Új privát üzeneted érkezett!

Igazi diétás ebéded volt!!! :wink: :lol: :lol:

Többiek hol vagytok??????
bobóbaba
 
 


sziasztok

anyabebi: :oops: :oops: Na azt nem csináltam, viszont nekem annyira nem ízlett.. éreztem rajta a sört nagyon. Arról nem is beszélve, hogy a lakásnak olyan szaga volt míg sütöttem, mint egy serfőzdének.. :? De azért ettünk belőle rendesen. És most olyann beteg vagyok... Tele vagyok.. Bár az előbb lecsúszott egy kis gyomornyugtató... 2 db óriás túró rudi.. :roll: Asszem megiszom egy nagy bögre tejet és ha apus elment dolgozni akkor elmenénk alszaszni a csajokkal. És marhára remélem, hogy a nyugodt alvásomat sem pisijárat, sem holmi nyugtalan végtagok nem fogják megzavarni. :twisted:

bobó: éhenkórász :lol: :lol: :lol: én most egy szeletke domostortára vágyom soksok tejszínhabbal a tetején.. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Biztos esznek sutyiban :mrgreen:

Ettem aranygaluskát és most levezetésképpen egy kis maradék székelykáposzta. :)
anyabebi
 
 

 
 

Asszem kéne ennem valamit, így fürdés után... :D :D :D
bobóbaba
 
 


A mai nap poénját nem is mondtam:
Ma nem volt melegvíz az egész lakcsin, de én el is felejtettem.
Este fürdés?
Piros vödör 9 hónapos terhesen, beszartam a röhögéstől :mrgreen:
anyabebi
 
 


Fáj a pocóm úgyhogy én lassan eltélázok.

Puszi az éjszakásoknak is és mindenkinek.

Ésszel szülni az éjszaka, csak szép sorjában :)
anyabebi
 
 


Anyabebi! Jó pihenést, jó éjszakát!
bobóbaba
 
 


Na húzok én is aludni. Holnap húzós napom lesz... És ráadásul mindezt éhgyomorral kezdeni... Kínzás. :evil: pápá

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó éjszakát Pattogo Neked is! :wink: :D

Én is megyek, elfekszem magamnak. Elfáradtam ma a sok sétában.
Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek!
Az éjszakai műszaknak meg jó huhogást! :wink:
Puszi
bobóbaba
 
 


Jó estét lányok.
Senki nincs itt?Sokat beszéltetek megint a kajáról ,jól megéheztem
de gondoltam írok előbb mivolt a dokinál erre mindenki itthagy.
:? :?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


ööööö, izé...
Mintha eresztenék... A baba nagyon eleven, de eresztek... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


hogy mit csinálsz Vcsibe???!!!!

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hát eresztek... legalábbis úgy tűnik... :? Elég a sima tisztasági betét, de gyanús. Az előbb a wc-n egy nagyon kicsit véres is volt a papír. De tegnap még teljesen zárt volt a méhszáj, csak meg volt egy picit rövidülve... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hát én is lépek, bár most csak bekukkantottam, hátha közben osztódott valaki!:)

Lefekszem, de nem hiszem, hogy mostanában lesz belőle alvás, mert egész nap hébe-hóba szundikáltam kicsit!

Ja, és qrva jó, mert a kedves férjecském úgy tűnik, hogy kezd beteg lenni, ma bele nyomtam 2 pohár kamillateát, 2 szopogatós propoliszt, 1 Magne B6-ot, Aspirin +C-t, meg csak úgy magába egy citromot..., mondván, hogy Őt tudom mindenféle vitaminnal tömni, de én csak gyümit ehetek, meg amit még nem szereztem be eddig ugyebár C vitamint , így neki muszáj...és nekem is kezd fájni a torkom, meg taknyos vagyok, és hát ugye a kismamáknak gyengébb az immunrendszerük...tehát most terror van a részemről itthon, de a kád forró vízbe nem tudtam őt bele parancsolni "dobni". Bezzeg én már belehuppannék. :wink: :D :P


És ennék somlóit vagy aranygaluskát, de ma nem csináltam lókakit sem, se hajmosás, se bolt, se mosogatás, csak egy pici rendrakás, bár nem is volt rendetlenség...így nem hoztam magamnak édességet, ezt nem bííírom! Mindjárt iszok egy pohár kakaót!;) Jobb híján!:D

Na üdv. az éjszakás műszaknak.

Screen: Akartam már kérdezni, de más is feltette már ezt a kérdést, hogy a szülésznőd miért mondta, hogy most 2 napig hanyagold a homeós bogyókat? Nem mondta (de tudom, hátha meghozza a hatását), de miért?


Szép álmokat!
hajnalocska
 
 


Vcsibe akkor lehet,hogy Te leszel a következő? :wink:
Jöhet éjszaka is az sms nyugodtan. :D :D mindjárt leírom mit mondott a dokim,de most megint rettenetesen görcsöl derekam vagy a vesém bal oldalt hátul

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Megjöttem! :D Kezdődhet az esti ügyelet! :lol:

tillidian
 
 


Kicsike, Csibe! Még nézlek titeket!;)

Vcsibe:Mi az, hogy eresztesz? Őőő, a magzatvíz szivárog? Vagy, ha véres az még a nyákdugó is lehet, vagy nem?
Na ne tessék megelőzni kérem szépen!;)
hajnalocska
 
 


Szia Tilli,már ideje volt.Azthittem mindenki alszik.Vcsibén csodálkozom,hogy itt van ilyenkor.Ez nekem nagyon gyanus.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bobóbaba,
neméri!!! :oops: Én akartam "győzni" a +16 kilómmal!!! :mrgreen:

Kicsike,
szia :wink: (Vcsibe télleg gyanús... :roll: :wink: )
Te hogy vagy?

tillidian
 
 


Kicsike: Olyat nekem is csinált a 36. hét környékén bal oldalt, és nem tudtam eldönteni, hogy most ez pontosan milyen fájdalom is.
hajnalocska
 
 


Szia Till!

Mi az, hogy Te akartál győzni a plusz 16 kilóddal? Annyit híztál? Miért Csilla mennyit!?
hajnalocska
 
 


hajnalocska írta:Kicsike, Csibe! Még nézlek titeket!;)

Vcsibe:Mi az, hogy eresztesz? Őőő, a magzatvíz szivárog? Vagy, ha véres az még a nyákdugó is lehet, vagy nem?
Na ne tessék megelőzni kérem szépen!;)

Igen, a véres részre én is úgy gondolom hogy talán az lehetett. Állítólag nem csak dugószerű, hanem nyálkás, folyékony is lehet.
Hogy fájás van-e, meg nem mondom, mert a baba nagyon-nagyon eleven. És a hólyagomat cseszteti... au...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hajnalocska,
itt írja fent Bobóbaba a laptetőn, hogy +19 kg :roll: (pedig én már eldicsekedtem Apának, hogy én "vezetek" :lol:

Vcsibe,
ugye összecsomagoltál????? :roll: Mikor szándékszol bemenni? :roll:

tillidian
 
 


Hát igen amikor a hólyagom feszül, ill. olyan szúrós érzés inkább, akkor én sem tudom mi az pontosan mivel görcsnek nem mondható, de ugye nekem ritkán van.
Téged megnyugtat, ha azt mondják, ne aggódj a fájásokat úgy is felismered majd. Állandóan ezzel "nyugtatnak"!

A magzat aktivitását, mocorgását meg azért nem vágom, mert az NST-n a csajok azt mondták, hogy 1-2 nappal a baba a szülés előtt kevesebbet mozog, mert megpihen...ebből kiindulva erre már nem tudom, hogy lehet-e adni! :roll: :wink:

De azért figyeld a jeleket, nem mintha nem tennéd szerintem.:D
hajnalocska
 
 


Igen, összecsomagoltam már. Ma már a pacskert is bepakoltam, csak a fogkefét nem.
De most nyugi van. Most nincs több eresztés. Lehet hogy csak a nyákdugó volt? Akkor ugye nem kell rohanni? :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe, drukkolok!

Hajnalocska, igazad van, kúráld a párod, nehogy Te is elkapd! A kádba is sikerülhet beültetned egy kis lelki ráhatással talán. Hátha bejönne az úgye nem akarod, hogy én is beteg legyek szöveg. Egyébként jobbulást kívánok Neki!

Tilli, Bobó , én súly szempontjából inkább az abszolút kategóriában indulok.

Kicsike, meséld már el, mit mondott a doki! Nagyon kíváncsi vagyok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Csibe,akkor a babáink összebeszéltek,mert iszonyat mocorgás megy odabent,és a hólyagomon ugrál konkrétan.Viszont nekem nem folyik semmi.Nem is akarom....

Kép
Kép
zanikó
 
 


ParisEszti,
"Végeztem az iWIW-vel, több, mint 80 "ismerőst" kiirtottam "
milyen jó ötlet!!! :roll:

Anyabébi,
még bőven befordulhat!!! Sok időd van még...reméljük :)

Screen,
nem akarsz még szülni??? :roll: :lol:

tillidian
 
 


Hajnalocska szia.
Szóval a viszketésemre azt modta,hogy ez attól van ,hogy nől a pocakom és tágul a bőröm használjam bátran a babaolajat de leginkább hidratáló testápolót és ne aggódjak ez elmúlik hamar.
Kicsit megnyugodtam.
Írom a méreteinket is:
BPD:92
AC:279
FL:67
Súly:2432g. :shock:
A súlyon eglepődtem mert 1 hónap alatt hízott 1kilót!!!!!
Mikor meglátott a doki azt kérdezte meddig akarja még növeszteni a pocakot?Pedig Nekem nincs olyan giga méretű mint Nektek,de a múlthavihoz képest sokat nőtt.
Ja és azt mondta még,hogy szigorú pihenés sokat mert nagyon lent van a buksija,de amúgy magzatvíz ok.,és zárt még minden.
Alig vártam,hogy hazaérjünk 7-fél9-ig 6x kellett mennem pisilni.Így még nem voltam.Még a kis kocsmákba is bementem oda és vissza is .Apát azért itattam mert nekem bekellett mennem és csak az használhatja a mosdót aki fogyaszt is.Tehát oda vissza kocsma +benzinkút,+a dokinál.
Aztán hazafele meg jött ez a vese vagy derék görcs és azóta is 10 percenként pisi.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Till:

Pont 2 olyan vékony kismama akar versenyezni, még így is!;) (meg sem látszik semmi plusz, csak a pocak rajtatok)

Én 75-ről (védőnői mérleg szerint) indultam, most kapaszkodj 104 kg vagyok! Sorry, de ez barátok között is plusz 29 kiló , letúrtalak titeket a nemlétező trónról. Szívesen meghagytam volna másnak!

:roll: :oops: :wink: :?
hajnalocska
 
 


Hajnalocska,
Vackor nem csendesedett ám le szülés előtt :roll: szal 2 fájás közben is számlálhattam volna a magzatmozgást :?

Datolya,
mi az "abszolút" súly-kategória? :roll: :D

Lányok,
nálatok bemegy Apa vagy valaki a szülésre?

tillidian
 
 


Hajnalocs',
no problem, mondtam, hogy szoptatás után megnyitjuk a fogyi-részleget! :wink:
(én sajna nagyon érzem ezt a 16 kilót, talán azért, mert a súlyomnak épp az egyharmadát szedtem fel :oops: és így már sok :? )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.09.29 21:18-kor.

tillidian
 
 


Till,mi apás szülést tervezünk,az előző is az volt(naggyon remélem,hogy nem lesz akkor koncertjük)

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zanikó,
én is ettől tartok :oops: Apának 4-én, 7-8án előadása van :oops:
Ma anyukám felajánlotta, hogy bejön akkor velem ő és felveszi videóra...Naneeeeeee :evil: :evil: :evil:

tillidian
 
 


Mi úgy tervezzük, hogy a kedvesem is bejön a szülésre. Naná! Ha a jó résznél ott volt... :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hajnalocska,rá se ránts!Lehet,hogy a szoptatásnál rólad is olvadni fognak a kilók.Én így jártam Panninál.49 kg voltam már az első hetekben,pedig a terhességet 53-ról kezdtem.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Datolya:Köszi a nevében is! Lelki ráhatás? Hát, ha ő lusta (na jóóó fáradt), akkor nála ez sem nagyon megy, hidd el én azt is megpróbáltam, sőt, mondtam, hogy ha beteg lesz még a szülésre sem jöhet be...eredmény=elaludt.:D

Azzal védekezett, hogy de hát nem is lázas, mondom köszi, még egyenlőre. Na, ennyit erről. Mondjuk nem csodálom, nem volt olyan nap, hogy ne dolgozna és egy huzamba vitte a 12 órás szolgálatokat a nyári pörgés miatt, ezért most a szervezete is ki lehet fáradva...Mától szabin van. :wink:
hajnalocska
 
 


Vcsibe :lol: :lol: :lol:

(Nálunk a "jó rész" kimaradt...hacsak az embrio-transfert nem lehet annak nevezni :oops: ...de Apa épp azért akar bejönni, mert 7 évet vártunk rá!!!)

tillidian
 
 


tillidian írta:Zanikó,
én is ettől tartok :oops: Apának 4-én, 7-8án előadása van :oops:
Ma anyukám felajánlotta, hogy bejön akkor velem ő és felveszi videóra...Naneeeeeee :evil: :evil: :evil:

Hihi :lol: Na igen, anyák... :roll: Vajon hol hagyták ilyenkor az eszüket?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Videóra???DE akkor végig mosolyogni tessék!!! :?

Kép
Kép
zanikó
 
 


Én lépek aludni,mert már nagyon kemény a hasam,ülni nem bírok.
Csibe,azért szorítok!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Vackor viszont "Made by Apa" :lol: :lol: :lol: és az Ő születésén is bent volt :wink:

tillidian
 
 


No, én lépek.

De előtte szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy én a nyákdugóra szavaztam, nem megyek még a kórházba. Ha esetleg mégis lesz még akció az éjszaka folyamán, Kicsikét értesítem.

Jó bagolykodást! :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe,
nem tudom, anyum ezt hogy gondolta :shock: Közöltem, hogy az én s@ggemet ugyan ne filmezze senki, erre bedurcázott és mondta, hogy majd megbánom :shock: :shock: Nem is értem...nagymamáknál is dúl a terhesség alatti észvesztés? :shock: :?

tillidian
 
 


Vcsibe,
akárhogy is lesz, drukkkkkk 1000rel! :D

tillidian
 
 


Arról nem is beszélve, hogy én csak Apát tudnám elviselni szülés közben! Nem véletlenül vagyok Vele 16 éve, tudja, mikor kell hallgatni, mikor kell segíteni. (Anyum nem, osztaná az észt :?)

tillidian
 
 


Köszi, a laptetőt nem kérem!!!!! :x

tillidian
 
 


Szilveeaa, Judy szívbol gratulálok a babucikhoz !!!!!!

Moncsi, mielobbi gyógyulást Charlotte-nak !

Lányok, koszonom szépen a Gina baba dicsiket, annyira jól esett :lol:

Sajnos nem tudok gyakran jonni, csak éppen annyira, hogy bekukkantok, szuletett-e újabb babóka!
Kitartás, lányok, már nincs sok hátra, gyors és konnyu szulést kivánok!!!! :wink:
ginuska
 
 


Igen én bizakodó vagyok. Amíg szoptatok addig a fiamra bízom majd a fogyasztásomat :D aztán jövetnek a gyógyszerek (Meforal, Reductil).

Oké, fogyitopikra én is benevezek! :lol:
Engem csak mások zaklatnak, hogy meg lásd milyen nehéz lesz leadni, én meg tök nyugodtan azt mondom, hogy ha a terhesség előtt is sikerült 2 hónap alatt leadni a 10 kilómat, akkor most is fog és punktum! Csak a szüleim vidéken laknak ahol a 80 körüli nénik (akik amúgy nem látnak már rendesen, na de akkor mint a sas 1 km-ről rendesen) amint haza megyek mindegyik tudja mondani, hogy "Ej lány, de meg híztál!" na attól a falra mászok. Így mondtam, hogy jövő nyárig be sem teszem a lábam a falu határába sem.:D Jobb a békesség!
Meg olvassanak a 2-es típusú cukorbetegségről aztán csak befogják, bááár... :roll: :wink: :x
hajnalocska
 
 


Ginuska,
Üdv újra "itthon"!!! :lol: :lol: :lol:
Babázz csak nyugodtan és gyere majd az újabb képekkel! :D

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: