? én is vagy 10 percig szenvedtem most Zsófi szülinapjakor!!! :shock: :shock: :shock:
de csak neked, csak most, megpróbálok segíteni! :wink:

szóval ha jól dereng akkor ezt a kódot kell kérni!!! Megpróbálnad?! :D

Forum signatures: • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Zsófi most ivás után hallhatóan hörgött :cry: Szofinak meg mintha egy gonbás, 20 Ft-os kör alakú elváltozás lenne a combja közepén!!! :shock: :cry: :cry: :cry:
Aparagacs: nálunk a két nagynál se múlt el!!! :P

megyek, mert Zsófi idejött és a combomra hajtotta a fejét :D megszeretgetem a kis tündérkét :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok,

vagyok én is csak zenebölcsiben voltunk :D Meg utána nagymamiztunk egy kicsit. Most meg kidőlt :D

Timi,
a BBCode-os részt kell másolni, ami valami [url -akármivel kezdődik. Azt bemásolod és elvileg látszik...
Szegény Jáz... Nekünk most elmaradt a szuri a láz miatt, majd 12-én megyünk. Kettőt kap, a 15hóst meg a Prevenart :? Kíváncsi leszek a mérésen is, mert egyre nehezebbnek érzem a hátulját a kiscsajnak :roll: :D

Veronikusz,
hát ki más hordaná? :wink: Szépen irányítgatja már az egész bandát :D
Zsófinak még mindig jobbulást!!! Meg akkor Szofinak is...
Tali meg: hát hallottad volna mellé Mikey dumáját is :D Ahogy Andit folyton hazaküldte :D - bocs Andi, de annyira jót nevettem rajta :D

Andi,
Balunak jobbulást!!! Szegény, jól benyalt valami vírust a bölcsiben :?

Steffi,
Martinnak is jobbulást!!!

Lányok, most látom, hogy Annának áttört az egyik rágófoga. Akár emiatt is lehetett lázas, de lehet fog miatt 39fokos láza??? Annyira nem volt semmi más tünete, csak a láz 2 napig, most ezen agyalok épp, hogy lehetett-e emiatt csak...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
szerintem simán lehet. Én már többször hallottam ilyet, hogy lázas volt egy lurkó, majd látták, hogy kijött egy fog. Persze lehet hogy totál véletlen!!!! :? :? :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyorsban.

Tenci: Én már azt se tudom milyen kettesben lenni :oops: Biztos furcsa lenne nekem is. Kicsit irigykedem. :lol:

Timi: Örülök, hogy meg vagy. Tudom milyen amikor nem éred magad utól :? Valahogy én is így vagyok mostanában :(

Minden Betegeskedő gyerkőcnek JOBBULÁST és küldök nektek gyógypuszikat is.

Judy: Szerintem is létezik, hogy a fogától volt lázas. Nem tudom,kinél, hogy volt, de Viktor is lázas volt amikor a rágófoga jött.

Most megyek, este megpróbálok jönni.
V

valentina
 
 


Köszi Csajok-Vero és Judy!

Láccccciiiiik!!!!!!! :lol: :wink: :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na még gyorsan.....

Jáz 7900g és 73 centi. :lol: :wink: A szurit hősiesen tűrte, csak egy pici sírás volt. Vero! A "gondolásod" úgy látszik hatott Rá! 8) :lol: :wink: Kössz!

Judy!

Mikor is indultok? Jó utat Nektek! :wink: Csak azért most, mert most eszembe van! Tudod én lenni Szenilla!!! 8)
Gondolj rám, ha sétáltok meg múzeumba mentek! Na persze azért nem kell végig :lol: egy pillanat is elég! :lol: :wink: Meg mikor dumálnak ott az emberek!!! Imádom azt a nyelvet!!! :lol: :wink:

Mentem bundás kenyeret sütni! Beígértem a Bandának! :lol: :wink:

Szép estét Mindenkinek!
Ma már tuti nem jövök! Bujtor István filmet nézek az RTL-en! :cry:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs!
Jáz szupi ügyi! :wink:
Zsófi meg 77cm és 9680gr :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

Timi, látom sikerült új vonalzót szerkesztened. lehet nekem is maradnom kellett volna a lilypie-nál. na mind1. erre van most a legtöbb időm. :shock:
bundás kenyér?? nyami nyami. :lol: küldj már nekem is.

ennek a hülye háznak egy helysége sincs szintben a többivel, vlmit vésni kell vlmit meg feltölteni...ááááá. megnehezíti a burkolást. plusz az ajtókat sem tudjuk még megvenni mert nem tudjuk mekkora lesz a végső magasság.
komolyan, aki építkezni akar ne tegye...mert idegek kellenek hozzá. már kezdek gondolkozni lehet ide szülöm a picit...legalább közelebb lesz a kútvölgyi a 7-kerből mint gyöngyösről. :roll:

Veró, gratula -5kg-hoz, csak így tovább.

Vali, neked is új a vonalzód? az egyik. vagy csak nem vettem eddig észre az autókat rajta? :shock: :D
snooopy
 
 


Judy
nem adtam még fel a cdt :roll: :oops: holnap feladom elsőbbségivel és ajánlva, ok?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
nem olyan sürgős tényleg. Figyi, ha nálatok egy cd-lejátszóban működik, akkor tuti fog nálunk is. Emiatt nehogy elsőbbségivel postázzál, egy vagyont kér érte a posta :?

Timi,
klassz a vonalzó :D Köszi. Vasárnap indulunk amúgy. Mármint ha én is megyek, mert most épp összevesztünk és megint válós kedvem van. :( De ha megyek, akkor gondolok rád :wink: Nem sikerült elővennem az olaszkönyvem, úgyhogy egy büdös kukkot se fogok érteni, de akkor is jó lesz hallgatni...

Orsi,
régi házat felújítani macerásabb mint újat építeni :? Fel a fejjel, egyszer készen lesz.

Köszi csajok a megerősítést, egyre biztosabb vagyok benne, hogy a foga miatt volt. Úgy néztem ma este, hogy ráadásul nem is 1 rágófog, hanem 2, mert mintha a felsőnek is érezném a hegyét... Szegény küzdhetett vele rendesen, de az ínyén nem látszott... :oops: Bár amennyit engedi nézegetni a száját :roll:
Na megyek, megpróbálom kialudni a dühömet... :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szép jó napot!

Mi ez a nagy csend!
Ott olyan jó az idő!
Na ezt az oldalt még nem olvastam el,
de az előzőt már igen,
ezért azt felteszem. Aztán meg megyek, mert Lara nagyon nyügi!

Szép napot!

Sziasztok!

Tenci,
Igen a tésztát is én csináltam!! Mindent én! Úgy az igazi, ha nagyon nincs időm/erőm, akkor adok csak müt a vendégnek!!!Különben igyekszem én csinálni!
Ez Esztergomban volt, és igen itt is Tesco van, de nem kérnek semmit, hanem nem engedik ki!
Mama igen, itt van még, hétfőn megyünk a professzorasszonyhoz, így még akkor is itt lesz!
Kedden lehet elmegyünk az állatkertbe, nincs kedvetek jönni?

Színek, hú hát én emiatt már kétségbe estem, Lara annyira nem foglalkozik ezzel, pedig már több ilyen játékot is elővettem, meg mindennél mondjuk hogy kék labda, meg ilyenek, de nem. Minden sárga, mit szólna ehhez Apukám? Azt hogy melyik a bal, meg jobb azt tudja, de hogy melyik a kék azt nem. Nem érdekli. Egy óvonőismerős azt mondta, hogy nem baj, van olyan gyerek, aki oviba megy és csak ott tanulja meg, kit mit érdekel! Állatokat is imdádja!

Nem, nem jártunk még Martonvásáron,

Veronikusz,
Szegény Zsófi, hogy van? Ezek a csajok!!! Mekkora zsiványok!
Gratula az 5 kg!! szuper vagy!!!

Steffi
Nincs mit!!! és TE mit találtál? Muti?
Nagyon csini lehetsz benne!
Hogy van Martin??? Nagyon kis ügyes, okos fiú!!

Kati
Hát ez az Orsicsaj!! nagyon kis vagány, és még arra is vigyáz hogy nőci maradjon!! szuper! Daninak gyógypuszik!!!
jöhet a recept!

Sissy,

Ok, ok, ha odajutok begépemel!

Judy
Nem, Laránál ilyen nem volt! Ő nem félt a viztől, vagyis nem zavarta! Tudod neki még meg van a reflexe, egyszer volt gond, de akkor magával a vizzel volt baja, úgy egyben, mikor hütőfürdő után mentünk, és akkor rossz élménye volt, de az úszást akkor is élvezte, inkább a káddal volt baj 1 hónapig aztán elmúlt. De láttunk már ilyen babót, lényeg hogy nem szabad abbahagyni, pár alkalom, és minden rendbe jön!

Valentina
Köszönöm meg vagyunk, és Ti?
Ásni? Egész kertet? Hú, mekkora?

folyt köv

ancsaboszi
 
 


Kép Martin fiú!!!!

Nagyon, nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Sok, sok puszi!

Lara, Ancsa és Apa

ancsaboszi
 
 


Steffi,
Hogy vagytok ma? mit csináltok? Apa otthon???
Torta készen van? mit kap a nagyifú?

Ezt meg neked küldjük!
Hisz ez a TE napod is!
És sok sok puszi!!!

Kép

ancsaboszi
 
 


Tigris

Vasalnivaló?
Szuri! Nem 90 napig kell adni, hanem tovább, addig még a baba megszületik, az kb annyi, és még utána 6 hét! Eddig kettőt kaptam de már alakul a lábam színe! Apa adja!

És Jáz még mindig öntörvényű?

Nagyon kis ügyes!!!


Andi

Hogy van Balu? Meló?

Veronikusz,

Türelmed a tiéd! És a képeket is türelmesen várjuk!
Nagyon kis ügyes, hát szomjas volt!!!

Orsi

hát ha mesterek jönnek, az már eleve macerás!!! Kitartás!!!


Na hát ezt is elolvastam!

Bocsánat, ha valami kimaradt, de Lara itt szárítja vau haját a töltővel! Megyek mert szétszedi a házat!

Sok puszi mindenkinek

ancsaboszi
 
 


Kriszta merre vagy???
Már nagyon régen láttunk!!!

Brigi???fiúk? van valami változás???

Gabikám!!!
Merre? láttad hogy írtam neked babaházakról!

ancsaboszi
 
 


Persze GAbi is vastaggal!!!

ancsaboszi
 
 


Na látom, mindenhol süt a napocska!

Ja tegnap votlunk Larának vásárolni!
És mindent kaptam neki, amit akartunk!
Nagyon sikeresek voltunk!
Bár a Mama akart venni még porszívót, de a MédiaMarkt és a Saturn is zárva volt, hát ilyen a mi formánk!

Lara a C und A-ban kinézett magának egy nyakláncot, és egy karkötőt, és azóta sem lehet róla

ancsaboszi
 
 


Bocsi,

CSak közben Lara ide pisilt! :cry:
Ahhoz képest, hogy februárban szólt a kakinál.
Nagyon nehezen megy!
Ha itt van valaki akkor belepisil a wc-be, de hiába ültünk előtte a bilin, nem pislit. Most meg ide nekem!
És pelust kért!
De bugyit kapott.

Szóval a lánc azóta a nyakában, éjszakára levettük.
Ez volt a második dolog amiért egy boltban hisztizett.
Vagyis az első is itt volt, akkor egy napszemüvért ment a küzdelem! :wink:

Sikerült venni neki cipőt, mamuszt (ami ma már pisis is lett) meg csizmácskát (ami már igazi csajos nagylányos)
Meg overált kabáttal! Meg még pulcsit is kapott a Mamától!

Na most már tényleg megyek.
Leviszem a pisiset!

Mert látom nincs itt senki.

ancsaboszi
 
 


MARTIN BOLDOG BOLDOG HARMADIKAT!!!! :D :D

ANCSA-igen klassz az idő.....tök jó,hogy így tudsz vásárolni és hogy Lara türelmes-hát ne tudd meg ez nálunk hogy megy :roll: Mikivel ketten vagyunk és hat felé futunk :shock: :lol: mondjuk a próba csak cipőnél van...a többivel nem is próbálkozunk...méretet nézek... :roll: :wink: :wink: hiába nekem fiaim vannak :roll: :roll: :wink: :wink:
jó hogy mentek Zoo-ba,még beszélünk róla.... :wink: :wink: Timiék is mennek valamikor :roll: :D
igen színkérdés-majd az oviba-a lényeg mire odaér a suliba már tudja!!! :wink:
Vauhaj megszáradt??? :lol: :lol: :D


JUDY-minden rendben???kialudtad a válni akarok állapotot??? :roll: :roll: vagy tán nem aludtatok a férjeddel??? :wink: :wink: :lol:hanem valami mást csináltatok..... :roll: :roll: :D :D
Annafogakkal hogy álltok???-nálunk semmi láz nem volt de ez tényleg egyénfüggő.....de mi már 18nál tartunk....még kettő hátravan....Benedeknek meg 18 van hátra :lol: :lol:

