Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Egész nap nem voltunk itthon, elnézést, hogy csak most, de természetesen én is köszönöm a szíves vendéglátást, nagyon jól éreztem magam, jó volt Veletek, babák nagyon cukik!!! Köszi Hanna! És a priviket várom (akik ígérték,... :wink: ), köszi!


Puszi!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok,
megnéztem a talis képeket, a babák és a mamák is nagyon szépek!

Baba, hogy te milyen vékony vagy? Puszi, jól áll a kezedben a gyerek :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Nagyon szuperek a fotók!!! Különösen a három alvós baby nagyon tetszik. :P
majd én is töltök, le kell kicsinyíteni oda is őket?

és igazatok van a NH:-s képek tényleg csodálatosak...lehet mégis elkezdek spórolni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katica_75 2009.09.27 22:19-kor.

Kép
katica_75
 
 

 
 

Katica!
Nem kell kicsinyíteni :) Örülök, hogy végre téged is megismerhettelek, KicsiLénád nagyon tündéri csajszi :o) Hajniban pedig nem fogsz csalódni, ha rászánod magad :) Mi is megyünk hozzá jövő nyáron, már megbeszéltem vele :)

Baba!
IR egy talin menjen parkolópályára :wink: Na meg ez különben is fitt-réteske volt, hisz olyan kicsikék voltak, nem?? :wink:

Baba, Puszikám, Dalmi!

Olyan jól álltak a srácok a kezetekben, ahogy Puszin alszik a Kisfiam, attól még én is elérzékenyültem :roll:

Skrisz!

Eszter gyönyörűséges, én is megcsodáltam a képeit! Hiába no, kell nekem egy csajszi is... :roll:

Kiscsillagom!
Annyira örültem hogy láttalak, és mikor kicsit eltűntél még Kincsődet is megszotyorgattam kicsit (bár némi ellenkezésbe ütköztem :wink: )
Sajnálom, hogy nem nagyon tudtunk beszélgetni, pár hónap és én is bedobhatom Zét a többi gyerkőc közé, és akkor jobban tudunk csacsogni. Emlékszel mikor találkoztunk?? Majd 4 éve volt már... :shock:

Angel!

Dió nagyon édes, ezek a szemek... Hinta hogy tetszik neki? Ez olyasmi, mint a miénk igaz? Már amennyire ki tudom venni... :roll:

Hunci!
Hunornál nekem valahogy megakadt a lemez...valahogy elraktároztam azt a képet ahogy minimanóként úszik a víz alatt, és most próbálom feldolgozni, hogy mekkora férfiember vált belőle :) Nagyon helyes fiúcska, büszke lehetsz rá!! :)

Viktukám!
Mit is írhatnék, Marci egy édes, nyugis, mosolygós tündér :D Vagy ilyet pasira nem lehet mondani?? :roll:

Hanna Olivérjének szeme meg szája pedig megérne egy hosszabb tanulmányt... :wink: Csajbűvölős szemek, az tuti!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


üdv! asszem nálam most tetőzik a szarullét :roll: alig tudok levegőt venni, csodás éjszaka lesz :(

Lois,
köszi :D
igen, hasonló! :wink:

beleültettük a boltban, vigyorgott, mint a tök, itthon először bámult, mint a képen, utána sírt. hát mikor hogy. ha zenél, azt szereti, ha rágyorsul a saját mozgásától, akkor meg tud ijedni.
elverem a seggit, ha nem fogja szeretni! 8)

ma kapott egy dzsungel bébitornászót is :oops: sztem nem is tudta fogni a sok újdonságot :lol: mindenesetre apának nagyon tetszik a cucc :D


küzdünk az almával, a hasalással.
ja, ma átfordult hasról hátra! :shock: :lol: vajon véletlen volt? olyat mérgében szokott, de most jókedvű volt.

angel37
 
 


Jó reggelt!

Megnéztem a talis képeket! Nagyon jók! Olyan szépek vagytok mindannyian!

Össza kéne szednem magam és elindulni a háziorvoshoz, de annyira nyűgös, fáradt vagyok. Sz....l aludtam, állandóan melegem volt, ha sikerült elaludni, akkor meg olyat álmodtam, hogy attól riadtam fel. :twisted:

Tegnap elhoztuk a szekrényt is, ma párom összerakja és állhatok neki a válogatásnak, mosásnak, vasalásnak! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a képeket nagyon jó lehetett a tali.
Ahogy láttam a pasik annyira nem birták a gyűrődést!! :lol:


Hűűű timi már a 27. hétbe vagy azta, emlékszem mikor neked gratuláltak a félidőhöz azon is elképedtem hogy repül az idő!!!!! :shock: :lol:
Jó mosómacizást!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: tényleg, már félidős vagy! Rohan az idő! :wink:

Hamar megjártam a házidokit, majd délután fog rendelni, mehetek mégegyszer. Így meg csak holnap fogom tudni leadni a tp-papírt a munkahelyre. :twisted: Nem értem miért változik a rendelési ideje átlag 3 havonta! :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Csajok! Olyan jó, hogy itt voltatok!
Tegnap délután mi bezuhantunk aludni. Pótoltuk az éjszakát.

Nyulasz! Még még képeket a Kisnyuszikról!

Angel! Lois! Gyönyörűek a bébik!

Till??? Pocifotó?

Timi! Doki! :twisted:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok! :D

Állapot változatlan :wink: (pocakom annyira magasban van még, sztem a napokban nem lesz itt szülés :roll: )
Holnap NST, és 9-én amnio, ha addig így maradnánk :roll:

(sztem annyit vártunk egymásra Lencsivel, hogy még ő sem akarja elkapkodni a kiköltözést :lol: )

Hanna,
minnyán" csinálok egy bikinis képet és este felrakom :P

Raniko,
gratu a félidőhöz! :D

Lona eltűnt :roll:

tillidian
 
 


Tilli, has nem jelent semmit. Nekem nem szállt le, mégis szültem. :wink:

skrisz72
 
 


Hanna,
Olivér szintúgy! :lol:

Tilli,
nem menekülsz! :wink: TE JÖSSZ! :lol:
9-e környékén lehet, hogy mi is megyünk arra!

Timi,
vicces ez a doki :roll:
párod nem tudja elhozni a papírt?

Krisz,
este ügyesek legyetek! :)


én szarabbul vagyok, mint eddig :roll:

ja, pakoltam tegnap képeket a közösre, bár szt már többen láttátok :wink:
ott a hinta is!

angel37
 
 


Till: bizony te jössz! Állítólag a lányok szeretnek tovább bent időzni. :wink:

Angel: nagyon "vicces" volt a doki most délután, még meg is kellett küzdenem vele a hülye munkahelyem miatt. Januárban átjövök az ittenihez, mert még az előző lakhelyemhez közelebbinél vagyok, idén már nem akarom bolygatni.
Az nem jó, ha rosszabbul vagy! Tessék meggyógyulni! A méz és a frissen facsart citrom nálam csodákra képes.

Jelentem, a sarokszekrény is a helyén van! Átmehetek mosómedvébe! Csak még vasalódeszkám nincs, a régit meg kidobtam.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
miért jó ez nekik, ha szívóznak? :roll:
utálom én is az ilyen váltás macerákat :wink:

most vagyok túl egy citromlén vízzel, még nyomtam külön egy kis mézet is, pedig nagyon utálom.

ja, igen, írt ezt itt a lányokról már vki :) miénk miért nem tudott kicsit tovább időzni?

hajrá mosómaci 8)
az lettem én is mostanság.

angel37
 
 


Angel, csak októberben megyünk ortopédiára. :)

Timi, mikor lesznek képek?

skrisz72
 
 


Enyém Pasi, 'oszt mégse akart kibújni :wink: Pedig 34.-ik héttől nyitott külső- belső méhszájjal flangáltam :roll:

Tillikém!

Csak nem elkezdtél türelmetlenkedni?? :wink:

Timi!

Én is várom a képeket!! :) Sajnálom, hogy a házidoki-mizériát. Én is váltottam tavaly, semmi bonyodalommal nem járt, a dokik lekommunikálták egymás között.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


A szekrényt csak az ajtóból tudom lefotózni, mert olyan pinduri a babaszoba, hogy a bútorokon kívül már csak a babák férnek be az ágyukba, meg én a bútorok közé. :lol: Majd lesz kép, csak nem sokminden látszik rajta.

Angel: Dió már nagyon veletek akart lenni! :wink:

Háziorvos: semmi bajom vele egyébként, csak néha olyan majrés. Na, meg ha jövő héten mennék hozzá már fogalma sem lenne, hogy ki vagyok. Mondjuk nem is jártam-járok hozzá sűrűn, már vagy fél éve nem látott, mert a tp-papírt mindíg csak elkértem az asszisztensektől. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Íme:

Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nagyon helyes kis sarok. Szép hangulata van.

skrisz72
 
 


Hahó! :D

Lányok,
én olyan álmatag vagyok,... :oops: fél 1kor keltem/tünk, és már majd leragad a szemem :? (de sajna csak éjfélig tudok aludni, aztán jön a virrasztás....meddig lesz ez még így?!)
Lencsi iszonyatosan feszegeti magát, naon fáj...
Na, most jól kipanaszkodtam magam...

Angel,
feltétlen ugorj majd be :wink:

Lois,
deeeeee :lol:

Skrisz,
télleg? :roll: na akkor ez sem szentírás...

Timi,
szép a szoba :D

tillidian
 
 


Tillikém panaszkodj csak nyugodtan, meghiszem azt, hogy már nagyon kényelmetlen :roll: Azért próbálj meg pihenni amennyit csak tudsz, nehogy fáradtan érjen utol a "szülhetnék" :wink:

Timi!
Helyes szobácska, szépek a fények, nyugati fekvésű?

Ja ha még nem írtam volna, a Karamalztól úgy beindult a tejem, hogy csak na :shock: A talin ittam egyet, meg még este későn itthon, erre úgy bedurrant a mellem, mint anno a belöveléskor, kellett masszírozni meg minden. Azóta csak egyet merek inni naponta, és szerintem teljesen meglódította a mennyiséget.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Grat a félidőhöz :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Till,ez az álmatlanság csak addig lesz,amíg ki nem bújik Lencsi :lol: utána egyfolytában azt fogod érezni,de jó lenne aludni egyet :lol:
Ja,és Angel megírta,és ha ő megírta,akkor bizony Lencsi benn nem marad!Te következel :D

Lois,hű,így beindult a tejcsi? :shock: Az a baj,hogy biztos nem bírnám legyűrni a sört :x ...bár még nincs rá szükség,asszem jóllaknak így is.


Szuper éjszakánk volt,igaz etettem éjfélkor,fél2-kor,fél4-kor és fél5-kor is,mert éjfélkor Balázst nem keltettem fel,hanem visszafeküdtem,így külön,eltolva ettek,viszont 10 perc alatt mindegyik evést letudtam,aztán írány az ágy.Nem mondom,hogy sokakat aludtam,de az előző éjszaka fél2-kor és fél6-kor volt csak evés,de mindegyik másfél órát tartott.
Még mindig fáj a szopi,mert még mindig nem veszik be jól a cicit,de ha sikerül jól odaadni nekik,akkor öklendeznek,és kiköpik...gondolom zavarja őket,hogy olyan benn van a vége :evil:
Remélem egyszer változni fog ez is.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a félidős gratulációkat! :D
(végre már itt tartunk el se hiszem)

Timi remek ez a házidoki.
Az én házidokim is igen furcsa sajna én is gondolkoztam a váltáson mert még nekem is a régi lakjehelymél van.
Nagyon szép a szoba, megint csak ismételntudom magam a fényei nekem nagyon tetszenek!!! :wink:

Tilli drága sok sok pihenést!
Lencsi baba nagyon ragaszkodik ami nem is csoda, csak elképzelni tudom, mennyire kényelmetlen már, de egyszer csak kibújik! :lol:

Lois nem semmi akkor igen csak jó ez a sör!!
Én nem szeretema sör ízét, ez kesernyés?

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Lois: keleti-dél keleti, délben csináltam azt a képet.
Na, ha ennyire jó az a sör, akkor nekem is be kell szereznem szülés utánra.

Nyulasz: hát tényleg nem aludtál sokat!

Mai vérvétel megvolt, most megyek a munkahelyre tp-papírt leadni. De utálok oda bemenni még így is! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Halihó!

Lois!Ugye milyen klafa? :) -én este iszom, mert újabban M. éjjel eszik a legjobban(napközben nem megy, annyi figyelem elvonó dolog van, hogy folyton kapkodja a fejét, meg vigyorog, éjjel-hajnalban :P viszont tök nyugis.félálomban-)

Lánykák, ez nem sör, hanem malátaital, cseppet sem keserű, inkább olyan, mint egy enyhén szénsavas limonádé-a citromos-, van sima is, de az nekem nagyon nem ízlik...

Nyulasz, lesz ez jobb is, M. is öklendezett-kicsit, de aztán mindketten ügyesedtünk...

Till!Kitartás! Hugimmal beszéltem most, (tudod, egy napra vagytok kiírva,)nna, Ő sincs jobban, viszont semmi jelét nem érzi a kibújási szándéknak...

Angel!Szólj, ha jöttök erre!

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Tilli, szegénykém, kitartás. Panaszkodj csak nyugodtan, én is azt tettem az utolsó két hétben.... :wink:

Rani, malátasörnek nincs sör íze. Finom édes. Jól le kell hűteni, isteni finom.

Lois, látod, ez nem olyan, mint a sima alkoholmentes sör. :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Hunci,
köszönöm, hogy betettél a táblába! :lol: A korom már 32-re változott. :lol:

Timi,
tetszik a szoba. Most már tényleg csak a lakói hiányoznak. :lol:

Till,
Kitartás!!!!! Már tényleg közeledik a vége. :wink:

Rani,
gratulálok a félidőhöz! :lol:

Lányok,
védőnőhöz mikor kell majd menni?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


üdv!
én egyreszarabbul :roll:

ez a sör most már egyre jobban érdekel!
nem olyan, mint régen a nektársör? anyu azt ivott (velem).
hol is lehet kapni? :oops: nehogy úgy járjak, mint Lois :wink:

Viktu,
na lehet, hogy az lesz, ha megyünk a Péterfybe, ha jól értettem közel vagytok Tillivel! :wink:

Lili,
majd a nődoki küld, engem ő küldött 8-9. hét táján.

angel37
 
 


oks, visszakerestem, Tesco.
na oda már úgyis el kell menni, mert ez a cula kinőtte lábilag az 56-osait :roll:

Krisz,
ja, bocs :roll:
csak a napot láttam, ugyanmár egy hónap ide v. oda :oops: :wink:
akkor drukk a lábaknak egy hónap múlvára!

angel37
 
 


na még egy kérdés:
mennyi idő alatt lódit meg ez a sör? ha azt akarom, hogy estére legyen, mikor igyam? délelőtt? :roll: v. ki tudja ezt, mi? :oops:

angel37
 
 


Angel
gyógyulj már meg tényleg! :cry:
Láttam hintázós kisasszonyt, nagyon cukker.
Rendes sör 4-5órával előtte ittam. Számolj majd be hol tartanak most a tescos akciók babaruhailag légyszi!

Érkezik az én mei taim is Emesétől!! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Angel! Kb 4-5 óra...

Képzeljétek Marci 7óra óta alszik... folyamatosan nézem...most már lassan felébresztem..ilyet még sose csinált... Ehh, nekem semmi se jó...Ha nem alszik az a baj, ha meg igen, akkor... :P

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Halihó!

Nem jövök és már megint söröztök? :shock: :shock: :shock:

Timi! Szuper a szoba!

Nyulasz! Nagyon cukik! Meglestem őket! Megzabálom a Kisnyuszikat! :)

Lili! Boldog szülinapot! A dokid ad majd papírt, azzal kell menni a védőnőhöz.

Borzalmas éjszakánk volt, én semmit nem aludtam.
Olivér KisZévé változott, csak a cicin lógott volna. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Mamik/Kismamik! :D

Köszönöm a kedves vigasztalást :oops: (helyzet változatlan, de ma nem vok nyafizós :wink: )

Most ébredtem, készülök, megyek be NSTre, utána bekukkantok :P
Sört én is kérek :lol:

tillidian
 
 


Hanna, mi van ezzel a gyerekkel? Miért ilyen nyugtalan?

Viktu, este 7 vagy reggel?

Én mei tai-om is jön Emesétől. :lol:

skrisz72
 
 


Krisz!Reggel 7. Nem szokott napközben ilyen hosszan aludni, csak max 15-20 percet... De miután írtam felébredt, benyomott fél barackot+ szopi, most meg a h.tapin dumál a zsiráfnak.
Angel, jaja, szomszédok vagyunk -majdnem- Tillel... :)
Hanna, szegényem... foga mocorog?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


ÓÓÓ akkor ez az én italom. :lol:
Szénsavas édes mi kell még!?
Mikortól lehet inni?
Szülés után ajánlott, vagy esetleg elötte is picivel?

Kép

Kép
raniko
 
 


Viktu, hol vettetek habtapit?

skrisz72
 
 


Igen, nagyon tuti a Karamalz, semmi köze nincs a sörhöz, engem inkább egy jó erős édes jegesteára emlékeztet. A citromos nekem is jobban bejön, behűtve. Én is este iszom, mikor már Zé alszik. Simán bevernék belőle többet is, de nem merek, elég abszurd lenne, ha majd háromhavi szoptatás után lepne meg egy mellgyuszi :?

Lili!
Én is 9 hetesen mentem, nőgyógyász ír egy kis papírkát, és azzal.

Angel!
Az mézsörre gondolsz? Az más szerintem. Tescoban tuti van, Dalmi meg a CBA-ban vett nekem :roll:
Először mikor ittam, nálam 5-6 óra múlva már érezhető volt a hatása.

Katica, Skrisz!
Majd tessék dobni Mei tai-os képeket!! :D

Hanna!
Sajnálom a gázos alvást... mikor szopizik éjszaka nem tudsz szundizni?? Én simán bealszom....
(Csak mert hogy mondtad, hogy köztetek alszik újabban, és gondolom akkor nem a szopiszékben esztek éjjel :))

Viktu!
És mi ezzel a baj??? Mi ma is 10-ig aludtunk... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hoztam pár képet...

Balázs megszállta az ágyunkat:

[törölt kép]

Réka győzött! (vagy Balu hagyta magát):

[törölt kép]

Hű, ezt hogy csináltam?

[törölt kép]

Nagycsalád:

[törölt kép]

Ébredés után:

[törölt kép]


[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda!
Nagyon helyesek vagytok mind!!! Gyerekek gyönyörűek!! :D

Rani!
Én előre azért nem innám :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjöttünk :P

Telt ház volt a Péterfyben, NST-re is sorba kellett állni :shock:
Mi van ma, hidegfront? :roll:

(NST-n volt egy olyan idős kismama, hogy majdnem nem tudtam palástolni döbbent pillantásaimat :oops: lazán rámvert egy tízest, pedig én se vagyok mai pipi :roll: :lol: )

Amúgy minden rendben, Lencsi fickándozott, tuti nem jön ki még...(Viktu, Tesódéknak is kitartás! :wink: )
Szombaton kell menni legközelebb. Amúgy kinéztem magunknak a jövő hétvégét, mondjuk 9-én este :wink: bemmennénk és 10-én hajnalban meglenne Vackor-hugi :P :roll: :D

Hanna,
virrasztást sajnálom, kitartás!!! :roll:

Vovanda,
nagyon szépek vagytok! :D (Lemaradtam: ki a "lízingelt" kislány? :D )

tillidian
 
 


Vanda: nagyon helyesek vagytok! Szép nagy család! Párod kislánya és Dani nagyon hasonlítanak egymásra!

Till: kitartás neked is! Igen, hidegfront van! Legalábbis a lányaim szerint tuti, mert ilyenkor nagyon mélyen alszanak, aztán majd éjjel bepótolják az elmaradt anyanyúzást. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok,
intim kérdés: naon be vannak dagadva a szeméremajkaim, jelent ez valamit? (esetleg ez jelezné a méhszáj nyílását? :roll: - Vackornál nem volt ilyen :roll: ) Bacim tuti nincs, már nézték...

tillidian
 
 


Till!
Nem hinném, hogy lenne összefüggés. De úgy tudom, hogy így a vége felé normális, hogy vérbő az a terület.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na mintha te 35-nek néznél ki......tisztára olyan vagy mint egy csitri....... jelen esetben egy lufihasú csitri :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli, szeméremajkak normálisak. Enyém is nagyon be volt durranva.

Én holnap reggel megyek bőrgyógyászhoz. A gyerek helyett nekem van pelenka kiütésem vagy mi.... :oops: :oops: :? rééémes.... :(

skrisz72
 
 


hi!

megjöttünk konduktor nénitől is!
mozgásilag megfelel 3hósnak, támaszt a kiscsaj, amenyire kell :lol: fülig ért a szája végig, pofázott, beszédfejlődésileg is előbbre van korrigált koránál :D
lábak már majdnem normotón, karok még feszesebbek, mint kéne.
nagy csodálkozásomra lábifej is javul kicsit, de valszeg lesz Bebax cipő. okés.

sör:
emberemet elszalajtottam Rosmannba, azt mondták csak egyszer volt akciós, már elfogyott :roll: majd holnap próbálok szervezkedni tesco-ügyben :wink:
CBA-ban is lehet, hogy van? az jó lenne...

Lois,
nemtom már pontosan, nektársör volt neve, lehet, hogy méz! :)

Rani,
még sztem se, majd tejeléshez rásegítésnek! :wink:

Tillikém,
örülj, hogy ilyen csinos vagy! :lol: tényleg csak pocak van pluszban és az is szép! :wink:

Viktu,
no ezt összeszervezzük :wink:

Hanna,
má megint egy zűrös éjszaka... :roll:

Vanda,
nagyon édesek vagytok, nagy család! :lol:

Katica,
köszi, igyekszem :roll: :wink:

Krisz,
bőrizé :?


ma nálunk is inkább alvás van, ja valszeg a front.
tegnap este kb f10-től ma f8-ig.
kb 9-től délig.
hazafelé a taxiban (az kb f2-2), és azóta még most is :shock:
ma még csak 2x evett... :?

angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: