Új privát üzeneted érkezett!

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Ez a kocsi, használtban, pirosban.
Igaz bazi nagy, de dönthető a háttámlája.

Lefektettem Áront. Vagy 1/2 órába telt míg elaludt (hallottam a bébiőrön) de sikerült!
A lényeg nekem az, hogy napközben is aludjon, és délután ne legyen annyira fáradt szegénykém.

Sütöm a sütőtököt neki ebédre.
Anyu azt mondja keverjek majd bele egy kis tápot hogy hígabb legyen. Szerintetek is?

Kata azért ne mondj fel!
Sokfelé kell figyelni....

Benta azt mondta Beni imád kanalazni a cumisüveg nem jön be neki...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


lányok: még csak 2-ik nap, hogy hiányzik apa, de máris minnyá felmondok. kezdem nem bírni, kapkodom a fejem az árajánlatok készítéséhez, időm nix ide is olvasni. Téti hisztike, ma elfelejtettem délelőtt megszoptatni a fiam, csak néztem miért nyüszít.
bankba sem jutottam még el, pedig már ideje lett volna áfát fizetni.
ma a nagynak edzés, oda is vinni-hozni. ezt apa szokta.
apával is alig tudtam tárgyalni a messengeren.
kéne hegyzőt venni a lányoknak, nekem szopis melltartót, meg még tuti volna mit, csak már azt is elfelejtettem. hol ceruza, hol papír nincs a kezem ügyében, hogy jegyzeteljek.
tiszta szerencse Edináék pénteken mennek osztálykirándulásra, s csak vasárnap délután jönnek.

Benta: löketem nincs hogyan kéne menedzselni a helyzetet. van mérleged? tudod követni a súlyát? remélem nem esett súlyban Beni. mert akkor volna ám gáz. ha stagnál, az határeset, még beleférhet míg a gasztros dokihoz el tudtok jutni. oda kértél időpontot?

bocs, másra nincs enerdzsim. szavazósba asszem a héten meg sem tudok nyikkanni, nincs erőm összevetni a neveket a képekkel.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Mai tipp: Dominik

Egy kérdés, és megyek lángost sütni.Szerintetek elég egy overall télre, vagy vegyek kettőt. Most nálunk a kínaiban 50%-os minden, de annyira nem tetszik az overall, hogy azt vegyem meg. De másodiknak jó lenne.
Vettem egy jó vastag hálózsákot is 1.500.-ért. Úgy örülök neki.

Zsu



Kép
bvigh
 
 

 
 

Karcsikának boldog 3., Áronnak boldog 4. hófordulót!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Mindenkinek köszönöm a jó tanácsokat, sok klassz dolgot írtatok!

Lys,
igen, pont azért kezdtem el, mert annyira nem szopott/ette a tápot. A sűrű kaja /gyümölcs rizspéppel v. csak a pép/ ráadásul benne marad, nem hányja ki. De nem nőhet fel gyümölcs/zöldség/gabona cuccokon, neki még nagyon kéne a tej. Szóval én is erre jutottam, minden leáll, marad a cici, a táp. De amikor semmi nem kell és üvölt, nagy a kísértés, hogy jóllakasd, akármivel :roll: Most is inkább álomba sírta magát, de nem eszik. A kajámtól függetlenül nagyon refluxos, mindig is az volt, de valahogy hullámokban vannak jobb és rosszabb napok.

Az orvos csak legyint, mert jól néz ki a gyerek, tény, nem egy éhező alkat. A védőnőt nem is kérdezem. Várom a gasztrós dokit, de még 1 hét.