ANDI-Balu jobban???mikor mehettek bölcsibe???-melót nyomod ezerrel :roll: néha azért ide is pattanj :wink: :wink: :lol:

ORSI-persze most ez van...bosszankodás,hibák -és mindig plusszköltségek....deeeee mindjárt élvezhetitek a végeredményt!!!-erre gondolj.... :wink: :wink: lehet úgy kellet volna csináltatnátok a beltéri ajtótokat???végül mi lett???

VERÓ-köszi-átadtam Mikeynak :wink: :lol: :lol: engem meg mindig elvarázsolnak a sötét szemű+hajú és ha még göndri is van benne gyerkőcök... :wink: :wink: :wink: :lol: de persze imádom a szöszkéket is.... :wink: :D
voltatok dokinál??mit mondott??? :roll:
Zsófinál szívószállal nem próbáltad???-nálam Benedek tök jól szívja :wink: 8)

TIMI-ügyiJázmin....majd mi holnap megyünk-és egyeztetünk :wink: :lol: bundáskenyér jól hangzik-én is szoktam-de este szóba sem jöhetne... :roll: :lol: :lol: köszi a válaszokat a kérdésemre ..... :D

VALENTINA-Viktort bevették oviba februártól???és te mész vissza dolgozni??? :roll: jólvagytok??

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA,VALENTINA,TIMI-jók az új vonalzók :lol: :lol: :lol:
ééés Laraavatar is szupi :wink: :lol: 8) kis modell p..csa :wink: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci néni!
Na, na!

Ne tessék itt csúnyán beszélni!
Sok a gyerek!
:wink:
Igen, vauhaj megszáradt! És azóta már ajándékot is kapott a Jézuskától! :wink:
Hát igen, Ő meg igazi csaj, szereti a vásárlást! Meg a szép ruhákat! Nagyon boldog tud lenni, ha mondod neki, hogy csini!

Ja ,hát aki vigyáz vonalaira!
:lol:

ancsaboszi
 
 


Hahó!!!
Ki hol?

ancsaboszi
 
 


Ja, nem is mondtam Tenci, Tigris,
Megjött a LIberotól a vadállatos kirakató!
és van benne egy fotós, azóta Lara is fotoz!
:lol:
Tök édes!

ancsaboszi
 
 


ANCSA-ez a fotózás már a véretekben van!!!! :lol: :lol: :lol: miért is csodálkozol,hogy Lara fotóz??? :wink: :lol: :lol: még a végén konkurensed lesz úgy 15 év múlva :roll: :wink: :wink: :lol: :lol: vagy te leszel/vagy a mester??? :wink: :lol: 8)

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

én is itt, csak megint zenebölcsiben voltunk... Muszáj gyerektársaságba járni, nem bírok vele itthon :roll:

Majd jövök, csak megyek ebédeltetni..

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Na látom azért csak összejött itt a buli délelőtt! :wink: :lol:

Vero!

Zsófi is "jó bőrben" van! :lol: :wink:
És ugye megmondtam én Neked egy jó pár héttel ezelőtt, hogy Zsófi és Jáz hasonlítanak egymásra!!!! :shock: :lol: :wink: Az akkor ígért képet elküldtem? Mert erre nem emlékszem! :roll:

Orsi!

Bundi kenyeret majd legközelebb küldök. Mire elolvastam....most...mit írtál, addigra sajnos :lol: 8) elfogyott!
Házikó meg kész lesz, nyugi!!! De hidd el, hogy sokkal jobb olyan házba költözni, ami a Te/Ti ízlésetek szerint készül, mint beköltözni egy más "megcsináltba"!!! :roll: :wink:
Szóval, ha engem kérdezel, akármilyen macera is lehet én tuti belevágnék építkezni! :wink: 8)

Judykám!

Mit jelent az, hogy "megint válni"?? :shock: :? Lemaradtam valamiről? :? Biztos nem olyan nagy a gond!!!!! Emberek csak és kizárólag....vagyis legtöbbször :roll: .....hülyeségeken, piti dolgokon tudnak összeveszni! :?
Na fel a fejjel!!!! És hajrá/irány Olaszország-Milánó!!! Sok ott a jó pasi!!! :lol: 8) Ne kockáztass!!!!! :lol: :wink: Olasz könyv még nekem is a polcon figyel! 8)
Anna fogak meg remélem hamar kijönnek és Kicsi lánynak nem kell már sokat szenvednie!!! :roll:

Boszi!

Szinek....hát előbb utóbb biztos megtanulja! Én nem ismerek olyan emberkét, aki ne tudná őket! :lol: :wink:
És Lara nem szól, hogy ha pisilni vagy kakilnia kell? És egyébként "bosszantja vagy idegesíti", ha pisis/kakis lesz? Mert ha igen, akkor én biztos, hogy csak a bugyival próbálkoznék, biztos hamarabb "bekattan" Neki az, hogy jobb ha időben szól, hogy kell, mintha pisiskakis lesz a bugyija!
Bár én tudok olyan kisfiút, akit ez rohadtul :roll: :? nem zavar és két hét múlva megy/menne oviba! :roll:
Vonalzók meg..... :lol: :wink:

Tenci!

Jók a vonalzók! :wink: :lol: Ügyi vagy! :wink:
Mi már csak jövőre megyünk ZOO-ba! :roll: Nem úgy nézem, hogy lesz még erre....számomra alkalmas.....jó idő! De ha megyünk is, mindenképpen csak és kizárólag hétköznap!!! Utálok tolongani a tömegben! :twisted: :wink: 8)
Holnap meg várom az adatokat Jáz ágy/szobatársáról!!!! :lol: :wink:
Meg a szuriról is, hogy akkor Nektek tényleg ingyenes ez a Nevis-c? Milyen rendi és lóvés az önkormányzatotok! 8) :wink: Kis "milliomos falucska"!!!!! :lol: :wink: 8)

Andi!

Balu és Bálint jobban vannak már? Meló milyen? Balu szívesen van a nagyival? Lehet,hogy már kérdeztem....Start kártyát el tudtad intézni?

Kriszta, Brigi, CukiKati, PolexKata, Sissy, Gabi meg akit még nem mondtam....merre vagytok?

Leányok! :lol:

Beszéltem ma Rennel telefonon. Minden okés Velük, jól vannak. Iván szereti nagyon az ovit! :lol: :wink: Linda pedig szépen gyarapszik. :lol: 55 centi és 5 kiló! :wink: :lol: Ren puszil Mindenkit és majd jön valamikor! Most jól el van az otthoni teendőkkel! Nem is "csúszik" semmivel.....vasalás, takarítás, stb.... 8) :lol: mert be sem kapcsolja a gépet!
Lehet, hogy nekem is ezt kéne csinálnom?!?!?! :roll: 8)
Szóval röviden ennyi!

Megyek, mert Jáznak kajaidő van meg én is kezdek éhes lenni. Ja és délután "lenyomok" még egy szülői értekezletet is az oviban! :lol: :wink: 8)
És jövő 7en megint egy szülinap..... :? :oops: :roll:

Szép napot Mindenkinek!
Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Steff!

Martinnak sok boldog 3. szülinapot!

Mit kap az ünnepelt? És mikor mentek először oviba? Ovis zsák elkészült? Sikerült venni/csináltatni?

Pussz még egyszer!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Jó étvágyat!
Megértem, és az a jó, ha társasági!!
Lara is az!

Tenci
Nem csodálkozom!
Örülök neki nagyon!!!
Hát igen, de tuti jobb lesz mint én, mert mind két oldalt tapasztalja!
ÉN meg szörnyen büszke leszek, tudod mint Forest mamája!
:wink:

ancsaboszi
 
 


Tigrincs!
Nem félek, mert sok minden más meg érdekli!
Színek csak a Nagypapát bosszantaná, az tuti!
Bugyit adok én rá!
Hát azonnal közli, hogy vegyük le, szóval zavarja.
Néha magától megy, de nem nagyon szól.
Szóval igyekszünk.
Lara barátja 3 éves szülinapján sem volt az, és ment volna másnap oviba, és mondta neki az Anyukája hogy nem mehet oviba, mivel nem szobatiszta. Na hát másnaptól az!
Szóval tök jó! addig még van idő!
Te vonalzóid is édesek!

ancsaboszi
 
 


Tigrincs
Jó étvágyat!!!
és hogy hogy együtt alszanak?
Jujj, már ilyen korán!
:lol:
Aztán csak óvatosan! :wink:

ancsaboszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?