Új privát üzeneted érkezett!

Pattogó!

Már soxor akartam mondani, hogy nagyon ügyes konyhatündér vagy. :wink: :D
Amúgy egyetértek veled abban, hogy mindenki azt mondja most pihenj annyit amennyit csak tudsz,de közben meg heti 2-3 alkalommal menj különféle vizsgálatokra. :evil: :evil: ... Na mindegy, egyszer majd csak vége lesz és megszülünk mind. :lol: :lol:

Szél!
Itt is nagyon fúj. :(

Bobóbaba!

Jó nagyra nőtt már Kevin-baba. :wink: És látom alakulsz már te is. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jaj, ezek az Anne Geddes képek olyan zabálni valók. :D
Én is babázni akarok már!!! :oops: :oops: :oops: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!


Hatalmas gratula Judynak is! Gyors felépülést és sok tejcsit!


Őzike! Jobbulást a kisfiadnak!

Gnemoni! Nagyon meg tudlak érteni! Én már attól a minimum 3 naptól is félek, amit benn kell tölteni :?

Szisz! én még a héten dolgozom, már nagyon nem esik jól, mit ne mondjak...
És most még a fejem meg a nyakam is megfájdult :( az is a fronttól?

Bobó, sajnos gőzöm sincs :( Én szerintem ha még 3 óra után is vérezne, felhívnám a dokit.

chardonnay
 
 

 
 

Pattogó, én is remélem, hogy a holnapi jobb lesz! Akartam Neked kettőt is írni:
1. überbrutál nagy a pocód :D
2. a fotóscsaj, akinek tegnap feltetteg a blogját állati...Anne Geddes elmehet a picsába :lol:

Anikó, ne idegeskedj, ma nem jön ki tesóbaba! Nekem is mondta a Dorka unokahúgom, hogy ikreim lesznek, aztán mégse :lol:

Móni, tök megértelek, szerintem amúgy a lábad miatt nem kell kórházba menned, ne aggódj! Ha rendben van a vérnyomásod, nincs semmi gond!

Csilla, jól megvizsgált a dokid :shock: én azt hallottam/olvastam, hogy ilyenkor amúgy is normális a hajszáleres vérzés, úgyhogy szerintem ne aggódj!

Aludtam egy órácskát, de jól esett! Fúj ám a szél!!! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Chardonnay, TE MÉG DOLGOZOL??? Ejha, nem semmi vagy! Én meghalnék, ha dolgoznom kellene :oops:

Képzeljétek, el is felejtettem a nagy mérgelődésben írni, hogy a kórházban már kitöltötték ma nekem az anyakönyvezéshez meg a TB kártyához a papírokat, olyan jó volt, olyan közelinek és valóságosnak tűnik így a babázás. Nem mintha amúgy nem lenne az, csak néha még mindig nem hiszem el, hogy abban a kiságyban nemsokára szuszogni fog egy kis rózsaszín csomag!
Vendég
 


lányok!!!!

de szuper nap!!! egyszerre két babuci is!!!!

Judy, Szilveeaa hatalmas gratula a babáitokhoz, jó egészséget, sok sok tejcsit kívánok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ugye hogy megmondtam-lehet, hogy amíg én megszülök már nem is lesz itt senki 2 in 1!!!!!

Pattogó: én is finit sütöttem: csirke agyagedényben zöldségekkel!!!! Kb. 2 órája sül már, de biztosan nagyon fincsi lesz!!!! Fél csirke, krumpli, hagyma, fokhagyma, répa, zeller, paprika, paradicsom és fűszerek izlés szerint: én oregánot, pirospaprikát,sót és borsot raktam hozzá.

Bobó: csak a vizsgálat miatt lehetett a vérzés: nem is értem benneteket miért vizsgálnak alulról is-az én orvosom sosem vizsgált meg a terhesség alatt, csak a kisfiammal, amikor vérezni kezdtem a 7-dik hónapban!!!

most megyek, lecsekkolom a kaját,meg a kisfiamat a szomszédban anyosoméknál.

puszi
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Screen, lehet hogy nekem is olyan terhes övet kéne hordanom, de mivel eddig nem vettünk, most már nem szeretnék. Amúgy nekem eddig szépen fent volt a pocim, tegnap zuttyant te. És inkább már én szeretnélek téged meglátogatni a kórházban. :D

Kicsike, bocsi, hogy nem vettelek észre tegnap. :roll: Azon járt az eszem, hogy hol kéne parkolni… :D

Wazze Szilveeaa után most Judy is!!! Wow! :shock:

Pattogó, jobban vagy?
Ne is törődj a kilókkal. Most már tökmindegy. De az a sörben sült csülök igen vonzón hangzik… És milyen almás süti? :D

MrsParis, én minimum a Háború és békét vinném ilyen helyre… Egy szál újsággal ki sem bírnám. Kitartás! :)

Őzike, persze hogy nem mozog már olyan intenzíven a baba, egyre kevesebb a helye. Normális.

Sziszkó, ez az 5000 Ft a magán rendelésen készített NST ára. Viszont 5 percre van, nem kell várni és amúgy is oda járok a dokihoz. Mostanában nincs sok kedvem félórákat autókázgatnom be a Szent Istvánba, hogy aztán még 3 órát várjak is a soromra. A baba utál autózni, olyankor mindig gyilkol.

Bobó, látom ti is szépen alakultok. Kevin sem lesz éppen apróság.

A cicám meg van őrülve… Annyira hízeleg, hogy dédelgetnem kellett vagy 5 percig. Aztán sikerült a kinyitott erkélyajtóval elterelnem a figyelmét. De visszajött. Leült az ölembe és dorombolt. Aztán jól megsértődött, hogy nem simogatom… :lol:

Ma délelőtt aludtam egy akkorát... Nagyon kellett. Hiába aludtam egészen jól az éjszaka, valahogy nem volt elég... Alaposan bepótoltam. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Bobó!

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
Alakulsz :)

keményedek egész nap, még a boltig se vonszoltam el magam. Hogy lesz ebből torna+szülőszoba látogatás?????
:roll: :roll:
Vendég
 


Sztercsi, ha a tornát ki s hagyod, szülőszobalátogatásra elmenj ám, hogy referálhass nekem :D amúgy annyira nem is gáz a kórház...3 napo ki lehet bírni, pl. ahol az NST van, az kifejezetten szép!
Vendég
 


mrsparis írta:Chardonnay, TE MÉG DOLGOZOL??? Ejha, nem semmi vagy! Én meghalnék, ha dolgoznom kellene :oops:


:) Csak itthon - távmunkában. Nekem még elvileg van 4 hetem. Remélem legalább két hetet ad még a kiscsajszi, mert még sok a dolgom, amivel meló mellett nem nagyon haladok. Ugyanakkor már nagyon babáznék, szóval a két hétben kiegyeznék, csak annál előbb ne jöjjön :)

chardonnay
 
 


Szilveeaa, nagyon nagy gratula a kiscsajhoz, sok sok egészséget boldogságot na és tejecskét!
hajnalocska
 
 


Judy, nagyon gratulálok a babához, sok-sok egészséget boldogságot és tejecskét, na meg gyors felépülést a császárból!!
hajnalocska
 
 


Megjöttünk :P

Telt ház volt a Péterfyben, NST-re is sorba kellett állni :shock:
Mi van ma, hidegfront? :roll:

(NST-n volt egy olyan idős kismama, hogy majdnem nem tudtam palástolni döbbent pillantásaimat :oops: lazán rámvert egy tízest, pedig én se vagyok mai pipi :roll: :lol: )

Amúgy minden rendben, Lencsi fickándozott, tuti nem jön ki még...
Szombaton kell menni legközelebb. Amúgy kinéztem magunknak a jövő hétvégét, mondjuk 9-én este :wink: bemmennénk és 10-én hajnalban meglenne Vackor-hugi :P :roll: :D

tillidian
 
 


Most már nem türelmetlenkedem, majd a fiam tudja mikor szeretne kibújni anya pocijából. Az a lényeg, hogy egészséges legyen (dehát az is) és jól érezze bent magát. És nem is irigykedem...már.:D


Olyan furi, hogy van aki jóval előttem van hetekkel és olyan nagy buksikat mérnek a babáknak nekem meg 2 hét alatt sem nőtt 88-ról. :roll: :wink:
Nem lesz nagy fájdalom a kitolási szakaszban...hihi.:)

Nita: Fel a fejjel, van kettő gyönyörű egészséges fiacskád és ez a lényeg. Még egyszer gratulálok nektek! :wink: ;)
hajnalocska
 
 


Sziasztok :)

Judynak is nagy gratula!!!