Kép
benta
 
 


Mai tippem, hosszas kutatómunka után: Zéti

Bvigh! Karcsika 19-én született :D :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Zsu, szerintem elég egy overall - legalábbis mi is ennyivel rendelkezünk. Ha nagy gáz van, van még kabát bőven és betakarom a lábát (vagy bélelt naci alá harisnyát is adok).
Egyébként meg fűtési szezonban nálunk pl. 1 éjszaka a farmer is megszárad a radiátoron - szóval szerintem nincs nagy gebasz. (majd akkor ha kúszik mászik kell kettő, de ez szerintem elég jövő télre)

Készen van a sütőtök. Szerintem elég híg.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


nekünk 2 overallunk van, egy vékonyabb és egy vastagabb, meg egy bundazsák-csak ebben nem tudom ugye hordozóba tenni.
Vendég
 


Megettük a sütőtököt! Szerintem ízlett neki. Megevett kb. 2 nagy evőkanálnyit + 1 dl sütőtök levet.
Utána még tápozott is. :( Egyszerűen megunja a kanalazást...

Megyek ebédelek én is aztán sétálunk egyet!
Utána meg Brendon: babakocsi nézés! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Én is Áront tippeltem volna mára, de mivel ő már volt ,így legyen BENEDEK.

A szentkirályis levekben, képzeljétek, van hozzáadott cukor! Ma néztem a sütőtököt a boltban, 35% a sütőtök csak... az őszis is cukros, pedig abból vettem múltkor, de így nem fogomnekiadni. Vettem viszont babylove-os répát télre, amit Benta írt.

Benta: nekem lövésem sioncs, de szurkolok, hogy Beni rendbejöjjön!

Noémi: hogy csináltad a sütőtököt?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is Áront tippeltem volna mára, de mivel ő már volt ,így legyen BENEDEK.

A szentkirályis levekben, képzeljétek, van hozzáadott cukor! Ma néztem a sütőtököt a boltban, 35% a sütőtök csak... az őszis is cukros, pedig abból vettem múltkor, de így nem fogomnekiadni. Vettem viszont babylove-os répát télre, amit Benta írt.

Benta: nekem lövésem sioncs, de szurkolok, hogy Beni rendbejöjjön!

Noémi: hogy csináltad a sütőtököt?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sosi! :oops: :oops: Így jár aki figyelmetlenül olvas. Csak azt néztem,hogy 3 hónapos, a dátumot nem.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


tipp: Zéti

Benta én sem tudok okosat mondani neked.

Oltás ma elmaradt, kicsit piros Petra torka. Jövő kedden megyünk újra.
Dokinéni szerint erőltetnem kellene jobban a hason fekvést, de nagyon sír Petra fél-1 perc után. Játékokat teszek elé, bábozok, dumálok.. mit tehetnék még? Hogy vegyem rá?

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


A két elmaradt kép.

Kép Kép

Kép
kata840725
 
 


Hát lányok, ez az altatás nem lesz egyszerű. Zalán elaludt magától a nagy ágyon. Átraktam a helyére, ott kb. 10 perc után felkelt. Nézelődött kicsit, most üvölt. Bementem vigyorog rám. Viszont mikor elindulok ki a szobából üvölteni kezd. Most akkor meddig hagyjam sírni? A múlt héten 40 percig üvöltött.Alvás nem volt, este nyűgösködött, de nagyon.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Mai mérleg: 1x szopott álmában + 110 ml táp részletekben + 50 ml almalé. Este visszahozza férj a mellszívót, hogy legalább el ne apadjak meg be ne gyulladjak :roll: Éjjelre azt hiszem, összeköltözünk B-vel egy ágyba, pedig 1 hete raktam külön, és végre megszoktuk mindketten.

Cosmo,
feküdj hanyatt, fejed alá párna, baba hason a hasadra, látja az arcod és lehet mókázni. Aztán te háton, lábad összezárva fel, térd behajlít, sípcsontodra baba ráfektet, hintáztat. B. imádja.

Benta

Kép
benta
 
 


Zsu, lehet hogy úgy kéne, hogy beteszed a kiságyba és ott maradsz vele először. Aztán ha már megszokta, hogy abban kell aludni, akkor tudsz majd lelépni.
Szerintem ne hagyd sírni, mert akkor még rosszabbat társít majd a saját ágyban alváshoz.
Csak lépésekben haladj!
1.) aludjon a kiságyában, de úgy hogy ott vagy vele
2.) egyedül aludjon el a kiságyban.

A kettő között 1-2 el fog telni, de kitartás.
A lényeg, hogy tudja, Te ott vagy vele!

Csillag, nem csak a szentkirályiban - az összes lében.
De szerintem ez nem a sima cukor, hanem gyümölcscukor.

A kecskemétiben is őszibarackvelő, víz és cukor van.

A sütőtököt simán megsütöttem (előtte a magot kiszedtem), utána kanállal kikanalaztam a belsejét és egy kis táppal összekverve adtam Áronnak.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


SZiasztok!

Mai tippem nekem is Zéti (bár Lorka is megfordult a fejemben)

Kata!
Cuki a fiad :wink:

Zsu!
40 percig üvöltött???? Én tuti kiugrottam volna az ablakon :oops: ...

Noémi!
Írj majd mi volt babakocsi ügyben, nagyon kíváncsi vagyok :wink: !

Benta!
Mikor mentek a gastroenterologushoz?

Manó!
Neked is kitartást!!! (Én állandóan így érzem magam :oops: )

Tökmag!
Ennyire haragszol vagy nem ment át a privim? :oops:

Mi amúgy rendben vagyunk, csak sose tudom elvégezni, amit betervezek :( , a laptop behalt, a számítógép meg lassú :oops: .
A jó hír, hogy belejöttünk a kendőzésbe végre.

KépKép
amadea
 
 


Manó, Benta Segííítség!!!

Az Osanitot olvastam, hogy lehet negyed-fél óránként adni. Aki használta már, hogy adja a picinek? mert tuti nő a foga, mondta a védőnő, de nem tudom mikor a miatt nyügi...eddig este lefekvés előtt adtam neki egy adagot. Szerintetek?

Kép
Kép
tabati
 
 


Benta: köszi, már meg is próbáltam. Az elsőnél üvöltés volt, a másodikat ritkán csináltam már, azzal elvan, de itt nem kell magát támasztania, így azt nem tanulja meg. Reménytelennek tűnik a helyzet :roll:

Kata: nagyon édes Dominik :)

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Megittam ezt a szentkirályi őszit- olyan íze van, mint a bolti 25%-os bármilyen gyümilének... vagyis részemről ezt nem adom majd neki.

Cosmo: nálunk is mumus a hasonfekvés, de apránként kezdi megszeretni. Nekünk az volt menő, amikor a gyógytornász mondta, h egy 8 cm átmérőjű hengert tegyünk a mellkasa alá (a válla alá picivel), h ne tudjon hátrakotorni a kezével. Valahogy ezzel jobban ki tud ágaskodni és jobban lát,és ezt díjazza. Tegnapelőtt már nyúlt is a játékért! :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag: köszi! Nekem is az jutott most az eszembe, hogy esetleg a szopi párnával kitámasztom.. már próbáltam azt is korábban, akkor nem tetszett, de most már nagyobb, hátha. Jó, hogy írtad, így látom, hogy van remény :)

A Babylove-os alma-édeskömény italban nincs cukor, ráírták, hogy hozzáadott cukor nélküli. Azt nem tudom, hogy más ízű is cukormentes e, majd megnézem. Adni még nem adtam a gyereknek, csak a kedvezményes kupon miatt vettem meg későbbre.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés: egész éjjel hánytam + hasmenésem volt + 38.3 a lázam. Ezt (is) jól benyaltam.

Puszi Nektek, majd jövök ha jobban vagyok...
tökmag79
 
 


Jaj Tökmag, gyógyulj meg gyorsan!

Csillag, én most megnéztem az összes itthoni levet (Szentkirályi sütőtök, Kecskeméti barack és Hipp alma-málna) mindegyikben van cukor. Elméletileg azt mondják a levekkel kell kezdeni - akkor Te azt egyáltalán nem fogsz adni?
Én pl. úgy oldom meg, hogy nem szomjoltónak adom - arra ott a víz, hanem az ebéd/ tízórai mellé (ma pl. a sütőtök levet a sütőtökhöz, tegnap a baracklevet a barackhoz) vagy csak magában tízóraira, vagy uzsira ha enni nem bírna, mert nem olyan régen evett.
Így szerintem annyira nem rossz..

Lányok a bébiitalok a DM-ben most 199 Ft-ba kerülnek. Ha van 15%-os kuponototk (150 pontos kuponfüzet - a vásárlás végösszegéből jár a kedvezmény!) akkor 170 Ftra jön ki. Aki ad a babának, annak érdemes feltankolni, mert a normál ár 220 Ft!

Voltunk a Brendonban. Kicsit lelkiismeret furdalásom is van. Egy pasi eladó volt. Kb. 3/4 órát csak velem foglalkozott. Megnézem még 1-2 babakocsit de ez a tuti!
Olyannyira megmutatta, hogy hogy kell használni, hogy még a parkolóba is kivittük és belepróbáltuk a kocsiba. Épp hogy befér, de befér!
Már a következőt is kinéztem. Pliko P3 - ez esernyős, de a hagyományosnál puhább párnázottam.
Most is jó lenne, csak keskenynek tartom, így a masszívabb mellett döntöttem (meg az esernyős karfája nem jön be még)
Szóval ha a használt tuti állapotban van, megvesszük!
Már alig várom! Anyuval voltam, ő is megerősített benne hogy jól döntök!

Már csak a Quinny-t kell eladnom! Ha tudtok valakit, légyszi szóljatok!

Megyek fürdetni!

Nincs ötletem, ezért a mai tippen Zéti.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Életjel magunkról.

Marci szerdán megkapta a védőoltást. És sajnos szombat óta hőemelkedéssel és lázzal küzdünk. Szombat este teljesen belilult és remegett Marci egész teste illetve a jobb lába rángatózott és nagyon sírt. Kihívtuk az ügyeletet, de mire kijöttek teljesen elmúlt és már jó kedve volt, gagyarászott is. Ez még vasárnap reggel is megismétlődött, amikor hőemelkedése volt. Tegnap megint láz + hőemelkedés egészen estig, gyermekorvos szerint nincs semmi baja...
Aztán ma este megint hőemelkedés, de már teljesen kivagyunk, hogy mitől lehet.Semmi furcsát nem veszünk észre rajta. Ma annyi volt, hogy szinte egész nap aludt.
Holnap újból gyerekorvos...

Amint tudok jövök.

Puszi mindenkinek.

Éva

KépKép
begane
 
 


bocs csajok, teljesen ko vagyok.
megfürdetem a fiam, s megyek vízszintbe.
jó éjt mindenkinek.

viszlát holnap

Kép
kissmanó
 
 


Éva ez szörnyen hangzik!
Remélem Marci mielőbb jobban lesz!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Tökmag: jobbulást!

Begane: jobbulást Marcinak is. Ez nem lehetett lázgörcs? :roll:

Csillag: összetekertem egy törölközőt és azt hiszem így talán működik a dolog, de egyelőre nem akarom elszólni, még csak 1x próbálkoztunk (amikor elég fáradt volt, de remélem, nem csak nem volt ereje tiltakozni).

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Marcika, Tökmag, jobbulást!!!!

Noémi: de, csak én facsarom ki. A babylove.ban egyébként nincs hozzáadott cukor, a szentkirályi meg az összetevőknél külön írja. mi most még csak levezünk, a pépeset 5. hónap előtt nem is akarom, mivel még tejcsi van. Bár már összezavarodtam a sok vélewménytől, de így gondoltam ki, azt hiszem, most így maradunk.

Cosmo: a szopipárna nagy neki! Max 8cm átmérőjű lehet a henger-én babatakaróból csinálom.

Képzeljétek, most már tuti, h lány játszótársa fog születni Borcsának januárban :lol: Miskolcon van István barátja és nekik lesz, ma voltak 4D-n, tiszta lelkes volt a kismami :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag: igen, rájöttem én is :) azért csináltam inkább a törölközőből hengert.

A Nestlé italokban sincs cukor.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!

A DM-es sárgarépa-vegyes gyümi lében sincs cukor.

Tökmag!Nekem is ez volt 2hete, csak kicsit magasabb volt a lázam,de 2 nap alatt túl voltam rajta! Viszont a tejem rendesen lecsökkent tőle,de már visszatért szerencsére! Kitartást és jobbulást!

Begane: Ez nem hangzik jól, remélem semmi komoly!!! Majd feltétlen írd meg légyszi,mit mond holnap a doki! És ne hagyd,hogy valami kamu szöveggel lerázzanak! Igenis nézzék meg rendesen Marcit! Nem lehetne egy másik orvosnak is megmutatni?

Cosmo: Drukkolok,hogy Petra rájöjjön, hason is jó játszani :D

Tabati: Noé ínyére valami zselét nem vettél? Én vettem Nikinek Dologélt, ez is gyógynövényes cucc, és kicsit zsibbasztja a fájós ínyt. Fini vaníliás íze van,és annyiszor kenheted Neki,ahányszor úgy gondolod, azért sír. A Dentinox is jó,csak abban Lidocain van,ezért nem ajánlom (allergizálhat)

Jó éjt!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Ilyen nincs.Én kimegyek a betegségből,babanetes társaim pedig bele?És Domi szerencsére nem kapta el.Gyors gyógyulást.

Ki mit főz ma?Ötletek kellenének.Ha más nem lesz rizskochot fogok csinálni.

Ti karfiolt mikortól adnátok babónak?

Mi is nemrég vettünk másik babakocsit a mózes kinövése miatt.
mindjárt rakok róla egy képet.Teljes vízszint,olyan pozició mintha bébihordóban lenne és ülő.

Kép
kata840725
 
 


Kata: nálunk tegnap csirkepörkölt volt, ma meg tejszínes, erdei gombás húst csinálok.

Banyoszka: köszi :wink:

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Begane,
ez nem jól hangzik. Írd meg légyszi, mit mond az orvos!

Tabati,
kis kanálnyi vízben feloldom, megissza, 8 bogyó 3 óránként, én így tudom.

Én is ezt adtam tegnap kínomban B-nek /miért nem jutott hamarabb az eszembe :twisted: / és evett!!! Este is, meg utána éjjel is 2-3 óránként, némi ordítás után szopizott 2-3 percet.

Benta

Kép
benta
 
 


Kép Kép

Kép
kata840725
 
 


Helló!

Teljes babakocsi transzban vagyok. Jól döntök? Tuti ez kell vagy másik?

Kata, a karfiolt majd 8-9 hónap körül lehet adni. Puffaszt!

Áronnak is nagyon úgy tűnik jön a foga, de eddig még nem használtam az Osanitot.

Benta örülök, hogy végre evett Beni!

Csillag már értem! :) Nekem nincs ilyen gépem - igaz egy barátnőmnek van, lehet hogy majd kölcsön kérem...

Tök szar idő van! :(:( Lehet, hogy hiába lesz meg a kocsi, nem tudunk majd sétálni menni?!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi én is le akartam cserélni a bébijárgányt, mert van benne egy szűkítő, amit nem lehet kiszedni, és Nándi már igencsak szorul benne.
De lassan ülni fog, fel lehet emelni a kocsit, akkor meg nem is lesz baj, ha szűk egy kicsit, legalább nem dől össze-vissza :). Főleg ha majd előre dől, aztán tavasszal úgyis lecseréljük majd egy könnyebre.

De nézegetek én is, hátha találok olyat, ami ideális lesz. Nehéz kérdés az tuti.

Ezt a kocsit meg imádom, könnyű tolni, terepen is, jól irányítható, 1 kézzel is.

Benta: engem is érdekelt már az Osanit beadása, bár még nem kell. Azon gondolkoztam, h hogy nyeli majd le a bogyókat. De ezek szerint akkor kis vízben feloldani, ok. Köszi. néztem a használati útmutatót is, de nem jöttem rá
:oops: .
Vendég
 


Mai tippelhető kép:

Kép

Tippelhető nevek:LILIEN,RAFAEL,NÁNDI,NOÉ, BENJÁMIN,KARCSIKA,MARCELL,BORCSA,ZÉTI,ZALÁN,DOMINIK,NIKI, BENEDEK,LORKA

Kép
kata840725
 
 


Lorka a tippem mára!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Tipp: LORKA

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Banyoszka: jól beelőztél 8) pedig úgy siettem :D
cosmopolita
 
 


Cosmo: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Azt hittem, én leszek az első: Lorka

Kép
Kép
sosi
 
 


Muszáj volt sietnem,mert nemsokára indulunk oltásra :(

Később majd jövök, ahogy Manó szokta mondani,ezt vehetitek fenyegetésnek! :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


ááá... én is siettem, hogy elmondjam: Lorka. :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap sajnos nem értem ide,most is csak gyorsban mert oltásra megyünk!
A betegeknek jobbulást!

Tipp:Lorka!

Manó!
Délután majd én is küldöm az adatokat Benedekről!

Babakocsis téma:nálunk is teljes a vacilálás,a párom azt mondta ha eladom a quinnyt vehetek másikat!
Hát nem tudom mi legyen sajnálom is meg nem is!

Késöbb jövök,addig is szép napot!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Noémi, Moncsi!
Én is így voltam a babakocsival, de abszolút nem bántam meg a váltást...mondjuk a tititől még meg kellene szabadulni, mert az ebédlőnk tisztára parkolóövezet....

Benta!
De jó, hogy evett végre Beni!!!

Kata!
Nekem hajnali fél 7-kor leszállította az ebédet a "konyhalány" :wink: : rántott karfiol lesz sült krumplival, nekem joghurtos sárgabarack krémleves natúrszelettel.

Begane!
Marcinak jobbulást!!! Ha hűtitek Marcit, az nem használ?

Tökmag!
Jobbulást!!!!

Szerintem is Lorka :wink: (még jó, hogy nem lőttem el tegnap a lehetőséget)

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

No, én naívan azt hittem, hogy csak én tudom a helyes választ... :lol: Gondoltam nem kell úgy sietnem. :lol: Szóval a tippem: Lorka

Benta!

Köszi az osanites tanácsot. Csak mert az útmutatójában az van, hogy negyed fél óránként is lehet adni. Vagy valamit félreolvastam? No mindegy majd adom neki akor ha nyügös és nem tudjuk miért. Meg esténként mindenképpen ahogy eddig is, mert nem akarom, hogy éjszaka szenvedjen. :roll:

Banyoszka!

Köszi a gél tippet, de azért vettem az Osanit-et, mert mindenki mondta, hogy nagyon hatásos.

Puszedli!

Nekem már korábban Noémimegsúgta,hogy hogy kellbeadni a bogyókat. :wink:

Tökmag!

Jobbulást!!

Begane!

Elég rémisztő lehet, szerintem se hagyd lerázni magad!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Mára nem volt tippem, így inkább kihagyom. Nem lenne fair a tutit írni mások után.

Mi ma erre táncolunk:
http://egyszervolt.hu/dal/hazasodik-a-lapat.html

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Tipp: Lorka

Oltásos babákra gondolok, ügyesek legyenek a dr-ok!

Tabati,
akkor biztos lehet gyakrabban is, én meg sem néztem a papírt, emlékezetből dolgoztam. Valamit tud a cucc, mert utána evett B.

Csendben rötyögök a babakocsi-cseréken: én a harmadik gyerek miatt jelenleg a 6. kocsit fogyasztom, de ez végre tökéletes, nem lesz több!

Most hordozót halmozok, már van 2 :)

Tökmag,
gyógyulj gyorsan, egy anyuka nem lehet beteg!!! Van segítséged? Köszi a kérdést, Máté továbbra is imádja a sulit, nagyon precíz, kötelességtudó, alapos, és ebben nem olyan feledékeny, mint minden másban. Még nem hagyott el semmit, tele van piros ponttal. Most már végre a matek is kezd izgalmas lenni szóval elégedett. Első napokban panaszkodott, hogy semmi összeadás, semmi kivonás, és még a szorzótáblát sem tanulták :)

Benta

Kép
benta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?