Új privát üzeneted érkezett!

A hőm a béka s..g..e alatt, piri meg sehol!!!! :shock:
Vendég
 


Ditke, sajnálom. De miért kerültél mégis akkor laptetőre? :wink: :wink: :-)

Krisz, mi újság veled, nem kellett ügyeletre mennetek? MI volt éjjel? gondoltam rád!

Adri, te jól vagy?
Vendég
 


Krisz, én csak a Kaális dolgokat tudom, de gondolom, hogy mindenhol így van: a petesejt leszívás altatásban történik, mert meg sem szabad mozdulni, amikor vékonyka kis műszerekkel leszívják őket. Ez nagyon precíziós munka. Tehát nem fogod érezni. Utána aszem egy pici éreztem a hasamat, de nem fájt! Meg kaptam infúziót is. Bizti, hogy másnap is jól voltam, mert emlékszem, hogy hívtam a labort, hogy hány petesejt termékenyült meg:)
A beületésnél meg mosolyogni fogsz, annyira semmiség, pont mint az inszemi. Olyankor még a párunk is bent lehet steril ruhába öltözve, mert romantikus pillanat az! Megnyitják a méhszájat, aztán mondják, hogy jönnek a manócskák!:) És megkapod a piciket, akik szépen megkapaszkodnak bent és aztán 9 hónap múlva szülés!:)))
Vendég
 

 
 

Krisztike annak idején engem is rázott a hideg a HSG után sőt még hőemelkedésem is volt :oops: Másnap jobb volt.Hogy vagy most?
Vendég
 


Képzeljétek csajok most keltem.Éjjel szinte semmit nem
aludtam,és most bepótoltam.Teljesen kivoltam.Én nem
tudom,hogy én vagyok ennyire gyenge,vagy mindenkit
ennyire megvisel ez a hsg?Na mindeggy túl vagyok rajta.
Mostmár sokkal jobban vagyok.Még érzem a hasam,de
az éjszakaihoz képest ez már sétagalopp. :D
twist:Köszönöm,hogy leírtad,hogy mi történik a leszívásnál
meg a beültinél.Mostmár sokkal nyugodtabb vagyok.
Még egy ilyet mind ez a hsg,Hát nem tudom,hogy bírnám.
De ha beültinél nem gáz akkor jó.Azt figyeltem meg ha
valami bajom van akkor mindig elájulok.De ez csak egy
pár éve van így.És ez annyira rossz érzés,és nem tudom
mitől lehet?Stressz vagy gyenge vagyok?Szerinted?

dászi:lehet nekem is volt hőemelkedésem.Nem mértem
de mostmár sokkal jobb.
krisztike54
 
 


Adri!!!!!!
Ha hazaértél jelentkezz,hogy mi a helyzet veled?
Mit mondott a doki?ok?Szorítok neked,

Puszi
krisztike54
 
 


krisztike54
 
 


Bocsi csak próbálgatom a képeket nézegetni,azért
irkál nekem itt össze-vissza mindent
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Hú Krisz te ilyen szarúl voltál tegnap este :?: :?: szegényke... :roll: :cry:
De a lényeg,hogy jobban vagy :lol:
Na szóval...az Urbancsek aztmondta,hogy lapar.....meg méh tükrözés lesz..... ( de az nem ugyan az :?: :?: :?: )
adott egy mobilszámot Dr Bokor őt kell hívni és egyeztetni aztmondta Urbancsek,hogy mondjam,hogy ő küldött....
Ditke neked is őt kellet hívni.... :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Krisz, megértem, hogy ennyit aludtál, ha már éjjel nem ment. Be kell pótolni.
Örülök, hogy jobban vagy. Sajna, nem tudom, mitől lehet az ájuldozás. Egyébként a vérvételt hogy bírod? Én akkor voltam úgy, hogy majdnem elájultam (de azért mégsem) és fekve kellett tőlem vért venni, hogy ne legyek rosszul és állandóan beszéltetni kellett. És a sok kezelés alatt úgy megszoktam már, hogy most már ülve is lehet venni.

Dászi, hogy vagy? Jaj, most látom, hogy elírtam a táblázatot, bocsánat! Neked lesz pénteken inszemid:) Nem Ditkének. jaj, de béndzsa vagyok.( Kijavítom máris.
Hogy érzed magad?

Kép
Vendég
 


Adri, már vártunk nagyon!
Szóval, a lapar az, hogy (legalábbis nekem) műtét volt és egy pici lyuk a köldökömnél és egy jobboldalon és vékony műszerrel nézik végig mindkét petevezetékedet és a méhedet is. Ha van összenövés és endometriózis, akármi, azt azonnal el is tudják tüntetni. Olyan egészségesen és termékenyen ébredsz fel, hogy csak na! Nekem 20 perc volt az egész. Ditkének 3,5 óra. Kinek mennyi. nekem is endókat távolítottak el és cisztát.
Nekem közben volt átfúvás is, ha már aludtam.)
Szóval, neked méhtükrözés lesz közben, ha már alszol. 2 in 1:)
Nem gáz, ez a legkímélőbb műtéttípus, minden okés lesz. Soha többé nem lesz ilyen kínzás, mint az HSG-dnél!

Te jól voltál utána? Mesélj!
Vendég
 


Sziasztok!


Ma reggel voltam vérvételen + vizeletvizsgálaton, aztán EKG vizsgálaton és röntgenen is! :D A fél délelöttöm elment, de legalább nem kell már az SZTK-ba visszamennem, hanem a labor eredményeimet egyenesen a körzeti dokimnak fogják majd megküldeni. :D Nagyon elfáradtam, de örülök, hogy mindent sikerült megcsináltatnom :!: :D 8)

Kriszti
Örülök, hogy jobban vagy már!!! :D

Adri
Én úgy tudom, hogy Ditkének nemrég Murbi csinálta a beavatkozást!
Nekem kellett Bokor dr-t méhtükrözés ügyben hívnom! :D Urbancsek megadott egy mobil számot és azon kellett őt időpont ügyben felhívnom! Múlthéten pénteken találkoztam is vele és az általa adott papíron lévő vizsgálatsorozatot, ami a műtéthez kell, ma meg is csináltam :!: :D

Twist
Köszi a táblit! :D

Ditke
Gondoltam rád ma az SZTK-ban! :D

Mmzsó
Nemsokára csütörtök és itt van az újabb katona vizsgálat napja! Remélem jó eredményt kaptok majd!!! :D

Dászi
Ti most hol is tartatok??? Teljesen leszívta az agyamat ez a mai vizsgálatos nap!
Vendég
 


Szia Twist, ja már értem a méhtükrözést azt műtét közben csinálják.. :?: Neked is a Sotén volt :?:
Én utánna görcsöltem de estére jobban voltam..még kicsit vérezgetek.. :cry: :roll:
Twist,Ditke ti adtatok pénzt :?:
Hát nagyon remélem,hogy nem lesz még egy Hsg...... :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Röpcsi, milyen vizsgálatok kellenek? neked mikor lesz?

Kép
Adri
badró1
 
 


Hívogatom ezt a bokor dokit és nem veszi fel.....
Röpcsi te mikor hívtad reggel,este?

Kép
Adri
badró1
 
 


Szia Adri!!!!!!!!
De jó hogy már itt vagy.Én már jobban vagyok.Egész nap feküdtem
nagyon rosszul voltam éjjel?Neked nem volt éjjel semmi bajod?
Meglesz hamar a lapar,és akkor jó lesz minden.
Képzeld én azt olvastam ma,hogy attól,hogy valakinek jó
a hsg-je attól nem biztos hogy nincs semmi gond a méhbe,mert
azt csak laparral látják.Szóval nem nyugodtam meg.De az biztos
hogy több hsg-t nem vállalok be.Éjjel azt hittem meghalok.
Vagy legalábbis vajúdok
krisztike54
 
 


twist:a vérvételt sem birom.Ott is szoktam néha ájuldozni.
De ahogy egyre többet vesznek vért már egész jól birom én is.
Megeddződöm.Egyébként mitől van az ájulás vérvételtől?
Lemegy a vérnyomásunk vagy mi?
krisztike54
 
 


Adri küldtem egy privit! :D
Vendég
 


Krisz, nekem nem volt semmi bajom...csak nagyon fáradt voltam....
Röpcsi még nem kaptam meg..... :cry:

Kép
Adri
badró1
 
 


Akkor neked szerencséd volt Adri.Pedig téged még
jobban megkínzott mint engem.Hát nem tudom.
Egyénenként változó akkor ez is szerintem.
Most jól vagy?
krisztike54
 
 


Adri, valami nem volt ok a küldésnél, de most már a gép azt jelzi, hogy elküldte! :D

Kriszti ma is kellett bogyót bevenned?

Lányok a hormon vérvételes papírra, melyik utolsó mensi időpontját kell írni??? Kijöttem a gyakorlatból! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


röpcsi:Nem ma nem vettem be bogyót.Ma már sokkal jobban
vagyok.Remélem este is így lesz.Mert tegnap napközben is
elvoltam,de este nagyon szenvedtem.
krisztike54
 
 


köszi Röpcsi az infót..megkaptam :wink:
Krisz,jól vagyok.....palacsintát csinálok... :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Szívesen Adri! :wink:

Remélem Kriszti ma este már nem leszel rosszul és nyugodtan tudsz majd aludni! :D Az biztos, hogy ez a vizsgálat nagyon megtudja viselni az embert! :oops: :cry:
Vendég
 


Adri:Azt küldhetsz nekem is.Megenném én is. :D
Én fekszem még ma.Úgy döntöttem.Mikor kerültél
be az Urbancsekhez?Nem volt semmi dugó?
krisztike54
 
 


röpcsi:hát én is remélem.Engem megviselt az biztos.
Azt olvastam,hogy a petesejtleszívás,meg a beülti
már nem lesz ilyen vészes.Neked van erről tapasztalatod?
Barátok stb....
krisztike54
 
 


Igen, én is úgy hallottam, a barátnőimtől, ismerőseimtől, hogy a petesejtleszívás és a beülti nem lesz olyan vészes. Persze én mindig azt mondom, hogy amit még nem tapasztaltam arról igazán véleményem még nincsen. De mindenesetre megnyugtató, hogy nagyon rosszat nem hallottam eddig a leszívásról és a beültiről!
Nyilván nem kellemes, az ember tök kómás, meg hallottam olyanról is, akinek utána nagyon fájt a pocija, de aztán egyből kapott egy szurit és az azonnal elmulasztotta a fájdalmat és egy párórás alvás után jó közérzettel, jó állapotban küldték haza! Persze csak felügyelettel!

Dászi bocsi, tényleg nektek inszemetek lesz! :oops:
Vendég
 


Na igen,ez olyan dolog,hogy van akinek a hsg sem okozott gondot.
Én meg szenvedtem mint állat.Egyénfüggő ez is.
Nade remélem nekem jó lesz minden nem fog fájni semmi,
és sikerül a beülti!!!!!!
krisztike54
 
 


Igen, mindegyik vizsgálat egyéntől függő!
Ti mikor mentek a klinikára?
Vendég
 


Most meg kell várnom amikor megjön akkor kell mennem
a 2-odik 3-adik nap vérvételre,és a 20-adik napon kell
mennem az Urbancsekhez.Szerinted akkor már kezdődik
is a lombik?
krisztike54
 
 


Szerintem akkor már elkezdődhet a lombik, nekünk is a ciklus 20. napján kellett mennünk hozzá! Csak aztán ugye még sem kezdtük el! :(
De nálatok minden vizsgálat megvan már, tehát szerintem kezdhettek! :D
Vendég
 


Azt mondta anno Nektek Urbancsek, hogyhogy ha a hsg is megvan akkor kezdhettek nem?
Vendég
 


Nem mondott semmit.Csak azt,hogy lombik lesz.
Ti miért is nem kezdhettétek el?
krisztike54
 
 


Na sikerűlt beszélnem Bokorral...
holnap megyek 2-re hozzá a beutalós papírokért...rendes dokinak tünik így telefonba.... :lol:
Röpcsi sokáig tart elintézni a vizsgálatokat egynap meglehet csinálni :?:
Krisz,9 től ültem és fél 11-kor kerültem be hozzá..... :roll:
pihizzél sokat :!: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Nekem a SOTE-II-n volt a lapar, szóval, nem is ezekkel a dokikkal, teljesen más környezet stb. Ott a többiek a szobában 30 000 Ft-okat adtak, én csak 10 000-et, mert nem volt több sajnos:(
De utólag adtam, a zárójelentés átvételekor, tehát előre semmit.
Ja és mindez 2002-ben volt aszem.

Jaj, csajok, most ez a szülés ára - dolog készít ki! Mert 80 000 Ft-ot kéne összegyűjteni rá, csakhogy nem sikerült eddig (mindig kellett másra) és most már csak táppénzt kapok. Szóval, sokat aggódom emiatt, hogy honnan lesz pénzem. Nem tudom pl. hogy haragudna-e a doki, ha megmondta, hogy 80 e-t kér és én csak 50 e-t tudnék neki adni? Akkor vajon az arcomba vágná, vagy mi lenne? Jó sok ez a megszabott tarifa (bár átlagos ár, ahogy hallottam a többiektől) és nehéz előteremteni, mert közben kegyetlenül jönnek a számlák, nincs megállás és kímélet.
Vendég
 


Kriszti

Értem.
Mi azért nem kezdhettük el, mert a 2007 augusztus végén elvégzett hsg vizsgálatom és a 2009 február elején elvégzett hormonvizsgálatom "érvényességi ideje" lejárt.

Mivel mindegyikünknél minden eredmény jó, ismeretlen eredetű meddőséggel állunk szemben a prof. gondolom szeretne most már teljesen biztosra menni és mivel a hsg vizsgálatom, ami a prof. szerint elég régen volt és azóta voltak kezelések (6 inszem), változás is történhetett. Nem lehet tudni, hogy nincs e a méh nyálkahártyámon kóros elváltozás: polip, mióma, összenövések valamint beültethetőség szempontjából a méhem megfelelő-e, melyik beülti kezelést alkalmazzák nálam, ezért akarja elvégeztetni ezt a hiszteroszkópiai (méhtükrözéses) vizsgálatot. És mert a hsg-nél sokkal pontosabb képet mutat ez a tükrözés vizsgálat :!: :!: :!: :D
Szerintem lehet, hogy eddig nem vettek valamit észre :roll: , de most hátha valamire fény derült a tükrözés során! :roll: De ha nem, az se baj, legalább utánanéztek így is a dolgoknak! :D
Vendég
 


Adri:Akkor jó sokat vártál te is.Pihizek egyfolytába.
Most holnap megint szabira mész?
krisztike54
 
 


Röpcsike, Adri, lehet, hogy ti együtt mentek műtétre? Tök jó lenne, egy szobában, meg minden:)
Vendég
 


Értem röpcsike.Hát remélem nekem sikerül az első lombik
és nem kell mennem mégegyszer hsg-re ,mert nem bírnám ki.
Jó biztos kibirnám ha muszáj,de ilyen rossz élmény után
hát nem vágyom még egyre.
Olyan fura dolgok ezek,hogy egézségesek vagytok és mégsem
jön a baba.Lehet ténleg valamit nem vettek észre.
De majd kiderül,és egyből babás leszel!!!!!!!!!!!!!!! :D
krisztike54
 
 


twist ezt a 80 000 ft-ot ezt így megmondta az orvos,hogy annyit
kér és kész.Annyit adsz neki amennyit tudsz.Nem?
Nekünk sem lenne ennyi pénzünk szülésre.Elég kifizetni a lombik
programra a pénzt.Én nem is értem,hogy hogy kérhetnek
el ennyit?
krisztike54
 
 


Adri
Nekem a telefonba is és a személyes találkozáskor is szimpatikus volt! :D
Nem, nem tart sokáig elintézni a vizsgálatokat. Én múlthéten pénteken 1 körül kaptam meg Bokor dokitól a körzeti dokinak szóló papírt. Aznap este el is mentem a körzeti dokihoz, aki meg is írta az összes beutalót, majd ma délelőtt mindent el is intéztem.
Az altatóorvossal még nem beszéltem, hozzá holnap 1 óra fele megyek! Neked is az ambulanciára kell menned?
Vendég
 


Röpcsi nem tudom szerintem igen....
akkor elég gyosan megy.... :)
igen holnap is szabi..... :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Kriszti
Ez sajnos így igaz, ahogy Twist írta, a dokik megmondják kerekperec, hogy mennyibe kerül náluk a szülés! :? Azt persze nem tudom, hogy vajon olyankor mi van, amit Twist írt, hogy nincs meg az egész összeg! :roll:

Nem semmi Twist ez a 80.000,-Ft! :shock: :( :? :oops: Én is ilyen összegekről tudok!
Azért ez nem semmi nem, hogy nekünk meddőnöknek a gyerekünk is "pénzbe" kerül, magyarul már elnézést, de megvesszük, meg még a szülésért is fizetünk! :evil:
Vendég
 


Adri pont 2-re mész?

Mmzsó
A világos ruhánál kicsit megközelítőbbet tudnál mondani?
Nem fehér színű egybe ruha volt rajtad?
Mi a liftnél, ablaknál álltunk! Rajtam farmer és egy narancssárga fölső volt, a férjemen világoszöld póló és zöld színű rövidnadrág.
Vendég
 


igen 2-re miért :?: rosz időpont :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Nem, nem rossz az időpont! :D Csak azért kérdezem, mert én ha minden igaz fél 2 körül fogok elindulni a SOTE-ra és lehet, hogy az ambulancia mellett ha elmegyek látni foglak! :wink:
Valahogy gondoltam, hogy 2-re hív! Tényleg a kiskönyvedet vidd majd el magaddal!
Vendég
 


milyen kiskönyvet?

Kép
Adri
badró1
 
 


Amikor a klinikára, az ARO-ra bejelentkeztél, akkor leküldtek a földszintre, ahol egy "kis könyvet" vagyis "kis füzetet", állítottak ki a nevedre, aminek a pontos neve: Ambuláns Jelentkezési lap. Emlékszel? Nekem nincs bele írva semmi, csak ki van töltve az adataimmal. Na ez az a kis könyv!
Vendég
 


én nem kaptam ilyet.... :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


mi amikor mentünk először egy sokoldalas papírt töltöttünk ki a párommal a Katikáéknál....nem küldtek sehova.... :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?