Szilveaa írt még egyet és sok puszit küld a "legvagányabb topic csajsziainak"

részemről ennyi futotta ... most elmászok pihenni valahogy ma nagyon semmi nem jó
:?

R

Kép
zsrit
 
 


Esztikém,
Te hova akarsz már ma szülni??? Csak utánam jöhetsz, irgum-burgum!!! :lol: :lol: :lol: (persze, ha ez így menne :roll: :wink: )

Vcsibe,
helyes, aludj csak, amikor tudsz!!!

Hajnalocska,
Nálad mizu???

(én meg adtam a diétának :lol: Lencsi olyan ügyes volt, hogy vettem Neki egy sacher tortát :wink: de csak Ő ette meg, becsszó! 8) )

tillidian
 
 


Na én is ledőlteem, pusza, este jövök műszakra :lol:

tillidian
 
 


Vcsibe nem haragszom semmi gond,legközelebb viszek magammal egy hatalmas fehér lepedőt azt majd csak észreveszed :D :wink:

Chardonnay Te is jól belehúzol a melóval,még az a jó ,hogy othonról csinálod mindezt.Így azért könnyebb mint bejárni minden nap.Én is 1 hete vagyok ithon de már nagyon vártam ezt a pillanatot.Éreztem már,hogy sok reggeltől estig +utána ithon.
Most viszont már átadtam Magam a baba dolgoknak teljesen,a ház kivan takarítva minden ok.,és még pihenni is tudok. :D :D
Nem is hittem volna,hogy ez ilyen jó érzés.Ettől már csak az lesz jobb ha már végre Martinkám is Velem lesz. :D

Betty ne aggódj Én leszek az utolsó meglátod.De Én ,hogy fogok irigykedni mindenkire :mrgreen: :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Till:
Hát én várok türelmesen, Apa ma melózik (jobban mondva versenyezik még egyet), aztán október 19-ig itthon lesz.
Mondtam is, hogy milyen qrva jó lenne, ha csak okt. 13-án szülnék, mert akkor 3 nap mire hazajövünk aztán már csak 3 napot lehetne itthon velünk, mondtam, hogy akkor irány betegszabi, mert letojom a kollégáit ő is melózik mások helyett kibírják ők is. Na, de majd elválik.:D

Eddig mindig mondtam, hogy előbb szülök-előbb szülök, aztán kezdem úgy érezni, hogy mivel nem tudták a pcos ciklusom miatt, hogy pontosan mikor is volt peteérésem talán nem is reális az az okt. 6-os kiírt időpont, hanem egy kicsit későbbi, de nem változtatott rajta senki, úgyhogy a fene sem tudja. De ha megvárja a 13-át akkor legalább ő is 13-ai baba lenne, mint anya.:)


És ma én is punnyadt vagyok, melegem van, kómás vagyok, hol hányingerem van, hol éhes vagyok. Hajat kellene mosnom, rendberakni a körmeimet, elmosogatni...elmenni boltba, de ez így van általában, ha nem tudok hajnalban visszaaludni, hanem csak kb. 3 óra ébrenlét után 8 környékén tiszta car az egész nap ilyenkor. :roll: :?
hajnalocska
 
 


Kicsike, próba szerencse, de semmit nem ígérhetek. :D Néha annyira vak és süket vagyok, hogy még. Ez persze tök jó vezetés közben. :roll: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hajnalocska, látom már te is nagyon szenvedsz... Inkább aludjál te is egyet... :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Helló!

Na nesze neked pihenés, jött a védőnéni :shock:
Azt mondta szerinte előbb fogok szülni mert lent van a pocim, meg mivel hogy faros valószínű nyomja is a méhszájat a súlya :shock:
Megnézte a laborom, a vas persze szar, egyek vasat épp most amikor kezd újra szorulásom lenni? :shock:

A vizsgálat alulról azért kell, hogy tudja hogy áll a méhszáj, mert az uh-n ugye nem létszik csak a belső.

Tilli: a koron néha énis kiakadok, láttam már jóval 40 feletti kismamikat itt a városban :shock: , vagy csak lehet, hogy én tartom magam jól? :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyabebi 2009.09.29 14:45-kor.
anyabebi
 
 


Végeztem az iWIW-vel, több, mint 80 "ismerőst" kiirtottam :D

Anyabebi, aranyos vagy, hogy hiányoltál reggel!

Lassan össze kellene szednem magam, megindulni a babaáruházba meg Lidl-be.
Vendég
 


Eszti: jó shoppingolást.
Persze, hogy feltűnik ha nem jön valaki aki szószóló :)
Épp néztem, hogy február óta jól termeltél 1050 hozzászólás :shock:
Durva!

Pattogó: hát nem azért, de egész nap a csülköd jár az eszemben :lol:

Nagyon nagyon nagyon bazira ég a gyomrom!!!!

Minnyá megjön a gyerek az iskolából (EGYEDÜL!!!) :), aztán megnézzük ki mit főzött ma :)

Valamit kéne ennem :shock:
anyabebi
 
 


Vcsibe,Gnemoni,ParisEszti,most néztem a képeket gmailen.Vannak méretek rendesen.Hatalmas pocakok ,de szépek formásak.A többieket most azért nem írom mert már láttam és csak Ti voltatok újdonság számomra.

PárisEszti már sokszor akartam mondani,hogy van egy reklám a tv-ben és amikor meglátom mindig Te jutsz eszembe.
A Normafloret reklámozzák és abban van egy csaj.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Akkor mától NormafloreEszti :mrgreen:
anyabebi
 
 


Till,

éljen a sacher. Én is lenyomtam egyet a Tschibo-ban :D De csak a baba kedvéért! :wink:

Kiváltottam apa zakóját a tisztítóból, szívtam egy jókorát a postán (giga sor). A hátam közepén meg egy pontban úgy fáj, h majdnem beszakad. :roll:

Ma Burger King csinált nekem hamburgert ebédre. :oops:

Mindjárt jön egy terhes kolleganőm látogatóba, már összekészítettem neki pár ruhadarabot, amit már tuti nem veszek fel és nem annyira nyári :lol:

Kép
screen
 
 


Anyabébi lehet,hogy csak Én látok hasonlóságot,vagy fogalmam sincs ,hogy miért Eszti jut eszembe mindig.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hát én nem vittem túlzásba a mai főzöcskézést. Tegnapról még bőven maradt az almás-hagymás karajból és a zöldséges rizsből is. De mivel ez a vacsi lesz, én csak egy sajtos tésztát dobtam magamnak.
Viszont valami nagyon egyszerű sütit, édességet kéne csinálni... Vagy inkább holnap legyen palacsinta? Nem tudom... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe,
szerintem legyen ma is vmi édesség... :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Screen nem is volt rossz ebéded :D
Én tehnap már nem főztem gombát,ma viszont bepótoltam .
Tejfölös gombapaprikás tésztával.Nagyon fincsi lett. :D
Tegnap este Holsen szeletet készítettem,egy kiadós Dunaparti séta után.Jól el is fáradtam,és fájt a derekam utána rendesen.
Képzeljétek tegnap délután hazajöttem a kozmetikából 5-kor és olyan éhes voltam azthittem meghalok pedig 2-kor ebédeltem.
Mindegy 5-kor is tele ettem magam és úgy megkívántam a pálcikás jégkrémet.Mondtam Apának hozzon Nekem a közértből.Erre kb.2 perc és jön át az egyik szomszédom 2db.pálcikás jégkrémmel :D :D ennek úgy megörültem,hogy csak na.Kérdeztem tőle,hogy bevan poloskázva a házunk vagy mivan?Nézett értetlenül aztán elmeséltem ,hogy miért.Vannak kellemes meglepetések is. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Vcsibe szerintem is legyen ma isédesség. :wink: :wink:
Császármorzsa?mmmm napok óta ezen jár az eszem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
tényleg nagyon IMÁDLAK TITEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
annyira jó olvasni hogy ilyen kedvesek vagtok....mindjárt ezért pityeredem el......:))))))))

Kkia lehet attól apadt el...de valszeg örökötem anymtól hogy nem tudok szoptatni.....ő se tudott minket......

Eszti nagyon édesek a babós képek!!!!!!!!!!!!!:))))


Sztercsi a kajával annyi a gondom hogy alig vagyok éhes......szinte alig eszek....ugy kell magamba gyömöszölnöm valamit...

Pattogó nem semmi a pocakod!!!!!!!!!!!!!!!!!mekkora baby lakozik ott?!!!!!!!!!!!!:)))))))))

Szilveaaa hatalmas gratula!!!!!!!!!sok boldogságot a kicsi lányzóhoz!!!!!!!!!!!!!!

Judy neked is nagyon sok boldogságot a kis Domihoz!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megjártam a babaáruházat és a Lidl-t. Végre megvan Sophie-nak mindene, hiányzott a gumis lepedő meg a pelenkázólap, letudva.

Lidl-ben próbáltam úgy vásárolni, hogy előre gondolkodjak, egyrészt, hogy miket főzök a héten még,másrészt, hogy legyenek mirelit cuccok a hűtőben, ha megyek szülni a férjemnek legyen valami egyszerű kaja. Úgyhogy tele kocsival nyomultam, na meg a 2 karton ásványvíz (Apa menteset iszik, én szénsavast)...és képzeljétek el, amikor a pénztáros az ásványvizekhez ért, ki akart jönni a pénztárból, hogy ő tegye be a kocsiba, de egy apuka beelőzte és már pakolta is. Úgy meglepődtem, majdnem bőgtem :oops: :D ilyenkor mindig kicsit visszatér az emberekbe vetett hitem, pedig alapból annyi bunkó van!

Ja és bedobtam a 3 Gianni-s nyereményszelvényem, hátha nyerek! És mert ilyen kis ügyes voltam, megajándékoztam magam egy tábla fehér csokival :D

Anyabebi, a tesómékhoz is írkálok -igaz kevesebbet- azért van ennyi hozzászólásom, meg hát sokat is pofázok, tudom :oops:

Kicsike, nem tudom melyik az a reklám, mert majdnem 2 hete nincs TV-nk (basszák meg, ma bekötötték, de aki a set top boxot hozza, az csak holnap jön :roll: ) - de először, amikor olvastam, hogy Normaflore, azt hittem a fosásról jutok eszedbe, megnyugodtam, hogy nem :lol: :lol: :lol:
Gombapaprikááás hmmmmmmmm

Nita, gyere sokszor!!!

Megírtam Moncsinak SMS-ben a Szilveeea és Judy - babákat, nagyon örült és puszil mindenkit, holnap reggel valószínűleg hazamehetnek!
Vendég
 


Char
Hát én is kb a 36.hétig dolgoztam, drukkolok, hogy 2 hét alatt mindent befejezz és ne jöjjön előbb a babó :D

Betty, Pattogó
Nagyon finiket főztök, én max a hétvégén vagyok képes komolyabb kaját összedobni :oops:

Hajnalocska
Már te is a 39.hetet taposod :) Neked sincs már messze a nagy nap 8)

Zanikó
Bizti nem most fogsz szülni 8) Pozitív gondolkodás :!: :wink:

Sztercsi
Még jó, hogy a muskátli nem pottyant senkinek a fejére 8) :lol:

Screen
Az alacsony frekvencia, hogy többször lemegy 120-ig, illetve akár alá is... Igaz ma nekem is inkább 130 körül mozgott, viszont ismételni kellett, mert nem akart mozgolódni :? Másodjára elfogadták az eredményt.

Ja, és zárt a méhszáj még mindíg, számokat nekem nem mondanak...csak ennyit.. És még nem illeszkedett be a fejecske, így szinte tuti, hogy én el fogom érni a kiírt terminust...sőt...
Már az amnioszkópiával ijesztgetnek, miszerint ha túllépem az időt, nyílik a méhszáj és még semmi, akkor bekukucskálnak a magzatvízet megnézni...na ezt nem szívesen várnám ki..

Bobó
UH-hoz gratula, szép méretek :D


Móni
Megértem akkor miért nem akarsz kórházba menni, nálunk ugyanez a helyzet... pedig az első terhességem alatt én is már előtte 2 hétig kórházban voltam :? Ha viszont a vérnyomi OK és nincs fehérje, nagy gáz biztos nincs :!:

Till
Sacher torta mi :?: 8) Máris tudja a picur hogy kell élni :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Anyabébi,
tényleg, és ha nem fordul meg a baba (jó, persze, hogy megfordul :wink: ), de ha nem, akkor természetesen próbálkozol?


Paris
,
én ezen akadtam ki a postán, h a bunkó tahók nem igaz, h nem bírnak maguk elé engedni... :x
Dehát Te Nyugat-Mo-n laksz, hiába....

Kép
screen
 
 


Nita
És a tejcsi apadt el, vagy Barni nem akart szopizni? Egyébként annyira jó, hogy tudsz néha jönni :!: Lement a lázad?
Puszi

Eszti
Ez nem semmi, hogy mennyit cipekedsz még :shock: Vigyázz azért a karton ásványvizekkel!! Még akkor is ha segítenek a pénztárnál :D Ezekkel a szerlőkkel nincs szerencsétek :wink:

Jajj, nekem innetől 2 naponta kell bemennem CTG-re...nagggyon király :roll:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzi,
méhszájilag hasonlóan vagyunk :roll:

Kép
screen
 
 


Szilvi, Judy
Gratulálok!

Kép
Vendég
 


Charlotte
Kép
Vendég
 


Lányok!
Ha valakinek akár csak szivárog is a magzatvize, vagy gyanúja van rá :arrow: :arrow: sipirc a kórházba!
Ilyenkor már nem épp a burok és fertőződhet a baba!!!!!

Nitácska
Tápszeren is felnő a gyerek!
És tápszeres babáknál hamarabb lehet egy napirendet kialakítani, mint szoptatottaknál. Attól, hogy valaki nem szoptat, még lehet nagyon jó anyája a gyerekének! Anyaság fokmérője nem a táplálás módja :wink:
Vendég
 


Kicsike, köszi a tippet, majd megszavaztatom a Tomival, hogy van-e kedve a császármorzsához.

Nitácska, téged irigyellek, hogy már túl vagy a terhességen, szülésen. Tudom, hogy most sem egyszerű, de már ennyivel is előrébb vagy.

MrsParis, látom ott nagyon nehezen megy a közművekkel való egyeztetés. Vagy csak ti fogtátok ki. De legalább addig is minket boldogítasz és nem a dobozt bámulod. :D

Őzike, biztosan elszámolták, és később estél teherbe, mint az a nagykönyvben meg van írva. De remélhetőleg hamar észbekap a babácska és rájön, hogy neki már itt kint lenne dolga. (pl. titeket felverni az éjszaka közepén) 8) :lol:
Ugh, 2 naponta CTG. Juj...

Screen, ne is akard összehasonlítani a pesti emböröket a máshol élőkkel. Budapesten mintha az emberek vakok lennének a másikra.

Ne riogassatok már itt a magzatvíz-folyással, meg fájásokkal, meg egyáltalán a szüléssel! :evil: Már olyan gyanakodva figyelek állandóan a wécén, meg minden kis fájdalmat is... :roll: Paranoiássá teszek!!! :?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Őzike a tejcsi apadt el a szopik+fejés ellenére.....
a lázam már lement...hála hőemelkedésem sincs már.....

twinsmomma köszi!!!!!
már most próbálok egy napirendet kialakítani......eddig kisebb nagyobb sikerrel de megyeget........

Csibe hamarosan te is tul leszel a szülésen.......tényleg nem olyan könnyű de hála az istennek gyorsan telnek a napok,órák!!!!és hetek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Őzike, a karton ásványvizek a csomagtartóban pihennek, majd Roli hozza fel őket, meg még egy szatyor is lent van karfiollal, paprikával, káposztával, azt már nem bírtam felhozni. Így is minden fordulóban meg kellett állnom pihenni :oops:

Ma jött meg a friss házassági anyakönyvi kivonatunk Fehérvárról, erre reggel mondták a kórházban, hogy nem is kell, jó nekik az eredeti fénymásolata :roll: na mindegy, így legalább van egy, amit lehet cincálni, ha kell valamihez.

Screen, posta :evil: :evil: :evil: engem még Fehérváron egyszer odahívott maga elé egy nőci, pedig akkor még fele ekkora hasam volt és a nő mögött kígyózott a sor, de bevállalta, tök jó fej volt! Hát Pest miatt nem irigyellek...a bunkó tahók városa többnyire...

Csibe, ha lesz TV-nk végre, akkor is Titeket foglak boldogítani! :D

Na elhúzok a férjemért, ha ma már nem lennék, holnap délelőtt jövök, reggel megyek terhesgondozásra, úgyhogy kukorékolni nem fogok...[/b]
Vendég
 


Sziasztok!!!

a múltkor panaszkodtam, hogy nincs elég ruhája a kicsi lányomnak és most egyszerre mindenki elhalmozott szebbnél szebb dolgokkal!!! Hirtelen azt sem tudom hol kezdjem a válogatást!!!

valyon hogy van Monica Charlotte-ja??? Jó lenne ha holnap már jelentkezne!!!

Őzi: persze macerás kajákat én sem főzök, mert nincs rá időm hétköznap-ez a mai olyan egyszerű és finom volt!!!

most megyek lányok, mert válogatok, meg meg kell etetnem a kicsi fiamat is!!!

megpróbálok még jönni, ha nem bekukkantok mindenképpen holnap reggel!!! most olyan lassan mennek a napok!!!

sok sok puszi Mindenkinek

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Cső csajszik!

Screen: én nem szeretnék császárt, inkább megszülném farosan. A doki is mondta mivel nem első szülés simán meglehet úgyis szülni. Azért nem bánnám ha megfordulna csak esélyt nem látok rá. Ezvan. Barnim hátsó koponyatartásos volt, Kenézem meg faros baba még jó hogy nem akarok annyira harmadikat az biztos haránt lenne. :)

Vettem a zöldségesban az amúgy is égő gyomromra fél kiló savanyúkáposztát, meg fél kiló szőlőt. Meglátjuk mi lesz. Max. savat hányok :oops:
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Vettem a zöldségesban az amúgy is égő gyomromra fél kiló savanyúkáposztát, meg fél kiló szőlőt. Meglátjuk mi lesz. Max. savat hányok :oops:


Te aztán tudsz élni!!! :lol: :lol:

Mondjuk az én gyomrom meg mintha egy feneketlen kút lenne. :roll: :roll: Ennyit tényleg nem lehet zabálni, mint amennyit én, és mégsem elég... :oops: :oops: :lol: :lol: Nem csoda, hogy már 19kg( :shock: :shock: :shock:) plusznál tartok... :P
bobóbaba
 
 


Csilla! Ha hiszed ha nem 2 napja én sem tudom hova nyúljak kajáért, ha ég a gyomrom azért zabálok ha nem azért, ha egyedül vagyok azért ha nem akkor a társaságért. És egyfolytában éhezem :(

És a Pattogó csülke.HHHHHHHHmmmm. Még mindig a szemeim előtt lebeg :cry:
anyabebi
 
 


Anyabebi! Akkor mi vagyunk az éhenkórászok... :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: De tényleg nagyon borzasztó! Apa is megjegyezte már, hogy felszippantok mindent, ami ehető... :roll: :roll: :lol: :lol: Nincs fél órája, hogy ettem 3 szelet vajas kalácsot, hozzá bevágtam 1 pohár tejet, de úgy érzem, mintha egész nap nem ettem volna. :shock: Most meg a málnalevélteát pusztítom. :D
bobóbaba
 
 


Ebédre 5 szelet bundáskenyeret ettem :oops:

Pattogó: legalább egy fényképet a csülökről? :oops:
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: