Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Csajok!

Drukkok Vcsibének!

Nálunk apás szülés lesz, szerencsére fel sem merült, benne sem, hogy ne legyen az. Hát én el is várom :)

Túlhordás-parázás témában, azért az milyen érdekes volt Szilveeaanál, hogy előző nap pakolta össze a kórházi cuccát, és előző nap került le a párja lábáról is a gipsz. Most mondjátok, hogy a baba nem erre várt :)

chardonnay
 
 


Sziasztok, hajnali Pacsirták! :D

Vcsibe és Screen, (nomeg Jovana)
mennek a drukkok ezerrel!!! :D
Húúú, Csajok, beindult a babaeső! :shock: :D

Kicsike,
próbálj meg akkor nap közpen pihizni! :roll: :P

Pattogó,
vigyázz magadra, csak lassan túrázz! :wink:

(Lencse-lány épp kirúgja a házfalat...hogy fog ez a mozgás 5 alá csökkenni? :roll:
Na léptem vissza az ágyba délig 8) Remélem, jó hírekre jövök! :D )

tillidian
 
 


Ja, beöntés:
itt sem kötelező, de azonnal adják, ha valaki kéri.
Előzőleg is kértem (nem is történt bibi), most is fogok.

Barinőm asszem a Szt Margitban (?) szült, ott nem adnak se beöntést, se borotválás nincs. Szegény panaszkodott is, hogy jött ott minden a szülőágyon :oops: - hogy miért jó ez, "természetes szülés"-barát kórház? :shock:

tillidian
 
 

 
 

Beöntés: Itt nem kötelező, de ajánlott. Ha előtte produkáltál otthon vmit, akkor nem kell kérni. Borotválást is csinálnak, ha kell.
Na azt inkább én, ha lesz időm, erőm, még nem tudom mire számítsak.
Vendég
 


Jó reggelt!

Ismét félórát olvastam!!! Csókoltatom a baglyokat :)!
Kicsike: az én babám méretei 88-310-65 voltak a múlt héten. Reménykedem, hogy a feje nem nő nagyra, mint az apjáé :shock:

Tilli: annyit hallottam már Lencsit, hogy anyakönyveztetni kéne, mert egyre jobban beleszeretek :)

Apás szülés lesz nálunk is és punktum.

Zsriti: átérzem az orrdugulásod, arra kelek éjszaka, hogy kiszárad a szám mert ott kell vegyem a levegőt, mert az orromon már nem tudom :shock: . Annyira utálom. Rhinospray nekem bejött de 1 nap csak 4-szer lehet fújni, az meg majdnem el is megy éjjel. :(

Vcsibe, Screen dukkolok!!!!
anyabebi
 
 


jóregg,

jelentem, nekem elmúltak reggelre a görcsöcskék. :shock:
pedig már aszittem, hogy....
viszont az aranyerem kijött. meg a hátam abban a bizonyos pontban kicseszettül fáj. :cry: ennyit a panasznapról!

Vcsibe írta, h burkot repesztettek neki, uh indul a mandula!! Én nagyon drukkolok!! +++++ :shock:
ha más nem, holnap délelőtt meglátogatom CTG-re menetben. Addigra már a babáját fogja dédelgetni.

Reggelire ettem egy még meleg túrós táskát habos kakaóval, majd bundáskenyeret reszelt sajttal, paradicsommal és iszonyat erőspaprikával. nyammmmmmmmiiiii.

Sztercsi, a robbanó, alalcsonyan szálló spot-okkal vigyázz! Egyébként ultra durva, nem is hallottam még ilyenről!

Kép
screen
 
 


Screen! Pedig már szorítottam!!! Amikor felrobbant én is kicsit durvának gondoltam. Néztünk nagyot, mi a fene történt :shock: :shock: kb így :lol: :lol: Most mrá röhögök rajta :)

Csibe! Éljen!!!!! Gondolok , gondolunk rád!

Kb nekem is ennyi volt e reggelim. Mert 2 mini májkrémes graham kenyér+pari utána sikerült eljutnom a boltbe és én meleg kakaós csigát vettem 8) 8) 8) bár nekem tejjel volt az öblítés
Nekem az ultra brutál, amennyi tejet képes vagyok magamba önteni. Mintha vizet innék :) Na igen, mert kb a fele, ha nem több az víz :D :evil: :evil:
Vendég
 


Screen: akárhogy is lesz közeleg a te időd is. A hátad sem véletlenül fáj, meg az aranyér biztos nyomja már a baba feje. Figyeld csak meg :)
anyabebi
 
 


Sztercsi: én is nagy tejvedelővé léptem elő, napi 2 liter meg se kottyan, csak már szégyellek többet inni. Nemsokára már tőgyeim nőnek :oops:
anyabebi
 
 


anyabébi:
nekem már nőttek tőgyeim :oops: :D

Kép
screen
 
 


Anyabebi: Tőgyek :lol: :lol: :lol:
a picinek legyen elég. Na jó, azért mAaradjon későbbre is a méretből PASIJAINK NAGY ÖRÖMÉRE
Vendég
 


Anyabébi Én is bízom benne,hogy a buksija már nem nől tovább.
A súlya is elég lenne max 3kg.szerintem.Majd kiderül már csak pár hét.

Vcsibe nagyon nagyon szurkolunk Nektek.

Screen Én már azt hittem együt szültök Csibével.

Lányok tegnap este kérdeztem de lehet,hogy nem olvastatok vissza vagy nem Ti mondtátok,hogy valaki ismeri Böröndi Zsuzsa szülésznőt az Istvánban.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!
Pörögnek itt az eseményk kérem szépen.

Nekem elkezdett kinyílni a méhszájam, de a ctg még nem tutat semmit... Pedig jó volna már látni kismanót.
Ti hogy bírjátok?
Nem is beszélve a félóránkénti pisijáratról...

Vcsibe hajráááááááááá!
pocok001
 
 


Kicsike,

én csak hallottam Böröndi Zsuzsáról és csak jót!
Uh válasszad őt bátran! Meg egy választott szülésznő jól jön!

Pocok,
nekem még tök fent van a hasam, nincs mi nyomja a hólyagot, így a méhszájam is beton. :(

Kép
screen
 
 


Jó reggelt!

Atyaég, megint mennyit termeltetek! :roll: :roll: :D :D

Hajnalocska: Jobbulást a párodnak, remélem Te nem kapod el. :D

Till: Akár ér, akár nem, sajna ez van. :oops: :oops: De hidd el, szívesen átadom a győzelmet, de akkor találj ki valamit nagyon gyorsan, mert én azóta is csak eszem... :oops: :oops: :roll: :roll: :lol: :lol: Nálunk eddig úgy néz ki, hogy Apa bent lesz velem, persze csak ha el nem ájul... :lol: :lol:

Vcsibe: Szurkolok Nektek nagyon! :D :D

Ginuska: Jó, hogy benéztél! :wink: Gyere amikor tudsz! :) És persze képeket is kérünk! :D

Kicsike: Örülök a jó eredményeidnek, és gratula az 1 kg-ot hízott kis csöppségnek! :D :D

Screen: Te jó ég! most nézem, már csak 1 nap??? :shock: :shock: :shock:

Sztercsi: Spotlámpa: :evil: :evil: :evil:

Pattogo: Jó túrázást! :wink: :lol: :lol:

Anyabebi: "Reménykedem, hogy a feje nem nő nagyra, mint az apjáé :shock: " Te annyira hülye vagy!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Megint egy jót röhögtem. Amúgy én is megkérdeztem tegnap a dokitól, hogy ugye akkor nem lesz nagy feje? Hát valahogy így nézett rám.... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Screen
Minden úgy fog menni mint a karikacsapás!!!

Sztercsi
Azért ez nem lehetett semmi, mármint, hogy felrobbant a lámpa, én azért, lehet, hogy írnék a gyártónak... De örülök,hogy ilyen "szerencsésen" megúsztátok.
pocok001
 
 


Alul szúrkál a pocakom, meg görcsöl.....de csak alul....vagy sokat ültem már megint itt ???
Vendég
 


Hello lányok!

Hű, de mozgalmas volt a tegnapi nap!

Judy, Szilveeaa, nagyon-nagyon ügyesek voltatok! Sok szeretettel gratulálok!

Csibe - drukkkkkkkk!

Egyébként nyomi idő, nyomi hangulat :(

DEEEE :!: Megvan a babci ágya végre! Pont olyan lett, mint az eredeti volt, csak ötödannyiért...

Kép

Tegnap délután volt egy kis durci apával...már legalább fél éve nem küldték külföldre, de most hétfőn is Szlovákiába kellett mennie, és tegnap délután 4-kor is felhívták, hogy este 7kor irány Szlovénia, 1.000 km oda-vissza...erre ő szó nélkül igen-t mondott. Tök szarul esett, mert tudja, hogy éjszaka egyébként is utálok egyedül itthon lenni, főleg most így 36 hetes terhesen. Nem szóltam egy szót sem, csak leültem szomorkodni az októberi babamagazinnal. Egyszercsak hallom, hogy telefonál és lemondja a fuvart, mert "most pár hétig nem szeretne itt hagyni egyedül éjszakára". Olyan édes volt, aztán odabújt és közölte, hogy ő mekkora hülye, mert semmi pénz nem ér meg annyit, hogy esetleg ne legyen itt, ha bármi történik. És képzeljétek, a fuvarszervezőtől - aki egy vérszingli huszonéves srác - jött egy sms, hogy tudja, hogy most első a család, de azért utána ugye számíthatnak rá? :D

Holnap megyek gyerekorvos látogatóba, az asszisztense annyira kedves és segítőkész volt a telefonban, hogy el voltam ámulva...nem vagyok már hozzászokva..A csecsemőtanácsadás végére kell odamennem és akkor tudok beszélni a doktornénivel.

Na még egy kis drukkkkk mára Csibének, aztán jövök még! :D

Kép
kkia
 
 


Na abbamaradt.

Mai pletykahír
:
A Liptai szerint minden nőnek csinálnia kell meztelen fotózást, hogy jobban elfogadja magát és a testét. Ja, Ki ad érte 2 millát a fotókért??????????????????????????????????????????
Tényleg, a Demi Moor is sokat kapott a pocakos fotókért :wink: :wink: :wink:
Bálna testtel szuper lenne a kép :)
Vendég
 


Kkia nagyon szuper az ágyikó.Apától nagyon aranyos volt,hogy lemondta a fuvart és ezek szerint a fiatal srácnak is van szíve.Ezek olyan aranyos gesztusok. :)

A Én Apácskám is nagyon édi volt tegnap este a dokinál.
Megkérdezte tőle,hogy honnan tudjuk mikor kell menniu szülni,és honnan tudjuk,hogy melyik milyen fájás,és mennyire kell sietni rohanni. :D :shock: Csak néztem mikor feltette a kérdéseket nagy izgalommal.Persze mert Én ithon mindig nyugtatom,hogy nyugi nem kell majd rohanni,felfogjuk ismerni stb.stb.De ugye ő jobban izgul talán mint Én.Ez lehet,hogy nem is lesz baj mert Őt kell majd Nekem nyugtatgatnom és ez elvonja majd a fájdalomtól kissé a figyelmemet.Annyit kért,hogy ha munkaidőben jön rám a szülés akkor ésszel közöljem ne pánikolva és ijedten,hogy:"megyünk szülni azonnal gyere haza!!!!" :D :D ezek uzán nem is tudom ki fél jobban. :wink:

Sreen köszi végre valamit hallok a szülésznőről.Neked már csak 1 napod van!!Nem akarsz még menni? :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sztercsi: Én simán benne lennék egy fotózásba, apának ajándékba ingyér. Sokat gondolkoztam rajta. Van egy barátnőm és őt szokták elég sokat fotózni, majd egyszer beprotezsáltatom vele magamat de csak a saját örömömre. :)
Meg ezen a pattogó féle linken is agyaltam. De biztos horribilis összegbe kerülhet :shock: azmeg most valahogy nem fér bele. Még 2 hét van táppénzig de már úgy várom mint a messiást :oops:

Csilla:
Hát azért az uram fejét megszülni még kiskorában is... Sajnálom is az anyját (na jó azért nem) mert 14 órát vajúdott vele :shock: .
Amúgy meg a 4D-n már láttam hogy az utódja is kis lufifejű, azóta így becézem :mrgreen:

Meg vagyok én ezekkel áldva: kislufi, nagylufi meg a Yoda :mrgreen: , de semmiért oda nem adnám őket :lol:

Kkia: csodaszép lett az ágyikó!!!

Screen: tényleg 1 nap :mrgreen: , akkor neked már reszeltek :mrgreen:

Reggel óta már sikerült hajat mosnom :shock: , most szárítok aztán átgurulok a barinőmhöz, délbe meg megyek apánkkal "tankolni".

Majj jövök, mindenki vigyi magára!!!!!
anyabebi
 
 


Köszi az ágydicsiket :roll: :D

Liptai és a meztelen fotózás...inkább nem kommentálnám...akkora tehén volt pár hónappal ezelőtt, hogy hozzá képest mi csúcsmodellek vagyunk még így pocakkal is. Egy üresfejű liba, ki nem állhatom, főleg, amikor komolykodik a Mokkában :evil: Egyékbént is úgy kiretusálják, amire az újságba kerül (ja, 2 milláért...), hogy maximum a hajszálai eredetiek...

Na jól kipuffogtam magam :wink:

Kép
kkia
 
 


Jó reggelt!

Tegnap hazajöttünk a klinikáról. :D Igaz, nem úgy ahogy terveztük, mert a fiam a hazajövetellel párhuzamosan bekerült a gyerekklinikára, ahol bent is fogták infúzióra. Ma lesz eredménye a széklettenyésztésnek. Remélem nem valami rota vagy hasonló sz@r. Szóval apa a gyereknél mi meg itthon. Egész nap a lakást fertőtlenítettem a háziorvos utasítására. :? Jó kis gyermekágyas pihenés.

De amúgy minden rendben velünk, majd később teszek a gmailre képet. Amint lesz időm visszaolvasom ezt a néhány (egészen pontosan 22oldalt :shock: ).

Ja és átszerkesztem a vonalzómat. :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Kkia liptainak a hajszálai sem eredetiek mert festett a haja és kitudja milyen szín az eredeti.
Én tavaly szülinapjára leptem meg Apát egy fotósorozattal amiért persze Én fizettem és nem Nekem :D
Rendes ruhában és fehérneműkben készültek a képek semmit nem retusáltattam egy csajszi csinálta.Nem bántam meg mert ez egy emlék marad,hogy ilyen is voltam.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szia Tündér végre othon.
Fiadnak jobbulást kívánok remélem nem komoly.Gyere és mesélj,várjuk a képeket is. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Majdnem 40 perc volt, mire mindent visszaolvastam :roll:

Csibe, drukkok ezerrel, bár remélem már babázol!!!

Sztercsi, szülőszoba beszámolód megnyugtató, bár tegnap, hogy voltam a kórházban, nem láttam olyan tragikusnak a helyzetet én sem!

Elmentem a terhesgondozóba DE MINEK?! Kifogtam egy akkora paraszt dokit, megkérdezi minek jöttem, mondom hoztam az NST eredményt, a főorvos úr mondta, hogy feltétlen jöjjek. De minek? Mondom, én tudjam?, de benne van a kiskönyvemben is, hogy gondozóba irányítva. Mikor kell mennem legközelebb NST-re? Mondom vasárnap. De minek? Mikor még be sem töltöm a 40. hetet és csak azokat szokták berendelni hétvégén, akiknek már magzatvizet is kell nézni, mert betöltötték. Na akkor már majdnem elszakadt nálam a cérna, mi a fa**t engem kérdezget, honnan tudjam én hogy miért vasárnapra rendeltek be..elétettem az anyasági támogatásos aláírandó papírt, aztán már ott sem voltam. Ja még megkérdeztem, hogy a vasárnapi NST után hétfőn bejöjjek-e azt mondta felesleges. Ja, jó, menj anyádba! Méhszájat nem is nézett, pedig kíváncsi lettem volna rá, nyitva vagyok-e valamennyire. Mondjuk egy ilyen paraszt ne is vizsgálgasson, majd vasárnap megkérdezem, mi a helyzet...jól felhúztam magam ezen a seggfejen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.30 10:02-kor.
Vendég
 


Szia Tündér! Örülök, végre otthon lehettek már! :D Fiadnak meg mielőbbi jobbulást! :wink:

Lányok, iwiw-en van 4 új kép Lili Kendéjéről!!! Gyönyörűűűűű! :D :D
bobóbaba
 
 


Eszti! Nyugalom!!! :roll: :roll: :D :D
bobóbaba
 
 


Szia Eszti már hiányoltalak.
Ne húzd fel magad ilyen idiótán nem éri meg.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Ohhh Tündér, de jó meglepi!!
Örülök, h hazamentetek! Tegyél képeket mielőbb!
Szegény fiad! Neki pedig gyors jobbulást!

Kkia,
szuperszónikus a kiságy! Tényleg nagyon egyedi!
És a férjed mekkora jófej! Olyan aranyosak, amikor így magukhoz térnek.

Anyabébi,
annyira hüle vagy... Kislufi, Nagylufi, Yoda :mrgreen: :mrgreen:

Liptai: annál jobban csak a Demcsák Zsuzsától hányok. Büszke 2 gyermekes szuperanya, akinek a 2 gyerekét h24 bébisintér őrzi, ő max képről látja őket...
no comment, tényleg!

Kép
screen
 
 


Vcsibéről még semmi hír. :(
Remélem minden rendben van Vele és már babázik.
Állandóan nálam van a telefon és még semmi hír.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


A Pattogo féle babys képekben én is benne lennék....igen, pénz az is.

Liptait eléggé agyonretusálták........ilyen lapos hasat....álmomban...vagy nagyon régen, de volt

Tündér! Szegény kisfiad, mielőbbi jobbulást. Pihenj is ám ez után a fertőtlenítés után! Majd kérünk képeket is :)
Vendég
 


Szia Tündér! Hát...gondolom máshogy képzelted a hazajövetelt, Te szegény! De Fiadnak mielőbbi gyógyulást, hogy minél hamarabb élvezhessétek az új jövevény társaságát mindannyian!!!

Képzeljétek, egész jól aludtam. Nem tudom, hogy a kamillatea miatt vagy már annyira fáradt voltam, de nagyságrendekkel jobban aludtam, mint az utóbbi napokban. Hajnalban volt egy kis üresjárat, de akkor meg "beszélgettem" Toffeeval. Ééééés soroltam Neki a napokat, hogy jelezzen, mikor akar megszületni -úgy, hogy amúgy épp nem rugdosott, sőt teljes nyugalmi állapotban volt- és a szombatnál rúgott. Hát erre kíváncsi leszek!!! Ja és remélem Ő is a MOST szombatra gondolt! :D
Vendég
 


Eszti, már hiányoltalak.
Annyira kiábrándítóak az ilyen büdös paraszt orvosok.
Komolyan , az orvosok a társadalom legalja. Aztán jönnek az ügyvédek. Sok pökhendi kihaénnem.
Akinek nem inge, persze, nem veszi magára, de ez a keserű tapasztalatom.
Még pukedlizni kell nekik, mert visszaköszönnek... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
screen
 
 


Screen Én egész nap csak rajtad csodálkozom,és várom,hogy mikor indulsz el Te is.
Olyan nyugis vagy ,hogy az valami hihetetlen.Én már biztosan tűkön ülnék és minden pici fájdalomra ugranék.Vagy Én vagyok nagyon türelmetlen és lökött.Az is lehet.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Liptait én is utálom, annyira hiteltelen egy rossz ribanc, hánynom kell az ilyenektől lásd még Gregor Bernadett és társaik :roll:

Ma takarítanom kellene, de egyelőre semmi indíttatásom :roll: a reggelizésünk romjai még ott figyelnek a konyhában :roll: aztán nemsokára jön a TV-s pasas, de leszarom, kupi van és kész...
Vendég
 


Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok, hát jobban tettem volna, ha itt vagyok, mint ott, ahol voltam :roll:

Screen, tök egyetértek! Mondjuk ha a szülőszobán kifogok egy ilyet (de ne adja az Ég!!!), ott csúnya világ lesz, egyrészt mert én sem vagyok egy elveszett leány, na de a férjem (felturbózva azzal, hogy engem szenvedni lát), az a nem piskóta!!! Ultra brutál fatal lesz, ha nem bánnak velem rendesen! :lol:

Ja, természetesen mi is apás szülést tervezünk, nem tudom mondjuk hogy fogja viselni, mert nehezen bírja, ha szenvedek, de azt tervezem, hogy irtó kemény leszek, hogy büszke legyen rám. Mondtam Neki, hogy nem muszáj végignéznie, ha nem bírja, de azt válaszolta, minden úgy lesz, ahogy én akarom. Hát nem édes? Imádom!
Vendég
 


Eszti!

Voltam a szülőszoba látogatáson!
Vendég
 


A vajúdó szoba tök állat. Fel van szerelve mindennel. Zene+labda+bordásfal+van kádas vajúdó is

Apukák ki-be mászkálhatnak, ha nem bírják :)
Vendég
 


Sztercsi, írtam már Neked feljebb!!! Nem láttad???
Vendég
 


Az én férjem is Ultra brutal fatal lenne, ha beengedném, szerencsére be se akar jönni. Bár sztem kint sem lesz jobb a helyzet, ott nem lát, nem tud semmiről.

Akivel edzeni jár nőgyógyász azt mondta neki, jobb ha előbb ő kap vmi injekciót a folyosón, aztán a kismama :lol: :twisted: :lol: :twisted:
Vendég
 


Eszti,
férjed :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsike
,
annyira édes vagy!
Most teljesen elmúltak a görcsök, uh kocsiba pattanok és elmegyek gyógynövény nagykerbe. Útközben felveszem anyukámat.
Aludtam is vagy egy órácskát,kipihent lettem.
Úgyis a baba irányít, nem görcsölök rá! Ő meg kellemesen mocorgott az előbb. :lol:

Kép
screen
 
 


kimaradt pár sor az életemből :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Nekem tök rosszul esne, ha nem akarna bejönni, valahogy ez az "együtt csináltuk, csináljuk végig együtt-kategória" nálam...
Vendég
 


ja, tegnap nekem is megjött a baba-mama tudakozó kártya.

Kép
screen
 
 


Screen, ne is görcsölj, jön, ha akar úgyis nemsokára
Vendég
 


egy kis előrejelzés:

Hidegfronti hatás várható, az arra érzékenyeknél fejfájás, vérnyomásingadozás jelentkezhet. Fokozódhatnak a reumatikus panaszok. Csökken a koncentrálóképesség.

mondom én, hogy reumás a hátim :D :D

Kép
screen
 
 


Baba-mama tudakozó kártya szerintem nekem az előző címemre ment :roll: de annyira nem is érdekel...

Na elmosogatok legalább meg bepakolok a mosógépbe, el ne tűnjetek!!!
Vendég
 


Megyek, jön a védőnő mindjárt :shock: :shock: :shock:

Eléggé besötétedett itt a nyugati országrészben. Mondott esőt???
Ruháim kint száradnak, muskátli megint az ablakban :? :?
Vendég
 


Muskátlival és robbanó spotokkal vigyázni!
Tényleg elég sötét van...
Hidegfront jöhet! :D :D :D
Szegény Pattogó, nem tudom mikor jön, tuti ott rohad a kórházban hulla fáradtan és éhesen :roll:
Jovanával mi lehet :?: :?: :?:
Meg Moncsiék, remélem már otthon vannak!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: