Új privát üzeneted érkezett!

Én is küldök egy "ilyen volt - ilyen lett" képsorozatot:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
cserkészkolbász
 
 


cserkészkolbász:Lili nagyon szép kislány!
a vonalzóm a Babafalvától van,valami gáz van velük...

Kép
nilabali
 
 


zsu:jó reggelt!!! 14-ig volt áramszünet, csak akkor pihiztem és nem volt kedvem bekapcsolni a gépet. Éjszaka jól telt, nyekkenés nélkül aludt 5.50-ig aztán felsírt,cumi és 7 után tért magához. Nálatok? gyógyultok?

ikverus:gratula fogacska, a dokit meg előre is köszi.

julcsi:neked is köszönöm előre is

nilababa:köszi. Füge is így alszik, mármint a három alvásból így álltunk át kettőre, és kb. ennyiket alszik. milyen halat csináltál? Mi most fogjuk kipróbálni az üvegest, remélem ízleni fog.

cserkészkolbász: Lilinek nagyon jó étvágya van. Tornához gratula én is filozók, unokatesómmal hogy járjunk alakformálóra.

andrea:sajnálom a rossz éjszakát, mára majd jobbat

helga:köszönöm szépen!!!! édesek lehetnek a fogak

kaandi:nagoyn jó képek! betegséget sajnálom.Nagyon vasgyúró Boti.

crocus:nagoyn helyes fogsorkép!ügyi vagy hogy lebírtad kapni

millye:szép súlyban van András, és jó hosszú. HOgy alakultok betegségileg? Füge is jó fej amikor hálóbanyomja a fejét, próbáltam már lefényképezni, de nem adja annyira vissza.

Kép
budabo
 
 

 
 

nagyon helyes LILI!!!!! a nyelvöltögetés tuti

Kép
budabo
 
 


bogi:valami tengeri hal volt,szép vastag fehér húsa volt,anyósnál azt ettük vasárnap és hoztam belőle Bazsinak!és képzeld,Bazsi is neki állt a"szuszifejnek" és még a nyelvét is ölti hozzá!nem tudom lekapni,mert amint meglátja a gépet nevetni kezd!

Kép
nilabali
 
 


bogi:persze fagyasztva hoztam,nem a vasárnapi maradékot adtam a Bazsinak!

Kép
nilabali
 
 


nilababa:kamcsizd le!!!!! nagyon helyes lehet. Megnyaltam füge parishalát és veszett finom, remélem neki is ízleni fog.

Agyhártyagyüszi elleni oltásra megy vki?

Kép
budabo
 
 


nilababa: :D :D :D

Kép
budabo
 
 


hajrá TORNA csajok!!! :lol: :lol: :wink:

az meg melyik fajta? (agyhártyagyuszi) :lol: :roll:

én is mindjárt húzok el zsírégetőre. :lol: :lol: igaz,h alig kapok levegőt a nátha miatt, de megyek mindenképp!

Megnéztem Ati videót is, nagyon helyes!!

Lilike is zabálnivaló ahogy öltögeti a nyelvét és hogy áll!! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok!!!

sok időm nincs reagálni,de képzeljétek mit tanultunk ma!!!!!
Mondom hannácskának,hogy szere anya,szeresd meg anyát és oda mászik és ráteszi a fejét a mellkasomra :lol: :lol: Annyira édes azt hittem megzabálom,majdnem elbőgtem magam!!!!!!
Kép
Millye ezek nagyon friss képek maiak!!! :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Igen, mi megyünk agyhártyagyulladás ellenire, még októberben, ha minden jóél megy. :)

Hanna és Lili nagyon édesek! :D (Lilit régen láttuk ejnya! :lol: )
Erika, milyen torna? mennyit nyom most a Kiasszony? Neked sikerült már fogyni?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Csak pár szóban... nemrég jöttünk meg a dokitól, szegénykém nagyon zokon vette az oltást.. én még most is kivagyok, ő már szerencsére szundít.... borzalmas volt...

8150 g és 70 cm, minden teljesen rendben

Mi egyébként Zimaflourt szedünk, mert abban D vitamin és fluor is van. Mást nekünk sem mondott a doki.

Most mennem kell, majd holnap jelentkezem!

Bocsi, hogy most nem reagálok....

Szép estét mindenkinek!

Panna
pandusika
 
 


Sziasztok!
Lehet ám hogy csak "itt" kell szedni ennyi vitamint,mivel itt a D vitamin napi 5csepp(gondolom a napsütés véget is hogy itt általába alig van,és otthon meg mindig süt a nap,de lehet hülyeség amit most leirtam)

Ó Nila örök hálám a halas cuccnak,szerinted lazacból lehet,abba úgy tudom nincs szálka..

Csajok ma Petra egyes egyedül felállt :shock: persze kapaszkodva.
Stelly kérdésem az lenne,hogy neked mikor LELE először felállt lábujjhegyen volt az egyik lába,(nem teljesen lábujjhegyen olyan pipiskedve.)Mert először olyan állásunk volt aztán meg normálisan lerakta,ma ezért sem jöttem,mert egész nap gyakorolt,meg kint voltunk a kikötöbe halacskákat nézni,meg sétáltunk és ez egyik farmon voltak tehénkék azokat is megnéztük,hát volt nevetés...főleg mikor az egyik boci Búúú-gatott,azt hittem sírni fog de nem,kinevette.

Ja és apától ma kaptam egy nagyon pöpec bicót :D Kildemos-t!!
Két kép az én Lulumról!!(jó tudom sok vagyok :oops: )

Kép Az én Télanyóm

Kép Segítek anyu jó???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Jó Estét Mindenkinek!

Mi is voltunk tegnap védőnéninél. 8.300 gramm és 68 cm, csak fél centit nőtt egy hónap alatt :( na nem kesergek, ez is több, mint a semmi :) nemtom mi lesz a 74-es téli kabáttal :roll:

Ma a konyha kövén ülve banánt rágcsáltam a kisfiammal, olyan fura volt.... csak ehetnékem volt délután, valami nassfélét. Megláttam a banánt, kibontottam, Marci ült a konyhában én néztem le rá. Kinézte a számból, leültem mellé. Odanyújtottam. Hangosan kacarászott miközben nyalogatta :) majd apró darabkákat vágtam és úgy adtam neki. Imádta. Nem úgy, mint az ebédre készített tököt (amiről egyébként gondoltam, h nem fog neki ízleni, ezért a "B" verziót is elkészítettem :))

Kérdés: ki hogy készíti a tököt?

Agyhártyagyuszi ellen: menjugate, nem? Az nekünk már megvolt, még egészen aprócska korában 8)

Julcsi - jövő héten egy minitali? Megyek fizuért :)

Bogi - parishalát - az meg micsi?

Szépek a babócáink. Délután nosztalgiáztam az októberieknél, már megszületett 1-2 baba :)

Megyek, mert magára borította a cd állványt :shock: na meg persze fürditime van :) JóÉjtMindenkinek :)[/b]

KépKép
hugic
 
 


panna: sajnálom szegény Hannát! Remélem gyorsan kiheveri.

kaandi:nekem a papíron ez van: Menjugate, Meningitec,neisvac c, hogy ez hogy van nem tudom :oops: ezek kombija...dokinénit felhívtam,kérdeztem,mondja adjuk, felírja, kiváljtuk aztán majd megyünk. C típusu neisseria meningitidis okozta agyhártyagyulladás ellen véd.

andrea:ugye hogy tudsz?! nagyon jó lett, Hanna édes lehet ahogy bújik.

Kép
budabo
 
 


zsancy:jók a képek! gratula az álláshoz.

hugic: édes lehetett banánevő marci. Kecskeméti:paradicsompüré,burgonyával,hallal. Nagyon finom, Füge bevágott egy kis adaggal.

nilababa:nagyon bejött a hal nekünk, Fgüe evett 60 körül aztán 250alma-krumplit. Most szépen,gyorsan és jól evett.

Kép
budabo
 
 


Nila mennyi halat rakjak kb?Itt nincs halas bébikaja csak azért kérdem...
Bogi köszi!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:nekem védőnéni a halra is azt mondta,mint a husira,hogy két deci főzihez egy evőkanál!a lazac is jó!nagyon cuki Petra!és gratula az álláshoz!

bogi:örülök,hogy ízlett Fügének a hal!szerintem nagyon finik a kecskeméti kaják!a vegyes zöldségpüré husival,amit én csináltam,az nagyon hasonlított az üvegesre.lassan azért visszatér Füge étvágya!

panna:gyógypuszikákat küldünk Hannának!

hugic:amikor mi eszünk akkor Bazsinak is adni kell valamit,mert rendesen toporzékol ha nem kap!aranyosak lehetettek a kövön majszolgatva :lol:
én tököt még nem adtam a fiamnak.te hogy csináltad?

csajok adósak vagytok a képekkel!
fiam már alszik,a két alvásnak köszönhetően hamarabb megyünk fürcsizni,mert már negyed8-kor felborul a drága!
halálos videót csináltam fürcsi előtt,mindjárt feldobom!

Kép
nilabali
 
 


Jó estét!

Na válogattam egy-két képet én is az ilyen volt - ilyen lett témához:

Kép 1 napos Marcika

Kép 1 hetesen

Kép És egy mai kép

Hajrá Loki!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Gratula Petra állásához, nagyon ügyi!!! :D Az is vicces, mhgoy nevetett a búúún, én azt gondolnám, hogy megijed egy iyen pici gyerkőc, de néha olyan váratlan dolgokat találnak viccesnek. :wink:

Magdi: Perszepersze, mikor jössz? Jujj, de jó, végre megismerjük másik Marcibarátunkat! :D (Milyen jó, hogy megkérdeztem, hogy ki jön jövő héten. Minden látogatás után meg fogom, hátha akkor állandóan lesz látogatóm... 8) )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Huhh, Zsufi Marcus már wegy naposan gyönyörű volt, és rajta olyan jól felfedezhetőek a mai vonások. :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Marcika nagyon tündéri!!!!!! :D

Julcsi: én is zsírégetőre megyek, mint Andi. Eddig még nem fogytam semmit... :(
Lili most 7,5 kilogrammot nyom körülbelül.
Örülök, hogy a lábad kezd helyrejönni.

Zsancy: Télanyónak kicsit unott az arcocskája... :)

Kép
cserkészkolbász
 
 


Zsancy: gratula a felálláshoz, ügyes Petrácska!! És nagyon cuki a télanyós képen!!

Panna: remélem Hannácskának nem lesz baja az oltástól ++++++++

Kreiszi: látod mondtuk, hogy ügyes lesz Alexovics, örülök, hogy jól sikerült a hetetek! És mennyit fejlődött, nagyon ügyes kiskrapek ! :)

Hugic: szerintem jó lesz az a 74-es kabát, legalább fel tudod öltöztetni alá a kis banánfalódat :lol:

Lili baba is milyen kis huncut lett!! Jó régen láttuk tényleg! Örülök, hogy jól vagytok Erika, hajrá torna!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


zsufi:julcsi a számból vette ki a szót...már az egy hetes képen is látszik az a szép szája!csudapofika a fiad!

hozok pár képet,a videó sajnos kicsit car lett,apa valamit elállított videón,de felteszem,mert haláli-szerintem-még jó,hogy előtte lőttem egy képet is!



Kép a másik új szerkó és cipő,ma így mentünk sétizni!
Kép mackó
Kép no comment!

Kép
nilabali
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=FwwQRZo6EzU

itt a videó is!jó gyorsan felment most!

zsufi:te is nézed a meccset?

Kép
nilabali
 
 


hajrá Loki!!! nekem ezért nincs BK nézés a nappaliban :cry:

zsufi:nagyon édesek a képek, huncut Marci nagoyn

nilababa:tök jók a képek és a videó...ez a meztelenkedős nagyon tuti

millye:képet nem rakod fel? merre csavizol?

zsu:csak nem bírtál otthon maradni te sem..

Kép
budabo
 
 


Millye, védőnő is mondta, hogy nem érdemes rágódnom rajta, hogy Bebe nem gyarapodott, mert rengeteget fejlődött hirtelen mozgásfejlődésbe!

Erika, nagyon aranyosak a képek, de picurka volt Lili is! :D

Bogi, örülök, hogy jól telt az éjszaka, nálunk is minden ok volt! Viszont Bebe felső jobb 1-ese nagyon látszódik, most tartok az éjszakától! :roll: Javulgatunk lassacskán, én még mindig köhögök, de már legalább felszakadozott, és nem úgy ugatok mint egy kutya! :x Ma csak piacon voltunk, rossz idő is volt, fújt a szél! :?
Füge kap agyhártyagyuszi ellen oltást? Nekem nem mondott róla semmit a doktornénink! :roll:

Andrea, nagyon édes lehet Hanna, ahogy odamegy hozzád! :lol:
Nagyon jók a képek! :D

Panna, küldjük a sok gyógypuszit Hannácskának a combira!
Bebe is 8150g! :D

Zsancy, nagyon jók a képek Lulu-ról! Gratulálunk a felálláshoz! :D

Hugic, Marci is jó súlyba van! :D

Zsufi, nagyon helyesek Marciról a képek! :D
zsu83
 
 


Nilabali: hát elkezdtem nézni, de lehet, hogy megyek inkább aludni :(

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Nila, nagyon király a videó! :lol: Képek is tök jók! :lol:

Bogi, nem bírok a seggemen megülni! :oops: :D
zsu83
 
 


bogi:köszi :D

zsufi:lehet én is követem a példádat! :cry:

zsu:remélem tud majd aludni Bebe!

Kép
nilabali
 
 


zsu: :D

Kép
nilabali
 
 


13 perc alatt 2 gól... :( :( :(

Kép
cserkészkolbász
 
 


Verus, csináltam egy képet, amin nagyjából látszik a fogacska, csütörtökön a nagygépről felteszem majd :)

Ladmon, de legalább padlószőnyeg van, azon nem tud akkorát koppanni :D
Élvezd ki még ma éjjel a nagyágyat, aztán majd megint ki leszel túrva :wink:

Hel, tehetnél fel képet az összevissza-fogú Barbiról, irtó cuki lehet így is :)

Ezek a koppanások olyan viccesek, én is szoktam mondani Adrinak, hogy kislányom, ha ezt csinálod, el fogsz esni, de tojik a fejemre, csinálja, bőg, vigasztalom, lekéredzkedik, és kezdődik az egész elölről :) rájöttem, hogy ezért fogyok folyamatosan :) (már csak egy kiló minusz, és elérem az álomsúlyomat, amennyi utoljára húszévesen voltam :D)

Boti de édi kis káposztabuksi :) Erik is cukor picibaba volt :)
Kaandi, csúzli jöhet :lol: (após is azzal gyötri az ő szomszédjuk macskáit, nem is járnak már át!)

Ja akartam írni, hogy van egy Kreiszi tejszínes csirkéjéhez hasonló receptem, ami nagy sikernek örvend a családban, azt is tudom ajánlani: hússzeletek (csirkemell vagy sertéskaraj akár) kiklopfol, megsóz, egy tálban egy kis doboz tejföl + 20 dkg sajt + 1 tojás összekever, tálba hús lerak, sajtos cucc ráönt, be a sütőbe, és aranybarnára süt. Ez mondjuk a kis adag, én duplát szoktam csinálni, mert gyorsan fogy :lol:

Éééééééés csütörtökön dorbézolunk Tomival: sushi-estét tartunk :D (még gyorsan, mielőtt megint terhes lennék :wink:) mivel a running sushi Adrival nem tűnik kivitelezhetőnek (nem akarnám másfél-két órára egy etetőszékbe kötözni, meg nem is hagyná), ezért rendelünk, és itthon esszük magunkat degeszre :)

Ati fogsora :shock: jujujuj ennyi fogat egy rakáson!!! (Crocus, ne haragudj, nem emlékszem, hogy vagytok tejcsivel, de ha szopiztok még: nem fáááj???)

Fluor? A vitamin? C vitamin? vas? tojássárgája? husi? heeeee?
Na jó, a husit vágom, nemsoká kóstolunk, de a többi tényleg :?:

Lili de édes :D szépséges volt incifincinek is :D

Zsancy, nagyon ügyes Lulu :D Lele úgy ácsorog, hogy néha teli talpon, néha lábujjhegyen. Elvileg ha csak lábujjhegyen tud, az nem nagyon jó, de ha szépen le tudja tenni a sarkát anélkül, hogy ez a testtartásán nagyon változtatna (popsi vagy pocak kidugás nélkül), akkor okés.
Ja és jöhet kicsikéd hozzánk is takarítani :)

Hugic, milyen "típusú" tököt? Én most patiszont vettem, és meg fogom főzni elsőre, aztán később majd meglátom. Sütőtököt sütöttem, más tököt még nem ettünk.

ZsufiMarci is tünemény, már pindurinak is :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Lili is nagyon visított elalvás előtt, Apa vállán is szipogott vagy negyed órát. Szerintem neki is a felső foga helyezkedhet...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Nilabali a párod is meg van fázva? várom a videót! Csúcs a kép BAzsiról!!! Milyen klassza cipője!! Hol vetted?

Cserkészkolbász végre végre még egy elveszett bárányka! A képek nagyon jók Lili nagyon helyes!!!

Budabo akkor legalább tudtál egy kicsit pihenni!!! Köszi. Betegségileg alakulunk... mármint András (nagy) már sokkal jobban van... szerencsére csak ő beteg.... m már megkaptuk azt az oltást úgy tudom.... mármint agyhártyagyulladás... Itt vagyok csak itt volt a legkisebb húgom. Milyen képet?

Kaandi ahogy nem szoptatok én is fogok menni tornázni.... már hiányzik a konditerem... :roll:

Andrea17 nagyon tündéri képeket tettél fel Hannáról!

Pandusika jaj szegényke! gyógypuszi neki! Hanna is jó súlyban van!

Zsancy nagyon nagyon ügyes Petra! A képek nagyon cukik!!! A fiam is imádja a porszívót :shock: már sikerült bekapcsolnia is ahogy rajta ugrált :shock:

Hugic én óvatos vagyok a banánnal amióta a fiam leharapott egy nagy darabot :shock: azon ne bánkódj, hogy nem nőtt olyan nagyot mert ilyenkor már nem nőnek olyan gyorsan.

Zsufi74 de édesek a képek Marciról!

Nekem gyanús ez az egész lányok... addig nosztalgiázunk amíg valaki elcsábul és babás lesz a végén ( de jó lenne ha én lennék az)

Zsu83 döbbenet valóban, hogy milyen picikék és mennyt mozognak egész nap... :shock: ma a kiságyban végiglépkedett a fiam... olyan édi volt.... meg pakolja a fiókokat...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jaj, 3-0... Mi lesz így? :cry: :cry: :cry:

Kistökös Bazsi haláli. :) Ahogy táncol, meg énekel hozzá, és rázza... :lol:

Én még sushit, soha... :roll: Az finom?

Holnap ígérem-ígérem, én is hozok képeket, ilyen volt-ilyen lett sorozatot is. Vigyázzatok, elárasztalak Benneteket. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nila, bízom benne, hogy minden ok lesz éjszaka! :roll:

Eszter, éljen a sushi este! :D 8)

Erika, remélem Nektek is jó éjszakátok lesz! :roll:

Millye, Bebe a kanapé mellett szokott végiglépkedni, és a polcokat rámolja, már azt se tudom mit hova tegyek, mert minden olyan dolgot megtalál, ami nem neki való! :? Képzeld, tőlem tegnap kérdezte a védőnő, hogy nem akarunk-e most kistesót Bebének!? :shock:
zsu83
 
 


Ja, és enyémgyerek ma napközben 3 órát aludt... 8) Ilyen nagyon rég nem volt. Lehet, hogy a zizzent nemalvós korszaknak vége lesz lassan??? Mindenesetre én reménykedem... :oops:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


És nem akartok, Zsu? :wink:

Ja, Eszterről akartam is írni, hogy a múlt héten olyan csinos volt, hogy ihaj! Mintha egyre csak fogyna. Ezek szerint igaz! Ügyes vagy nagyon! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Stelly - sima tök. a Sütőtök nálunk is nagyon bejön. A sima tököt ma akartam elkezdeni, lereszeltem, tettem hozzá egy gerezd fokhagymát, felöntöttem annyi vízzel h ellepje és főztem úgy kb 40 percet. Majd turmix. De vízízű, semmilyen nem lett (brrrrrr), nem is csodálom, h nem ízlett Marcusnak, ezért is készítettem el a "B" verziót (krumpli-alma) mert sejtettem, h ez lesz. Szal nem jött be. Nem tudom h a kapros változat mennyivel lenne jobb (a fokhagymát természetesen nem turmixoltam bele a végén).

Julcsi - nekem tulajdonképpen bármelyik nap jó, a lényeg, h ne essen az eső, mert az babakocsival nem túl mókás :roll: neked mi lenne jó? A lényeg, h reggel tesómékkal megyek be, és kb 10-11-re végzek is az irodában (Budán). Utána lenne jó (és Marcus lehet h morci lesz, mert így kimarad a délelőtti alvás :? ) de ha eldőlhet nálatok egy kis elszeparált helyen, akkor viszonylag gyorsan regenerálódik 8)

Loki :cry: megyek megnézem a halálos fegyvert + pattogtattam kukoricát :) sajtosat 8) jeeeeee

Jó Éjt[/b]

KépKép
hugic
 
 


Julcsi, hát nehéz kérdés, a szívem azt mondja, hogy jöhet a kistesó, az eszem meg, hogy még várjunk! :roll:
zsu83
 
 


apa sétálni vitte Vincimackót estefelé :):
Kép

hazajöttünk a suliból, Vincit leraktam a szőnyegre, kértem a nagyokat, figyeljenek rá, míg bepakolok a kocsiból, mert boltban is voltunk....ez a kép fogadott :):
Kép
hát imádom őket, milyen helyesek....kipakoltak minden Vincinek, ami volt a szobájában :) Ági még a gatyáját is ledobta, hogy kényelmes legyen :) Andris meg leült olvasni....

én is szoktam tököt adni Vincinek, imádja....magában csirkehusival is, de adtam már rízzsel turmixolva, vagy krumlpival is, mindenhogy bejön, pici kaprot teszek bele.....
ma cékla volt,husival, meg krumplival, hát 1 perc alatt bekanalaztatta az egész adagot :)utána nézett, hogy anya, csak ennyi????
holnap sütőtöközünk :)
valamelyik nap csináltam neki olyat, hogy krumpli csirke, és banán...nem jött be annyira, bár megettte, de nem kedvenc így.

ezek a képek! anniyra jó mind! Szuper helyes gyerekeink vannak!!!!!

nah, megyek, aludni kell, sose érek rá....jó éjt!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zsu, de amúgy mire akartok várni? Most komolyan kérdezem, tudod, Ladmon is írta nekem korábban, mikor épp magam alatt voltam ezügyben, hogy nem tudhatod, öt év múlva jobb lesz-e a helyzet, és alkalmasabb lesz-e az időpont...

Hugic, amúgy gondoltam, hogy az étkezési tökre gondolsz :) De szerintetek patiszont lehet adni, vagy csak ezt a sima tököt? Mert én abból, hogy tök, az egész "családjára" értettem, hogy szabad, most meg nem vagyok teljesen biztos. De nekem a patiszon is olyan kis ártatlannak tűnik :) (meg mi abból is szoktunk tökfőzit csinálni, ami szerintem még kicsit finomabb is, mint a simából :))
Ja Tomi kint van meccsen, azért tökölök itt... jajjj de vicces vagyok, lehet, inkább menni kéne aludni. Meg asszem, nem lesz vidám, ha hazajön az eredményt nézve.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Stelly - szerintem nyugodtan mehet a patiszon. Tök az is, végül is :) Nekem is van cukkini, és azt is meg fogom próbálni, sztem minden tök féle mehet már. Azért majd leírod h hogy csináltad meg?

Na télleg lépek. Jóccakát.....

KépKép
hugic
 
 


ja azt meg tudom mondani előre :) megfőzőm, és krumplival összeturmixolom első körben - ha nem jön be, akkor szerintem répával próbálkozom hozzá, egyelőre nem variálom túl a dologokat :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Mehet a patiszon, Eszter. Sima tököt is adtam már, kaporral vagy snidlinggel nagyon fini. Magdi, nagyon nagy a tökfélék víztartalma, ezért hámozás, magkiszedés, felkockázás után csak nagyon kevés főzővízzel kell puhára főzni(meg a fűszerek, és szinte teljesen leönteni a vizet a végén róla, úgy mixolni. Szerintem egy kis darabka fokhagymát tehettél volna hozzá. Amúgy ami nekünk íztelen, az a babáknak nagyon is ízes!

Nila, ez a puccos vidi oltári! Olyan Bazsa-ne haragudj meg!- mint egy kis csimpánz bébi! :lol:

Hal: Nekem azt mondta a védőnéni, hogy folyami halat adjak, mert a tengeri halak húsában elég sok a lerakódott nehézfém. Szóval amit eljutok ilyen helyre, veszek afrikai harcsát, vagy csukát, ilyesmit, ami nem szálkás.

Erika, milyen kis, mazsola volt Lili! És most meg kész kis hölgy, nagyon aranyos!

Zsufi, Marcusod de édi babóka volt, már akkor is sármos!

Mindjárt jönnek a tali képek!

Szegény Loki! :( :( :(

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Alvó Marci
Kép

Játszótéren
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vadiúj pillekönnyű csúcskocsi, és gazdái
Kép

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Tettem hozzá Zsuzsi (mármint fokhagymát), és a vizet is totál leöntöttem... :( mindegy legközelebb kipróbálom kaporral... hátha....

KépKép
hugic
 
 


Amúgy Julcsi, Lénának is visszatért a jó alvókája, lehet, hogy a társaság teszi :wink: , este fél 10-re aludt el, aztán ébredés nélkül teljesítette az éjszakát 5 ig, szopi után újra szunya negyed 10 ig, aztán 11-től megint 1-ig(mondjuk ezzel kb le is tudta az alvást, délután 35 percet aludt összvissz)
Na és hogy legyen mit nézegetnetek, egy kis Léna, közkívánatra :lol:

Imádja cicákat, fut utánuk a fűben
Kép
Kép

Így ébred a kis fogas:
Kép
Kép

Édesapa, ébredj, te hétalvó!
Kép
Kép

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Léna manót meg kell enni, olyan édes!!! Igazán nem szép tőled, Zsuzsi, hogy rejtegeted! :wink: Talis képek szuperek, legjobb szerintem, ahol hárman libikókáznak :D Léna ébredős mosolya csudaszép :) igazi kis puszilgatnivaló csupa huncutság :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?