Új privát üzeneted érkezett!

kaandi:jó,hogy jelentkeztél!sajnálom a betegséget,jobbulást++++++++++!jók a káposzta sapik!

Kép
nilabali
 
 


juhéj,visszaszereztem a laptetőt!

Kép
nilabali
 
 


kaandi: hmm... most mit mondjak? Ezt: :P :P :P :P

ladmon
 
 

 
 

nila::lol: köszi

ja és stelly,képzeld eszembe voltál, mert vmelyik ilyen fest-en láttam tudod mit? hát csúzlit!! :lol: :lol: , gondoltam milyen klasszul fenéken lőnéd vele a macskákat!!! :lol: :lol: 8) na mit szólsz? vehettem volna? :lol: :lol:

a becenevekhez akartam hozzáfűzni, tök jó, nálunk meg olyan 1 hónapja megy a luli név, etetés közben találtuk ki Erikkel, szoktuk így is nevezni időnként... :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


ladmon: :lol: :lol: :lol: jó fej vagy, imádom a humorodat! :wink: :wink: 1x elugorhatnál felém is, nagyon jó kv tudok főzni! :wink: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


ladmon.ez nem vall rád :P ,ennyi az össz hozzáfűznivalód? :shock:

Kép
nilabali
 
 


biztos kávézik és nem ér rá!

Kép
kaandi
 
 


Jó, majd viszek a kávéért cserébe Botinak egy kis cukkini-cékla pürét... 8)

ladmon
 
 


Na jó, ti akartátok!!

BOTI MÉÉÉR ESZIK GLUTÉÉÉNT???? :shock: :shock: :shock:

ladmon
 
 


Na, most mindenki jobban érzi magát??
Amúgy vasalgatok... Brrr.... :D

ladmon
 
 


ladmon:én eddig is jól voltam :D és tegnap is magadban tartottál valamit,csak nem tudtam rendesen idefigyelni,mert apa még itthon volt,pedig szivesen kiszedtem volna belőled a dolgot!nekem is kell vasalni,meg most gyorsan teregetni is..mégmindig nem tudom,hogy mit főzzek!

Kép
nilabali
 
 


csak érintőlegesen eszik glutént, rágcsálta a kiflit!!!!!!!!! :lol: :lol:
cukkini-cékla, az jó 1be főzve?? én csak almával főztem még...

Kép
kaandi
 
 


Látszik hogy Boti jó evő! Két pofára nyomja a céklát meg a kiflit
:P
Mi még a céklát nem próbáltuk, valahogy tartok tőle, mert nekem bizony nem a kedvencem :oops:

Csajok ezt muszáj megosztanom veletek. Ati ismerkedik a tükörképével. Persze már többször mutattuk neki magát a tükörbe, de így, hogy maga fedezte fel magát sokkal izgalmasabb!
http://www.youtube.com/watch?v=aSPjQ5dil4M

A fogsorról, majd próbálok képet csinálni, meg a négykézláb mászásról is videót. Ami jelenleg van az túl hosszú, ez a film is kb. egy órán keresztül töltődött fel, pedig csak egyperces :?

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Fúúú, kaandi, ezek után most nem tudom, komolyan kérdezted-e...
:)
Amúgy nem tudom, mert én általában külön készítem el ezeket. Csak krumplival főztem még egybe eddig...
Hééé, amúgy Boti nemsokára eheti a glutént... Holnaptól! :lol:

Nila:
Ááá, örültem, hogy visszafogtam magam tegnap! :D
Akkor Bazsi is nagyfiú lett a napi két alvással!

ladmon
 
 


Crocus: pedig a cékla finom édes ám, biztos bejönne Atinak.
Aki cuki a videón... lassan, kimértem megfigyeli, ki az a mókus a másik oldalon... :D

ladmon
 
 


na látod ladmon!!! 1-2 7 ide vagy oda! :lol: :lol:

komolyan kérdeztem, nem tom összehozni ízbe őket vhogy. na nem egyedülálló ez a kérdés ám.... némelyik babakaja ,katasztrófa, a lényeg, h nekik ízlik!!! :wink:

crocus, most akartam én is fogakat fotózni, siker nélkül.....nem jött össze
tükrös dolog Botinak is bejön,szanaszét csókolja saját magát!!! :lol: :lol: mindjárt megnézem Atikát!!

most hirtelen nem tom,h heti hányszor kell husit enni, a tojást is nehéz összehozni, mindig elfelejtem...a sárgáját persze.

ti szedtek zimaflour-t??? fogzomi védelemre?

Kép
kaandi
 
 


Botinak se a cékla se a sütőtök nem a kedvence.....én pedig mindkettőt nagyon szeretem! :lol:

Kép
kaandi
 
 


Köszi Ladmon megvagyunk,4kor már aludtunk,most 1:15-kor fújt fiadótt :? játszik,nem éhes,mert a tejet úgy spriceli kifele mint a szökőkút,hát igy volnánk,de napközbe vidám,észre se veszi hogy ő éjjel fent van(szeritem)Igaz én hulla vagyok,zsibadnak a kezeim ragad le a szemem,szerintem öregedtem vagy 5évet,carul érzem magam már...már sok ez az éjjeli müszak.Ma valahogy még a gyereket se volt kivinni kedvem sétálni..(de mentünk,de nem repestem az örömtöl)

Kifli zsömle...hát nekünk is kinézte a gyerek a kezünkből..(vigyázz az alakomra)de megmondom összinttén miután kiharapott belőle egy jókorát ,és szó szerint csámcsogva rágta én többet nem adok neki.. :lol: azt hittem meghalok abba az 1-2percbe..féltem hogy megfullad. És ma az almával is igy jártunk egy sokora szeletett elcsámcsogott.
Kati(anyós)kérdezte is eszik e "házi kossztott"azt tényleg mellőzöm még,fűszer,zsír stb..áhhh azt még azért neeem
Tegnap kezdtük el az A-C-D vitamin szedését.(a D eddig is szedtük)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


crocus:Ati nagyon ééédddddiiiii!

kaandi:nekem védőnéni azt mondta,hogy minden nap ehet husit és két deci főzi egy evőkanál husika a mérce,tojást pedig heti egyszer csak a sárgát ti már ehettek,de gondolom te ezt jobban tudod...

Kép
nilabali
 
 


Köszönjük a dicséreteket! És ta-tam! Közkívánatra (na jó egy-két ember kérésére) a fogsorkép, ami még meleg, olyan friss:

Kép

Jelenleg a bal felső egyessel kínlódunk, mert az még nem tört át. Ezután remélem lesz egy kis szünet a fogak körül :roll:

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


crocus:ez aztán a fogsor!nagyon édi!

Kép
nilabali
 
 


azta, crocus de ügyesek vagytok, így lefotózni!! :lol: :lol: gratula!!

na és a kis "száz" fogú Ati!! nagyon helyes!!!

Kép
kaandi
 
 


Budabo meddig lesz áramszünet? :roll: Lombikos orvos miatt megkérdezem az egyik ismerőst!!!

Zsu83, Budabo Voltunk a védőnéninél... 8650 gramm és 73,5 cm... szóval mégis híztunk.. igaz nem sokat de híztunk... és nőttünk másfél cm-t is...

Lkverus klassz lesz Vinciszoba!!!

Crocus de kis helyesek Attila fogacskái!!!! milyen édesen eljátszik!!

Andabella nagyon helyes Emese!!! Milyen édesen énekel meg szerel!!!!

Nilabali akkor megint kezdődnek a dolgos napok apának?

Zümis? azt írtad, hogy jösszzzzzzzzzzzz....

Andrea17 sajnálom a rossz éjszakát!!!

Hel29 de jó, hogy jöttél!!! gratula a fogacskákhoz!!!

Kaandi jobbulást neked!!! Édesek a képek! Boti is milyen nagy már!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:azért szép súlyba van Andris!igen apa elkezdett melózni,remélem azért csak óvatosan és már háromkor itthon lesz!

nálunk akkora szél van...lefújta az erkélyről kiteregetett ruhát,de legalább a nap süt!megyünk ebédelni és séta...

Kép
nilabali
 
 


Crocus, aztaaaaaaa!!! Ez igen! Olyan szépek azok a pici tejfogacskák...Nálunk még egy sincs. :shock:

Csak csendben merem bevallani, hogy mi még annyi mindent nem eszünk. Gyümölcsöket szereti a kisasszony, szőlőből például rengeteget betermel, csak az a gond, hogy nem vagyok elég gyors a pucolással :lol: . A zöldséggel viszont hadilábon állunk, így husi se nagyon volt még. Joghurtot és túrót evett már valaki? Az az igazság, hogy én a tejes dolgokat egyelőre mellőzöm, annyit szopizunk, hogy a hozzátáplálásnál inkább nem a tejtermékeket szeretném adni. Estére kölespépet kap banánnal, az nagyon bejön.

Mi 8 hónaposan megyünk majd mérekezni, Zsu, én nem bánnám, ha a hízás most kicsit kevesebb lenne :wink: . Sőt, igazság szerint Natasám egy éves koráig is tarthatná a 6 hónapos súlyát, az sem lenne kevés :lol: .

Kép
mist
 
 


Áááá, de jó kép!! Végre értem, hogy hol kell nézni a fogacskát oldalt! Köszi!
Vazze' mennyi fog! :shock:

Jaj Hel, én is örülök, hogy jöttél, rád is gondoltam sokat... (Éjszaka, amikor mint a kótyagos őszi légy robogok a gyerekszobába, sokan eszembe szoktatok jutni.... :wink: )

No, millye, akkor csak nem fogytok el, ugyi? :) Szép súly!

kaandi: husi naponta javasolt. Ennyit tudok. Fluort szedtek? Nekem senki nem mondott ilyet...
Mondjuk A meg C vitamin pótlást sem... Szóval mi semmit nem szedünk...

ladmon
 
 


Nilabali nálunk is nagyon rossz idő lett.... :? Jó sétizést!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ladmon köszi! szerencsére nem fogyunk el... pedig tutira vettem, hogy fogyott amennyire hadilábon áll a hozzátáplálással... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


igen, állítólag jót tesz a zománcnak, már a fogak kitörése előtt el kell kezdeni szedni.

na mindegy ma nem husizik, helyette tojássárga került a mindent bele főzibe! :lol: :lol:

joghurtos bébidesszertet evett már, ízlett neki. Szőlőt hámozzátok + mag kiszed? még nem kóstolta,hát ezért lehet.... :lol: :lol: na majd kipróbáljuk!

csajok,képzeljétek az előbb szaladtam megmenteni a kisfiam,mert naponta így is több baleset éri :cry: :oops: , nem tudok mit csinálni, szóval állt megint a konyha székbe kapaszkodva, mire odaértem elengedett kézzel állt a saját lábán, persze nem sokáig, mert odaértem, kíváncsi lettem volna mi van, ha még várok egy kicsit, fenékre ül valszeg.....mindjárt elindul, max 2 hónapot adok neki.... :shock:

Kép
kaandi
 
 


Andris is szép súlyba van, és milyen hosszú is!!! és köszi, sztnék holnapra jobban lenni!

A jövő 7-től apa ismét megy dolgozni úgy néz ki, pénz hiányában egy időre befejezte itthon a melót,(azért sok nem maradt ki szerencsére), Erik suliba, tehát ha nem leszünk betegek, csinálhatnék egy kis minitalit megint csak,hm???? :roll: :roll: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Mennyi fog.. :shock:
Szép súlyba van Andris,és jó hosszú is..
Ladmon mi vas-t is eszünk...Ezeket mind a doki írta fel,egyiket (vas)6hóstol kell szedni a többit 8tól.Csak mi egy kicsit előbb elkezdtük.
Lányom alszik,én kv-zom..kér valaki??

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Na, Gerendai Zsuzsi kérése maradéktalanul teljesítve! Mellesleg hol vannak a képek a taliról és Lénáról??? Íme a videó a babám mászásáról:
http://www.youtube.com/watch?v=bfMgqUYw7Jk
Érdemes hanggal együtt nézni, mert úgy hallatszik hogyan koncentrál Ati :P

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Voltunk piacon bevásároltam mindenféle zöldséget-gyümölcsöt! Eléggé lehűlt az idő! :? Apa most ment vissza a fül-orr-gégészetre kontrollra!

Nilabali, Apa vigyázzon magára nagyon!

Kaandi, sajnálom, hogy lebetegedtetek, jobbulást Nektek!+++++++++++++++++++++++++
Képek nagyon jók! :lol:
Nem semmi, Boti kapaszkodás nélkül megáll!? :shock:

Crocus, nagyon aranyos a videó! :D
Azta :shock: , micsoda fogsor! :D

Zsancy, sajnálom a rossz éjszakát! :( :?

Millye, örülök, hogy Andris hízott valamennyit, mi is másfél centit nőttünk! :D

Mist, én se adtam még tejterméket Bebének! Bebe is jó súlyba van, nekem bőven elég most is cipelni! :D

Bebe az előbb lapátolt be 160g cukkini-krumplit! :D
zsu83
 
 


Nagyon jó a videó! :lol:

Zsancy, én most ebédelek, de utána jöhet egy kapucsínó! :wink: :D
zsu83
 
 


Gyermekem nem aprózza el... Ma feltérdelt! :D :shock: Biztos Lénától leste el, a Kisasszony tegnap egész nap térdelt mindenhol. :wink: Köszönjük, Léna!
Kétszer-háromszor csinálta, sajnos lefényképezni még nem tudtam, mert hamar el is dől, de szerencsére még nem ütötte meg magát nagyon. :roll:

Nila: Apának azt üzenem, hogy vigyázzon nagyon magára! Bazsinak meg csókjaim küldöm!

Boti sem kutya! :D Gratula neki!

Efe nagyon kis édes, ahogy kúszik, hasonlóan csináljuk, csak még inkább hernyóban... Én a dedés videót még nem tudtam megnyitni, de próbálkozom.

És Ati is haláli, főleg, amilyen hangokat ad, és ahogy örül!

Huhh, Andriska jó hosszú! Szerintem mi is hasonlóan vagyunk... Csak a súly egy fél kilóval kevesebb. :wink:
Még mindig anyás nagyon?

Hel: Jó, hogy jöttél! Hajrá ovibaszoktatás! Remélem továbbra is örömmel megy majd Berni!

Marcim kidőlt, kapucsínóra (csak így magyarosan :lol: ) csatlakozom! :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és Kreiszi, Nila, receptet köszi Nektek, egy perc alatt megvan és isteni!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kaandi milyen ügyi Boti, hogy megállt egyedül :shock: DE jó nektek, hogy kész vagytok! Mi még csak most kezdtük hétvégén és szerintem a a férjemen múlik akkor egy jóü ideig csináljuk mert mindig kitalál valamit :?

Zsancy köszi! Mi csak D vitamint szedünk... a dokinő nekünk nem mondott mást, de megkérdezem.

Crocus a fiam kezében megállt a játék amikor meglátta a fiadat mászni... szerintem értik egymás dünnyögését... :shock: ügyi Ati!

Zsu83 melyik piacra jártok? Akkor fej fej mellett haladunk Bebével? VAn aztán étvágya a fiadnak!

Julcsi-79 ügyes Marci a feltérdeléssel! Még mindig anyás... komolyan mondom a láz óta rajtam lógna egész nap... leteszem és már mászik a lábamhoz és kapaszkodik fel... utána feláll és naná hogy felveszem, hogy nehogy elessen... :? szóval nem könnyű... mondta is a védőnő, hogy sokan visszasírják a csecsemőkorszakot....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok,

na vagyok én is, csak tegnap már nem volt erőm írni.

Julcsi: köszönjük még egyszer, hogy vendégül láttál minket, nagyon jól éreztük magunkat, jó volt újra látni benneteket. (Köszi a privit)

Gratula Bogyesznek, remélem az állást is elleste tegnap :wink: :wink: Pár nap és fel fog állni Bogyesz, mondtam én neked!! Sajnálom, hogy a mi Marcikánk ilyen kis nyüszibogárka volt, még ma délelőtt is szinte csak az ölemben volt jó neki. Fogjuk rá a fogacskájára, az a biztos :D :D Szerencsére azért éjszaka jól aludt, ma 7-kor kelt 8)

Lénácska tényleg nagyon sokat változott, nagyon nyitott kiscsajszi, és hihetetlen, hogy mennyit eszik, és hogy alvás nélkül hogy kibírta a délutánt!!

Zsuzsi: a padlizsánkrém receptjét írd már le nekem, annyira fincsi volt 8)

Ladmon: bebebe, én ki is próbálhattam Zsuzsi vadiúj szuperkendőjét :P Igaz, hogy Marcikám üvöltött benne, de a kendő tényleg csúcsmodell :lol: :lol:

Crocus: nem semmi fogsor, azta mindenit, Atilla szépen nekikezdett a fognövesztésnek!! :lol:

Én nem csináltam tegnap képet, de remélem a csajok hoznak majd!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Nekem nem sok képem van, és nem a legjobbak, de délután azért majd hozok párat. :wink:

Ja, a padlizsánkrémért hálás köszönetem, Zsuzsim, nagyon finom volt, az Urammal mindketten azt vacsoráltuk! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


nagyon irigykedem a tali miatt!

julcsi:Bazsinak csókok átadva,apa még nem ért haza de neki is megmondom,hátha használ!képeket várjuk!

zsuzsi:padlizsánkrém-bár én nem ettem-de a recept engem is érdekelne nagyon!és a képek is!

fiam elaludt,megyek vacsit csinálni,tarhonyáshusi lesz holnap pedig rakott kel,megpróbálom előkészíteni!

millye:Bazsi is kezd anyás lenni,de gondolom ez normális,sokszor jön hozzám,mászik fel az ölembe és bújik,ha a földön játszunk,akkor odamászik az arcomhoz és "puszikát" ad.anyós szerint már nagyon anyás,és szívni fogok vele....
azért Andris több,mint 8kilóját elég lehet cipelni :D

Kép
nilabali
 
 


ja,zsancy,a múltkor kérdezted,hogy a halas kaja hogyan készül,ma én csináltam a Bazsinak és úgy,hogy a halat megpároltam,kiszálkáztam és krumplival és paradicsommal (héj nélkül megfőzve)összeturmixoltam,két pofára kajolta!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali én azt szeretem ha bújós csak amikor mászik rám és éppen dolgom van akkor zavaró, hogy nem tudok tőle lépni mert rajtam lóg... ma pl. meg kellett várnom amíg elalszik és csak akkor tudtam kimenni teregetni. Egyébként észrevettem, hogy ha nem lát akkor eljátszik... amikor meglát akkor elkezdi a nyafizást :shock: Az biztos, hogy elég cipelni, de azt csinálom, hogy felveszem és amikor nem nyafizik leteszem. Jó lenne ha ismét a "régi" lenne... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:nagyon megváltoznak a babák,Bazsi már tud hisztizni is,ha beteszem az ágyba,mert csinálok valamit,rögtön rákezd,odanyomja a fejét a hálóhoz és sír,ha föléhajolok akkor a könnyes szemei megvannak de a szája sarkában már nevet,elindulok tőle,akkor megint rákezd.....sokszor nekem sincs szivem ott hagyni,pedig meg kellene szoknia,hogy ez van és nem mindig az van,amit ő szeretne,csak nehéz,mert én nem bírom hallgatni,hogy sír vagy nyavajog!

Kép
nilabali
 
 


ja,egyébként ennyit apa rövid napjáról és hogy megpróbál fokozatosan visszaállni melózni,még nincs itthon,pedig 3-ra ígérte magát és most hívott,hogy nem is tudja,hogy mikor végez,talán 6felé...

Kép
nilabali
 
 


Julcsi, gratulálunk Marcinak a térdeléshez, nagyon ügyes! :D

Millye, kispesti piacra járunk, van pár nagyon jó árus, szép zöldségek, gyümölcsök vannak, nagyon szeretek oda járni!
Andris viszont elhagyta Bebét súlyba, Bebe csak 8150g! :roll:
Remélem ha így fog enni továbbra is Bebe, akkor azért gyarapszik is! :roll:
zsu83
 
 


Nila, Bebe is ugyanígy hisztizik, kis hisztimanók! :? :D
zsu83
 
 


Nilabali nagyon ismerős amit írsz mert a fiam is ezt szokta csinálni :shock: majd levideózom... ő is nyomja a fejét a járókában a hálónak :shock: Sajnálom, hogy a férjed nem ért haza... ha a munka beindul..... sajnos ez van... :?

Zsu83 nehezebbek vagyunk Bebénél? :shock: Szerintem ne izgulj emiatt, hogy nem gyarapodott a súly amert nagyon mozgékony ő is! Nálunkmár csoda, hogy egyáltalán hízott és nem fogyott mert jön megy... :roll: A zöldség piac nagyon jó dolog főleg ha van már pár ismerős árus is!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:azt már megszoktam,hogy sokat melózik,de most még vigyáznia kéne magára,mert nem gyógyult még meg,de hiába dumálok neki :?

Kép
nilabali
 
 


zsu:akkor most Bebének lesz csomó finomság!én is nénikéknél vásárolok,mert legalább nincs halálra vegyszerezve minden!

fiam nem aludt valami nagyot,már hallom,hogy nyöszörög!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok! Mi is megvagyunk, látom majdnem az összes babán végigment a megfázás, a még mindig gyengélkedőknek gyógypuszi!!
Elhatároztam, hogy heti háromszor eljárok tornázni, van gyermekmegőrző is. Ma elvittem Lilit, hogy megnézzem, hogy tűri... 15 percet egész jól elvolt (én közben kisurrantam), aztán eltört a mécses és elege lett az egészből... persze erre számítottam, úgyhogy majd anyukám jön velünk, szerintem jól ellesznek, ha megunja, akkor meg kimennek sétálni.
Az evés jól megy, 300 -350 gramm főzeléket megeszik egy alkalommal, érdekes, hogy mégis elég lassan hízik. Jó lenne, ha nagy korában is így lenne.
Lili is esik-kel, de már egész jól megtanulta, hogy állásból a fenekére csüccsenjen, nagyobb koppanás csak egy-két alkalommal volt. Előfordul, hogy Ő is hisztizik, ha nem tetszik valami ( jót szoktam rajta mosolyogni).

Nila: hova tűnt a vonalzód?

Kép
cserkészkolbász
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?